Új privát üzeneted érkezett!

Nita!

Neked is gratula a 8. héthez!!!! :lol: :lol: :lol:
Rohan az idő, mégha néha úgy is érezzük hogy megállt. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


moni kösziii......szépen de lasan megy az idő előre...... :roll: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nagyon szuper ez az év! Hurrá kismamik és babócák!

Annyira örülök Nektek!

Csige! Látod, megmondtuk Neked, hogy ott van "vki", és Kistörpe, ugye megérte várni! Jobbulást a kisfiadnak egyébként!

Lányok! Köszömöm szépen a havas tájakat, tényleg gyönyörűek! Ma reggelre itt is esett egy picit és iszonyatosan fúj a szél, úgyhogy hideg is van.
pedi
Kalocsa
 
 

 
 

Hát ha ilyen tempóban babásodunk, akkor tavasszal már mindenki kismami lesz :lol: Nagyon beindultunk :lol:
Kistörpte jabulást a fiadnak, remélem ad a doki valami csodaszert.

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok!

Lányok, ne haragudjatok, hogy csak most jövök! Teljesen igazatok van, mert én is már elég rég voltam. Beindult a február és azt sem tudom, hol áll a fejem. Ráadásul pár napra elromlott az internetünk.
Mindenesetre igyekszem ezentúl rendszeresebben jönni, ha nem is minden nap, azért hetente legalább!

Gratulálok NAGYON az új kismamáknak! Úgy örülök nektek!

Nekem holnap vagy pénteken esedékes a mensi. Szóval ha ma nem jön meg és nem is kezdem el a szokásos megelőző barnázást, akkor holnap reggel tesztelek.
Bár igaz, h minden lehetséges mensis tünet jelentkezett, ami szokott, és semmi terhes-tünet. :(
Szerintem holnap ilyenkor már tudni fogom, mert az lesz a 12. dpo.
Holnap este ha hazaértem, megírom majd, hogy mi a helyzet.

Egyébként gondolkodom azon, h elmegyek egy magándokihoz, hátha rá tudom beszélni, hogy csináljon nekem egy átfúvást. Főleg azért, mert 14 éves koromban volt egy nagyon csúnya petefészek gyulladásom (2 hét kórház, infúzió...), és akkor mondták a dokik anyának, h ez később esetleg majd gondot jelenthet babavállaláskor. Szóval ezért szeretnék tisztán látni, csak az orvosok mindenképpen meg akarják várni az 1 év próbálkozást mielőtt átfúvást csinálnának, az meg majd csak novemberben lesz.

Kép
lujzici
 
 


Lujzici arra szerintem ne adj, hogy nincs semmi tüneted. Nekem mindig volt valami tünetem és soha nem voltam babás. Most semmi nincs és úgy tűnik ott lapul a kis csiga :lol: Nekem ami első tünet, hogy sokkal kevesebbet eszem mint előtte. Egyszerűen teljesen úgy érzem hogy tele vagyok. Semmi hányinger, mellfájás, vagyis mellfájás minimális, de az nekem menzi előtt is szokott fájni. Szóval a szervezetünk úgy vág át ahogy akar minket és akkor produkál valamit amikor már lemondtunk róla :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Lujzici! De, hogy jöttél! Szerintem sem szabad adni a tünetekre! Én is teszteltem a múltkor egy pozitívat és nem volt semmi tünetem, illetve a melleim meg voltak dagadva, de azok nekem is mindig dagadnak mensi előtt! ahogy tudsz, gyere, mi szivesen várunk!
pedi
Kalocsa
 
 


Szia Lujzici!

De jó hogy jöttél. :wink: Már azt hittem te is szó nélkül leléptél. :shock:
Remélem a nagy hajtásban sikerült neked is bebabásodni. :wink: Olyan jó lenne. Mindenesetre drukkolok nagyon!! :D

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Csige,
mit mondok én már 2 napja :D :D :D :?: :?: :?:
Annyira egyértelmű volt, mikor mondtad, hogy elmúlt a barnázás :D .
Nagyon örülök neked és halk GRATULA!!!

Kistörpe,
neked meg mennek a drukkok továbbra is :D :!:

Lujzici,
hát az előzményeket tekintve tényleg jó lenne, ha megnéznék a petevezetőket :roll: .

Nekem szar napom van. Az éjszakám is az volt, most meg szerencsétlen , nyűgös, hisztis vagyok :evil: :evil: :evil:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Hát igen Ranita, de szerintem te megvuduztál engem :lol: Egyébként nekem volt már ilyen barnázás korábban is menzi előtt és sajnos nem voltam babás. Szóval már nem adtam az ilyenre. Sőt volt hogy tüneteket is produkáltam és mégsem voltam babás. Most azért is voltam ennyire nyugodt, mert nem adok már az ilyen jelekre. A férjem mondta, hogy szerinte a doki keze is benne van, úgy hogy majd beszél vele :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


lujzici hajrá!!!!!!!!!!!!!drukk!!!!!!!!!!
ranita mindenkinek vannak rossz napjai..... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Helló mindenki!!!

Mit látok??? Csige, Kistörpe!!! (halk) GRATULA!!!
Ha tudtk rakjatok fel képet, nagyon kíváncsi vagyok4


Szóval ez a legújabb, hogy betegen kell kexelni és akkol fogannak a babák??? :D

Kép
pampalini
 
 


pampalini ugynéz ki ilyenkor a leggyorsabbak az ebihalak..... :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát nem tudom Nitácska, de mi annyi spártai harcost küldtünk ütközetben, hogy nem csoda hogy egy be tudta venni a várat :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Csige - szedtél C vitamint, vagy vmit?

Kép
pampalini
 
 


igen mondtad mindíg hogy micsoda harcok mentek nálatok......de hála égnek a jó győzött!!! :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nem szedtem c vitamint. Egy szemet vettem be amikor letaglózott ez a nyavaja. Algopirint szedtem kettesével, hogy ne menjen nagyon fel a lázam :shock: Ebben a hónapban még a gravidát is csak néha vettem be, mert nem tartottam fontosnak. Azt hiszem most ismát elkezdem szedni. Viszont rengetek gyümit ettem, kivit és narancsot. Nem tudom abban mennyi c vitamin van.

KépKép
csige-bige
 
 


pampalini reggel felkeltem megcsináltam a tesztet 1 percbe semmi,felraktam egy kávét vissza mentem,ott volt egy halvány csik.ha belegondolunk az elmaradt mensi után tesztelnénk,nekem addig van 3 napom.remélem erősödni fog.hiába csajok közeledik a tavasz.de még nem bizom el megam pénteken megyek dokihoz.annyiszor kezembe veszem a tesztet nézegetem,patrik azt mondja anya -nem tünik el annyit nézed hogy lekopik.hát igen lassan kamaszodik ő is jönnek a beszólások.......
kistörpe
 
 


Kistörpe! Ez érthető. Én is még most is nézegetem a pozitív tesztemet, mégha végül a baba nincs is a pocimban, de annyira jó érzés látni a két csíkot!
pedi
Kalocsa
 
 


Akkor lehet abban valami, hogy a c vitamin meg az aszpirin segíti a teherbeesést. Mivel a sok gyümölcs is egyfajta c vit. forrás, az algopirin meg "hasonlít" az aszpirinhez. (lehet, h most hülyeséget írtam)

Kép
pampalini
 
 


megyek anyósomékhoz, sütünk eyg kil palacsintát! :) :P

Kép
pampalini
 
 


Pampalini! Én is azt sütöttem reggel! :lol: Jó sütögetést és utána jó étvágyat a palihoz! :wink:
pedi
Kalocsa
 
 


húúúúúúúúúúúúúúúúúú micsoda szép nap ez a mai újjabb két kismami
törpi neked csak halk gratula

csige látod látod :):):):):)): jó ez az influenza mikor nekem volt pém én akkor lábadoztam kifelé a náthából hátha az is ér valamit :):):):)

majd szombatig kiderűl elvileg pé alapján holnap nem kéne megjönnie ha péntekig nem jön és ne is jöjjön akkor szombaton teszt bár csináltam hétfőn egyet az nega lett de szerintem vasárnap volt a beágyazódás annyira mensisen fájt a pocim és tegnap is este lefekvéskor émelyegtem :):):):) de nem bízom el magam

az aszpirinről már én is hallottam hogy segíthet mondtam is apának ha most nem jött össze akkor a jövő hónapban veszek aszpirin c-t és szedni fogom pé-től :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika! Akkor nálad is még bármi lehet, reméljük, hogy baba lesz! :lol:

Egyébként, jó, hogy mondjátok ezt az Aspirint C-t, mert a múltkor rettenetesen fájt a fejem és nem mertem bevenni gyógyszert és gondoltam rá, hogy veszek azt, hátha jobban leszek, végül feladtam. Akkor legközelebb már tudom, mit kell vennem! :)
pedi
Kalocsa
 
 


Amikor novemberben terhes lettem én is ittam aspirin c-t, igaz mert beteg voltam. De hallottam én is a jótékony hatásáról :D . És bejött, csak sajna.... :cry:
Most is iszom, bár csak tegnap kezdtem el, nem tudom használ e még valamit, bár most is azért iszom, mert meg vagyok fázva :( .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Látom sokat kipróbálják ezt az aspirin és c vitamin kúrát :lol: Én még mindig azt mondom, hogy egy kicsit lazúlni kell és nem görcsösen akarni és egy kicsit viccesen felfogni az egészet. Én ebben a hónapban azt tettem. Bár én azrét, mert már belefáradtam az egészbe, a sok csalódásba és sikertelen hónapokba. Szerintem mondjuk a legnehezebb nem gondolni arra hogy babát akarsz.

KépKép
csige-bige
 
 


nika nagyon drukk neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita! Veled mi újság?
Hogy vagy ma? Nagyon tetszik az új vonalzód! :D
pedi
Kalocsa
 
 


hát én is remélem már hogy lesz valami bár Gergő is annak idején másfél év nem védekezeés után lett meg hát ugye 39 leszek áprilisban ez sem kedvez a figantatásnak vagyis én nem aggódom annyira de nagyon szeretnék tesót

nika70
Salgótarján
 
 


pedi köszi jol vagyok nagyon...jövőhéten megyek dokihoz......remélem akkor már mehetek a kiskönyvemért is.... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Megjöttem palacsintasütögetésből! Fincsi lett :)

Nike- -remélem pozitívat tesztelsz!

Kép
pampalini
 
 


kérek palacsintáááááááááááááááááááááááátttt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita megy a palacsinta!!! :) Baracklekváros jó lesz? :P

Kép
pampalini
 
 


tökéletes!!!!!!!!!!!!!már rég ettem olyat......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


én is palacsintát ettem ma geysztenyévelé töltöttet :):):) ap acsinálta :):):):

nika70
Salgótarján
 
 


nekem is süssön vkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nika!
Mennek a drukkok neked is. :wink: :wink:

Hmmmm...... Palacsinta....
Ez nem ér! Tegnap a sali, ma a palacsinta!!
Hát szabad így kínozni? :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Amúgy hogy hergeljem az ízlelő bimbókat én is, ma lasange volt nálunk az ebéd. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Csige!

Ha hazaértél, akkor el ne felejtsd a fotót! :wink:

Zsuzska!

Merre vagy? Beszéltél a dokiddal?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Na én lépek Csajok! Nemsoká hazaér az Ember, és itthon lesz 4 napig, addig valószínű hogy nem is jövök.

Kismamák vigyázzatok magatokra!

Pussz Mindenkinek

Kép
pampalini
 
 


Szia Pampalini!

Jó apázást! :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Szóval a kép amit ígértem, nem tudom mennyire fog látszódni Kép
csige-bige
 
 


Hát túlzottan nemlátszik, élőben erősebb. Elég rosszak a fényviszonyok. Azért ez már nem szellemcsíknak látszik remélem
csige-bige
 
 


csige szerintem gyönyörűen látszik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csige!

Nagyon szép! Én is látom. :wink: :wink:
Holnap is tesztelsz?
Párod tudja már?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok!

Csige-bige: gratulálok :!: Tökéletesn látszik a 2 csík.

Nálunk apa most beteg, meg van fázva :wink:

királylány
 
 


jobbulást a párodnak!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csige-bige Gratulálok ez 2 csikos az tuti!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


köszi nita :)

királylány
 
 


:lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm lányok :lol: Igen, a férjem már tudja és repesett az örömtől. A családnak is szóltam, mert így az első 12 hétben nem szeretnék hazamenni, nehogy összeszedjek valami nyavaját. Nem hiszem hogy azon múlik a dolog, hogy elmondja az ember vagy nem, szóval nem titok. Egyedül a munkahelyemen nem szóltam senkinek és nem is fogok amég nincs látszatja.
Jó éjt mindenkinek, betegeknek jabulást. Megyek aludni, mert leragad a szemem.
csige-bige
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?