Új privát üzeneted érkezett!

Aha értem. Nyuszifül jelentkezhetne már.....................

királylány
 
 


Anyukád hol vesz lakást, ott ahol ti laktok?

Többiek mind alszanak már? Neked picike alszik?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára királylány 2009.02.08 21:37-kor.

királylány
 
 


Lányok,
teljesen elborult az agyam attól, amit Nyuszifül írt.

Nyuszikám!!!
Most itt írok neked, szeretetből, kétségbeesetten, mert én szinte látom, mi lesz ennek a vége...
Nagyon nehéz most neked, de könyörgöm, nőj fel végre!!!
Nem bízhatod az életedet mindig másra!
Az a legnagyobb baj, hogy ott van mindkettőtöknek a biztos háttér, ahová el lehet futni, ha nagyon szorul a helyzet. Ha egyszál egyedül lennétek, nem problémáznátok ennyit, hanem megbeszélnétek, és döntenétek, mert döntenek kellene! De mindenki beleszól az életetekbe: szülők, tesók, nagyszülők, egyéb rokonok... Sajnos, ti meg utat adtok mindenkinek...
Felnőttként kell gondolkodni neked és a gyermeketek apjának is. EGY ÉLET VAN A POCAKODBAN! Ő nem kérte ezt tőletek, de ha engedtétek, hogy jöjjön, miért nem bántok vele EMBERHEZ méltóan? Miért hagyjátok, hogy ide-oda lökdössenek titeket, és veled/veletek ŐT is? Ő nem tud védekezni, Nektek/Neked kell őt megvédeni!!! Az isten szerelmére, hagyjátok már a rokonokat, a nyavalygásokat!!! Sokkal nagyobb problémák jönnek majd még az életben, ha nem tudtok egymásra számítani, akkor te kire akarsz majd a gyerekkel? Mindig anyu és a rokonok szoknyája mögé nem lehet bújni!!!
Gondolkozz el rajta: szerinted milyen apa lesz olyanból, aki már most elgondolkodik az abortusz lehetőségén? Aki olyat ír, hogy az apja elrontotta fiatalon az életét? Hiszen a párod sem élne, ha az apja másképp döntött volna akkor...
Ha valaki úgy gondolja, hogy a gyermek érkezésével elrontotta az életét, ahhoz én semmiképpen nem kötném a magam és a kicsim sorsát!!! Bármikor otthagyhat később is a pácban!
Az a baj ezzel az országgal, hogy mindent korengedélyhez kötnek: a szavazást, autóvezetést, stb., de ki mondja meg, mikortól alkalmas valaki szülőnek?!

Kedves Nyuszifül,
kérlek, gondold át ezeket, nagyon komolyan válaszolj amagdban ezekre a kérdésekre. A pici élet nem tud dönteni, de ő élni akar, hiszen ott van benned. Ne támaszkodj senkire, gondolom, amikor eldöntötted, hogy babát szeretnél, felelősen tetted ezt, és átgondoltad azt is, mi lesz, ha apa, rokoni / anyagi segítség nélkül kell felnevelned. És gondolom, akkor úgy láttad, egyedül is menne ez neked. Ezek súlyos kérdések, és nagyon nehéz a döntés.
Én messzire elkerülném az ÖSSZES rokont (a szülőket is), ha ennyire függsz tőlük anyagilag, akkor viszont neked kell önállósítani magadat. ÁLLJ TALPRA! Az anyukád is jobban becsülne, ha megmutatnád égre, mire mész a magad erejéből. Mert így addig packázik veled, amíg akar...

Ne haragudj, le kellett írnom, mert valóban én vagyok itt pillanatnyilag a legidősebb, és sok mindenen keresztülmentem már, de tudom, mi az élet, mert 16 éves koromtól eltartom magam, és érettségi óta külön éltem a szüleimtől (albérletekben). Ennek ellenére én is szereztem 3 diplomát, férjhez mentem, szültem kétszer, ebből egy gyermek él, építkeztünk (teljesen egyedül, csak a mi erőnkre és pénztárcánkra számítva), így tudom, milyen nehéz döntések előtt állsz.

Szeretettel puszillak, innen a távolból is. Írj, ha tudok segíteni.

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 

 
 

meli szép házatok lesz!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Lyly!!!!!!!!!!

Mondd gyorsan hogy van Bencus! Ugye már jobban?

Mennyire igazad van. Nekem nagy szerencsém van, mert mind a két részről segítenek nekünk és most nem az anyagiakra gondolok, mert nekünk sem toltak semmit a fenekünk alá, de mindig számíthattunk rájuk. A családban van rá példa, hogy mindenük megvan a gyerekeknek és mégsem áll szóba az anyjával....De nem erről van most szó.

királylány
 
 


Itt vagyok, élek nincs baj...Mucus nem bántott meg!
Mindjárt írok hosszabban, csak tudjátok addig is minden rendben.
Ja!!!! Bármi legyen is, baba marad!!!!! Leszarom Attilát!

Kép
nyuszifül16
 
 


Igen,itt.már megvette,az anyuéra is volt vevő,csak visszalépett,de akkor kérte a pénzt apumtól,amikor még a bankot intézte a srác,hogy ne kelljen várni,anyu meg kifizette ezt,meg minimális hitelt vett fel,és utána mondták meg a srácnak,hogy nem kap hitelt.Így mi meg ittt állunk,és várunk...
Nyuszifül!!!Én tudod hogy voltam terhes????A férjem leszerelt,nem ment Debrecenbe,állást nem talált,még 7 hónaposan nagy hassal dolgoztam,apa meg kapott valami 40 ezer munkanélkülit!!!Az én pénzem meg ment a telefonra,sütőtörlesztöre,autótörlsztőre,és itt vagyunk nem haltunk éhen!Én ha ilyen hapsim lenne,szarba se nézném,annyit mondanék neki,de igazából szóra se méltatnám,hogy nőjj föl,amúgy megy menjél,és csókold meg anyád,és élj vele!!!DE AMÚGY HÁNY ÉVES????éN A HELYEDBE MEGMUTATNÁM NEKI AZ ÖSSZES ÍRÁST AMIT RÓLA ÍRTUNK,HÁTHA MAGÁBA NÉZNE!!!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


nyuszi szerintem ma már nem jön.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melinda: a ti életetek sem volt akkor egyszerű, s most sem az. Én nem is szólok egy szót sem :oops:

királylány
 
 


jó éjt lányok!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó éjt Nita, szép álmokat :)

királylány
 
 


Melinda: egyidősek vagyunk, amikor elkezdtünk járni én mondtam, jogásszal évfolyamtárssal nem járok, mennyire éreztem...nagyon komolya srác volt mindig, beosztotta pénzét, spróolt, az első veszekedés azon ment, hogy kiöntöttem a 3 hetes lecsóját, hogy romlott és ne egye meg, mert beteg lesz...szerinte még ehető volt, spórolni kell...aztán ez lazult. Mindegy, nem érdekel a dolog.
Délután küldött egy sms-t:"Ne haragudj. Remélem minden rendben lesz" Este beszéltem vele, összekaptunk, de az abortuszt most nem emlegeti, csak életunt volt a hagja, de jövő héten akar vmi főzést...
Én vagyok a hülye segg lányok, mert meg kellene neki mondom, hogy egy köcsög fasz, csak aza baj, hogy ezt az utóbbi időben nem mertem, de azt már közöltem, hogy sem a pénze, sem semmi nem kell...
Nem tudom én nem vagyok kemény, mert amikor múltkor cuccoltam volna el, akkor kellett volna elhoznia cuccaimat.Jobb lenne, de nem tudok vele olyan szémét lenni...

Lyly: igazad van, nem akarok függeni Anyámtól, ma viszont már normálisabb volt. Szegény Apának fel vettet ötletként a dolgot, mire közölte Apa, hogy ő akkor elköltözik...Tesóm sem oda adja be , ahova ők akarták, de tesóm jó fej, azzal érvelt, hogy nem fogtok engem is zsarolni , mint a Lindát :lol: 8)
Lyly tudtam diploma kell, de ha nem lettem volna ilyen kis beszari, ott kellt volna hagynom ajogot, és át menni orvosira, demár ez van, ezt a sulit be kell fejezzem.
Bizonytalan voltam mit tegyek, de ez tényleg egy pici baba, életvédő egyssletekben vagyok benne, az Alfa életvédő egyesületnek szórólapoztam...szeretem a gyerekeket, úgy érzetem első sorban igazán Anya leszek a lelkelm mélyén...
Nem bánthatom ezt a pici Nyuszit, ha enegem választott, és akart jönni, a kis vállalkozószellemű :lol: .... Nem szeretném, ha baja lenne, csak ezt a kis időt kellene kihúzni, megcsnálni a sulit, nyárra is próbálok vmi melót összesezni, egyik konzulensem aszoc. és család ügy min-ban vab, csak lenne vmi max. irodai meló...
Érzem, hogy mindennek meg kell oldódnia...
Túl optimista vagyok????
Tünetem nincs, azon kívűl, hogy a Mcdonaldsos kajáért ölni tudnék, de nem veszek...

Kép
nyuszifül16
 
 


Én még várlak Nyuszifül,csak kigyönyörködtem magam a fiamba=>ő az én nagy szerelmem,de szerintem ezt csak a fiús anyukák értik,meg a lányos apukák!!Kérdezte apa egyszer,-te szerelmes vagy???Mondtam,hogy -igen a fiadba,-őt nem csak szereted??-Nem,de te ezt nem is értheted... :wink:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Lyly: igazad van, nem akarok függeni Anyámtól, ma viszont már normálisabb volt. Szegény Apának fel vettet ötletként a dolgot, mire közölte Apa, hogy ő akkor elköltözik...Tesóm sem oda adja be , ahova ők akarták, de tesóm jó fej, azzal érvelt, hogy nem fogtok engem is zsarolni , mint a Lindát


Ezt nem értem :oops:

legyél is optimista............lehet Attila is meggondolja magát és szégyenkezni fog, hogy ilyesmi eszébe jutott[/quote]

királylány
 
 


Melinda: osztom a véleményedet! :D

királylány
 
 


Jó éjt Nita!

Királylány: Nagyon édes volt a privid jól esett, hogy gondoltál rám, hát én szerettem volna ezt a babát, és ez a marha is vagy csak tényleg azt gondolta nem jöhet...Ha már jött, nem akarom bántani, nem tudom, miért mindket választott...de az tényleg érdekes, hogyvki küzd, és nem lehet, valakinek meg tök sok problémája lesza jövőben, és oda még is jön...

Melinda: borzalom, amit írtál, hogy mik vannak.

Kép
nyuszifül16
 
 


Szerintem ez a baj,a kora.De nem értem miért ment el veled az injekciózásra???Tényleg azon imádkozhatott,hogy meddő vagy...
Hát én ehhez hülye vagyok...nem értelek,hogy nem tudod kidobni,majd menne ő még könyörögni,és akkor te szabnád a feltételeket!!!Nyisd ki a szád,az életbe csak az érvényesül,a többit eltapossák!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Királylány: Apukám kicsit kivan mert tesóm nem közgázra megy, nálunk magától értetődő volt, hogy ők parancsolnak, ha nem fogatuk el, oltári nagy balhék veszekedések voltak, máig is vannak...Szóval Tesóm pszichológusnak megy, mert látta, hogy én nem szerettem volna jogra menni igazán, és nem ez az igazi hivatásom, és ezt akarja elkerülni...

Kép
nyuszifül16
 
 


Na, holnap Bencét viszi apa a dokinénihez, mert nagyon taknyos :( ............akkor a héten nincs ovi..én meg vagy alszok éjjel vagy nem

királylány
 
 


Ok vettem!

királylány
 
 


Jobbulást Bencének!!!!

Kép
nyuszifül16
 
 


Nagyon durva!!!!Bemásoltam nektek!!!!


ÍGY IMÁDKOZZA A KERESZTUTAT EGY ABORTUSZRA ÍTÉLT MAGZAT

I. Jézust halálra ítélik
Szüleimet a testiség kötötte össze. Mielőtt megszülettem volna, már halálra ítéllek. Nem a szeretet, hanem az önzés hívott az életre. Egyedül Isten szeret engem!

II. Jézus vállára veszi a keresztet
Anyám megkapta az abortusz beutalót a kórházba. A meg nem születettnek szégyenbélyegét viselem. Szüleim átkoznak... Valaki talán imádkozik értem?!

III. Jézus először esik el a kereszttel
Az emberek manapság nem ismernek el hozzájuk hasonlónak. Én csak egy nem kívánatos terhességnek vagyok az esete. Egy baleset, melyet könnyen ki lehet javítani. Csak Isten fogad el engem egyedül!

IV. Jézus Édesanyjával találkozik
Nekem nincs anyám, aki megsiratna. Én most egy asszonynak a foglya vagyok, aki meg fog öletni. Anyám talán soha nem ismerte az áldozatos szeretetet. Azért dob el most magától. Istenem, légy irgalmas édesanyámhoz!

V. Cirenei Simon segít Jézusnak vinni a keresztet
Nekem senki nem segít. Még az orvos is anyámnak ad érzéstelenítőt, hogy ne szenvedjen, amikor engem megölnek. Uram! Már nem élnek segítő Simonok! Rád várok egyedül. Segíts!

VI. Veronika kendőjét nyújtja Jézusnak
Senki sem érzi, érti át tragédiámat? Miért olyan egyszerű, érdektelen eset az, hogy engem most megölnek? Imáitok ezt meg tudná akadályozni! Kérlek benneteket erre!

VII. Jézus másodszor esik el a kereszttel
Apukám kiszámolta, hogy mennyibe kerülnék neki, ha élek. És mennyi gond... A halálom olcsóbb és kényelmesebb. Ezért meg kell halnom. Talán a szülei tanították meg arra, hogy így mérlegeljen? Így most nem érti, mit is jelent édesapának lenni: Azt, hogy a gyermeket Istentől el kel! fogadni, és úgy nevelni, hogy Istenhez majd vissza is térhessen! Istenem, bocsáss meg neki is!

VIII. Jézus szól a síró asszonyokhoz
Uram, Jézus! A Téged sirató asszonyok halálodat nem tudták megakadályozni. Az én halálomat sem akadályozza meg senki és semmi. Istenem! Most már csak végtelen irgalmasságodra hagyatkozom!

IX. Jézus harmadszor esik el a kereszttel
Engem ejtenek. Családtervezés, túlnépesedés, emberi tőrvetés... - Nincs helyem, nincs kenyerem széles e világon! Meg kell halnom! Istenem! Meddig tart még engem ez a Föld, mely a legkisebbnek sem ad helyet? Miért akar tőlem megszabadulni? Miért?

X. Jézust megfosztják ruháitól
Uram, Jézus! Tőled elveszik ruháidat, nekem nincs is. Csak bőröm van, melyet egy eszköz hamarosan megragad és tép. Islenem, és én mennyire reszketek ettől!

XI. Jézust a keresztre szegezik
Uram, Téged keresztre szegeznek. Engem darabokra szabdalnak, s megszámlálják részeimet, hogy fertőzést ne okozzak! Istenem! Bocsáss meg hóhéraimnak, mert nem tudják, hogy mit cselekszenek!

XII. Jézus meghal a kereszten
Jézusom! Te meghalsz, és én is nem sokára. Te ártatlan vagy. Én is. Emlékezzél meg rólam az Örök Élet Országában.

XIII. Jézus testét leveszik a keresztről
Jézusom, Te Anyád ölén holtan is megnyugodtál, én csak teher vagyok, aki csak a lelkiismeretet tudom nyugtalanítani. Én anyám ölében ezért nem tudok megnyugodni. Uram! Valóban, számomra nem létezik semmiféle ölelés?

XIV. Jézust a sírba helyezik
Jézusom! Téged a sírba helyeznek, engem hulladékként égetnek el. Én most már csak az utolsó ítéletre várok, és akkor Isten előtt szüleimet kell vádolnom gyilkossággal. Uram! Mégis irgalomért könyörgök, hiszen izzik kis szívemben a Tőled kapott szeretet¬parázs. Engedd, hogy a Te Szeplőtelen Édesanyád lángra lobbantsa szüleim szívében a szeretetet, és megismerjenek téged, a Feltámadottat, csak ez mentheti meg őket! Add Uram, hogy átérezzék a szülői szeretet fenségét és az Istennel való teremtő együttműködés benső örömét és felelősségét! Így majd óvni fogják a további magzatot, s őszinte bűnbánatuk bizonyosan elnyeri Szent Szíved Irgalmát! Amen.
(A KIRCHE BUNT St. Pöltener Kircherzeitungból.)

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Melinda: ezt el is küldöm az apjának...gondolkozzon csak...

Kép
nyuszifül16
 
 


Hát igen,szerintem főleg a 7.-en gondolkozzon el!!!!
Ez az abortuszos topicon olvastam,hát van,aki úgy beszél róla,mint egy foghúzás....majmok!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Melinda. engem is pont a 7 es fogott meg...

Lányok ettem sültkrumplit, utánna mentem hajat mosni, de olyan irgamatlan hányingerem lett a zuhanyban, hogy már elkezdtem öklendezni, most hűtött citromos vizet iszok, ami aggaszt, hogy elég erős volt a folyásom...lehet ez idegességtől van...? Remélem!

Kép
nyuszifül16
 
 


Jó éjt Lányok! Holnap lehet,c sak du jövök először ne aggódjatok, mert államvizsgaelőkészítőm lesz az egytemen.
Puszi Mindenkinek! Vigyázzatok Magatokra!

Kép
nyuszifül16
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!! :)
Ma megyek dokihoz :? ....kissé be vagyok már szarva :lol:

Mucus! Írtam privit!
Ma olvastam el mert tegnap már nem voltam itt,20-kor már alvás volt :)
Vendég
 


Sziasztok!
Töröltem a babócás vonalzomat :cry: :cry: :cry: :cry: ,kész vagyok csajok!!!! :cry:
Ma voltam a dokinál és 20mm-es a babokám,de nem talált szívhangot,holnap irány a korház :cry: :cry: :cry:
Nem élem túl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(
Vendég
 


Kírus nagyon sajnálom, remélem csak rossz volt a gép vagy a doki volt egy kicsit béna. Szorítok hogy minden rendben legyen. Te nem most voltál csak 4 hetes és pár napos? Akkor még nincs szívhang nem? Ha 7.-8. héten nincs szívhang akkor van gáz vagy nem?
Miért kell holnapig várnod ezzel?
Kép
Kép[/quote]
boganna07
 
 


boganna! Igen az én számításaim szerint 4 hetes voltam :?
De hát 20mm akkor nem lehet 4 hetes :(. És ekkorán már kell lennie szívhangnak....Doki mondta
Holnapra rendeltek vissza befekvésre :cry: :cry: :cry: :cry:
Köszi hogy szorítasz értem!!!! Majd holnap üzentetek ide dunakaviccsal hogy mi a helyzet :(
Vendég
 


Szoasztok, na végre beengedett eza hülye net, tudom, hogy szerelték...
Kirus:ne már, nekünk együtt kell szülnünk...ezt nem hiszem el...Valaki írja majd meg, hogy mi van Kirussal!!!!!!!!!!!

Kép
nyuszifül16
 
 


Kirus: de addig nem is volt pozi a teszted...akkor, cska 4 hetes nem. Remélem nem komoly és valamit csak elnézett az orvos. Jaj, de szeretném! Még jó, hogy voltál dokinál Kirus! Most nagyon aggódom.

Kép
nyuszifül16
 
 


Ú,Kirus nagyon sajnálom.Nekem a 18 mm-esre írtak 6 hét 1 napot!
Majd üzenj,lehet csak elnéztek valamit....Rendszeres volt a mensid nem????

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Melinda szerinted ez mi lehet Kirusnál, hogy ekkora elvileg a babó, én nem értek hozzá?????!!!!

Melinda: te tök tapasztalt belevaló csaj vagy :lol: nem mintha a többiek nem lennének azok, de figy az mitől van, hogy hirtelen nyilaló fájdalmat érzek a pocimban, sokszor viszonylag...be vagyok szarva. Most várom a doki címét, és jelentkezek is befele.

Holba Sándor doki lesz a Szent Imrében.

Kép
nyuszifül16
 
 


El megyek Csajok boltba, mert zabálok, mint egy disznó, és nincs itthon kaja. Szeritnem én a végére tuti felszedek egy 20-t, ha így haladok...feszkót is kajával vezetek le, hát még most... :lol:
Majd jvök!

Kép
nyuszifül16
 
 


szia nyuszi,melinda!! Ez van nyuszi látod :cry: :cry:
A mensim rendszeres volt,csak a fogigátlot volt mikor elfelejtettem beszedni,és szerintem akkor eshettem teherbe(csak ezt akkor nem tudtam,és tovább szedtem),igaz a doki mindjárt még uh elött kizárta hogy az jelenthetne problémát is a terhességben. Ugyhogy valoszinü még decemberben eshettem teherbe....

nyuszi! Én csak most februárban csináltam tesztet,januárban nem foglalkoztam ilyennel mivel megjött rendesen...
Doki is meghűlt mikor nem látta a szívhangot :cry: :cry: :cry: hát még én kiléptem a rendelöböl és már el is kapott a sírás :cry: :cry: .
Sírtam ma eleget istenem,és azt mondta a lányom ha megyek korházba akkor sírni fog értem na több sem kellett nekem :cry: :cry: :cry: .
Vendég
 


na végre beengedett a net!

Kírus láttom kár reményt önteni benned mert a doki világosan megmondta, hogy meghalt a babód, nagyon sajnálom, hát most elhiszem, hogy sírsz nem könnyu most neked. Ez azért már több a soknál elöbb lyly babája most a tied :cry: :cry: :cry: .

nyuszi te vigyázz magadra kérlek nem legyen végül neked is bajod. Örömmel látom kicsit összeszedted magad még kacagtam is azon, hogy milyen kis étkes lettél.

Ja üdv mindenkinek!

Kép
Kép
melisch
 
 


melisch!
Szia! Hát a remény már elszállt bizony :cry: :cry: .
Itthon is probálnak vigasztalni(még párom is,pedig látja hogy nagyon szenvedek),de én nem hiszem hogy jobbra fordul :cry: :cry: ,majd holnap kiderül mi lesz....
Mindenképp üzenek!!!
Ma reggel ettem utoljára,nem megy le 1 falat sem a torkomon.
Na megyek bepakolok aztán ledőlök! Vigyázzatok magatokra!!!!
Sziasztok
Vendég
 


szia Kírus jó étvágyat és pihenj, aztán újra belevágtok és hipp hopp ujra babás leszel :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


mucus ma ezt hiszem téged jelőltelek iwiwen

olyan nehéz most a lelkem miattatok lányok.
lehet nem maradok ma sokáig páromm hozott vörösbort, jó édesett ahogy szeretem :wink: :wink: 8) most aztán megszeretgetem. Holnap ugysem lehet kértem időpontott szerdára dokihoz hátha látja már a növekvö tüszömet, sajna én csötürtökön akartam menni de ügyeletes igy maradt a szerda :cry: :evil:

Kép
Kép
melisch
 
 


Kírus,
drága, nagyon-nagyon szeretnélek megölelni, mélyen átérzem a fájdalmadat. A kórházban meg fogják még egyszer alaposan nézni, és tudom, milyen nehéz percek előtt állsz. Nekem a 20. héten már nem bírt megszólalni az orvos, csak nemet intett a fejével és könnyes volt a szeme...

Mucus,
a 17. héten halt meg a kisfiunk, placenta-infarktus miatt. A baba teljesen egészséges, az átlagnál nagyobb volt. Az okát nem lehet tudni, voltam méhtükrözésen is, nem találtak semmit. Egyedül szültem meg, egy olyan helyre zártak be, ahol a szülődeszka 1943-ban készült... Senki nem nézett rám, csak a végén kiabáltam, hogy megszületett, és vérzek, valaki jöjjön már... Röviden ennyi történt.

Nyuszikám,
nagyon ügyesen, felelősen!!! Meg fogod csinálni, és a kicsid meg fogja neked köszönni! Hagyd az apját, ha nem akarja, ne erőltesd, csak eldurvul az egész. Ha elég esze és szíve van, később úgyis rájön, mit veszített, ha meg nincs, minek vele kínlódni? Maradjon az anyukája cicjén és függjön az apukájától egész életében. Egy döntésképtelen emberre biztos, hogy a macskám életét sem bíznám, nemhogy a kicsimét.
A nyilallások nem jelentenek bajt, amíg nem kifejezetten erősödő görcsök, és nincs vérzés. Feszülhetnek a méhtartó szalagok is, hiszen először vagy terhes, a szervezeted is csodálkozik ám, és vadul igyekszik alkalmazkodni a megváltozott helyzethez. De azért beszéld meg az orvosoddal. A kisebb nyilallások az első 12 hétben nem jelentenek általában semmi komolyat.
A folyás is bővebb terhességben, de amíg nem rózsaszínes, barnás-sárgás, addig ez is lehet egy banális fertőzés. Ilyenkor hajlamosabbak vagyunk összeszedni bármit, nem kell hozzá összebújni senkivel. Ezt is mutasd meg a dokinak.

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Kirus!Itt valami nagyon nincs rendbe.Ha 20mm-es az embrió akkor legalább 7-8 hetes terhesnek kellene lenned,az pedig lehetetlen.Mert akkor miért lett épphogy halvány pozitiv a teszted ilyen hetekkel?Ha pedig megjött a mensesed,akkor 1 hónapja,akkor valami megint nem oke,mert mégiscsak épphogy 4 hetes vagy,ilyenkor van olyan,hogy még a petezsákot se látják.Tehát a méretei alapján az utolsó mensid mégse volt igazi.Pont tegnap olvastam itt a neten,hogy egy anyukának 9 hetesen találtak szivhangot,és már majdnem kikaparták az élő babáját.Nem értem az orvosod miért nem tud várni legalább 2 hetet?Semmi bajod nem lesz.Mi van ha később fogant és még azért nincs szivhang.Én biztos nem engedném magam egy uh után kikaparni.
Vendég
 


szia izisz emélem te jól vagy és minden rendben! Hogy vagy?

mucus, királylány remélem nem kell csokolómot köszünjek nektek :wink: :shock: mint melinda én 83-as vagyok :roll: 8) kicsit hosszu volna a tetszik tudni...-t leirni, bár nekem mániám a csokolóm. Föleg párom uncsijai dobáltak volna anno nekem mindent. Nővére 38 most anno őt is lecsokolomoztam, hű de dühbe gurult. Lagzink elött az uncsim is lecsokomolozta mondta is rögtön neki na kislány ha mégegyszer csololómozol látod az ajtot mehetsz is. Ő is jó dübe gurult, azota megtanitottak jó napotot köszönni :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Szia Melisch!A vállam már gyógyulgat 2 napig szedtem csak a a rubophent.Még holnap megyek egy utolsó masszázsra,aztán remélem már oke leszek.Nagyon aggódok én is,hogy minden renben legyen a péntek reggeli uh-on.A férjed mikor megy orvoshoz,mert a gyógyszereket minimum 3 hónapig szedni kell,az időd meg csak telik. :( Nyuszi!Az én hasam is szokott szurkálgatni,főleg ha megerőltetem magam ,már jelez ,hogy lassitsak.Állj a sarkadra,meglátod mi minden lakozik benned,amiről nem is tudsz. :D
Vendég
 


izisz remélem mihamarabb elulik a válad! A férjem nem akar róla még beszélni ,na ha neki igy jó még várunk hátha kisütt a nap!!!! :twisted: Én megyek szerdán kérdezte jöjjön akkor ő is, hőt minek az nődoki csak nem jöjjön. Majd beletörödik és szól ha már nem dühös éa akkor majd megyek vele valahova addig meg odarakom dolgozni :twisted: :lol: :lol: :lol: :twisted:

Kép
Kép
melisch
 
 


Szia Melisch: hm, akkor jó kis vörösborozgatást estére, látod milyen édia Párod, tutujgatni szeretne meg kényeztetni...

Lyly: igazad van, bezzeg holnapra kaját hoz, ma meg azzal állt elő, hogy jót tett neki e tegnapi fejmosás, mert épp ideje volt, hogy vki helyre tegye... hát én nem nagyon tudok hinni neki, a Szt. Imrét is ő mondta...mondjuk Tőle függetlenül oda megyek...
Nagyon zavarnak ezek a nyilalások sűrűek, ha mozgok előjönnek...de aztán elmúlik lüktet 3-4et...
Veled mizu?

Ízisz: igazad van, lehet vmit elnézett a doki...de ha meg nem, akkor még jó, hogy időben kiderült... :cry:

Kép
nyuszifül16
 
 


Igen Nyuszi,ezek a méhtartó szalagok!De lesz még jobb is,az utolsó 2 hétbe,amikor beilleszkedik a feje a csatornába,és a combod töve majd leszakad,az jaj,de fincsi volt...alig várom már,hogy megint legyen,mert akkor nincs sok!!!
Erős folyás????A Danette vaniliás puding elmehet a sunyiba mellettem....remélem nem undi,de tényleg így vagyok.
Ízisz,fent írta Kirus,hogy miért volt annyi hetes!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Melinda:megnyugtattál! :D Csak már én is azon drukkolok, hogy minden ok legyen, meg nehogy gáz legyen, hogy volt méhszájseb műtétem. Ja, nekem nem olyan gáz mind a vaníilás Danett ez azért vígasztal...de hasonló.. :)
Pisitikével mizu?

Kép
nyuszifül16
 
 


Alszik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nem is,így írom AL-SZIK!!!!Le kéne fényképeznem,és nézegetnem,hogy ilyet is tud... :lol: Apa tegnap 2 órát ringatta.Szerintem ma is!!Ilyenkor mint egy angyal!
Nem lesz semmi baj Nyuszi,én Kirusba is bízom!!!!
Ha mégegyszer reklámozzák ezt az Advil ultrát,hát venni fogok,úgy bekapnám,olyan kívánatos...tiszta hülye vagyok,de miért csinálják ilyen fincsire a reklámot!Én már a folyadék ízét is elképzeltem....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Melinda: akkor használd ki az alkalmat és phenj!!!!!!!!!!!!!!!Ha picit lefekszem, akkor múlik a lüktetés... :) Most pl elmúlt, csak azt nem értem, hogy miért csak az egyik oldalon érzem, a bal oldalon...remélem ez nem gáz...a sebe is ott volt anno... :?
Ja, Attila meglepődött, azon, amit küldtél, mondta, hogy a 7es tényleg durva, mivel anno vallásos volt. Most nehzemre seik egyideig azt mondani, hogy apa, ezért Attilázom, bocsi, de ezek után sztem most azt kell nézzem, mi a jó a babámnak és nekem, nekünk... :D

Izisz: Örülök, hogy jobban van a vállad! :)

Mucus: miért nem jöttél ma hol vagy?
És Te Adiadi???


Kirus: Nagyon sok erőt, én még bízom benne, hogy minden rendbe jön...puszillak!!

Jó éjt Lányok, szakdolgozattal kriminális, hogy állok...de olyan nehéz, hogy a baba minden gondolatomat leköti, szegény biztos majd érzni, milyen rossz, hogy a sok tanulásra kell kényszerítsem magam. Ma előkészítőn mondta a tanár, csaka polgár áll.vizsgára kell 2 hó intenzív tanulás,hát nekem lesz két hét, mert megpróbálom a négyet egyszerre lenyomni. Még nem kaptam meg a doki telefonszámát, pedig már úgy hívnám.

Kép
nyuszifül16
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?