Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Én is osztom Cinix véleményét,de persze az elsőnél nem gondolkodtam,hogy fogadunk-e,egyértelmű volt,hogy igen.De annyira nem nagy szám ilyen téren a szülés(jaj remélem ez a szülés is olyan gyors lesz!!!)
Csak 80 ezer forintot számolj,abból kijön a kiságy,légzésfigyelő,bébiőr,és sok sok pelenka.És azt a 4 napot sírva is kibírod a kórházba . Apás szülésnél meg úgyis szépen beszél veled az orvos....Hát nem tudom,én nekem jó lesz így is,az uh tök rendes a nagyhajú csaj,csak ezt a Szelvát ne fogjam ki,a többi nem lényeg.Ha meg dumál,a férjem helyreteszi (hülye-bolond katona
:lol: ) attól nem félek.
Na megyek lányok,dőlök,jók legyetek!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok Lányok!

Hű,nagyon eltűntetek?Egész hétvégén nem írt senki!

Köszönöm Nektek a bíztató szavakat,aranyosak vagytgok!
Cinix!Dehogy haragudtam meg azért,amit írtál!Ez a Te véleményed,és igazat is adok Neked.
Sajnos a párommal nem olyan egyszerű ilyen komoly dolgokról beszélni.Ő nem nagyon mondja el az érzéseit.Ez szerintem rossz tulajdonság.Így nehéz vele zöld ágra vergődni.
De azért azóta nem volt vita köztünk. :lol: Már ez is valami.
Amúgy ma voltam vérvételen.Teljes vérkép meg hormonvérkép.Mindent néznek.Pénteken lesz meg az eredmény.
A párom holnap reggel megy vérvételre.Azt mondta a dokim,hogy a biztonság kedvéért ő is csináltasson egy vérképet.

Képzeljétek,holnap temetésre megyünk.a sógorom anyukája halt meg.De hírtelen szegény,63 éves volt.Sógorom 40 éves és teljesen ki van bukva.Nincs neki tesója se,és az apukájával nem túl fényes a viszonya.
Idő kell,mire feldolgozza.Ha egyáltalán az ilyet fel lehet dolgozni.
Én is egyke vagyok.És borzasztóan félek,hogy mi lesz,ha már nem lesznek a szüleim.Persze,nem kell ilyenen gondolkodni,dehát az embernek ilyenkor akaratlanul is eszébe jutnak ezek a dolgok.

A munkahelyemen egyre rosszabb a helyzet.a héten is közel 200 embert akarnak elküldeni.De már ott tartunk,hogy nem is tudadtják az emberrel,hanem egyik napról a másikra nincs munkája a parasztnak.Már bocsi a kifejezésért. :oops:
Mondtam páromnak,ha engem most elküldenének minden hezitálás nélkül mennünk kellene ki külföldre melózni.Nincs vesztenivalónk.

Na megyek alukálni! Puszi Mindenkinek

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy nem nagyon jövök, de tanulok. Jövőhéten 2 tárgyból lesz vizsgám. :(
Nem is nagyon olvastam vissza. Csak Szelvás dologra kaptam fel a fejem, mert nekem ő a dokim és soha nem volt rá panaszom. És nem hallottam senkitől, hogy rossz tanácsot adott volna neki. amikor kórházban voltam, akkor is odafigyelt mindenkire, még arra is aki nem a betege. Hozzám meg bejött többször is, bár az elején nem vittem is túlzásba az "adományt".
Adrient meg Nadimot szidták, mert ők tényleg akkor figyeltek a kismamákra, ha kapták a borítékot. Pap doktort meg mindenki! :D

Mi még mindig nem döntöttük el, legyen e Marcinak testvére. Én nem nagyon szeretnék, de a férjem igen. Ha lesz akkor itt már nem fogunk elférni és költözünk. Ha nem lesz, akkor már én is kezdhetek gondolodni a munkahelyen, Pestre nem tudnék feljárni.

Na, mára ennyi.
Szép napot!

Kép
Kép
beus.
 
 

 
 

Szia Beus!
Én se hallottam rá még panaszt senkitől,szerintem cigánynak nézett,vagy nem tom,és úgy gondolta ne fialjak már ilyen gyorsan,különben miért mond két kismamának eltérő dolgot??De ha megint őhozzá megyek,megkérdezem,kíváncsi vagyok,mint mond!!!
Holnap Marci 1 éves 1 hós 1 hetes és 1 napos lesz!! :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Basszus most nézek ki, az előbb még nem esett, most szakad nagy pelyhekben a hó :shock:

Beus

Egyáltalán nem akarsz tesót, vagy csak mostanság? Mert a közeljövőben én sem szeretnék még, majd jóval később.

Szelváról én csak egyszer hallottam, a szomszéd nála szült. 8 órája vajúdott és azt mondta hogy nem vár tovább és inkább császárt csinált :shock: nem csodálom hogy itt annyi császár van, nagyobb a száma mint az átlag máshol.Nekem csinált volna ilyet azt hiszem otthagyom, aztán inkább mondtam volna akkor majd otthon megszülöm....

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Melinda! Én megértem, hogy dühös vagy, mert én sem szeretnék ilyet hallani. Kérdezd is meg tőle, miért mondta. Ha egészséges vagy miért ne jöhetne a következő? ( Mint ahogy jön is.) :)
Észre se vettem ezt a holnapi sok 1-t, akkor holnap "mindegy" lesz Marcinak! :D

Hetti! Jó, hogy írtad, kinéztem én is... pedig délelőtt olyan szépen sütött. Laci elment a boltba Marcival sétálva! Elég jól bírja és még nem szaladgál el! :D
Mostanság tuti nem szeretnék babát! Majd ha Marci olyan 5 éves lesz. De ez persze az, amit én szeretnék. Tudom csúnyán hangzik, de ha nem vesznek vissza dolgozni, akkor most lesz. Vagyis majd nyáron rákérdezek és utána döntünk.
Itt amúgy tényleg sok a császár. Általában a kiírt idő után várnak 2hete és ha nem indul meg, akkor csinálják. Vagy ha fájások vannak, de tágulás nincs. Nálam meg alapból. :)

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok,

én sem hallottam rosszat Szelva dokiról, amikor én bennt voltam, igenis, törődött más betegeivel is.
Pap dokiról sok rosszat hallani, az biztos!

Melinda, szerintem is kérdezd meg, hogy miért mondta ezt, hiszen annyi helyről hallani, hogy nem árt és, hogy a barátnődnek is mit mondott.
Kíváncsi lennék, mit mondana...

Mi megvagyunk. Pepe ügyesen jár bölcsibe! Szerencsére nem beteg! Le is kopogom gyorsan...
Én lassan kezdem a melót, még kiélvezem az utolsó napokat.
peppisimo
 
 


Sziasztok,

én sem hallottam rosszat Szelva dokiról, amikor én bennt voltam, igenis, törődött más betegeivel is.
Pap dokiról sok rosszat hallani, az biztos!

Melinda, szerintem is kérdezd meg, hogy miért mondta ezt, hiszen annyi helyről hallani, hogy nem árt és, hogy a barátnődnek is mit mondott.
Kíváncsi lennék, mit mondana...

Mi megvagyunk. Pepe ügyesen jár bölcsibe! Szerencsére nem beteg! Le is kopogom gyorsan...
Én lassan kezdem a melót, még kiélvezem az utolsó napokat.
peppisimo
 
 


Sziasztok Lányok!
Én vagyok aki létrehozta a topikot :)
Már nagyon rég voltam itt de most szeretnék megint tagja lenni!
Remélem nem baj:)

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Sziasztok Lányok!
Én vagyok aki létrehozta a topikot :)
Már nagyon rég voltam itt de most szeretnék megint tagja lenni!
Remélem nem baj:)

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Sziasztok Lányok!
Én vagyok aki létrehozta a topikot :)
Már nagyon rég voltam itt de most szeretnék megint tagja lenni!
Remélem nem baj:)

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Szia Jucus!

Jó, hogy megint visszataláltál!!!!
Gyere gyakrabban!!!



Pepissimo!!!

Örülök, hogy minden oké volt hétfőn!!!!



Hát ez a hó esés cseppet sem hiányzott már :evil: most olyan szép idő van. Csak ne lenne ilyen sár!!!
Igaz Anna élvezi :roll: minden pocsolyát megmér.
Vendég
 


szia Jucus!Én még az elején csatlakoztam,vártam is,hogy majd jössz az átjárhatósági után...Na mi lett???

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok Lányok!

Jucus üdv köztünk!Te mennyi idős vagy?Jól látom,Karácsondon laksz?Neked van már gyerköc?Írj magadról!

Hát arra az elhatározásra jutottam,hogy ha nekem és a páromnak is meglesznek az eredményei,elmegyek még az Adrienn magánrendelésére.de megmondom neki,hogy sajnos nem tudok járni a magánrendelésére,mert nincs rá keret.Nem akarok hazudozni neki,megmondom az igazat.Ha olyan lesz,úgyis megmondja,hogy mikor fog ő rendelni az Sztk-ban.Ha meg nem,akkor így jártam.

Képzeljétek a héten csak két napra volt munkánk.Ma már nem is kellett menni.Majd hétfőn megyek legközelebb.
Nem tudom mi lesz velünk.a héten jelentették be,hogy még a műszakunkból a napokban elküldenek 3 embert. :twisted: Tiszta gáz ez az egész.

Nicol,O.Heni,Ancsi hol vagytok :?: :?: :?: :?:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Amia Téged se akartalak kihagyni,bocsi!Te is rég írtál!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!
Már jó régen nem jártam erre,mert megmondom őszintén olyan fáradtság tört rám,hogy legszivesebben végigaludtam volna a napot.Fáj a derekam és a csípőm,bár lehet hogy ez már a sok fekvés eredménye..nem tudom : )
Nem mondom,hogy nem ültem le a gép elé és nem tértem erre az oldalra ,de amikor be akartam lépni,valami szöveget írt ki és nem engedett tovább!!Ahogy végigolvastam nem csak velem szórakozott,mert ahogy látom valakinek többször is elküldte a levelét!!Mostmár próbálok magamon erőt venni és "aktivabban" élni.Ma megyek a háziorvoshoz az EKG és a belgyógyászati vizsgálat miatt,már előre félek,mert nagyon lassu,talán valaki ismeri is:Dr Benei Éva!!Nagyon aranyos és alapos,de múltkor is az időpontomra mentem és kb másfél órát kellett rá még várni,úgy el volt maradva..na mindegy ráérek,csak már nagyon éhes voltam!!
Jövőhét kedden megyek újra ultrahangra és Nadimhoz,már nagyon mennék,mert elvesztettem a kontaktust a manóval és aggódok,hogy minden rendben van-e odabent.Nektek nem volt rossz érzésetek amikor két vizsgálat között hetek múltak el???
Kenegetem a pocimat is..tudom igazából tipustól függ,hogy kinek reped szét a bőre a terhesség alatt,de nem tudtok ajánlani valami jót??Eddig testápolóval kenegettem,de egy kismama mondta,hogy a Rossmanban van valami olaj,direkt erre a célra.De gondoltam megkérdezlek benneteket.
Sziszikém:Holnap várlak,jó lesz már látni!!
Beus:Sok sikert kívánok a vizsgáidhoz..ügyes légy.majd írd meg nekünk hogy sikerült!!
Jucus:Üdvözlünk,írj valamit magadról.

Kép
nicoleangel
 
 


Sziasztok Lányok!

Hát sajna nekünk még nincs babóca lassan már 3 éve szeretnénk és majd 16án megyünk a Budai Meddőségi Központba!Remélem majd ott tudnak nekünk segíteni!Kár hogy itt Gyöngyösön nincs ilyen, nagyon nehéz igy mert az uti költség maga 5ezer de mindegy egy babért mindent!Nálam és a Páromnál is minden ok és még sem jön akinek meg nem kéne abból potyognak a porontyok szerintem sejtitek kikre gondolok pontosan!Nah mindegy remélem ez az év a miénk lesz!

Meséljetek ti is magatokról valamit!Ki hol lakik? :)

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Sziszkó: hol dolgozol?

Engem is a multhéten küldtek el én pipisen dolgoztam a Magnetecbe!

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Sziasztok!

Niki: De jó újra olvasni téged! Már aggódtam, de örülök, hogy minden rendben van! Az elején én is sokat voltam fáradt, de a közepe felé elmúlt. Csak pihenjél ha arra vágysz, az sem baj ha egész nap fekszel :wink:
Az meg, hogy aggódsz a két vizsgálat között, természetes. Szerintem mindannyian így voltunk, vagyunk ezzel.

Beus: Ezerrel szorítok neked :!: :!: :!: Legyél ügyes!

Jucus: Szia! Mi még nem ismerjük egymást. Én 28 éves vagyok (még), Gyöngyöshalászon élünk, és van egy csodaszép, csoda-eleven kislányom: Emma.
Te hány éves vagy? Mesélj valamit Te is!

Sajnálom, hogy elküldtek a munkahelyedről.
Szorítok a babóért 8)

Sensi: Elnézést kérek Emmus tegnapi műsoráért. Mit lehet tenni, Ő már csak ilyen. Remélem mielőbb kinövi ezt a hisztikorszakot.

Sziszi: Ez a külföldi munka ötlet nem rossz. Ha tehetitek, szerintem menjetek ki egy vagy két évre. Már annyi idő alatt is sokat lehet keresni. Itthon meg a felét leadózod ennek a kevésnek is :x

Melinda: Hogy vagy? Másabb ez a terhesség mint az előző? Hányás, ilyesmi volt, van? Mit érzel? Fiút vagy lányt?

A többieknek megparancsolom, hogy azonnal írjanak!

Amia, Oheni, Ancsi :!: :!:

KépKép
Kép
cinix
 
 


Szia Cinix!Ó,egy lapra nem lehet tenni a 2 terhességet.Mondták,hogy nincs két egyforma,és tényleg!!Semmmmmi tünetem,ja,hát fáradt az lennék,de nem lehetek!!Itt van Pistike,most igényel a legtöbbet belőlem.Meg a vizelési inger,és kész.Pistkével úúú,de hánytam,most semmi.Nem érzem magam terhesnek,csak a hasamon látszik egy kicsit.
Nico!!!Full alkat kérdése....figyelj engem,de azért ne ijedj meg!!!! Kép Kép

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok!

Niki! Teljesen alkat függő, mit ahogy Melinda mondta. Én végig diétán voltam, egy kilót sem híztam, viszont Marci szépen kirepesztgette a bőröm ahogy nőtt. Még a dokim is megjegyezte, meg mondta, hogy a fiúk már csak ilyenek . :D

Jucus! Üdv újra itt! :)

Cini! Köszi! Tanulok ezerrel, de már a fejem nagyon zsong. Tuti össze vissza keverek majd mindent. :roll: :cry:

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!


Niki!
Nálam meg pont fordítva volt:))) mint Beusnál híztam 20kg-t :oops: de nem csíkosodtam!
Pihenj amennyi csak jól esik utánna úgysem fogsz:)
Tényleg baromi rossz érzés a 2 uh közti időt kibírni, főleg így az elején! De nyugi, biztos minden oké odabent!!

Sziszi!

Igazad van a dokival kapcsolatban! Légy hozzá őszinte....hátha megértő lesz.Ha meg nem akkor legalább tudod hogy tényleg csak a pénz beszél nála(is) :cry:
Vendég
 


Jucus:Szia!!Én 28 éves kismama vagyok a 9.hetembe járom.Gyöngyösön élek .Sziszihez hasonlóan én is a BOSCHban melóztam,de én eljöttem táppénzre,talán ez mentett meg az elküldéstől!!
Melinda:Vettem azért egy krémet ,vagyis olajat a hasamra és kenem.Így legalább nem mondhatom majd azt ha szétreped a bőröm,hogy nem tettem ellene semmit.Valakinek szépen "helyreállt" a pocija,bár persze nem 100%osan,attól félek inkább,hogy nagyon megmarad.Igazából a párom miatt szeretném,mert talán szégyelném előtte vagy úgy érezném,hogy nem kíván majd ezért :cry:
Cinix:Nagyon ari vagy hogy aggódtál értem.Lehet,hogy megfogadom a tanácsokat és pihizek,ha jól esik.

Most hétvégén megyünk Hajduszoboszlóra pihizni.Van egy kedvenc Hotelünk ott ,ajánlom mindenkinek:Mátyás király Hotel...nagyon családias,kedvező áron ,nagyon szép hotel ,ja és ami nem mellékes nagyon finom és sokféle ennivalóval szolgálnak!!!Mi 3 nap/2 éjszakáért két személyre kb 35 ezret fizetünk és ebben a bőséges reggeli és napi egy főétkezés is beletartozik.Van wellness részlegük,nem nagy de hangulatos.Melegvizes,gyógyvizes!!Van külső medencéje is!!Aki gyermekkel szeretne menni annak is csak ajánlani tudom,mert van játszó szoba,játékokkal.Remélem felkeltettem valaki figyelmét,mert olyan jó emlékeim vannak vele kapcsolatban,hogy az a legkevesebb ha ajánlom őket!!!

Kép
nicoleangel
 
 


Dehogy csökken a vágy miatta..:lol:
Főleg,ha bent lesz a szülésnél,és látja majd,mit kínlódsz a babátokkal.Persze utólag majd szép élmény lesz,de azért nem adják ingyen....
De jó nektek,hogy kirándultok,ÉNINÉNINÉNIS menni akarok...mikor jutunk mi el oda??!!2 gyerekkel,majd sohanapján.... :cry: :cry:
Sziszi nagyon bölcs döntést hoztál,az elején majd úgyse sok minden lesz,ha meg a végén úgy alakul,még fogadhatsz,de akkor is spóroltál!!!
Nico,ha ez vigasztal,az első terhességemet 7 hetesen vettem észre,és 12 hetesen kellett mennem először vissza..Sehová nem mentem azelőtt,nekem a belgy. is 12 hét után volt,meg az EKG is.
Nyugi,rendbe van minden.De az ingyen piacba olvastam,hogy van már ultrahang magánrendelés!!!!VÉGRE!!!Oda menjél el,ha az megnyugtat....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok!

Sziszi

Jól döntöttél, remélem majd rendes lesz, és szerintem is fő az őszinteség! Majd ird meg mit szólt a doki rá. A külföld szerintem is jó megoldás, barátnőmék is most fognak kimenni Észak-Írországba.

Nicol

Én is azt az olajat használtam, nekem bevált, és képzeld ott ahol nem kentem ott csíkos lett, a hasam alja néhol. Amugy én meg 22-23 kg-t híztam. De egész szépen visszament a hasam, csak hát alul azért meglátszik, de mindegy. Nekem inkább a mell téma kényes. Elég megnőtt a szoptatás miatt, most meg már ugye nincs benne tej... szóval az elég gázos. Legalábbis melltartó nélkül.

Jucus

Üdv újra itt:)
Én most Adácson lakok, már 3 éve, amugy gyönyösi vagyok, csakhát ott a családi házak baromi drágák, igy jutottunk ide. Arti manó 2 éves, aranyos, de hisztis, és nem tudom mit kellene vele csinálni. Kistesót majd csak olyan 5 év múlva szeretnék, most elég nekem manó is, na meg terveim is vannak más téren. Te merre laksz? Ha minden rendben akkor vajon mi lehet a baj? Remélem kiderül és összejön a baba.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok,

Jucus, üdv köztünk!

Anett vagyok, jelenleg Nyíregyházán lakok, de a kisfiamat Gyöngyösön szültem, ott is laktam 24 évig és oda jártak általánosba és közép suliba. A férjem és azt én szüleim is ott laknak. Elég gyakran megfordulunk ott. A munka miatt költöztünk Nyíregyre.
Lehet, hogy most hétvégén is megyünk, pedig múlt héten is voltunk. Csak lehet, hogy megyünk síelni.

Terhességi csíkok: én 14 kg-ot híztam, szerencsére nem csíkosodtam és én a Dm-es olajjal kentem. A hasam elég hamar visszahúzódott. Tényleg alkat kérdése.
Tényleg van magán Uh már Gyöngyösön? Hol, az SZTK-ban? Ki tud róla bővebb infót? A szonográfus csajok néznek, vagy doki? Mennyibe kerül? Hol lehet bejelentkezni?

Beus, drukk a vizsgákhoz!

Sensi, nagyon örülök, hogy hallgattam Rád, mert nagyon bevált Fábián doki!

Niki! jól hangzik nagyon az a Hajdúszoboszló! Használtájok ki, amíg kettesben vagytok, utána már nem egyszerű... Jó pihenést Nektek!
Mi tavaly voltunk, Pepe születése óta először kettesben Hévízen wellnesezni! Nagyon-nagyon jó volt!
Hajdúszoboszlóra mi is megyünk majd idén, hosszuú hétvégre, meg Visegrádra hármasban! Jó hely, Hajdúszoboszló nagyon!Nekünk ott van egy jó kis hely Visegrádon, amit szeretünk!

Én még kiélvezem az utolsó napokat, aztán lassan kezdem a munkát! 25-e az elsó napom!

Mindenkinek jó hétvégét!
peppisimo
 
 


Sziasztok Lányok!

Melinda: nekem te valahonnan nagyon ismerős vagy :lol:
Véletlenűl nem Egerbe jártál suliba (Kossuth Zsuzsa)Csak azért mert én is és lehet onnan vagy ismerős.Ne haragudj hogy igy lerohantalak! :)

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Dededededede!Zeck Lenke osztályába!!!!Hát te????Ó,de kicsi a világ!!!Na muti képet,most már én is be akarlak azonosítani!!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok!

Jucus!Rajta vagy az iwiw-en?Mi mind rajta vagyunk,és már be is jelöltük egymást. :lol:

Képzeljétek nem valami jók lettek az eredményeim.A vérképemen van 4 felkiáltójeles,ami nem a határokon belül van.De nem is ez izgat,inkább a bakterológiai vizsgálat.Azon az van,hogy baktériumflóra tenyészett ki és ismételni kell a vizsgálatot.Ez most mit jelent?Tudja valamelyikőtök?
Kedden elmegyek az Adriennhez,hogy megismételje a vizsgálatot.de utána már csak az Sztk-ba megyek ha kell.

Ma voltam meglátogatni a Nikit.Jól vannak! :D A kis huncut megy wellness-ezni a párjával!De jó neki!Úgyhogy majd csak hétfőn tud jönni.

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Aha persze rajta vagyok az iwiw-en is meg myvipen is ugy találtok meg hogy Farkas Judit Karácsond!Jelöljetek be!
De azért Melindának töltök fel képet magamról! :lol:
Kép Itt még fiatalabb vagyok

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Amúgy a Sárvári Noémi osztályába jártam, jah és még együtt is voltunk koliban azt hiszem te a nem is tudom valami Judittal voltál jóban már nem tudom a keresztnevét! :)

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Földivel voltam,Kistörővel,meg öngyilkosjelölt Mónikával....
Már beazonosítottalak.De jól látom eljöttél a suliból???Sokan kidőltek,de én hősiesen végigjártam!!!
Hát Sziszi,én nem értek hozzá,de valamid lehet,mert nekem nem tenyészett ki se a cervix,se a másik!!!
Majd elmondja Adri!!Én vigyázok magamra,terhesség alatt csak gumedlival,annyi szart hallani,miket lehet összeszedni.Még ha nem is én,mondjuk apa a munkahelyi klotyóról....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok!

Melinda!Hát igen,én is tartok tőle,hogy valami gebasz van velem. :cry:
Ja,akartam kérdezni,hogy a kép a pocidról az a mostani terhességed vagy még az első?Mondjuk lehet,hogy buta kérdés :oops: ,mert ott nagyon nagy a hasad.

Jucus!Megjelöltelek iwiw-en!A párom azt mondja,hogy látásból ismer.Bár Ő kit nem ismer! :wink:
Ja,kérdezted,hogy én hol dolgozok.Hatvanban a Bosch-ban.Pont most 3 éve.Sajnálom,hogy Téged elküldtek a munkahelyedről.
Sokáig voltál ott?És most mész munkanélkülire vagy találtál új melót?

Vasárnap voltunk a barátnőméknél babalátogatóban.Raktam fel képeket az iwiw-re.A kisfia Máté most 10 hónapos,nagyon édes kisember! :lol:

Na jó éjt Nektek és kellemes hétvégét!!!!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


A múltkori!!!De mutatok mostanit is!!! Kép

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Melinda: Hát igen elmentem a suliból nem bírtam de átmentem Pestre és szülésznőnek tanultam csak az utolsó évet ott sem fejeztem be én hülye de az érettségim az meglett! :D

Sziszkó:Köszi hogy megjelöltél,bár nekem nem annyira ismerős a párod :)

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Melinda: megint hozzád szólok :D ma láttalak Gyöngyösön a pároddal a piacnál de nem mertelek megszólítani :) :oops:

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Mert???Ó,de kár!!Rohantunk,tesómnak vettünk tengeri malacot,meg a húsboltba voltunk...Máskor ne csinálj ilyet!!!!
Na megyek,mert gyrost csinálok,aztán szétsül a pitám.....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok!
Hát újra itthon vagyok és végigpihentem a hétvégét!!
De nem vagyok valami felhőtlen hangulatban,mert gondoltam magammal viszem Szoboszlóra az INGYEN PIAC-ot.Olvasgattam elnyúlva az ágyon és mit veszek észre???Ahol most lakunk albérletben a Mátrai uton ,meg van hírdetve,hogy eladó!!!Ebben nem is lenne semmi hiszen a főbérlő mondta,hogy el is akarja majd adni,de azt mondta,hogy nem hírdeti semmilyen újságba,csak néha szóbahozza ha olyan helyen van.Az utolsó találkozónknál mondtuk nekik,hogy kisbabát várunk és ha gondot okoz még most szóljanak,hogy ne nagy pocakkal kelljen kiköltöznünk.Akkor azt mondta,hogy semmi gondot nem okoz,erre a következő heti Ingyen Piacban már meg is van hírdetve!!Egy kicsit csalódtam!!
Most ott vagyunk a párommal,hogy felhívtunk pár lakást és holnap megyünk lakásnézőbe,na és persze előtte a bankokba,hogy mit tudnak ajánlani!!van közöttetek olyan aki az első gyermekével volt terhes és lakást vettek??A szocpol miatt érdekelne,hogy hogy igényeltétek!!Egyáltalán azt lehet már úgy igényelni,hogy még csak a 2.hónapban járok??És miket kérnek??

Kép
nicoleangel
 
 


Annyit tudok,hogy lehet szerződést kötni,aláírod a papírt,hogy pl 5 éven belül szülsz kettőt...Ha meg nem teljesíted,vissza kell fizetni a pénzt.Mi is így akarjuk,csak az önerőt kölcsön adtuk,és anélkül még nem akarjuk.Azt hiszem 2 gyerekkel többre lehet igényelni,mint amennyi van.Mi 4 -et szeretnénk,szóval megvárnánk amíg a második is megszületik,bár Fecó bá addigra eltörölteti.... :twisted: :twisted:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok!

Niki!
Szocpol: akkor is lehet már igényleni, mikor még nem vagy terhes. :)
új házra vagy lakásra: 1. gyerek után 900.000, 2. gyerek után 1.500.000. 3. gyerek után 1.400.000 FT
használtnál: 1. gyerek után 450.000, 2. gyerek után 750.000, 3. gyerek után 700.000 Ft
Gyermekvállalás teljesítése: 1 gyereknél 4év, 2 gyereknél 8év.
Itt van bővebben:
http://www.magyarorszag.hu/allampolgar/ ... am20050916

Sziszi! Hányas szám van a "P" után? Ha 2 az mág OK, de ha 3-as akkor már tényleg gebasz van.

Megyek vissza a könyvemhez. Kedd délutánig tuti nem jövök, úgy hogy mindenki gondoljon rám reggel 8-tól! Köszönöm! :) :wink:

Puszi!

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

Niki: Ezt találtam neked:http://ingyenhitel.lapunk.hu/?modul=oldal&tartalom=46346

http://hitel.maxbank.hu/2008/04/29/a-szocpol-osszege-es-a-megelolegezo-kolcson/

Remélem, segít. Vagy még ott van a fészekrakó hitel vagy mi...

Beus: szorítok!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Most hívtak a suliból...

NEM LESZ HOLNAP VIZSGA!!!

Nem vagyok ideges....

Majd csak március 4-én. Addig meg még van idő. :)

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok,

Végre ide jutottam én is.

Sziszi, remélem minden ok Veled! Én is csak hasonlóakat tudok mondani, mint a többiek. Szerintem az a legjobb, ha a dokival őszinte vagy, biztos értékelni fogja! És az sem gáz, ha a végefelé fogadod fel. Nekem Barnussal az első vizsgálatok sztk-ban voltak, de nem volt vele bajom, már a 4.hónapot töltöttem amikor rátaláltam a mostani dokimra..
És na aggódj a pénz miatt, bár tudom, h minden anya a legjobbat akarja, de tényleg sok mindent meg lehet oldani kevesebb pénzből is, nem kell mindenből a legjobbat, legdrágábbat megvenni, mert úgysem fogjátok kihasználni. Használtan is nagyon jó dolgokat lehet venni (babakocsi, kiságy, stb), meg ott vannak a kölcsönzők is ha pl. szükséges mérleget, légzésfigyelőt onnan is lehet igényelni.

:oops: Még nem jutottunk a lista végére.. de nagyon igyekszünk! :D

Peppisimo, akkor a mi férjeink biztos jól megértenék egymást, mert az enyém is az! :lol:
Ja jut eszembe! A maci kávé nagyon szuper, nekem is és Barnusnak is nagyon bejött!!

Melinda, nem semmik a striáid! De ne aggódj nem vagy egyedül ezzel. Én kenegethettem bármivel (olaj, krém) nekem is teljesen szétszakad a hasam..a 37. hétig bírta, aztán onnantól kezdve minden nap repedt..Barnuskám a 41.hét végén volt hajlandó megmutatni magát, szóval a végeredmény elég drasztikus lett. :cry: Szülés után az első dolgom az volt, h elrohantam a bőrgyógyászomhoz, de ő csak széttárta a karját és meglengedte a fejét, aztán közölte, h ez max. halványodik, de elmúlni soha nem fog, viszont ha nagyon zavar akkor plasztika.
Most már egyáltalán nem érdekel, élem a napjaimat így ahogy vagyok, szerencsére a páromat egyáltalán nem érdekli (szerintem csak mi csajok csinálunk belőle nagy problémát..). Most én Babé krémmel kenegetem, talán kicsit erősíti a kötőszöveteimet (legalábbis ezzel nyugtatom magam) de valószínűnek tartom, ezúttal sem úszom majd meg újabb és újabb csíkok nélkül. :(

Mi jól vagyunk, Barna túl van a 18hónapos oltáson, én lezártam a félévemet, és már elkezdtem az újat (péntek-szombat már az iskolapadot koptattam). És amit még akartam írni: Voltam ultrahangon: ismét egy kis pömpörőhuszárral bővül a családunk! :lol: Szóval a mostani megérzésem teljes kudarcot vallott!

Mennem kell, csak ennyi voltam..bocs, h nem reagáltam mindenkinek. Ha tudok, még benézek este.
Heni
o.heni
 
 


Sziszi

Mi volt a dokinál?

Heni

Gratulálok a kisfiúhoz! Mi lesz a neve?

Niki

Elég nehéz helyzet,de ha tényleg el akarja adni a lakást akkor ti nem vehetitek meg? Én is igy jártam, hogy annakidején míg az egyetemre jártam albérletben laktam, de rokoné volt a lakás. Errefel első évben, decemberben bejelentette, hogy ő eladja a lakást. Na most akkor mi legyen? Apával megbeszéltük hogy megvesszük akkor, felét ő fizette, felét meg abból hogy hitelt vettem fel. Ha meg tudjátok ez lenne a legjobb megoldás, de ha nem akkor nézzetek másik lakást, mert babával nehezebb költözni.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Hettie!Adriennhez holnap délután megyek.Majd írok,hogy mi volt.Csak most azon parázok,hogy ne jöjjön meg holnap estig a havim,mert akkor a vizsgálat csúszik egy hetet.És holnap kellene megjönnie. :oops: :twisted: :twisted: Nem vagyok ideges! :twisted:

Jucus!Képzeld,az egyik barátnőm ismer.Látta itt a fotódat és mondta,hogy Egerbe együtt jártatok suliba.Azt hiszem.Ő 20 éves, Gyöngyösön lakik és Kiss Viviennek hívják.Ismerős?

Beus!Erre csak az van írva,hogy vegyes baktériumflóra tenyészett ki.És ez orvosi szakszóval cervixváladék minta volt.
A P1,P2 és P3 az ha jól tudom a rálszűrés eredménye.Azt holnap tudom meg.

O.Heni!Köszi Neked is a bíztató szavakat!És igazad van,nem kell mindenból újat venni.Már beszélgettük,hogy szétnézünk olyan bababoltokban is,ahol használt cuccok vannak.
Pláne a ruháknál kifizetődő ez,hisz olyan gyorsan nőnek.

A Niki sajnos csak szerda után tud jönni.De majd Ő elmondja Nektek ha gondolja,hogy mi történt vele.

Holnap vizsgálat után megpróbálok még jönni,de lehet,hogy csak szerda lesz belőle.

Jók legyetek!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok,

Heni, gratulálok az újabb kisfiúhoz!
Örülök, hogy bejött a Maci kávé!

Remélem Nikivel minden rendben van!

Sziszkó, drukkolok a dokihoz! Majd gyere, mesélj!
peppisimo
 
 


Sziszkó: aha persze hogy ismerős emlékszem rá!Nagyon jóban voltunk.Hmmm tényleg milyen kicsi a világ :lol:

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Jó hírekkel jöttem haza a nőgyógyászomtól.
A bakterológiai eredményre azt mondta,hogy nem kell megismételni,ez a baktériumflóra nálunk nőknél normális.Teljesen nem szabad kiírtani a szervezetből,mert azzal okozunk bajt.Csak fürdéskor használjak intim mosakodó gélt.Meg el kell mennem pajzsmirigyvizsgálatra,mert egy kicsit magas ez az értékem.
A rákszűrésem eredménye:P2-es.Azt mondta,ez tökéletes.
Úgyhogy most nagyon happy vagyok!
Ja és mivel most nem vizsgált meg,nem is kért lóvét! :D
A páromat szigorú diétára kell fognom (ennek nem örült :wink: )és neki írt fel vas tablettát.kevés a vasa.
De mondta,hogy nyugodtan próbálkozhatunk a babával. :lol:
Juhhhhééééé :!: :!: :!: :D :D

Heni!Én is gratulálok :!: :!: :!:
Ja,megnéztétek a listát?Választottatok filmet?

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Most ébredezik Barnám, bekapcsoltam neki a tv-t. 8) Így van pár percem.

Sziszi, nagyon örülök a jó hírnek!! :) Akkor csak ügyesen!! :wink:
A listának még nem értünk a végére, de nagyon igyekszünk. :oops:

Jusus! Üdv itt! Jó, hogy visszataláltál! :)

Peppisimo! Hogy telnek az utolsó napok? Végül milyen pozícióba sikerül visszamenned?

Niki, merre vagy?

Beus! kitartás, legalább van egy kis tartalék időd a vizsgádig! Marci jól van?

Sensi, Cini! A csajok megint szánkózhatnak együtt sokat, most aztán esett rendesen! :D Nálunk is napi program lett - csak az a baj, h ismét előkerült az overál és a fiam utálja, szóval az öltözködés az már megint nagy küzdelem.
o.heni
 
 


Hát sziasztok!
Egy kicsit eltüntem,ennek az az oka ,hogy vasárnap este barna folyásom lett és nagyon megijedtünk,így beszaladtunk a kórházi ügyeletre és befektettek!!Nagyon megijedtem,mert Sziszinek is így kezdődött és rögtön hívtam őt is,hogy ez történt velem!!Papp doki volt bent este és nagyon hülyén vizsgált meg,rendesen fájt.Eddig sem szerettem,most meg pláne!A párom könnyek közt hallgatta,hogy mit hozzon be nekem ....csak néztünk egymásra és nem mertük kimondani,hogy mi lesz ha....
Első estém nagyon rossz volt,mert bár a háromágyas szobába két nagyon aranyos lánnyal kerültem össze,este mikor már mindenki aludt csak sírdogáltam egy kicsit!Másnap reggel elsőként mentem már 7 re ultrahangra,ahol pont az a nő volt aki meglátta és közölte velem elsőként a babát.Mondtam is neki,hogy egyszer már jó hírrel szolgált és remélem most is fog.Épphogy a hasamra helyezte a készüléket,megdobbant a picim szive!!!!Megjelent a kép ,ott volt az én kis manóm,szép kis kezecskékkel és testtel és pici fejjel.Olyan édes volt,elsírtam magam..Annyira kedves volt a nő,ahogy látta,hogy mennyire fontos volt a lelkemnek ez a vizsgálat,hogy képet is adott róla!!Szerencsére minden rendben van és hazaengedtek,másnap reggelre már nem is volt barna váladék sem!!Kiderült,hogy valószínű,hogy a házas élet alatt sérülhetett fel valami és ott képződött egy kis vér,ami így távozott a testemből.pedig tényleg nagyon figyeltünk és óvatosak voltunk és mégis.
A lényeg hogy itt vagyok,azóta rákattantam a rakott krumplira állandóan azt enném:)
Köszönöm a weboldal címeket,majd utána nézek,csak most még egy kicsit pihengetek és fokozatosan akarom aktiválni magam,mert Nadim pihenésre ítélt.Az albérletet 11 milliora tartják és bár szép és szeretjük,ennyi pénzért nagyobbat is tudnánk venni.Mellette a 10 emeletesbe ami 10 négyzetméterrel több azt tartják 8.5-re és az sem roszz állapotban van!!Na de most ezzel nem foglalkozok,a párom nézi a bankokat,de azt mondja,hogy amíg nincs komoly érdeklődő az albérletre addig nem sürgessük mi se a dolgot..
Mára ennyi voltam,mert a kórházba csak feküdtem és most egy kis mozgás után hamar lelassulok.

Kép
nicoleangel
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?