Új privát üzeneted érkezett!

Nem tudok belépni az iwiw-re és nem tudom megnézni Bettyt :(

királylány
 
 


Hoppá :!: :D :D :D :D :D :D :D :D

királylány
 
 


Dia! Lapppptetűűűűűűd van!!!!
Ez jó jel!!! :lol: 8)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 

 
 

Szerintetek mit vegyek majd az 1. házassági évfordulónkra a férjecskémnek?
Van valami ötletetek?

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty: nekem nincs :? De majd gondolkodom rajta. Mit szeret a férjed?

királylány
 
 


Regisztráltam a ciklus.hu-n.Egyszerűen nem tudom beírni a ciklusomat. :evil: :evil:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Hát ez az :lol: :lol: :lol:
Mindent! :D
Ha megkérdezem mit szeretne, legyen ez szülinap, karácsony, bármi...akkor mindig azt mondja, hogy Téged :lol: :lol:
De hisz én már megvagyok :lol: :lol:
Akkor is Téged :lol: :lol:
Hát ennyi!
Igazából keresztkérdésekkel szoktam belőle kiszedni, hogy épp mire lenne szüksége :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Miért nem tudod beírni? Nem engedi, vagy mi?

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty: piros szalag rajtad?

Mucus: hogyhogy nem tudod beírni a ciklusodat?

királylány
 
 


Dia :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nem rossz ötlet :idea: :idea: 8) :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty: kaposvári vagy? Ismered Fajtainé Kovács Györgyit?

királylány
 
 


Betty: jujj de nagyon szép menyasszony voltál, nagyon jók a képek :!: :!: :!: jelöltelek :wink:

királylány
 
 


Köszönöm.
Igen, Kaposvári vagyok, de így nem ismerem névről.
Aztán lehet, ha látnám, akkor egyből rájönnék ki az :)
Hisz ez nem olyan nagy város, és elég sok mindenkit ismerek.
Ki Ő? Rokon? Vagy barát?

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Egy nagyon régi levelezős barátnőm, az ismerőseim között megtalálod. Most várja a 3. gyermekét. Egy nyaralás alkalmával ismerkedtünk meg és azóta levelezünk....hány éve is?......kb19

királylány
 
 


Atttya ég, az jó sok idő. Most azért nem megyek fel iwiwre, mert el kell mennem Apáért lassan, végez a munkával, de ígérem, ha ma nem, holnap megnézem ok?!
És akkor egyben el is köszönök mára.
További szép estét mindenkinek, és aki pé. körül jár húzzon bele, aki nem, az meg már csak azért is :lol: :lol: :lol:

Jó éjszakát!!!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szia Betty. Annyira nem fontos, csak gondoltam hátha van egy közös ismerősünk a babanetes csajokat leszámítva :wink:

királylány
 
 


lányok jó sokat írtatok ezalatt a pár órácska alatt. :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitacska: hol jártál?

királylány
 
 


csináltam a pedikűr házit meg aludtam.... :oops: :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pedikűr házit? Mi volt az?

királylány
 
 


Ettől a Kiszel Tündétől világgá szaladok :!:

királylány
 
 


le kellett írni a bőrtipusokat..eszközöket...munkamenet folyamatát és a felhasznált anyagokat......

én is utálom a kiszel tündét........
bár egy dologba hasonlítok rá...........a szemöldököm hasonló...... :) :) :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita: :D ha csak abban, akkor nem gond, de te tuti nem vagy olyan "szőke" :D

királylány
 
 


hála nem vagyok olyan szőke..........sötét barna vagyok...... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok...
Én is utálom a Tündét....irgalmatlam sötét egy nő...
Lányok! Mit lehet tenni háyninger ellen???????????????? Bár már jobb, előbb voltam boltba, de azt hittem kidobom a taccsot...
És irgalmatlan zabálás ellen???? Már csak az hiányzik, hogy cukros legyek...hárman is voltak így a családban...Anyukám mondta, ne faljak, legalább kezdni elfogadni a dolgot... :lol:
És az igaz, ha nem vagy rosszul, az ált. fiú???????????????

Kép
nyuszifül16
 
 


sZIASZTOK!!!
A hócipőm ki van ezzel a nagy betűkkel,sose jól nyomom.... :evil:
Na a zsömle...6 db-hoz kell 0,25 kg túró....
A zsömléket kettévágod beáztatod vanilliacukros tejbe,kinyomkodod és megtöltöd a túróval,amit előzőleg elkevertél tojással,meg cukorral.Rárakod a tetejét (azt is beáztatod),és berakod a sütőbe kb 15 percre.Egy nagy pohár tejfölt elkeversz vaniliás cukorral,meg egy icipici tejet raksz bele,és ezzel leöntöd a kész zsölmléket,én imádom!!!!!Nem ismeritek?????

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


én mátéval nem voltam rosszul és fiu is let...de ez szerintem véletlen..........mindenki más.....egyépként én is állandoan éhes vagyok...... :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melinda: ezt hét végén tuti kibróbálom, jól hangzik és finom is lehet, bár a tejföllel nem fura a végén, vagy aza ki savanykás íz kel?

Kép
nyuszifül16
 
 


Én full kakául voltam,mégis fiam lett....a kaja szempontjából hurkát,tepertőt,gyrost,meg ilyeneket ettem volna,jahhh meg szalonnát,és fiam lett.Barátnőm édességet zabált volna mindig,lánya lett.Annyi ilyen babona van,nekem úgy volt egy táblázatba volt összefoglalva,az alapján 5-5 volt az állás,hogy fiam,vagy lányom lesz.Egyik tünet innen,a másik onnan volt....
PISTIKE?????????Leírjam????? 7-szer keltem vele....délig mamánál volt,én meg aludtam apával... :oops:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Nita : Máténál is ennyire éhes voltál, akkr mennyit híztál?
Én mindefélét eszek, éhes és álmos...ezzel lehetne mostanában jellemezni... :D És miket kívánsz?

Kép
nyuszifül16
 
 


Melinda: én sem az édesre vagyok rákattanva, hanem a sósra, msot egyébként szívem szerint fiúnek örülnék, egyébként mindegy... :lol: 8)
Hát, akkor az a chamomille egy szart sem ér nem? Pedig tegnap helyes adagban adtad be nem?

Kép
nyuszifül16
 
 


mátéval a 9 honap alatt 17 kilot híztam.... :shock:
sok pudingot ettem....most az ubit nagyon enném a savanyúkáposztát és mindent ami nem édes........de azért a krémesért ölni tudnék....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


De,jól adtam..mégis semmi....brühühühühü
Úgyhogy ma nem is adom.
Én is 17 kg szedtem fel,bár abból 5 kg víz volt,jááá,azt a bokát megsasolhattátok volna....mint a combom...akár a víziló,úgy néztem ki....ja nem!!!Hát én voltam bálnamama!!! :lol: :lol:
Adiadi!!!!A képen,ahol a két lányod van,azt nem mondod komolyan,hogy az a haja a kisebbnek?????

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


én is vizesedtem a mátéval de nekem akkor voltak szép formásak a lábaim........amugy olyan vékonyak hogy rossz rájuknézni........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mandarin mi még mindig várunk vissza remélem jössz is.:-)

Nyuszifül, én olyan rosszul voltam Levivel a 7 héttől a 12 hétig folyamatos hányingerem volt, igaz néha hánytam csak, de ahogy reggel felkeltem egészen míg este le nem feküdtem iszonyú rosszul voltam. Ettől félek most egy kicsit mert ugye Levi mellett nincs szabadság. :oops: :oops:
Azt hallottam hogy ha fiú van a pocakban sokkal rosszabbul vagy mivel férfi hormon van benned, és emiatt lehetsz rosszul, de lehet hogy hülyeség.?

Én most állandóan csokit meg édességet ennék, lehet lányunk lesz ( a kínai szerint annak kéne lennie).

Kírusra én is sokat gondolok, remélem minden rendben lesz.

Mucus nekem is van egy megérzésem veled kapcsolatban. Remélem bejön, és zebrás lesz a teszted. Kitartás én sem vártam az első teszttel eleget és a ciklus előtt 7 nappal megcsináltam és negatív lett. Aztán látod amikor meg meg kellett volna jönnie már szép erős csíkjaim voltak.

Ma reggel fájdogált a pocim, úgy mintha megjönne kicsit el is szomorodtam, de szerencsére délre már el is múlt.

Betty nem raksz fel képet ide magadról, menyasszonyi ruhában, én nem vagyok iwiwen és már annyian dicsértek, én is kíváncsi lennék rád. Sajna ide senki nem rak fel magáról képet na jó Mucus múltkor felrakott őt már tudom archoz kötni.
Kép[/quote]
boganna07
 
 


Melinda: a homeopátiás szerek először "felnagyítják a problémát" és aztán kezelik. Szerintem kapjon ma is, az egyszeri próba nem ér semmit.

Nyuszifül: én kb15kg-t híztam. Nem voltam különösebben roszul.

királylány
 
 


na visszajöttem meglátogattak öcsémék,
boganna nekem van képem a másik 2009 topikban 33 oldalon, menyasszonyi, laptetős, de már kicsit régebben tettem fel. De te nekem fent vagy a hi5-on nem?

betty tényleg nagyon csini csaj és szép volt a ruhája!

betty én már többször nem kérdem meg férjemtől mit akar ajándékba mindig azt mondja semmit kivéve most a szülinapján! Tudod mit kért egy Q7-est! Azt mondta neki nem kell Q10 elég a 7-es sötét színben :lol: :lol: :shock: :shock: :?: hát erről annyit mikor lesz nekem annyi pénzem, hogy egy Q7-est vegyek szülinapra, majd ha nyerek a lottón esetleg. Azt sem tudom milyen cég gyártja a fránya Q7 audi vagy inkább a BMW, gözzőm sincs.

Kép
Kép
melisch
 
 


Nna, nagy hirtelenjében itt van két kép rólunk:

Kép Kép

királylány
 
 


De jó de jó, még egy név akihez tudok arcot kötni!!!!

Szépek vagytok nagyon, és nagyon összeillő pár vagytok. :D :D
Kép[/quote]
boganna07
 
 


AUDI szerintem.Énisénis raktam már fel soksok képet magamról!!!
Királylány komolyan????De jó,hogy van ilyen tapasztalt anyuka is köztünk.Akkor adok.Csak apának kéne elmagyarázni,hogy ez nem gyógyszer....
A kínaiak szerint Pityesz lány!!!
Mandarin én sem akarom,hogy elmenj,de én nem láttam bántót a tegnapi írásomba,Nyuszifül se.
Jaj Lányok én olyan hülye vagyok,olyan oldalakat nézegetek amiket nem szabadna,már sokszor "kikaptam" érte,de nem tudom abbahagyni.Annyi szomorúság van benne,és napokig ezen rágódok...hogy miét ők??!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Melinda: csak nem az sos topicot?

Van egy homeopátiás könyvecském a különböző szerekről és ott írták.

Köszönjük a dicséretet, jól esik ám :D

királylány
 
 


Melinda igazad van, és emlékszem is rád, na meg a kis hurki-murki kisfiadra (ezt nem bántásból írtam, de annyira cukin hurkás).
Próbáltad már a fogára a dentinixot? Nekünk nagyon bejött, igaz van benne lidokain de nem lesz tőle semmi baja.
Pont azon gondolkozom hogy csináljak-e vonalzót szerintetek nem lenne korai?
Kép[/quote]
boganna07
 
 


Nektek nem sz@rakodik a társalgó? Nálunk még nem működik normálisan :twisted:

királylány
 
 


királylány nekem is szarakodott ma többször is a társalgó

Kép
Kép
melisch
 
 


http://www.angyalokszulei.hu/


Most jutottam a végére,jaj,de rengetegen vannak,be is fogom a pofám a nemalvás miatt.Most elszégyelltem magam.... :oops:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Oldalt menjetek az angyalkáinkra....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


melinda ne szégyeld magad nekem tuti nem lesz annyi türelmem ha siros lesz a baba én is voltam ágyhoz csapva mert siros voltam és anyának mentem az agyára szerintem én is megcsinálnám. Adiadi nem megy ki a fejemből amióta irta neked milyen keservesek az éjjszakái az ágy végében kuporogva és a picik éjszaka többszöt felsirnak néha egyszerre nem könnyü egy anya élete kivülálló szemmel tuti :cry:

Kép
Kép
melisch
 
 


melinda az álltalad ajánlott oldalon szomoru történetek vannak ne ilvas ilyesmit pont éjszakára!! :shock: :shock: :cry: én le is zártam egyedül vagyok itthon ugyis már csak az hiányzik, hogy ilyen szomoru esetekről olvassak :arrow:

Kép
Kép
melisch
 
 


Jó éjszakát! Megyek, mert Gábor nem bír magával és kitúr a gép elől :evil:

királylány
 
 


Melish, nem olyan borzasztó az, mint ahogy hangzik! Ne félj tőle, totál hozzá lehet szokni a nem alváshoz! :wink:

Melinda, ha megszületik a második gyermeked, lehet visszasírod majd ezeket az éjszakákat! Fel a fejjel, lesz ez még így se! :D
Amúgy igen, a képen a kislányom haját láttad! Jó nagy hajjal született.

Mandarin, gyere vissza! Én semmi bántót nem érzékeltem Melinda hozzászólásaiban! Szerintem tuti nem akart semmivel megsérteni téged, lehet hogy csak félreértés az egész! Tudod néha nekem is rosszul esett, hogy senki nem válaszolt arra, amit írtam! Sokan vagyunk, nehéz mindenkinek írni! Várunk!!!!!

Mucus, kíváncsi vagyok a farsangi képekre!

Boganna nyugodtan tedd fel a vonalzót!!!!! :D


Dia, sokszor én is alig tudok belépni a társalgóba............. Te nem teszel fel ciklusvonalzót?

Kép
adiadi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?