Új privát üzeneted érkezett!

Hello

Tettem fel egy videot patríciárol. A Youtube nem működött , így arra tettem fel amire Andi.
http://www.myvideo.hu/watch/5962787

Puszi
Vendég
 


Hello
Tettem ffel képeket, és 2 videot!

Vettünk Patrícinek bébikompot, csak keveset hagytuk benne, de teljes extazisba vvolt, alig akart kiszallni belőle.

http://www.myvideo.hu/news.php?rubrik=dorxq

Na holnap bővebben.
Vendég
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk, szakdogát írok.

Pintyus! A meseországos oldal csúcsszuper! Köszi, hogy belinkelted:)! Egy csomó jó ötletet merítettem. Csókoltatlak:D!

Jók nagyon a videók! Aranyos Patrickó a bébikompban. Látszik, hogy tetszik Neki!
Vendég
 

 
 

Lilla! Privi ment! Megkaptad?
Vendég
 


Sziasztok!!!

Ha gyűjti esetleg vki az Intersparos kuponokat, amelyek ilyen Zwilling háztartási késekre, ollora, válthatók be, az ára töredékéért vásárolhatók meg a kuponokkal, Pl. egy 26.000 Ftos kés, 3-4 E Ftért , 13.000Ft-os , 1300 Ft-ért, akkor megéri ha egy 80 pontos, 80.000 Ft vásárlási értékű kuponokért 4000 Ft-ért hozzá tudna jutni!!!
Az akció 2009.március 1-jéig tart!!!!!
Akit érdekel, keressen priváton, vagy ide is irhat!!
De minél hamarabb jelentkezz, mert a készlet véges!!

további info a késekről:
http://www.spar.hu/spar/ajanlatok/zwilling.htm


Kép
dinaedo
 
 


Sziasztok ujra :wink:

Már itthon vagyunk, képzeljétek szerencsére szombaton el tudtunk menni Miskolcra, nagyon jol éreztük magunkat! Az az érdekes h fent északon nem esett a hó, kb 1cm volt a füvön, ugyh csak innen kellett kimenni és minden jo volt. Visszafelé uton már volt hófúvás az autópályán de ugy h egyik szakaszon volt, másikon már nem :roll:
Ottlétünk alatt kicsit megzavarodott Kamilla :roll: , ugy körbekapták szegénykémet, h most azt sem tudta mi történik körülötte, de olyan régen (1-2 hónapja) nem látta a családom őt, nagyon hiányzott nekik, és h már mennyit nőtt azóta nagy szám volt :wink: igy h uj környezetben volt, enni is alig akart, sokat hisztizett, de azért az apját telibe találta kakival :P :lol: :lol:
Mikor hazajöttünk a kiságyában már megnyugodott, és szépen nyugodtan aludt is.

Pintyus!
Azért irigyellek egy kicsit, h neked Patrici milyen nyugodt volt Kolozsváron, h nem zavarta az uj környezet, azért igy csak könyebb vele kimozdulni.
Fantasztikusan ügyes már a kiscsaj ahogyan mászik, és ahogy a babykomp érdekli :wink:

Kép
dinaedo
 
 


Sziasztok!

Bea!

Ment a privi!

Lányok!

Annyira ki vagyok akadva! Valszeg holnap jelentik be Gyurcsányék, hogy eltörlik a gyedet. Vagyis csak az fog gyedet kapni, aki legalább 1 évet dolgozott. Én meg ugye csak 3 hónapot dolgoztam. Ha meg nem kapok se gyedet, se családi pótlékot, mert ugye azt is el akarják törölni, akkor nem tudom, mi lesz velünk. :cry:
Vendég
 


Lilla!
Ezt hol hallottad??? Én még sehol, semmit nem tudok erről!
Remélem csak rémhir!!! Ez nagyon borzasztó!!! :twisted: :twisted: :twisted: Ezekután meg fogják kövezni Gyurcsányt!!!! ez igazán felháborito!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Mit akarnak még??? igy is szar már az élet ilyen hiteltörlesztőkkel!!!
De remélem ez már nem vonatkozik Ránk akinek már megszületett vagy addig megszületik a gyermeke...utána meg basszus meg fogja gondolni h ki szüljön, ennek mi az eredmény? = csökken a népesség!!! ezt akarják elérni :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
dinaedo
 
 


Edina!

Holnap jelentik be hivatalosan, ma csak olvastam, hogy ez a terv. Akik már gyeden vannak, azokra szerintem nem fog vonatkozni.
Én is nagyon ki vagyok akadva. Itt vagyok szülés előtt másfél hónappal....
Vendég
 


Edina!

Most találtam az index.hu-n, hogy mit akarnak.

A szociális területen nemcsak a családi pótlékot bruttósítják fel (emelik meg), és teszik adóterhet nem viselő járandósággá, hanem a gyest és a gyedet is. Ez azt eredményezi, hogy ezeket a megemelt juttatásokat lényegében 19 százalékos adóval sújtják - aminek eredményeként az alacsony jövedelműek egy fillérrel sem járnak rosszabbul a mai állapothoz képest, ám az átlagbér felett keresők nettó módon már kénytelenek lesznek valamennyi juttatásról lemondani.

A gyednél változás lesz, hogy fél év helyett ezentúl legalább egy éves biztosítotti viszony kell a terhesség előtt a gyedre való jogosultsághoz, és azt ugyanolyan hosszú ideig - de legfeljebb két évig - kapja az érintett, amilyen hosszú ideig fennállt a terhesség előtt a biztosítotti jogviszony.
Vendég
 


Sziasztok!

Lilla, még ne pánikolj! Valami rémlik , hogy a a nappali tagozatos hallgatók is kapják , nem kérdeztél utána?
Eddig is 180 nap után fizettek.
Hol lehet erről pontosan olvasni?
Már kérdeztem a múltkor biztos nem láttad, hogy neked miért kell menni NST-re? Nekem a 36. héttől kellett.


Edina, szerintem akik most kapják, azoknál nem változik.
Minden esetre kiváncsi vagyok!

Zita, megnéztem a csajodat, le vagyok nyűgözve! Kis turbóbaba, nagyon ügyes!! Hogy jött erre rá?
Nelly csak hátrafelé mászik. :cry: :cry: :cry:
Bár ha belegondolok Olivér sem kúszott egyáltalán, viszont fél évig mászott.

Építettünk a hóból iglut, hóembert, olyan jó volt. De majd meglátjátok ti is jövőre( bár nem biztos, hogy lesz hó).


Anita, megérkezett a csomag Beától? Tetszett az áru?
Ti miket rendeltetek lányok?
Kárdeztem mikor frissít, de ő sem tudja pontosan, a gyerekektől függ, hogy hagynak időt .

Tegnap elkezdtem csökkenteni Nelly chamomilla adagját , remélem nem térnek vissza a virrasztós éjszakák.
:cry: :cry: :cry:



Sziasztok,

Edina azért azt vedd figyelembe, hogy az ilyen korú babáknál még 1-2 hét korkülönbség is sokat számit, nemhogy 2 hónap. Emlékszem amikor mi utaztunk először Annával 100-150 km-t akkor még csak 3 hónapos volt és ő is hasonlóan rosszul viselte, hogy nem a megszokott, otthoni környezetben volt. Majd ha Kamilla is 6 hónapos lesz akkor már neki sem lesz olyan fontos a kis szobája, meg az ágya. De Anna pl még most is - annak ellenére hogy mostmár nagyon jól viseli, ha akár egész nap úton vagyunk, vagy másnál töltjük a napot - nagyon hálás amikor hazaérünk. Csak beteszem a kiságyába és látszik rajta mennyire hiányzott neki. Közben persze már bárki ágyában elalszik napközben, ezen a héten is egyik nap egész nap a barátnőmnél voltunk, ugyanúgy evett, játszott, aludt mint itthon. De mikor hazajöttünk láttam mennyire örült a szobájának.

Lillaoh
Megnézte a férjem és elvileg annyit szigoritottak, hogy eddig 6 hónap munkaviszony kellett, most pedig 1 év fog kelleni. Szóval neked a 3 hónapra sem járt volna, nem? Egyébként valóban borzasztó, hogy annak ellenére, hogy manapság egyre kevesebben és egyre kevesebb gyereket vállalnak, mégis szigoritanak. Engem ugyan nem érint, de a második babánál éppen kerülhetek én is ebbe a helyzetbe . . .

Most csak ennyi, mert még melóm van.

Jó éjt!

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Lillaoh
Nem nagyon értem ezt:
az alacsony jövedelműek egy fillérrel sem járnak rosszabbul a mai állapothoz képest, ám az átlagbér felett keresők nettó módon már kénytelenek lesznek valamennyi juttatásról lemondani.
De lehet csak már nagyon fáradt vagyok . . .

Kriszti
Még nem jött meg a csomag, elvileg pénteken adta fel Bea. De még mindig nem tudom, hogy ez hogyan is érkezik?Kihozzák vagy érte kell menni a postára?És hogyan kell fizetni?Ezeket mind kérdeztem Beától, de nem volt ideje válaszolni. Én rendeltem gyurmaszettet, fa tornáztatót meg egy activity kockát. Edinának csak a pelenkázó táskára emlékszem, ja meg vmi tároló is volt, Zita meg rendelt pizsit, fa tornáztatót, hálózsákot. Sajnos már jó pár dolog elfogyott mire irtunk neki. De majd igyekszem nézegetni mindig az oldalt. Kriszti neked jó lenne a kedd, ha akkor mennénk Zitával a rucikért?Persze ha addig nem lesz már hó. Vagy ezt már kérdeztem?Már nem emlékszem bocsi . . . :-))

Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!

Fogalmam sincs miért kell a 35. héttől NST-re járnom. Én is a 36.-ot tudtam. Lehet a dokim úgy van vele, ha már úgyis ott dolgozok, akkor kezdjük el előbb. :) Vagy csak azt hiszi, hogy akkor már 36 hetes leszek. Azért még rákérdezek a biztonság kedvéért.

Anita!

Elvileg kapok gyedet 3 hónap munka után is, mert fél év biztositott idő kell a gyedhez, és ugye mivel nappali tagozatos voltam, ezért akkor is volt biztositásom, meg most is van. Remélem a szigoritás után is fogok kapni, mert végülis 1 éves biztositott időm is van. :roll:
De én már nem tudom követni, hogy mikor mit akarnak eltörölni meg elvenni.... :evil:
Vendég
 


Anita!
Igazad van biztosan, az idő majd mindent megold! Már igy is sokat változott Kamilla 1-2-3 hónapos korához képest és még fog is, és tényleg sokat számit ilyen korban még az az 1-2 hét is, és ugye mivel minden baba más, egyiknél egyik dolog megy hamarabb, a másiknál másik :wink: csak ugye mindig izgulok és hasonlitgatok de tudom nem kellene :? :roll:
Majd szólj, ha megérkezik a Beás csomag!

Kép
dinaedo
 
 


Lilla!
Nagyon boldog névnapot kívánok Neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kép Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Kép

Betegek a gyerkőcök, így itthon vagyok velük, délután megyünk orvoshoz. :(
Bence csúnyán köhög, fájlalja a torkát és hétvégén már a füle is fájt. Infrázom, cseppentek bele neki, kap köptetőt, vitamint, Bioparoxozom a torkát, így már jobb, már a hőemelkedése is elmúlt. De azt szeretném, hogy minél hamarabb teljesen rendbe jöjjön és csak akkor menjen közösségbe újra.
Dorka "csak" köhög, azt is főleg éjszaka, de a pénteki farsangra mindenképp ki szeretném kúrálni, hogy tudjon menni. Ő is kap köptetőt, vitaminokat.
Hétvégénk gyorsan eltelt, a temetés szörnyű volt mint mindig. :( :cry:
Gyerekek nagyon jól elvoltak anyuéknál, Dorka egész hétvégén bugyiban volt , wc-t szépen használta, nem történt baleset. Éjszakára kap csak pelust.
Tegnap az étteremben is finom volt az étel, de..... túl sokat kellett várni és az öcsém már az 5. ételt rendelte mire valóban tudtak is hozni. Szóval választék az csapnivaló volt, így ide sem megyünk többet. :roll: :roll: :roll:

Lilla!
Ne idegeskedj, az most Neked nem hiányzik. Sajna sok jót nem lehet várni a kormánytól, nem néznek semmit, senkit csak a saját hasznukat. :?

Zsuzsi!
Vajon sikeres volt a hétvégétek? :lol: Remélem igen.
Milyen volt az élményfürdőzés?

Zita!
Tündéri a csajod a videokon, megnéztem. Ügyesen közlekedik már, és meglátod szempillantás száguldozni fog a lakásban a bébikomppal, minden gyerek azt csinálja. :lol:
Nagyon jók az új képid is, szép csokrot kaptál a párodtól.

Évi!
Láttam a Ti új képiteket is, Szasza baba is milyen szépen fejlődik és látszik a képeken is, hogy napról napra egyre nagyobb. SZép kislegény.

Edina!
Tényleg sokat jelenthet ebben a korban még 1-2 hét is, hát még 1-2 hónap. Nem érdemes hasonlitgatni, persze tudom nehéz megállni, de csak arra jó, hogy magát bosszantsa vele az ember.
Kamilla is szépen fejlődik, nem lehet okod panaszra, még ha most a rokonlátogatás nem is volt zökkenőmentes. Majd az lesz később.

Bea!
Hajrá a szakdogaírással!!!!!!!!!!!!! Kitartás!!!! :wink: :wink:

Zsebi!
Jó takarítást Nektek. A tavalyi felújításunk után tudom ez mekkora porral, piszokkal jár. :twisted:
A Mirena szerintem sem okozhat semmi bajt a babánál, én nem is tudom hol olvashatta a munkatársnőm. Ugyhogy ne aggódj. Én mindkét gyerekkel szedtem bogyót szopcsi alatt és szerencsére egészségesek. De ha ebben még kevesebb a hormon nem tudom elhinni hogy félni kellene, meg egyébként is nem ajánlanák a normálisabb orvosok sem. :wink:

Panka!
Kezditek a dobozolást?
Majd várunk képeket az új kecóról. :wink: Sokkal drágább lesz mint a mostani? Persze ha hülyegyerek mentes lesz máris megéri. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kaqk!
Csinálok Neked albumot a picasán, nyugodtan töltögethetsz képeket!!! :wink: :wink:

Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Lilla! Boldog névnapot!!!
Én is hallottam ezt a szigorítást, és rögtön rád gondoltam, hogy vajon veled mi lesz? Én is nehezen igazodom el ezekben a jogszabályokban, de sajnos sok mindent nem lehet tenni. Én éppen Bogival voltam terhes, amikor eltörölték a GYEDet úgy, ahogy volt. Lehet, hogy ti nem is emlékeztek rá, mert szerencsére csak 2 évig volt úgy, de én pont beleestem. És az is úgy volt, hogy már terhes voltam akkor, úgyhogy sok választásom nem lett volna. Úgyhogy én Bogival csak GYESt kaptam. :evil:

Nyaralás: Mi annak idején mindkét gyerekkel voltunk nyaralni, pedig Bogi júniusi, Gergő pedig áprilisi. Persze ilyenkor nem a világ végére megy az ember (mi a Zemplénben ill. a Balatonon voltunk), és sok mindenben alkalmazkodni kell a babához, de azért el lehet menni. Az idén a Balatont vagy a Wörti tavat tervezzük. A wörti tónál már többször voltunk, még a volt férjemmel, ill. egyedül is voltam ott a gyerekekkel, nagyon szép, és nagyon gyerekbarát!

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!

Lilla! Nagyon boldog névnapot Neked!!!!! :D

Zita! Patrici tündéri, ahogy kúszik! És milyen hangokat ad ki, úgy nevettem! :D

Andi! Jobbulást a gyerekeknek!!!!! Reméljük, hamar kilábaltok belőle!

Zsebi! meddig tart a felfordulás Nálatok? Látjátok már a végét? Szabi jól viseli?

Aquaticum szuper volt! Igaz, rengetegen voltak, de a babamedence egy eldugott részen van (mi nem tudtuk, alig találtuk meg), és ott kevesen voltak. Pannika eleinte csak állt, nem mert lépni se, szokatlan volt, hogy áll a vízben. De aztán belejött, ment egyedül, de néhányszor belefejelt a vízbe :lol: , nem sírt, csak meglepődött. Lépcsőre mászott, ez volt a sláger. Na, meg szaladgált a medence körül, élvezte nagyon. Én is csúszdáztam jónéhányat. :lol:

Lilla! ne is mondd ezeket a csodás reformokat.... :twisted: Évek óta az folyik a csapból is, hogy összeomlik a nyugdíjrendszer, elöregszik a társadalom, stb. Erre logikus lenne, hogy ösztönözzék a gyerekvállalást, hisz ők lesznek a jövő adófizetői. Na, persze nem ebben a választási ciklusban, és mindenkinek csak addig terjed a látása... :twisted: És tessék, egyre inkább sújtják a kisgyerekeseket.... Én is nagyon fel tudom húzni magam rajta. :twisted: És akkor ilyenkor jönnek az olyanok, hogy ne a pénzért szüljön az ember. persze, hogy nem, de ha megszültem, etetni és ruházni csak kell..... :roll: Ha meg pénzért szülnék, nem is szülnék, hisza fizum jóval több a gyed-nél.... :? Most így kistesó-tervezéskor remek hír, hsizem valószínűleg nem is jár majd nekem gyed, ha ezt így megszavazzák... :( Na, de majdcsak lesz valahogy... Az meg külön bosszantó, hogy ezek az intézkedések persze megint csak a tisztességesen adózó réteget érintik. Akik megélhetésből, sorozatban szülnek 8-10 gyereket (hadd ne írjam, kik :twisted: ), azokat ez sem fogja eltántorítani, és az ő gyerekeik szintén nem a tisztességes réteget erősítik majd. :twisted: na, meg ugye a minimálbéres vállalkozó, aki úgy mellesleg zsebbe eltesz havi több százezret.... :twisted: na, be is fejezem, mert csak ideges leszek....

Kép
zsuzska81
 
 


Zsebi
Barátnőmnek kb 5 hónapos volt a babája amikor együtt mentünk Sopronba kirándulni. Átugrottunk Bécsbe is, és nagyon jól birta a kislánya az egészet. Na persze alkalmazkodni kellett hozzá, de sztem is lehet már őket vinni egész korán is. Nyilván nem olyan az egész, mintha csak felnőttek lennének, de már a hétköznapok sem olyanok :-)
Amúgy szombaton láttalak benneteket a Kikában. Először a liftben voltunk amikor ti mentetek le a lépcsőn, utána meg a pénztárnál voltatok kettővel előttünk. Gondoltam ha fizetünk akkor odamegyek megnézem a kis picurt is, de annyit bénázott az előttem fizető, hogy ti már rég nem voltatok ott mire mi kijutottunk:-((((Pedig nagyon megszerettem volna nézni Szabit!!!

Andi
Sajnálom, hogy már megint betegek a gyerkőcök:-((((Szörnyű ez a téli időszak, hogy sokszor csak erről szól az egész. Jobbulást nekik!!!!

Szép napot mindenkinek!

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Lilla boldog névnapot kivánok Neked!!
:-))))

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!

Lemaradtam a Híradóról, bemondták?
Lilla, ne izgasd magad, kicsi Annának nehogy valami baja legyen!

Anita, Bea elküldi a csomagot és megadja a számlaszámot , ahova elutalod a pénzt.
Van nagyon tuti Kaiser lábzsákja babakocsiba, néztétek? Újonnan 10 körül van, 4200 Ft-ért adja.
A nyaralásra visszatérve tényleg jó ár a tiétek, sajnos nekünk már nem érné meg. Meg rájöttünk, hogy csak all inclusiveba megyünk Olivérrel, mert milyen a gyerek, sosem akkor éhes, amikor reggeli stb. van. Az meg nem pihenés, hogy keressek neki kajádát stb.
Biztos fogja Anna élvezi, ti is tudtok kicsit pihenni.
Holnap 10re zenebölcsibe megyünk, utána szivesen látunk., ha jó nektek.


Andi, ó ez a fránya betegség már megint!!!!! Jobbulást nektek!

Zsebi, szépek lettek a szobák? Teszel majd képeket?
A Wörth-i tóról írnál nekem, akár privit is, ha gondolod , de szivesen látlak Benneteket is és megbeszéljük, mert rengeteg kérdésem van. Oda szerettünk volna mi is menni, de az utazási irodában horror árak voltak, mondván az a terület az osztrák felső 10 e nyaralóhelye... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :shock:


Kedves többiek gyertek ti is , csináljunk minitalit!
De ha nem jó a holnap, lehet máskor is a csüt. kivételével!

Kriszti



Anita! Ne is mondd a Kikát! Ekkora elfuserált rendszert, ami ott van!
Először is vettünk függönyt Gergőnek. Nem vágják le előre, hanem csak kiírják egy papírra, és amikor kifizettük, vissza kell menni, és majd akkor vágják le. Aztán vettünk egy fürdőszobaszekrényt, azt is kiírják, majd a fizetés után kell menni az árukiadóba, ott adják ki. Na jó, ez nagy darab. De hogy a WC kefét, a szappantartót és a fogkefetartót is ki kell íratni! A pénztárnál azért nem elég odaadni a papírt, hanem mindent föl kell pakolni, hiába van kiíratva. Ja, és nem lehet egyszerre fizetni a szekrényt a függönnyel, külön-külön húzta le a pénztáros. Úgyhogy a párom közölte, nehogy mégegyszer kitaláljam, hogy a Kikában akarok vásárolni!
Egyébként vásárolni nagyon jól lehet Szabival, végigalussza az egészet.:)

Zsu! Ha minden igaz, péntekre kész lesz a festés, akkor már csak a szekrények hiányoznak de az már nem jár kosszal. Az majd két hét múlva lesz meg, akkor tudunk mindent a helyére pakolni. Most a gyerekek a nappaliban alszanak, egyheti cuccuk is ide van kipakolva.
Szabi egész jól bírja, próbálom minnél jobban távol tartani a poros részektől, a pénteki rekedtség után különösen.

Pénteken Gergőéknek volt farsang, Gergő szuperhős volt. Megmondom őszintén, az idén úgy gondoltam, Szabi mellett nem nagyon tudok kreatívkodni, úgyhogy az Aldiban vettük a jelmezt, de tetszett neki. Bogiéknak egy héttel hamarabb volt, de náluk már nem jelmezes a farsang, hanem táncolnak vagy paródiát csinálnak. Bogiék hipp-hopp-ot táncoltak, és Bogi volt egy kisfiúval a műsorvezető. Majd teszek föl képeket.

zsebi_baba
 
 


Lilla!

NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!!!!


Kép

Kép
dinaedo
 
 


Kriszti!

Gyönyörű hely, nagyon jó választás, de nem szabad utazási irodán keresztül menni! Igaz, mi soha nem all inklusivban voltunk, de biztos lehet azt is normális árban találni. Én mindíg egyénileg szervezem, szívesen segítek benne, ha nem tudtok németül. Szívesen elmennék hozzátok, de most nem akarom itt hagyni a mestereket hosszabb időre, esetleg majd a jövő héten. Addig is ajánlom figyelmedbe a következő oldalt:http://www.krumpendorf.at/ Nekem ez a kedvenc településem a tó partján, isteni strandja van, szép sétány a tó partján és aktív esti élet gyerekekkel is!

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!

Csajok! A Wörth az a Fertő tó? vagy hülyeséget kérdezek? Mert a Fertő tónál voltunk, csúcsszuper, ja és érdemes Ruszt-ba menni, nagyon barátságosak, van ahol tudnak magyarul.
A kemping része, mintha egy más világ lenne, csodalátos. Idén is megyünk.
Anyukámé 9 km-re laknak a tótól, ha vkinek vmi infó kellene, meg tudom kérdezni, bármit:)!

Lilla! Boldog névnapot!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi szépen lányok a köszöntést, nagyon aranyosak vagytok. :)

Andi!

Sajnálom, hogy a gyerkőcök betegek, remélem gyorsan meggyógyulnak. Olyan hülye időjárás van, hogy ilyenkor könnyű mindenféle hülye betegséget összeszedni.


Zsuzska!


Teljesen egyetértünk mindenben. Nem tudom, mit akar ezekkel az intézkedésekkel a kormány elérni, de inkább nem idegesitem magam.

Zsebi!


Az a tó engem is érdekelne, majd utánanézek a neten. Jó lenne, ha augusztusban el tudnánk menni pár napra valahova. Végülis Anna már 5 hónapos lesz. :roll:

Nos én végeztem a munkahelyemmel. :)
Ma elmentem kiiratni magam táppénzre, úgyhogy mostantól pihenek itthon. Bár furcsa lesz megszokni, hogy semmi dolgom. Ráadásul mindig mehetnékem van valahova, de mostanában már érzem, hogy nem birok annyit...
Vendég
 


Beus, a Fertő-tó a magyar-osztrák határon van , a Wörthi-tó jó mélyen Ausztiában.
Nem is tudtam, hogy anyukádék arra laknak, azt hittem Erdélyben. :oops:
Írnál nekem arról a "gyerekváros"-ról, amit a múltkor említettél?

Lilla, utólag is Isten éltessen a névnapodon!
Mi Nellyt 2 hónaposan vittük a Római-partra, ott tanult meg aludni. Itthon semmit, ott 2x-3x nappal, éjjel 6-8 órákat. Persze mikor visszajöttünk "elromlott" megint. :?
Olivér is 4 hónaposan a Balcsinál nyaralt.
De ez is mind gyerekfüggő, lám Kamika nem szereti a változást.
Nekünk addig volt a legkönnyebb, amíg picik voltak, a lényeg szülőkön van. Szopiztak bárhol, babakajcsit is könnyű melegíteni (szivargyújtóról a kocsiban, étteremben minden további nélkül).
Ezt majd Anna úgyis eldönti. ki tudja lehet, hogy kis csavargó lesz?
Biztos nem fogsz unatkozni otthon, hiszen már finishben vagy, sűrűsödnek a vizsglatok és a babakelengyét is lehet összeállítani. Hiányzik még valami?



Zsebi köszi az infót, rászabadulok!!!



Anna tud ülni egyedül:-))))
Persze még eldől, de már sokáig eljátszik ülve.
Tettem fel fotókat . . .

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Anita! Nagyon ügyes Anna baba!
Ti mit vettetek a Kikában?

Bea! A Wörthi tó Karintiában van, Ausztria déli részén. Magas hegyekkel körbevéve, gyönyörű! Olyan a mikroklímája, hogy simán lehet fürdeni benne, és többet süt a nap, mint Ausztria egyéb részein. Persze nagyobb az esély, hogy rosszabb időt fogsz ki, mint a tengerparton, de még akkor is ott van a kirándulás, hegymászás. Egyébként én nagy Ausztria rajongó vagyok, középiskolás koromban minden nyáron cseregyerek voltam Vorarlbergben, igazából ott tanultam meg németül. Rusztban néhány éve voltunk a párommal, amikor a Fertő tó körül biciklitúráztunk.

Tényleg, hány hónapos kortól lehet bicikliülésbe ültetni a babákat?

zsebi_baba
 
 


Helloka!

Köszi Mindenkinek, remélem én is, hogy hamar meggyógyulnak a kis manóim.
Jajj, ma a parlamenti közvetítésből kb. 1 percet láttam, épp az APEH nagy prémiumairól vitáztak. Na ez az APEH-es sztori is kiveri a biztosítékot, gondolom nálatok is. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
(Sokkal több adót szedtek be a jónéptől mint amire számítottak 41 milliárddal, így mivel trv. is engedi a plusz pénz egy részét (16.1 milliárdot)visszafordíthatják saját megjutalmazásukra, amit naná, hogy meg is tettek. A legkisebb összeg a takarítónők markát ütötte, ez 400 ezer volt. Nem tudom , de el tudom képzelni mennyit kaphatott a vezérigazgató, persze mindezt abból a pénzből amiért mi gürizünk. Áááááááááááááá....... :evil: :evil: :evil: :evil: :roll: :roll: :roll: :cry: :evil: :evil:


Anita!
Nagyon ügyes Anna babátok, a képeken pedig azzal a csurival ennivaló. És ahogy a szeméből csak 1-1- csík látszik mikor mosolyog, hát tündéri. Adj neki egy nagy cuppanóst a nevemben.

Zita Drága!
Ma véletlenül engem hívott valamelyik rokonod Skypen, holott Téged keresett, ráadásul a Te neved alatt hívott engem. . Csak azt nem tudom anyukáddal vagy anyósoddal beszéltem? :shock: :lol: Mindegy, nem gond. Mondta hogy ügyes lányom van, és gratulál ahhoz hogy már milyen szépen beszél. Tudta hogy ki vagyok, vagy összekevert valakivel? Ez sem derült ki számomra. :P :P A Skype nem otthon van nálatok a gépen ? Mert én addig azt hittem. Őszintén... kicsit összezavarodtam. :lol:

Zsebi!
Szerintem akkor tedd a kis Szabit bicikliülésbe ha már majd több hete stabilan tud ülni, előtte semmiképp. Ez meg ugye gyerekenként változó , kinél mikor jön el.

Kép
Kép
bendor
 
 


Zsebi
Mi elvileg étkezőasztalt mentünk nézni, de ehelyett ágyneműhuzatot vettünk. Aztán a retz-be kaptunk olyan asztalt amilyet kerestünk. A mostani uis túl nagy és nem tudtunk mellé ülni, picike most az étkezőrész. Vettünk egy kicsi, 75*75-et, igy azt most hárman tudjuk használni. Azt szeretném ha Anna azt szokná meg hogy asztal mellett eszünk, nem pedig a kanapén mint eddig:-))

Egyébként én sem tudom pontosan mikor lehet bicikliülésbe tenni a babákat, de úgy gondolom Andinak van igaza. Ha már elég jól ül, akkor betehető sztem. Mi is menni akarunk kerékpározni májusba Kehidakustányba. Direkt megkérdeztem, hogy van-e olyan gyerekülés, amibe egy 9 hónapos babát be lehet kötni, azt mondták igen, igy már alig várom.


Még csak most sikerült feltennem az ülős képeket, mert szarakodott a net, de mostmár fenn van.

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Ja egyébként mi is nagyon ki vagyunk akadva a kikán. A pénztáron. Még egyetlen alkalom sem volt, hogy ne történt volna a pénztárnál vmi kiakasztó. Mint pl tegnap is.

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Anita! Gratula Annának az önálló üléshez! Egy kis tündér! Mindig ilyen kis mosolygós? Vagy csak mindig jókor fotóztok? :wink: :D

Zsebi! Tök jó, hogy Szabi jól viseli a ferfordulást! De lassan vége! Hozzál majd képeket! :wink:

Andi! Doki mit mondott? APEH... :twisted: Én is néztem egy ideig a parlamenti közvetítést, aztán inkább kikapcsoltam, ne is idegesítsen.... Már csak abban bízom, hogy ezek 2/3-os tv-ek.....

Kép
zsuzska81
 
 


Szaisztok!

Mea culpa...én kevertem össze a tavakat... :oops: :oops: :oops:

Andi! Jobbulást a Gyerekeknek!

Parlamenti közvetítéseket én már alapból nem nézek, egyszerűen vérlázító, amit művelnek...
Hírek kapcsán is alig van egy két csatorna, amelyik korrekt, és nem félrevezeti a népet.

Kriszti! Amint tudtam beszélni Anyukámmal, kikérdezem a gyerekvárosról. Egyébként jól tudtam, tényleg erdélyiek, csak Anyukám és a párja jelenleg Ausztriában élnek:).
Vendég
 


Zsuzska
Sokat mosolyog Anna, igy nem nehéz mosolygós fotókat késziteni róla:-)))

Kriszti
Ha holnap 2 körül, után mennénk az jó lenne neked?

Zsuzska, Olgi (egyébként merre vagy Olgi????), Aliz
Az új szabályozás szerint - vagy akár a régi szerint, mert én aszerint sem tudom - mi alapján számolják a gyedet a második babára?Már úgy értem, ha nincs a két gyerek között max csak 2 év szünet, tehát nem dolgozom a második előtt?

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Helloka Mindenkinek!

Még ne fessük az ördögöt a falra, Gyurcsányék reformja igencsak ingatag, és az ellenzék mellett a kispártok és az MSZP-n belül is vannak kételkedők. Ja és még semmi igazi konkrétum nincs letéve az asztalra, ugyhogy az elfogadás is messze van.
Persze most kapóra jött a világválság, ezzel minden sz@rakodásukat meg tudják magyarázni. Áhhhh.....

Bea!
Egyébként én sem nézek parlamenti közvetítéseket, csak épp két meseadó között kaptam kb. 1 percet és meghallgattam éppen miről folyik a vita. Ennyi elég is volt belőlük.

Zsuzsi!
Dokihoz elmentünk délután, de annyi beteg volt hogy egyből kifordultunk, nehogy még ott is összeszedjünk valamit. Egyből hivtam is a rendelőt, az asszisztensnővel beszéltem. Reggel 8-ra megyünk újra és akkor behív egyből bennünket.
Bencém már a másik (jobb) fülét is fájlalja, igaz a bal már nem fáj annyira neki.
Dorkát most este melegnek éreztem, de lázmérő szerint 36.7volt, így nem tudom. Viszont elaludt magától, ami nem jellemző rá. Nemrég köhögött nagyon, ölbe kapta a férjem, mert ilyenkor hányásig tud ám köhögni. De most ez elmaradt, viszont ő is melegnek érezte , így adtam neki Nurofent. :?
Nem bánnám ha jönne már a tavasz, vagy inkább a nyár. Akkor talán a betegségek is elkerülnének. De persze nem akarom siettetni az időt, mert mi csak öregszünk, a gyerekek meg hipp-hopp megnőnek. :?

Anita!
Tényleg nagyon ügyes a kislányod, nagyon szépen ül. Na persze édes az is mikor eldől, de ez napról napra elmarad majd. Tényleg rohan az idő, hisz nemrég született.
Kika:
Karácsonyra ott vettem anyuék nevében Dorkának a kis baldachinos babaágyát. Persze a babaosztályon kellett keresnem, de egy darab sem volt ott fent dobozban, csak a minta kirakva. Egy papírt nyomtak a kezembe hogy azzal menjek a pénztárba , ott fizessem ki, és majd az árut átvehetem fizetés után , de várni kell. Persze mindezt fél 4körül, pénteken, Dorkáért meg rohantam volna a bölcsibe. :roll:
Fizetés után az áruátvevőben mondták nyugodtan üljek le, majd szólítanak. Kezdett felmenni a vérnyomásom. Végülis hipp-hopp 10-15 perc alatt meg is kaptam,egy 30x 60 cm-es dobozban, laponként, tehát nekünk kellett itthon összeszerelni. Mindehhez aláirattak velem kb. 4-5 példányú papírt, hogy átvettem az árut. Mondtam is nekik, akkora feneket kerítenek egy játék vásárlásánál mintha legalábbis ülőgarnítúrát vásároltam volna. :roll: :roll: :roll:Szóval K.O. voltam én is.

Kép
Kép
bendor
 
 


Kicsit megkésve, de:

VALENTIN NAPI VERS PLAZA CICUSOKNAK
Valcsi napcsi ajcsi

Valcsi napcsi reggelén kipattant a szemcsim,
Ráébredtem ezredszer hogy lemerült a telcsim.
Hogy újra feltöltődjön már nagyon is várom,
Mert biztosan hívott párszor, micimaci párom.

Egyből arra gondoltam milyen jó lesz nekem.
Ajcsiját a szerelmemnek a Plázában veszem.
Nézek neki vörös lufcsit, plüssöt s finom csokikát,
Kapok én is virágot, meg vastag számra csókicát.

Szemöldököm tetkós ívét kihúzom majd erősen,
Csinálok egy fincsi pacalt, kenyérrel és velősen.
Felveszem a legszebb toppom szilikon cickómra,
Hogy mit kezd vele vacsi után, rábízom fickómra.

Persze csak úgy kaphat bebocsájtást testembe,
Ha némi kis jÓt csempészik az estembe.
Egy kicsike ékszer, vagy szolcsi, spinning bérlet,
Aztán ha ez mind meglesz, már hozzám is érhet.

Nem is tudom miért imádom a Valentin napot,
Talán mert a faszimtól jó sok mindent kapok?
Be kellene vezetni még sok-sok Amcsi ünnepet,
Ha lesz ilyen megmozdulás, én mellette tüntetek.

Na de most sietek, mert ajcsikát kell vennem,
Estére még apucinak tipp-toppnak is lennem.

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Andi! Nagyon jó a versike! Kb ilyen véleménnyel vagyok a Valentin napról :? .

Kika: a párom meg is jegyezte az árukiadónál, hogy miét kell elijeszteni a vevőket, hiszen belőlünk élnének... persze nem ilyen szépen.. :) . Mindenesetre ilyen hülye rendszerrel még nem találkoztam. Jöhetne már az IKEA is Debrecenbe!!!!!!!!

A biciklizést majd nyárra gondoltam, akkor már 7-8 hónapos lesz Szabi, jó lenne akkor már bicajozni vele!

zsebi_baba
 
 


Hello Lányok!

Nemrég jöttünk az orvostól.
Sok jót nem mondott. :cry: Bencének légcsőhurutja és hörghurutja van, a torka is piros, de a tüdeje tiszta. Jól tettem hogy cseppentettem az Otosporint a fülébe , infráztam , és hogy Bioparoxot fújtam a szájába, és hogy kapja a köptetőt, mert doki szerint más nem is kell , ugyanezek mehetnek még 3-4 napig.
Dorkánál nagyon erős hörghurut van, valószínűleg nem is ússzuk meg láz nélkül, és a tüdeje sem 100%-ig tiszta. Ő is kapja tovább a köptetőt, de sajna el kellett kezdeni az antibiotikumot, Cefzilt napi 2x 3.5 ml-t, nehogy tüdőgyulladása legyen. Péntek reggel megyünk vissza, ha nem javul, küld röntgenre. De bízom benne hogy a tüdőgyulladást megússzuk. :roll:
A héten itthon kuksolunk, nehogy még jobban lebetegedjenek nekem. Még Dorkának nem volt szívem megmondani, hogy a pénteki bölcsis farsangja ugrott. :? :( De majd megyünk legfeljebb egy hét múlva a Bencéékére, és ott felveszi a jelmezt, bár tudom az nem olyan. :oops:
Lánykám ma reggel 37.4 volt, jó lenne ha mégis megúsznánk láz nélkül. Vagy nem is tudom, a lázzal is védekezik a szervezet, lehet jobb ha mégis van? Á, mindenesetre jó lenne ha minden okés lenne ismét.

Zsebi!
Persze gondoltam én, hogy nem most akartad Szabi babát "megbicikliztetni". Nyáron már biztos beleteheted az ülésbe, addigra már stabilan fogja magát tartani, szerintem.
:wink:

Kriszti!
Gyakran járok Corába, Aldiba, Plus-ba és látom hogy teljesen kivágták a kis erdőt a lakóparkotok mellől.
Ha már ekkora puszítást csináltak, nem tudod mik fognak épülni, nyílni?Hatalmas területről van szó, biztos több bevásárlóközpont is lesz ott. Bár nem tudom hányat épitenek még erre a környékre. Régebben irtad, hogy tiltakoztatok, de gondolom sikertelenül. :cry: Akkor irtad is, hogy miket akarnak ott nyitni, nem? Mintha az Ikea-t is emlitetted volna. Jól emlékszem?

Hallottátok, hogy Nyíregyházára költözött a Legogyár? Nekem a Regioban mondták.
Nem kapok Bence legoinak szürke legolapot amire rátehetnénk a kész építményeket, mert hiánycikk mindenhol. Nem tudtok valahol mégis?
Néztem már Regioban, Plázában, Corában, Tescoban, Metroban,Intersparban. Igaz a Forumban még nem néztem, lehet ott van?!Eddig mindenhol csak a zöld, Lego Duplo-s lapokkal találkoztam. :?

Kép
Kép
bendor
 
 


Jó reggelt!

Andi! jaj, nagyon sajnálom a gyerekeket.... :( reméljük, tüdőgyuszi nem lesz! És sajnálom a farsangot is, a gyerekeknek olyan sokat jelentenek ezek, tudom.... :(

Anita! Gondoltam, hogy sokat mosolyog! :D Igazából Pannika is, csak megörökíteni nem nagyon tudom. ha meglátja a fényképezőt, rögötn rástartol.... :roll: Most úgy van, ha nem dolgozol 2 gyerek közt legalább 180 napot, akkor a szerződés szerinti béred, de max. a minimálbér 2-szerese a gyed alapja a 2. babával. Ha most max. gyed-et kapsz, akkor a következő babával is. Aztán, hogy ehhez hozzányúlnak-e.... :roll: :twisted:

Kép
zsuzska81
 
 


szisztok!

Megint ilyen nagy hó van! Nagyon utálom már!
Bocsi hogy így el vagyok tünve, de ezerrel dolgozunk, katalógust csinálunk. Szerdától kicsit lazább lesz, mert akkor adjuk le.

Betegeknek jobbulást kívánok!
Anyit írtatok, hogy követni nem tudom már.
Ezek a Gyurcsány törbények, egyre csak nehezitik az ember életét. Lassan élni se hagynak. Mindenki meg fogja gondolni hogy gyereket vállaljon-e! Hogy vállalkozzon vagy másnak dolgozzon. egyre többen fognak feketén dolgozni mert ezekkel a millió adókkal nehezen lehet bírni. stb. Lehetne már egy kormány váltás. A híradóba is csak a bűnözésről, a csalásról, a gyilkolásról van szó. Csupa negativ minden.

Zsebi: De jó hogy lassan már végeztek a felfordulással. Ügyes Szabika hogy nem viselte meg nagyon!

Zsuzsi: Klassz hogy jól éreztétek magatokat az Aquaticumba, és hogy anem volt zsúfolt a babamedence, örvendek hogy kikapcsolódtatok! Nagyon várom már a jó hírt hogy kismama leszel újra! Anyira izgi!

Csajok! De jó hogy már szervezitek a nyaralásokat! És micsoda szép helyeket néztetek ki! Mi is biztos megyünk valahova de még nem tudjuk merre! Székelyföldre biztos. És még valahova Belföldre.
Mi Patríciával 3 hónaposan mentünk Sopronba és tudjátok hogy nagyon jól viselte. leszámitva hogy Sanyi lebetegedett minden szuper volt, étterembe is nagyon jól viselte magát, játszott a babakocsiba, nappal aludt minden etetés között és éjjel is végig.
Most Erdélybe aztán pláne. Pont olyan volt mint itthon, úgyhogy mi nem félünk vele elindulni.

Na megyek mert nyügike, teszem le aludnii.
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap apa haza hozta a laptopot és végre jó!csak azt nem tudjuk meddig :shock: de most legalább nem került pénzbe mert az egyik ismerősünk babrálta.Ingyen volt de lassan készült el na de mint tudjuk jó munkához idő kell :lol:

Ez a hóesés most egy kicsit feldobott...én sem értem miért mert én igazán nyár párti vagyok.Lehet azért mert nagyon szép a környék és a madáretetőnk tele van madarakkal.(amig a kutya észre nem veszi :lol: :lol: :lol: )
Ma már 2x lapátoltam havat.Jó kis test mozgás ez kell nekem.Jobban elfáradtam mint 20 perc Béres Alexandrán :lol: :lol: :lol: :lol: .
Mondjuk ez azért lehet mert a ház a kaputól kb 50m-re van plusz a kocsibeálló de azt hagytam mert elég nehéz a kocsi majd letapossa az utat magának.

Andi
Sajnálom hogy a gyerkőcök lebetegedtek.Nektek mindig jut valami :? .Szegény Dorka semmi esély hogy farsangozzon?Tudom Te lelki ismeretes anyuka vagy és nem viszed betegen de hátha a gondoskodásod hamar meghozza gyümölcsét. :wink: Amugy nagyon ügyes nagylányod van a pelenkát hamarosan el is felejthetitek.
Bencének is és Dorkának is mielőbbi gyogyulást :!:

Anita
Nem felejtettem el a mosógélt csak sajnos most nincs :cry: én is a Dm ben vettem 1,5l-est és amit amultkor mutattam az is Dm es volt mert már akkor sem volt.Amugy 2,5l amit hoznak és 2300ft.
Nem nagy az árkülönbség de még mindig jobb (lenne ha lenne).Amikor utoljára volt akkor csak 1800ft volt ezek szerint a platorol leeset árukat is elérte a gazdasági válság :lol: :lol: .
Anna nagyon ügyi csaj.Szasza is ül már önállóan de nagyon kevés idejig kb fél perc és utána orra borul mert annyira szugerálja a lábujjait :lol: .

Zita
Annyira szégyellem magam mert még mindig nem juttattam vissza Patrickó játékát, pedig itt van az asztalon kikészítve egy szütyőbe :oops: .Ne haragudj rám :cry: :oops: :cry: !
A videók csuda aranyosak :lol: .Látszik hogy Szasza fiú mert Ő egy kicsit lustább.De nem eröltetünk semmit.

Zsebi
Hogy álltok?Remélem minden terv szerint halad és semmi/senki nem barmol már bele a házikótokba.Még szerencse hogy vállalták a helyre állításokat.Gondolom sokkot kaptál amikor megtudtad miket barmoltak össze...a vakolatot is megcsináltatják?Gondolom azért erélyesen kellet fellépni hogy célt érjetek.
Kicsi druszánk jól van?Miket csinál már?Biztos Ő is nagyon rendes kisfiu mert ugye ezek a Szabik már csak ilyenek :lol: :lol: .

Bea
A gyermekváros info engem is érdekel ha nem baj :oops: .
Megnézted a menhelyes oldalt?Nem erőszak csak érdeklődöm.

Zsuzska
Szoritok 1000-rel.Remélem jó hírekkel fogsz jelentkezni a közeljövőben :wink: .Én még csk most néztem meg géphiányában a "rémes krémes" képeket de nagyon cukik.Örülök hogy jól éreztétek magatokat az Aqvába és hogy Pannika olyan jól fogadta a vízet.

Lilla
Jobb hogy tp-re mentél mert ebbe a hóesésben nehogy valami elcsúszásos baleset érjen.Így nyugodtabb anyukád is és párod is.
Otthon ülni elhiszem hogy nehéz mert én is ilyen pörgős "fajta" vagyok de egy kis pihi neked is kell!Anna baba aktívkodik?
A gyedes dolog miatt ne idegeskedj mert nem nagyon támogatják de mire elfogadnák (ha elfogadják) ezt a törvényt akkorra már megszületik a lánykád.

Kriszti
Amióta mesélted a paulin csősz sztorit (amit ugye én továbbítottam páromnak) azóta a kutyánk átkeresztelődött.Ugyanis apát mindig követi ha kimegy a lakásból.(nálunk bentlakásos a kutya éjszaka a konyháig bejöhet)Eddig úgy szolt neki "jösz-e velem hű társam?" de ez most már ugy szól "gyere hű társam paulin csősz!".Apának nagyon bejött a sztori és persze nekem is!

Kaqk üdv közöttünk!
Várjuk a képeket és persze a hozzászólásaidat és a történéseitek.

Pusza
Évi

Kép
awe
 
 


Jajj, de elegem van.... :evil: :evil: :evil:
Nem elég hogy betegek a gyerekek , és Dorka aludna ebéd után, ami ugye nála nagy szó, de még fel is verik. 2x csörgött a telefonom, anyós hívott, de fel sem vettem, persze ekkor volt elalvófélben Dorka. Egyszer meg becsengettek, mert a villanyórát szerette volna leolvasni a leolvasó... persze felkeltve ezzel Dorkát. :roll: :roll: :roll: Holnap biztos hogy kikapcsolom a telefonom és kiveszem az elemet a csengőből. Tuti. :evil: :evil: :evil:

A nagy hóesésből mi csak ablakon keresztül részesülünk, innen bentről gyönyörű a táj. Persze látom, hogy hol jobbról balra, hol balról jobbra , néha vizszintesen hullik a hó. Érdekes.
Akinek takarítania is kell azok morcik szoktak lenni.

Évi!
Látom Te élvezed a hólapátolást. :wink: Az biztos, hogy jó kis testmozgás. :wink: :wink:

Zita!
Lassan befejezitek a katalóguskészítést, kicsit lazíthattok a sok meló után. :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Hát én szeretem a havat, de most már kezdem kicsit unni...
Egész nap ki se tudtam mozdulni, úgy szakad. Na meg félek, hogy elcsúszok. Úgyhogy kénytelen vagyok egész nap aludni. :lol:
Akartam holnapra főzni, de most hozott apukám töltött káposztát, úgyhogy megvan a holnap ebéd is. Max. este sütök egy kis palacsintát :wink:
Vendég
 


Sziasztok!!!

Megismertek még?Vagy bemutatkozzak. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :lol:
Jöttem lejelenkezni hogy még megvagyok és jelentem még egyben.
Bocsi de nem tudtam írni mert rossz volt a gépünk,legalább egy hétig :roll: ,meg elvoltam kicsit havazva ,elpakoltam a cuccomat már készen áll,bármikor mehetünk.
Akkor Vikike ruhácskáit,ágyneműjét stb, válogattam ,kimostam-vasaltam.
Akkor anyukámmal a múlthéten mindnet megvettünk ami még hiányzott.
Átrendeztük a Balázs szobáját mert rendeltünk egy szekrénysort ,remélem megjön szülésig,ha nem akkor majd utánna pakolok be,csak így kicsit szűkös a hely már 2 gyerkőc ruhatárával.Na de mindegy majd csak megjön.
A kiságyat,pelenkázót átvittük a mi szobánkba.
Meg pesze járok tg-re meg a Klinikára hetente,így hamar eltelik a hét mert délután mire hazaérünk anyósomtól mert általában ő vigyázz olyankor Balázsra.
Egyébként minden oké,igaz lustika az nST-n mert a múlt héten is aludt és lépcsőznöm kellett,bezzeg itthon rendesen szokott ficánkolni,majd kirúgja a bordáimat. :lol: :lol: :lol:
balázs is jól van most már egyre többet beszél,vagyis eddig is beszélt,de egyre többet értünk is belőle. :lol:
Puszilgatja mindig a pocakomat meg oda teszi a mesekönyvet meg a játékokat hogy nézze meg a baba is. :lol:
Meg amikor válogattuk a kisruhákat akkor mindig kérdezte hogy :anya ez jó baba?-ez jó lesz a babának? :lol:

Mit szóltok ehhez a hóeséshez?Csúcs!Várjuk itt a tavaszt és egyre csak esik és esik a hó.
Visszaolvasni még nem tudtam a múlthéten elkezdtem amikor Andival skyp-on beszéltünk ,de csak múlthét szerdáig jutottam.
Láttam hogy többen hiányoltatok köszi szépen aranyosak vagytok hogy izgultok értem,de nyugi fogok szólni ha fejlemény van ! :lol:
nem szülök meg sutyiban. :wink: :lol:


Anita,Zsebi:
Írtátok hogy van overállotok,köszi szépen de vettünk a Corában kis csajos rózsaszínt ,nagyon édes le lehet patentolni a zsák részét és akkor kis dzseki lesz belőle.Nem is volt drága 2000 ft,mert most kiárusítás van/volt.

Márti:
Írtad még a múltkor hogy vártál minket,készültemis hogy megyünk de akkor mentünk anyukámmal vásárolgatni mert anyukám akkor volt szabadnapos,és apukám is tudott Balázsra vigyázni,előtte való héten meg a temetésre vásároltunk anyósommal meg ügyeket intézett,így akkor sem jutottunk el. :roll: :roll:
Bocsika. :oops: :oops:
Gondoltam hogy esetleg ma átnézünk,de hogy így esett a hó ,így kimentem eltolni ami reggel óta esett mert akkor eltolta a férjem,utánna meg még megszánkóztattam Balázst mert ő igazán élvezi most ezt a telet,ha már mi nem is annyira. :wink:
Így eltelt az idő,de lehet hogy most nem is voltál ott.
De ami késik nem múlik egyszer csak összefutunk ha már itt lakunk közel egymáshoz. :wink:

Egyelöre ennyi,majd próbálok jönni még ma,meg persze visszaolvasok .

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

Egy kicsit most már nekem is sok ez a nagy hófúvás.. :? :?

Andi, drága Dorka a szívem szakad meg a farsang miatt!
Nem szoktál adni neki calcimusc-ot? Tudom nekem mindkettő tüdős, rögtön kapják, amint köhécselnek. Ampullás, receptes, felszakítja a pangó váladékot, a tüdőgyuszit megelőzi (persze az antibogyóval együtt).

Anita, Pintyus esetleg holnap? Csak amiatt kérdem, mert mi mobilok vagyunk (esővédővel nyomulok) és akkor úgy tervezek.

Éva, írjak még ilyeneket? 100 e van ám. :wink: :wink:
Szasza édes pofa, de a legjobbak a közös képek (iwiw). Egyre jobban hasonlít rád!

Beus, nagyon kiváncsi vagyok a "gyerekvárosra"!!!!! A legújabb verzió, hogy megyünk a Lászlóék céges üdülőjébe Sopronba és onnan ruccangatunk a sógorokhoz. Na ja, csak a cégest nem a dolgozók kapják, hanem a főnökök. Ahogy telik az idő, egyre közelítünk Debrecenhez, remélem azért valahova eljutunk.... :cry: :cry:

Gyurcsány elmebeteg, nem is nézem,mert nem érdemli meg a családom, hogy rajtuk csattanjon.
Ahelyett, hogy a sok ingyenélő szociális ellátását számolná fel, a fizető réteget nyomorítja.
Hihetetlen a sok alanyi jogon járó sz@r pl. GYES. 16 évtől ráadásul. Nem szülni kell, hanem tanulni egy 16 évesnek.
Maradjon a GYED, az kapja , aki dolgozik vagy nappalin tanul/t.
Ha valakinek nincs munkája mi a frászból akar gyereket nevelni? Hülye vagyok, hogy nem értem????? A semmi befizetésból mit akar kivenni???
Csak azt nem tudom ki fog fizetni, ha ellepnek a cigányok? Bruttósítja a nyugdíakat? Nem csodálkoznék...

ÁÁÁÁÁÁÁÁ, befejeztem, bocsi. :oops: :oops: :oops: :oops:

Persze lefelejtettem , amit írni akartam (erről is Lopcsány tehet :evil: ).
Zsu, mikor tesztelsz?????????????? A hétvégén?? :wink:

Panka, de nagy a csönd, a dobozhegyek nőnek????



Tettem föl néhány képet, többek között a kertről is, mert az legalább olyan szép! Pedig nekem is elég lenne már a hóból, inkább a tavasz jönne már! Talán Kriszti kérdezte, hogy hány év alatt lett ilyen a kert... 12 éve ültettük a nagy részét a növényeknek, de folyamatosan változik. A nagyobb fák azért 10-12 évesek.
A festőnk meg lebetegedett, úgyhogy ma nem jött. :cry: Remélem, hamar meggyógyul, egyre jobban elegem van ebből a kupiból! És ki sem tudok mozdulni, pedig mennék szőnyeget, függönyt nézni.

Évi! A klímások már az ablakot megcsináltatták, a külső vakolatot be akarták festeni a levert részen, de egy 10 éves sárga nemesvakolatban 3 eltérő színű folt biztos jól mutatna, merthogy ezt a színt már úgysem tudják kikeverni. Úgyhogy kitaláltam, hogy úgyis vannak fehér díszítések a házon, a lábazat fölé, ahol ezek a lyukak vannak, ragasszanak egy kb. 15 cm-es hungarocelcsíkot, és vakolják be fehérre. Ez még menne is a házhoz. Csak ezzel várni kell a jó időre, nomeg nemesvakolatot csak egész zsákkal lehet kapni. :(

Andi! Szegény Dorka! Még meggyógyulhat péntekig, nem? Vagy inkább nem kockáztatsz?

zsebi_baba
 
 


Aliz! De jó, hogy jelentkeztél, már izgulunk érted!! De inkább várd meg, hogy eláljon a hó :wink:

Évi! Szabi köszi jól van, jól bírja ezt a felfordulást is. Napközben továbbra sem sokat alszik, éjszaka viszont annál jobban! Már 9- reggel 7-ig alszik! Egyre többet dumál, és folyamatosan mozog, már a pocakban is éreztem, hogy nem lesz egy nyugodt gyerek, úgy látszik, olyan örökmozgó lesz, mint Bogi :) .

zsebi_baba
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: