Új privát üzeneted érkezett!

Römer King Plus Highline, a Kenguru Goldban vettük itt Fehérváron, 61.000 Ft- ért, de még plusz 6100 Ft- ért választhattunk ajándékba ruhát.

KépKép
bende
 
 


Sziasztok!!!

Vagyok ám, csak este mire végigolvaslak benneteket, addigra elfáradok, és nem marad erőm írni

A lábammal meg van vmi, mert a jobb belső bokám alatt fáj, be van dagadva meg pirosodva és nem tok ráállni se nagyon, most be van fáslizva, vizesborogatva, fastum gélezve, remélem segít, mert éjjel nem tudtam tőle aludni sem

Miló olyan, mint a mesében, hol nyüszi, hol nem, ma éjjel pl. jó éjszakánk volt, de két napja fél-egy óránként megkelt és másnap se volt semmi sem jómost is nyüszi és csak úgy a jó, ha vele vagyok, mellette fexem
amúgy most elkezdett gurulva, kukacmozgással közlekedni, és most a fennhangon kiabálok és nyögök, ha vmi tetszik-et nyomja, viszont, ha hason fekszik , de nem éri el az áhított játékot, akkor hiszti van

Mancsa, ma kaptam meg a levelet, majd priviben értekezünk!!!!és mégegyszer kösziiiiiiiiiiiiiiiiii
magában a miló sem eszi a stököt, de minden más gyümivel-alma, meggy, őszi, körte-csúszik

Szösz, köszi az infót, így már minden más!!
és vissza is igényelhetek belőle? hány %-ot?Gratula a Réka baba forgásához!!!!!!!!!!!!!!!!!!ügyi nagyon, innen már nincs megállás)
A Miló is uezt csinálta, h letettem hasra, majd addig húzkodta a kis seggét, amíg a hátára nem fordult, majd kezdte a vigyorgás, majd vissza hasra, és minden kezdődött előről, amíg be nem hergelte magát, h nem tud aludni, és igen, volt h több órán át játszottuk ezt…

Bende: hűű, mire végigolvastalak, basszus, jól megjártátok, de legalább végül sikerrel zárult a nap!!!csodálom a Nikit, h ilyen jól bírta, a Miló tutira nyűgösebb lett volna,, féle is most ,mert szombaton megyünk először vele hosszabb útra-Szolnokra szülőkhöz-és kissé aggódom, h bírja majd a hosszú autóutat!
édesek a képek!!!ésssssssssss gratula a fogacskákhoz

Zsula, a Krisztián akkor nagyon ügyes már!!!!

Ancsi, köszi a kérdést, miló jól van, bár a frontot ő is megérzi, olyankor sokszor kel, mint tegnap előtt is

Bibii, aztaa, akkor az én Milóm egy kis gombóc a Ricsihez képest, ő két hónnappal fiatalabb és 7,5 kiló és 71 centi!!!

Trundike, köszi a gratulát, bár néha úgy érzem, h nem fog megismétlődni, és nálam ezek az éjjelek még így 7 hósan is csodaszámba mennek)

Jaffa, nagyon szép a kislányotok!!
jaaa és nekünk is uilyen szőnyeg van a Milónálédes ahogy a kalácsot eszi

Lara, szegény Hannus, nektek is ilyenkor alszik amikor usziztok? Miló is így volt, én is nagyon sajnáltam, mi többek közt ezért halasztjuk, megvárom, amíg elhagyjuk a délelőtti alszit, és utána lehet újra megpróbáljuk

Kép
naspolyácska
 
 


mancsa, katinka BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!!!

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 

 
 

Sziasztok!

Ancsi_pancsi: Igen lehet hogy nem abban a sorrendben és nem úgy jönnek a fogacskák ki.

Lara: HA akkor nem tetszett neki jobb ha inkább nem mint hogy rossz élményei legyenek az úszással kapcsolatban.
Még nem tudom hogy ki jön vagy jönne pénteken. Jaffa jelezte hogy jönne csak nincs kocsija, de tutira senki nem mondta még :)

Anyany: És ha nem fizetnétek a hiteleket? Kinek a nevén van a hitel azazhogy ki vette fel? Tudom hogy mocsok dolog, de ha köszönet helyett még rátok akarnak terhelni az több mint nem fair.
Gyönyörű Zsófi. Barnikénak is 8 hónaposan jöttek ki a fogak, de akkor az alsó és felső 2 szinte egyszerre.

Bende: Nagyon huncutka Niki :) Imádni való, és milyen kiegyensúlyozott :)
Tegnap mi is nagyon nyűgik voltunk. Szerencsére megoldódott a dolog, és megint gyönyörűen aludt éjjel. Ma meg jókedvűen ébredt.

Naspolyácska: Én is azt hittem de lassan egy hete gyönyörűen alszik :)

Mancsa, Katinka hadd csatlakozzam és kívánjak Boldog Születésnapot :)

Lányok: Akkor ki jönne holnap fél 1-re Ringatóra? Más esetben érdeklődés hiányában elhalasztva jövő hétre :)
Én mindenkit szívesen látok, és ha lenne érdeklődés akkor a címem is megadom anélkül nehéz lenne :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


a topic Benjáminnal, én sajna még bőven kihagyom az ilyen ringatókat, de csináljatok képeket!!! puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


tündi!
anyóstéma: úgy volt, hogy el lesz adva a ház, ezért is költött még rá párom 800ezret, hogy be legyen fejezve, javítások, nemesvakolat kívülre, járólap a teraszra....
de anyós szépen elsunnyogta az egészet és nekem kezdte el mondani, hogy nem akar költözni, megpróbája elssunnyogni...
a hitel párom nevén van, meg a ház is. anyósnak nem adtak volna, aza eleinte az ő nevén volt, de a 800ezer is hitelből ment, úgyhogy újra fel kellett venni.
egyelőre reménykedünk , hogy jobb belátásra tér, de sajnos kicsi rá az esély.

és szörnyű, mert most a válság miatt még többen adják el a lakásukat, és tudnánk venni simán egyet, jó áron.de mégsem tudunk.
és az a baj, hogy mindig csak ezen rágódunk, pláne most, hogy hónap közepe van és megint hozzá kellett nyúlni, amit félretettünk...
Vendég
 


Sziasztok!

Most csak röviden majd, még jövök.

Tündi: Nekünk jó a fél egy holnap, megyünk szívesen. Bár Réka a héten többször is nagyon nyűgi, remélem nem rontja el a Ringatót azzal, hogy végig üvölti. Ma éjjel sem aludtunk sokat. :( Egyébként van alsó korhatár a Ringatóhoz? Egyszer mintha azt mondtad volna,hogy három hónap. Réka elég nagy már hozzá?

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Boldog szülinapot a szülinaposoknak! :D :D :D

Csajok a képek gyönyörűek, nagyon szépek a gyerkőcök!

Babakocsival buszoztunk ez még plussz poén volt benne de minden jól ment pedig még sokan is voltak a buszon.

Az itthoni helyzet kissé katasztrófális, próbálok úrrá lenni a káoszon kevés sikerrel. Ráadásul piroskám is mára megérkezett :x :shock:
Megyek függönyt varrni, utálom ha csupaszok az ablakok, amik egyébként tök szépek csak körülöttük még javítani is kell a falakat.
Tegnap kaptam a páromtól orchideát valentin napra. Odaadta tegnap mert nem tudta volna hova dugni :D Nagyon szép régóta vágytam rá még nem volt sajátom

KépKép
winchi
 
 


persze nem akartam mindent vastagon írni csak az első sort :lol:

KépKép
winchi
 
 


emma utálja ezt az időt...

tegnap ultraszar napunk volt...estére már jó lett, most meg az előző alvásidőben folyton megébredt valamire...kutya, mentő, szél, puki....így eléggé nyügi megint....imádkozom, hogy most aludjon egyhuzamba 2-3 órát, mert ha nem, akkor megint tiszta dilinyós lesz :) (szerintem ebben az apjára hasonlít ;)) mmint abban, hogy ki kell magát rendesen pihennie...amúgy , ha kipihent, akkor egy tündér:) Kép

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Boldog szülinapot mancsa és katinka!

Kép Boldog Szülinapot!

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


csak gyors bekukk
naspi
nem baj hogy kis gombóc,úgy aranyos,majd letornázza :wink: viszont ő magasabb mint rics :D
gégéé tök édi emma, ehhez úgy értenek hogy a hasukon hintáznak(ugye azt is csinálja,ha nem akkor igen vaksi vagyok :oops: ),közbe meg csodálkozva néznek,bizti tetszik neki az állvány
egyébként kezd javulni a popónk kopp kopp vééégre :)
Vannak kuponjaim 2db C@A- s 50% os kupon 92 es méretig lehet levásárolni márc, máj, júl hóban. ezeket pedig a dm ben lehet kiváltani: mam nyugtató cumi ,avent varázs itató 200ml, johnson's fürdető,gabi krém vagy púder, gabi mosópor. Ha esetleg érdekel valakit, szívesen odadom.

Kép
Kép
bibii
 
 


Katinka Mancsa Boldog Szülinapot!

Kép
Kép
bibii
 
 


Gégéé: milyen ügyesen emeli a fejét Emma baba. Ne aggódj, Dorkát is megviseli ez az idő! Tegnap éjjel kb. 4-szer kelt fel, máskor 1-szer szokott. Úgyhogy nekem is pandamaci kinézetem van ma. Majdcsak elvonul ez a hülye front.

Winchi: menyjünk segíteni takarítani??? :) Ügyes volt Matykó, hogy így bírta a buszozást.

Anyany: sajnálom anyós dolgot. Nem lehet könnyű, de gyere csak panaszkodni nyugodtan! Meghallgatunk szívesen! Csak azt nem értem, hogy miért nem gondol arra, hogy a gyerekei élhessék az életüket, és az unokájától veszi el a pénzt! grrrr :twisted:
Zsófi gyönyörű! :) Nekünk is van ronda kedvenc állatunk, csak az egy kicsit kisebb.

naspi: jó lehet ez a kukacmozgás! Megnézném! :D
Nálunk is dili van, ha nem éri el amit akar. Ja, meg újabban hason fekve az égbe emeli a lábait, meg a kezeit, aztán elfárad, és üvölt....
Nem tudom miért de nem nagyon megy a hasról vissza fordulás, pedig tanítgatom neki. Viszont állni, na azt aztán állandóan akarna, meg ülni.

Trundike: köszi, akkor úgy látszik, hogy nálunk rendhagyó fognövesztés lesz. Majd kiderül.

Bende: Niki is gyönyörű! Egyébként meg mindenkinek a sajátja a legszebb! Mi anyák már csak ilyen elfogultak vagyunk a gyermekeinkkel! :)

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


igen, ancsi, igazad van, elfogultak vagyunk a mi kis csodáinkkal! de ez így is van rendjén!
bízom, hogy anyós jobb belátásra tér, vagy párom és a bátyja leülnek vele beszélni végre. lenne miről. a bátyja is évi legalább ugyanannyit odaad neki, mint mi a hitelre...

gégéé!
emmababa nem semmi! nagyon ügyes, Zsófi erre a hasonfekvős szintre csak két és fél hónaposan jutott el.

winchi!
remélem hamarosan végzel a takarítással. nálunk nyáron cseréltek ablakot, meg állványozva volt a panel augusztustól november végéig. grrr de utáltam...

BOLDOG SZÜLINAPOT A SZÜLINAPOSOKNAK! MANCSA, KATINKA!
ÉS BOLDOG VALENTIN NAPOT MINDANNYIÓTOKNAK!
Vendég
 


sajnos mi kihagyjuk a ringatót. jó lenne, de talán majd legközelebb. most kicsit antiszociális vagyok, próbálok találni egy lehetséges megoldást, hogy anyós se legyen nagy szarban, meg mi sem és pozitív legyen a mérleg...
de eddig még nem jöttem rá. most emiatt nem tudok aludni. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


és képzeljétek!
Zsófi cumizik. pedig nagyon nem szerette. egyelőre csak néha, de egyre gyakrabban kéri és teszi a szájába. és nem csak szívja, rágja is . arra tippelek, hogy a fogacskák piszkáják, de nem tudom... Kép
Vendég
 


S.O. S. Fehérváriak!!!!

Megkérhetek valakit, hogy licitáljon helyettem a teszveszen? Én még csak most regisztráltam és mire aktiválnak, lejár az aukció!!!!

légyszi segítsetek!!!!

KépKép
bende
 
 


Helló! Katinka boldog szülinapot neked is!
28 éves vagyok! Köszönöm a köszöntéseket mindenki nagyon aranyos!
Reggel apa meg a fia elmentek boltba, és virággal jöttek haza. Levinél is volt külön virág, rózsaszín masnival, mert ez a kedvenc színe.( de legalább most már meg tudtam neki magyarázni, hogy az lányoknak való) Olyan édesek voltak. Kérdezgette apa, hogy mit kérek, hát szeretnék eljárni tornázni heti 2 nap 1 óra. Addig ő vigyáz majd a lurkókra. Ma lett volna az első alkalom, igaz most apci délutános, de anyukám örömmel jött volna unokázni addig, de...
Nagypapám rosszul lett, így be kellett vinnem a sürgősségire. Anyu jött velem, mert ő mondja merre menjek, én vezetek. Levit gyorsan elvittem anyóshoz, közben rábeszéltek, hogy Dorkát se vigyem magammal, majd a mamám addig vigyáz rá. Csináltam neki 2 dupla adag tápszert termoszban, hogy hűtse le, ha éhes a kisasszony, készítettem váltás ruhákat, aztán irány Fehérvár. Fél 4 előtt indultunk itthonról 8 órakor estünk haza. Pedig anyu vett matricát, így 20 perc az út. Elég gyorsan behívták a papát, alaposan megvizsgálták, ekg vérvétel stb. Mondták, hogy meg kell várni a véreredményt, kb 1 óra. 1 óra múlva meg is jött az eredmény, de volt ott egy hülye öreg néni, akit másfél órán keresztül győzködött a doktornő, hogy be kell feküdnie, vagy írja alá a papírt, hogy saját felelősségre távozik. És nem... Hány ágyasak a szobák, jaj ő nincs 3 ágyasokhoz szokva, milyen szobatársat kapna, inkább nem, vagy mégis... ez kb 40 perc volt, türelmesen elmagyarázta neki a nő, aztán mondta, hogy gondolkozzon, addig ő ellátja a betegeket. Ja ez kint volt a váróban, mindenki hallotta. A doktornő bement, erre a néni felállt a tolószékből és bement a dokinő után, na 1 óra múlva jött csak ki. Hát nem mondom mindenki szidta. Ráadásul a lányával volt aki szintén ott téblábolt körülötte, hogy most mi legyen. Már mindenki sutyorgott, hogy húzzon el magánkórházba, ha nincs ehhez szokva, de ne tartson már fel 1000 embert! Brrrrrr muszáj volt leírnom bocsi
A lényeg, hogy a papának valami anginás rohama volt, szív uh-ra kell vinnünk és más gyógyszert fog kapni, de nagy baj nincs.

Bende én ugyan nem vagyok fehérvári, de szívesen segítek, ha más nem teszveszezik.Eddig egyszer pacsáltam rá a teszveszen. Vettem egy babatáskát, tök szuperül nézett ki, csak valami dohos helyen tárolták, kb a 8. mosás után kidobtuk. A többi cucc mind szuper, amit rendeltem.
Vendég
 


bende!
én is gyakori teszveszes vagyok. ha tudok segítek!
küldj linket!
Vendég
 


Naspi: mi van a bokáddal?

Anyany: De fura Zsófit cumival látni! Biztos a foga miatt fogadja el.

Ancsi: Levinek is sokáig 3 foga volt alul, már egész nagyra megnőttek, mikor kijött a 4.

Gégéé: nagyon ügyi lánykád van, Dorka azóta emeli így a fejét, mióta egyedül megfordul. Előtte csak nyűglődött hason, belefúrta az arcát a takaróba és balhézott.

Kukacmozgás hihi mi hernyómozgásnak hívtuk :lol:
Vendég
 


Jajj, most olvastam tényleg, hogy te is teszveszezel és ti még szoktatok találkozni is! Bocsi
Vendég
 


Kicsit lefáradtam ma, lassan megyek olvasni, mindenki alszik körülöttem!
Vendég
 


hahó!

ahha, amit a képen láttatok, igen így kalimpál közben, meg lökködi magát...ennek eredményeképpen tegnap ÁTFORDULT!!!!
mondtam Norbinak, hogy semmiképp se hagyja ott, mert tök nagyokat lendít magán, a lábával. fürdés után megmasszíroztam a kis hátát, és akkor mondom, nézd Norbi ezt nyomja hason...így betámasztott, emelgette az egyik lábát, meg a kis seggét, aztán egyszercsak hopp...már háton is volt...mi is meglepődtünk, de ő is :)
mancsa, sajnálom a kórház dolgot! Jobbulást a papádnak!

anyany: nagyon édes zsófi a cumival...tuti a fogak zavarják!!!

ancsi: köszi a bíztatást.

bende: a cisztára több doki is azt mondta, hogy várjunk a műtéttel, és vigyük UH kontrollra rendszeresen, amíg nincs panasza, mert ha leszívnák valószínű visszatöltődne...

lara: hannus drága, remélem legközelebb élvezi az uszizást!

naspi: ma is durva szél van :( megyünk azért sétizni?

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm a szülinapi jókívánságokat, aranyosak vagytok! :D Mancsa, Neked meg így utólag boldog szülinapot! 8) Sajna én már 32 lettem tegnap...
Jó kis nap volt, Lili sem ment oviba, apa is itthon volt, este meg átjöttek anyuék meg öcsémék. Férjecském olyan fini csoki szuflét készített, most azt is reggeliztem. :oops: Meg kaptam könyvet, szép rúzst, körömlakkot, nyakláncot, szoknyát, hogy csini lehessek. :wink: Lili színezett nekem, Nati meg egyszerűen csak jó kislány volt. Bár aztán hajnalban ő is felébredt erre a szélre, alig tudtam visszaaltatni, most reggel is elég nyugtalanul alszik. Én ma tuti nem megyek ki vele, én is utálom a szelet, megfájdul tőle a fejem.

Gégéé: Emma nagyon édes, és milyen kis ügyes! Nem semmi, hogy már átfordult. 8) Natinak is sikerült egyik este a pelenkázón fürdés előtt, akkor párszor még megismételte, de azóta sem.

Mancsa: jobbulást nagypapádnak, jó hogy azért nincs nagy baj. Huh, ezek a ráérő nénikék, sokszor ki tudják akasztani az embert :roll:

anyany: Zsófi nagyon édes a cumival, tényleg a fogak miatt szeretheti most. Annyira sajnálom ezt az anyós-ügyet, remélem, sikerül valami kompromisszumos megoldásra jutnotok.

winchi: remélem, minél hamarabb úrrá leszel a káoszon. Mi is tervezünk ablakcserét idén, remélem, keret is lesz rá ezekben a nehéz időkben.

Ringató: sajna mi most nem tudunk elmenni, de jövő hétre megpróbálom úgy rendezni, hogy mindenképp mehessünk. Vagy jöhettek hozzánk.

naspi, remélem, már jobban van a lábad!

Bende: gratulálok a fogacskákhoz! Niki még mindig nagyon szép!:D

Jaffa! Nagyon jók a képek Miluról, olyan édes! :D Lili egyszer a kenyeret kezdte meg ugyanígy.

Katinka

Kép
Kép
katinka31
 
 


Sziasztok!

Mancsa, Katinka: Utólag Boldog Szülinapot Nektek!

Winchi: Orchideáról fénykép? Nagyon ügyes volt Matyi, hogy jól viselte a buszozást! :)

Gégéé: Hát Emma nagyon nagyon ügyes!!!!

Mancsa: Sajnálom a tegnapi napodat, pont a szülinapodon! De azért jó,hogy nincs nagy baj.

Katinka: forgásokkal mi is hasonlóan jártunk. Egyik nap megfordult a Manó, másik nap megismételte egypárszor, azóta pedig nem hajlandó, ha hasra fektetjük, kicsit emelgeti a fejét, aztán lerakja, és sírdogál.

Jaffa: a kalácsevős kép annyira aranyos!!!! :)

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Naspi: a visszaigénylésről, hogy hogyan működik, mennyit lehet, nem tudom. :(
Hogy vagytok? Lábad?

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Sziasztok!

Naspi jobbulást!

anyany kitartást a ház és anyósügyhöz! Zsófi cumival is szép :D

Gégéé gratula az átforduláshoz. Úgy látszik tegnap forgolódós nap volt mert, Matyi is végre átfordult hátról hasra :D Meg ő is csinálja a hason hintázást, többször a lába van magasabban mint a feje :D

Ringató milyen volt meséljetek majd :lol:

Kép
Az orchideám :D Háttérben az új ablak a bontott fal és még a babakocsi is látszik kint amiben Matykó szuszog :lol:

KépKép
winchi
 
 


Katinka,Szösz: köszönöm szépen!

Gégéé: hihetetlen milyen ügyes lánykád van. Még lehetséges, hogy visszaszívódjon az a ciszta? Remélem igen!

Katinka: milyen könyvet kaptál?

Jaffa: nekem is a kalácsevős a kecvencem, meg a zoknimutogatós! Milyen édes pocakja van!

Winchi:Biztos szép lett! Hétvégén anyósoméknál is ablakcsere lesz, apci megy segéderőnek!
Vendég
 


Ááááááá, már látom is az új ablakot! A mienk is ugyanilyen. Fehérváron az ablakszerkernél vettük. Tök szép az orchideád!!!
Vendég
 


Jajj, és Matykónak is nagy nagy gratula az átforduláshoz!
Vendég
 


Náunk esik a hó!!! És a hülye szél fújja mindenfelé. Grrr

winchi: nagyon szép az orchideád, meg szép az új ablak is. Matykónak gratula az átforduláshoz, nagyon ügyi a kis vőlegényünk.

Anyany: Zsófi édes a cumival. Érdekes, Dorka is mostanában néha elfogadja a cumit. Lehet tényleg a fogacskák miatt.

Gégéé: nagyon ügyi Emma baba, gratula neki az átforduláshoz.

mancsa: sajnálom a nagypapádat. Remélem hamar rendbejön!

katinka: mennyi ajándékot kaptál! Hűha, és apa ilyen ügyi, hogy csoki szuflét csinál? Nem semmi!

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


ancsi!
lehet, hogy tényleg fogacska miatt. a cumit lehet rágcsálni, és nem csak a cumiját, hanem minden részét.

mancsa!
sajnálom a papád. jobbulást neki!

jaffa!
milu nagyon édes! nagyon szép!!!!

winchi!
szép az ablak és szép az orchidea is! gartula Matyinak az átforduláshoz!

és kérek tippeket, milyen játékot kellene vennem Zsófinak, amivel sokáig elvan. mostanában inkább csak a rosszalkodás megy neki. kúszik a földön és persze leginkább azok a dolgok érdeklik, amire azt mondom neki, hogy nem szabad...
a képeskönyvet sokáig elnézegeti, a játszószőnyeg hidegen hagyja már, a zenélő dolgokat szereti... azokat is inkább kapcsolgatni...
Vendég
 


csajok feladom....
küzdöttem, hogy meglegyen ma a függöny mindenhova az utolsó a nagyszobai lett. olyan faszán sikerült, hogy amikor felraktam akkor vettem észre hogy egy csodás ívet vágtam bele és alul 10 centivel keskenyebb.... :evil: Az alja tökéletes lett nem tudom ezt hogy csesztem el.
Az egyetlen vigaszom, hogy "csak" a munkám ment kárba az anyag volt itthon nem került semmibe, ez a hülye fényáteresztős anyag biztos elcsúszkált, pedig szépen kiterítve a földön hasaltam vele. Na mind1 most kimérgeskedtem magam, bocsi.

Ez most miért van hogy eddig mindenhol szajkózták, hogy sztojkát keresik meg mutogatják a képeit, most meg hogy feladta magát mindjárt csak sz. iván és kikockázták az arcát. Személyiségi jogok :twisted:
Na kicsit negatív vagyok be is fejezem inkább

Köszönjük a dicséreteket!

KépKép
winchi
 
 


Winchi: sajnálom a kárbaveszett munkádat, kisebb ablakra nem lehet átalakítani?

Anyany: hogy van a mamád? Játék ötlet? Mindig az a legizgibb, amit nem szabad, de nálunk azzal volt legtöbbször elfoglalva Levi, ami nem játék. Pl a konyhából kapott pár műanyag edényt, azokat pakolta egymásba, vagy a fejére. Vettünk neki poharas egymásba rakhatós játékot, de az edényekkel jobban elvolt. Montessori torony, nagyméretű építőkocka, Levinek volt felfújható hengere, asszem pont ebben a korban, sokat tornázott vele, ráadásul egyensúlyfejlesztő is. Majd még agyalok rajta kicsit.
Vendég
 


http://www.youtube.com/watch?v=Q4f_UNMNONA

Te erős leszel a végén?

Nekem nem sikerült, bőgtem a végén

KépKép
winchi
 
 


mancsa köszi az ötleteket. kapott egy konyhai edénykét, amit nem használok. elvolt vele legalább 15percig. olyat játszottunk, hogy beletettem egy játékot ő meg kiborította.

a mamámat nem lehet műteni, mert van még egy csomó baja. fűzőt kapott, és sokat kell pihennie. alig mozoghat, nehogy gond legyen...
keresztapámat hétfőn műtötték, keresztanyámat pedig március 6án... ötödjére. mindkettőt kétoldali gerincsérvvel, ráadásul ugyanott... :cry: :cry: :cry: :cry:


viszont megint nagy dilemmában vagyok.
bőrgyógyászatra lehet menni beutaló nélkül is?
hol van?
ilyen foltok vannak Zsófi hátán pár napja. és egyre több... gombának tűnnek, lehet, hgoy a kapott ruháktól?? hypóznom kellett volna őket? pedig ecetes vízben öblítettem, ami fertőtlenít is...
Kép
Vendég
 


óóóóó, vannak cülinaposaink, háátttt

NAGGYON SOK BOLDOG CÜLINAPOT KÍVÁNUNK MANCSA ÉS KATINKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ahhh, köszi a kérdést lányok, a lábam már jól van, jót tett neki a dusztkötés, nem tom végülis mi lehetett vele, de kábé alig tudtam ráállni, majd elmúlt mintha nem is lett volna :lol: :lol:

Winchi, szép az orchideád!!!!és jó az ablak is, biztos fog majd a fűtésszámlán :lol: :lol:

Gégéé: jaj de édi Emmi bébink, és GRATULAA AZ ÁTFORDULÁSHOZ

Ancsi: én ez a mozgást hívom hason úszsnak, mikor kézzel lábbal klimpírozik, olyan, mintha úszna :lol: :lol: nagyon bírom, mert annyira tud édesem nyűglődni, de aztán mindig megsajnálolm és segítek neki :wink:

képzeljétek a Miló ma du. 1 órát elvolt magában, ezalatt simán megebédeltem meg gépeztem :lol:

Anyany, sztem is a foga lehet, hisz a cumit a Miló is rágicsálja, majd rájön, h jó azt cumizni is, simán beteszi magának a szájába, meg játszik vele :lol:
a dm-ben lehet kapni kezdő fogápolási szettet, 3 db-os, 800 pénz kábé, én az első buzogányosat most adtam a Milónak, és bírgya nagyon, rágcsálni
játék, ami leköti: hmmm, mobil, távirányító :lol: :lol: na jóóó, ez csak vicc
táncolj vele, nézzétek egymást a tükörben és grimaszolj neki, játsz vele kukucsosat, a Miló imádja, egy pellóval, v bmivel, pl. műanyag tányéralátéttel, h mindig máshol bukkansz elő, és már várni fogja, h melyik oldalon lát meg, nagyokat fog sikongatni rá, lassan csináld, úgy izgibb!!

jaa, és ha nem aarsz új és drága játékra költeni, akkor csináld azt, h pl. a 10 játék közül csak 4-et teszel oda, majd minden nap kap egy újat, egyet meg elveszel belőle, és ha azt akarod, h ellegyen egy ideig, odaadod neki az "új" játékot, garantáltan leköti egy ideig:)

Mancsa, remélem a papád már jobban van!!!!!de jóó lehetett, már én is várom, h a Miló meglepjen :lol:

Katinka: hát látom téged is elkényeztet a kis családod!!!!! :lol:

Szösz: az adóbevallásnál kell az összeget beírni és vhány %-át visszakapod!

mi holnap megyünk szolnokra, hátt elég cudar egy idő van, pályán ménk mondjuk, de aggódom, h hogy fogja bírni a hosszú autóutat :shock:

Kép
naspolyácska
 
 


húúú, lehet ételallergia is?! nem tudom, de csúnya nagyon:(
új étel, új fürdető...stb.. voltvmi új mostanában? igen, lehet rucótól is, bár azt nem hinném, h ilyen erős allergiát váltana ki :shock: :shock:

Kép
naspolyácska
 
 


hát egy hete kapja a tejpépet, de már előtte kezdődött...
fürdető a gyógyssezrtári a születése óta, kaját sem kap újat, mert lusta voltam megnézni, mit lehetne még adni...
tápszer, gyümölcs(főleg alma, barack, meggy, banán), bébiétel vagy én kotyvasztok főzeléket, tejpép, tápszer...
a ruhával meg azt gondoltam, hogy benne maradt valami gomba vagy valami, mert a ruháink nagy részét úgy kaptuk. de mindent kimostam, nem adtam rá semmit sem mosatlanul.
sőt, amit kimostak de nem úgy volt mosva, ahogy én szoktam, azt is kimostam... :oops: :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


húúú anyany ezek nagyon csúnyák! Fájnak is neki? A ruhákkal én is ezt szoktam, még ami illatos gyönyörű volt azt is átmostam a saját mosószerünkkel
Hajnalban meg éphogy visszaaludtunk a szopi után, sípolásra ébredtem azt hittem a szénmonoxid érzékelő, rohantam ajtót nyitni párom meg a kicsihez, erre a légzésfigyeló sípolt, mert lemerült az elem, de előtte semmi jelzés nem volt. Szerencsére Matyi fent volt egy kicsit sem ijedt meg csak nézett nagy szemekkel, nekem meg a szívem majd kiugrott.

KépKép
winchi
 
 


Winchi: nem semmi ébresztő! Most biztos nem kell a kávé!

Anyany: szegény Zsófi! Én pont az ecetes öblítés miatt nem gondolom, hogy ruhától lehet. Nemtom mi lehet. Ezek pici hólyagok? Kb így néz ki az övsömör, de nálatok ez szóba se jöhet! Beutalót nem tudom kell-e, hívd fel őket telefonon előbb. De lehet, hogy a házidokitok is tud mondani valamit.

Naspi: köszi! Jó utazást nektek, vigyázzatok magatokra, szar időt mond!

Levi a héten megtanulta a L betűt kimondani, eddig j volt az is, meg a r is. Most a r is L lett, tök furi. Ült az asztal alatt és gyakorolt: liszt, liba, lila, Levi, Laci, Lkecske...
Dojka most Dolka lett.

Már annyi játék összegyűlt neki, hogy felét bezsákolom és felviszem a padlásra. 2-3 hónap és cserélünk. Most fent vannak a kirakói meg az építőkockái, mert már sokáig nem foglalkozott velük, majd ha lehozom megint új lesz.
Az állatokat nem lehet felvinni, az mindennap használatos.
Vendég
 


winchi!
hát még jó, hogy semmi baj!
:oops: megijesztettem a lányomat ma éjszaka. rosszat álmodtam és elkezdtem a sötétben keresni a kiságyban, de csak a takaróját találtam meg. kitakarózott és elmászott álmában, mert a kismókus ám az ágy minden négyzetcentijén alszik. :lol:
nem kapcsoltam villanyt, csak kómásan tapogattam. és megijedt...

mancsa!
grtaula Levinek az új betűkhöz!!!

naspi!
jó utat kívánok! vigyázzatok magatokra!
de sztem semmi gond nem lesz. a picurok szeretnek utazni... az én lányom imádja...
Vendég
 


anyany

Az nem lehet hogy olyan helyről kaptátok a rucikat ahol macsek van? Amúgy a bőrgyógyra nem kell beutaló,nekem a védőnőm a heimet ajánlotta mert ott ált 100%ra meg tudják mondani hogy mitől van és ki is tudják gyógyítani. Amúgy én a helyedbe a barackot meg a meggyet elhagynám mert azok is allergizálhatnak.

Kép
Kép
bibii
 
 


hát macsekról nem tudok. Zsófi unokatesójáé voltak a ruhák. hogy előtte ki használta őket, azt nem tudom, mert egy részét ők is kapták. de sztem jövő héten elviszem.

jah! képzeljétek!
Zsófi egyedül felült. kúszott, játszott és egyszercsak ült. tegnap este 8óra körül!
és jön a foga! ezért hát a cumizás, a nyáltól kicsípett arc és a nyálkás hasmenés, a hosszabb ringatás alvás előtt. most élvezettel csócsálja a fognövesztős buzogányt.
naspi! jó, hogy eszembe juttattad. bent volt a fiókban.

wicca-ról valami hír???
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Elöször is nagyon-nagyon boldog szülinapot kivánok Mancsának és Katinkának és Tüncinek(Ha olvas minket) :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Anyany:A Hannusnak is hasonló folt volt a pofiján de kisebb volt mert pár napon belül elmentünk doki nénihez azt mondta hogy ekcéma szerü kaptunk krémet és 2 nap alatt elmúlt azóta nincs.
Vidd el Zsófit minél elöbb dokihoz aztán biztos hamar elmúlik :wink:
Remélem sikerül valami jó megoldást találni az anyós problémára.

Winchi:Ilyen ébresztö nekünk is volt már én is majdnem szivbajt kaptam :oops:
Nagyon szép lett az ablak és gyönyörü a virágod :D
Nincs kisebb ablakod amire át lehet varrni azt a függönyt?Jaj szegény.

Naspolyácska:Örülök hogy már nem fáj a lábad :D

Gégéé:Nagyon ügyi Emma Baba :D

Nálunk a Hannus 2 ,5 hónaposan átfordult hasról minden este a pelenkázón de szerintem akkor csak a buksija húzta el mert most már nem tud visszafordulni.Ha lerakom egyböl hasra fordul de vissza nem megy na majd belejön.
Ma jobban bírta az úszást egyszer pityergett de a Niki(Ő tartja)gyorsan adott neki játékot és már úgy elvolt képzeljétek a labda meg úgy tetszett neki hogy még a kis lába is járt hogy utolérje :D
Utánna megvettük a gyerekülést hátha mire kell már nagyon drága lesz.Lehet hozzá nyári huzatot is venni nyárra.Römer kinget vettünk.Meg egy aranyos kabátot is vettem Hannusnak tavaszra :D
Vendég
 


Hoztam pár képet :D Kép Kép Kép



És 2 kép Naspolyácskának az egyiptomi szobánkról.

Kép Kép
Vendég
 


lara!
nagyon édes Hannus a csatokkal is meg a cofival is! én is akarok én is! mondtam ZSófinak, szedje össze magát, mert cofit akarok neki fonni... ej de soká lesz még! de lesz!
és nagyon szép az egyiptomi szoba is:)
Vendég
 


bibii: engem érdekelnének a kuponok, ha még nem ajándékoztad el őket! Megírjam a címem priviben?

Lara: nagyon édes Hannus!Gyönyörűűűűűűű Irigy-irigy! Hogy lehet ennyi haja??? Imádnivaló! Cupp-cupp neki! Meg neked is!
Szép a szoba is!

Anyany: nagyon durva ez a kiütés Zsófi hátán. Figyu, lehet hülyeséget írok, nem lehet a fogtól? Ugye a fenékre mondják, hogy ott jöhet ki kiütés, de nem lehet, hogy neki a hátán jött ki esetleg? Szegénykém, remélem nem fáj neki, vagy viszket.
És nagyon nagy gratula a felüléshez! Nagyon ügyes!!!!!

Winchi: sajnálom a függönyt, ezek az anyagok ilyenek, én utáááálom vasalni ezeket a nyomi függönyöket....

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Sziasztok!

Hannus ez a haj :lol: :lol: :lol: Nem semmi majdnem fél évesen már csattokat hord meg copfban van a haja :lol: :lol: :lol:
Szép a szoba is

Matyi meg forgolódik :lol: Most reggeli szopi után is a nagyágyban annyira ette a kezét meg nézelődött, hogy átfordult hasra és egyre jobban bírja a hason létet is :)

KépKép
winchi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?