Új privát üzeneted érkezett!

Anna!
Mesélted, h próbálkoztok, aztán mostanában nem jöttél és eszembe jutott, hogy Anna is tuti terhes már... na nem gondolom, hogy emiatt nem jöttél, de megéreztem.. :)

Én 26 óra vajúdással büszkélkedhetek, de nem gondolom vissza úgy a szülésre, hogy milyen borzasztó volt. Az emlékek is biztos szépültek..
Mondjuk kaptam epidurálist és az sokat segített.

Rakjatok fotókat!!!!

Kornélnak üzenem, hogy jól viselkedjen és bújjon ki hamar. :D
Vigyázz magadra Niki!

Lorin édes kismackó!

dhbetty
 
 


Köszönöm lányok hogy így bátorítottok....nagyon jól esik!!!! :D

Képzeljétek ma benyúltam Réka szájába és bal oldalon lent iszonyat be van durranva egy rágófoga....mondjuk már észrevettem hogy állandóan bennt van a keze és ott rágicsál.....és...olyan nehezen alszik el mostanság ... mindig 21.30 van mire elalszik és éjszaka is felkel....dumál, 1 kis simi és megpróbál elaludni de van amikor csak nagyon sokáig forgolódik :roll:
Mondjuk mi még ott nem tartunk ahol ti Nyafi hogy sírás van éjszaka de gy érzem erre is fel kell készülnünk!
Szegényeket hogy megkínozzák ezek a fránya fogak :evil:
Vendég
 


Két kép:

Kép Reggeli fogmosás apával...:)

Kép Olyan nagylány máááárrr....:)
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Lorin Édes!
Réka már tényleg úgy néz ki, mint egy nagylány :P
Ügyesen most fogat!
Drukk a fogacskának - bújjon ki gyorsan!

Niki
Én olyan szülést kívánok, mmint amilyen nekem volt.
Bő 2 óra az egész és még nem is fájt annyira... mint amilyenre számítottam :lol:
De még 1-2 hetet maradhat bent a tesó! :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kép - kicsit csúnya, mert az elem le volt merülve:
(csokit evett)
Kép Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Niki nagy kalappal a szüléshez…Te jó ég, már csak négy hét…
Kobuki mi még használunk, mert egyben van a bébiőrrel, meg külön szobában is alszik. Megnyugtató.
Én 48 órát vajúdtam, aztán lett császár.
Anna azért gondolom, mert te fiús anyuka vagy…Remélem nem hari.
Nem semmi micsoda haja van Rékának…
Kia te már adsz csokit ennek a nagyfiúnak, vagy lenyúlta…

Kép
nyafi
 
 


Azta!
Pankának 3 év múlva lesz ennyi haja. :D

Levire tényleg ráfért már egy kis csoki. :lol: :lol:
Panka is eszik néha, pl túrórudival. Azt begyűri (az óriást) pillanatok alatt.
Azt pedig végképp nem bánná ha sütiből állna az egész világ.

dhbetty
 
 


Sziasztok!

Nyafi
Adtunk neki már úgy 3 alkalommal :P
(de csak olyat, hogy Kinder vagy Merci)
...nem akarom, hogy gyakran egyen.
Pl. a t.rudit nem nagyon szereti - bár abból inkább túrót kap.

A légzésfigyelőt már nem használjuk - ha Anyós vagy Após veszi ki a kiságyból
elfelejti kikapcsolni :roll:

Levi:
Kép
Kép
Apa hozott lufit és virágot :lol:
Kép
A göndörödő haja:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok

Kia, aranyosak a képek, a fürdős különösen.

Niki, de nagylány már Réka!! várja nagyon a tesót?

már régen tettem fel képet:
1, imádja ezt a könyvet, mindnehova cipeli
2, apa sapkájában :lol:
Kép Kép Kép
snooopy
 
 


Édes babák!

Én is adtam már neki csokit...meg ugye a túrórudi.

Kolosnak holnap boldog névnapot!
Vendég
 


Sziasztok!

Panna-Réka-Levi-Kolos mind-mind aranyosak vagytok! :wink: :D

Boganna:gratulálok!!!Tök jó,még egy kismama :D

Hunci:hogy vagytok?Meggyógyultatok teljesen?Hunor totyog már?

Mi jól vagyunk ,Flóri egyre elevenebb,most azzal bosszant,hogyha valamit megtiltok neki illetve mondom hogy nem szabad odajön és pofán vág. :shock:
Nem tudom honnan szedte,de lassan ott tartunk,h nem merek közeledni a gyerek felé,mert félek lekever egyet.... :?

Utálommmmm a telet,jöjjön már a jóidőőőőőő............. :x
Vendég
 


Kingi én annak az egynek örülök ilyen rossz időben, hogy amikor kinn vagyunk akkor overállban nem esik akkorákat...nyáron majd tele lesznek foltokkal. :cry: :shock:
kia nem semmi a fürdős képetek
Snoopy az nem olyan középen lukas könyv? én most tervezem megvenni neki a másodikat, mert az elsőt miszlikbe rágta.

Kép
nyafi
 
 


Hunci, köszi!

Nyafi, igen igen. ez az a könyv. nekünk hopsza nyuszi van meg. öcsémtől kaptuk 2007 karácsonyára. nem igazán érdekelte, de pár hónapja nagy kedvenc lett. nekünk is már megviselt.

Anna terheségi tesztjéről jut eszembe, Ti hogy mondtátok el párotoknak, h jön a gólya? (csak kíváncsi vagyok, de ha uncsi a téma, hagyjátok)
én, miközben telefonált, odatoltam a képe elé a tesztet...köpnyi-nyelni nem tudott...mondta a havernak a telefonba, bocsi majd visszahívlak. kicsit ledöbbentünk, de aztán nagy volt az öröm. :lol:
snooopy
 
 


Sziasztok!

Kép
KOLOSnak!!
Jól áll neki a sapi :P

Orsi
Én Ápr. 1-én teszteltem és átadtam Apának amikor felébredt :lol:
...nem volt tréfa :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kis köszi és névnapi köszöntőt is!
snooopy
 
 


Sziasztok!!!

Csak 1 gyors kép nagyon friss még meleg:

Kép Hatalmas a pocakom.....!!!! :shock: :shock: :shock:

Sógornőm szerint tuti lesz 4 kg Kornél.... :shock: :shock: :shock:
És még minimum 1 hetet együtt töltünk :roll:
Húúúúú most nem térek magamhoz!!!
Vendég
 


Nagyon édes az összes lurkó !

Rékának elképesztő milyen mennyiségű haja van. Kihulott amivel született és azóta nőtt ekkora gyönyörű dús sörénye ? mivel eteted ? :)
A pocakod nem semmi ! Az én hasam egy picivel még nagyobb volt és 3,65kg-os babát szültem. Neked mekkora babát jósólnak az orvosok ?
Tök jó,ha Halak jegyű lesz, én is az vagyok :)

Édességet még mi se adtunk a gyerkőcnek,csak egyszer, a szülinapi tortájából kínáltuk meg, de.....kiköpte...annyira nem ismeri az édes ízt...utána inkább egy fél szelet csirkemellet evett meg nagy örömmel.


Kép Kép
Vendég
 


Azta Niki tényleg mekkora hasad lett, látszik hogy kispasi van odabent jó nagy helyet csinált.:-) De még mindig nagyon csini vagy.
Rékáról meg nem is beszélve, igazi nagylány. Levinek is ilyen sok haja van, már kétszer le kellett vágnunk mert már olyan hosszú lenne mint Réka babának. Tényleg kérdezni szerettem volna hogy Réka szereti a kiságyát, mert ha mi is átköltözünk már az új kiságyába szeretném tenni hogy mire megjön a kistesó ne legyen féltékeny a rácsos ágyára. Mennyi idő volt míg megszokta Rékuci az új ágyikóját? És nem mászik ki belőle este?

Én febr. 27.-én megyek dokihoz hogy megnézzük Uh-on hogy minden rendben van-e. Jó helyen tapadt.e meg. Jövő héten meg megyünk Wellnesselni már alig várom, Levi is imádni fogja nagyon bababarát egy szálloda.

Nyafi, én még mindig nem értem miért vagyok én fiús anyuka? Milyen egy lányos illetve fiús anyuka??

Lorin nagyon édes ebben a kis playboy-os pólóban.

Kép
Kép
boganna07
 
 


Niki
:shock: Tényleg hatalmas a pocak :P

Lorin nagyon édes a halacskákkal. :wink:

Anna
Jó pihit nektek :wink:
Jó az új vonalzótok.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


anna hova mentek wellnesselni? Nem tom megmagyarázni...egyébként ki mit jósol annának?
ne aggódj Niki nem lesz semmi gond! Akkora baba lesz, amekkorának lennie kell.
Nálunk hazajött munkából és mondtam, hogy baba lesz...már elötte gondolkoztam rajta, hogy lehet lesz, mert nem jött meg. Ezt is megosztottam vele, így nem volt akkora újság...

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!!!

Na most van egy szusszanásnyi időm papappa(nagypapa) Kivitte az unokáját levegőzni....itt szépen süt a nap bár hideg van.
Igaz Kornél olyan erővel helyezkedik hogy vissza kell nyomnom a kezemmel a végtagjait mert különben kiszakítanááá a hasam :roll:
Nagyon erős kiskrapek lesz az tuti.....óriási különbség van a két gyerkőc között már méhen belül is.....Réka Kornélhoz képest a nyugalom mintaképe volt....és....kint is nagyon jó baba :lol: Remélem azért Kornél is egy kicsit megnyugszik mire kibújik! :)

Anna, Réka imádja a kis ágyikóját...és nagyon könnyen megszokta....eleinte csak nappali alváshoz használtuk kb.2 hétig, utánna bevettettük éjszaka....és....nagyon könnyen megszokta....kb. vagy 3-szor eshetett le de mi matracot tettünk elé így fel sem ébred rá....pedig apuci még vissza is csempészte az ágyába!
Eleinte nem mászott ki....de mára már sajna ha nem fekszünk mellé akkor kimászik....így melléfekszünk és 5 perc alatt elalszik....ez teljesen kibírható! :)

Kobuki, Rékának nem hullott ki a haja....már 2 hónaposan le kellett vágni mert a szemébe lógott......és azóta is kb. már 2-szer volt vágva ..... azóta növesztjük amióta elviseli a csatot a hajában.
Nem az én hajamat örökölte szerencsére hanem az apukájáét.....annyira mondjuk szerintem még nem dús....hanem inkább göndör-hullámos....hiába fésülöm ki neki este hajmosás után reggelre ugyanilyen kis torzomborz....titta papájaaaa :)

Snooopy, mivel mi is már nagyon rajta voltunk a Réka projecten....ezért nem volt meglepi apának....hanem megcsináltam a tesztet reggel és már rohantam is vele be a szobába és mutattam neki persze nagy volt az öröm-boldogsáááágg :)
Kornélnál pedig együtt néztük a tesztet.....hogy csíkosodik-e...és....csíkosodott.....apuci örült mint majom a farkának...én meg beparáztam :lol:

Ciiiiicuuuuussss!!!!!Gyere már mesélj!!!Hogy vagytok!!!! :?:

Puszi
Niki
Vendég
 


És a többiek is gyakrabban bejelentkezhetnének!!!!!
Vendég
 


Niki köszi a választ én is így gondoltam, csak még azon gondolkozom hogy ha átköltözünk akkor már az új ágya lesz a szobájában, mert itt anyuéknál nem merem abban altatni mert ha kijön a szobájából a lépcsőnél a korlátonn simán kieshet. Szóval az új lakásban lesz a nagy próba, hát kíváncsi leszek. Én is pont arra gondoltam hogy majd egy matrac nem árt mellé- Nektek is van a kiságyán egy kis korlát? Ha igen akkor azon simán áteshet?

Kia köszi. Levinek igazi kis angyal fürtöcskéi vannak.

Snoopy, Levivel amikor teherbe estem nem vártam mert már 6 hónapja sikertelenül prübálkoztunk úgy volt hogy megyünk kivizsgálásra ekkor már nem is görcsöltem rá. Épp mentem egyik kolléganőm bulijára aznap, reggel gondoltam csak úgy poénból csinálok egy tesztet hogy nehogy igyak alkoholt ha netán terhes vagyok, és nagyon meglepődtem. Apát egyből ébresztettem és nagyon örült. Most meg egész este forgolódtam nem tudtam aludni és reggel 5-kor felkeltem és megcsináltam apát szintén sikerült reggel ezzel ébresztenem. És ismét nagyon örült a hírnek.

Nyafi mi a Hotel Azúrba megyünk Siófokra, tudod írtam hogy 2 éve ott fogant Levi manó. Most meg pocakosan megyek oda.

Igen egyetértek Nikivel tessék jelentkezni míg a picik alszanak csak pár sort írni.
Zuzi mi újság? Mikor kezdtek próbálkozni?

Kép
Kép
boganna07
 
 


Sziasztok!

Este megyek dokihoz, utána ha hazajödtünk, és lefektettünk, akkor visszaolvasok és írok is!

Szakad a rusnya hó. Gyönyörű, de csak a szobából. Nekünk viszont lassan ki kell mennünk a szobából.... :? :lol:

Kép


Kép
fcicus
 
 


Sziasztok!

Niki nagyon szép nagy pocakod van!Nekem is kicsit nagyobb volt és Vivi 4kg született!:)És Réka haja....Nagyon édes!

Levi,Kolos édes kispasik:)

Lorin...nagyon cuki és azok a kék szemek:)

Ja,Kolosnak utólag boldog névnapot!

Kép
aniko...
 
 


Lor mostanában nagyon huncut....már úgy tűnt érti,hogy nem szabad, de mostanság :roll: :roll:
a Tv-t k-bekapcsolja vagy 10x egymás után...
Ti hogy tanítjátok a "nem "-et ?
Én elhozom a tett helyszínéről és mondom,hogy nem szabad,de ahogy leteszem őt a kezemből rögtön indul újra cselekedni
Vendég
 


Sziasztok!

Csak gyorsan jöttem egy kicsit. Sajnos a gépem szervizben van, valami nem stimmel az egérpaddal :(

Kolos és Lorin gyönyörű, csak úgy mint Réka! Niki nagyon csinos vagy :) és mekkora a pocid :) nagyon szép! Nekem kicsi hasam volt Patrikkal, senki nem akarta elhinni, hogy nemsokára megszületik... nagyon zavart, hogy mindenki csak azt mondogatta, hogy "milyen kicsi a hasad"... na mindegy!

Anna nagyon gratulálok neked, ügyesek vagytok, hogy ilyen hamar sikerült összehozni a kistesót :) Levivel mi van? Hogy van?
Kérdezted mikor kezdünk el próbálkozni, szerintem legkésőbb áprilisban, nagyon szeretném ha hamar sikerülne egy hugit összehozni :)

Orsi, én úgy mondtam el a férjemnek a babát, hogy a barátainknál voltunk akik buzdítottak, hogy csináljak tesztet, mert az elmondásaim alapján a barátnőm azt gyanította, hogy baba van. Este 11-kor kijöttem a fürdőből és közöltem, hogy ha a második csík halvány akkor az mit jelent??? Na, lett nagy ugrálás a szobában :lol:

Amúgy velünk minden oké, Patrik már szinte nem is mászik. Eddig azért ha elesett valami játékban mászott tovább, de már legalább 3-4 napja inkább feláll és újra megy a lábán. Ma elsétálunk a postára, nagyon cuki volt, néha azért felvettem, de nagyrészt sétált, nagyon élvezte :) már szinte szalad...
Van 8 foga, és neki is nagyon jön jobb oldalon az örlő... szerintem napok kérdése és kibújik. Már vagy 4 mesekönyvet elrágott :) Sajnos a mamán és babán kívül nagyon nem mond semmit! Ha a telefont a füléhez rakja akkor annyit mond, hogy "he"???
Amúgy írtó édes, hihetetlen huncut és döbbenetes dolgokat csinál. MIndenre femászik, asztalra, szekrényre, ágyra (odagurítja a dömpert, minimotort feláll rá és máris megvan az első lépcső)... a hintájába is feláll... nem tudom, hogy csinálja!
A hiszti sajnos gyakori, de nem tart tovább 1-2 percnél, leginkább akkor ha elveszek tőle valamit amit éppen nagyon rág :) de hát ez van, az élet kegyetlen... :lol: :lol: :lol:

Tesóméknak már 3 hónapos lesz a baba, hétvégén együtt voltunk, annyira cuki volt Patrik. Hordta oda a játékait a babának és tette volna bele a mózesbe. Csak nézte mosolygott, simizni is akarta, de az utolsó pillanatban mindíg visszahúzta a kezét... a lábát viszont előszeretettel macerálta a picinek... szerintem örülni fog a tesónak :)
Képeket később ha visszakapom a gépem. Most is apától nyúltam le a gépét....
Szóval jövök, csak így nehezebb, mert apa hazajön vacsi, fürdés, altatás és már nem marad időm este írni... de igyekszem :)

Kép
zuzmara08
 
 


Kobuki, én Patriknak határozottan mondom, hogy NEM, NEMSZABAD és szerencsére már ha nyúl valamiért amit én nem szeretnék ha csinálná csak rászólok és már húzza is vissza a kezét. Persze nálunk is van, hogy alkalmi süket a kis drága, de olyankor látom a huncut nézését és elröhögöm magam, nem bírom ki nevetés nélkül. Akkor jön az, hogy odamegyek hozzá és szépen odébbterelgetem :)

Kép
zuzmara08
 
 


Sziasztok!
Hát is esik szakadatlanul.
Jó így naponta 100 km-t vezetni.. :roll:

Tegnap segítettünk költözködni egy barátnak, Panka szánkózott és annyira élvezte. Kacagott. Sajnálom, hogy tetőtérben élünk. Szánkózni meg nem lehet a biciklik között. Szánkónk sincs..
Kapott egy gumicsacsit. Akartam már neki venni, de megelőztek ezzel. :)
Látnátok hogy élezi. Állandóan azon ül, ugrál, sikongat. Ajánlom, h próbáljátok ki.

A terhesség nálunk sem volt meglepi, mert folyton arról beszéltem előtte, h megyek csinálok tesztet.. :wink: Ráadásul olyan hisztis voltam az első hónapban, hogy a férjem mondta, h csak terhes lehetek, mertő ilyen nőt nem vett el. :D :D Szóval ha úgy tetszik a harmonok szórakozását hamarabb kiszúrta.

Változatlanul dögfáradt vagyok.
Ja..képzeljétek el, h Pankának van felül bal oldalon 3 foga. Már egy rágófog csücskei is látszanak, de a jobb oldalon még nincs semmi. Középen elől sem. :shock: :shock: Fura, nem?

dhbetty
 
 


szóval..
élvezi és nem élezi :D :D :D
valamint hormonok, nem harmonok :wink: :wink:

dhbetty
 
 


Sziasztok!

Köszi Anna, Anikó...

Cicus
Várjuk a beszámolót!
Hogy vagytok?

Levi is alkalmi süket néha :P
...hiába mondom, hogy nem... szépen elkezdem becézni... Levi, Manó...stb. végül már csak a
vezetékneve jön... arra nagyon figyel :lol:

Kiságy
Én egy hasonlót szeretnék:
http://www.matracos.hu/agyak/gyerekagya ... ekagy.html
vagy
http://www.teszvesz.hu/item555252314_gyerekagy_2.html
Van valakinek hasonló? Ezekről leesik?
Talán nyártól használhatja is... vagy majd az új szobájában...
Nagyon ügyesen lemászik már minden ágyról.

Betty
Tényleg fura sorrendben jönnek a fogacskák, de nem jön mindenkinek a nagykönyv szerint. :wink:

Zuzmara
Jobbulást a gépednek!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Kia, nem is mondtam, hogy Levike is nagyon édes :) aranyos a fürdős kép, aztán amikor a lufit öleli, hát az fergeteges...
Nekem tetszik az ágy (az első) lehet kapni leesés gátlót, de szerintem arról nem fog leesni. Patrik is addig fog a rácsos ágyában aludni amíg nem lesz meg a tesó. Vagyis kicsit előbb persze, hogy átszokjon, de nagyon fogja élvezni szerintem, csak én nem... főleg, hogy folyton le fog mászni :lol: :lol: :lol: de hát ez az élet rendje...
Túl vagyunk egy szörnyű estén, annyira, de annyira hisztis volt most este, hogy jaj!!! Aztán apa megnézte az ínyét, hát átszakadt az örlőfogánál... Biztos az lehetett a baj, ha valami nem úgy volt ahogy ő akarta már visított. Pedig nem szokott ennyire gyagyás lenni, remélem alszik reggelig :)
Jó éjt mindenkinek és szép napot holnapra!

JÖJJÖN A TAVASZ!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
zuzmara08
 
 


Niki mennyire mások a gyerekeink. Gigi nemhogy felkelt volna ha leesik az ágyról, de ő még arra is felébred, ha benyitunk hozzá.
Anna én láttam a brendon honlapján olyan leesésgátlót, ami mindegyik ágyra jó, és tuti nem esik le a gyerek. Még annyi, hogy nem okoskodok, de nem lesz az túl sok neki, hogy új lakás, új ágy?
Mi bizti, hogy nem cseréljük le az ágyat, mert 140-es átalakíthatós, majd veszek neki olyan leesésgátlót. De asszem azt még kivárom, amíg kétévesen minden éjjel át akar jönni hozzánk. Majd utána cserélek.
Betty mi az a gumicsacsi? Nálunk felül kettő fog, alul négy, plussz felül két őrlő…felső kettesek még csak nem is duzzadtak…
Cic azt mondtad írsz…
Zuzi jó, hogy jelentkezel! Végigaludta az éjjelt?
Zsuzsival mi lehet…

Kép
nyafi
 
 


Nyafi mi is ezen gondolkoztunk, hogy lehet túl sok lesz a változás. Mondjuk a falakat ugyanúgy csináljuk meg uazok a matricák szín lesz mint eddig, az lehet ad egy kis biztonság érzetet. Csak arra gondoltam hogy egyszerre túl esik mindenen, mert félek ha kicsikben többet kap nehezebb lesz feldolgozni. Nem tudom. Kinek mi a véleménye erről? Kíváncsi vagyok tényleg mert nem tudok dönteni.

Zuzi jó hogy kelenkeztél. Drukkolok hogy mihamarabb összejöjjön a kistesó( kishugi:-)))). Patrik nagyon ügyes, és igazi kis pasi. Sajna nálunk a "NEM SZABAD" mondat nem nagyon hat, inkább rám néz és huncutul nyúl is a bizonyos tiltott tárgy felé. Ez van az én fiamba igazi ördögcsapat bújt!!

Cic várunk ám nagyon!!!!!

Kép
Kép
boganna07
 
 


Sziasztok,

Niki
, nagyon szép kismama vagy. nekem óriási hasam volt, nem hiába lett K. 3900g. Zuzi, én meg azt utáltam, h mindenki azt mondja "milyne nagy hasad van.." :x

Kobuki, K is ilyen. a híradót is vagy 30 részletben nézzük, mivel ki-be kapcsolgatja. én is pont ugyna azt csinálom, elviszem onnan, mondom h nem szabd, de ahogy lerakom már megy is vissza. nekem is jöhet pár tanács!!

Zuzmara, K. is midenre felmászik, mindent kipakol. a fiókokat már beragasztottam, h ne tudjon rendetlenséget csinálin.

Kolosnak is jön a jobb oldali őrlö. elég nyűgös, mindig a szájába nyúlkál. az ínyén keresztül már érzem, h ott van...szerintem pár nap és áttöri.

Cic hol vagy???
snooopy
 
 


tök szépen esik a hó. imádom nézni!

ja Kobuki, nem is dicsértem meg, lánykád nagyon édes. :D

Zuzi, gratula az áttört foghoz
snooopy
 
 


hamár költözködés, Anna mi is idén akarjuk, ha összejön. kinéztünk egy jó lakást épp folynak a tárgyalások, meg műszaki paraméterek vizsgálata... ha minden jól megy megvesszük és májusban költözhetünk. Én erre nem is gondoltam, h K nyűgös lenne miatta. hogy idegen lenne neki. jó, biztos az lenne... de ő eléggé alkalmazkodó. végülis nem csak itthon van, sokat járok szüleimhez, 1 héten 2x biztos, így a délutáni alvás is ott van. + anyósomék gyöngyösiek, oda is havonta járunk már 3 hós kora óta. sosem viselte meg a helyváltoztatás.
snooopy
 
 


Sziasztok!

vagyok vagyok csak inkább olvasó üzemmódban, mert nem nagyon tudok írni ha Bencus itt van.

Velünk minden rendben, a szokásos hétköznapok. Már én is várom a tavaszt bár most szép ez a hóesés, de azért jó lenne már a napsütés meg az egy szál polo.

Mi is tervezünk egy hosszú hétvégét valami wellness helyen, ez lesz a szülinapi ajándékom, meg gondolkozunk a Madonna koncertben is de nagyon drága így lehet hogy inkább 1 plussz nap nyaralás lesz belőle.

puszi: Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Ágy téma:
mi nem veszünk újat, a mi ágyunk mármint a vendégágy olyan, hogy hátul támlás és ennyi, még oldalt sincs támla.DE ha megfordítjuk, akkor oldalt a fal a támla, a támla a másik oldalra kerül, a kisebb oldalon szintén a fal a támla és csak a másik kisebb oldal lesz szabadon.
Sztem ennél praktikusabb és olcsóbb megoldás nincs.
Még jó ötlet a leesésgától, amit Nyafi írt.
Vendég
 


Ugrálócsacsi


Kép Kép :wink: :wink: :lol:

dhbetty
 
 


Sziasztok!

Nyafi, átaludta Patrik az éjszakát, kb. fél 8 után kelt fel :) Én is csodálkoztam amilyen esténk volt... nem gondoltam volna, hogy csak reggel látom ébren :)

Reggel néztük a hóesést az ablakban, nem lehetett Patrikot elrángatni onnan, imádja, le is akartunk menni, de aztán mivel korán kelt, így kicsit hintáztunk és el is aludt a hintájában 10 körül :)

Jaj!!! Úgy várom a márciust. Megyünk síelni, vagyis mi még nem síeltünk és most nem is kezdjük el, de szánkózni azt fogunk. 3 napra megyünk Ausztriába, visszük Manót is. Már vettünk neki kafa csizmát ami nem ázik be. Apának a cége szervezi, így csak az én szállásomat kell fizetni...

Betty, nagyon kafa ez a csacsi. Én Patriknak névnapjára szeretnék venni ugráló zebrát vagy mi a fene az...
http://bolthely.hu/manojatek/id/00112_Hip-hop_zebra

Kép
zuzmara08
 
 


Sziasztok!

Nem volt jó napom, meg itthon sem voltam, ezért sem írtam.
Rengeteg dolog kavarog bennem.
Lényeg, hogy ma be kellett volna mennem mhelyre, mert a főnököm a külső konzulensem a szakdogához, amit írok ugye. Gyerek letesz anyuéknál, én rohan buszhoz, buszon meg akkora görcsök jöttek rám, hogy alig bírtam állni. Le kellett szállnom a soroksári tesconál és bementem, mert Petit hívtam, szte gyomorrontás, menjek wc-re. Végül ténlyeg volt hasmenésem (ami eredményeképpen már megint lejött egy kiló), de apukámat hívtam, hogy jöjjön értem, szülési görcseim voltak. Borzasztó volt, negyed óránként egy hasgörcs, mintha megszülném a gyereket. Ez tartott egész délelőtt, és fura, de akkor lett vége, amikor bevettem a MagneB6-ot. De a hasam még nincs jól, sőt! Nagyobb bajom semmi, csak a Calici járvány miatt, amit fél hónapja elkaptunk és végigszántott rajtunk most már 6 kiló minuszban vagyok a terhesség kezdete óta (igaz, volt miből lefogyni), de teljesen összeszűkűlt a gyomrom és se étvágyam, se semmi. Alig eszem, amit magam is tudok, hogy nem jó, de nem tudok tenni ellene.

Baba odabent jól van, szept. 15-20 közöttre várjuk (legalább is a doki. :lol: ), már 32 mm, láttam, hogy van két keze, két lába és egy feje, 9 hetes és 7 napos vagyok ma. Doki szerint majd csak késúbb pontosítsunk szülési dátumot, ezért sincs új vonalzóm. Majd lesz, nem sürget a tatár.
De szerintünk kislány. A calicit leszámítva egyszer hánytam, és minden nyavaját elkapok, ilyen a Csabival nem volt. 12 hetesen a Csabival már látszott valami dudor a hasam alján, most ugyan még van két hét, de erre nem látok esélyt, és mint tudjuk a lányokkal kisebb has lesz, a fiúkkal nagyobb (a lányok valahogy beülnek a csontokba) Úgyhogy NIKI ne aggódj, nekem ennél jóval nagyobb hasam volt a Csabival, és 3750-nel született. Tök átlagos volt. Egyébként ne haragudj, de nekem nem is tűnik olyan hatalmasnak. Űgy értem nyáron a kórháznál (közel lakom a Szent Imréhez) mindig tényleg hatalmas hasakkal mászkálnak asszonyok. Főleg egyszer láttam egy ikerhasat, ahol már 38! hetes volt az anyuka! És előre terjeszkedett a hasa, nem oldalra. Sztetetk mekkora lehetett? :lol:
Lényeg, hogy mi 2in1 megvagyunk, de a mai nap után a legkevésbé sem várom a szülést. Nincs rossz emlékem egészen addig, amig nem görcsölök megint. :lol:

snoopy: vettünk egy tesztet szombaton, negatív. aztán hétfőn szexeltünk este, és iszonyúan fájt, még utána is, ülni alig bírtam. Valamit megnyomott Peti. Másnap reggel nyílvánvaló volt, hogy a gyerek volt az. :lol: Ő vigyorgott, én bőgtem. :lol:

Lányok, tudom, hogy nem erre számítotok, de őszinte kell, hogy legyek!
Anna én tényleg gratulálok nektek, de a többieknek mondom, hogy ha nem muszáj és nem égetően sürgős most a második gyerek, várjatok egy kicsit!!!!
Élvezzétek ki az első babát, mert 2 gyerekkel már nem leányálom. Én annyi mindent szerettem volna csak a Csabival átélni, megcsinálni stb. És örülök a magzatomnak-babámnak már tényleg, de józan ésszel nem siettem volna el!!! Most az egész nyáron .... folyt köv később, mert bepis, apának víz kell, én aludni......
sorry, holnap írok....


Ja, egyébként menjetek ki a gyerekkel a hóba! ímádják!!!!

Kép


Kép
fcicus
 
 


Cicus puszillak!hiányoztál!
hát én biztosan nem szülök egy ideig, Hunorral akarok lenni több időt, plusz dolgozok, plusz megvárom mit hoz a jövő pénzügyileg, mert ez nem tetszik ami most van.
de 2013 nyarán, lehetőleg júniusban megszülöm a lányom, természetes úton és szoptatni fogom :lol:

és igen, ezt megerősítem, tetszik neki a hóban :lol:
Vendég
 


Cicus örülök hogy írtál.

Szerintem nem kéne ilyeneket írnotok hogy nem jó ha egymás után jön a két gyerek, hidd el Niki sem, én sem, sőt te sem, és még sokan mások nem maradnak le semmiről. Én úgy gondolom hogy a kis korkülönbség jó, de mindenkinek más erről a véleménye. Aki megteheti, és bírja fizikailag és anyagilag az nyugodtan vágjon bele, biztos nem lesz könnyű, de szerintem később sem lenne az. Szóval ez egy kicsit most rosszul esett.:-(

Kép
Kép
boganna07
 
 


Szia Cic, de jó újra olvasni téged...DE engem is elszomorít amit írtál. Szerintem nem maradunk le amiatt semmiről, h esetleg 2-3 gyerekünk lesz igen rövid időn belül. Én nagyon vágyom újabb babára, és tudom h tök nehéz lesz, de mások is megoldották, nekünk miért ne sikerülne?
Én úgy áltam hozzá ehhez a témához világ életemben, h 30 éves koromig szeretnék szülni, 2-t biztosan, esetleg 3mat. Most vagyok 26. Én igenis kis korkülönbséget szeretnék.

De ne érts félre, nincs harag. Te így gondolod, mi meg máshgy. Mindenkinek meglehet a maga véleménye.
Végülis azért írogatunk ide, mert van vlmi közös bennünk, nem? és megosztjuk egymással a tapasztalatainkat, tanácsainkat.
snooopy
 
 


Nagggyon király csacsi!!!Csak az a baj, hogy már van egy hintaló, apája megfojt, ha még ezt is veszek…
Szia Cic! Én egyetértek veled, de mi is elöbb vállalunk ketteskét, mint gondoltam. Szeptemberben elkezdünk próbizni, sztem egyből összejön, mert így lesz jó a gyedem, és mire megszületik, Gigi két és fél éves lesz.

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy így betörök, régen én is írogattam ide, csak aztán szépen lemaradtam a történtekről. Mindig olvaslak titeket és érdekes témákat szoktatok felvetni. Szeretnék csatlakozni újra hozzátok!
Egy kis ismertető
Erika vagyok, 24 éves, 2007.12.12-én született Karcsi fiam. Siófoktól 20 kmre lakunk egy faluban. A sors úgy hozta, hogy vissza kellett mennem dolgozni, ezért (sajnos) több időm van olvasni titeket. A fiam az anyukáméknál van, ők ajánlották fel a segítséget, nálunk nincs bölcsi. Mi is építkezünk, lassan, de biztosan haladunk, az anyósoméknál lakunk, képzelhetitek :evil:
Sok minden összegyűlt bennem az utóbbi időben, muszáj valakikkel megbeszélnem.
Szóval, remélem befogadtok!

Majd rakok fel képeket!

Erika
erisunny
 
 


Sziasztok!

Először is
Zsuzsi
Kép

Erika
Emléxem rád... és szeritem a többiek is.
Sajnálom, hogy vissza kellett menned melózni.
Várjuk a képeket.
Karcsi mekkora? Fogak? Járás? ...stb?

Zuzmara
Köszi :P

Orsi
Drukk az új lakáshoz.
...irigyellek :oops: :lol:

Betti
Jól néz ki a csacsi.

Cicus
Jobbulást Neked!
A tesó dolog - én sem akartam régebben, csak, ha már Manó 3-4 éves,
de a kényszer.... Jó lett volna csak Levivel foglalkozni több évig , a tesó mellett más nem lesz
annyi idő (csak) rá. ....az új munkahely nem lesz olyan, mint a régi...
na és kedves sincs most azon izguli, hogy mikor és hová tudnak átvenni - így jöjjön a tesó...

Manó mostanában 7-8 között ébred - lehet átáll a "korai" ébredésre... de még most is
21-22 között fárad el... és alszik.
Délben a hintában aludt el :lol:

Tegnap voltunk "csajozni" - az egyik kolléganőnek 11 hónapos a kislánya.
Nagyon jól elvoltak - sokat játszottak együtt... még puszi is volt :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Éppen ez gondolkoztam hogy azt mondjátok nem lesz idő az első babára a második miatt. Szerintem ez nem igaz mert mire megszületik már majdnem 2 éves lesz Levi is. És nem hiszem hogy mindenki megengedheti magának hogy gyeddel otthon maradjon, így viszont nem kell két évesen bölcsibe adnom hanem itthon lehet velem még 1-2 évig. Szóval eleve is több időt tudok így tölteni vele.
De igaza van Snoopynak mindenki másképp gondolkozik erről, más vélemények csak azt ne írjátok létszi hogy nem jut elég időd egyikre sem mert ez nem igaz.

Betty nagyon cuki ez a kis csacsi. Levi is játszott ilyenen az egyik játszóházba nagyon élvezte!:-)

Kia abban igazad van hogy ebben a gazdasági helyzetben nagy leépítések vannak és senki nem garantálja ha vissza mész nem küldenek el. Utána mire találsz új munkát, ami a végzettségednek megfelelő hát nem könnyű. A szocpolról nem is beszélve, ha nem teljesíted a feltételeket iszonyú kamatok mellett fizetheted vissza.

Kép
Kép
boganna07
 
 


Sziasztok!!!

Cicc, örülök hogy hallunk végre felőletek!!! :) Sajnálom hogy ilyen rossz napjaid vannak!!!Tudom milyen az amikor terhesen megy az ember hasa mert én is túlestem ezen ráadásul én az uccsó 3 hónapban folymatosan.....és én sem híztam semmit sőtt fogytam is!Szerintem most nyugodtan szedjél 1 kis vitamint....legalább abból szívódjon fel ami fel tud....aztán ha meggyógyultál akkor már nem szükséges....bár az én dokim mindig azt mondta hogy a babák elveszik az anya szervezetétől azt amire szükségük van!!!

Tesó téma....mint tudjátok én is beparáztam amikor megtudtam hogy jön ketteske....és....most is parázok....hogy milyen nehéz lesz stb. De nehogymáááááá ezért ne szüljön senki kis korkülönbséggel főleg aki így szeretné....!Én már megbarátkoztam a gondolattal!!!Sőtt egyáltalán nem bánom hosszú távon sokkal jobb lesz mind a 2 gyerkőcnek hogy kicsi a korkülönbség!Látok ismeretségi körömben olyan testvérpárt ahol az egyeskének 5 évig nem volt tesója...és...ő volt a minden....aztán jött ketteske és most ő a minden.....és szegény egyeskének igencsak rosszul esik minden....kihat az evésére....alig eszik vlm.-t stb.Jaaa és egymással már nem tudnak mit kezdeni...vagyis a kicsi szeretné....de a nagyobb csak szó szerint "szivatgatja"....ellöki stb.
Én mostmár szívből örülök hogy így alakult....és.....tudom és tisztába vagyok vele hogy az első év iszonyatosan kemény lesz......de igyekszem helytállni majd....megteszek mindent annak érdekében hogy a gyerekeimnek a legjobb legyen!Bááár nagy erőpróba lesz ez nekem és apának is....mert egymásra így sem jut nagyon sok időőőő.....de erre vannak a nagyszülők....hogy majd kisegítsenek!Én is és apa is tudja hogy ez az év nem rólunk fog szólni és remélem hogy kiálljuk a próbát! Bár már tervezgetjük hogy jövő tavasszal tuti elmegyünk kettesben 1 wellnesshétvégére és agyon kényeztetjük egymást :oops: :lol: !!!

Nekem most az a legnagyobb problémám hogy itt ez a fránya kórház zár.....én megőrülök ha nem láthatom az én pici egyszem lányomat 1 hétig.....tegnap már ki is sírtam magam apuci vállán.....és ha belegondolok hogy itt kell hagyjam őt megszakad a szívem!!!Most szívom magamba az illatát ....állandóan csak rajta csüngnék.....hogy könnyebb legyen kibírni...de borzasztó nehéz még a gondolat is :cry: Nagyon fáááájni fog a szívem hogy nem lehetek vele, nem ölelhetem meg, nem puszilhatom meg....stb.....nem is folytatom mert mindjárt bőgök!!!!!
:cry:

Erisunny én is emlékszem rátok!!! :) Sajnálom hogy vissza kellett menned dolgozni :( Neked is biztos nagyon nehéz így!Remélem akkor mostmár gyakrabban leszel!!!

Hunci én is természetesen szeretnék szülni....és.....szoptatni fogom a kisfiam az tuti!!!!Sokkal kitartóbb leszek!!!! :D

Egyébként holnap megyünk dokihoz megkuksizni Kornélt :)

Puszi
Niki
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?