Új privát üzeneted érkezett!

Zaoáné
Én se érteném. :lol: De mindegy...remélem még beindulok! :)

Azt mondják a coca cola mindent eltüntet! :wink: El ne hidd! :lol:

Na megyek pihizni!Pusz mindenkinek!!!
vizkriszisback
 
 


SZiasztok!

Gyugyi :D

Azt nem tudom,hogy fogok aludni,de most nagyon izgulok. Ráadásul akkora hó esett. :shock: HOgy fogunk mi holnap reggel eljutni Pestre?
Megkaptad a pénzt?

Mindenkinek köszönöm a drukkokat.

Vicky, Suzy :D

Mindkét kissrác nagyon gyönyörű. Még képet!!! :lol: Olyan jó nézegetni őket.

Krisz :D

Drukk, hogy beindulj! További jó szurizást!

Megyek fürdeni, aztán megpróbálok aludni. Jók legyetek!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Susy, Vicky!
nagyon édesek a kissrácok! :lol:

Krisz!
mindent bele!én se nagyon értettem, de drukkolok 8)

Zsu!
holnap kezem-lábam keresztben!utána szabin vagy remélem :D

Gyugyi, Lamásza!
egészségetekre :P
Vendég
 

 
 

Vicuska :D

Csütörtök óta táppénzen vagyok. 8)

Sajnálom a kerítést.Újabb pocifotó?

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Zsu :)
Igen, megjött délután. :wink:

Lefekszem, hulla vagyok.....
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Én is innék pezsit, de nincs!!!!! :evil:
Valaki küldhetne fénypostával!

Gyugyi, csak nem Ő az ofőőőő????? :wink:

Jó éjt!

Kép
Vendég
 


Pálinkásat :!:
Kép

Tavi :)
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok!

Babákoknak átadtam a sok bókot, irultak-pirultak, még kis szégyenlősek. :lol:

Zsu!
Mi is hármat kaptunk vissza. Én úgy voltam vele, hogy sokkal nagyobb a százalékos esély és én minden tőlem telhetőt meg akartam tenni. Úgy voltam vele, hogy ha mindhárman maradnak, akkor majd az élet eldönti hogyan tovább. Az azért nagyon ritkán van, hogy a 12. hétig mindhárman szépen fejlődjenek, Lmaminak is lemaradt az egyik kis Drága, mire a redukcióra került a sor, így nem volt nehéz a döntés.
Ez csak az én véleményem, úgy dönts, ahogy a Te lelkednek jó!!!! Én nagyon drukkolok!!!! És a Babákok is!!! :lol: :wink:
Hihi Zsu, most esett le, hogy ma már ma van, így a döntés úgyis megszületett! :oops: :lol:

Susy, Viki!
Hát ezek a babyk valami csodálatosak!!!! :lol:

Viki!
Igen, már jó nagyok, volt ott egy csajszi, akivel együtt voltunk leszíváson-beültin és neki az egy babája kisebb volt. :lol: Kérdezték is mivel tömöm őket. :lol: Pedig fogytam 3 kilót. Hétfőn megyünk Hajdú dr.nőhöz, most Tapolcán voltunk. :wink:

Krisz!
Szorítok, hogy minden ok legyen!!!

Ma megyek védőnénihez és a saját doktorbácsinkhoz is, újra láthatjuk a Babákokat! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


ismételt afp már kicsit magasabb, de még a határon mozog: 0,64, a korrigált 0,72. 0,7töl jo. de én nemtom, mi ez, hogy korrigált. uh-n megint oké volt minden, a mai uh-s doki lánynak látta :shock:
na, annál szülök, amilyen nemü gyereket akarok :D
javasolták a genetikai tanácsadást a SOTE-n, de itt fehérváron is van quartett teszt, elöbb arra akarok menni.

takarítottatok már terhesen kolbászos hányást éjfélkor? ma lett volna a farsang az oviban, erres szegény Peti végighányta az éjszakát. én is majdnem tettem mellé egyet, pedig nem volt bajom eddig a feltakaritással. az elsö 2 farsangra is bekönyörögtük magunkat a dokinál, mert épp beteg volt azon a héten, tavaly lemaradt, és szegény idén is, pedig ugy készült, transzformersz jelmeze van. egy a vigazs, hogy lesz egy templomi farsang, oda beöltözhet.
dokinéni szerint elrontotta a gyomrát, vmit evett, ami nem volt jo, bár én is ettem mindent, amit ö. és persze a pici is, ö is 3x-ra kakilt, na már csak az kéne, hogy ö is beteg legyen.

zsu
hol vagy már a babákkal?

zsófi
neked mit mondtak?

fenci
bírod még? nemsoká szülsz :lol:

gyugyi
te meg nemsoká síelsz :lol: egyél is ám sokat, nem ám elvisz a szél a nagy sportolásnak hála!

pompom, kolibri, lili
hogy álltok doki-ügyben?

gaby
mi van veletek?

ticsi
kiszámoltam, meglenne a focicsapat! ha Árpi a rangidös köztük, akkor kijönne egy csapatra való fiu a topikból. a magzatkákat is bezsámitva. most majd zsofi, zsu és krsiz is ráerösit :lol: nemsoká. de a pompom-lányok is gyarapodnak :lol:

kandi
de jó, hogy minden oké, egy kis nyugalom! dolgozol? hogy érzed magad? tesó mit szól a kicsihez?

lmami
mi van Dani lábával?

lami
pezsit kérsz apától valentin-napra? :lol:

krisz
remélem, meglesz a lombik, és az eredménye is!

suzy, viki
tünemény bébik! azért majd csak alakul az éjszaka! suzynál egész jo már ahhoz képest, ahogy az elején volt.

gröni
Dóra szuper alvó. van vmi trükköd ezért?

gtünde???
babcsi??
mofly:hogy döntöttetek a lombikrol?

dike
mész tüsző uh-ra?
Vendég
 


tavi
ezt neked tegnapra!

Kép

Kép
Vendég
 


Napot!

Zsu hírek!

Visszakapta a törpéket, ikrek csücsülnek a pocakban a jó melegben! :d
És ott is maradnak.....

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Itt is hatalmas a hóóóóóóóóóóóóóóó!

Mé nem karácsonykor esik ekkora!

Gyerekek nem alszanak...biztos mennének szánkózni. :D

Képek

Kép
elpakoltam a kinőtt rucikat...ja az Árpit is? bocsi... :oops:
Kép
együtt spagettiztünk az uncsitesóval...így sokkal jobban esett a kaja...mondjuk annak ellenére, hogy 1 évvel fiatalabb, kétszer annyit eszik, mint én... :(
Kép
ugye tiszta papa vagyok! :D
Kép
szeretem a csokis palacsintát
Kép
mehetünk ki...micin satta, tá...más má nem is kell
Kép
vajon a mama ehető?

Kép
ticsimû
 
 


Kata

Vmi lehetett, mert én is hányást takarítottam éjfélkor...szintén kolbászost!

Nem is tudtam aludni utána!

Zsombi tesót kérdezted még ugye?
Bence Máté jól van! :D

Zsombi viszont elkapta az influenzát, anyuka meg a parát! :D

Nyugi én is lányra tippelek! A lányok afpje alacsonyabb legalábbis az ismerősök közt. :lol: :lol: :lol:

Kép
ticsimû
 
 


Gyugyi

Iwiwre nekem is mehet kép! onnan is szedhetsz le...most tettem újakat!

Kép
ticsimû
 
 


Sziasztok csajok! :D

Csak gyorsban olvastam vissza, fáradt vagyok de legfőképp álmos.... :oops: megyek hunyok egyet.

Zsu :D Mennek ezerrel a babatapik az ikreiteknek!! :wink:

Kukac :D Nagyon szépek a babákok, Hajdú drnő 4D-n nézi majd? Hátha látni már a nemüket?? :oops: 8)

Kata :D Ez nem semmi, hogy most meg lánynak látták... :oops: Te mit láttál? Vagy ahhoz szar volt az uhá hogy Te is kivedd? :roll: Nálunk ilyenkor már bőven-bőven egyértelmű volt, a vak is látta.

Vicky, Susy, Ticsi :D Babók nagyon édesek! :wink:

Gyugyi :D Egészségedre! :wink: Nekem is mehet kép a klubba!

Krisz :D 2x is elolvastam, de én sem értem... :oops: most akkor mi az ábra?? :roll:

Mi jól vagyunk, növünk, folyamatosan hullámzik a pocim. Tegnap éjjel - nem szoktam, mert Márk rögtön rugdosni kezd - de kb 1 percre hátra feküdtem, mert már full el voltam zsibbadva mindkét oldalon. Erre a drágám nemtom mijét, talán könyök vagy sarok, kidugta a mellem alatt, de akkora volt mint egy nagy szilva. Tökre meglepődtem, odanyúltam és kinőtt a 3. mellem, nagyon furi volt. :lol: Aztán mondtam neki, jól van drágám, értek a szép szóból már fordulunk is oldalra és akkor visszahúzta magát. :D :wink:

Ma voltunk köldökzsinórvér szerződést kötni. Hát detto olyan érzésem volt mint az apaságinál. 1,5 órán át ott voltunk, úgy hogy gyakorlatilag kérdésem már nem nagyon volt, mert oda-vissza elolvastam már mindent a neten. Ez a banya sem tudott se írni se számolni. 12ezer forinttal akart megrövidíteni, mert nem tudta használni a számológépet egy olyan művelethez amit elsősök is kiujjból kiráznak.... :evil: És persze az adatainkat is elírta, mert másolni nem tudott papírról számítógépbe. Komolyan mondom, ezek miért kapnak fizetést???? :evil: :roll:

Na megyek szunyálni mert leragadnak a szemeim... 8) :P

Pussz mindenkinek!
fenci
 
 


Sziasztok!

Újra itthon. :D Két bébit kaptunk vissza, akik most itt csücsülnek a pocimba, s ágyaznak szépen maguknak legalább 8 hónapra. :lol:
6 blasztocitánk lett, ebből 2-t kaptunk vissza, de még a fagyóba csatlakozott a 4hez még 4 kis picur,igaz ezek kevésbé szépek. De nem baj, belőlük lesznek a tesók. :wink: Két hét múlva vérvétel.
Minket is lebeszéltek a 3-ról az életkorom miatt. De nem bántam meg.Most nagyon örülünk ennek a kettőnek, nagyon készülünk az ikrekre. :wink:
Kérdés: kb. mikor ágyazódnak be?

Ticsi :D

Köszi a tudósítást! Micsoda képek, szuper!Árpit postázod? :lol: :lol: Várom nagyon! :wink:

Zsófi :D

Az élet eldöntötte. Blasztocitából nemnagyon engednek 3-at, s ráadásul az életkorom szerint még fiatal vagyok,így meg főleg. De nem baj, szépen fejlődnek majd a kicsikéink.

Mindenkinek köszi a drukkokat,még kérjük a vérvételhez és a szívhangokhoz is. :wink:
Puszi, megyek pihenek tovább.

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Jaj de értetlenek vagytok! :lol:
0. lombik:deca plusz gonal (még enyhe adagok)volt, 6.cn eredmény kaki, 8. cn eredméyn ugyanaz, leállítottuk...de akkor a 6.7. napon kaptam tovább a decát és 225, 225 gonalt
1.lombik:gonal, menopur...lassan inult, leszívás a 16. cn-en:3 embri
2. lombik:closty, nagy adag gonal12.nap leszívás (beteg voltam akkor eléggé)1 embri
3. lommbik:long protokoll, szóval rengeteg deca...bár végig felesével, gonal 1. naptól, menopur a 6.tól...leszívás 12.cn 2 embri
4.lombik:1-2cn:1-1 deca, 3-4-5 fél deca, 3-4-5 cn 225, 150, 225 gonal:eredméyn E2:12, ezért deca elhagyva, jön a sok gonal meg menopur.

Kövezzetek meg, de reggel a 2 régi gonalos előretöltött tolból is kiszívtam a maradék anyagot, tudjátok ami sose jön ki, így még benyomtunk plusszba vagy 75 egységet ma. Sose csináltam ilyet, de reggel valahogy rájöttem, hogy ki lehet onnan szedni...tudjátok mindig rengeteg cucc marad benne...és mivel visszanézvén a régi stimuimat, kaptam én már ekkora adagot, inkább biztosra mennék. :? (Mire jó ha van otthon fecsid meg tűid?)Amúgy a fonalból én amúgy is rendre többet adok ha tudok mert tudjátok van benne plusz adag, amit elvileg ha ügyetlen vagy vagy sok benne a bubi (ált. nem) kispriccolsz...na mi arra is nagyon vigyázunk...de ezt mindenki így teszi aki űgyes...a doki is mindig úgy írja, az utasítást, hogy a 450-esből egyik nap 225, másik nap 225+.Vga ynálatok nem? :shock: :D

Alaudtam 2 órát, most tanítok fél 8-ig...este fitt leszek apához! :oops: :lol:

pusszzzzzzzzzzz
vizkriszisback
 
 


Zsu
Hány éves vagy? :oops:
vizkriszisback
 
 


sziasztok!

voltam dokinál: kértem uhut is, bal oldalon 15mmes echoszegényebb terület, mely corpus luteumnak megfelelhet. talán a sárgatest vagy mi, de csak valószinű, nem biztos. :?
jobb oldalra nem mondott semmit. és a douglasban 20mmes folyadék sáv, ami nem jóóóóóó.ezért manuálisan is megvizsgált, de nem fájt semmim. nem tudja mitől lehet, csakk tippek vannak. tüszőérésnél elpattant egy ér, vagy ciszta volt...passz, de szerinte nem vér hanem viz!
szerintetek???véleményeket kérek!

márc 9én reggel 7re kell mennem laparra aznap műtenek is.

zsuuu! szupiiii nagyon szoritok!

KépKép
dike
 
 


dike

jól döntöttél! hipp hopp, és babás leszel!

Kép
ticsimû
 
 


Nem aludtam... olvastam... aztán meg párom is hazaért...

Dike :D Nekem ezek ismeretlen szavak, nemtom mit jelenthetnek.. :oops: :roll: :oops: Hajrá lapar!!

Zsu :D +++++++++++++++
fenci
 
 


Háj!!!!

Lehet kapok pezsit is, de megyünk Pestre megnézni a Diana hercegnő kiállitást, a jegyet kaptam Valentin napra (meg egész nap a gyerekhad nélkül leszünk :) )

Zsu!
Kép

Küldjetek ide is havat!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok lánykák!

Vérzős probléma megszűnt mire dokihoz rohantam volna.szerintem ez valami hormonzavar lehetett,hisz nagy dózisban kaptam a gyógyszereket az utóbbi időben.

Itt nálunk megint olyan rossz idő van.havas eső esik,bár csak kicsit minden nap,de arra pont elég hogy elrontsa a kedvem.ráadásul olyan szél van hogy az félelmetes. :evil:


Dike!

hajrá lapar.örülök hogy rászántad magad.
Vendég
 


krisz
fogadjunk, hogy te se fejböl irtad le az adagokat :lol: vagy ha igen, tul okos vagy megjegyezni ennyi mindent :lol: de most kismami leszel, és ugyis elfelejtesz majd mindent!

itt semmi hó, csak dög szél

dike
most akkor mehvolt pé, ez azt jelenti? term gyogy-hoz mikor mész? azért vesd be öt is, hátha mond vmi más megközelitést. báűtor vagy, elöre baba felé vezetö uton!!!

szegény peti lemaradt a farsangrol, pedig ugy készült rá. aszonták, gyomorrontás, de reggel a vizet is kihányta. ma már benne van egy fél krumpli :roll: mindjárt eszik még egy felet.

zsu :lol: :lol: mindegyik babádnak egy vigyori
Vendég
 


Hahó! :lol:

Zsu!
vigyázz nagyon a kettesikrekre! :D sok folyadék továbbra is, oksi? :roll: mikor kezdesz tesztelni?énnekem 3 napos babákat adtak vissza és az ET utáni 3.napra mondták a beágyazódást. :roll:

Kukac!
fogytál 3 kilót!honnan? :roll: :lol:

Kata!
hű......mégiscsak kiscsajszi lesz. :P ki mondta ezt ma? :roll:
afp korrigáltat én se értem, de jobb és biztos minden a legnagyobb rendben van odabent 8)
Peti jobban van? :roll:

Ticsi!
jók a képek :D

Gyugyi!
ki az of?helyes pasi? :wink:

Lami!
én is meg akarom nézni!mesélj majd milyen volt :lol:

Krisz!
most se voltál sokkal érthetőbb :oops: :lol: :lol: :lol:
mikor lesz kontroll? :roll: nehogy túllőd magad! :shock: :D

Fenci!
mindenhol ilyen hülyék? :evil: nekem még nem hullámzik a pocakom :roll:

ma egész nap tök aktív a kisasszony :lol:
voltunk 4d-n, rakok képet, de nem lettek jók, végig(pedig 40 percig néztük a 20 helkyett)a kezei az arca előtt voltak :(

Dike!
a Douglasban a folyadék a tüszőrepi után is van(na meg méh.kív-nél, de nehogy elkezdj ezen filózni, mert azt csak 6-8 hetes babásan látják, tehát nem nálad! :twisted: :lol: )
sztem tökre jó h bevállaltad a lapart :wink:
oszt hipphopp jön a babaeső :D

Kata!
tökre teccett a focicsapat+pomponoslány hasonlatod :D

Csajok(Dike, Kata) ma mindhárman eccerre voltunk a kórházban uhun, és ugyanott, hogyhogy nem futottunk össze?kövinél kéne csinálni egy minitopictalit :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Hali!

Krisz :D

28 éves vagyok. 8)

Dike :D

Örülök,hogy a lapar mellett döntöttél,sok mindenre fényt deríthet. drukkolok márciusra, s aztán mindjárt itt a babó.

Fenci :D

És mi jót olvasol?Hogy vagytok Márkkal?

LaMI :D

Pezsgő és Diana kiállítás? Irigy vagyok, én is megnézném, de most elnapoljuk. :lol: Mi megegyeztünk,nem lesz Valentin nap.Úgyis pihennem kell, nemmehetünk sehová,meg itt vannak az ikrek. :wink:
Ami tegnap leesett,ma mind elovadt. :(

Kata :D

Petinek küldök gyógypuszit, remélem hamar meggyógyul. Sajnálom,hogy lemaradt a farsangról. :(

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Kép


jujj, és képzeljétek tele vagyok csíkokkal köldöktől lefelé... :( :( :( brühühü :( :( :(

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Vicuska :D

Iszom sokat, de hátránya,hogy éjjelente 3x-4x is fel kell kelnem. 8)
Én elfelejtettem megkérdezni a dokit, mikor ágyazódhatnak be. :roll:

Muti a kisasszonyról a képet,kiváncsi vagyok rá.

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Vicus :D

Bújócskázik veletek a kisasszony,vagy nagyon szégyenlős. :wink:
Szép pofija van, s pocid is nagy már. Csíkok ellen kented?

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Zsu
28.Olvastam a másikban, hogy 35 év alatt ott csak 2 blasztó.Értem.
6-7. nap ágyazódik kb. fogantatás után...akkor kezd...és ez tart pár napig.

Vicus
Először azt hittem a ruhádra, hogy egy agyontetovált kismama hasa. :oops: :lol:
Csíkokat sajnálom, sztem hajlam kérdése. :( Nekem is lesznek egyszer tuti.
Babófotók szupik!

Dike
Lehet, hogy semmi extra.Pé után van ilyesmi folyadék...ha nem tűnik el csak az gáz...amúgy okés. :)

Kata
Nem fejből...megvan minden lap. :wink:
Jók a gyerkőcfotók tőled is! :D

Pusszantás!
vizkriszisback
 
 


Zsu!

2 hete a sokkal szebb pofija volt :oops: :roll: :lol: :lol:
most az apjára hasonlít, múltkor meg rám :D
az apja azt mondta ma uhun, h ő úgy látja, mintha fekete göndör négeres haja lenne! :shock: :D :D háááát, volt Tapolcán olyan pár is...csak nem cserélték el :roll: :lol:

kentem a pocim, de csak sima testápolóval meg kakaóvajjal... :roll:
tudom, ne panaszkodjak, ez legyen a legnagyobb bajom :D

ami a pisit illeti, babásan is 3-4x fogsz járni :wink: :wink:
Vendég
 


Csajok!

Ne irigykedjetek! Nektek most sokkal jobb! Babásnak lenni :lol: :lol: :lol: !!!
Pihenjetek és növesztgessétek a pocakotokatMi meg Gyugyival iszunk helyettetek is! 8) 8) 8)
A kiállitásról meg majd mesélek :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Fenci!
így utólag is, de Boldog szülinapot! :oops: :P :P

Kép

Csipcsab!
Boldog névnapot! :P

Gyugyi!
nekem eltűnt wiwről a klubunk :shock: :roll:
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Látom szépen gömbölyödik mindenki, akinek épp gömbölyödni kell. :) A babák is gyönyörűek!
Zsu, Krisz, drukkhegyek!

Nálunk semmi újság, szorgoskodunk. :) Csak köv. ciklusban terveztem dokihoz menni, progeszteront nézetni. (ha lesz köv. ciklus.. :) )És még azon gondolkoztam, hogy PCT vizsgálatot érdemes-e csináltatni valamikor... nem fáj, nem macerás, nem kellenek előkészületek, szóval szívesen megnézetném, hogy mi a helyzet ezügyben.
Vendég
 


Jut eszembe... Gyugyi, kaphatnék én is meghívót a klubba? :)
Vendég
 


kata! az van a papiron meg a doki is azt mondta szó szerint h valószinű h megvolt a tüszőérés. erre mondom én nektek h ez nem hangzik biztosnak.mert vagy meg volt vagy nem. természetgyógyászhoz holnap kéne mennem de reggel lemondom, mert most este átgondoltam h nincs még értelme elmenni, amig nem volt meg a lapar. na meg 20ezer forint....majd akkor elmegyek ha kiderül h teljesen minden rendben velem.

vicuska! igen lehetséges egy pici tüszőrepikor, de ő nagyon csodálkozott rajta és egyből mondta h meg kell h vizsgáljon manuálisan is. ez több mennyiség szerintem mint ami a tüszőrepikor bekerülhet folyadék, ezt vettem ki a szavaiból.
jaj de nagyon helyes a kislányod!!!!!!!
vicus, kata! ti mikor voltatok ma? én 10töl fél 1ig a korházba voltam.

ja és képzeljétek még az öltözöbe várakoztam az ultrahangra az előttem lévőnek hallottam a babajának a szivdobogását! hát ez már igy megható vol h nem is a sajátom!!!!!nem tértem magamhoz, olyan jó volt!!! :D

KépKép
dike
 
 


Helloka!!!

Zsu!!! BABATAPIK MENNEK!!!!!!! DUPLÁN!!!!!!! :D

Krisz, bevallom, én sem értettem semmit. :D A lényeg, Te tudod! :) Mi továbbra is szorítunk, hogy beinduljanak a kicsikék!!! :)

Kata! Jobbulást Petinek! :( Ez a hányás... :( Reméle jobban van azóta!

Fencikém, meggyógyultunk, úgyhogy valamikor megyünk felétek! Figyu, nagyon nem akarsz/mersz sehova sem kimozdulni? Oda a bababotba kéne mennem (Sori), gyerök kinőtte a bodykat és ekkora méret sehol sincs :evil: , ott úgy emlékszem volt. No, szóval oda kimersz jönni?

Dike, erről a szívhangról az jutott eszembe, mikor mi voltunk UH-n Apával, és Ő nem jött be, még maszat volt csak Bendus, + nem akart csak hasira bejönni, no szóval dokibá kihangosította Bendust. Mikor kijöttem, kérdeztem, hallottad? Erre Ő, az Te voltál??????? :lol: Ja, meg azt hiszem ugyanekkor jegyezte meg párom a leletet olvasva (CRL: 5 cm) hogy de jó, elég lesz Neki egy gyufásskatulya is aludni! :D Jól dönöttél szerintem! Szorítok Nektek! :)

Ticsi!!!! KÖSZI!!!!! :D :oops: 8)

Kép
Kép
sleepin
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Csak gyorsan.....

Vicuska :)
A Zapa is azt hitte, tetkós vagy!!!! :lol: :lol: Nagyon helyes a babád!
Iwiw-en ne az ismerősök között keresd a klubot, hanem a kezdőlapon jobb oldalt vannak a "klubjaim" ablak, ott kell lennie.

Zsu :)
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Dike :)
Csak így tovább....
Nekem rosszabb élményem van az öltözőfülkében..... Az előttem vizsgált lánnyal éppen azt közölték, hogy üres a petezsák.... :(

Pompom :)
Gyorsan küldöm az ajánlást! :wink:

Fenci :)
Rólad meg töltöm a képet!

Lami :)
Az jóóóó! Úgy megnézném én is. :)

6:26 :shock: Időőőő van! :?

KépKép
zapáné
 
 


Na még ez is!!! :lol: :lol: :lol:
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Szép reggelet!

Itten minden hó elolvadt... már várom megint a napsütést és a tavaszt! Bár szó se róla jobb rossz időben bezárva lenni mint gyönyörű napsütésben! :wink:

Zsu :D Van csomó kismamis újságom meg bnetet olvasok... Én el is felejtettem, hogy Valentin nap lesz... :oops: hmmm. Majd kap apa egy NAGY puszit tőlem meg egy rúgást Márktól. :lol: Pihenj sokat!!! :P

Lami :D Tévében mutatták a kiállítás egy-két részletét, szerintem nagyon szép! Biztosan tetszik majd Neked! Ja és menj cukrászdába is, az is hozzátartozik a lazítós naphoz!! :lol: :lol:

Kata :D Peti hogy van? Már jobban, remélem!! :wink:

Vicus :D Nagyon-nagy a pocakod!!! :shock: Mi ma fotózunk apával, majd feldobom. Nagyon jók a képek Lilláról! Nekem még nincsenek csíkjaim, anyumnak sem volt, pedig ő anno nem kente semmivel. Nekem ellenben a combjaim igen megnőttek.... :oops: :? Dehát ez a 4. hónap ágyban.... bárkinek megnőne ha csak enne meg feküdne babó nélkül is.... :roll: majd lemegy.. Fekete göndör négeres haja??? :lol: Ez jóóó. Tuti nem olyan lesz, de erre majd apácskát is emlékeztesd! :wink: Köszönöm a köszöntést! :wink:

Szerintetek császár után mikor lehet elkezdeni mozogni/tornázni? :roll: És mit? :roll:

Pompom :D Én pont pár hete írtam asszem Dikének a PCT vizsgálatról. Szerintem nem igazán ér semmit, de olvass utána és ha úgy gondolod, csináltassátok meg. :wink: További kellemes szorgoskodást! Gyűjjél a klubba! :wink:

Sleepin :D Hát megbeszéljük a csavargást, bár a héten minden nap kellett mennem valahova, és mire hazaértem már igen jól esett a fekvés. Nem is gondoltam, hogy egyszer ez az idő is eljön hogy már kimondottan jól esik feküdni. :P Várlak ám benneteket, jövő hetem már nyugisabb. :wink:

Megyek reggelizni, éhes lettem...
fenci
 
 


csajok én ujra bekavarok! Van köztetek olyan aki a szegedi kaálin volt. Nekem a doki azt mondta ha 2 hónap alatt nincs spontán baba menjünk Szegedre inszemre :shock: , hát azt sem tudom hova is kéne menjek és mi is vár ott rám. Szivesen várok bármilyen infot pü-ben, hogy nem zavarjuk a topikot. Köszi szépen elöre is
Ja nállunk férjemnél van mozgékonyságg probléma :cry: :cry:
Szép napot mindenkinek

Kép
Kép
melisch
 
 


Szia Melisch!

Nekünk is volt két inszemünk. Ha oda küld a dokid a párod eredménye miatt, akkor biztosan fognak Neked hormonokat nézni meg petevezeték átjárhatóságit csinálni. Ha ugyanis nem átjárható netán a petevezető, akkor az inszemnek nincs értelme, nem hozna sikert. A harmadik a párod vizsgálata, de gondolom a mostani eredményt ott majd elfogadják. Azt nem tudom, hogy a Kaáliban kell-e majd a beavatkozásért fizetni, remélhetőleg nem.
Előtte valamivel (tabletta vagy injekció) stimulálják a petefészked és 1-2x kell menned ultrahangra hogy pontosan be tudják lőni az inszem időpontját. Inszem előtt 48 órával kapsz egy tüszőrepesztő injekciót. Maga az inszem egy 2 perces művelet, egyáltalán nem fáj, és utána 2 héttel kell tesztelni. Kábé ennyi.
Arról nem beszélt a dokid, hogy netán meg lehet próbálni a párod eredményét feljavítani? :roll: Párod azóta volt már dokinál?
fenci
 
 


jaj Fenci ez olyan komplikáltnak hangzik még egy vv-t valahogy kibirok de átjárhatóságit attól nagyon félek. Én irtozom a tüktől és az ilyen fájdalomtól :oops: :oops: nagyon fel kell rá készüljek lelkileg még a baba miatt is. :oops: :oops: A Kaáliban majd a beavatkozásért tuti kell fizetni mert mi román állampolgárok vagyunk és itt vagyunk biztositva. Tán 800 Euro/inszem + a vizsgálatok. Ezért lehet nem rohanok fejjel a falnak hátha összejönne spontán igaz nehezebben de mégsem lehetetlen. A párom eredményének feljavításáról nem tudott mit mondani mert nem specialista, kértem adjon legalább egy nevet hova küldjem adott de nem tudta biztosan ha az illettő urológus foglalkozik ilyesmivel. :cry: . Párom kiváncsian várta mit monda a doki de nem igazán akar tovább lépni :cry: :evil: meghallgatott de az inszemről hallani sem akar, pedig lassan ő is bele kell törödjön :wink: én most keresek utána, hogy mivel is jár az egész, hogy barátkozzak a gondolatta.

Kép
Kép
melisch
 
 


holnap kell tel.n jelentkezni az I.sz.nöi klinikán gent. tanácsadásra. van vki, akit ajánlotok?
holnap megyek a quartett vv-re is.
délután még jövök

peti tegnap este 2 fala krumplit evett. ma már 4 háztart.kekszet :roll:
Vendég
 


Vicuska!
Gönyörű Lilla, gyönyörű pocakban!!! Nem kented a pocidat? Én már az elejátől kenem napi 2x, bár állítólag akinek hajlama van, annak így is csíkos lesz. :roll:
3 kg-t úgy fogytam, hogy aug.ban, mikor vége lett a szuriaimnak, annyi ugrott fel. :wink:

Kata!
Én ott sajna nem ismerek senkit!

Fenci!
Te már most fogyókúrázni és tornázni szeretnél? :lol:

Zsu!
Hajrá ikrek!!! :lol: Pisilés így marad, én beülti óta 3-4x megyek éjjel. :roll:

Voltam tegnap védőnéninél, egy órán keresztül töltötte ki a kiskönyvem. Hát nem egy tempón pörgünk, olyan, mint a hátramenés. :twisted:

És voltunk az új drbácsinál és nagyon kedves, szimaptikus volt és minden rendben a Babákkal, megcsinálta a 12. heti genetikai uhut.
Kaptunk most olyan képet, amin együtt vannak. Ja és azt játszották, hogy lecsúsztak a zsákban, majd lábbal visszarúgták magukat és újra... írtó édesek voltak. :lol:

Adatok:
A Baba:
CRL: 50,9 mm
BPD: 18,3 mm
NT: 1mm

B Baba:
CRL:49,7 mm
BPD: 17,8 mm
NT: 1,1 mm

KépKép
zsófikukac
 
 


És képzeljétek 12+2-nek mérte őket tegnap a gép! :lol:
És továbbra is keksztilalom van... :evil: :cry:

KépKép
zsófikukac
 
 


Kukac :D Na hol az a kép ahol együtt vannak a babákok???? :D :lol: Mutizzad de gyorsan! :wink: Örülök, hogy minden rendben volt az uhán!! :wink: Hát még nem akarok tornázni, de szülés után mihamarabb el akarok kezdeni mozogni... azért ez az egyhelyben tespedés még az izmaimat is visszafejlesztette... ja meg azért nem ártana majd beleférnem a régi gatyóimba. :oops: :lol: Tavaly mikor lefogytam, csomó új gatyát vettem nyárra, jó lenne hordani idén is őket. :roll:

Kata :D Én sem ismerek ott senkit... Mi történik egy ilyen tanácsadáson??? :roll:

Melisch :D Odahaz tb alapon nem lehet például átjárhatóságit csináltatni? :roll:
fenci
 
 


napot

melisch
nincs meddőségi részlege vhol a kórházatoknak, vagy hazai kórháznak? mert ez baromi soknak hangzik, egy inszemért!

kukac
a haskenéssel egyet értek...ha hajlamod van úgyis kireped...én nem kentem csíkos, mint zebra, ismi kente, neki is! hát spóroltam olajat!

kata
fogjunk kezet! napi kaja, 1 rudi...tegnap estére lázas lett...most várom a dokit! tényleg mit csinálnak egy ilyen genetikai tanácsadáson? barinőmnek mindkétszer 0,5 lett, és mégsem küldték...semmi baja a kislánynak! elmentek az istenhegyi géndiagn centrumba is!

vicuska
óriási a pocid, és micsoda lányos! nem is takart annyira Lilla...nagyon jól láccik..nagyon édes!

mi vót még

dike
én ezekhez a folyadékokhoz nem értek...még sose mondtak ilyet...azt se tom, ez most jó vag yrossz

Kép
ticsimû
 
 


Hali! :D

Ticsi!
mit mondott a doki?Árpi lázas? :roll:
mi az h lányos a pocim? :oops:

Fenci!
hatalmas?tiédről mikor látunk újabb fotót? :D

Kukac!
hol a kép a babákokról?kentem én, de csak sima testápolóval.....most már hiába kenem drága trutyival,igaz? :roll: :(

Krisz, Gyugyi!
nem tetkós a hasam! :lol: (a popómon van 1 pici tetkó, 1 fekete rózsa :wink: )

Kata!
mikor lesz eredménye a quartett tesztnek?
nem tudok semmit a genet.tanács-ról :shock:
de bizti okés minden.Peti akkor jobban van?nem hányt ma?

Sleepin!
hányas bodyt hord a kis drágád? :lol:

Zsu?
babatapik+++++++++++++++ 8)

Krisz!
újabb hírek? :roll:

most beszéltem a barinőmmel, tegnap volt a BMI-ben az.5.lombik, holnap lett volna a beülti, de csak 2 petikéje lett és ma hívta őket és 1 se osztódott.... :shock: :( :cry: és nincs is több lehetőségük, csak pénzes.... :roll:
Vendég
 


Kukac! Ilyen tökéletes eredményeket! szuper!!!! :D Hát ha keksztilalom, akkor az, megéri, nemdebár??? :D A-B baba.. ez aranyos... :D

Fencikém, nekem is csak a jövőhét jó, ez halálos lesz... hétvégén festés... gyerek mellett, Apa melózik... Azt hiszem délutáni alvásra megyünk Anyósékhoz! Még jó, hogy már csak 1et alszik!

Hééé Csajok, jobbulást a picuroknak!!!!!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Vicus :D Ez szörnyűű ami a barátnőddel történt.... :cry: :cry: és most mi lesz???? :roll: :oops: :(
Ha apát rá tudom venni, akkor ma lesz pocifotó. Most néztem ebéd után, szerintem sokat nőtt. :roll:

Ticsi :D Doki mit mondott? :roll:
fenci
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?