Új privát üzeneted érkezett!

Dike!
én 2-1/4 4-ig voltam a kórházban :D

Pompom!
szorgoskodásotoknak reméljük meglesz az eredménye :wink:

Melisch!
ez nagyon durván drágán hangzik a szegedi inszem,helyben kéne keresned meddőségi központot,nincsen? :roll:

végre megtaláltam wiwen a klubunk... :lol:

Ditke!
életjelet kérünk és hőgörbét! :P :P
a tartozásod meg az, h zebrát kell tesztelj!!!!! :lol:

Eltűntek?????????:
Mamika, Mofly, Tünde, Kolibri, Princzike meg aki nem jut eszembe..... :roll:
Vendég
 


Vicuska, sajnálom barátnődet! :( Gondolom nagyon kivan... :(

Hát bodyméret változó, leginkább 98as (valamiből mégnagyobb) és sajnos nagyon ritkán lehet kapni. Főleg hosszúujjút... :evil:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin!
Dokibácsi nevezte el így őket, mert a leleten meg kell valahogy különböztetni. :lol:
Majd felteszem a képet, csak még le kell fotóznom és most nincs kedvem, mert mikor feltöltöm a gépre a kszar mindig lefagy :evil: ! és csomót szoktam vele kínlódni. :roll:

KépKép
zsófikukac
 
 

 
 

Napot!

Dokinéni aszondta passz!

Toprka nem piros, taknyolni nem taknyol...holnap labor pisivizit...láz nem tágít!

Most narancsfacsar gyerekbetölt...

mingyá dobok képet a találjátok ki miről!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
ticsimû
 
 


Kép
ezt kreáltam...bemutatásnak, hogy mi fog történni...
na milyen? dokinénik?

és a használatban
Kép
Kép

Kép
ticsimû
 
 


Sziasztok!
Most jött meg az eredményem....sms-ben kaptam kódot és a Sejtbank oldalán megnézhettem...ill. ki lehet nyomtatni!
Negatív!Sírtam miközben olvastam!
36éves vagyok....
Bemásolom!
A vizsgált markerek eredménye:

PAPP-A szint:
2900.00 miu/L
1.56 MoM

Szabad ß-hCG szint:
51.40 Ng/ml
1.53 MoM

Tarkóredő vastagsága (NT):
2.00mm
1.36 MoM


A szűrővizsgálat eredménye: negatív
Kockázat a Down-kór előfordulására: 1 : 1 100
Kozkázat a 18-as triszómia (Edwards-kór) előfordulására: kevesebb mint 1 : 50 000

Ugye ennek örülhetek?-de azért vállaljam az amniót?
Adjatok tanácsot légyszi!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Gyugyi, köszi az ajánlót! :)

Fenci, utánaolvastam egy kicsit a pct-nek, és tényleg nem mindenki tartja fontos vizsgálatnak a megbízhatatlansága miatt... hát nemtom, majd rákérdezek a dokinál.

Nekem tuti lesznek csíkjaim ha babás leszek, már most is vannak baba nélkül. Hízás-fogyás ugyebár. :? De nem számít, szeretettel várom a terhességi csíkokat. :)

Zsófi, örülök az apróságok jó eredményeinek! :)

Ticsi, micsoda kreatív anyuka vagy! :) Édes a bocidoki.

Vicus, sajnálom szegény barátnődet... szörnyű lehet ilyen hírt hallani. :(
Vendég
 


Kandi, bár én nem igazán értek hozzá, de szerintem örülj. :)
Dokid mit mond az aminóval kapcsolatban?
Vendég
 


nagyon idegesit ez a folyadék dolog! :twisted: tuti h nem jóóóó!
azt se tudom volt e pém, vagy csak cisztám. annyit tudok h nyák volt, meg nagyon fájt a bal oldalam, meg h ma reggel 37.1 volt a hőm. de az akár lehet a ciszta miatt is?

KépKép
dike
 
 


Dike, cisztától lehet hőemelkedés, de ha volt is cisztád, az valszeg kifakadhatott... írtad, hogy nagyon fájt a hasad. Idegesítő dolog lehet ez.. hiszen a douglas folyadék lehet pétől és cisztától is, akárcsak a 37.1.
Lapar előtt lesz még UH a folyadék miatt? Vagy felesleges, mert úgyis megnéznek majd belül mindent?
Vendég
 


Pompom!
Köszi! Ilyet kívánok Neked mihamarabb!!! :lol:

Kandi!
Ezek jó eredmények! :wink: Amniót Te tudod, én nem csináltatnám meg, ha a kombinált alapján nem indokolt! :roll:

Na hoztam a képeket:

A Baba:
Kép

B Baba:
Kép

És együtt:
Kép

KépKép
zsófikukac
 
 


Kandi!
ezek szuper eredmények! 8) nekem 1:1700 és 1:50 000 volt és nem csináltattam amniót.nehogy elmenjen tőle a baba. :roll:

Kukac!
nagyon édesek! :D
a kövinél már látjuk a nemüket,igaz? :lol:

Dike!
nyugi...ha most esetleg nem leszel babás, akkor ott a lapar, ami kiderít mindent!ne agyalj! :P

Sleepin!
te akarsz egyedül festeni?az egész lakást?nekem is ki kéne :shock: :roll:

Ticsi!
nagyon jó a sztetoszkóp!!!meg a bocis kép is!jobbulást nektek :D

a barinőmnek sajnos már eccer összejött a 4.lombiknál a baba, nem ez a sajnos, hanem hogy 25 hetesen elvetélte :(
aztán tavaly spontán összejött neki, azt a babát meg 8 hetesen veszítette el... :(
Vendég
 


Köszi PomPom!
Zsófi!Vicuska!Kaptam még azt a tanácsot,hogy Afp és egy szív Uh után döntsek csak....ha esetleg ezek rosszak lennének....
Nehéz dolog ez....
DE köszönöm a hsz-eket!!!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Vicuska, dehogy én! Amúgy bevállalnám, de gyerekkel ááááá szó sem lehet róla. amúgy meg 3,20 a belmagasság. Nem lenne egyszerű... :? Babásan én festettem.

Kandi! Hát én sem nagyon tudnék dönteni, tény, hogy a MoM-ok jók! (Ugye az 1 a legjobb, ehhez kell hasonlítani). Én tényleg a nagyon nagyon alapos 4D-ben hiszek. Nem tudom elhinni, hogy az a technika nem tudja kiszűrni a rendellenességet. Afp-re nullát azaz SEMMIT sem adok! Az egy elavult baromság. Igaz Babának azért csinálták az amniot (mert rossz volt az afp-je), éshát tényleg baj volt, de szerintem kevesebb az ilyen, mint az hogy rossz az eredmény és egészséges a baba. Nagyon nehéz dönteni, amit a szíved diktál, ha megnyugtatna, akkor csináltasd meg. Ez hülyeség, persze, hogy megnyugtatna... No szóval bízz magadban!!!!

Zsófi, gondoltam, hogy dokibá volt a névadó! :D Te, hogy mennyire hasonlítanak! :D Hehe... Kíváncsi vagyok vegyespáros lesz-e. :D

Dike, megértem, hogy idegesít. Várj, aztán ugorj el egy UH-ra. LH tesztet nem szoktál csinálni? Hátha kiderülne, van-e péd.

Megyek helyszínelek tovább! :) Jó éjt!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Vicus
Nem úgy van, hogy csak az számít lombiknak ahol megvolt a beülti??? :shock: Mert akkor nem veszett el az 5. lehetőség!!!
vizkriszisback
 
 


Zsófi
Szépek a babákok!!!
:D

Kandi
Szép eredmények! :D

Ticsimű
Milyen kreatív! :lol:

Mi holnap megyünk vv-re és uh-ra.Reggel 9 előtt érünk majd oda és 10.30-ra kell menni az eredményért.Ma reggel nyomtunk 75+ gonalt, ami 150 lett :D (pedig nem szívtam ki, ennyi volt benne :lol: )és 2 menopurt.Remélem hatnak a lóadagok.

Pussz mindenknek! :D
vizkriszisback
 
 


Estét csajok!

Gyugyi!

Akkor megvár tavaszig a hűtőben, oszt megisszuk együtt, akkor már csak nem lóg ennyit cicin Dóra, ha meg igen ő is megkostólja! 8)

Vicuska, Zsófi!

Édesek a bébik! Lilla gyönyörű, szerintem te vagy! :wink: A pocak nagyon szép formás! :wink: Szegény barátnőd! :cry:

Kandi!

Gratulálok az erdményhez! Szerintem jók! Az amniót szerintem csak akkor csináltasd meg, ha bármi döntést hoznál, ha kiderülne valami rossz! De szeritnem megnyugodhatsz! :wink:

Sleepin!

Én is azt hittem, hogy te festesz!

Dike!

Szerinem pé. Mi más lehetne? A cisztát látták volna! Nem tom még mire utal a folyadék, de egyszer már én is utánanéztem, mert nekem is volt, de aztán pé volt. Írd be a gugliba!

Pompom!

Veszíteni nem veszítetek vele semmit. Ez tényleg nem egy fájdalmas dolog és előtte még szórakoztok is egy jót! 8)

Zsu drága!

Pihengess és vigyázz a babákra! Drukkolok nagyon!

Krisz!

Drukk nektek holnapra! Én is úgy tudtam, hogy a beültik számítanak! :roll:

Jaj Ticsi!

Csak nem az ami nálunk is? Nekem még naggyal is borzalmas volt ez az egy hét, annyira aggódtam. Szegény, neked meg két picur.... Csak Ádám el ne kapja!

Fenci!

Nekem is a lábam hízott! :? De szülés után kiderült, hogy az víz volt, mind lement! Viszont a hasamon rengeteg háj maradt. Az a 4 kiló mind odament! :?

Na, most nem tom mi volt az elöző oldalon! :roll:

Kicsit világvége hangulatom van... :( Állandóan hülyeségek járnak a fejemben, hogy mi lesz a gyerekekkel ha velünk történik valami! Senkim sincs akiben megbíznék, hogy szépen felnevelik őket! Na, de majd ez is elmúlik, fiam születése után is ez volt, oszt még mindig élünk!

Kép

Kép

Kép
gröni
 
 


Már nem olyan nagy a feje uyge? 8) Pedig nem fogyózik ám! :lol:

Kép

Kép
gröni
 
 


Gyugyikám**....ma nem jelentkeztél be!!!?
Zsófi** tegnap elfelejtettem írni,hogy bébikék tündériek,nagyon jó egymás mellett a 2 baba!
Sleepin** El fogok menni szupi Uh-ra is tuti!!!köszi a hsz-t!
Gröni**!Köszi Neked is a hsz-t!Dóra gyönyörű!Büszke lehetsz rá!!!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandi!
Az én dokim szerint afp már elavult. :roll: És az amnioról is olvastam egy cikket, hogy 20 rossz eredménynél mikor megszakították a terhességet igazából csak 2!!! :shock: volt beteg, a többi egészséges. :cry: Én az uhunak hiszek! Ha gondolod menj el Hajdú doktornőhöz ő profi uhus és nem mellesleg genetikus is! :wink:
Babákok köszönik a bókot! :lol:

Vicus!
Tegnap elfelejtettem írni, hogy sajnálom barátnődet. Én is úgy tudom, hogy az 5 alkalomba csak a beültivel végződő számít bele! :wink:

Gröni!
Hogy lenne mán nagy feje? Dóri baba gyönyörűséges!!! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


SZiasztok!

NAgy pihenésben vagyok. 8) A tv-ben semmi nincs, a dvd-t pedig apa elvitte szervízbe. :evil: Így sokat pihenek, olvasom. Számítógépezni nem sokat,mert elég kényelmetlen oldalt fekve irogatni, s ugyebár a hasamra meg nem rakom a laptopot,mert melegít. :roll:

Zsófi :D

NAgyon szép és nagy,szinte egyforma mindkét baba. :wink:

Kandi :D

Gratulálok a jó eredményhez.

Gröni :D

Dórinak nem is nagy a feje! :D Majd ha elindul úgyis vékonyabb lesz.

Ticsi :D

Nagyon kreatív vagy. Továbbra is jobbulást Árpinak!

Puszi mindenkinek!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sziasztok!

Krisz, mi volt uh-n?

Zsófi, én a te babaképeidtől is képes vagyok meghatódni, nemtom mi lesz velem, ha a saját picuromat nézhetem. Mindenesetre 100-as papírzsepivel készülök. :)

Gröni, javult egy picit a világvége hangulat?

Zsu, mit olvasgatsz? Rejtvényfejtés esetleg? :)
Vendég
 


Szép napot mindenkinek :)

Most egy kicsit régen voltam már, de mentségemre szolgáljon, hogy az elmúlt 1-2 hétben nagyon rosszul voltam. Iszonyatosan görcsölt a gyomrom, így a héten elmentem dokihoz is.
Hát.... mit ne mondjak, teljesen kiakasztott a diabetológus. Hozzá kell tennem, hogy az SZTK-s rendelésre mentem el, mert a magándokinál nem volt időpont előbb, mint ahogy már két hónappal ezelőtt bejelentkeztem :(. Szörnyűséges amiket az a fickó mondott. Teljesen úgy kezelt, mint aki cukorbeteg, pedig ezerszer elmondtam neki, hogy semmi bajom a cukrommal. Ami miatt gond van, az az inzulinom. Egyfolytában a cukros diétáról locsogott nekem és hogy semmit sem csinálok jól. És természetesen minden kis kapaszkodót megragadott a beszélgetésünk alatt, hogy a problémáim inkább nőgyógyászatiak, mint belgyógyászatiak.. :evil: :evil:
Szóval inkább nem is kommentálom, hogy mit gondolok.
Így a végén írtam egy e-mailt a saját privi dokimnak és ő visszahívott, hogy mi a teendőm és majd a kontroll után megmondja hogyan tovább.

Viszont ami jó hír, az az, hogy voltam csütörtökön UH-on, és képzeljétek,van egy 11-es petécske, ami érlelődik :P
Én annyira boldog voltam. A doki mondta, hogy menjek vissza hétfőn délelőtt és rámkukkant még egyszer. A nyák is csak 7 mm-es volt, így erre azt hiszem, hogy hétvégén rádoppingolok egy kicsit Aspirin +C-vel :)
Remélem ez a hónap már tényleg sikeres lesz. Így ennek örömére reggel csináltam egy LH tesztet, de még egy csíkos. Kíváncsi leszek nagyon.

CSAJOK.... én most tisztára teli vagyok reményekkel :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Zsófi
Nagyon arik a babák :) Most egy kicsit irígy vagyok :) De persze csakis jó értelemben :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Hali! :lol:

köszi,
majd mondom neki, h lehet még van akkor egy lehetősége... :)

Zsu!
nagyon helyes, olvasgass csak, laptop hason tényleg nem jó! :D
van teszted remélem jó sok, és korán elkezded! :wink: ugye Gyugyi? :D

Krisz!
hírek? :roll:

Kata??????

Gröni!
jujj de szép baba Dórika!a feje pont jó méretű sztem :oops: 8)
és ne gondolj ilyen hülyeségekre..... :twisted:

nálunk fúj vmi havas cuccos.... :shock: :?
a földön nem láccik, csak a levegőben :roll:

Sleepin!
akkor jó.de babásan te festetted?????azzal a belmag-val? :shock:

beíratkoztam a kozmetikusomhoz fincsi masszázsra+arcpakolásra :wink:

megnéztem a dvd-t, hát ezen nincs zenei aláfestés... :(
Vendég
 


Beköszönök, csak hazaugrottam letenni a kocsit.
Ma bál, aztán "kipihenjük" valahol... :lol: :lol:
Kép

Puszi Mindenkinek!!!!
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Princzike, sajnálom a rossz élményt. :?
Nekem is volt pár ilyen "elrohanok sztk-s dokihoz, mert a sajátom épp nem ér rá" - afférom, és hasonló élményekbe sikerült belefutnom. Egyszer pl. 19 éves koromban egy szadista nőgyógyász több percig tenyerelt bele a hasamba (másnapra belilult), majd közölte, hogy annyira aprócska a méhem, hogy nem lehet gyerekem... pff.. ennyi. Másnap kisírtam egy uh időpontot, ahol közölték hogy szebb nem is lehetne a méhem, normál méret, ha jól emlékszem 8 centi hosszú volt.. Na mindegy. Van ilyen sajna.
A lényeg, hogy elöntött a remény, és hajrá 11-es és aspirin C! :)

Vicus, jó arckényeztetődést! :)

Nekem meg fodrászolnom kéne..
Vendég
 


WOW! Ma vettem 3 db jó méretű bodyt a gyereknek! Azta... haladunk. :D

Babásan nem festettem plafonig, csak alul javítottam, de nyáron meggyet szedtem a fáról. azt viszont nem alulról! :D Hála a jó égnek nekem szemernyi gondom sem volt a terhesség alatt. Mondjuk "pici" hasam is volt.

Képzeljétek azt álmodtam, hogy terhes vagyok Ketteskével (barátnőmmel együtt) és hogy kb középidős és egyfolytában mocorog Ketteske. :D tök jó volt! :D Szerintem Fencike indította el az érzést, amikor írta, hogy állandóan hullámzik a hasa, meg hogy 3. melle nőtt... előjöttek az érzések...

Princzike! Hajrá 11 mm-s petike! :D SOK SOK folyadék!!!

Fröni! Édes Dóra! Hát a fejét így képről őszintén nem tudom megítélni, de miért lenne nagy a feje? Vagy ezt miért írtad? Minden babának nagy a feje! :D

Kép
Kép
sleepin
 
 


Pompom! Ha tényleg 8 cm akkor nagyon jó, nekem 5! :D És még a Tied pici??? Hülye... Amúgy nődokinál nekem is volt hasonló remek élményem. (Nem is 1...)
Ja és Fröni = Gröni! Bocsi! :oops: :?

Gyugyi! Jó bálozást! :wink:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Hali!

Na hát nekünk nem hozott szerencsét a péntek 13. :(
9.cn.E2:55 lett, uh szerint egy tüszőcske van, 12mm-es.Ez mondjuk megfelel a "korának" szerintem.Stimu leállítva. :(
A kudarc okait miben keressük:
1.Nem volt vv az első nap körül, csak az előző ciklus 21. napján volt uh és vv.
2.Ua volt a stimu mint a 0., amit leállítottunk mert nem működött.(Utána nem is volt deca az 1. és 2. lombiknál ami működött, persze a 3. longnál meg volt sok.)
A doki azért választotta ezt mert úgy gondolta, hogy először azért nem működött ez a stimu mert ciszták voltak meg aktív volt az endometriózis. Na meg pont az endo miatt ragaszkodott a decahoz most is.

De most már tisztán látszik, hogy bár nem tudni miért én nem jól reagálok a decára.Azt mondta, hogy a kövi ciklus, tehát március pihenő,annak a végén uh és vv, ill a kövi ciklus elején us és vv és deca tuti nem lesz. Mostmeg felírt Duphastont, hogy kezdjem el szedni most, szedjem 10 napig, aztán jöjjön meg...előrehozná a 2. szakaszát a ciklusnak.De én nem fogom beszedni, minek vesszen el ez a ciklus??? Majd itthon párnák közt...úgyis normál időre tehető szerintem a pé, pár napon meg nem fog múlni.
A másik ügy, hogy ezekután tényleg bízunk-e még ebben a dokiban??? :shock: Szerintetek?Kérem a véleményt?Gáz volt ez a stimu vagy ez benne van a pakliban?

Hazafelé vettünk egy üveg Martinit, a többit a képzelőerőtökre bízom. :wink:

Jó hétvégét!!!Pussz!
vizkriszisback
 
 


Krisz!
Én nem akartam Neked írni, de azon csodálkoztam, hogy uhu és vv nélkül 1. cn-en kezdted is a gonalt. Nálunk mindig van mindkettő 3. cn-en és ha még nem megfelelőek a körülmények, akkor várnak. Én csak a 6. nap kezdhettem a gonalt, mert még volt előző sárgatest sorvadóban és vastag volt a mnyh. Szerintem sokszor jót tesz az orvos-intézményváltás, de Te tudod, dönts úgy, ahogy Neked jó!!!
nagyon sajnálom, hogy így alakult! :cry:

Sleepin!
Örülök, hogy vettél bodyt! Ezek szerint ráálltok kistesóra??? :lol:

Zsu!
helyes, pihizz sokat és mond a meg a drágáknak, hogy kapaszkodópuszik mennek!!!! :lol:

Princzike!
Azt kívánom, hogy hamarosan Te is ilyen képekkel büszkélkedhess!!!! :lol:

Gyugyi!
Jó szórakozást!!!

ÚÚÚÚtálom már ezt a hülye időt. Olan szél van kint, hogy leviszi az ember fejét és meg lehet fagyni. Már unom, hogy még sétálni se tudok menni, ja és amúg se sehova, mert mindenki influenzás. :evil: Még a családban is! :roll:

KépKép
zsófikukac
 
 


Csajok!

Köszi a dicséretet, ez most nagyon melengeti a lelkecskémet! Nem lovagolok egész nap ezen a témán, csak néha előjön. Ráadásul van egy nagyon jó lehetőségünk, olyan házat vehetnénk meg amit féláron árul az illető (20 millával tartoztak neki és 40 millás házat kapott) van benne minden extra, talán még beszélő wc csésze is, viszont ehhez apjuknak kikéne menni dolgoznia, hogy tudjuk fizetni a részletet. Nehéz döntés nagyon.... Nem tudom kell-e nekünk ekkora kéró... :roll: Nagy a kisértés... Viszont hatalmas topiktalit tarthatnánk, ott alvással stb.. :wink:

Krisz!

A fenébe. :( Nem tom, neked kéne eldöntened, hogy bízz-e benne, de lehet megkéne próbálni mást. :roll: Ez attól is függ, hogy milyen messzire mennétek el, mennyit tudtok bevállalni utazásilag, mert rengeteg jóhírű meddőségik vannak ezen a környéken! Drukkolok tizenketteskének. Jól döntöttél, én sem hagynám elúszni! Ebből lesz ám az iagzi csodabébi! :wink:

Sleepin!

Majd teszek képet Dóra átváltozásairól! 8) Bazi nagy fejjel született, persze közrejátszott még a vákum is, így mégnagyobb volt, aztán meg csak tömte és tömte a buksiját, most is! 8) Kívánom, hogy válljon valóra az álmod! :wink:

Princzike!

Jó dokid van, hogy megnézi mégegyszer! Drukkolok 11-eskének! :wink:

Zsu!

Meditálj, beszélgess az ikrekkel és időnként azért gyere! :wink: Tényleg, most mikor tesztelhetsz, hogy blasztókat kaptál vissza? :roll:

Zsófi!

Pocakfotót is rakhatnál. Biztos látványosan nő két babával! :wink: A bugyidról már én is megismerlek! :P De jó, hogy letelt az első 12 hét. Mostantól lesz igazán élmény minden perc, ahogy elkezd nőni a pocak, majd mocorognak a bébik.... :wink: ...és kevesebbet fogsz pipilni járni! :P

Pompom!

Fotót majd kérünk a hajadról! :wink: Enyimet elbactam, befestettem és ugyanúgy látszanak az ősz hajszálak! Nem tom hol, mit bactam el! :roll:

Vicuska!

Mit néztél? :roll: De jó neked, rám is rámférne egy kis kényeztetés! Megfogok puposodni a szoptatástól! Nagyon fáj már a hátam! De márcsak 3 hónap és ritkitjuk, azt már féllábon is...

Alkesz csajok Gyugyi, Lami, Tavi! Nehogy a munka az ivás rovására menjen! :P


Na, a kép nem jött össze, nem ezen a gépen van. Majd később, most mennem kell!

Kép

Kép
gröni
 
 


Halihó!

Pompom :D

Keresztrejtvényt nem szeretem annyira. Így maradnak a könyvek. Most éppen a Keresztanyát olvasom.

Princzike :D

Örülök,hogy van remény, s mindent bele a petike megtermékenyítéséhez. Ne hagyd majd apát. :wink:

Vicus :D

Van tesztem rengeteg, de nem merek tesztelni. :roll: :oops: Félek egy kicsit.
Arcmasszázsért irigy vagyok, nekem is kellene már mennem. 8)

Gyugyi :D

Jó bálozást! Ja és már csak 8 nap. :wink:

Sleepin :D

Jó álom, s mikor valósítjátok meg? :wink: Nehezen lehet kapni ekkora bodyt? Láttam a neten az egyik nagyáruházban akciós bodyk vannak 300-400-ért. Egy másikban pedig 15.ig baba-mama hetek vannak.Tök jó dolgokat akcióztak le.

Krisz :D

Sajnálom,hogy ezt a lombikot is le kellett állítani. :( Nem lehet beszélni a dokival,hogy más gyógyszereket adjon? Lehet tényleg jó lenne a váltás, de lehet,hogy nem.Fogalmam sincs,ezt nektek kell eldönteni.Pusz

Zsófi :D

KÖszi a puszikat,reméljük kapszkodnak rendesen. Fájdogál is a pocim, feszül kicsit.Azt mondta a doki,hogy ez jó.

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sziasztok csajok!

Krisz :( :( Jaj, nemáááá..... :cry: :cry: hát az a baj, én egyáltalán nem értek ezekhez a szurikhoz, nemtom hogy most a dokker volt a pancser vagy mi lehet a gáz.... de ez most akkor nem vitt el egy lehetőségeteket, ugye?? :roll: Ahogy mondtad ha nincs beülti, az nem számít lombiknak, ugye? :roll: Nagyon-nagyon sajnálom... :cry: :cry: Este igyatok egy jót apával és fel a fejjel!! Küldök egy nagy ölelést!!! :wink:

Sleepin :D Na! :lol: :lol: Terhes ketteskével? :wink: Eztet még megbeszéljük! :D

Princzike :D Ez szuper hír, akkor hajrá, kapjátok el a tüszőcskéd! Aspirin C és sok folyadék! :D

Gyugyi :D Jó bálozást! :wink:

Pompom :D Én ma végre bejelentkeztem fodrászhoz jövő hétre. Fejem szörnyű, ideje már kezdeni vele valamit.

Vicus :D Jó kényeztetést! :wink:

Nálam volt ma délelőtt a védőnő, jót dumcsiztunk. Olyan rendi, hogy elkéri a gyerekorvostól a recepteket amiket ki kell majd váltatnunk és 2 hét múlva bedobja nekem, hogy ne kelljen felkelnem. :wink: Ő mozgásra azt mondta szobabicaj majd mehet, szépen lassan, de persze nem az első 6 hétben. Ugri-bugri aerobik inkább ne, mert az durván apasztja a tejet állítólag. :roll: Neki is volt császárja, jó a tanárom. :P

Kandi :D Még van időd amnióról dönteni szerintem is. AFP meg profi uh-s után. Örülök a jó véreredményednek! :wink:

Gröni :D Dóri gyönyörű és felejtsd már el, hogy nagy a feje!! Nemtom ezt honnan vetted? :shock: Tök szép kiscsaj és kész! :wink:

Kukac :D Édesek a manóid! Szerintem vegyespáros lesz! :wink:
fenci
 
 


hányás-hasmenés vírus az egész családban. nem részletezem...
ugyhogy ma nem mentem a quartett-re, nem akartam kiirtani a fél korházat a virussal. meg féltem is, beérek-a vécére... hétfön megyek, éjjel f.stam utoljaára, végülis jol megusztam, emrt nem fájt semmim, csak az étvágytalanság maradt.

márc 2 genet.tanácsadás. nemtom, mit csinálnak, sztem uh meg az eddigi leletek, és ajánlják az amniot, ha uh alapján gond van. de azt tuti nem csináltatom meg. eddig 3 doki nézte itthon, nem láttak bajt. persze, ott jobbak a gépek meg szakemberek dolgoznak. majd meglátjuk. hivtam öket egy orán át, mire nem volt foglalt :shock:

ticsi
nagyon kreativ ez a dokis hallgato :lol:

krisz
jaj neee. mind a 4x ennél a dokinál voltál? lehet, probálni kéne egy másikat. vagy most babás leszel, elvileg megvan a lehetösége.

vicus
de gyönyörü kismamis pocak! én 10.12-töl két orán át ültem a vároban szerdán :? sokan voltak, dokik meg rohangálta össze-vissza. Cs szülni ment, igy Bata nézett.

zsu
zsófi
minnyá kaptok egy cuki képet :lol:

kandi
na, én szivom most az afp-vel, mert alacsony lett, de dokik szerint semmi gond. elöbb ugyis pesten néznek egy tuti uh-val, és csak ök javasolják az amniot. ha vv jo, nem kell sztem.

melis, princzi
drukk akkor ezerrel!

ditke, teszteljé má, mennnyen má az időő! gondolom, te is igy érzed.
Vendég
 


akkor a kép:
hogyan csinálunk ikreket?
Kép
Vendég
 


SZiasztok csajok!!!
Csak nagyjából olvastam vissza, mostanában még pezsgőzni sincs időm!

Kata, én is a SOTE I-en voltam genetikai tanácsadáson.
Nekem Dr. Tótpál Ernőhöz kellett mennem.(Vagy valami ilyesmi neve volt)
Én egyáltalán nem voltam elragadtatva az egésztől,bár a doki nagyon rendes volt, de a tuti uh-val nem látták a gyerek lábát, azt mondták, nincs neki!Aztán 10 perc múlva megtalálták, de a papírról elfelejtették kitörölni, így az maradt ott.Mondjuk a többi rendellenessséget eltalálták.
Én inkább Hajdú doktornőhöz mennék genetikai tanácsadásra, még bejelentkezhetsz hozzá is.

Gröni, tündér Dóra baba!!!!
Vendég
 


Húha ....................... :roll:
Vendég
 


p.kata ez nagyon jó :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Krisz, lehet még sikeres ez a hónap doki nélkül is!
De lehet, hogy tényleg váltani kellene...ha már Benned is felmerült.

Kata, már bánom, hogy leírtam....nem akartalak ám megijeszteni!
Ebből csak azt akartam kihozni, hogy azért menj el máshova is, mert Ők sem tévedhetetlenek!
De biztos nincs semmi baj a babával!!!
Vendég
 


Kata!
nagyon édi a kép :D
akkor pont elkerültük egymást :roll:
pocifotó? :D
ma is leírom, ha a babáddal minden a legnagyobb rendben van :wink:
és jobbulást az egész családnak :?

Tavika!
laptetűűűűűűűűűűű 8)

Krisz!
sajnálom nagyon...de lehet nem véletlen a dolog, és spontán akar összejönni a babátok :)
ha nem, lehet én is elmennék máshova, próba szerencse :roll:
bízz a megérzéseidben 8)
jó Martinizést :oops: :wink:

Princzike!
hiányoltalak ám :D
drukk a 11 mm-eskéhez, apára fel :lol:

Gröni!
a 4d-s babadvd-t néztem Lilláról, azon nem volt zene.pedig láttam már többet amit máshol csináltak és ott volt(4d genezis....) :evil:
Vendég
 


Helloka!

Visszaolvastam, jó sokat írtatok! :)

Krisz, sajnálom, én sem értek a szurikhoz, de nekem néha úgy tűnik, sötétben tapogatózik a dokid. Őszinte leszek, én váltanék. Nem hiszem, hogy ennyi próbálkozás után sem képesek jó gyógyszert adni. Azért fogja már fel, hogy nem két fillér... Szerintem lépj! De persze nem kell, mert petike tudja a dolgát! :D

Kata! Bacca meg a vírus! :evil: Igyatok és rágcsáljatok!!! Főleg Te!!! Jobbulást! Ritka, aki így gondolkodik, hogy nem fertőzi végig a kórházat...

Lányok! Nem gyúrunk ketteskére! Csak akkor lehet ketteske, ha költözünk. Eladófélben a ház... Kinéztem már az újat, de amíg erre nincs vevő, tengődünk. Azért átbeszélhetjük Fencikém! :D

Amúgy nekem is péntek 13 van. Nagynehezen elértem az ella bankot (hitelünk) telefonon, meg kellett emelnem a törlesztőt. CSAK 11E-rel. Hát mondanom sem kell, pont ez hiányzott... Holnap jön a festő, semmi kedvem hozzá, délután valószínűleg Anyóséknál alszik Bende én meg addig dumcsizgatok Anyósékkal... de miről??? :shock: :roll: Kb. 2-3 óra...
Amúgy itt esik a hó. Egész sok megmaradt... Kiváncsi vagyok reggelre mi lesz.

Na mi vót még...

Gröni! Bendus is vákumos volt. Igaz megnyúlt a feje, de hamar visszament. Szerintem nem nagy Dóri feje, és sosem tűnt annak... :)

Na megyek dőlök! :D JÓÉJT!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Krisz, úgy sajnálom. :( Igazad van, hogy nem hagyod veszni ezt a ciklust.

Zsófi, nekem is szétfagyott ma az arcom a szélben. Kontaktlencsém is majdnem repült... utálom én is. :?

Gröni, nem hiszem hogy lesz fotó a hajamról, nem kifejezetten az erősségem. Mármint a hajam, nem a fotózás. :) Pár éve meg kellett szabadulnom az imádott loboncomtól, mert nagyon elkezdett hullani a hajam, csúnya volt a fejemre tapadva, úgyhogy most rövidebb, viszont dúsabbnak hat. :) Én nem cifrázom a fodrászkodást, csak kéthavonta formára vágatom és kész. Ősz hajszálat még sosem találtam, remélem egy ideig elkerül, mert a festést sem viseli el a hajam. :?
Ez a nagy ház- külföldi munka nagy döntés lehet.. gondolom agyonrágjátok otthon a dolgot. Nem semmi lehet, ha elbírna egy topictalit. :)

Fenci, tényleg aranyos lehet a védőnőd. Eddig inkább csak panaszkodást hallottam rájuk, jó tudni hogy kedvesek is akadnak. :)

Kata, jobbulást a családnak és neked is! Jót vigyorogtam a copy paste-en. :)

Sleepin, remélem anyóséknál hamar elrepül az a 2-3 óra. :)
Vendég
 


Jaj Tavika, hogy min kellett keresztül menned! :( Na de ez a laptetű csak hoz valami jót! :D

Fenci!

Én is szeretem a védőnőmet. Tényleg ritka a nagyon jó és lelkiismeretes, becsüld meg! :wink: Nem okoskodik, rám bíz mindent, max tanácsot ad, de azt is úgy, hogy ő így és így csinálta, neki bejött, próbáljam, hátha nekem is. Pici gyerekei vannak, friss még az élmény. Nem is kívánhatnék jobbat! Remélem ha Márk megérkezik veled is ilyen lesz a tied! Hogy bírod a frontot? Nem visel meg?

Kata!

Gyógyulgass és persze a család is! Kitartást, nehéz lehet most neked két picurral, pihenj sokat!

Na jó Fenci, Sleepin, akkor nem nagy! 8) De az volt.. De minnyá dobok ide olyan képet, hogy el sem hiszitek, hogy ez a bébi az a bébi! :(

Pompom!

Basszus, de szerencsés vagy! Na, majd az első gyerek után neked is megszaporodik! :P Nekem is kéne valami jó séró, mert ha lenő lapos, a rövid nem igazán áll jól, a félhosszút meg sűrűn kell vágni! :? Kinti meló... nagyon nem akarom, de itt annyira szűkösen vagyunk, muszáj lépni, ha lépünk apjuknak muszáj mennie, itthon nem keres annyit, hogy ekkora hitelt bevállalhassunk, kicsit venni meg nincs értelme, nem lennénk jobban, mint itt csak lenne egy hitelünk! Na mondjuk előnye is lenne, anyamentes lenne! 8) Két szintes, padlásteres, szintenként 90m2. Bazi nagy, megkéne tölteni aprótalpúakkal! 8)

Vicuska!

Nem csodálom, hogy mérges vagy! Annyi panaszt hallottam már a 4D-s sok pénzbe kerülős uhukról! :? Na de nem Lilla hangjáról maradtatok le! :wink: Te, hogy bírod a frontot? Nálunk már 5 centis hó van, böszme széllel! De legalább van villany, múltkori havazásnál asse nem volt! :?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
gröni
 
 


De nekem akkor is ő volt a legszebb! 8) Viszont most már, hogy mégszebb, látom milyen volt szegényke! :(

Kép

Kép
gröni
 
 


Gröni, persze, egy Anyának mindig a saját gyereke a legszebb!
De Dóra tényleg nagyon szép, nekem is tetszik!
Már nagyon várom, hogy élőben is láthassam! :wink:

Hol láttad azt a csodás házikót?Ott a környéken?
Vendég
 


Jó reggelt csajok!

Kata :D Jobbulást az egész családnak! :wink:

Ditke :D Merre vagy??? Lassan tesztidő!!! :wink:

Tünde is nagyon eltűnt... gyere adj életjelet! :P

Vicus :D Odahaza voltatok 4D-n vagy merre? Nekem is van zene a 4D mögött. Terveztek még 4D-re menni? :roll:

Gröni :D Hosszú időre kellene apának külföldre mennie? :roll: Nekem apum gyerekkoromban hosszú éveken át járt külföldre dolgozni 3-4 hónapokra. Hosszú volt, de megérte végigcsinálnunk, bár lehet anyum nem így gondolja, akkor két kis gyerekkel... :oops: Jó is a nagy ház. Nálunk már tervek beadva, de még szarakodnak valami főnyomócsövön és addig nem adnak ki építési engedélyt... :evil: pedig jó lenne mihamarabb elkezdeni építkezni. Frontot nem érzem, jól vagyunk hálistennek. :wink: Legnagyobb feladatom, hogy mindent elrendezzek mielőtt kórházba megyek. Már listám van kinek mit kő csinálni. :roll: :lol: Jövő hétvégén jön az ágyikó végre. :P
fenci
 
 


Pálinkásat :!:
Kép Kép
Dupla kávé, mert rám fér.... 8) :lol: :lol:

Gröni :)
Édes kis pufipofi ez a kislány!!!! Újszülöttnek sem volt "csúnya"!!!!! (Én láttam olyan friss babát, hogy hátrahőköltem.... :shock: ) Most meg még gyönyörűbb!!!! :D :D Tényleg életben kéne már látnunk, ugye Tavi? :wink:

Krisz :)
Sajnálom.... Én váltanék a helyedben, hátha...!

Pompom :)
Az én hajam arra száll, amerre ő akar. A fodrász is csak legyint már! :lol: :lol: Mondjuk nem is voltam már vagy 5 éve. Minek? A végét levágom magam. :wink:

Sleepin :)
"Túlélted" péntek13-at? :) Törlesztőrészlet.... :? Ebben a hónapban a dupláját vonták a kocsinál. :roll:

Vicuska :)
Mi időnkben :D még nem volt 4d... Úgy sajnálom. Sőt, még uh képem sincs a gyerekekről. Bár anyáink meg nem is láttak minket, csak a szülés után! Mi lesz pár év múlva? Csatlakoztatható kivetítő nonstop babakukuccsal! :lol: :lol:

Na, wazz, szita agyam nem emlékszik az előző oldalra.

Minnyá mutizok képeket a bálról.

Macsek tegnap lebukott. :lol: :lol: Megtalálta a farkát és nyalt.
(Vicuska! Figyeltem, nem éri el a sebet, pont ott van a gallér az útjában! :wink: )
Kép
Kép

KépKép
zapáné
 
 


A verseny
Kép

Boxutca, kerékcsere
Kép

Palikék és a csini csajok
Kép

Díjátadó pezsgővel
Kép

KépKép
zapáné
 
 


gyugyi
ez a versenyzés marha jo ötlet!!! te agyaltad ki? mert kinézem belöled :lol:

pocakkép: hát ugy diéta utáni. nem látszik, hogy félidös, de pár nap mulva finom ebéd után csinálok ujat.
Kép

Peti és én virulunkl már, Davi bágyadt, de ezseget, 7 honapos kajákat: krumpli, répa, alma, banán. Apjuk szóra sem érdemes... pedig hivtam Valentin-napi magyaros étterembe :lol: egész nap ágyban feküdne - nélkülem. 8)

gröni
nem a feje volt nagy, hanem husis a pofija!

sleepin
98as body kell nektek? ejha! nem kicsi a drágád. nálunk 86os ruhák vannak, oszt fél év van köztük. 98as bodyt tényleg nehéz kapni, pedig télidöben nem lenne rossz még a szobatiszta gyerekre sem.

tavi
nem baj, hogy leirtad, én se várok sokat, és ugyis megtartjuk a babát. csak hogy tudjam, mire számitsak. de nem izgulok, itt 3an jonak látták. ha meg mégis lenne vmi gebasz, hát állunk elébe a kihivásnak.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?