Új privát üzeneted érkezett!

Heppi!

Orsinak Nagyon Boldog Első Szülinapot Kivánunk!!!!!!KépKépKépKépKép


Mariann&Marci
mariannmarci
 
 


Heppi

Nagyon boldog szülinapot kívánunk Orsinak!! KépKépKép

Andi és Dani
psandi
 
 


Sziasztok,

Csucsuka,
gyermekeid fényképről lejövő jósága és testvéri szeretete irigylésre méltó. Kép Nagyon helyesek együtt.És tényleg olyanok,mint akik sosem szoktak veszekedni.Ez így is van?

Zsuzsi,
Mikid é Gyurid a táplálkozás bajnokai.KépKéptelenség eldönteni,hogy jőízűen vagy csak játszásiból esznek. Kép

Maci2,
Roni gyünyörű! A ruhája is! Kép Hol vettétek a ruciját? Torta klassz lett.Én is neki fogok állni gyakorolni. Kép

Klár,
Ancsád igazi kis sofőr. Kép Tündéri. Kép

Toffi,
tojásaidat kiváncsian várom.bezsongattál engem is.Régóta készülök én is ilyen repedeztető lakkot venni,csak még nem jutottam el ilyen helyre. Kép Mekkora kiszerelésben lehet kapni és mennyiért? Az Ovizuálban vetted?

Heppi,
Orsinak nagyon sok boldogságot kívánok élete végéig.Isten éltesse első szülinapján! Kép

Az én hasam nem repedezett meg,csak löttyedt.Én mikor megtudtam,hogy babát várok egyből elkezdtem kenni a Wishy féle krémmel.Ebben nagy szerepe volt apának is,mert inkább ő akarta,hogy kenjem...azóta sem tudom,hogy ezért nem repedezett-e be a hasam,vagy amúgy se repedezett volna meg. Kép
viszont,ami engem jobban zavar,az az,hogy a csípőmön akkora két szép kis zsírpárnácska rakódott le,hogy egy nyamvadt fürdőrucit nem tudok majd felvenni a nyáron,mert nem lesz pofám hozzá. eltüntetni meg több,mint valószínű,hogy csak egy jó kiadós (hosszú hónapokat igénybe vevő) tornászással lehetne. Kép
A lényeg a lényeg,hogy a babáink jól érezték magukat odabent. Kép

na elküldöm,mert már délelőtt óta írom
pussz
Évi+Petra
Évi24
 
 

 
 

Toffi,
úgy látszik, gyermekeink műszaki szakemberek lesznek. Nálunk a CD a sztár. Lassan egyedül cseréli a lemezeket.
Dana se bírta a szelet, de ennyire nem volt hasfájós. Tegnap végül a kendő jelentett megoldást, azt nagyon bírja.
Valószínűleg - az alkati adottságokon kívül - a hascsíkok összefüggnek a gyerekek méretével. Nekem Dana két héttel, Abigél egy héttel a kiírás előtt született, talán ezért nem lettem ott csíkos. A mellemről inkább nem beszélek... Asszem Zsuzsihoz csatlakozom.
Azért majd ha már ki bírok mozdulni, megyek túrni egy-két új gatyát. Pillanatnyilag csak tréning és szoknya (ebben az időben). Dana után valamivel jobb volt a helyzet.
Urszila,
én is olvastam, hogy a hasplasztika után is vannak hegek, esetleg máshol és másmilyenek.
Ez a szélcső nem rossz ötlet, még Danánál mondták, de ő nem volt annyira hasfájós. Ő csak spontán balhézott. Azért a szopit nem fogom a gatyák miatt hamarabb abbahagyni. Pont elég rossz volt, hogy Danánál elment a tejem hamarabb, mint szerettem volna.
Apropó, nem tudjátok, hogy a kávé, fekete tea, zöld tea, és egyéb ajzó szerek közül melyik, mennyire és mennyi idő alatt megy át a tejbe?
Bocsánat,de én sose tudom, kinek mikor van szülinapja. Isten éltessen minden szülinapost!!!
zsuzso
 
 


Fr...ba ottfelejtettem a telefont Julka szobájában, felébresztettékKép El akartam pakolni a téli sapkákat, sálakat (én, az optimistaKép), most dőzsöl bennük. Folyamatosan mondja, hogy BE-BE és szórja ki a dobozból, amit én belerakokKép

ZsuzsóKép gondoltam, hogy nem fogod a szopit abbahagyni egy bombázó csipőfarmerértKép Kávé, tea: nemtom, én naponta két kávét iszom, ráadásul kb. 1 deci tejjel, dokinénink azt mondta, hogy OK. Szélcsövet az 5 hetes hasi UH-n javasolta a UH-s doki, mutogatta, hogy mennyire tele van levegővel a pocija, azzal magyarázta, hogy a babák egy részének nagyon szoros pici korukban a végbélnyílása, azért nem tudnak pukizni.

ÉviKép csipőpárna szerintem hormonális, szopi miatt van, legalábbis nekem mindig szopiabbahagyás után ment le.

KlárKép járgány tkp. bébitaxi? Sofőr nagyon édesKép Még az sk. ruháidat sem dícsértem megKép Esküvős sztori?????

ZsuzsiKép nagyon jófej és édes fiaid vannakKép még ha ropik isKép Daniról rég nem írtál.

MariannKép mél ment.

Urszila
urszila
 
 


Urszila, lehet benne vmi, Abinak föl is van repedve a végbélnyílásánál. Ma beszerzek egy darabot.

Momo, meg akik épíytkeztek,
hogy zajlik a lakhatási engedély megadása?

Kakukk,
eltűntetek ???

Zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok,

képzeljétek, Malac EBÉDELT!Kép Ilyen már rég voltKépKép.

Maca viszont nem elég, hogy egész nap falatozik, újabban a két étkezés közötti időt azzal üti el, hogy evőset és kávézósat játszikKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zulu!

MacaKépKépKép

Dávidnak viszont örülök!KépKépKép
Beu
beu
 
 


Azt elfelejtettem írni, hogy a babáját viszont lelkiismeretesen szoptatjaKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Hali Csajok!

Először is: Heppi, Boldog szülinapot a kishölgyikének!

Maci2, már tavaly is sárgultam a hajasbabádtólKépKép

Toffi, meg a többi löttyedtkesergőKép: hasizom és masszírozás. Ez eltünteti a löttyedtséget. A csíkokat napozással halványítani lehet, szikéről lebeszélnék mindenkit, attól nem lesz szebb... Bár Momo ajánlása se rosszKép...

Télleg Momo, te falusi asszonyKép, oszt mitet mondtak ottan neked?Kép És mit láttál?Kép

Évi24, tudnak ám ők veszekedni is... bár akkor nem a fényképezőgépért rohanokKép. Mostanában Dani kezdi nevelni a lányt, szerintem kész beszarásKép:
- Zsófika, azt nem szabad, mert megakad a torkodon! (épp meg akarta kostolni a lány az egyik autóját, ami kb 2x akkora, mint a csajszi feje).
- Zsófika, nem szabad így csinálni a függönnyel, mert nagyon veszélyes! (és legalább 5x megrángatja a függönyt a srác)
Az teccik még nekem, nagyon, mikor etetik egymást, jáccásiból, csak még nem tudtam megörökíteni...

Na menek, végre 3 hét kihagyás után massztatniKép
Pussssz
Zsófi
csucsuka
 
 


Beu,

hát én is, nálunk sajnos ez nagy eseményKépKépKép. És az a legbosszantóbb, hogy nincsenek tuti befutó kaják, mert amit egyszer lelkesen megeszik, nem biztos, hogy mégegyszer elfogadja. Nem irigylem a leendő menyemetKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Csucsuka,

látom, Dani is nagy pedagógusKép. Nekem is az a kedvencem, mikor Malac demonstratíve 10x bemutatja, hogy Macusnak mit NEM szabadKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Heppi
Orsilyanak nagyon boldog szulinapot kivanok! Kép

Zulu,
hurra, hurra, ebedelos Malacka. Kép Es folytonevo Maca Kép

Klar,
nagyon tutik a fenykepek! Kép

Zsuzsi,
nagyon helyesek a kiskrapekjaid. Kép Mar bocsi, de a ferjed is olyan vekony (ugyi, azt is hittem ra, hogy O Dani Kép), meg Te sem vagy duci, miert kene a gyerkocoknek ducinak lenni??? Kép

Maci_2,
Roni kesz holgyecske! Kép NAgyon edi a ruhaja! En is, en is ilyen kislanyt szeretnek!
(Apaja nalunk bezzeg Ocsiket. Kép)

Momo,
ugyi, nem lettel takonypoc? Kép

Zsuzso,
sajnos nem tudom, hogy azok a dolgok mennyi ido alatt mennek at a tejbe. Kép Viszont Neked kivanok egy kis nyugodt alvasidot! KépKép

Margitszigeti gyaloglasra eddig erdeklodo Toffi es Sofka volt rajtunk kivul. MAs nem akar hodolni az egeszseges eletmodnak? Kizarolag napos, jo idoben gondoltam. Kép

Kulonben nincs jo hangulatom. Egy jobaratnomnek most jott meg a szovettan eredmenye, rosszindulatu daganat van a meheben. 35 eves es meg nincs gyereke. Teljes meheltavolitas es tovabbi kezelesek varnak ra, hogy az eletet meg tudjak menteni. A francba...KépKépKépKépKép

Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok!

Zsuzsó: A mi lakhatási engedélyünk kiadása a kovetkező képpen történt:
Kihívtuk a kivitelezőt, és a müszaki felelőst, majd a polgármesteri hivatalból az illetékes muksót.
Mindenki megjelent a megbeszélt időben.
A polgármesteri muksó a jogerős építési engedély, tervrajz, és a colostok kiséretében.
Mondani se kell mindenki leizzadt.

Mert mondani se kell kicsit magasabb, kicsit hosszabb. csak szélesség simmelt.
Nagy mákunk volt az udvar szélességét, ház szélességét mérte le. Na meg megnézte ott vannak e az ablakok, ahol a rajzon.
Szerencsére semmi kivetnivalót nem talált.

Röviden ennyi. Ha még valami érdekel, kérdezz nyugodtan

Sziasztok
Manó2+Dorka, aki időközben beteg lett, éjszaka 4* voltunk fent, nem kapott az orrán levegőt, és csúnyán köhögött...

Kép
Kép
dorka2
 
 


ZsófiKép Jesszusom, mi az a massztatni?????Kép Maszírozás OK, csak kéne egy jóképű maszírozóKép

BeuKép merre jártál?Kép

Urszila
urszila
 
 


A francba! Írtam, és elszállt. Na, még egyszer.

Sofka!
Marcipánt isten éltesse!

Heppi!
Boldog szülinapot Orsinak!

Mókuska, Zsuzsóc, ha benéztek!
Boldok szülinapot a csajoknak!

És egy nagy, közös torta:
Kép


Momo!
Látom, mindenki a Te bőrfeszesítődet emlegeti. MegkerestemKépKépKép Valamit még akartam, de nem merek visszamenni az előző oldalram mert az előbb is akkor szállt el. Kép

Gombóc! ha jó idő lesz, lehet, hogy csatlakozunk.
BarátnődKépKépKép Ez szörnyű.

Mariann! Láttam, hogy hazaköltöztök. De jó!!!

Urszila! Jó vásárlást! Mikor jöttök látogatni minket?

Hascsíkok: szerintem nem függ a szülés időpontjától, de a kenegetéstől sem. Inkább alkati kérdés. Én hol kentem, hol nem, és alaposan túlhordtam a gyerkőcöt, mégsem csíkos. Viszont ronda nagyKép
InkábbKépKépKépKép

Beu
beu
 
 


Manó2,

és azt is nézik (gondolom igen), hogy mennyire van kész a ház? mi az, aminek mindenképp kész kell lennie?

Gombóc,
mi sajnos tuti nem megyünk, családi és egyéb programok miattKépKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Urszila!

A nagyinál voltunk. Jó volt, csak kár, hogy retyós volt az idő. KépKép
beu
 
 


Ja, még egy!

Nagyon édesek a gyerkőcök a képeken. Kép

Zsuzsi! Jó tudni, hogy megvagytok. Nagyon ritkán jössz!

B.
beu
 
 


Helló Lányok!

Minden szülinaposnak boldog szülinapot!

Látom a plöttyedt, csíkos és egyéb poci jelzők elég sűrűn forogtak most itt a napokban...

Az én hasam kicsit puhább, de nem löttyedt és nem is repedt meg hála Istennek, ellenben az a fránya terhességi barna csík a köldökömtől lefelé még mindig látszik, pedig már 7 hónapos is elmúlt a lány...Kép
Ez meddig fog látszani???
Ja én az AVON narancsbőr elleni masszáját használom minden este, de az eredményt még nem tudom azt írják 1 hónap mire kifejti hatását. (még van 1 hét)

Ja és nyugtassatok meg, hogy a csipőpárnácska, a derékpárnácskácska is elmúlik a szopi végeztével..., ugye????

És egy kis dicsekvés: Ilang mindenevő, nem válogat hanem egyenesen zabál! Nem tudom kire ütöttKép (én vagyok a családi konyhamalacKép)

Na menek mert jönnek Anyósék névnapozni (párom Gábor), és még ki akarok előtte teregetni!

Na pusza mindenkinek és jó 7végét!

Tündér és a durmoló Ilang-baba
tündér
 
 


Urszilám, jóképű?? Micsoda igényekKép. Nekem nőci van, jó pasihoz majd akkor menek, amikor már nem lesz mit eltüntetniKép

Gombóc, mi családilag ünnepeljük a legkicsinyebb anygyalördögöt, de szerintem behalnának rajtam, ha még gyalogolni is akarnék menni (nagyi szerint többet kéne pihennem, de én már megint pörgökKép)

Na már télleg menek
Pussssz
Zsófi
csucsuka
 
 


Heppi,

Boldog Szulinapot Orsinak!!!
Kép

Angi
angela2
 
 


Zsuzsó!

Nálunk úgy ment a lakhatási engedély megadása (ez egy nyaralóból átépített lakóház), hogy kellett igazolás a kivitelezőtől, egy tervrajz, igazolás az összes közműtől (víz, gáz, áram) és utána be kellett adni az önkormányzatnak.
Kisvártatva (ha jól emléxem 2 hónap) megkaptuk a határozatot, hogy lakhatunkKép (persze már ott laktunk egy ideje)

Nálunk így volt, de ennek már 3 éve..

Tündér
tündér
 
 


Ja és kellett egy kéményseprői igazolás is!

(ez nálunk kisebbfajta házrobbantással járt mivel, nem jól csinálták meg, életveszélyes volt a kémény, - nem kifele hanem befele ment a füst Kép - ezért újat kellett építtetnünk, és csak így kaptuk meg a kéményész engedélyét)

Tündér
tündér
 
 


Heppi!

Orsinak boldog szülinapot. Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


Na, közben olvasgatok vissza:

Kukoricatorta: (már nem emlékszem, ki kérte, de sokan)
Hozzávalók:
0,5 kg kukoricadara,
2 liter víz
1 citrom héja
1 tk. só
felkarikázott gyümölcsök (ananász, alma, meggy stb.)
1 csésze datolya
0,5 csésze víz
10 dkg dió

Elkészítés:
A kukoricadarát beleöntöm a vízbe, belereszelem a citrom héját, megsózom. Lassú tűzön, folyamatos kevergetés mellett főzöm, ameddig kb. a háromszorosára dagad. Magas falú forma (jénai tál, tortaforma) aljára rakom a felkarikázott gyümölcsöket és rásimítom a főtt kukoricadara felét. A datolyát krémesre turmixolom a fél csésze vízzel, és a kukoricadarára simítom. Rászórom a durvára vágott diót, és annak tetejére a kukoricadara másik felét ráöntöm. Kihűtöm, és tálaláskor a formából kiborítom a tortát.


Maci! Megcsináltad? Én nem tettem bele diót, elfelejtettem. Akartam daráltat, egy kicsit.

Urszila! Ari! Andi! Lőrinc kapott helikopter, Rody csacsit, meg egy összerakósat, amiket imádni szokott. Ezt nem annyira. De a helikoptert meg a csacsit szereti. Teszek fel képeket. Szombaton volt nagy családi parti. Annyira tudta, hogy róla szól! Produkálta magát rendesen.Kép
Ja, kapott egy szandit is. Teszek fel képeket.

Ari! APEH Kép
Bori a kabátbanKép

Leszter! Az a mondat, hogy Lőrinc hasonlít rám, és hogy nagyon szép, több szempontból is melengeti a szívemet. KösziKépKépKép Talit szerintem keddhez egy hétre szervezek a Cserpesházban. Csak legyen jó idő. Petra édes, és klassz, hogy jól működik. Akkor ne vigyétek vissza.Kép

Elli!
Én is úgy emlékszem, hogy a kórházban arra gondoltam, hogy a legtöbb kisgyerek milyen kis békuci szülés után, és milyen szerencsém van, hogy az enyém ilyen gyönyörű! Hát, most, hogy elnézem Kép Ja, és Réka Daniját is beengedték a játszóházba. Igaz akkor volt a zenebölcsi is, de nem volt gond. És ingyen maradhatott. Ja, látom, írta Réka. A Te séród és a Keviné is nagyon dögös. A szerzemények is. Kendőcskénk nekünk is van. Csak még nincs itthon. (Babaszobáról van.)

Andi! Fogacskához gratula!

Kangi! Fogas Julcsi
Egész elképedtem, hogy mi bajotok van, de látom, szerencsére nem.

Momo! Lépcsőzés nálunk is beindult, vagyis a nagyinál. Engem esz a fene, egyedül persze még nem engedem, járni se tud, nemhogy lépcsőre menni. Persze menne, úgy kell résen lenni, mert szökik. Kép

Na, ezt felteszem, mert lassan kel a ded.
Ajándékok:
Kép
Kép
Kép
Kép

Beu
beu
 
 


SziasztokKép

HeppiKép

Boldog szülinapot a lánykádnakKépKép

Le sem merem írni, de pont 24 évvel fiatalabb nálamKép

Visszaolvasni sajnos nincs időm, mert a törpék..szóval..az idegeimet próbálgatják, és teljesen úgy érzem, mintha Dorinánál beköszöntött volna a dackorszakKép

A lényeg, amiért jöttem, hogy ismét kaptam a kismama újsággal bababörzés jegyet, és az első, aki mailben kéri, annak küldömKép

Heni
heni1979
 
 


Manó2,
köszi. Az a baj, hogy hitelből nyomnánk a dolgot Kép és ha kicsit magasbb, kicsit szélesebb stb. szóval, jó lenne tudni, hogy az mennyire gáz.
Dorkának jobbulást, nektek nyugodalmasabb éjszakát!
Tündér,
a csík nekem is nagyon látszik. El sem tűnt Dana után, aztán még erősebben megjelent.
Köszi a lakhatási infót.
Beu,
Lőrinc Kép

Zsófi,
masszír jó ötlet, na majd, ha egyszer kiszabadulok itthonról Kép

Amióta Abgélt tologattuk a babakocsiban, azóta Dana az egész du-t ott tölti, csak az a baj, hogy nem lehet belekötni és folyton föl akar állni.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok!

Minden Babócának Nagyon Sok Boldog Szülinapot Kívánok
Kép

Minden babócának gratula az evéshez, az új fogacskákhoz, és mindenhez...KépKépKép
Kép

Nálunk még mindig semmi változás, Márknak továbbra se akar kibujni a fogacskája egyszerre jön 4 is neki.

Nekem nem csíkosodott be szerencsére a hasam visszont a bőröm elégé megnyult és ezelen én se tudok tenni max tornával, ha valaki kap valami jó kis kenőcsöt amivel a bőrt össze lehetne egy kicsit huzzatni írja meg.KépKépKépKép

Beu: a felfujhatos fotelkét hol vetétek? Tündéri benne a srác. A többi képen is tündéri. Ja azt a labdás felfujhatot is szeretném megtudni, hogy lehet ilyet kapni vagy csak valahol voltatok ahol van ilyen? Bocsi a sok kérdésért...KépKépKép

Na most ennyi
Sziasztok
Andy
andy78
 
 


Andy! A felfújhatós fotel a nagyitól van, majd megkérdezem hol vette. A labdásat pedig a babaszobán rendeltem egy csajtól régebben.
Hát, nem sokat segítettemKép De a fotelt megtudom Neked. Kép
Beu
beu
 
 


Sziasztok, lányok!

Már megint jó rég írtam, de olvasni mindig tudok. Leülünk Kevinnel (meg ugye a kávévalKép) és az ál-billentyűzetet püföli, amíg én olvasok. Sajna ezzel a módszerrel írni nem lehet...Kép Esténként meg ált. sportolok, utána meg eldőlök, ma is azért tudok jönni, mert voltam stepaerobicon az A1-ben. Ez volt az első óra, amikor 1x sem kellett kimennem Kevinhez! Olyan jó volt! Kép

Mindenekelőtt minden szülinaposnak Boldog Első Szülinapot, bizti kihagynék valakit, nem részletezemKép
Kép

És minden kép nagyon édibéni, cukorfalat kölykeink vannak, na!

Hastémáról mesélhetnék. Nagy is, löttyedt is, csíkos-repedt is. Egyszer rendezhetnénk csúnyahas-versenyt, legalább valamiben legjobb lennékKép

Klár
Asszem, még nem írtam, hogy állati jók a magadvarrta cumók!
És kérem szépen, mi ez a nega hangvétel?! Nem ezt szoktuk meg tőled!!Kép
KépKép

Gombóc
Én betervezem a Margitszigetet! Tökjó lenne. Persze csak ha normális idő lesz, pl a mai nem volt azKép De ha nem esik, nem fúj, és nincs mínusz, szerintem megyünk.Kép

Beu,
Helikoffer nekem is nagyon tecc. Amúgy felhívtam az újpesti zenebölcsit, amit javasoltál, jövő csütörtökön teszünk egy próbát. Minden csüt. 10kor van, 400,-/alk, kb fél óra, majd beszámolok.Ma barinőmnél Kevin lelkesen hallgatta a zongorajátékot, meg püfölte is a hangszert, hátha van vmi zenei vénája. (Lehet, hogy nem én vagyok az anyja???KépKépKép)

Toffi,
Hogyhogy fázol? Nálunk minden fűtőtest nullán van (kivéve Kevin szobáját este-éjjel) de a csövek fűtenek annyira, hogy én póló-gatya, Kevin meg body-harisnya kombóban nem fázik.
Szélső kéró?

Nálunk csupa jó dolog történik: Kevin BÁRMIT megeszik, ami felnőttkaja (passzírozott borsóleves, paprikás krumpli krumplija, zöldséges rizs, stb) csak ne bébitáp legyen, abból csak és kizárólagédes-gyümiset eszik, 4-5 hósoknak valót, a nagyobbaknak készült pici darabosoktól öklendezik. Bezzeg a rizs nem darabos nekiKép Az utóbbi időben nagyrészt 8-5-ig alszik, (ritkán 1x ébred) asszem nem állítom őt át (csak az órátKép) és így 9-6-ig már egész barátian hangzikKép
Mondjuk nappal katasztrófa, nem lehet vele játszani se, egyből mászik rám, jön mindenhova utánam, és rángatja a gatyám szárát, hogy vegyem fel. Szerintem szepszorong, meddig tart ez? Elég őrjítő.
Ja, és a neurodokinéni, akinél a 7en voltunk kontrollon, el volt ragadtatva, hogy tapsizik, és pápát int,(mindkettőt bemutatta nekiKép) és nagyon dícsérte, hogy értelmileg milyen fejlett, és hát szerencsére testileg is a "korának megfelelő érettségűnek" találtaKép

Remélem, tudok még jönni, férjemre rájött a víkendtelek-nézhetnék, holnap utazunk az Isten háta mögé Zalába vmi parasztházat megnézni, vasárnap meg valami horgásztelket akar megmutatni, közben kéne tornázni, főzni... azért remélem, legalább 1x tudok írni is a 7végén.
tsók,
Elli

A héten egyfolytában csavarogtunk:
A gimis barinőm ikreivel: (plusz bébiszityó)
Kép
És egy másik barinőm kislányával: (a rózsaszín ujjú pulcsi KÖLCSÖN van!!!Kép)
Kép
Ez meg egy "vegyél fel!-fej"Kép
Kép
ellimami
 
 


SziasztokKép

A börzejegy gazdára talált.

ZsuzsóKép

Írtam mailt.

Heni
heni1979
 
 


Csak egy gyors bejelentkezés:

Heni!
Boldog szülinapot! (Már ha jól értelmeztem az írásodKép)

Beu!
Lőrinc nagggyon édesKép És nekem is tecccik a helikopterKép

Elli!
Casavargó KevinKépKép
Irigy az A1-ért. Egyszer tényleg összehozom.

Heppi!
Boldog szülinapot OrsinakKépKép

Ikertesómami!
Nagyon tecccik a kiscsajKép Irtó kis helyesKép

Maci2!
Nagyon aranyos természetesen Roni isKép
Kicsinek is olyan kis RonisKép

Most ennyi, jó éjt!

Réka
muki
 
 


Sziasztok!

Hát én sem jöttem túl gyakran a napokban, most hirtelen nem is tudom, mit írjak?

Dédipapa tegnap meghalt sajnos KépKép, de jobb neki így...

Dani nagyon rosszul eszik, már a régi kedvencek sem kellenek, max 3 kanál, aztán üti ki a kezemből a kanalat, teljes szájzár, őrjítőőő!! Így kb. 45 percig tart egy etetés, 2-3 félét adok neki egyszerre, 1 kanál ebből, majd 1 kanál abból, és így összesen lecsúszik max 130 g, több biztos nem.
Mi biztos, hogy nem fogunk triplázni 1 évesen, 9600-nak kéne lennie 1 hónap múlva.

Viszont nagyon édes, jókedvű, úgyhogy talán annyira mégsem aggódom. Az elfelejtnek hitt VAU-VAU megint sláger, a Pápá is, meg a NEM persze, és az utóbbi 2 napban úgy bújik, folyton jön, és átölel Kép (remélem nem azért, mert beteg akar lenni)
Az éjszakák is egész jók, már csak 1x ébred, úgy 1 körül, aztán reggel 6-7, és utána még alszik kb. 9-ig.

HOlnap lehet, hogy megint megyünk úszni - decemberben voltunk utoljára - sok jót nem várok, tuti, mindent elfelejtett.

A tavaszt továbbra is epekedve várom, szemétség volt ez a pár nap beetetés, aztán jól visszajött a tél Kép HÉtvégén már állítjuk az órát?

Bocsi Lányok, hogy így önzőztem, és nem írtam senkinek, a képek természetesen naggggyon jóóók, egytől egyig KépKép
és Heni
boldog szülinapot Kép

most megyek
jó hétvégét!

Andi
psandi
 
 


Andi! Dédipapa miatt részvétem!Kép
Dani evése miatt pedig ne aggódj, nem fog éhen halni. Bébikaját eszik, ugye? Próbálkozz neki valami emberajával, hátha az jobban ízlene.

Elli! Jó sok programot csinálsz magadnak! Helyes! Zenebölcsiről kérjük a beszámolót! Kevin nagyon édes az ikrekkel! (is) Dokinéni véleménye pedig hurrá-hurrá! Csúnyahas-versenyKép Elfelejtettem, hogy nincsenek ugyan terhességi csíkjaim, viszont van egy függőleges vágásom, ami, ugye, a készítője szerint is nagyon rondaKép

Heni! Boldog szülinapot!!!

Beu
beu
 
 


Hali csajok Kép

urszi, a járgány 2 funkciós. Megnézheted a
http://www.fisher-price.com/us/babyu/demo.asp?s=buplayzone&id=10212&DemoID=73499

linken, hogy milyen is igazából. Asszem annak a másik darabja, amit a Pampers játékon soksok pontért lehet kapni.
Egyébként ülni lehet rajta, bár csak akkor, mikor már elég jól egyensúlyoz a baba, mert az ülés formája inkább biciklinyereg fazonú.
Másik funkciójában az ülést 2 felé szét lehet nyitni, és a baba közé be tud állni, és menni vele. Így segít állítólag a járást megtanulni Kép

Na ez most elmegy, mert ittmaradt az üzi megírva úgy este 6 óra óta.

Klár
clarissa
 
 


Na pussz csajok Kép

Először is Orsinak boldog első szülinapot Kép

Majd most olvasgatok vissza. Egy dolog szemet szúrt, a nagy és csíkos has problémája a központi kérdés. Csajok, bevallom, csíkjaim ugyan nincsenek, csak nagy pocakom. De nem vagyok kétségbeesve, mert még szoptatok. Ha az abbamarad, úgy letornászom a fölös kilóimat, hogy öröm lesz nézni. Egyébként a csendesebb edzésterv hétfővel kezdődik, ha szép idő van, Kukacot otthagyom a nagyinál, kisétálok a telekre, és szőlőt metszek. Nem kevés van. És mire az ember a leeső venyigéket is szépen "tűz és konyhakészre" dolgozza.... a többiről nem is beszélve. Kép

Egyébként meg tessék úgy felfogni a dolgot, hogy atléta alkatok vagyunk, csak imitt-amott háj fedi gyönyörű kidolgozott izomzatunkat KépKépKép

Egyébként amikor terhes lettem, bementem a DM-be, ott aztán lehetett mindenféle csodasz@rt kapni terhességi csíkok ellen. DM-ben egy csaj annyit mondott csak, hogy ha sima jó vizes testápolóval kenem a hasam, combom, mellem pancsi után, az ugyanolyan jó. Uborkás Kamill lett a vége - nem tudom, de imádom az uborkás kozmetikumokat (parfümöt, dezót is Kép) - és nem is lett egyetlen csíkom sem (eddig Kép).

Ellike,
Mára már nincs katasztrófahangulatom, jelentem. Ma csak röhögtem, mert Kopaszra rájött a szekrénypakolhatnék (ja, mert a fél éve kivasalt inge ennyi idő alatt összegyűrődött KépKép), na akkor én is...
Persze Ancsát megint kiszedtem a járókából, hogy kolbászolhasson, én meg letérdeltem a szekrény elé cipőket pakolni. Na a kiscsajomnak több se kellett, rámászott a hátamra - na így pakoljon az ember Kép
Viszont nem egész 2 óra alatt átpakoltam két hatpolcos szekrényt - kizárólag a kisasszony ruhái kivételével Kép

Kispasid csúúúcs Kép


PSAndi,
Dédpapi Kép


Na és az elmaradt esküvős sztori. Nem is annyira sztori -csak most kezdek rádöbbenni, milyen is lehet az, mikor egy 16 éves lányra a jó édesanyja magasról tojik.
Keresztanyja esküvőjére kellett mennie a kiscsajnak (anyja huga). Alkalmi ruha persze semmi. Felhívja a jó édes anyukáját, hogy megbeszélje vele ezeket a dolgokat, hogy kellene neki pár cucc (hozzáteszem, hogy mióta nem anyucival lakik, az a büdös DÖG semmit sem vesz neki, a "tartására" sem fizet egyetlen fillért sem), erre a jó anyja : harisnyát kapsz bármelyik cipőboltban, vedd fel a régi fekete nadrágodat (olyan, mint a felmosórongy), meg fölülre egy fehér blúzt (nincs neki rendes tudtommal). A vége az lett, hogy mégiscsak elmentek venni valamit, vettek egy fehér nylon inget, hosszút, egy jó nagy kalap szart, meg alá egy fekete-fehér széltében csíkos felsőt (jó előnytelen egy ekkora darab csajszinak), egy tűsarkú cipőt, amit sehova sem tud felvenni, de nadrágot, melltartót azt nem. Na kösz.
A vége az lett, hogy én varrtam egy nadrágot egy éjszaka alatt a csajnak, sajna nem lett elsőre tökéletes, tehát a felmosórongy nadrágot volt kénytelen felvenni. Na azóta persze megcsináltam úgy, hogy tökéletes a gatya. De hát kapkodva nekem sem sikerülnek tökéletesen a dolgok Kép De ez legalább jó lezs a templomi ceremóniára áprilisban. KépKép

Na most üzi megy, utána olvasgatok. Pussz nektek :


Klár

PS : tegnap szarul frissítgetett az oldal, legalább kétszer megírtam, hogy Roni milyen gyönyörű volt már születésekor is (de tényleg), aztán mivel a rendszer nem akarta a köz tudomására hozni a véleményemet, így megtartottam magamnak egészen mostanig Kép
clarissa
 
 


Urszila,
Milyen mélyen kell a csövet bedugni és mennyi ideig?

Zsuzsó egy újabb borzalmas éjszaka után
zsuzso
 
 


Sziasztok!

Csak nagyon röviden:
Heni boldog szülinapot!!

HeppiKéprsinak boldgo szülinapot!!! nagyon eltűntél, hol vagy,????

Ancsi 2 napja kapaszkodó nélkül is fel tud állniKép.

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Zsuzso,
Ameddig "engedi", emlekeim szerint ugy 1 centi, vagy a felirat kezdeteig max. (ezek utan csak remelni merem, hogy mindegyiken ugyanott van a felirat)!
Pocakfajas elleni patikai szerekkel mar probalkoztatok (pl. SabSimplex)?

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Hali fiatalság Kép

Csak 1 percre, mert Heninek azt sem mondtam tegnap, hogy fapapucs.

Szóval Nagyon boldog szülinapot kívánunk Neked Ancsámmal együtt Kép

Majd este jövök :

Klár
clarissa
 
 


Sziasztok!

Időjárástól tök magam alatt, így csak röviden:

Heni, Nagyon Boldog Szülinapot neked!

Heppi, Orsinak is Nagyon Boldog Első Szülinapot kívánunk a boszikkalKép

Tegnap lebukott a marslakóm, megint lányom lesz...most azért kicsit el van maszatolva a kedvem, de majd megszokom. Zsuzsiiii, hogy kell fiút csinálni?Kép Egyébként minden okés a babával, 3D-s UH-n láttam, nagyon szép, akárcsak a nővéreiKép

Képek klasszak, kispasik, kiscsajok még mindíg gyönyörűekKép

Lányok is meg vannak kergülve az időtől, béketűrésem már erősen illanóbanKép


Momo


Momo
momo
 
 


Momo,
Pedig tiszta szivembol drukkoltam! Kép Majd jarunk hozzatok vendegsegbe, meg ti is hozzank, jo?
Szerintem a ferjeinkkel van valami problema! Bar amikor a szinten harom lanyos szomszed apuka megtudta, hogy nalunk a harmadik is fiu, szettarta a kezet, es karorvendoen azt mondta, hogy hat hiaba, egy szerszammal csak egyfelet lehet! Persze ok is nagyon szerettek volna fiut harmadikra!
Nem baj Momo, igy olcsobb lesz! Kepzeld el, ha most egy csomo fiucuccot, jatekot kene beszerezned! Kép Kulonben is, meg olyan pici, kinohet a futyije! A fonokomnek is ketszer mondtak lanyt, az egyiket Adamnak, a masikat Barnanak hivjak!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Momooooooo KépKépKép

Nyugi, Kopasz nálunk is lánygyáros Kép És akkor ?

Így meg legalább pár év múlva az Operában előadhatjátok a HÁrom a kislány-t Kép Megígérem, elmegyek megnézni az előadást Kép
Egyébként meg az a lényeg, hogy egészséges a miniatűrke is.
Te már túl vagy a kezdeti rosszulléteiden ?

Harmadik meglátásom : Ne kérdezgesd Zsuzsit, hogyan kell fiút csinálni, hanem oszd el a három lányodat Zsuzsi három pasija közt Kép

Na most megyek, mielőtt Momo megkerget a neten a beszólásomért Kép

Pussz :

Klár
clarissa
 
 


Momo!
Megint ilyen gyöyörűséged lesz??? Ez jó hír!!!
Lőrinchez Timi öreg, Zsebi az idősebb pasikkal fog foglalkozni, úgyhogy a legújabb boszi pont jó lesz hozzá!Kép

Zsuzsó! Van egy jel rajta, addig!

Beu
beu
 
 


Köszönöm a vígasztKép Azért már most imádom, ha Emese is a lelkemKép
Viszont lassan a rosszmájúságom is előbújik, de már a férjemnek is eszébe jutott, tényleg neki kell-é a gyerektartást fizetni a fia után?Kép

Beu,
megdumáltukKép Férjem örült, aszongya, így legalább csak a bútort kell adnunk, ha férjhez adjuk a lyányokat, a házat nem nekünk kell prezentálniKép

Klár,
nem kergetőzök én a neten, ma döglött napom van és kész. De látom, tegnap te sem voltál formábanKép
Az uh-s doki egyébként aszonta, hogy biztos olyan pozitúrákat mutattam a férjemnek, hogy eltátotta a száját és elfelejtett összpontosítaniKépKépKép
Evvan, de akkor is az én hajasbabámKép
Rosszullét már a múltté kb 3 hete, azóta várom, hogy legalább a hasam fújódjon egy kicsit, de ne csak az evéstőlKép

Mennem kell, mert Timi kezembe nyomta a kakás pelusát és itt rohangászik kritikán aluli szerelésben foltos fenékkelKépKépKép


Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

GombócKép
Gratulálok Maszatkához! Írigy... Kép
Összel lesz kész a lákás, ha minden igaz. Viszont lehet, hogy nekem lenne kedvem a sétához. Vagyis kedvem tuti van, csak a kivitellel lehet gond.

BeuKép
Milyen édes Lőrinc, nem semmi milyen angyalhajú Kép
Szupik az ajándékok is!!

ElliKép
Nagyon édes Kevin, és hihetetlen, hogy hogy megnőtt ő is. És persze az ikrek is nagyon cukorfalatok!

HeppiKép
BOLDOG SZÜLINAPOT OSRINAK!

MomoKép
Azért én örülök, hogy leányzó lesz, szeritem te is (sőt biztos, az egészség a lényeg), csak a két lány után fiú logikus lett volna. Kép

Maci2
Már nem tudom követni, hogy nektek írtam-e, mert annyi baba születik mostanában, hogy BOLDOG SZÜLINAPOT RONINAK! Azt hiszem írtam már, na mindegy. Kép
A lényeg: Nagyon szép volt újszülötten, és 1 évesen is Roni. A ruhácska is csupaszép, a torta is. Kép

VirgaKép
Az építkezés halad, bár most 1 hónapja nem jártam arra. Nem tudom, hogy tényleg kész lesz-e lakás összel, jó lenne.

Megfodrászoltam Sziszkát:
Kép

myssnia&szilard
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Voltunk úszni délelőtt, és a 3 hónapos kihagyás ellenére Dani egyáltalán nem félt!! Sőt jól érezte magát! Kép

Beu
Daninak tökéletesen mindegy, hogy ember kaját, vagy bébitrutymót adok-e neki, egyiket sem eszi. MÁr kezdek gyanakodni, hogy a kanállal és a pépes mivoltával van a probléma, mint anno Kangiéknál, mintha mostanság a darabosat preferálná. ÚGyhogy ma a mi ebédünkből kapott, hát nem mondom, hogy eget verő mennyiséget evett, de legalább jóízűen Kép

Momo
látom kislány! Kép nem szégyenlős a kicsike, jó hamar megmutatta magát Kép

Gombóc
és NEked nincsenek rosszulléteid? mert akkor hurrá Kép

Orsoly
Veletek mi van?

has téma
nekem a combom elég csíkos, és ez a terhesség alatt csak rosszabb lett, ezért féltem rendesen, hogy a hasam is ilyen lesz . És NEM! Kép Sima hidratálóval kenegettem minden este fürdés után, aztán vagy ettől, vagy nem, de szerencsére nem repedt meg. viszont már nem olyan lapos, mint lyánykoromban brühühü Kép gyanítom, a torna használna... nem tudom már, ki írta a 300 felülést, én a múltkor 80-tól teljesen kész voltam

Na megyek, mert nemsoká indulunk az Auchanba

Andi
psandi
 
 


Myssnia
megnyírt Sziszka nagyon helyes lett Kép (eddig sem volt csúnya!! Kép)

Andi
psandi
 
 


Zsuzsi, Beu,
köszi. Remélem, nem kerül ma éjjel kipróbálásra.
Zsuzsó
zsuzso
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?