Új privát üzeneted érkezett!

hahó

látom hétvégén mindenki elfoglalt, mi ketten maradtunk megint a hétvégére...főznöm nem kell, anyósnál ebédelünk, bedobtam egy adag mosást, meg vasalgatok, tegnap takarítottam...

Winchi: de ügyes Matykó! Dorkának meg az az új szokása, hogy csóválja a fejét jobbra balra. Nem tudom, hogy ez még mennyire tudatos, összefüggésben van-e azzal, hogy nem....vagy csak úgy szórakozik....:)
Ja, meg fel akar ülni. Már elég frankón feltámasztja magát félig ülő helyzetbe.

Lara: nekem összesen nincs annyi hajam, mint Hannusnak! (Főleg most hogy így hullik) Adhatnátok kölcsön pár szálat! :D

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Sziasztok Lányok!
Látszik hogy hétvége van nem nagyon jön senki :(

Anyany:Ne izgulj Zsófinak is lesz szép hosszú haja mint az Anyukájának :D

Winchi:Matyi nagyon ügyes hogy igy forgolódik :D

Ancsi:Persze adunk kölcsön neked pár szálat :D
Nézegettél már nyaralós helyet?Én nézegettem de még nem találtam meg az igazit olyat kellene amire nem sokat kell ráfizetni :oops: Nekem is vasalni kellene de úgy nincs kedvem főztem is meg takaritottam lehet hogy majd holnap vasalok.
Vendég
 


Lara:köszi, majd szóljatok, ha van felesleges hajatok! :D
Nézelődtem, de nem is tudom. Olyat szeretnék ahol legalább félpanzió van, és nem kell főzicskézni. Legalább nyaralás alatt ne kelljen. Na meg persze nem akarok ráfizetni sem. Meg bababarát legyen, szóval vannak igények....
Tavaly előtt Gyenesdiáson voltunk, az nagyon szép volt, és onnan egy csomó helyre kirándultunk: Sümegre, Szigligetre, Balatonedericsre, Keszthelyre. Jó volt nagyon, bár még egy csomó mindent megnéztem volna. Meg ott volt a Balaton is. Szóval szupi volt. Már alig várom, hogy menyjünk Dorkával is! Tök jó lesz, addigra talán már elkezdjük a babauszit is...

KépKép
ancsi_pancsi
 
 

 
 

Ancsi:Én is nézegettem balcsis nyaralást tavaly mi zalakarosan tavaly elött meg keszthelyen elötte meg hajduszoboszlón voltunk mindegyik jó volt.Jaj nem tudom ,mi is olyan helyre szeretnénk ahol van félpanzió meg fütött fedett medence is ha rossz idö van.Megnézted azt a görögországi linket?Tök jó az oldal de majd pár év múlva.... :D
Vendég
 


Helló lányok!

Mi Orfűre megyünk nyaralni, de sógornőmékkel együtt. Így lesz pár lopott óránk apcival kettesben is. Imádják a kölykeinket, nekik még nincs. Ők hívtak meg minket, majd még meglátjuk, hogyha anyagiak engedik pár napra megyünk csak családostól is.

Lara:köszönöm! Mindig ámulok csak, ennyi hajat! Gyönyörű lányka. A szoba is nagyon szép!

Ancsi: aranyos lehet Dorka fejcsóválva!

Winchi: nálunk is ez megy, leteszem, rögtön hasrafordul, pedig nem nagyon szeret hason. Most már pár percig eljátszik úgy.

Levi most vacsizik másodszor, aztán ma már apa altatja, nekem marad Dorka. Ő most énekel itt mellettem a kocsijában. Külön sokkal könnyebb elaltatni őket.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.15 19:59-kor.
Vendég
 


Tünci: Boldog szülinapot, most olvastam, hogy neked is volt!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi Mancsa, tényleg most volt, ezt most még ünnepeltük,a többit már nem akarom... :D

Kérnék Tőletek egy szívességet.Az unokatesóm a Deák doki bácsit választaná szülésznek, szeretnék infót gyűjteni róla.Aki hozzá járt, megírná priviben az Ő terhesgondozási protokollját, a gondozás során felmerült kb összes költséggel,személyes benyomással?
Az igaz, hogy Ő csak egy bizonyos szülésznővel dolgozik?
Őt lehet hívogatni, ha valami gond van,felveszi a telefont?
Van tekintélye a kórházi dolgozók között?

annyi dokit ismerek, de ebben nem tudtam segíteni neki, mert azt hiszem sosem láttam a DEákot,megírnátok azt is ,hogy hogy néz ki?

Előre is köszi Lányok!

KépKépKép
tünci28
 
 
 


sziasztok!

bocsi, hogy nem voltam hétvégén :) sűrű volt.

emmába beszorult 4 napra a kaki...tegnap sikerült kiszabadítani...szegénykém...miután összefosta a fél szobát sikítozva nevetett, majd aludt 7 órát :shock:
előtte 2 napja nagyon nyűgös volt, szinte semmit nem aludt, mindig fel-felébredt.

norbinak meg begyulladt a bölcsesség foga...és hát nagyon szenvedett. már szed rá gyógyszert, de még mindig eléggé fáj neki...szóval ő is kivolt.
azért jófej volt, mert tegnap csinálhattam Naspival babamentes programot, ami abból állt, hogy átugrottunk siófokra vásárolni, nagyon jól éreztem magam.emma kétszer sírt ezalatt a 3 óra alatt...egyszer mikor telefonáltam apjának, hogy mizu...másodszor mikor hazaértem ;) a többi időben aludt, így norbi mondta, hogy nem volt semmi gond, mehetünk máskor is, ő úgysem szeret annyira bevásárolni:)

wicca: bocsi, írom ma a privit!

tünci, bocsi én ide írom, remélem nem baj. A Deák doktorúrnál 5e a vizsgálat, én úgy tapasztaltam, hogy függetlenül attól, hogy mit csinál. ezt úgy értem, hogy van doki, akinél 7-8, ha UH is van benne stb.
minden vizsgálatkor nézi UH-gal a babát, amit valaki soknak talál, én személy szerint örültem, utólag annyi, hogy talán soha senki nem látta volna meg a cisztánkat.
az első 12 hétben 2 hetente, a második trimeszterben 3 hetente kellett menni. a végén nem tudom, én sűrűn jártam, a ciszta miatt, de az uccsó hónapban mindenképpen hetente, az NST-k miatt.
A telefont nekem mindig felvette, és amikor sírva hívtam, mert annyira aggódtam a ciszta miatt, akor aznap meg is nézte soron kívül. szóval ilyen szempontból én elégedett vagyok vele.
nekem egy dolog nem jött be vele kapcsolatban, mégpedig az, hogy gyakran mondta, hogy siessünk, amit lehet, hogy csak úgy megszokásból mondott, mert ha siettem, ha nem siettem, sem mondta többször, csak mikor beléptem.
a vérvételeket is meg lehet csinálni nála, szintén fizetős, de én pl. nem nála csináltattam...
a szülésznő kedves,nincs vele gond, és igen, egy adott szülésznővel dolgozik.

bocsi most enny, mennem kell. cuppppppppp

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


boldog hófordulót Réka és Matyi babáknak ;)

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Réka és Emma baba boldog hófordulót! :D :D :D

http://www.gyoparosfurdo.hu/teszt/index.php

Én ajánlom nyaralásra Orosháza-Gyopárosfürdőt ,mi itt voltunk májusban és nagy élmény volt. Óriási nyugalom van, nekünk fura volt, hogy a szuper fürdő mellett nem volt óriási sétálóutca meg hangzavar, nyaralók között van a komplexum. Előtte Szoboszlón voltunk és ott nagyon nem tetszett a tömeg. Ott megtaláltuk Balmazújvárost ahol kis vidéki strand van, viszont ugyanaz a víz mint szoboszlón és az árak negyed annyiak.

Megyek szólít a 4 hónaposom :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok!

Boldog hófordulót a babóknak,ha jól láttam Hanna is hófordulós :lol:

http://adozona.hu/munkajog/20090211_gye ... rmany.aspx
http://velvet.hu/sztori/13090213/

Kép
Kép
bibii
 
 


Upszi nagyon rosszul látok Hannust elnéztem :oops:

Kép
Kép
bibii
 
 


Szziasztok Lányok!

Boldog hófordulót Emma Réka Matyi babáknak :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Bibii:Hannusnak majd 28-án lesz de elraktározzuk addig :wink:
Nem semmi ez a 13 éves kissrác :shock:

Winchi:Szép helyen voltatok :D

Gégéé:Nekem is van babamentes délutánom mikor tornászni megyek a barátnömmel általába a Hannus is akkor alszik de amgy is jól elvan Apával :D
Szegény Norbi.

Tünci:Írok privit :wink:

Mancsa:Bizti jó lesz a nyaralás

:wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Emma és Matyi Baba Nektek is Boldog Hófordulót! :D :D :D

Szegény Réka Babának a mai ajándéka két szuri lesz! :cry:

Winchi: Szép az orchideád! Én is majd szeretnék egyet! Már kértem többször is a páromtól, majd egyszer talán kapok. Csak az a baj, hogy nálam nem túl hosszú életűek a virágok! Sajnos. Én sem gondozom őket túl ügyesen, azt hiszem, de nálunk nagyon meleg is van, és ezt sem bírja a legtöbb növény.
Legyőzted már a felfordulást?

Tünci: Utólag Neked is Boldog Születésnapot!

Gégéé: És mi szépet vettetek? 1x már én is kaptam pár órás babamentes kimenőt. Ja, 2x, bár az egyik abból a 6 hetes kontroll volt. Mindkét esetben a Manó végig aludt, szóval apának sok gondja nem volt.

Lara: Látom megoldottátok a fodrász kérdést. De nagyon aranyos! Azok a csatok, és a cofi! :D A szoba pedig egyben biztos még szebb! :)

Bende: Voltatok a múlt héten kontrollon Nikivel? Úgy emlékszem mondtad. Mi volt?

Jaffa: És nálatok mi volt a vizsgálaton?

Ringatóról: Mi voltunk Trundikénél, de más nem. :( A Babák "jól eljátszottak egymással": mikor odaértünk Bius még aludt, Réka jól elvigyorgott, majd mikor Bius felébredt, ő volt a jókedvű, Réka addigra nyűgös lett, hazafele el is aludt. Na, majd legközelebb...

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Anyany: Zsófi foltjai javultak? Voltatok bőrgyógyásznál?

Szösz

KépKép
szosz
 
 


szösz, winchi, meséljetek így a hófordulón, hogy telnek az átlag napok...csak hogy tudjam mire számítsak...

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


gratulálok a 4 hónapos Matyinak
a 3 hónapos Rékának és a 2 hónapos Emmának!!
növögetünk, növögetünk.

Zsófi foltjait két napja elkezdtem teafaolajjal kezelni. este bekenegetem, úgyhogy valószínűleg valami gomba. csak tudnám honnan. nálunk nincsen ilyesmi.
egyelőre nem terjed, kezd száradni. ha ezen a héten kezd javulni, nem viszem, ha nem javul, akkor doki.
Vendég
 


Szösz:Igen sajnos nehéz összehangolni a gyerekeket de legközelebb bizti jobb lesz kár hogy nem fehérváron lakunk akkor mi is mennénk a Hannussal.Köszi a dicséretet :wink:

Anyany:Remélem elmúlik az a folt Zsófinak a barátnöm kislányának volt gombás ott ahol megizzadt .


Tegyetek fel képeket a hófordulós babákrol meg többi babóról is :D
És ha van valakinek nyaralós tippje legyen szives leírni :oops:
Vendég
 


Vendég
 


Itt meg tavaly pocakosan.

http://www.wellnesshotelmendan.hu/
Vendég
 



Emma, Réka, Matykó babáknak boldog hófordulót! Puszika nekik, és anyukájuknak!

7 éve: kicsit retro, de jó volt a félpanziós kaja, és nem néztek ki minket onnan pedig akkor még Zöld villámmal, a Wartburgal mentünk

http://www.balaton.hu/index.php?open_pa ... ner_id=496

Tavalyelőtt:
http://www.zimmerinfo.hu/gyenes/laviapanzio/hu.htm
Itt csak reggeli volt, de nagyon szupi volt a hely.

Lara: jó helyeken voltatok ti is. Megkuksiztam!

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Anyany: örülök, hogy alakulnak Zsófi baba foltjai, remélem nem lesz semmi komoly belőle!

Gégéé: szegény Emma babóca, elég kellemetlen lehetett a kakigond. Szegénykém, mi már tudjuk Dorkával, hogy ez milyen szörnyű dolog. Örülök, hogy megoldódott. Jó ez a babamentes progi, nekem mostanában nem jutott belőle, de majd ha már apa itthon lesz hétvégenként, akkor kihasználom.

Lányok, most hívtam fel a Sárbogárdi bölcsödét, ha esetleg jövőre vissza tudok menni dolgozni, hát mégis....
Még jó hogy telefonáltam, mert idénre már nincs is hely. Mondta a nő, hogy inkább iratkozzunk fel, és mondjuk le, ha nem megyünk, minthogy későn szóljunk és ne legyen hely. Nem semmi. Ja, és 20 férőhelyes, csak 1 éves kor után veszik fel a gyerkőcöket, 6-7 ezer ft körül van havonta a díj, és be kell jelenkeznünk Sárbogárdra ideiglenes lakcímre. Király, mi??
Mindegy, addig még ki tudja mi lesz, de a lényeg, hogy előre gondolkozunk pozitívan...

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Szia Ancsi!Ti is szép helyeken voltatok :D Füredet amúgy is nagyon szeretem majd egyik nap lemegyünk sétálni meg fincsi pizzatáskát enni :D :D :D
Most jöttünk meg a sétából 2 órát voltunk kint lefagyott a fülem.
Te a céklát hogy csinálod dorkának simán vízbe megfőzöd?
Vendég
 


Akkor lehet hogy nekünk is meg kellene érdeklödni pedig úgy itthon maradnék vele 3 évig dehát azt sajnos nem tudjuk megtenni.
Ilyenkor milyen címre kell bejelentkezni ideiglenesen rokonhoz?Nem semmi.
Vendég
 


A rossmannba a hipp-es tejpép 399 tök jó áron van!
Vendég
 


Aha, héjastól megfőzöm, utána megpucolom, és krumplit főzök hozzá, és összeturmixolom. Vagy a krumpli levével, vagy a teájával szoktam higítani. Vigyázz ne tegyél túl sok krumplit hozzá, azt hiszem picit így is fogja a székletet, de imádja Dorka, mert jó édes. :D
Füredet én is imádom. Olyan jó visszagondolni azokra a nyári forró napokra, jajj, most meg milyen hideg van.

Megyünk mi is sétálni, mert anyósnak virágot kell venni.

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


aha, valami rokonhoz
melyik tejpép akciós?

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Köszi az információt majd megkóstoljuk.
A hipp-es akciós az összes íz.Jó sétálást nektek sapkát vigyél legalábbis itt fúj a szél.
Lakik ott rokonotok?
Vendég
 


A sógorom ott lakik, még jó!
Ok, viszek sapkát, itt is fúj a szél, és hideg is van!

Köszi a rossmann-os tipp-et!

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Sziasztok!

Már jó pár napja nem voltam, csak az utolsó oldalt tudtam elolvasni. :oops:

Csütörtökön voltam (egyedül :x ) vizsgálaton. Szerda este telefonált Apa főnöke, hogy másnap az ő területére mennek a másik japán főnökkel és akkor mikor és hol találkoznak? :evil: :evil: :evil:
Jelen helyzetben nem mondhatta azt, hogy nem tud menni, így ő nem jött velem.

Ez a magyar egészségügy egy katasztrófa!!!!!!!!!!!
Eleve már a budapesti közlekedés nagyon fáraszt, főleg egyedül és csúcsforgalomban. Sikerült parkolóhelyet is találnom, ráadásul direkt úgy álltam, hogy ki is tudjak állni.
Fél 9-kor bejelentkeztünk a kartonozóba az unokatesómmal, ami nagyon gyors volt. Nem voltak sorok, hanem sorszám szerint hívtak. Nem volt tülekedés, mindenki várt rendesen,14 ablak volt, ebből 10 működött is.. Kartonozós kishölgy kedves volt és mosolygós, szerencsére a beutalónkba sem kötött bele, pedig már lejárt. Ezután fölmentünk a rendelőhöz, ott is be kellett jelentkezni, majd vártunk. Fél óra múlva kiadtak egy vérvételes beutalót - dokit nem is láttunk. Szerencsére ennek a szakrendelésnek saját vérvétele van, így nem kellett sokat várnunk. 3/4 10 kor már mind a ketten túl voltunk a 10 kémcsős vérvételen. Után megint visszaültünk a rendelőhöz, és vártunk. Rohadt sokat vártunk. Annyira lassan ment az egész.......

Unokatesóm férje már nem tudott tovább vigyázni a gyerkőceikre, így 1/2 12-kor leadta nekünk őket. Volt velünk egy 2,5 éves és egy 9 hónapos kislány.

Természetesen mindenki bement előttünk, közben a doki is kiszaladt 40 percre valamiért, szóval 13 óra elmúlt mikor behívtak minket. Közben azért mondtam az uncsitesómnak, hogy menjen már oda a nővérkéhez a picivel és kérdezze meg mikor kerülünk sorra (lelki hadviselés - rohadtul nem hatotta meg :evil: ), mire ráripakodott, hogy "Dolgozunk!!!". Nulla empátia.

Végre behívtak minket. Na ekkor ért a legnagyobb arculcsapás. Alá kellett írni az elszámolónyilatkozatot, és a doki adott egy másik időpontot konzultációra. Amikor már készen lesznek a véreredményeink. 4 percet töltöttünk bent, de 3 órát vártunk. EZÉRT! :evil: :evil: :evil: Semmit nem kérdezett, minden kérdésre csak hárított a doki.
Szóval semmi nem történt Bp-n, csak leböktek és várattak.

Mikor hazaértem annyira fáradt voltam..... Le is feküdtem a Miluval aludni.

Hétvégén pedig anyóséknál voltunk, keveregtünk...stb.

Ringató mikor lesz a héten? Csütörtök kivételével bármikor!

Kép
jaffa4
 
 


jaffa!
hát nem semmi sztori. remélme mostmár sikerült megnyugodnod.

utálom pestet. az ilyenekért sem mentünk pestre, inkább jöttünk fehérvárra...
Vendég
 


többiek????
Vendég
 


Sziasztok!

Lányok, köszönöm szépen mindenkinek az infókat, klüön-külön nem válaszolok mindenkinek, ha nem gond.Átadom ,aztán majd az unokatesóm eldönti mit akar.Az árakkal nem hiszem, hogy lenne gondja.(egyébként én sem találtam soknak, a szülésért mi is ennyit gondoltunk, más kérdés, hogy azután ,ami történt a Csetényi nem fogadott el egy forintot sem)
Ancsi, ahogy leírtad azt hiszem mégis találkoztam vele, egyszer a vajúdóban, a dokim elment műteni és Ő bennt volt a kismamájával,odajött hozzám megsimogatta a karom, próbált megnyugtatni..Babád korát nézve még az is lehet,hogy Te voltál mellettem a vajúdóban.


mégegyszer köszönöm szépen!
tünci28
 
 
 


Én is ideértem! Elaludt a család!
Emma, Réka és Matyi babócáknak boldog hófordulót!

Jaffa: sajnálom, hogy semmit nem tudtatok meg! Mikor kell mennetek megint?

Képzeljétek mától tornázni járok! Egyedül, gyerekek nélkül! Tök furi. Apa kérdezte mit kérek a szülinapomra, mondtam heti 2x 1 óra tornát. Múlt csütörtökön közbejött a sürgősségi, így ma kezdtem. Holnap szerintem nem tudok majd felállni sem, de majd belejövök. Gyerekekre meg apa vigyáz. Közel van, 10 perc kocsival.
3 hetente apa délutános, akkor meg jön anyukám unokázni.
3 éve nem volt ilyen különprogramom. Jó néha elmentünk vásárolni apával kettesben ( Dorkával a pocakban) de ilyenkor Levi nem akart jönni velünk, inkább a mamához ment kutyával játszani.

Levinek tiszta csalánkiütése lett a gabi fürdetőtől. Már 2x volt a héten, Dorkának még gyógyszertárit használok és gondoltam elhasználom Levinek, amit Dorka kapott. Pedig Levinek a bárányhimlőn kívül soha semmilyen kiütése nem volt. Az elsőnél azt hittem valami kaja, de fürdés előtt nem volt, mire kiszedtem a kádból az egész lába kiütéses volt.

13 éves apuka! Ez a GYEREK már szexel? Döbbenet!
Vendég
 


Voltunk oltáson, Réka Baba kettőt is kapott. :( Befele még hatalmas vigyorgások voltak, kifele krokodilkönnyek és hatalmas sírás. :cry: Mérlegelés is volt, egy hónap alatt 400g. Nem sok, nem dícsértek meg. :( A doki szerint nem várok eleget két evés között, nem ürül ki a manó gyomra, ezért nem tud eleget enni. Hát, nem tudom... Mi eddig 6x ettünk egy nap, szerinte ez sok, elég lenne 5x. Ti hányszor etettek? Két hét múlva kell mennünk megint mérlegelésre! :(

Érzékeny bőrű babáknak, milyen popsitörlőt használtok?

Gégéé: Pár hete leírtam, hogy telnek a napjaink. Akkor nagyon szép napok voltak. Na ez már a múltté! A múlt héten, mikor elkezdődött ez a szeles idő, végetért a jó kis napirendünk! És azóta sem állt vissza! Réka nagyon nyűgös, nagyon sokat sír, néha evés helyett is csak sír! Ha éjjel felkel szopizni, utána nem hajlandó visszaaludni, legalább 1 vagy 2 órát fennt vagyunk. :( Hát nálunk mostanában ez van. És nálatok? Megszűntek az esti ordítások?

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Sziasztok!

Jaffa nem semmi akkor tulajdonképpen nem sok értelme volt órákigott lenni, sajnálom!

Mancsa a Gabi fürdetőtől? Gabi olajat használunk ha kell, meg Gabis popsikrém van az utazó pakkban attól semmi bajunk nem volt.

Szösz 3 hónaposnak sok a 6 kaja? Matyi 4 hósan 6x szopizik meg délelőtt egy gyümis evés :shock: :D
Ha megpróbálnám elhagyni valamelyiket szerintem itt kitörne a világháború :lol:

Egy napunk kb: Hajnalban szopi 5-6 között, ébredés 8 körül szopi, aztán játszás anyával a nagyágyban, anya hálóingéről leszedni, lenyalogatni a virágokat ( fontos program nem elhagyható) :D Aztán már csak anya hálóingével játszás, közben anya összekapja magát, Matyi átöltözése rendberakása, ha jó napja van akkor kiságyban játszás, forgás, ( tegnap már 360 fokban megfordult), fél10 körül kiül hozzám a konyhába addigra megunja magát, 10 körül gyümi evés, elfárad majdnem bealszik evés közbe ( hogy lehet kanalazás közbe elaludni?) Kiságy, nyüglődés után alvás. ez általában fél óra- 1 óra között van. Ébredés, általában ekkor van teli a pelus, Apa hazajön délbe kijön velünk a konyhába hármasban ebédelünk.
fél 1 körül szopi, játszás aztán öltözés és fél 4 ig kint a friss levegőn. Séta vagy csak a veranda. 4 körül szopi, hatalmas játszás a nagyágyon, délután már nincs kiságy, 6-7 között szopi, ilyenkor még előtte v utánna alszik fél órát. Játék, beszélgetés apával, 8kor fürdés fél 9 kor szopi, beájulás, jóéjt puszi mindenkitől, anya közli hogy mennyire szeret és alvás. :lol:
Most éjszaka egyszer sem ébredt meg előtte volt hogy 3x is.
Így gondoltad Gégéé? :lol:

KépKép
winchi
 
 


mancsa, Zsófi a gabi törlőkendőtől lett kiütéses. nem is használunk gabi termékeket, pedig azt hittem az jó lesz, rosszul hittem.

szosz, mi a dm-es illatmentes törlőkendőt használjuk, babylove és fehér a csomagolása. olcsó is meg jó is.

winchi, jó kis napok. lehet kanalazás közben aludni, azaz Zsófi csak majdnem alszik. de már szopja az ujját, úgyhogy arctörlés kicsi szeretgetés és irány az ágy...

mindenfelé esik a hó??? olyan szép!!!

terjed a ZSófi hátán az az izé, kérek időpontot bőrgyógyra, arra kevesebb az influenzás, remélem.
Vendég
 


Kép

Kép

Képek a 4 hónaposról :lol:

Ma megyünk mi is a védőbe szurira, remélem jobban viseli mint 1 hónapja.

Ja Gabi popsitörlőt is használunk nekünk az is bejön.

Zsófit akkor mindenképp mutasd meg dokinak ha terjed, de mi lehet szegénykémnek. Őt nem zavarja?

KépKép
winchi
 
 


hahó!

igen winchi, így gondolotam...azt hittem matyi többet alszik napközben. de jók így a napok. matyit nem viseli meg a front?

már írtam szösznek privit, hogy emmát nagyon megviseli ez az idő...sokat ordít. így engem is megvisel, bár ma a fejem is fáj.

jók a képek; majd én is teszek fel.
bocs csajok, hogy keveset jövök, de próbálom kialakítani az életünk. mire azt hiszem, hogy van valami rendszer, tudok tervezni, hogy hohy is legyen a nap, az egész dugába dől, és megint csak káosz...legalábbis én így érzem. lehet mások szerint ez a természetes állapot egy ekkora bébivel..

anyany, vid mindenképp el dokihoz. házidoki mit mond amúgy?
puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Bocsi, ha nem írok sokat, akkor felébredt a manó.

Anyany! Fehérváron nincs kifejezetten gyerekbőrgyógyász ( Nikinek is kellett volna ) csak a bőr és nemibeteg! gondozóba tudod vinni. Én azt gyorsan elvetettem és kerestem egy magándokit. Az fent említett intézetben egyszer, bocsi nem kétszer voltam. Kiütésese lettem, vártam egy csomót mire bekerültem egy dokihoz. Mutatom neki a dolgot. Azt mondja, hempergőztem mostanában fűben????( február vége volt, mellesleg ) mondtam neki, hogy nem. Felírt valamit, nem múlt el tőle. Visszaballagtam, megint vártam egy csomót, bekerültem, megnézte: Hát írhatok fel egy drágább kenőcsöt, de attól sem fog elmúlni. Akarja???

Nem akartam és többé nem is akarom oda betenni a lábamat.

Tegnap voltunk Pesten a szemészeten. Elnézve az időt, mákunk van, hogy nem ma kellett menni. Elég gyorsan felértünk, egy órával a kapott időpont előtt. Nem akartunk a kocsiban ücsörögni, ezért bementünk, beadtuk a papírokat. 5 perc múlva már be is hívtak minket. Persze jó rondán nézett ránk mindenki a folyosón. Voltak néhányan akik kora reggel óta ott ücsörögtek. Flottul ment minden. Niki szemén az a bigyó, ha nem is túl sokat, de szépen javult. Legközelebb 1 éves korában kell vinni, akkor csinálnak egy részletes látásvizsgálatot is. Persze teljesen szupi a látása, csak ha mát megyünk, akkor érdemes egy ilyen kontroll csináltatni.

Nyanyókám, megtanult integetni. 3 napja, integet, ha mondja neki, valaki, hogy szia. Nagyon édesen csinálja, mert nem a karját lengeti, azt csak felemeli és a kézfejét forgatja. Azt hiszem, így integetnek az angol királyi családban is. :shock:

KépKép
bende
 
 


Nekem jó a héten a ringató, kivéve csütörtök!!!!


Szösz! szerintem nagy hülyeséget mondtak Neked. Réka baba még nagyon pici, miért ne ehetne annyiszor, ahányszor akar. Niki nappal még most is 3 óránként eszik és éjjel is felkel egyszer. 7- 8 szor eszik egy nap. :shock: Szerintem nagyon ki lenne akadva, ha meghúznám a határt, hogy csak 5x ehet.

Gégéé! ne aggódj, majd kialakul valami rend. Nálunk is elég sok idő kellett hozzá és általában hetente egyszer biztosan fel is borul. Lásd pl. tegnap. Annyit aludt a kocsiban, hogy már elkezdtünk aggódni az apjával. Egyszerűen nem lehetett felébreszteni. Itthon fele annyit aludt volna a kiságyban.

Wnchi! Hű micsoda hercegecske!!!!!!

Jaffa! basszus, neked nem volt olyan szerencséd, mint nekünk.

KépKép
bende
 
 


Lara! Párom irigykedik Hannus hajára. Meg van bolonduva azért, hogy szökőkút legyen a nyanyó fején. Nálunk erre szerintem még éveket kell várni.

KépKép
bende
 
 


köszi bende;)

szösz a 6 szerintem sem sok...de ha 6szor eszik, akkor simán ltelik etetések közben is 3 óra, nem?

jaffa: boldog szülinapot a férjednek ;)

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Bende:Örülök hogy ilyen gyorsan végeztetek a dokinál.
Amúgy mikor mi voltunk pesten akkor mondta a doktornö hogy minden babának kellene egy éves korba egy szemészeti vizsgálat úgyhogy majd mi is megyünk.Megvettük a Hannusnak az ülést a brendonba azt a pirosat amit múltkor belinkeltem meg vettünk hozzá fejszükitőt.Olyan aranyosan ül benne de csak pár percre tettem bele.
Majd Nikinek is elkezd ám nőni a haja.Párom kopasz volt még 1,5 évesen is nekem volt hajam de nem ennyi meg sokkal világosabb is volt úgyhogy nem tudom hogy a Hannus honnan örökölte :D

Anyany:Én a helyedbe Zsófit gyorsan elvinném gyerekorvoshoz ő biztos hogy tudja mi lehet az.Remélem hamar elmúlik neki szegényem.Itt is nagyon szépen esik a hó.Jövöre ilyenkor már szánkózunk.

Winchi:Nagyon édes a 4 hónaposod :D Tök jó ez a napirend :D

Gégéé:Voltál már a doki bácsinál?Én márc.elején megyek Emma babáról vittél képet?Ne izgulj majdcsak kialakul valami napirend nálunk kb 3 hónaposan kezdett alakulni de van amikor felborul.

Szösz:Szerintem is kell annyiszor enni egy ekkora babának.
Nem lázasodott be Réka?Hannus nagyon rosszul viselte a két szurit.

Mancsa:Én is járok tornászni heti 2-szer a barátnömmel tök jó :D

Jaffa:Sajnálom a rossz napot hát most tényleg nem szabad variálni amit mondanak a munkahelyen azt kell csinálni remélem legközelebb a párod is el tud menni veled.
Vendég
 


Kép

Ilyen az ülésem.
Vendég
 


Ti menetek ma sétálni?
Vendég
 


Ti mentek ma sétálni?
Vendég
 


Lara! mi biztosan. Imádom a havat úgy hogy dzsalunk. Ha még délután is esne, felteszem az esővédőt. Niki biztosan meg fog lepődni, hogy minden fehér. az ablakból annyira nem érdekli, de lent biztosan észreveszi.
befordulnék, ha ma nem mehetnék ki....

KépKép
bende
 
 


klassz az ülés. ebben még fűzőgetni kell az övet, ha nőtt a gyerek, vagy a háttámlában állítod?

KépKép
bende
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?