Új privát üzeneted érkezett!

[quote="nyuszifül16"]M írta:nyuszifül16elsich: az Lh-tsztes topicba, a folyással kapcsban, olvasd el.


:lol: :lol: :lol: nem irtam oda lujzici irt valamit a folyásról és neki hasonlit a vonalzója az enyémhez (a mult ciklusban). Talán erre gondoltál :wink: . Nekem még havi utáni folyásom van kicsit sárgás és valamicskét kellemetlenebb az illata a betát használata miatt, de mára szerintem elmulik még lesz mig tojcsis lesz :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


Mandarin!
Pont az imént teszteltem egy óriási NEGATÍVat. :evil:
Az érzékenységi szám(10,20,25)hol olvasható a teszten????? :roll:
Azért ma is rádolgozunk. :wink:
Különben folyton álmos vagyok és émelygek. :shock:

Domival sose volt semmi bajom egész 9 hónap alatt. :)

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Még egy kérdés!
Ha már sikerült volna akkor is pozitív lenne az LH teszt????

KépKép
Kép
mucus75
 
 

 
 

mucus az érzékenységi szám(10,20,25) az HCG-s teszteknél van :wink: azt hiszem.
A LH teszt akkor pozitiv ha lesz péd babát sajna az is csak 1-2 nappal az HCG-előtt mutatt de akkor is több napig kell tesztelj. Most szerintem szeretgessétek még egymást és várj türelemmel, egyebett nem tehetsz. Nyugodj meg ha stesszeled magad .... tudod nem irom le hiszen mindenki tudja

Kép
Kép
melisch
 
 


nyuszi!
Én lángost sütök :). Nekem nem volt egyáltalán hányingerem az elsö terhességnél,tünet mentes voltam :)...remélem ez a 9 honap is ilyen lesz (neked is) :).
Ja kérdeztem hogy mikor mész dokihoz? (nem láttam a választ) :)
Vendég
 


Az érzékenységi szám az lh teszteknél is van!
A jóstesztelést én is úgy tudom, mint Melisch, hogyha a hcg előtt mutat pozitívat, akkor lehet baba a dologban.
Mucus! Ha jól látom, még 14 nap van vissza a ciklusodból, akkor a fáradtság és az émelygés még nem lehet a babótól... Valamiért most talán később lesz peteérésed. Van még lh teszted? Még tudod pár napig próbálni? Szerintem ha annyira negatív, hogy halovány második nincs, akkor elég, ha csak nap múlva csinálsz ismét. (takarékossági okokból...) Nagyon drukkolok, remélem sikeres lesz ez a hónapotok. Szerintem az lh tesztekkel kapcs. nyugodtan fordulj a kérdéseiddel esthajnalcsillaghoz is. A mi topikunk fölött van az Övé, lh és hcg tesztes topik. Nagyon segítőkész, és tapasztalt. Nekem is készségesen válaszolt, pedig még nem rendeltem Tőle. A tesztjei is nagyon megbízhatóak mindenki szerint.
mandarin7
 
 


bocsi, az előbb lemaradt egy 2-es szám... Szóval sztem elég, ha csak 2 nap múlva csinálsz ismét lh-t..
mandarin7
 
 


esthajnalcsillag.....természetesen hiszel neked.....majd következő uh-kor megyek dokihoz és ő mit mond......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mandarin!
Köszi a válaszokat.Nem görcsölök azon,hogy sikerül e. :wink: Viszont az jobban idegesít,hogy miért mutat negatívat 13,14,15.napon az LH teszt amikor 28 napos a ciklusom. :roll:

Melish!
Tudom,hogy a HCG tesztnél van 10es20as 25ös...... :) csak azt nem tudom ezeket a számokat hol kell keresni. :wink:

Na,megyek ebédelni(rakott krumplit készítettem). :D

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Mucus Hát, igen, ezt nem értem én sem... Az lh használatija szerint 28 napos ciklussal 12. napon érdemes elkezdeni a tesztelést. Talán előbb volt már peteérésed? Vagy csak később lesz majd? Hát, ezek költői kérdések... Bízzunk benne, hogy a 2 variáció közül lesz valamelyik a tuti! De biztos ami biztos alapon kapd el Apát gyakran.. :wink:
Csajok, voltatok már úgy, hogy "ma nem kellett volna felkelnem..."?
Olyan hülye napom van.... A konyhában is csak csetlek-botlok... Odaégettem az ebédet.. azóta is minden kiborul, leborul, kifolyik... Eltörtem egy tányért, a kezemet is megégettem. ?????? mi van ilyenkor? A mindig jókedvűen sütő-föző, konyhatündéreskedő mandarin mai konyhai tevékenysége: CSŐŐŐŐD. :cry: Asszem, lefekszem aludni a gyerkőcökkel, és délután a konyha közelébe sem megyek. Életveszélyes vagyok.
mandarin7
 
 


Mucus szia! Jóétvágyat!!! :)
Vendég
 


mandarin vigyázz.....pihnej kapcsolodj kicsit ki!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mandarin!
most már abban reménykedem,hogy később lesz pé. :D
együtt voltunk a 9-11-13 napon és ma is fogunk a 15.napon. :lol: 8)
Az van az Lh teszt paparjára írva,hogy ha 28 napos a ciklusom akkor az első menszi naptól számítva a 9.napon vagyis a 11napon kell elkezdeni tesztelni és 5 db van a dobozban.Én a 13,14,15.napon néztem és semmi. :(

Kirus!
Szia. :D
Köszi,megvolt,jól teleettem magam. :) :oops:
Most megyek szunyálni Domival.Remélem nem csak Én fogok elaludni hanem Ő is. :twisted:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Mandarin: pihizz, igaza van Nitának!

Mucus:nyugi! Max tényleg később van, pé, meg most kezdted szedni a gyogyit is.

Kép
nyuszifül16
 
 


Kirus: még nem tudom melyik dokihoz menjek , ha találok vmi józ a Szt. Imrében, akkor megyek hozzá.

Kép
nyuszifül16
 
 


mucus lőj ma este is egy tesztet nekem a 16. napon volt este 9kor full poziiv, szoritok! Bár az sem kizárt, hogy nem kaptad el a teszttel mert lehet 12. napon volt és te irtad, hogy 13. nap kezdted. nyuszifülnek ha jól emlékszem a 12. nap volt + neki van 28 napos cikusa, nekem 30 napos volt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melisch 2009.02.07 15:58-kor.

Kép
Kép
melisch
 
 


Mandarin!
Köszönöm az infókat, nagyon kedves vagy! A hCG még ment, az érzékenységi szám nem, mert nem minden teszten tünteik fel, sajnos.. Ezen a mostanin rajta volt, hogy 25-ös, a pozitívat is ilyennel teszteltem.
pIri még nincs, de vannak görcseim, erre utaló jelek, hétfőn tesztelek még egyet (akkor éppen egy hetet fog késni), és ha negatív, ha pozitív, a héten megyek nőgyogyihoz, mert ilyet már 18 éves koromtól nem csinált velem a természet.
Én arra gondolok, hogy a sok stressz, betegség bekavart, és megborította a hormonszintemet.

Mucus,
nekem csak hányingerem van, de ez a fosi-hányós bacitól lehet...

Nyuszifül,
ne engedd, hogy a szüleid beleszóljanak az életedbe, akkor sem, ha pillanatnyilag anyagilag függsz tőlük! A TE gyermeked, NEKED kell érte a felelősséget vállalni!!! Ha te/ti akarjátok őt, akkor a szülőknek ehhez semmi közük, ők vagy elfogadják, vagy nem (ez meg legyen az ő bajuk).

Királylány,
privi nem gyütt még...
:(

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


lyly!
Szia :)!
Gyogyuljatok meg!!! Jobbulást :)
Aztán hamarosan majd jön a kistesó :wink:
Vendég
 


kira te hogy érzed magad?

Kép
Kép
melisch
 
 


melisch!
Jól érzem magam :) talán a cickóim kicsit érzékenyebbek este fürdéskor ugy vettem észre :)
De egyébként remekül vagyok (már amikor nem idegel Kíra :) )
Vendég
 


de ügyi voltál már lefürödtél, én mindig este későig huzzom halasztom, nehezen indulok el aztán nem jövök vissza :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Kírus,
köszi! Neked is szia, és legyen nagyon szép, kellemes terhességed! :D

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


melisch!
Nem ma, nem vagyok ám én sem olyan ügyi hogy ilyen korán lefürödjek :lol: ...
Tegnap este (csak nem írtam oda az elöbb)
Vendég
 


lyly!
Köszike :)
Vendég
 


aha én most főzzök, meg voltam kint kutyára vigyázzni mivel párom kicsit összeszedi az udvart és lement a kertre ott kellett vigyázzak Maya nehogy valahol kibújjon :roll:

Kép
Kép
melisch
 
 


melisch!
Mi jót főzől?
Persze nehogy megszökjön a kis Maya :)..(cuki a neve ha lányunk lesz valoszínű az lesz a neve) :)
Vendég
 


én kecskehusból pörköltett makarónival, mert nem volt itthon krumpli.

a nevet sokat kerestük alig tudtunk választani. Készitettünk vagy 8 papirdarabot más más névvel és engedtük, hogy ő válasszon, persze 3.ik próbálkozásnál feladtam mert nem tetszett amit kiszedett ő, aztán ujra átnéztük a neveket és a jelentésüket a Maya lázadó, bolondos jelentésü volt és nagyon illett rá, nagyon önfejü volt már 6 hetesen mindig harapott és azt csinált amit akart

Kép
Kép
melisch
 
 


jaj tényleg írtad a kecskepörit :)...
Ari lehet Maya :)
Vendég
 


Melish!
Az is jó lenne Nekem ha a 12.napon volt pé.mert a 9 ill.11 nap akcióztunk. :lol: :lol:

Kirus!
Most ébredtünk fel 8) .Mond ez Neked valamit? :D
Nekem is tetszik a Maya név.Most mondtam Dominak mi lenne ha majd Maya lenne a kistesó.Azt mondja jóóóóóóó de Ő majd úgy hívja HUGI és ha nagy lesz majd megváltoztatjuk a nevét. :shock: :lol: :lol:

Lyly!
Jaj drágám nem irigyellek,sok mindenen keresztül mentetek most. :( Sajnálom. :?

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Van egy receptem.Még nem próbáltam de állítólag Isteni fincsi és kész van 2 perc alatt. :D
2 perces süti
4ek.liszt
1mk.sütőpor
4ek.porcukor
2ek.kakaópor
1 tojás
3ek.tej
3ek.olaj
1 vaníliás cukor
Összekeverni ezeket :arrow: bögrékbe tölteni félig :arrow: be mikróba 2 percre a maximum fokozatra :arrow: kész. :D

KépKép
Kép
mucus75
 
 


mucus! Mit ne mondjak,jól bírtátok :),legalább kipihiztél kicsit :)
Én is lefeküdtem Kíra mellé du dehát jo ha 30 percet hunytam :? . Egyszerüen nyugtalanul alszok még éjjel is..rémálmaim vannak :? .

Ez jó...Domi beszólása :lol: :lol: :lol: aranyos. Milyen jó is lenne megváltoztatni egy idö után :wink:
Vendég
 


mucus ez a recept jól hangzik, kira a 23.-ik oldalon van 1 kép Mayámról :wink:
mikor öcsém kicsi volt és kezdett beszélni engem Medának hivott, majd voltam Linda meg ki tudja mi mig ki tudta mondani a Melindát, ja én meg sokáig ugy mutatkoztam be, hogy Sá Me vagyok :shock:

Kép
Kép
melisch
 
 


melisch!
Oké nézem :)
Jok ezek a régi emlékek!!! :)
Vendég
 


Értelmes kis kutyus :) hogy hegyezi a füleit :)
Vendég
 


ja játszottunk és abbab az időben minden reggeli programja a galmbok és verebek hajkurászása volt, a kép készitésekor is azokat figyelte :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Ari :wink:
Vendég
 


köszi, ha már babás képem nincs mutogassam őt, ő az én kincsem! :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


na csajok mára ennyi voltam!! :wink:

Sziasztok,szép estét!!! :)
Vendég
 


szia kirus, még ha van kedved néz be ma este :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


Oké :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Remélem alszunk este,le akartam passzolni Pistikét,de a sógorom este 11-kor jön haza,reggel 6-ra meg megy dolgozni,nem akarom megszivatni....a férjem meg reggel jön haza,délbe meg megy vissza,de legalább van munkájuk.Ja a sógorom még mindig az anyjával él...még csak 40 éves... :lol: :lol: :lol:
EZT A 2 PERCES SÜTIT MEGCSINÁLTA MÁR VALAKI???
Lyly,komolyan ezt érzed,hogy csak a hormonok szórakoznak???Sokmindenkinek olyan,mint ha meg akarna jönni,de csak az elején,ahogy olvastam..
Adiadi!!!Én már megint hiányollak,hát hol vagy????

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Mucus,
igen, kezdve onnan, hogy Bencének orrmandula-műtétje volt, rá 10 napra megszültem a második kicsinket 17 hetesen... Most megint kórház, aztán ez a piri-szórakozás...Á, annyira elegem van már...

Melinda,
igen, szerintem megjön majd, bár Bencussal is ezt éreztem, hasonlóan görcsölgettem, de valahogy másképpen...
Nem áltatom magam, ez van, most dolgozgatok, lefoglalom magam, gyógyítom a kis családomat...

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Sziasztok, na végre beengedett a rendszerr, valamiért nem akart, pedig én már majd megvesztem, hogy jöhessek hozzátok!

Melinda: nem baj, majd holnap lepasszolod Pistikét, egyébként látom nálad is rdekes a sógórnő.... :lol: 8) De legalább dolgozik, és nem élősködik...
Pihizz azért!

Melisch: hogy vagy, milyen napod volt, megfőzted végül a kecskét, mit mondott a férjed, ízlett neki?

Lyly: tényleg nehéz, de lehet Melindának igaza van. Csináltál azóta másik tesztet?


Mucus: kíváncsi leszek majd a HCG tesztedre... :) De most már komolyan, annyira drukkolok.

Lányok, másik portálom, másik topicban volt egy csaj, akinek 5+0 volt a baája, elkezdett vérezni és elment magától...Húúúú mondom én marha, minke jövök más portálokra, szerintetek mit csináljak, hogy bizti ne legyen baja a babómnak, nagyon szeretem őt, nem akarom, hogy baja legyen, így az imigrán miatt félek.
Arra sem írtatok, akkor hétfőn telózzak a neurológusnak, hogy a migrén gyógyszer nem- e árott??

Tünetetm , az még nincs, kiv. talán, hogy fáradt vagyok, és sok szart összevisszazabálok, főleg az epres dolgokat kívánom.
Pl most bevágtam két bögre tejet karamellá gabonykütyüvel, előtte 3 szelet vajas, szalámis sajtos ubis kenyeret, utána ugyanezt, csak kenyérből kettőt, most kacérkodok az epres joghurttal...
Bimbi sem fáj nagyon, cak néha lüktete a hasam lent, piri sehol...remélem egyébként nem vagyok álterhes vagy ilyesmi... :shock: :shock: :shock:

Kép
nyuszifül16
 
 


Lyly: kitartást!

Kép
nyuszifül16
 
 


nyuszi mindenki szereti nagyon a baboját......de ha beteg akármennyire akarod nem fog megmaradni..........
de ne gondoljunk ilyenre........hisz minden rendben....nem igaz?! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: köszi a bíztatást! Próbáltalak felvenni masn-en, de nem láttam jelölésed, de lehet, hogy csak én voltam béna. Nita az normális, ha úgy érzem lüktet lent a hasam?
A barátnőd dokijáról tudtál infót szerezni? Bár most néztema Bajcsi kórház honlapját, és az is nagyon szimpi!

Te hogy vagy?

Kép
nyuszifül16
 
 


nyuszi nem akarsz a délpestibe szűlni?
még nem érkezet válasz a barinőm felől........
msn címem:anita_meszaros@freemail.hu.....probálj mégegyszer felvenni........
amugy jol vagyok köszi

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


melinda nem'tom, hogy birod ezt a sok éjszakázást Pistikével, biztos az anyai ösztön!!!

nyuszifül ne agódj a babák nem mennek el olyan könnyen ha egézségesek, ha meg betegek hidd el jobb mindkettőtöknek. Tudom ez nagyon rosszul hangzik egy kismama részére de ez az igazág te meg már lassan 5hetes vagy ne aggódj nem lesz semmi baj. Most vigyázz magadra pihiz amennyit csak tudsz, egyél egézségesen amennyi jólesik, ovdd magad a betegségektől amennyire csak tudod és nem lesz gond!!! A hus jó volt két tánnyérral evett Gyulus belőle de nem mondtam meg mit eszik :lol: amilyen finyás nem biztos, hogy megenné :twisted: . Vétettem férjemmel uj LH csikokat ezen one step-et ir remálem jó lesz mert más mind a multkori 2. :wink: szerintem 12-én fogom kezdeni a tesztelést!

Sajnos párom nem akar beszélni problémájáról igy nem lesz egy hamar előrelépés a babaprojektben, de még kicsit hgyom aztán szedje össze magát én nagyon elhatároztam, hogy kell baba kész vagyok inszemre menni ha kell jövő honapban, nem érdemes hallogatni mert csak ketyeg az óránk

Kép
Kép
melisch
 
 


melisch jol teszed hogy hagyod még a párod.....aztán ülj le vele beszélgetni.....és sikerűlni fog a baba!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


köszi nita :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?