Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Okr jajj tényleg,nem gondolkodtam :oops: :oops: csak megörültem és ahogy a vonalzódra néztem :) október vége vagy november eleje?

Bettica mi is kb ezt játszuk, van amikor akár 15-20percet is brümmög játszik szerel, de elég sokszor kapaszkodik a nyakunkba bár én is élvezem :)))))

Anyoo hiper ügyes nagyfiad van!

Hunci Hunornak buksisimi!
Remélem hamarosan jobban lesz!!!!!

Zsizsik ha megszül fogjuk tudni, vagy netán már babázik???? :shock:

Kandika a pocakszurit megcsináltatod?? Mikor??

Én elmentem dokihoz, mert inkább egy szülést csinálok végig mint egy éjszakai torokfáját,gyűűűlölöm! :evil: kaptam antibigyót,elég ronda a torkom..mindegy csak ne fájjon!
Vendég
 


Atyaisten, 30 hetesen már finiselőnek számít az ember lánya??? :D

Nálunk is volt egy kis izgalom a héten. Még ősszel Sára vesemedencegyulladása után mondta a vesedoki, hogy jóval a láz előtt megfigyelhető, hogy más szagú a pisi. Azóta szorgalmasan szaglászom és múlt hétfőn beriasztott az érzékeny kismamaorrom. Kedden adtunk le mintát és sajnos beigazolódott a gyanúm, húgyúti fertőzés, bacik és genny. Kaptunk antibiotikumot és azt mondták, hogy amíg nincs láz, nem kell befeküdnie a kórházba. Eltelt pár nap, kezdtünk megnyugodni, de aztán vasárnapra hőemelkedése lett. Egész nap ugrásra készen, becsomagolva vártunk. Kicsit rekedt volt, ezért reménykedtem, hogy valami felsőlégúti nyavalya okozza. Persze az sem hiányzott, de jobb, mint a kórház. Végül a gyerekorvossal egyeztetve (nagyon rendes, pedig a héten találkoztunk először, most váltottuk le a régit) nem vittük be a kórházba, hétfőn reggel adtunk le új pisimintát, voltunk vérvételen és ultrahangon. Szerencsére minden negativ lett. Azóta is csak kétszer volt lázas, viszont nagyon fáradt, mert a köhögése miatt nem tud rendesen aludni. Sajnos a szülinapi buliját is le kellett mondanunk. A tavalyit sem tudtunk megünnepelni rendesen, mert hugom pont nálunk volt pár napot, amikor kijöttek a bárányhimlős pöttyei és karanténban voltunk. :cry:

A Salvus vízzel hogyan kell inhalálni? Mennyi kell belőle? Én is egy kicsit dáthás vagyok ugyanis.

Kép

Képurl]
espero
 
 


Espero Sárának Boldog 2.szülinapot utólag is!!!
persze jobbulást is mindkettőtöknek!
inhalálást salvussal nem tudom

(mennyit ünnepelhetnénk :D ha minden topikos írna!!!! :cry: :cry: )
Vendég
 

 
 

Sziasztok!Boldog szülinapot!
-és-és-és Boldog Dóra-Dorottya napot kívánok!
Anyookám lánykádnak külön!!!

Hétfőig nem nagyon lesz Velem semmi,de majd utána jelentkezek!
Szép napot!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kincsem!Megyek hétfőn az Uh-ra és lesz vérvétel...a teszt......és köv. héten megyek a leletekkel a doktornőhöz....és majd ott beszéljük meg....gondolom,hogy kell....de nem bánnám ha nem!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Jó reggelt!

Anyoo lányodnak boldogságos névnapot!!
Párodnak meg szülit!
Vendég
 


Anyooo: Lányodnak nagyon boldogat!!!!!!!

Kép

Kép
bettica
 
 


Minden Dórinak, Dorkána, Dorottyának boldog névnapot!!!!!
Vendég
 


Nagyon szépen köszönjük mindenkinek a köszöntést!!! :) :) :)

Kincs
Javítottam a tickert,megvan a jobb gomb. :P
November 2-án (halottak napján) született a kisebb leányzó.

Andika
Nagy drukk!!!!!
Remélem nagyon jól vagy,és a vizsgálatok is rendben lesznek!

Espero
Jobbulást!!!
Salvus vizet nekem hidegpárásítóba ajánlották.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

nagyon szépen köszönjük a köszöntést mindenkinek!!! :)

Okr, Dorottyának is boldog névnapot!

Andika, 3 nap és újra látod KCs-t! :wink: Remélem, meg tudod úszni a pociszurit!

Nyügi van, megyek! Jövök majd! Pussz!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok!

Anyoo!

Lányodnak Boldog Névnapot!

Bettica!
Ilyen nálunk is volt, alig tudtam én is mozdulni tőle(néha, bevallom, már kiborító volt, mert Gergő egyfolytában üvöltött, ha nem voltam a közelében.)Ez később arra változott, hogy félt mindenkitől, akkor meg azért üvöltött.Ezeket már kinőtte.Amikor meg már menni tudott, vagy mászni,bevallom őszintén, hagytam néha sírni (amikor perse tudtam, hogy csak hiszti, és nincs más gond), hogy leszokjon arról, hogy állandóan ölbekapkodjam.
Ma már tudja, hogy anya csak nagyon indokolt esetben veszi fel (lásd gerincsérv), ezért inkább az apjához , vagy a nagyanyjához megy ilyen esetben :oops:
ezoterike
 
 


Ja, mesélek valamit.

Ma bementem a munkahelyemre adóbevallás ügyben, erre megkérdezték, hány hós terhes vagyok? :shock:
(helyben van a munkahelyem, és csak anyu és mamám tudta, hogy szeretnénk kistesót, de nem tudom, talán a szél fújta oda a pletykát, persze már kiszínezve, mintha már babás is lennék? :evil: Utálom az ilyen pletykás embereket....)
ezoterike
 
 


Sziasztok kismamák, anyukák!

Az lenne a kérésem, hogy aki metformin bébis (ugyebár köztünk a többség ilyen), és már szült, az vessen egy pillantást a PCOS honlapon a Hírek alatt levő villámgyors online kérdőívre.

Nagyon gyorsan kitölthető, pár perc alatt, de sok infót megtudhatunk a PCO-sok terhességéről (különösen ha szedték a metet).

Köszi! :)

Másik hír: elkészült a PCOS film, amiben szerepelt Zazzy és Mona is. A National Geographic csatorna már megvette, a tervek között szerepel DVD-ként való forgalmazása is. Kértem hogy a honlap számára adjanak pár perc előzetest belőle, a rendező most ezt próbálja elérni a producernél. :)

Norka
norka1978
 
 


Norka: Megtörtént ;) Ez a legkevesebb, amit tehetek ;)
A filmről pedig várjuk a további híreket :)
Jó egészséget az egész családnak!!!!

Kép

Kép
bettica
 
 


Hali!!

Norka én már szíves örömest kitöltöttem tegnap este :wink: :D
Cupp!!
Sokat vagytok eszemben 1-2sor a másikon?
Filmet izgatottan várom!

Holvanmindenki??????????????
Vendég
 


csak gyorsan bejelentkezek... még élek, csak hulla vagyok... (éjszakánként a mei-taiomat tervezgetem ... már kész a terv, megvan a szabásminta is... ha holnap kapok acélkarikát akkor Onbuhimot varrok, ha nem akkor mei-tait... de szerintem még minimum 2 hét amire elkészülök mert nap közben nem tudok varrni, este meg már nincs erőm...)

Okr: de örülök, hogy hallok rólatok is valamit :)

(majd még visszaolvasok... de nem ma mert most inkább elhúzok aludni)
Vendég
 


Norka
Kitöltöttem! :)


Csakegy
Látom fáradt vagy. :roll: Nem csoda,az embert leamortizálják a gyerkőcök olykor.
Az az igazság ritkán van időm netezni a suli+ gyerekek mellett. :wink: Hétfőtől már ismét szorgalmi időszak....

Anyoka
Boldog névnapot kívánok a leányzódnak!!

Ezoterike
Tőlem nyáron mindenki azt kérdezte mennyi idős terhes vagyok?! :twisted: Azóta tornázom rendszeresen,mert gondolom a hasam ihlette a kérdést.Nem mondom,hogy nálad is ez van,csak jelzem megértem,milyen kellemetlen tud lenni.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Norka!

Én is kitöltöttem!

Okr!

Van egy kis hasam, az igaz, meg súlyfeleslegem is, bár a hasam nem is látszott kabátban.....na mindegy...csak bosszantó, annak idején pont ilyen dolgok miatt utáltam ott dolgozni, mert mindenki pletykált mindenkiről :evil:
Lehet, hogy nekem is tornázni kellene, de pl. ilyenkor jobban szeretek netezni.Ki kéne találnom valami net előtt végezhető zsírégetési módszert (bár az ujjaim már elég vékonyak, ott már ég a zsír :lol: :lol: )
ezoterike
 
 


ezoterike

Én sem tudok itthon tornázni. Eljárok edzőterembe,amikor lehetőségem van rá.Net előtt: :D :D
Munkahely:enyém is pletykás. :twisted: szerencsére most nem vagyok még ott. :lol:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!
KCS-vel minden okés,12hét 2napos-nak látszodott....dvd-re lett felvéve az Uh,majd ha tudok szedek le képet és megmutatom a kis "Caspert"!
Uh után kombinált teszten voltam,kb. 2hét múlva lesz eredménye!
Kértek mail címet és telefonszámot....lehet értesítenek előbb?
Tarkóredő 2mm áll. 3mm-ig tökéletes!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandi tökéletes eredmények!Gratulálok!Hunornak 1,9 volt ekkor és igen, 3-ig tökéletes.Ugye már nem aggódsz, hogy nincs tünet?

Képzeljétek, ma úgy döntöttem, terrorista leszek, anyu tanácsára.
Szóval apával egymással szemben leültünk a földre, és a gyereket egyenesbe állítva elengedtük és mondtuk gyere apához, anyához és jött és baromira élvezte!Jó, mi állítottuk fel és úgy indult neki, de akkor is, valami....és ééédi felemeli mindkét kezét a magasba,és úgy megy, tipeg felénk.Vajon így ad magának lendületet vagy egyensúlyt?Nem tudom, de véééégre tipeget :lol: mégha csak így hogy segítjük.
Vendég
 


Hunci!
Jajj igen kicsit....és szegény túlélte a betegségemet is...meg az apjáét!
Köszi a sms-t!Azonnal írtam mailt,ahogy haza értem...megkaptad!
Huni nincs elkésve abszolutt!!!-de gratu a terrorista szülőknek is!
:wink:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Hunci: Grat a nagyfiúnak!!!!!!!! Nagyon ügyi :D

Kandi: Éljen! jól összeraktátok azt a picit :) Akkor most mikorra is vagy kiírva?

Mi van a finiselőinkkel? Dimet, Zsizsik??? Hogy vagytok?

Kép

Kép
bettica
 
 


Kandika
Nagy-nagy gratula!!!!!Szépen növekszik a pocaklakó!
Ugye már nem dolgozol,pihizel?!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kandi!
Gratula! :D Strapabíró babó!!! :wink: Pusszantalak!

Kép
Kép
zazzy
 
 


Csakegy, emlékszem, írtál egy cipőmárkát ami olyan mint a liliputis de nem annyira drága....
Vendég
 


Halihóóóó!

Kandika gratulálok KCS tökéletes eredményeihez!
Lassan pocifotózhatsz nekünk!

Okr esetleg képet a lányokról?
mennyi van még a suliból??

Puszi!
Vendég
 


Tényleg Czinkiről tud vki vmit? Azt tudom, hogy otthon nem volt netük, így amikor abbahagyta a munkát nem tudott jönni...

Kép

Kép
bettica
 
 


Én is kérdeztem a múltkor, sehol semmi, pedig az ő hírére éledtünk itt újjá! :lol:
Az előbb egy korábbi oldalt nyitottam meg, ahol volt hsz-e, és láttam fotót a vonalzóján/aláírásában Nándiról :D

Kép
Kép
zazzy
 
 


Kincs
Kép még egyenlőre nincs. :oops: Nem töltöttem fel,szánom-bánom!
Suli:harmadéves vagyok,így elméletileg még 1 év van,de csúszni fogok. :? Kérdés ,hogy mennyit?!Ha nem vesznek át Pestre lehet 100 évet.

KépKép

KépKép
okr
 
 


ja, ne már...én finisleő vagyok? még nem!! :)

kandi, gratula!!!!!!!!!!!!! :) képet tudsz tenni?

csakegy???

jó éjt. haslakóm duhajkodik, majd kirúgja a hasamat.

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Sziasztok!

Kandi, nagyszerű! Gratulálok én is!

Mi még mindig 2 in 1. Voltunk 39 hetes UHán, fiunk már 3600 gr. Kicsit félek, h nem lesz könnyű megszülni. Állítólag hosszú baba lesz.

Na meg történt velem egy kisebb baleset is. Tésztáról öntöttem le a vizet, megcsúszott az edény füle a kezemben és felém jött. Egy kis darabon sikerült leforrázni a hasam. Felső bőrréteg le is jött. Ez így a vége felé nagyon nem hiányzott.
Röviden ennyi :roll:
De bár süt a nap.
Szép napot Mindenkinek!
apple
 
 


Hali!

Okr jó, várok a képekre:)
Sulit eddig is elképesztően csináltad eztán is fogod!

Dimet biza végén jársz már a 3.trimeszterednek..hihetetlen lassan több kétgyerekes anyukénk lesz mint1 :)

Czinkit véletlenül én is láttam brejelentkezve,és ahogy rákattintottam láttam rendszeresen ír egy topikba, sajnálom hogy ide nem jön!:(

Apple :( hasadra vigyázz! Már nem sokáig lesz ekkora!:)
3600?? szépen növesztetted!(bár az uh-k saccra mérnek az lesz a biztos amit a mérleg mutat, nekem csak 1/2kilóval saccoltak kevesebbet mint igaziból volt 8) :lol: )
Izgatottan várjuk a híreket!!
Zsizsikről tudsz vmit??
Vendég
 


Sziasztok!
Most jött meg az eredményem....sms-ben kaptam kódot és a Sejtbank oldalán megnézhettem...ill. ki lehet nyomtatni!
Negatív!Sírtam miközben olvastam!
36éves vagyok....
Bemásolom!
A vizsgált markerek eredménye:

PAPP-A szint:
2900.00 miu/L
1.56 MoM

Szabad ß-hCG szint:
51.40 Ng/ml
1.53 MoM

Tarkóredő vastagsága (NT):
2.00mm
1.36 MoM


A szűrővizsgálat eredménye: negatív
Kockázat a Down-kór előfordulására: 1 : 1 100
Kozkázat a 18-as triszómia (Edwards-kór) előfordulására: kevesebb mint 1 : 50 000

Ugye ennek örülhetek?-de azért vállaljam az amniót?
Adjatok tanácsot légyszi!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Bébike kép:
Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandika gratulálok! :D :D :D :D :D :D :D

Ez a te döntésed!!
Én 1000000% hogy nem szúratnám magam
nekem kellett volna de nem tettem....
Vendég
 


Kandika drága! :D
Jaj de jó!Gratulálok, és nagyon örülök.
Hát igen, ez az, amiben nem dönthetünk helyetted(pedig én is hogy örültem volna, ha más dönti el, merjem-e szedni a metet végig vagy ne :D )
Én sem bántanám asszem.A 18-as triszómiád amúgy jobb lett, mint az enyém!Pedig én "csak" 28 leszek.(vagy nem tudom mitől függ ez még!)
Nagy ölelés!

Kép
Kép
zazzy
 
 


Czinkeb vajon tudja, hogy feléledtünk itt?
Nem hiszem, hogy legalább egy pár sort nem írna, ha látja, hogy hiányoljuk... :roll:

Kép
Kép
zazzy
 
 


Kincsecske és Zazzykám köszike !
Akkor megvárom az Afp-t és elmegyek szív Uh-ra és csak ha itt lesz valami gáz....akkor megyek bele az amnioba!
Pusza Nektek!!!

Zazzyka ,ígért képek??? :wink:

Hunci!Miért nem válaszolsz nekem???
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandi!

Gratulálok! Nincs kérdés... :D :D :D :D
Én nem csináltatnám meg, de ezt döntsd el Te!
Gyönyörűen látszik a bébi a képen! :D
Irííííígy a Monee. :)

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Kandika
Gratula a jó eredményhez!!!!
Én tanácsot nem adhatok ,beszéljétek meg apával,és úgy döntsetek,ahogy jónak látjátok.
A szív UH miért kell??

Kincs
Hát eléggé kivagyok.Néha kellenek itthonról nagy se.berúgások,hogy ne hagyjam az egészet abba.
Rólatok kép?????
Neked miért kellett volna amnio?Asszem itt lemaradtam vmiről :oops:

KépKép

KépKép
okr
 
 


**Monee** köszike Neked is a hsz-t! :wink: Dvd-ről fotóztam le telcsivel...
**Okriszti!**Neked is köszi.....azért kéne a szív Uh,mert egy leányzó itt a babaneten azt mondta és van benne valami,hogy egy szív Uh nagyon alapos és legtöbbször a Down-os bébik valamilyen szívbetegséggel születnek legtöbbször....így ha lenne,még egy ok az amnio-ra!
Natinál is volt szív Uh anno,a vetélések miatt és a rossz Afp miatt.....és még a csont darabszámot is megmondták akkor....stb.
Na mindegy,jövőhéten pénteken értekezek a doktornőmmel :!:
pusza :lol:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandi!
:oops: :oops: :oops: Ígért képek elküldve! :D

Kép
Kép
zazzy
 
 


Kandika
Hát teljesen igaz!Dokinéni biztosan elintézi neketek ezt az UH-t!
Drukkolok+++++++++++++++++++++++3

Nézzétek már milyen hülye vagyok!Bevettem egymás után 2 metet,5 perc szünettel,most meg kóválygok.Ekkora barmot. :roll: Aztán tuti még hasmenés is lesz belőle.Járt már így vki?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr, én is csináltam ilyent :oops:
Vendég
 


sziasztok lányok!

Hunci: aranyos vagy, h felkutattál, és szóltál, h újra itt vagytok!
aranyos lehetett Hunor, h elindult! és miért kellett teroristának lenni? nem akart magától elindulni?
a sógornőmék fia 16 hós és még csak kúszik, nem is mászik. úgy kúszik mint vmi kis kommandós egy bevetésen. nem szabad ezen aggódni, akkor indul el, amikor ő akar!

Zazzy: aranyos vagy, h nem gondoltad rólam azt, h ha tudom, h újra itt vagytok, akkor nem írnék. de tényleg elcsodálkoztam, h itt vagytok.

most 2 helyen is nyomjátok, nyitottatok annó egy zártkörű topikot, v most itt vagytok már csak?
megmondom őszintén rég nem is néztem errefele. itthon nincs netünk, csak pár hete hordja haza a párom a vezetéknélkülit a mhelyéről. de Nándi mellett nincs is időm netezni. a házimunkával sem haladok igazán. főzni is csak most kezdtem el. a másik topikon nincs olyan nagy forgalom, jelenleg 4en írunk oda, tehát azt tudom olvasni.
most csak ezt az 1 oldalt futottam át!
de röviden rólunk: Nándi ma 2 hónapos!
szülés rendben ment, már el is felejtettem, és nem is volt olyan kijelentés, h a következőt a párom szüli, v a következőt lopjuk, v h nem lesz következő. :lol:
az első hetek nehezen mentek, mert Nándi kis zabagép , és nemtudott büfizni és ezért sokat fájt a hasa. bár a jóétvágya a ma napig is megvan, csak most már tud büfizni, de azért még vannak pocakfájások.
aztán jött, h túl vörös, túl sűrű a vére, majdnem a kórházban töltöttük a szilveszter 2 hetesen. de szerencsére nagyobb volt az ilyedtség. most adunk neki egy kis vizet , h higítsuk a vérét, de igazából nem tudunk mit tenni. de már régóta szép a színe, és minden rendben.
aztán 1 hete kidürült, h köldöksérvünk van, most azt ragasztgatjuk.
Nándi kitölti az egész napom, házimunkára is alig marad időm. még nincs el max 10 percet magában ha fenn van , muszály fogni és úgy nézelődik csak el. bár ma sikerült úgy áthúznom az ágyat, h a szopipárnába beraktam az ágyon és kommentáltam neki , h épp mit csinálok. és nem egy túl jó alva sajna. főzni is a héten kezdtem el, eddig anyuék és anyósék láttak el minket kajával :oops:
viszont egyre többet mosolyog már, és kezd ,,dumálni,,. hason alszik és ha felébred simán kinyomja magát, nem csak a fejét forgatja már. imád fürdeni, a párom alig bírja tartani, amikor a hátát mossuk, úgy rugkapál.
szóval így vagyunk.
majd ide is benézek akkor , nem igérem, h rendszeresen foglak titeket olvasni most hiszen tényleg nincs annyi időm sajna, meg nincs is net egész nap itthon.de ki tudja mit hoz a jövő!
most így egyáltalán nem vagyok képbe, h itt kivel mi van, de majd visszanézek pár oldalt! és megnézem, h vannak e fenn gyerkőcképek!

és köszi , h hiányoltatok!! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


ma sikerült lefotózni ahogy mosolyog (szerencsére egyre többet teszi). apa tornáztatja a pocakját, ezt mindig nagyon élvezi! :lol:
Kép

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


majd még rakok fel néhány képet, de most sz-szik a feltöltés!
jóéccakát mindenkinek!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


visszaolvastam kb 2,5 oldalt.

Hunci: remélem Hunor időközben meggyógyult!!

Monee: én adtam Nándinak a normafloret 10 napig, mert szinte mindig spenótzöld volt a kakija, ami azt jelenti, h vagy túleszi magát, v hogy nem emészti meg jól a kajcsit. valóban sokat és habzsolva eszik , és szépen nő. védőnőm szerint akár havonta is lehet egy kúrát csinálni , ha úgy gondolom. már a 3. nap szép aranysárga volt a kakija és azóta is az! nekünk nagyon bevált. a fiolát meg kell felezni (reggel és este adni) és lefejt tejcsibe v vízbe kell rakni.

Rambóka: nem lehet, h le van tapadva a gyerkőc nyelve. Nándinak levolt és amikor születéskor jöttünk haza, az utolsó vizsgálatkor mondták, h fel kell vágatni . még aznap megcsinálták a gyermekklinikán. de védőnőm mondta, h sajna vannak dokik, akik nem figyelnek erre oda és van, h csak fél év után derül ki a bibi.
szerencsére kb 2 másodperces művelet volt az egész.

majd még jövök ígérem!
hordozókendő dolog nagyon érdekelne engem, mert Nándi nagyon igényli, h kézben legyen.
meg ha már itt vagyok, akkor érdeklődnék, h tud vki homeos cuccot a gátizom helyreállítására. csak a gáttorna jelent megoldást? Kriston Andi könyv megvan, de szeretném a tornát kiegészíteni és a helyreállítást gyorsítani. ok, h már nem leszek újra szűz lány, de mégis. :oops:
előre is köszi!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinkeb!
Szia!De jó, hogy jöttél!Először is:Nándi valami tüneményes!Annyira édes! :D
Vagyunk itt is ott is, de elég lájtosan.Van aki ott van, itt nincs, van aki meg itt van, és ott nincs :roll: Úgyhogy aki mindenkivel szeretné tartani a kapcsolatot, az mindkét helyre ír.
Hordozókendőről azt olvastam, hogy jobb minél hamarabb elkezdeni, mert később egyre kevésbé díjazzák a babák, nem tudom, így van-e.

Csakegy!
Merre vagy???

Kép
Kép
zazzy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?