Új privát üzeneted érkezett!

Voltunk sétálni több mint 2 órát!
Piri:Csongi nagyon ügyes!Csoda cipője van! :shock: :lol:

Szilvi:Merci is ügyi baba!

Kép
melike
 
 


én is csináltam kisvideót,hogy dávid is milyen ügyes...majd föltölti anyukám mert én béna vagyok :lol:
barika2008
 
 


éééés elvárom,hogy dávidot is ügyesnek nevezzétek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/s ... 1RSSQ46srU
barika2008
 
 

 
 

....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 13:58-kor.
pironya
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 13:59-kor.
pironya
 
 


Ne agódj Bari az én fiam dettó.
Csak nekem még tolatni sem tolat. :(

Kép
Kép
schopin
 
 


összerakta a szilveszter,de már szétesett megint :twisted:
barika2008
 
 


schopin ezt a tolatást ma láttam először tőle.egyszer megcsinálta azóta sem...és mi ugyebár 2 héttel idősebbek vagyunk,tehát ha ti is ilyen iszonyat gyorsan fejlődtök mint dávid(villám dzsó) akkor még van 2 hetetek erre a komoly tudományra :lol: :lol: :lol:
barika2008
 
 


amúgy itt dunakeszin lehet valami a levegőben mert schopinnal együtt 3 ismerősömnek van ilyen lemaradva a mozgással a gyereke :roll: :roll: :roll:
barika2008
 
 


föld hívja mártit!!!!
látom ám,hogy be vagy jelentkezve
barika2008
 
 


Bari! megnéztük Milánnal,hát el beszélgetett Dáviddal. Apa azt mondta Milán érti mit mond Dávid neki.
Nagyon tetszett.



Kata&Milán


oszman777
 
 


Mászás helyett nekem ezt csinálja :D
http://s452.photobucket.com/albums/qq24 ... 170239.flv

Kép
Kép
schopin
 
 


nah Márti! gyere csak.
Hát egész éjszaka,még hajnal 2 kor is ez a almás palacsinta tésztás kajcsi volt eszembe.
De ez most tényleg. :lol:



Kata&Milán


oszman777
 
 


Puszi nektek :lol:

Kép
Kép
schopin
 
 


Áh de furi Istvánka. :lol: :lol:



Kata&Milán


oszman777
 
 


Bari! ne aggódj! nagyon ügyi Dávid. Merci is így kezdte...........
bszilvi25
 
 


Bari:annnyira aranyos Dávid!Sokat legyen lent,hogy tudjon gyakorolni.
Máté is azóta próbál mászni mióta sokat van a földön.

Schopin:de cuki a fiad!

Kép
melike
 
 


Pár kép a mai mászásról: Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
melike
 
 


Sziasztok Lányok!

Ne haragudjatok, hogy csak olvasó üzemmódba működök mostanság, de az agyam tele van munkával. Mást sem csinálok már 3 napja, csak számlázok nemzetközi fuvarokat. Zsong az agyam a sok számolástól stb. stb. stb. Na de nem panaszkodom :lol: Jövő héten már nem megyek mindennap, csak a héten, és akkor jövök csacsogni hozzátok. Nagyon vissza kell ám szoknom :lol: :lol: Édesek a gyerkőcök mint mindig :lol: :lol:

Kata: és aki esetleg még rácuppant volna a palacsintatésztás almára, bátran merem ajánlani, nagyon fincsi és nagyon hamar kész van :wink: Millió cuppantás Nektek, írjatok, hogy tudjak olvasgatni este :wink: Holnap reggel beköszönök :wink:

Anna: jobbulást kis családodnak :wink: Fasza lett a hóember :wink: A Jáhn Ferenc kórházban az 5. nap lehet császár után hazamenni :wink:
bluebox
 
 


Várunk Márti!

Kép
melike
 
 


Mentem.Még hajat kell mosnom. :cry:

Kép
melike
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 13:59-kor.
pironya
 
 


Anna, bár én nem császárral szültem, de úgy tudom Szegeden a 4. napon engedik haza a császárosokat.

Kép

Kép
[/url]
stella40
 
 


Jó reggelt!

megjött :? igy igaziból most előszőr. Teljesen kivagyok......

Édesek a fiúk!!!

Merci sikongat az ágyában, megzabálom mindjárt. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bszilvi25 2009.02.19 08:25-kor.
bszilvi25
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Most nem tudok nagyon mit írni, csakhogy iszonyatosan fáradt vagyok :cry: :cry: Kristófnak megint megindult a foga, csorog a nyála, piros a popsija és megy a hasa :cry: És még mindig nincs 1 darab fogunk sem :cry: :cry: Ennyit szenvedni 1 foggal :shock: :shock: :shock:

Nagyon aranyosak a babáink, ahogy tanulnak mászni, jönni, menni....... Bari Dávidod meg egész nap gondolkodik, ellenben a mieinkkel :lol: :lol: :lol: Kis Eistein :wink: :lol: :lol:

Álmos vagyok :cry:

Nagyon aranyosak vagytok, hogy vártok :wink: Köszönöm, nagon jól esett :wink:
bluebox
 
 


sziasztok!
márti azért egy kicsit irigyellek is ...tudom,hogy amikor szilveszter kicsi volt és dolgoztam,olyan gyorsan repült az idő...tök jó volt!!

máté nagyon édi ahogy mászkál...és istvánka azzal a cuppanóssal :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

na megyek mert a középsz@r éjszakát,úgylátszik hasonló nappal követi
barika2008
 
 


halihó!

Képzeljétek fél 1kor felébredt Máté és ordított!(mint ahogy mostanában minden ébredésnél)Nem hiszem el,hogy 8tól ő már fél 1kor éhes!!!De addig nem aludt vissza míg nem hoztam kaját.Aztán 6kor ébredt újra,akkor is adtam neki tápszert és fél 10ig aludtunk még! :shock: :oops:
Most jó kedve van...

Kép
melike
 
 


képzeljétek regisztráltam a teszveszen, meg is jött a levél,meg is erősítettem.most már csak rá kéne jönni,hogy kell csinálni!
ez nektek is nehéz volt vagy csak én vagyok fogyatékos???
amúgy fingom nincs mit akarok eladni,szinte mindenemet elajándékoztam,csak mindenki teszveszezik körülöttem és jön be nekik a sok lóvé...nehogymááá én ne.....

priviben sok lenne elmagyarázni,hogy kell??
barika2008
 
 


Sziasztok!

Egy kérdés: ti kaptatok a gyedről valami határozatot? Vikivel mindig kaptam hogy mennyiben állapították meg a gyedet, vagy a gyest, most meg semmit nem kaptam, és kéne igazolnom a keresetem. Csak Én nem kaptam, vagy ez már nem divat az OEP-nél?? Az Államkincstártól jött az anyaságiról, meg a családiról, de a gyásról meg a gyedről nem.

Bari: először próbáld meg egyedül, minden le van írva hogy kell, nem nehéz! Ha elakadsz kérdezz! Vagy már elakadtál??
De most még csak venni tudsz, eladni nem, ha jól emlékszem majd levélben fognak küldeni valami kódot hozzá, de már nem emlékszem tutira! Mindjárt megnézem.

Meli: lehet az idő, vagy a fogacska! Akármi bajuk is van, valahogy a kaja mindig megoldás. :lol: Nálunk a cici. :oops: Nagyon ügyi a mászós Máté! :)

Levim azt újította hogy ülésből hasra tud feküdni hogy kúszni kezdjen. Eddig csak eldőlt, de most már a kezeivel ügyesen kitámasztja magát és leengedi a testét fekvésbe! Gondolom ez Nektek nem új, csak Nekünk, de hát ez van. Lusta kis pasi az enyém!

Márti: nem ám agyonhajtani magad! Pihenj is!

Stella: köszi Neked is a választ, meg mindenkinek a csaszival kapcsolatban! Azt mondták ha nem sárgul be talán hétvégén hazajöhetnek!

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Bari:úgy van ahogy Anna írta,eladni csak akkor tudsz,ha kéred a kódot levélben!Én még csak vettem.

Kép
melike
 
 


Sziasztok!

Ha jól látom Bari azt írta, hogy megjött a levél és aktiválta is a fiókot.
Megy pü!!!!

Mi most voltunk méredzkedni
7900 gr és 72 cm.
bszilvi25
 
 


Ja tényleg!Bocsi.

Kép
melike
 
 


Jah tényleg, bocsi, kicsit szétszórt vagyok! :idea: :idea: :idea: :? :?

Csak 7900 gr? Többnek létszik pedig! :) Nem hiába, vigyáz a vonalaira! :) Hosszú vékony csajszi lesz!?

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Olyan érdekes,hogy minden baba formás és azért igencsak vannak különbségek a méretekben.
Máté 2 hete volt 8500gr. és 73cm.Most már majdnem 9 kiló.

Kép
melike
 
 


Köszi Anna!!! 8)
CSAK
én is mindig aggódom, hogy alig hízik, de a védőnő szerint meg tökéletesen néz ki.
Na és igen, nem utolsó sorban vigyáz a vonalaira! :wink:

Látod Piri, én megmondtam hónapokkal ezelött, hogy nem lesz 10 kilós egy évesen! (pedig etetem rendesen!!!!!!)
bszilvi25
 
 


Jah dehogy aggódj a 7900 gr tökéletes súly!
A mi 10 kilónk nem az! :lol: :lol: :lol: :lol: :shock: :shock: :shock: :shock:

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Szilvi:azért azt lehet látni,ha egy baba vékony!Merci nagyon csini!

Kép
melike
 
 


köszi csajok.
bszilvi25
 
 


Sziasztok!
Márti Vagy?
Azota is motoszkál a fejembe az a alma,palacsinta tésztába kisütve. Meg hogy mindig ezt tudnád enni.Fotot nem raksz rola.???
Már vettem ma 2 kg almát erre a célra. És megcsinálnám.



Kata&Milán


oszman777
 
 


ÁHHHH,most látom nincs Márti :cry: :cry: :cry:
Dolgozik biztosan.
Pedig ugy megcsináltam volna. Nah majd ha haza jön. :lol: :lol:

Anna!!!! Anyukád :?: :?: :?:



Kata&Milán


oszman777
 
 


Szia Kata!

Köszi elvan, de még mindig fáj neki! Majd kedden megyünk újra röntgenre. Persze nem tud megülni a valagán, jön megy rendezkedik otthon! Mondjuk azért hál istennek jóval kevesebbet mint eddig!
Megyek ma is hozzá, de megvárom míg apa hazaér, mert ha gyerekekkel megyek akkor főleg nem pihen! Vikim egyfolytában csak: mama kérek szépen kekszet, mama kérek szépen kólát, mama vigyél el pisilni, mama nézzük meg a dédipapát,stb, stb. :lol:

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Egyem meg. De ha a bordája sérült vagy csak ütődött,azt sokáig meg fogja érezni.



Kata&Milán


oszman777
 
 


Igen, azt mondták neki hogy minimum egy hónap! :? :? :( :(

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


hu Anna épp tegnap néztem nagyot hogy jó nagy már a lányod,a fotóhoz képest,ami fent van. Az olyan nagyon pici babás.
Ufff,én beszélek Milánt is le kéne már cserélni,az avatarból és a vonalzóról egyaránt.



Kata&Milán


oszman777
 
 


Anna!!
Mikor Milán szültem,és már nem kapott oxigént azonnal ki kellett hogy nyomják és bal oldalról a mellembe,és a bordámba belém könyökölt egy kb 130 kg,doki. Inkább rám nehézkedett. Nah aztán 3 hónapig fájt de iszonyatosan a bordám.
Feküdni sem tudtam,és állítolag még el sem tört. Baromira fáj,nagyon rossz volt. Szegényt sajnálom.



Kata&Milán


oszman777
 
 


Alma karikák,palacsinta tésztába sütve.
Uhhh,nyam-nyam.



Kata&Milán


oszman777
 
 


Akkor hasonló lehet igen! Nem is a fájdalom rossz neki, ha aprókat lélegzik egészen tűrhető, de amikor nagyobbat sóhajt mindig jajong! Akkor nagyon belenyilall neki. Meg igen éjszaka is rossz, mert nagyon vigyázni kell hogyan, hova, merre fordul.

JA már néztem Én is le kéne cserélni a fotókat, csak nem tudom hogy kell, majd mindjárt meglesem! :lol:

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Azaz igen. Egy rossz mozdulat,és nyillalik,szur fáj. Éjszaka is vészes.áhh szegénykém.



Kata&Milán


oszman777
 
 


Kata: ment pü!
bszilvi25
 
 


na megjöttünk a sétából..itt süt a nap 8)

szerintem mercikének lányokhoz képest nagy súlya van...sőt kimondottan nagy!!!nem azt mondom,hogy duci,mert az nem lenne igaz de nagy.az én mércém szerint átlag 1 éves lány 9 kiló!!!

máté 2 hét alatt 50dekát???????????????????????? :roll: :roll: :roll:
na az a nem semmi!!havi1 kiló????na az nagyon nagyon sok!!ebben a korban nálunk azt mondják havi 30-40deka!!!

teszvesz..megkaptam a levelet de nekem magas...na ma ráfekszem az ügyre :lol:
barika2008
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?