Új privát üzeneted érkezett!

Bikfy! AKkor hajrá torna! AZ a lényeg h ne keseredj el, és bízzál magatokban! Én nem tudom miért, de nálad nagyon azt érzem h hamarosan babás leszel. Remélem bejön.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Gabó!
A magas prolaktin szintre is kimondottan ajánlott az Aviva torna. Rendezi a hormon szintet, és remélhetőleg pikk-pakk bebabásodsz.
Ártani biztos nem fog. Puszi és sok sikert!


Luli!
Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen. Hazajössz, aztán seperc alatt babás leszel. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Prucikám!

Bárcsak a próféta szólna belőled. Egyébként ez a hónapom torna szempontjából nem valami fényesre sikeredett. Sajna lusta voltam. Na de majd holnap. Torna kő keményen.

Ti hogy álltok?

KépKépKép
bikfy
 
 

 
 

Bikfy! Mi állunk és semmi nem történik. Majd a jövő héten elmegyek egy dokihoz és valahogy kikönyörgök egy hormonvizsgálatot. De kezdem feladni a dolgokat. Úgy érzem h nekem nem lesz több gyerekem. :cry:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


pruci ilyet ne is mondj.....lesz még babád......tudod én miken mentem keresztűl de nem adtam és adom fel!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita! Tudom, csak néha rámjön 1-1 depis időszak és ez most egy ilyen. De tudod mit néztem most? Én egy napon születtem Mátéval, csak én még a múlt évezredben... :lol:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek, nekem nagyon jól indult :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Teszteltem és pozitív. Beszéltem a dokival és szedem az utrót. Hát ha ebből tényleg baba lesz, akkor az egy csoda lesz :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Prucikám!
Ilyent ne is mondj, hogy nem lesz már kisbabád!!! Dehogynem lesz. Nézd meg, én is miken megyek keresztül, vagy látod Nita példáját is. Nem lehet ezt feladni!
Mondjuk azon mindig kiakadok, hogy hagynak bennünket próbálkozni, és még egy nyomorult hormon vizsgálatot sem csinálnak. Számomra ez megdöbbentő. Ne hagyd magad, ha a doki nem enged, akkor viszont keress mást. A hormon eredményekből nagyon sok minden kiderül, és hidd el, sok problémának hihetetlen egyszerű a kezelése. Ezért érthetetlen, hogy hagynak bennünket kísérletezni, akár évekig.
Én speciel ezért váltottam orvost is. Az előző azt mondta, tessék sokat együtt lenni középidőben. Ja, de melyikben?-kérdeztem én, mikor volt 28 napos ciklusom, és volt 45 napos is. Erre csak legyintett, hogy nyugi!!!
Na én meg erre mondtam, hogy itt nem vagyok biztonságban, így aztán leváltottam. Az új dokim kérés nélkül, az első alkalom után el is küldött vérvételre. És aztán látod, mi derült ki. Próbálkozhattunk volna időnapig. Most kezelnek, ÉS TUDOM, HOGY LESZ BABÁNK!!!

Te sem adhatod fel! Ha nekikeseredsz, igyekezz másfelé terelni a gondolataidat! De kezelés nélkül nem biztos, hogy összejön a bébi. Sokan vagyunk ám így, hidd el! Sajnos.
Én akkor borulok ki, mikor ott ülök a sok kismama között a folyosón, akik közül fele 16 éves, a másik fele meg abortuszra vár. De ebben a dologban már nem keresem az igazságot. Elfogadtam, hogy nálunk valamiért így kell lennie. Tudod, Isten útjai kifürkészhetetlenek. Ami nem öl meg, az csak megerősít. Hát mi erős mamik leszünk, az biztos... :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


pruci akkor neked is mindjárt itt a szülinapod?!!!!!!!!!!!!! :) :) :)
csike hatalmas halk gratulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!! :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csige!

Hadd gratuláljak én elsőnek! GRATULA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Miért lenne csoda? Neked is volt valami problémád? Már nem is emlékszem. Bocsi. :oops:

KépKépKép
bikfy
 
 


Hű, most látom csak, hogy Nita megelőzött. Nem baj, így is jó! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


:) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nekem a progiszintem volt alacsony. Én is sokat könyörögtem a hormonvizsgálatért és mindig volt valami kifogás amiből elegem lett és dokit váltottam. Az új dokimnak az volt az első hogy hormonvizsgálat. Megnézte gyógyszer nélkül és gyógyszer mellett, hogy hgyan változik. Majd most gyógyszer után ismét küldeni akart, de hát a természet változtatott a dolgokon. Nem egy nagy dolog és nem drága dolog a hormonvizsgálat ezért nem értem, hogy miért húzkodnak a dokik ennyire tőle. Nekem most utrót kell szednem, mert ugye alacsony volt a progiszintem. Én csak azt tudom mondani Princzike, hogy keress másik dokit, aki nem a türelemmel szerel le. Természetesen kell türelem, de az önmagában kevés. Az új dokimnál éreztem hogy szépen haladunk az úton és mindig kitalált valamit, amivel előbbre jutottunk és babás is lettem, úgy néz ki. Szóval nagyon sok múlik az orvoson. Igen is hogy kell hogy foglalkozzon veled.

KépKép
csige-bige
 
 


Princzike, bocsi, Pruci akart lenni, csak olyan izgatott vagyok :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


tényleg sokat számít egy jó doki!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csige!

Ezt küldöm Neked: Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Olyan jó, minden hónapban lesz egy új kismamink. Pedig mi már a nehéz dió kategóriák vagyunk, ugyebár.

Január- Nitácska
Február- Csige
Március-...........????????????

Hajrá maradék csajok, ki happolja el a következő hónapot? :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


bikfy a tied a köv hónap.............

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm Bikfy, nagyon ari :lol:
Most ismét bebizonyosodott hogy tényleg akkor jön a baba, amikor nem is számítasz rá :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Nitácska!

Enyém, vagy bárki másé. Mindenkinek nagyon szorítok. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Végül is a topik neve: 2009 április-júliusra babát szeretnénk.

Csajok! Még megfelelhetünk az elvárásoknak. Merthogy arról nem volt szó, hogy a baba kint vagy bent legyen. Az is babás, akinek a pocakjában lakik a gyerek. Nem? Júliusig????????

SIMA ÜGY!!! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Csige!

Csak szeretném megmutatni, milyen jó kedvűvé tettél ma. Azóta is örömtáncot járok:

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


:lol: :lol: :lol: Nagyon ari vagy Bikfy. Hát az én hangulatom is hasonló és eufóliában vagyok, pedig nem akarom beleélni magam, mert még annyira korai

KépKép
csige-bige
 
 


Princzike,
elég cikk-cakkos a görbéd. De majd ma kiderül, hogy megrepedt e vagy mi van.
Kb 2 oldallal ezelőtt leírtam, hogy mi van velünk, most mégegyszer nincs kedvem :roll: .

Luli,
mennek a drukkok :!:

Viri,
jajjj, ez nem jó hír. De most jó kezekben lesz, nagyon drukkolok, hogy ne induljon még meg a szülés :!: :!: :!:

Pruci,
hogy ne lenne még babád, nem feladni, hallod e :D .

Csige,
mit is mondtam én????? [color=red]GRATULÁLOK![/color

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Luli most írt, 12:10-kor lesz a műtét, kb. 1,5-2 órás lesz, utána jelentkezik :!:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Hú, akkor drukkolunk Lulinak, de biztos hogy minden rendben lesz, rendben kell lennie!

KépKép
csige-bige
 
 


lulinak megy a drukk!!!!!!!!!
csge korai igen de minden oké.....nemsokára mész dokihoz és majd látod is az aprócska kis pöttyöt!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bikfy:még nem hallottam az Aviva tornáról,de majd utánna nézek! :D Köszi!
Csige:GRATULÁLOK!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Pruci:Ne add fel!Én is egy ilyen dokihoz jártam,mert nekm is 28-50 napokra jött meg azután,hogy abba hagytam a gyógyszert,és csak azt tudta nekem mondani,hogy majd beáll,próbálkozzunk.A 4. ilyen alkalom után azt mondtam,hogy köszönöm én ebből nem kérek!Mindenki le akart beszélni a női nődokiról,de én megtaláltam az igazit!Őt csak ajállani merem mert nagyon szuper és folyamatossan vizsgálatra küld.Ha érdekel letudom írni,hogy kiről áradoztam :oops: :lol: .De én nagyon megvagyok vele elégedve!
Sok sikert mindenkinek! 8)
Puszi Gabó
Vendég
 


Bikfy!Nem találom sehol,hogy hogyan van az Aviva torna!Hol tudom letölteni,vagy megvenni?
Vendég
 


Luli, Viri
Mennek a drukkok. És jelentkezzetek minél hamarabb.. :)

Gabóó
Szia itt köztünk :) Remélem te is hamar bebabásodsz :)
Az jó, ha szedet a bromot ilyen magas prolaktinra. A vitamin sem árt :)

CSIGE
GARUTLÁLOK! Mondtam én hogy gyanús vagy :)

Bikfy
Remélem te leszel a következő kismamink :) hajrá március.

No meg mindenki másnak :)

Pruci
Tessék nem feladni!!! Az igaz, hogy nekem is vannak néha hullámvölgyeim, de ki lehet belőle lábalni. Ez a hónap is ilyen kicsit.
Tegnap sem ment feljebb a hőm :( Remélem holnap reggelre már a csillagos ég lesz a hőmnél a határ. Bár lehet, hogy van benne valami, ha a doki azt mondja, hogy volt tüszőrepedés, LH teszt is mutat erre vonatkozó jeleket :roll: Ki tudja. CSak nem szeretnék ebben a hónapban is nagyon pofára esni, hogy itt túlságosan is reménykedek.... :oops:

Itt még mindig olyan szép fehér minden :) Remélem megmarad hétvégéig :) Lehet benevezek egy kis szánkózásra :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Nos.. az LH tesztek így néztek ki:
Kép

Nem tudom, hogy fényképen mennyi látszik belőle, de:
- 1. egy csík
- 2. kicsit lehet látni a második csíkot
- 3. erősödik a második csík
- 4. egyértelműek két csíkos lett :)
- 5. már halványodik a második csík

Hát nem tudom... remélem azért ez már jó jel.

Kép

Kép
princzike
 
 


Szia Princzike!Köszi,remélem sikerül felzárkóznom hozzátok! :D
Csak egy bajom van,hogy nem tudok képet feltölteni a nevemhez!Hol tudnék,nem tudnál segíteni, :roll:
Vendég
 


Szasztok!

Csige jaj de jóóóóóóóóó :lol: Gratulálok, persze csak halkan :lol:

Bikfy hadd javítsam ki a kismama leltárodat :D

január - Naegelee és Nitácska
február - Csige és ...???
március - ??

Így többen beleférünk a dologba. Ha meg úgy vesszük, hogy 2 hónap alatt 3 kismami, akkor tök jól állunk :lol: :lol:

Luli lélekben veled vagyok és drukkolok!!!

Olyan mérges vagyok :evil: A ma reggeli hőmérésem egyáltalán nem sikerült :( Mindig akkor szoktam mértni, amikor apának csörög az óra. Erre ma Barnus 20 perccel óracsöri előtt felsírt és kénytelen voltam felkelni és átmenni hozzá :( Vissza se aludt utána, nekem meg jó sz.r lett a hőm :roll: 36,1 Áh!!! Nem is tudom minek méricskélem, úgysem vagyok terhes :(

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Csige! Nagyon halkan, de hatalmas gratula!!!!!!!!! Jaj de jó, végre egy újabb kismami!

Nita! Igen, hétfőn lesz. És engem főleg ez az ami elkeserít. Nem a nap, hanem az én évszámom.
Szerintem ezért is vagyok most ennyire depis. De jövő héten majd minden kiderül. Dokit véglegesen nem váltok, m nekem a szüléshe zfontos h ez legyen mellettem, de a próbálkozáshoz nagyon úgy néz ki h kell a segítség. Tudjátok h mi a muris? Petra előtt ugyan ez volt, akkor nem akart összejönni, elmentem egy dokihoz, az rögtön vérvételre küldött meg hőmérőznöm kellett. Aztán onnantól kezdve pikkpakkra összejött, pont amikor nem kellett volna. Aztán másik dokinál szültem, m ez nem volt vmi szimpi. Meg hallottam h egy kismamával beszélt telefonon, h egy hónapból 3 hetet külföldön van és ha pont akkor szül, majd az egyik kolegája helyettesíti... Szóval, egy a lényeg: jövő héten megyek egy másik dokihoz, aztán meglátjuk mi lesz.

Gabóó! Hol van a te dokid?

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Luli! Drukkhegyek és +++++++++++++++++++energy!!!

Nyanya! Na, én is többek között ezért hagytam abba, m sokször össze-vissza időpontban mértem. De nem feladni, m lehet még ez a ti hónapotok is!!!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


lányok drukk......sok kismami lesz még itt!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pruci szülni nyugodtan szülhetsz a mostani dokidnál majd, de most lehet hogy más tud segítséget nyújtani neked. Lehet hogy azért sikerült pikk-pakk annak idején Petra, mert megkaptad a dokitól az odafigyelést és érezted, hogy mindent megtesz az ügy érdekében. Én így voltam vele. Én is most novemberben váltottam dokit és annyira biztonságba éreztem magam mellette. Küldött vizsgálatokra, mindig megbeszéltük hogy hogyan tovább és így nem sztresszeltem annyira. Úgy tűnik meg is lett az eredménye.
Lányok nagyon-nagyon drukkolok mindenkinek hogy mihamarabb pocakosodjon :lol:
csige-bige
 
 


Pruci!
A dokim nem messze az örstől van,nem tudom te merre laksz..
A pontos cím és név:
dr Cseh Erika
Vezér u.156
Rendelés:
Hétfő:16-20,kedd:9-14,péntek:9-19
előjegyzést kérhetsz:
0670/77-55-664
Van amikor még aznapra is tudnak időpontot adni amikor hívod.
Szerintem édemes megfontolnod,biztos nem csalódsz benne! :D
Vendég
 


Gabóó! Köszi, felírtam. Most majd Szeghalmon megyek dokihoz, m még ott lakunk nyárig, és ha addig nem jön össze, akkor felkeresem. Amúgy én a 2. kerületben lakom.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Pruci: én is tudom ajánlani a dokimat, már egy pár embernek vetélés után hozott össze babát itt a babaneten, nekem is annó ők ajánlották. Én eddig nem csalódtam benne és úgy tűnik nekem is segített :lol: A titkot nem árulom el hogy hogyan :lol:
csige-bige
 
 


Csige! És a titok miért titok? :lol:
Az ő elérhetőségét is elküldheted.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Na jó, igazából a férjem a ludas :lol: ő segített a kétcsíkos tesztben :lol: A doki mondta nekem, hogy neki gyógyító keze van, mert mult héten amikor megvizsgált, akkor barnáztam, de azóta semmi és hát viccesen megjegyezte ezt a kis mondatocskát. A férjem egyből mondta, hogy na majd beszél vele, hogy mi is történt ott bent a vizsgálat alatt :lol: :lol:
Küldöm priviben az elérhetőségét.
csige-bige
 
 


Pruci
ha gondolod szívesen megadom a dokim számát :)

Gabóó
Én úgy szoktam feltölteni új képet, hogy rákattintok a felső lapszámláló felett lévő "segédletek"-en álló legördülő ablakra és ott a profil-t kiválasztom.
Na ott az Avatar felöltésénél tudsz képet feltölteni magadnak.

Jó szórakozást :)

Kép

Kép
princzike
 
 


gabóó nagyon jó orvos ez a cseh erika....én ugyan csak a netről ismerem.....válaszolt leveleimre........nagyon szimpi csak nekem sajna nagyon messze van...... :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


:cry:
Fáj a hasam,görcsölök,megint megjött.Úgy utálom!De remélem,hogy ha most esetleg beállna végre akkor összejön a babó :) ,mert eddig nagyon rendszertelen volt.a múltkor i 72 napra jött meg :?
Még nem tudtam felrakni a képet,de még próbálkozok,mert túl nagy volt a kép :roll:
Köszi a segítséget Princzike!
:lol:
Vendég
 


gabóó az a fránya piri.....fúúúúúúúúúúúúúújjjjjjjjjj :( :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


:(
de nem baj,úgy is éreztem,hogy ez most nem jött össze,de most,hogy iszom a teát,meg szedem a barátcserjét a bogyóm mellett,most megint reménykedem :wink:
Vendég
 


Luli írt: "Túl vagyok rajt, minden ok, köszönöm drukkokat"
Tudtam, hogy így lesz :D .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Sziasztok!
Csige nagyon gratulálok! Ügyesek vagytok!
Princike, nagyon ígéretesnek tűnnek a tesztek, hajrá!
Nyanya, köszönöm! Puszi Naegele

Kép
Kép
naegele78
 
 


Sziasztok!

Nita!
Tudsz esetleg Gabónak segíteni, hogy honnan töltheti le az Aviva tornát? Tudod, egyszer már feltettem ide, de nam találom, melyik oldalra. És ha jól emlékszem, te letöltötted még a zenéjét is.
Ha tudsz, légyszi segíts!

KépKépKép
bikfy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?