Új privát üzeneted érkezett!

A Zrupkó Józsit honnan ismered??? Nekem kollégám volt a xeroxnál...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Borostyán infók:
http://www.kismamablog.hu/fogzas/borostyanlanc-tapasztalatok
Hátha érdekel valakit :)
Nem is tudtam, ogy illo olaj keletkezik a viselésével, és az hat a fájdalomra és vírusos fertőzésekre jól :O

Lehet, hogy Lili is kap :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Marek, megvannak a képek a melegítőről!
Mindjárt hozom...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 

 
 

Melegítő:

Kép

Ezeken a képeken a gél már kristályosodot, mert még nem főztem vissza...

Amikor lehült használat után (pár óra), akkor vissza lehet állítani gél állapotura a cuccot, hogy újra használható legyen! Ezt főzéssel lehet :D

Tul. kép. bármennyiszer előadhatjuk ezt a körforgást :D

Ja és ez a 260-as üveg, de a 150-eset is beletuszkoltam már :D

A nagy néha kilóg... de nem zavar :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Mindenki napozik?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Nyugtonmalac, de jó, tényleg nagyon kicsi a világ!!! Igen, tudom, hogy Csilla nagyon husi volt, még általánosban, aztán hallottam, hogy mennyire lefogyott :lol: Puszilom Csillát!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Zrupkó Józsit a bankból (K&H) ismerem, ügyfelem volt és valamit ott dolgozott, de most meg nem mondom, hogy mit, talán rendszergazda? :lol:

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Mi benn hagyjuk a gyerekülést a kocsiban. Elég nagy és nehéz (min. 15kg) szóval furi lenne ha mindenhova magunkkal cipelnénk.
A kocsiba meg mi sem tudunk bejutni.. :D
De remélem azért nem törik fel miatta...

linhbaba
 
 


Sziasztok!

csak eletjelt kuldok, mert el vagyok havazva! A szo szoros ertelmeben is! Ugyhogy Nymalac kerdesere valaszolva: nem, nem napozok 8)

Nagyon rosszak az ejszakaink, komasan szedelgek egesz nap :? Pedig aposom renduletlenul setaltatja mikit, viszi-hozza Zsoltit. Ennel tobbet nem kivanhatok, megis le vagyok robbanva. Hozott homeos szereket fogzasra, most bevetem, hatha... bar nem vagyok biztos, h (csak) az a bibi :roll:

Csak ami eszembe jut:

Eva!

Ugy sajnalom, h nem birtok kikeveredni ebbol a mokuskerekbol! Kitartast!

Nymalac!
nagyon jo dolgokat tudsz beszerezni, kulonosen tetszik ez a 3 in 1 megoldas :) Ilyenkor erzem magam elszigetelve, nem tudok venni, eladni semmit :? valoszinu itt is vannak olyan helyek, de en azokat nem ismerem. :?
4 hos adatok: 63 cm, 73oo g
egy nyugisabb pillanatomban kivalasztom a kepeket is :roll:

Nem tudok hozzaszolni a gyessel kapcsolatos problemakhoz, itt is megvannak a zurok. Hitelunk is van, no meg nagyokat veszitunk azzal, h a ferjem fontba kapja a fizut, es az nagyon leerteklelodott :?

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


iwiwen Bangha Monika vagyok :wink:

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok tegnap óta.
Nem nagyon tudtam visszaolvasni, csak átfutottam, mert ügyvédnél voltam ma, holnap meg az Apeh-hez megyek, de már nem is idegesít.

Szerencsére a gyerekek már jól vannak, senki sem lázas már és Zolika füle se fáj már, úgyhogy szerencsére nem volt olyan komoly. Kicsinek elég sokszor felszúrták a fülüket, de már rég nem fájt nekik, örülök, hogy most arra nem került sor.
De azért még a héten itthon marad, mert be kell szednie az antibiotikumot.

iwiw: tök jó, hogy ennyien fent vagyunk, így legalább egy kicsit személyesebben is megismerhettük egymást!!!
Mindenki nagyon szép, anyukák is babák is!!

Nusildi
Én 0-30 éves koromig laktam Budakalászon, sokszor jártam Békásmegyeren, még volt is ott egy barátnőm, aki szintén a Kossuthba járt Rácz Zsuzsának hívták, esetleg őt nem ismerted?
A Békás diszkóba nem jártál? Mi évekig oda jártunk, először csak tinibe, aztán már éjszakaiba is.

:lol: :lol:

Nymalac
Sajnálom az ismerősödéket, de nálunk szerencsére csak pár napig fájt Zolika füle és nem is volt sokáig láza sem.
Milyen pici volt még Lili az iwiw-es képeiden, nagyon cuki!!!

Ülés: nagyon szuper üléseket vettetek, mi még egy darabig a hordozót használjuk, aztán maradt egy pár ülés a három gyerekről, majd valamelyik jó lesz.

Etetőszék: nekünk is peg perego prima papánk van, már kb. 7éve megvan, még az ikreknél vettem használtan, nagyon szép állapotban 5000Ft!!!-ért egy német családtól, úgyhogy az még szuper lesz Áronnak is, igaz most kölcsönadtuk egy unokatesónak, de majd nemsokára visszakapjuk.

Borostyánlánc: lehet , hogy jó, de én nem merném Áron nyakába tenni, úgy félnék, hogy megfolytja vele magát, olyan erős már és mindenbe belekapaszkodik.

Tutyi: nagyon aranyos, de olyan hamar kinövik., nem?

Áron ma nagyon jó volt eddig, már több, mint két órája alszik és délelőtt is kb. ennyit aludt és éjjel is csak 1-kor és 5-kor kelt, ez nálunk már szuper!!!

Na megyek, mert lekváros derelyét főzök.

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


Fiam tegnap maharadzsa volt... Kép

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


folyt Kép Kép

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Móni

Már be is jelöltelek az iwiw-en, nagyon édesek a gyerekek, szép család vagytok ti is!!!

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


Móni, én is bejelöltelek :lol:

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 



Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 



Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Nekünk jól megy a malackodás, mi? ;)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


sziasztok
köszi a válaszokat

l.kata: kölcsönünk nekünk is van egy csomó, de annyival jobb helyzetben vagyok, hogy nekem le vannak fixálva a kamatok, szóval a havi törlesztö nem változik. engem csak a váltásnál vasalnak meg :evil:

szöszke: én is beadtam a biztositóba a kórházi papirom. amikor kérdeztem, azt mondták, hogy 5 nap bent tartózkodás utánn jár a pénz, amikor beadtam, lejött a válasz, hogy 6 napnak kell lennie. :evil: :evil:

inez: hogy csináltad, hogy te -ba vagy a kilókkal?

zsuzsu: nagyon durva ez a a kakis kép 8) . nálunk 2x volt folt, de akkor elöl a rugin jelentkezett /nem volt rajta bady/

éva: sajnállom ezt a sok rosszat, ami veletek történt :evil:

linhbaba: nagyon aranyos Marci az új ülésben :wink: . . az új kocsit nem szó szerint értettem /használt, 92-es kiadás/

inez: mi is együtt alszunk a fiunkal és nagyon imádjuk!!!! :lol: :lol: :lol:

nyugtonmalac: jól néz ki az etetöszéketek és a hátizsákos is nagyon tetszik.
közben megint meggondoltam magam. elejétöl fogva, fa etetöszéket akartam, amit késöbb átt lehet alakitani, de az ár végett meggondoltam magam, hogy inkább az ismerösét, aztán megint elgondolkoztam, hogy az a pár ezer forint már nem vág földhöz, úgyhogy marad ez: http://brendon.hu/ProductSearch/viewer. ... o=1&whid=5

bangham: nagyon aranyos a fiad :wink:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 



Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Timi: szerintem jól döntöttél! :) Szép etetőszék :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


sziasztok lányok!

egy gyors bekukk, mert mennem kell. Képzeljétek színházba megyek és már nagyon várom, mert nagyon rég nem voltam ilyen helyen. Marcira apa vigyáz addig, kiváncsi leszek, hogy lesznek el.

Szöszke, marek: köszönöm a gyors választ a kérdésemre!

Móni: tök jó amit beidéztél a fogakról!!! Köszönöm. Tündériek a fiúk.

Éva: nagyon sajnálom, hogy így rátok jár a rúd!!!Talán annyi vígasz, hogy ennyi rossz után csak jó jöhet.Drukkolok!

Azért nem voltam, mert tegnap a kolléganőim látogattak meg, és készülnöm kellet. Tök jó juhtúrós töltött krumplit csináltam, meg gyümölcsös tejberizst. Teljesen elvoltak képedve, hogy gyerek mellett ilyenre is jut időm. Hát még jó hogy!!!


Nymalac: nagyon menők a képek a gyerkőcökről!!! Ja, és tök jó ötlet az msn. Akit érdekel és szeretne velem beszélgetni privibe megadom a címem, csak jelezze.

Bocsi, hogy most ilyen nagyon kapkodi voltam, de mindenképpen akartam jelezni, hogy élek és vagyok, persze ennyi napot visszaolvasni se nagyon tudtam, csak nagyjából. Igyekszem pótolni

Mindenkinek szép napot!

Kép
kincs27
 
 


iwiw: én Rosicka Timea vagyok csak kevés kép van fent, mert átt akartam öket rendezni, a meglévöket letöröltem, újakat meg nem akar feltölteni :evil: :evil:

ma fiam elég nyügös /és gyakran szopizna/szerintetek ez a 4 hós ugrás?

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sziasztok!

NY.malac- Jók a videók! :wink: A cipőn még gondolokdom, majd a talin megbeszéljük.

Timi - Lehet, hgoy az, vagy front, vagy bármi. :roll:

Bangham - Édes a kis maharadzsa!

Képzeljétek, Szabinak sikerült végre elkapnia a lábát! MÁr próbálkozott vele egy ideje, de vagy nem volr elég hosszú a keze vagy nem tudta összhozni a kezét meg alábát. Olyan édi volt, ahogy örült magának! :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Sziasztok!!

KÖSZÖNÖM MINDENKINEK A KÖSZÖNTÉST , ARANYOSAK VAGYTOK!!!!!

Sajna el vagyok havazva, de két dolog sebtiben:

Ny.malac!
Küldtem Neked emilt kb. 3 napja....H:T-s táblázatokkal....

iwiw: lehetne egy topicos oldalunk ott?? Én szívesen karbantartom, visszaigazolom a jelentkezőket, de nem tudom, hogyan kell létrehozni. mi lenne a címe........

Puszi Mindenkinek!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsuzsu
Én is nagyon sok boldog névnapot kívánok!!!

marek
 
 


Iwiwben én is benne vagyok. És persze az msn-ben is. Csendes estéken összeülhetne a fejős brigád. Persze a nemfejősöket is bevennénk a buliba.... :lol:

Végül kik jönnek a talira jövő héten?

marek
 
 


Ildi
A hordozót mi sem hagyjuk a kocsiban, mert Borival együtt vesszük ki. Az autósüléssel ezt már nem lehet csinálni, azt benne szokták hagyni. Erre még nem is gondoltam, hogy esetleg feltörik a kocsit egy gyerekülés miatt. Mondjuk én könnyen nem gondolok ilyenre, mert mi vidéken lakunk és van udvarunk meg garázsunk... :roll:

Etetőszéken még nem gondolkodtam, de asszem valami olcsót fogok venni.
De ez a táskás tetszik. Ezt hol lehet venni és nem utolsó sorban mennyiért? Bori imád velünk ülni az asztalnál. Mi ebédelünk ő meg ül a hordozójában és dumál. Minélt több ember, annál jobb a kedve.... :lol:

Bori most megint 280-at evett.... :roll: Most altatja magát. Elég jól megy neki a dolog, mert egy hangja nincs... Tudja, hogy nem kapja vissza a cicit, mert akkor képes lesz még 100-at kiszivattyúzni.... :roll:

marek
 
 


Marek: mi Sensivel sokat csacsogunk az esti fejés közben :)
Bevegyünk a csapatba? ;)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Marek: Bori :D hahaha :D kis szivattyú :)

A táska szék is brendonos...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Lányok, tök csalódott vagyok!Ma beraktuk az autóba a gyerekülést,de nem túl nagy sikere volt!Julcsi addig üvöltött ameddig ki nem vettem!
És olyan sz@rul áll ahogy beraktuk!teljesen dől bele az ülésbe,majdnem hogy bukik előre benne a gyerek, a csavarója(amivel a dőlést és a szélességét lehet állítani) teljesen belenyomódik az ülésbe és fel kell húznia a lábait Julcsinak,h elférjen!Látszik,h nem vmi kényelmes neki! :evil: Holnap ki is veszem,mert így nem lehet vele utazni!
Szerintetek ha menetiránnyal megegyezően rakom be az mennyire veszélyes?Elvileg azt 9kilotól lehet,Julcsi meg most 7! :? de úgy legalább a lábának kényelmes lenne!

Na bocsi,megint panasszal kezdtem!:oops:

Nyugtonmalac,jaaaj nagyon édesek a videok!!!:D
Engem érdekelne a borostyánlánc!Majd szólnál mielött rendeled?Nekem is csak márc.elején lesz majd pénzem!(de persze gondolatban már az is el van költve) :lol:
Most egy hülye kérdés:te ezt a tutyit mire is akarod használni pontosan?
Azt a melegítőt én is néztem,amikor kuponos volt a brendonban,de végül nem vettem meg!Bár kicsit bánom mert sztem bébipapi melegítésre is jó,nem?

Timi,örülök,h nem vagyok egyedül a babával alvással!ugye milyen jó,én is annyira imádom,h ott szuszog melletem egész éjjel!:D
Nagyon jó az az etetőszék!:D

Egyébként sztem ami most kuponos a brendonba az is nagyon jó!


Lányok,erről mi a véleményetek?
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=25

Szeretnék venni egy ilyen kocsit,mert a rendes babakocsinkkal elég nehéz az autós közlekedés!És rengeteget utazunk!
Vendég
 


Nah,most láttam,h néhányatokat agyatlanul Julcsi nevében jelöltem be iwiw-en! :oops:
Megyek is inkább aludni!Pedig akartam még vmit,de szokás szerint elfelejtettem! :roll:

Jóéjt :!:
Vendég
 


Adri: a borostyán láncból nem hagylak ki :)

a cybex kocsi szupi! tetszik nekem!

a tutyit Bori lábára gondoltam húzni :shock:

na jó, nem viccelek... Bori valszeg nyáron mászni fog, és a kis lábira szeretnám húzni, hogy ne szúrja a föld meg ilyenek...
Nagyon egészséges ez a puhatalpú cipő... Majd ha tud járni, kap liliputis cipőt, vagy pedipedet... :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Jaj, Zsuzsu...este jutott eszembe a névnapod :oops: , akkor meg nem ment a net! :?
Ugyhogy utólag is Boldog Névnapot! puszi! :D
Akarom kérdezni,
hogy szerintetek ha Norbi több mint 2 hete eszik gyümit -zöldséget, akkorlehet már neki napi
2x adni, úgy ahogy Zsuzsu írta?

Most úgy eszik hogy:

6-7óra cici+ tápszer
10-11óra valamilyen zöldség/gyümi +cici
14-15óra cici+tápszer
18-19óra cici+tápszer
22 óra cici+tápszer
Lehet már neki a 18 órásra zöldség puré6főzelék félét,vagy tejpépet adni?
Vagy ugynazt kell ennie mint délelött? Van erre szabály? :roll:

Ildi....hülye ez a doki! :shock: :evil: Ülve etetőszékben büfiztess egy 4 hónapost?

bangham.... hú-ha jó súlyban vagytok! :shock: :D Tápszert is eszik?
Nagyon szépek a fotók!
Helyes a nagyfiad! :lol:

NyMalac...az ismerősöd babájának betegsége elég megrázó!
Remélem nem valami súlyos? :(
Ha, gerincvelőmintát vesznek az rosszul hangzik?Rák?
Leírni is szörnyű, :( remélem rendbehozzák a kicsit.
Mikor tudni majd valamit?

Nagyon édesek a Boris videók!Norbi is is brümmög a kanálon! :lol:

Ancsa is jó eltünt, remélem Liza már jól van!

Majd hozok talpmegfogós képet! :wink:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Norbi első cipője :D
Kép

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Beöltöztettem :wink:
Kép

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Íme a produkció!Azóta vagy a lábát fogja, vagy az öklét rágja :lol:
Kép

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Nyugtonmalac
Vegyetek be a fejős brigádba légyszi!!! Olyan unalmas egyedül fejni... :roll:

Tegnap este Bori evett 280g-ot, utána kelt még négyszer éjjel és ebből háromszor enni is kért. Így reggel egy ciciből 40-et tudtam lefejni a szokásos 120 helyett. Még mindig nem értem, hogy fér el ennyi kaja a gyerekemben... :shock: Szerintem este meg éjjel megevett minimum 400g kaját, de inkább többet..... :shock: Még szerencse, hogy győzöm tejjel. Bár alkatilag már nem sokáig... :lol: (280 után 100 még simán kijött... :roll: ) Nappal viszont alig eszik. Hogy vegyem rá, hogy nappal egyen és ne éjjel? Gondolom nappal annyi fontosabb dolgo van, hogy nincs kedve enni... :roll:

Én lilliputis cipőt szeretnék majd venni. Valamikor márciusban... Előtte megnézem, hogy mennyi az aktuális hitelünk... :roll:

Ma érkezik a Mei Tai. Holnap megyünk Agárdra, elméletileg ott is alszunk és nem tervezek babakocsit vinni, csak az MT-t és a BB-t. Azt még nem tudom, hogy oldom meg a nappali altatást, de nagy gond nem lehet, mert mire odaérünk addigra alszik egy nagyot a kocsiban.

marek
 
 


LKata
Ez a lábfogás már Borinak is sikerült. De mostanában olyna kis lusta. Semmi produkciót nem akar megismételni.

marek
 
 


Sziasztok!

A talit én biztos kihagyom, pár napja megfázásos jellegű tüneteim vannak, nem vészes, csak az orrom folyik kicsit és fáj a torkom, de nem merek ebben az influenzajárványos időben kimenni. De tavasszal mindenképp benevezek majd, mindenesetre, előre is jó talit mindenkinek, aki megy!!! És csináljatok fotókat!

LKata - de cuki Norbika, az a fekete satyis kép nagyon bejött :lol: Szupi a kiscipője is :lol:
Hozzátápival kapcsolatban sajna nem tudok segíteni, nem értek hozzá (egyelőre) :?

Marek - nem semmi étvágya van lányodnak :lol: A tej miatt ne aggódj, az tök jó, hogy ekkora kaját után még tudsz fejni, én pl. este, amikor Lotti eszik utoljára, már nem tudok fejni szinte semmit, kb. 20 ml-t max., úgyhogy mostanság már nem is fejek.

Adri - sajnálom, hogy nem passzol a gyerekülés :? Én egyelőre nem tenném be a babát a leírásnak nem megfelelően, ha még nincs 9 kiló :roll:
A babakocsi nagyon jó, én is szemezgettem már ezzel, hogy majd valamikor később veszünk egy ilyet, amikor Lottika már ül és nézelődik séta közben!
Amúgy nekem ez tetszik, persze a dizájn miatt :lol:

http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=25

Iwiw klub - pl. lehetne egy Babanet klub vagy hasonló, én is benne vagyok, MSN-ben nem tudok, mert nekem Skype-om van :?

Bettyna - gratula Szabi babának a lábeléréshez!!! Lottika még nem fogta meg, én szoktam neki tologatni felfelé, nézi eléggé idegenkedve, szerintem nem tudja, hogy ez hozzá tartozik :P :lol:

Timi - én úgy tudom, hogy 4 hós ugrás nincs, 3 hónaposan van egy fejlődési ugrás és utána 6 hónaposan, lehet, hogy front vagy egyszerűen csak éhesebb vagy oda akar bújni anyához :lol:

Nyugtonmalac - Bori bubizik :lol: Nagyon aranyosak a videók!!! Bori első falatkája, egyem meg és ahogy Lilike a háttérben mondja, hogy ízlik neki, nagyon cuki!!!!!!!!!!!!! Párommal együtt néztük, nagyon odavolt, de főleg Liliért, mindig mutatom a képeket róla, amiket felteszel és mindig mondja, hogy gyönyörű a kiscsaj :lol:

Bangham - maharadzsa :lol: Cuki!
Sajnálom a rossz éjszakákat!

Éva - nem ismerem a Rácz Zsuzsát, akit írtál. Discoba nem jártam Békáson, mi ált. a SOTE-ra jártunk dizsibe anno :lol:
Anyukámék még Békáson laknak, most is megyünk szombaton hozzájuk. Szerettem ott lakni, bár panel 8. emelet, de jó közel van minden, Duna-part, Omszki tó, HÉV-vel minden elérhető hamar.

Zsuzsu - nekünk is volt már ilyen pelenkabalesetünk!!! Az nagyon gáz, amikor a gyerek a háta közepéig szaros :shock:

Mi megvagyunk, ma is hajnali 1 óra 30-kor kelt Lotti, viszont nem kaptam ki az ágyból és vittem etetni, hanem cumit adtam neki és láss csodát, 2 perc alatt visszaaludt. Aztán 5-kor kelt enni, akkor már nem győzte meg a cumcum, utána aludt még fél 8-ig. Evett és most is alszik.

Voltunk Tescoban, nagyon cuki rucikat vettünk Lottinak, Cherokee, 5 db-os szett egész jó áron, érdemes megnézni, vettünk rugit is, több bodyt, mert már nem épp kényelmes a 62-es méret.
Hétvégén meg családlátogatás mindkét nap :roll:

Asszem az etetőszékekből a Per Perego tetszik a legjobban, csak nem tudom, megéri-e újonnan venni? Talán nézzem meg a vaterán?

Na mentem, egy kép búcsúzóul:

Kép kaja után úgy be tud aludni, olyan, mint egy igazi angyalka

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Gergőke pancsizik:
http://videa.hu/videok/film-animacio/ge ... OXsh0cQO6q

Nymalac,
édesek a lányok. :)

Lkata, szerintem ha megvan a napi elegendő tej és táp, akkor azon felül annyit adhatsz Norbinak, amennyit elfogad. Úgyis észreveszed, ha nem kell neki.

Ildi, mi kb. 1 hónapja játszunk a lábával. A pelenkázóasztalon szoktam leginkább, akkor puszilgatom a talpát, mutogatom neki a lábujjait. Tegnap viszont azt csináltam, hogy hanyatt fektettem, a kis csípője alá betettem egy párnát, így elérte kézzel a lábait, és fél órát eljátszott azzal, hogy nézegette, fogdosta.

Kép
szöszke
 
 


Marek, sajnos Pesten feltörhetik a gyerekülésért az autót. Én már hallottam róla. :?

Kép
szöszke
 
 


Sziasztok!

Nem volt időm sajnos visszaolvasni, most jöttem haza az Apehtől Székesfehérvárról.

Áron ma 4 hónapos, adatink: 7820gr és 63cm.

Később teszek fel róla egy mai fotót is.

Nagyon édik a babák, Gergőke nagyon aranyosan pancsizik!!

Na megyek, mert üvölt Áron.

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


Lanyok!

Probalt vki felvenni partnernek msn-re vagy skype-ra?
Mert volt ma vki,de nem emlekszem a nevre es felrenyomtam veletlenul. :(

K

Kép
Kép
Kép
bkriszta
 
 


4 hós kép (engem ne nézzetek rajta, mert elég gáz a fejem)

Kép

Kép

Kép
éva75
 
 


Sziasztok!

Koszi mindenkinek a maharadzsa dicsiket :) Fiam azota is viseli a pottyot, pontosabban azota valtottunk sargarol pirosra. meg furdesnel sem engedte leszedni :lol:

Lkata!

nem, csak szopizunk. Ujabban egesz ejjel... Illetve nehany kanal almalevet is kapott kakimeginditas celjabol. De ahogy elnezem nem mi visszuk a rekordot :P
Norbika nagyon komoly nagyfiu :wink:

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Sziasztok!

Hajnali műszak..... :) :)

Adri!
Én nem szoktam kocsiban pelenkázni, megállunk, bevásárlóközpont, benzinkút... Van pelenkázóalátét és egy kabátot-pulcsit is leteszek alá úgy cserélek pelust ha kell.

Buksibeütés: :evil: :cry:

gyerekülés
: mi Ábival a hordozó után váltottunk 9-36kg ülésre. 8 hónapos korában ült át abba. Most karira kapott egy 15-36kg s ülést, így a régi ülése Konstié lesz.
EGYENLŐRE Konsti még elfér a hordozóba. :lol: :lol:
A mai eszemmel ilyesmit venék:

http://babyfun.axiomarket.hu/item/ps286 ... es-9-25-kg
vagy
http://babyfun.axiomarket.hu/item/ps288 ... es-9-25-kg

boltbamenés: sportbabakocsi, esernyőrecsukható, dönthető.... Persze ha egyedül mégy boltba és csak bevásárlókocsi van, akkor baj van....
Engem a boltokban (Lidl, Aldi) a bejáratnál azok a műnyag izék borítanak ki. Alatta nem fér el a gyerek. Ábel 15kg, kint beül a bev. kocsiba, bent kiemel, kocsi áttol, gyerekkel átsétál, majd visszaemel...brutális!!!!
babakocsival még gázabb!!!

Éva!
Szép méretek! A gyerekeid pedig tényleg csodaszépek. A legjobbakat kívánom minden tekintetben!

peva!
Biztos, h hiszti???? Konstim egyik nap sokat sírt, de a foga miatt lehetett. Babazene??? Éneklés?? Séta?????
Édes a csajod!!!

anhel!
A gyerekülés inkább méretfüggő. Nekik még dönthető kell, így nem szükséges, h üljön. Ábel már 2,5 éves, de még mindig sokszor elalszik a kocsiban.
Gratu a fogacskához!!

Linh!
Marci nagyon vagány, Te pedig igazán csinos vagy!!!!

L.Kata!
Szuperügyi a fiad!! Nálunk még a lábak felfedezése nincs meg, csak a kezeivel játszik.
hitel: nekünk is 30%-kl több a törlesztő...svájci frank.... (amikor felvettük 2006 tavaszán azzal érvelt az ügyintéző, h mennyire stabil valuta.... persze ezt akkor nem tudhatta....)

Gyümi!
Simán mehet a kétszeri kétféle gyümi, zöldség. A tejpép jó, de friss gyümivel javaslom.
Köszi! :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:
Norbi csúcs!!!!!!! ebben a szerkókban!! :lol: :lol:

Moni!
ötletes a jelmez és nagyon jól áll Zsoltinak!

Ny.malac!

Szupik a videók!!!!!!!

TiMI!
Nekünk ilyen székünk van. Praktikus, mert tud rajzolni rajta szétszedve. Hátránya, h nem dönthető. Igaz etetőszékben enni kell....
A mienket sajna Ábel leamortizálta( a széken a műanyag borítást tetépkedte így vagy új székünk lesz, vagy próbálok betétet szerezni hozzá)
Ha esetleg szembe jön veled egy ilyen, légyszi gondolj rám! Köszi!!!!

Mi:
tegnap elvittük Ábelt hallásvizsgálatra. Egy doktornő van, aki csinálja, de Ő szabin.... :cry: :cry: :cry:
Viszont sikerült beadnom a GYED papirokat, áprilistól utalják.

Konstinak ilyet vettem a fogmasszírozásra:
Kép
Ma megyünk a mamához, két hónapja nem látta a fiúkat...

Jó 7végét mindenkinek!
Zsuzsanna jelentése liliom. Ezt kaptam a fiaimtól:

Kép
Ábel nem győzte kivárni az ebédet:
Kép

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Jó reggelt?
Merre jártok mostanában? Mindenki kihasználja a "gyönyörű" időt?
Mi elutazunk a hétvégén, úgyhogy igazoltan leszek távol. Legyeteke jók!

Ja, de még dicsekszem egy kicsit. Bori ismét végigaludta az éjszakát. Tisztára úgy mint kiskorában. (mitha most olyan nagy lenne... :lol: ) Képes aludni, csak nincs kedve... Jaj!

marek
 
 


vagyok...csak sokat csavargunk, és próbálok pihenni is- tejem pont elég, ne igazán akar már szétdurrani a icim reggelre sem. :cry:
de tartom magam, eszem, iszom, stb.

Lányom hasról hátra fordult!!! De sajnos csak az egyik irányba megy. Nálatok? Borik? Konsti? Mindkét irányba megy a dolog?
Tornán meg is kaptuk házinak a másik irány gyakorlását. Szerintem a hülye fejtartás miatt nem megy arra - csak kis segítséggel. Nem tudja ott letenni a fehét, és így koppan... :oops:
És még egy jó hír: az asztalos itt van! :lol:

Talira jövőknek figyelmeztetés: nincs elkotorva teljesen mindenhol a hó felénk, szóval remélem ügyesen vezettek! (én tudok közlekedni, de már rutinos vagyok ilyen utakon is)
Véglegesnek tűnő létszám (valaki kérdezte kik jönnek):
Linh, Marek, Éva, Nyugtonmalac, Bettyna.
Örököltünk haptapit, jól jön majd (eddig 30 van letéve, de még van kb. 25, majd leteszem azt is). Ipari mennyiség. Lehet tornázni is.

Itt egy kép az ablakból kinézve:
Kép
ilyesmire számíthattok szerdán.

Marek! Gratula az éjszakához! Remélem helyreáll a rend nálatok is!

Bocs, hogy csak magunkról, szaladok is főzni...

Daisypath Happy Birthday tickers
peva
 
 


inez: havonta 1x be szoktam tenni a kiságyába, hogy el-e alszik nélkülünk, de nincs gond, csak nekünk hiányzik, de nagyon :twisted: :lol:
jónak néz ki a kocsi

l.kata: nekem az elsö kép tetszik, Norbika nagyon vagány :lol:

ildi: tényleg jó a dizájnja a kocsinak :wink:. te vissza raktad a piercingedet? én igen, de elég késön, jan.elején, /gyorsan, eröltetve/, most meg 1 hete ki kellett szednem, mert bedagadt. meg jött belölle egy kis "trutyi" most ápolgatom, de érzem benne a csomót. neked milyen?
Lottika tényleg olyan , mint egy angyalka :wink:

éva: aranyossak vagytok :lol:

szöszke: megnéztem Gergö fürdését, mintha a fiamat láttam volna :lol: :wink:

zsuzsu: oké :lol: majd gondolok rád.szép a liliom, aranyossak a fiaid, hogy gondoltak rád.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Szöszke....édes a kis VIZIPÓKOD videója! :lol:
Csajok ti néztétek a videót? Nézzétek meg tök jól megcsináltátok szöszke(a gyereket is :wink: )


Szöszke, Zsuzsu
köszi a HT infót! akkor fogok adni délután is egy kis gyümit Norbikának :lol:
Azóta sokkal könnyebb a kaki téma! :wink:

Zsuzsu...szép virágot kaptál, és nagyon édi a kis Angyalkád, úgy tetszenek a szöszi fürtjei!
Én is göndör gyereket akarok!
Jó ez a DM-es masszírozó cucc, majd meséld el bevállt e?

Éva...húúúú, tényleg nem bangham baba a vezető súlycsoport! :lol:
Nagyon jó a képetek, és szerintem tök jól nézel ki te is! :D
Ja, és nagyon hasonlít rád Áron! :shock: :D

Ildi...nagyon aranyos Lottika, ilyenkor annyira kisbabásak tudnak lenni, nem?
Jobbulást neked!

Peva...Dorka fordulásához gratula! :D Ügyes! Norbi még nem csinálja :( , de a talpát előszerettettel
markolássza azóta is!

Tegnap Norbi 3x hányt, mert annyira begyömöszöli az öklét a szájába hogy bokákol! :shock: :?
Biztos hogy már nagyon feszül az ínye! :roll:

Szép napot, itt is nagy hó van! :D

Kép
Kép
lovaszkata
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?