Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok........
kirus mért kell rossz hírekre jönnöm???????? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
nagyon sajnálom....de légy erős!!!!!!!!!!sok pusszancs!!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó rggelt Lányok!
Na, látom senki nem volt, én is mindjárt megyek suliba.
Ha, valaki tud valamit Kirusról, az szóljon!
Szorítsunk nagyon neki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nita: tegnap nem láttalak, minden ok?

Kép
nyuszifül16
 
 


nyuszi tegnap vmi probléma volt a babanettel.nem tudtam a társalgora jönni...ma reggelre csinálták meg......
jol vagyok igen.........és te?
vmikor összefuthatnánk?
ma megyek a mamámhoz a 7.kerbe........ :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Nita: ha nem gond, akkor majd megtudnád kérdeznia barinődet, hogy esetlge Holba dokit ismeri-e? És milyen tapasztalait voltsk a Szent Imrével?

Kép
nyuszifül16
 
 


még nincs hírem Kírusról...
Vendég
 


persze megkérdezem....írok sms-t neki..

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Nita tényleg összefuthatnánk vmikor, csak most nyomom a napi 3 óra előkészítőt, már zuhiznom is kellene, meg szakdloból csak 15 oldal van meg, nagyon gyérül állok, de tényleg jó lenne vmikor összefutni, de lehet, csak a jövő hét lesz jó, vagy ez a hét csüt-pént?

Duna: ok, amjd monda az infót, nem volt külöfelírva aszámod, így mikor nem működött a net nem tudtalak hívni, mert nem láttam a számot, utána meg már este lett..
Jobban vagyok, így most nem zavarlak, de nagyo köszi, sztem este írok privit, majd Te is írhatnál, ha ráérsz, hogy hogy vagy????

Kép
nyuszifül16
 
 


Na, tényleg megyek,mert elkésem... :D Szép napot! Vigyázzatok magatokra!

Kép
nyuszifül16
 
 


a csüt nem jo megyek keresztlányomékhoz......de akkor legyen jövöhét......
most megsek mert öltözni kell......estig ha kibirod és jön válasz akkor megírom a doki nevét........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kírus írt: megnézte egy másik doktor egy másik uh-on, és kisebb, így szerintük szívhangnak sem kell még lennie. Nagyon bizakodik!

Drukk!!!!
Vendég
 


Köszi Duna az infókat. Akkor van remény, ezért jó ha többen megnézik, mert vannak dokik akik direkt az UH-ra szakosodnak, és azok profibbak is. Szegény Kírus, ezt az éjszakát nem kívánám senkinek, amit átélhetett. Add át üdvözletemet Kirusnak, és sok-sok gyógypuszit is!

Kép
Kép[/quote]
boganna07
 
 


Sziasztok lányok!
Jöttem volna tegnap én is hozzátok, csak sehogyse sikerült belépnem a babanetre! (Bár látom néha nektek is akad gondotok a belépéssel.)

Egyszerűen lehűltem, mikor olvastam, hogy mi történt veled Kírus! Annyira beleéltem magam, hogy még a párom is megkérdezte mi a baj velem! De ha igaz, hogy csak vaklárma volt az egész (bár úgy lenne), akkor meg a k..va a...ába kívánom azt az orvost, aki ezt tette veled!!!! Ez iszonyat! És hogy nem bírtak még aznap ott utánajárni a dolognak???????????? Hogy hagyhattak téged abban a tudatban, hogy lehet hogy meghalt a babód????????? Totál kész vagyok ettől az egész dologtól! Őszintén kívánom, derüljön ki hogy minden ok odabenn és hogy soha többé ne kelljen ilyet átélned!

Nyuszifül, az émelygések nekem kb. a hatodik héttől kezdődtek! Bár látom írtad, hogy te is öklendeztél a minap.

Úgy döntöttem, ha addig nem jön meg, vasárnap tesztelek! De jó is lenne ha összejönne, bár az égvilágon semmit nem érzek!

Kép
adiadi
 
 


Sziasztok!
Tegnap én sem tudtam jönni, mert nem engedett. :(

Jaj Kira! NAGYON SZORÍTOK! REMÉLEM JÓ HÍREKET HALLUNK!

Ez tényleg borzasztó, így kibírni az éjszakát, hogy mi lesz. Megáll az eszem, hogy tényleg miért nem néztek meg akkor tegnap jobban.

Én is voltam dokinál. Megkaptam a tüszőrepesztő szurimat. :) Este kell házaséletet élnünk. :D :oops: Ez van a javaslatba írva. :) Úgyhogy nagyon rákészülök, pihenek majd délután, hogy ne legyek fáradt! :D Szorítsatok! De most megfogom nézni LH tesztel is hogy mi a helyzet, mikor mutat tüszőrepedést. A PG 53-at meg kidobom a francba. Nekem az még sose mutatott páfrányokat. Max akkor látok rajta ilyet ha ráteszek egyet. :roll:

Nyuszi: Jó fejtágítást! :)
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Nyuszifül: Olvastam mik történtek Veled, hát nagyon sajnálom, csak a babóra figyelj most inkább...

Kírus: Atyaég! Remélem nem lesz semmi baj, és a doki csak "elnézte" a dolgokat. Naggggyon szorítok neked!!!

Én ma voltam UH-n, tüszőkukucs volt, jobb oldalon 22, ill. 20 mm-es tüszők láthatóak, a nyálkahártya 5,7 mm.
Szexelni ma kötelező mindenképpen 8) :lol: , és a 14. c.n.-on, azaz holnapután vár vissza újabb UH-ra.

Mindenkinek további szép napot!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


sziasztok!

Kirus nagyon drukkolunk ám, hogy a baba mégis jól legyen :P :P :P :P

Perpike nektek meg mindent bele szivből kivánom, hogy 14 nap mulva hozz pozitiv tesztet!

nyuszi jó sulizást!

puszi a többieknek is!

betty én holnap megyek töszőkukucsra még korán van de csak holnap van ott a dokim, lehet megint hiába megyek még van 5-6 napom pé-ig de csütörtökön akartam menni és ügyeletes a korházba akkor a doki nem megy magánba! Na de mindegy nállunk ugy sem lesz még baba. Férjem repül holnap vagy holnapután Chisinau-ba és csak szombat reggel jönn vissza baba projekt ügyében siett vissza :lol: :P :P még marasztalták de azt mondta neki muszály itthon lenni. Ugy szeretem mindent belead sajna inkább vaktába mint hasznosan :evil:

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!

Jó volt olvasni benneteket, főleg a Kírusról írtakat, Dunakavics, köszönjük neked!

Nyuszikám,
nálam piri ezerrel, de legalább már tudom, mi a vége, és most új hónapnak nézünk elébe.
Szerintem volt egy álpozitív tesztem.

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Melisch: Az a lényeg, hogy a férjed mindent belead, az, hogy az időzítés nem jó, nem rajta múlik, de látszik rajt, hogy mennyire szeretné. :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Átadtam Kírusnak a drukokat, köszöni :D Valószínűleg pénteken hazaengedik.

Lyly: sajnálom ezt a téves pozitív tesztet... :?


Adiadi:vasánap én is tesztelek :wink: , ha addig kibírom,már megvettem ma a tesztet :D Csak sajana nem túl esélyes ez a hónap nekem :roll:
Vendég
 


duna van esély Kiránál, hogy marad a baba?

mindenkinek drukk a következő pé-kor 8)

Kép
Kép
melisch
 
 


Dunakavics ez nagyon jó hír!!!
Kírának mennek a plusszok++++++++++++++++++++

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Melisch!
Igen, mert a másik doki, másik uh-on kisebben látta, és akkor szívhangnak sem kell lennie! Remélem, igaza van!!!

Lánykámnak kötőhártya gyulladása van. Mire sikerül belecseppentenem a szemébe.... :shock: :lol: És kétóránként kellene :D
Vendég
 


De miért pénteken engedik csak haza???Ha tényleg kisebb,és ezek szerint még nem kell szívhangnak lenni,akkor miért kínozzák ott??Biztos pihenni se tud :evil:
Örülök a jó hírnek,én modtam,hogy hátha kacsa,legalábbis nagyon bíztam benne!!
Ma kapom a Chamomillt vagy mi a búbánatot,na hátha a alszik tőle Pityesz!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Duna most igy értem én is :oops: . Ne is mond én cseppentettem a férjem szemébe, mert szerinte ki volt száradva :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: rosszabb volt mint 1 gyerek igy megértlek. Mielöbbi gyógyulést a picilányodnak!

Melinda mielőbb legyen hatása a Chamomillt , nem tudom, hogy birodd még annyi étaludatlan éjszaka után. Talán előbb utóbb én is megtapasztalom :oops: :roll:

Kép
Kép
melisch
 
 


Duna örülünk a jó hírnek, tényleg miért kell péntekig bent maradnia?
nekem elvileg holnap kéne megjönnie, de ha 30 napos akkor pénteken. Már én is úgy tesztelnék, de nem merek annyira hülye vagyok. Ma elég erősen belenyilallt jobb oldalt a pocim, mikor Levit felemeltem. Nem könnyű már 11 kiló, meg táncolni is imád velem szóval remélem nem lesz gond.

Lyly, sajnálom a pirit de így lehet hogy jobb mert nem kell idegskedned amiatt hogy nagyon beteg voltál, és az lehet hogy árthatott a babának.

Betty hajrá, jó szórakozást!

Melish, én drukkolok nektek, de lehet hogy mégis jobb lenne beszélni a férjeddel, nem jó ha ennyire magába zárkózik ezzel a problémával, nem?
Kép
Kép[/quote]
boganna07
 
 


Lányok vettem ilyen Clear Blue tesztet, szerintetek ha holnap reggel tesztelek vele, akkor már ki kéne mutatnia?
Kép
Kép[/quote]
boganna07
 
 


Nem tudom,de van olyan ami a szexuális együttlét után 6 nappal már kimutatja,az tudom,hogy annak ki kéne,de hogy ennek??!!Azt nem tudom.Hányas érzékenységű????

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Melinda sajna azt nem találom rajta. hihetetlen milyen küzdelmet folyattok a fiammal, ő is mindenképpen írni szeretne.

Kép
Kép[/quote]
boganna07
 
 


Sziasztok Lányok!
Na, végeztema sulival, utána mostani jó szokásomhoz híven jól bekajáltam, és aludtam , mint a bunda.De most nem vagyok álmos, ma egyáltalán nem nyilalt a pcom, jó volt...vagyis remélem ez sem baj.

Kirus: nagyon szorítunk, és gondolunk rád, remélem csak orvosi hiba volt, és akkor még itt beszélnenka felelős orvosi tájékoztatásról, remélem rendesen kivizsgált, ha nem a saját orvosod volt, és úgy érzed nem vizsgált ki, vagy bármi hibát követett el a kórháznak ingyenes független betegjogi képviselője kell legyen...de ez csak a végső eset. Remélem nem történt mulasztás, vagy szakmai gondatlanság és a babó jól van és Te is! :)

Melisch: az nem baj, ha többször mész, inkább nézzenek meg többször, és tudja szépen végig követni a doki bá a folymatot, a Kedvesedet meg kényeztesd, mert ő legalább érett férfi normális hozzá állással! :wink:

Nita: végül is a doki akkor fix, Dr. Holba Sándorról, ha tud, vmi infót a barátnőd, és általánosságban a Szt. Iméréről azt nagyon megköszönném! Remélem, Ti jól vagytok, még két nap és 5 hetesek leszünk, annyira bízom benne, hogy nem lesz semmi baj! Hisz én próbálok vigyázni a picikémre.

Adiadi: húúúúúúú, de izgi, mindjárt tesztelsz!!! Remélem jó híredid lesznek. Ugye Te laksz ÍDebrecenben és neked van az a két helyes lánykád!?
Megy a drukk!!!! :lol:

Melinda. mi aza chamomille?????????????????????? :shock: :shock: :shock:

Betty és Perpi: húúúúúúú, akkor jó éjszakátok lesz, húzzatok bele ám, és azért ne csak az eredményre figyeljetek, hanem, hogy jól érezzétek magatokat! :wink: :wink: :wink: 8)

Anna: remélem, hogy ezek a nyilalások jót jelentenek...úgy szeretném, ha csatlakoznál a kismamik sorába!

Duna: jaj, a ktőhártyagyuszi az olyan rossz, nekem is volt többször kiskoromban...és én is utáltam a cseppentést...de ez legalább segít! Jobbulást Neketek! :D Azért ne add fel, hátha pozi lesz az a teszt!

Lányok: ma előkészítőn közölték, hogy csak a polgár államvizsgaanyag 3.200 oldal és 1.800 § :cry: :cry: :cry:

Ja, szerintetek mi lehet a baóm, ha full pozi Lh előtt voltunk együtt egy nappal, és pozi Lh után egy nappal????KÍváncsi kezdek lenni, mondjuk mindegy, csak legyen egészséges!!!

Kép
nyuszifül16
 
 


Akkor vagy fiú,vagy lány! :lol: :lol: :lol:
Ez a fogára jó,de most mondta a gyógyszerész,hogy nyugtató is,este adjam neki,de homeopátiás,tehát baja nem lesz tőle.Nagyon sok anyukának ezzel alussza át a babája az éjszakát,hát miért pont én lennék kivétel??????Én szarul bírom már ezt az éjszakai témakört,de az anyai szervezet csodákra képes,amúgy 30-nak néztek itt a boltba,úgyhogy van látszatja a nemalvásnak! :lol: :lol:
De azt bírom,hogy felkel,és elkezdi,hogy :babababa-papapa-etetete és röhög,főleg mikor mondom neki,hogy kiraklak a kutya mellé...benyúl a pólóm alá,megkeresi a bimbót,és csavargatja,mint a rádiókeresőt...ez a jobbik eset,van amikor ordít,és nem tudunk vele mit csinálni,nem hagyja abba....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


nyuszifűl a barinőm orvosa Dr.kocsis éva.....
nagyon meg volt vele és a korházzal is elégedve,..ennyit írt........
kirus nagyon drukkolok neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


boganna valahol olvastam, hogy az a te teszted 50-es vagyis nem olyan érzékeny, mondom csak olastam a babanetten :wink: .

nyuszi az én párom nagyon hamar fel kellett sajnos nőjjön mivel az anzukája halála után a mostoha anyja nem szerette igy csak a nővérére számithatott annyagilag meg csak saját magára. Egyetemet is saját pénzből csinálta éjjel meló nappal suli késöbb meg pénzes lusta kollégáknak csinálta meg a pojektjeit pénzzért abból élt. Látszik is rajta, hogy hamar megtanulta mi ay élet nem volt eltartv mint én :oops:

melinda hót ari a fiad!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!
Tegnap sehogy se tudtam bejelentkezni már rendes elvonásaim voltak. :twisted:
Nyuszifül!
Nem is tudod mennyire örülök,hogy nem bántottalak meg!
Aggódtam ám rendesen mert nem az volt a szándékom. :wink:

Kirus!
ÓÓóó,megdöbbentem.
De még ne add fel !Tudom mit élsz át,hisz sajnos velem is megtörtént(azóta rettegek,hogy mégegyszer megismétlődhet :oops: :( )de Nekem is kellett várni kb:2-3hétig.Még reménykedtünk a dokival....Közvetlenül a műtét előtt is megnézett még uh-gal hátha....
Látod már a másik doki mást mondott.Szóval kitartás!Szorítok nagyon!Elküldöm a számom privibe. :wink:

Melisch!
Csak vicceltem nem kell ám csókolomozni.Nem vagytok Ti Anettkák. :lol: :lol: Még az ovisok is tegeznek,igaz úgy hívnak Dia néni. :oops: :D
Nekem a PG/53 jobban bejön mint az LH tesztek.azok rendesen kiidegeltek. :twisted: A Pg-ben voltak páfrányaim. :wink:

Lyly!
:shock: :shock: Rendesen horror amit a szülésről írtál. :( Sajnálom,nagyon.Olyan gáz,hogy a terhesség végéig izgulhatunk minden rendben van e. :? Különben nem Te vagy az első aki ezt írja,hogy egyedül,rá se nézve kellett megszülnie. :roll: Ez mindenhol így van? :shock: :(
Bencusnak jobbulást!Domi is köhög.Annyira unom már ezt a taknyos időszakot! :evil: Jöhetne már a tavasz.

Többiek puszi :wink:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Sziasztok!
Tegnap sehogy se tudtam bejelentkezni már rendes elvonásaim voltak. :twisted:
Nyuszifül!
Nem is tudod mennyire örülök,hogy nem bántottalak meg!
Aggódtam ám rendesen mert nem az volt a szándékom. :wink:

Kirus!
ÓÓóó,megdöbbentem.
De még ne add fel !Tudom mit élsz át,hisz sajnos velem is megtörtént(azóta rettegek,hogy mégegyszer megismétlődhet :oops: :( )de Nekem is kellett várni kb:2-3hétig.Még reménykedtünk a dokival....Közvetlenül a műtét előtt is megnézett még uh-gal hátha....
Látod már a másik doki mást mondott.Szóval kitartás!Szorítok nagyon!Elküldöm a számom privibe. :wink:

Melisch!
Csak vicceltem nem kell ám csókolomozni.Nem vagytok Ti Anettkák. :lol: :lol: Még az ovisok is tegeznek,igaz úgy hívnak Dia néni. :oops: :D
Nekem a PG/53 jobban bejön mint az LH tesztek.azok rendesen kiidegeltek. :twisted: A Pg-ben voltak páfrányaim. :wink:

Lyly!
:shock: :shock: Rendesen horror amit a szülésről írtál. :( Sajnálom,nagyon.Olyan gáz,hogy a terhesség végéig izgulhatunk minden rendben van e. :? Különben nem Te vagy az első aki ezt írja,hogy egyedül,rá se nézve kellett megszülnie. :roll: Ez mindenhol így van? :shock: :(
Bencusnak jobbulást!Domi is köhög.Annyira unom már ezt a taknyos időszakot! :evil: Jöhetne már a tavasz.

Többiek puszi :wink:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


óóóó nem akartam 2x elküldeni. :oops: :lol:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


mucus azért jo volt 2 x olvasni..... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


na én most lépek, megyek haza elgem van mára. Ma fizunap volt örültek is neki a fiuk rendesen :lol: bezzeg én nem :twisted: üres a számlaszám és kiürült már az én fizum elött :twisted: a család nem kapott még öcsém sem fizetést :cry: pedig ilyen még soha nem volt. Hát szivem szakad meg mikor én hátulról láttom az egészet és még hiv az APEH, hogy nekik mikor fizetek, ja mondom rögtön csak nem tudom melyik zebemből. Anyum is hivott, hogy apukámnak sem tették fel a fizuját mi lesz igy ezzel a világgal :shock: . Na de se baj jönn a tavasz és kiderül az ég.

Otthonról jövök ha enged a párom, tegnap nem ment a net igy lezártam a gépet örült is neki, hogy figyelek kicsit rá is :lol: de én már pánikoltam, hogy kedd reggelig nem fogok tudni semmit rólatok ugy örültem, hogy mégis a tegnap este beengedett igaz nem sokáig :twisted:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melisch 2009.02.10 18:37-kor.

Kép
Kép
melisch
 
 


melisch nekem is csinálja hogy nem enged be.azt írja hogy csinálják.......... :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


igen nita valami lehet nekik a rendszerrel :cry: de javitják ám!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Nita: köszi szépen az infót, a jövő 7 nekem is jobb lenne, feltéve, ha haladok a szakdolival... :lol: 8)

Melisch? nyugi, fő a pozi hozzá állás :lol:

Kép
nyuszifül16
 
 


nyuszi akkor hajrá a szakdolival..........vagy majd a mátékám besegít........ :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ma már Én se jövök mert Tamás 10ig dolgozik(kivételesen)Domi pedig teljes anyucit kiván. :wink: Most is úgy tudtam ide ülni,hogy urasága a kádban lubickol. :D Szép estét Mindenkinek és alvásban gazdag éjszakát! :lol: :lol:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Sziasztok!

Ááááááááá.... :twisted: :twisted: ......nem lehet belépni.......tegnap sem engedett be, ma is ki van írva szerelik és kedd reggeltől használható lesz......melyik kedd reggelre gondoltak? :twisted:

Kirus: nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen!!! Annyira sajnálom, hogy ezt kell kiállnod, remélem csak elnézte az orvos.

Nyuszifül:: húúúúúúú mi vár rád-a szakdolira gondolok....
Attilának is csak megjön az esze.....úgy látszik időnként helyre kell tenni őt....csak keményen :wink:
Vigyázz magadra és pihizz sokat

Mucus: Dominak jobbulást! Bencének is folyik az orra :cry:

Melisch: na nem bánom, tegezhetsz :D :wink:
Átérzem a vállalkozók helyzetét, a szüleim is azok.....még én sem kaptam fizetést, pedig a számlákat nekem is küldik, még szerencse, hogy a számlán van pénzünk és tudok mihez nyúlni, ha gáz van :?

Bencét mégis ment hétfőn oviba, se holnaptól itthon lesz, mert már nagyon folyik az orra. Cseppenteni kellene bele, de a megváltónak nem hagyja :x Holnap apósom jön rá vigyázni, du meg anyukám viszi el, csütörtökön nála lesz, pénteken apával.

Tegnap lementem a konditerembe és 2 órát edzettem az egyik csajszival, de ma alig bírok megmozdulni :? , pedig step aerobicra járok

Melinda: kívánom,hogy hasson a gyógyi, két napja mi is felváltva nem alszunk, de mi ez a két nap a te éjszakázásodhoz :oops:

királylány
 
 


EZT NEM HISZITEK EL!!!Beadtam neki azt a lószart,10 perc múlva ébredt!!!Pedig 11 után szokott először.Fél kettőtöl aludt kettőig,azóta semmit,azt hittem jól kidől....hát de!!! :evil: :evil:
Mi mindkettem éjszakázunk,mert egy szobába vagyunk,apum van a másikba!Ettől már csak az lesz jobb,mikor 4-en leszünk.... :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


királylány sajnálom ami Bencével történik mielöbbi gyógyulást neki.
hu ha step aerobic hát nekem is jól fogna egy kis mozgás de én utálom a mozgást! Az aerobic-ról hallani sem akarok ott sokat kell mozogni, csupán laza valamire volnák hajlanó biciklizés sétagép ami nem olyan mozgásigénylő :oops: :oops: :oops:


hát melinda SAJNÁLOM :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
melisch
 
 


Királylány: én smia airobicra jártam....de az is tuti volt, sztem nagyon jó....így tovább... :lol: Nem tudom, de a 12. héttől én is fogok járni vmire az tuti, a kajára meg oda kell figyelnem...mondjuk nem azzal vana gond, hogy egy nagy tányér után bevágtam egy eprejoghutot :D :shock: ...hanem, hogy folyton éhes vagyok :shock: :( :?

Melinda: húúúúúúúúú, tudom, h szemétség me nem is tudoma babák hogy alszanak, de ha napközben ébren tartanád többet...és hátha kifárad... Lehet, hogy orbitális baromságot írtam :lol: :lol:

Kép
nyuszifül16
 
 


Merlinda: egy kis pálinkás kenyér? :wink: Nincs jobb öütletem, nekem Bence álomszuszék

Melisch: Bence előtt heti 3x jártam :D , nagyon hiányzik a mozgás.....a konditeremben taposógépen voltam meg futópadon intenzív gyaloglás +külső-belső comb + egy kis sulyzózás. Remélem holnap is tudok menni. Megizzadtam rendesen. A step meg koreografált, nagyon tuti. :wink:

királylány
 
 


Ja! Köszönöm a jókívánságot Bence nevében is :)

királylány
 
 


nyuszifül: semmi step! Séta a futópadon meg taposógép.......ezt majd én is szeretném terhesség alatt is, ha minden ok lesz. Az első terhesség alatt is jártam, de nem sokáig mert fájt a hasam utána

királylány
 
 


Királylány, majd megírhatnád Bencust hol lehet wiwen bejelölni, Téged már jelöltelek? Aza baj, hogy a polgári nevekkel nem vok tisztában... :lol:

Kép
nyuszifül16
 
 


Karaba Bence és Király Diána az iwiw

királylány
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?