Új privát üzeneted érkezett!

Vagy egy órája nem jött be a bnet.... :evil:

Csipcsab :D Úgy látom anyás a kislányod! :lol: :lol:

Lili :D Az tök jó, hogy tb támogatott lesz a vizsgálat! :wink:

Pompom :D Én úgy tudom a vas székrekedést okoz.... na nálam nem... :oops: :roll: Örülök, hogy aptyuk túl van a bacikon! :D

Krisz :D Nagyon-nagyon drukkolok, hogy ne is jöjjön meg!!! :D

Ticsi :D Na mi volt az oltásnál? :roll:

Többiek? :roll:
fenci
 
 


Susy :D Megzabááálom! :D Nagyon helyes! Már ilyen ügyesen tartja a fejét??? :shock: :D :P
fenci
 
 


Köszi a drukkokat csajok!!!
Hát álom lenne ha nem jönne meg...enyhén meglepődnék azért! :shock: :lol:

Kiváncsiságból mértem egy hőt itt és most a gép előtt ülve:37,2. Érdekes.
Amúgy 3 napja túrótortát eszünk...én csináltam utólag a párom szülinapjára.Vásárolt kakaós tortalap meg 3/4 kiló túró, étcsoki bevonat.Fini!De már csak egy szeletet hagytam apának.
Off:a disco-s srác ma óra előtt elnézést kért tőlem a viselkedéséért, ezek szerint emlékszik...vagy csak emlékeztette vki. :lol:

Pompom
Én nem vagyok sárkányos, épp ellenkezőleg...két napja mindenek ellenére csak dalolok folyton a szünetekben, néha az órákon...de lehet csak azért van mert csak 5-5 órám volt suliban tegnap is ma is. :D Persze itthon is van mindig de az nem ugyanaz. De azérrt azt kívánom ne jöjjön meg neked most!!!Legyél babás!!! :D

Susy
Nagyon ari kis punk ez a Vinczent baba!!! :D

Tavi
Nekem is volt pár éve egyszer p1-es. :shock: Magától.De általában persze p 2-es. :)

Fenci
Nekem is volt a múlt héten ilyesmi gond a széklettel...de rendeződött magától. Most meg olyan gyors az emésztésem 2 napja...napi 4x 5x termelek...szépeket, egészségeseket. :oops: Sorry.

Zapáné
Szegény maccs!Jól megszenvesztettétek! :)
vizkriszisback
 
 

 
 

Sziasztok! :lol:

eddig nem volt netem :twisted:

Ditke!
tündéri a kerilányod!címet most tudtam csak elolvasni, holnap postázom!nyerőek! :lol:

Tavika!
basszus, a többiek ennyire elhúztak? :evil: :roll:
gratula a P1-hez 8) nekem mindíg P2

Gyugyi!
mint 2 parizer! :lol: :lol: de lökött vagy!nagyon jól nézel ki!apának is bejön a karcsúbb változatod? :D

Ticsi!
a galambok a kertben laknak, nem a lakásban! :shock: :lol:
én is gondoltm már rá, h kicsit sokan vannak, de mit lehet tenni??ők a mi gerekeink, nem lehet kidobni őket..... :oops: :roll:
tudom, tudom, nem vagyunk nooooooooooormálisak 8)
basszus, a molylepkék minket is elleptek 2 hete kb.!!!! :evil:
és nem hat a konnektorba dugható molyirtó meg a felakasztós ragacs sem....te mivel írtod? :roll:

Suzy!
nagyon zabálnivaló Vinzent! 8) megértem h nincs sok időd, de ennél csak jobb lesz :D

Csipcsab!
Flóra nem semmi kiscsajcsi :D

Krisz!
tesztet nem dobsz? 8)

Lili!
én úgy tudtam, a BMC-ben is fizetni kelll 1x a konziért :roll:

Fenci!
nekem is most volt először vizsgálat meg kenet :roll:
kérdezte múlt héten a doki uhun, h mikor volt utoljára ilyesmi?mondom még soha :lol: (mármint babásan), erre ő:akkor le kéne cserélni a nőgyógyászod :lol: :lol: :lol:

Bogáncs!
szijjjjjjjjja :D

Pompom!
te is tesztelhetnél :)
hát, én vettem az elmúlt 10 évben vagy 10 féle epilátort, de egyikkel se tudtam mit kezdeni, nagyon fájt :oops:
én is borotválom :D
Vendég
 


Vicus
Ha úgy alakul holnap tesztelek egyet...végülis van még 9 tesztem. :wink: :D

Tök jó lehet annyi állat!Na nem a molylepkékre célzok. :lol:
vizkriszisback
 
 


Krisz!
hajrá holnapi teszt :lol: :lol: :lol:
hát, néha szívesen kölcsönadnám őket pár hétre :lol:

Fenci!
legalább nem lesz aranyered! :oops: 8)
Vendég
 


Most néztem vissza, hogy a 14. napi uh-n 17 mm-es volt a tüsző...a 15-en meg már felment a hőm. :shock:
Ha nem vagyok terhes, hormonzavaros vagyok. :?
vizkriszisback
 
 


Krisz :D Én a terhességre szavazok!!! :D :lol: Na akkor tuti csak az alkohol hozta ki a modortalan állatot a kissrácból.... :evil:

Vicus :D Egyetértek, jobb mint az aranyér. :oops: A lényeg, hogy most megvizsgált a dokid és mindent rendben talált! :wink: Mikor mész legközelebb? A 30. héten? :roll:
fenci
 
 


Fenci!
Igen,már tudja tartani a kis fejét!!:P
Lehet a magnéziumtól is hasmarsod, nekem is az volt! :cry: Mondjuk én tényleg sokat szedtem a keményedések miatt.

Krisz!
Köszi! :lol:
Azért tényleg tesztelj. Tudod vannak még csodák! 8) 8) Drukkolok!!!!

Vicuska!
Köszike!
Ja idöm nem sok, bár ma sokat aludt délután. Viszont ez se jó,mert ilyenkor félek, hogy éjjel mi lesz! :roll: :roll:
Mostanság az a jó szokása, hogy nem alszik el éjjel 1 elött, és olyankor durmolunk délelött 11-ig. persze szopizik 1x vagy 2x közben! :D
Na de ti is megtudjátok hamarosan... :lol: :lol: :lol:
susy75
 
 


Susy!
Vinzent baba nagyon édes! :lol: És milyen ügyes! :lol:

Krisz!
Nagyon drukkolok!!! +++++

Pompom!
Neked is!!! Nincs ám mindenkinek ilyen sok tilalom akekszben, csak hát lombikos ikrek külön kérdés.

Luca!
Sajnálom, hogy nem nyeretek. :cry:

Gyugyi!
Gratula a koleszterinhez! :lol: Nekem az 56 kg-mal magas, pedig alig eszem húst. :roll:

Fenci!
Örülök, hogy nem vagy hepatitises! Ez ám a jó hír!!! :lol: :lol: hhihihi :lol:

Vicuska!
Nagyon szép a bölcsőd! Képzeld nekünk is van a családban kettő, így gondoltam jó is lesz a nappaliba a két Babákoknak. Erre nemrég tudtam meg, hogy az egyik unokatesóm felesége is babát vár, csak egy jut nekünk.

Csipcsab!
Hülye eső!!!! :evil: Én is unom!

Lili!
Örülök, hogy elhatároztad magad! Tudom milyen nehéz döntés, de innen egyenes az út a babádhoz!!!! :lol:

Kata!
Engem érdekel az övterelő!
Örülök, hog minden ok, de ezt én tudtam. :lol: Szánkós kép édes! :wink:

Ditke!
Nem is kérdés, hogy sikerül!!!! +++++++++++++

Bogáncs!
Gyere gyakrabban! :lol:

Ticsi!
Tavaszt, tavaszt, tavaszt! Holnapra 12 fokot mondtak! :wink:

Ma egész nap úgy húzódik a pocim. De gondolom ez normális, növöget. Ugye???

Tegnap megvettük az első kismamainacimat! :lol: Igazából begombolás nélkül még jó volt egy-két nagyobb nacim, de ülve kényelmetlen volt és ha nem gomboltam be és észrevétlenül lecsusszant a cipzár, akkor a naci is. :lol: :lol: És egy szép kis felsőt is kaptam az uramtól.

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi!

Mutizhatnál pocifotót!!!!!!!! :wink: :D
csipcsab
 
 


Susy :)
Elolvadok...... :) :)

Krisz :)
Holnap teszt? De jó!!!! Ne várakoztass ám minket sokáig! :)
Szegény macsnál a rutin műtétből lett ez a borzalom. Azóta dokit váltottunk, ahhoz a sintérhez nem viszem többet. No meg onlájn doktornénik is sokat segít! :wink:

Vicuska :)
Iggen, bejön! :wink: :oops: :lol:
Tényleg nem vizsgált meg a dokid? 27 hétig? Engem is mindig megtapogattak, négyhetente. De voltál nála, ugye? Olvastam, hogy kell valami pecsét a kiskönyvbe, mert különben nem jár a szülés után a pénz.... Vagy azt a terhesgondozóban adják? :roll: Nemtom.

Kukac :)
A neten találtam koleszterin diétát, azt betartottam. Vannak tiltott kaják. (Pl mogyoró. :? ) Egy év alatt ment vissza ilyen szépen.

KépKép
zapáné
 
 



KépKép
zapáné
 
 


Cirkuszka
Nagyon ari Merse :)

Ditke
Zabálni való kis csaj :) Mihez kell neked íj ? :oops: Íjászkodsz?

Csip-csab
Kitartás :)

Kata
Ti kis szégyenlősök... :) Lehet, kis bátorítás kellneki :)

Susy
Nagyon szépek vagytok, és milyen ügyesek!

Tavi
P1 ? :shock: Azta! Gratula

Gyugyi
Élsz még? Vagy már tolókocsiba rokkantál szörtelenítés után?

Krisz
Én arra szavazok, hogy babás legyél :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike :)
Asszem, ma kihagyom.... :lol: :lol:
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Ditke!
tényleg, minek neked az íj? :roll:
lovasíjász leszel? :lol:

Kukac!
pocifotót akarok!!!!!!!!! :D
igen, húzódnak a szalagok :D

Gyugyi!
persze h járok hozzá, 3-4 hetente 8) csak nem az a turkálós fajta, főleg h lombik baba.mivel nem volt panaszom, mér kellett volna h eddig turkáljon bennem? :shock: :roll:

Fenci!
jövőhéten megyünk 4d-re, videó is lesz dvd-vel :lol:

Krisz!
dehogy vagy hormonzavaros!kezem-lábam x-ben reggelre :P
Vendég
 


Sziasztok!

Egyszer-kétszer íjászkodtam, míg mások az alkarját ütik el (köztük a párom is :lol: ) a "húrral" addig én, életemben először csináltam és atulaj megdicsért hogy milyen ügyi vagyok!!!! :lol: Szóval egy őstehetség veszett el bennem!!!! :lol: :lol: :lol: Jó móka, nem is költséges hobbi!!!!! :wink: :lol: :lol: :lol: Ja, és nem utolsó sorban a betörők seggét is megcélzom vele!!!!! :lol: :lol: :lol: Apa puskáját nem lehet elővenni, mert utána még őt büntetik meg!!!! :(

Megjöttek a rucik, amiknek a képét feltettem, hát élőben sokkal szebb!!!! :lol: :lol: :lol: És én frissen kimosva, kivasalva, foltmentesen kaptam meg őket!!!! :wink: :D :D :D

Vicuska

Köszi előre is!!!! :wink: :D
Na azért én sem könyörögnék a dokimnak hogy ugyan kuksizzon már meg!!!!! :lol: :lol: :lol:

Lamásza??????????????????????????

Gyugyi

Kinek a temetése volt!!!! :shock: :roll:

Cirkuszka

Nagyon szép a kisfiad!!!!! :D

Susy

Jó hogy néha hallatsz magadról, de ez a kispasi....!!!!!! Álomszép!!!!! :wink: :D :D :D

Zsófi

Pocak, naci és felső fotót kérünk!!!! :wink: :D

Fenci

A magnéziumtól lehet hasmenésed!!!! :wink:
A kerilányom már 8-án 13 hónapos lesz!!!! :D
Szalad, pakol, átprogramozza a mosogatógépet, ha mondod neki hogy hozzon már ide neked x játékot, elmegy megkeresi, és még a kezedbe is adja!!!! A tejbegrízt úgy eszi hogy a kanálról nyalogatja, mert Ő akar egyedül enni, ebből kifolyólag levessel ki lehet kergetni a világból, mert még ugye nem olyan ügyes, de hogy etessék őt, az ki van zárva!!!! :lol:
A villára fel tudja szúrni a virslit, az nagyon tetszik neki, bár lehúzza, és kézzel tömi be a szájába!!!! :lol:

Pompom

Piri????? :shock: :roll:

Bogáncs

Kistesó projectbe nem vágtok még bele????? :wink: :D

Dike????????????????????????????????
Vendég
 


Vicuska :)
Értem. Lombikbabánál más. Erre nem is gondoltam. :oops: :oops: Az a lényeg, hogy minden rendben! :) Az én dokim akkor egy turkálós fajta! :lol: :lol: :lol: Minden alkalommal ...öööö most majdnem vulgáris voltam.... 8) , szóval megvizsgált. Szülés után a hathetes kontrollon még jól is esett. :shock: :oops:

Ditke :)
Nem semmi! Én csak olyan honvédséges puskával lőttem diák koromban .... Még a deszkát sem találtam el, nemhogy a papírt! :lol:
Kolléganőm anyukájának a temetésén voltunk. Két éve veszítette el az apukáját. Most 36 hetes terhes..... Nagyon sajnálom ... :(

KépKép
zapáné
 
 


Köszi csajok a dicséretet!:lol: :lol:

Amúgy már hivatalosan is megint idetartozom: megint megjött!!!!!!! :cry: :evil: :evil: Pedig szedek lassan kéthete fogigátlót. :roll: :roll:
susy75
 
 


Gyugyi, volt egy kis elütni való időnk itthon, szóval már nem csak jó lesz téligumi nélkül, hanem jó volt. :wink:
Nagyon sajnálom szegény kis kolléganődet. :(

Susy, jól látom hogy Vinzentbaba haja egy kicsit vöröses? Zabálnivaló. :)

Krisz, hajrá teszt! :) Nekem is van még itthon 10-es, de asszem tartogatom őket, ma reggel mértem hőt 36.9, nálam ez már leszállóág.

Vicus, az első epilálásom úgy zajlott, hogy volt előttem az asztalon egy doboz cigi, meg egy üveg vörösbor, és még így is visongtam. :) Most meg már nem érzek semmit.

Zsófi, grat az első kismamanacihoz. :) Ezek ilyen gumisderekú nacik, ugye?
Vendég
 


Szép estét csajok!

Basszus, tegnap írtam, oszt nem találom sehun se.... :evil:

De má' nem tom mi vóót, kezdhetem előlről. :?


Gyerkőc egyre betegebb. :( Nem influenza, valami lázasos járvány van, az van neki is. De most már kezd taknyosodni is.

Gyugyitantónéni!

Mennyi hiányzás után buktatnak? :oops: Asszem jövőhéten sem megy iskolába a szentem, baromi sokat hiányzott ebben a tanévben.

Susy!

Én megszoktam ám lesni Vinzentet az iwiwen, meg mindenki bébijét, aki rég jelentkezett és nem hoz képeket. :P Nagyon édes! :wink: Panaszom igazán nem lehet, mert nem Dóra miatt nem alszok, éjféltől alszik 9-ig, fél 10-ig, hanem, mert nincs rá időm. Nappal egy csöpp időm sincs szinte semmire, mert csak fél órákat, órákat suny két szopi közt, így éjszakára marad a szépítkezés, evés, ivás, dinom-dánom. 8) Ügyi Vinzent, hogy tudja már, hogy mikor van éjszaka.

Krisz!

Drukk, hogy felesleges legyen a szuri! :wink:

Ditke!

Úgy örülök, hogy végre ilyen pozitív vagy! Sokat számít, hidd el! :wink: Nagyon édes kerilányod. Tök a jó a fürdős kép. Mibe ült bele? :lol:

Marietta!

Ha nálunk nyafi, nyügi van, mindig arra gondolok, hogy ez a pillanat is egyszer elszáll és soha nem tér vissza, holnap már más lesz, soha nem lesz ugyanilyen és tizenakárhány év után nagyon fog hiányozni. . Ha nem alszik el, arra gondolok, örökké úgysem lesz fent. Így könnyű elviselni! :wink: Én is hisztis picsának hivom mikor nem lehet vele bírni! :oops:

Fencike!

Sajnálom, hogy hamarosan be kell feküdnöd, de laptop, mobilnet és már el is telt az a pár hét! :wink: Örülök, hogy császárod lesz, így vagytok biztonságban. Ti sem kekszelhettek? Azért a végefelé már könnyű volt önmegtartóztatni, a hatalmas pocakkal már nem is lett kedvem. Aztán a 37. héten a varratszedés után megpróbáltuk, hátha kibújik Dóra, de olyan jó talán még soha nem volt, hiába volt ott a pocak. :oops: Nem akarom elrontani az örömöd, de szerintem nem sok kedved lesz szülés után hancurozni! :lol: Márk szerintem bekerül a szobátokba! :P Így apjukod nyugodtan tévézhet! :P

Cirkuszka!

Nagyon helyesek vagytok! :wink: Én is ilyen hajat akartam, csak nem tudtam elmagyarázni! :oops:

Kata!

Pont így gondolom én is, nem a vizsgálattól lesz egészséges. Van valami legenda arról, hogy a kislányok csinálnak alacsony afp-t. :wink: Bár nálunk nem jött be egyszer sem, mind a 4 kereken 1 MOM lett.

Tavi!

Örülök, hogy meggyógyultál. Nagyon megijedtem mikor írtad, hogy milyen lett az eredményed anno. Tejis szűzjány? :P Nekem is mindig P1 volt, eddig. Majd most meglátjuk. :roll: Basszus, szorgalmasan szavazgatok, bár nincs időm most játszadozni vele, de időnként nyomok egyet....


Vicuska!

Ennyi idősen mé' számít, hogy lombik? :roll: Én szerettem ha megpiszkáltak. :oops: 8) Nemcsak azért, mert így tudtam, hogy minden oké a méhszájjal. :oops: 8) Szerintem azért ennyi idősen már bekéne kukucskálni, soha nem lehet tudni! :roll:

Ticsi!

Hogy viselte a kislegény az oltást? Mi csak most estünk át a hivatalos elsőn, szinte észre sem vette. Kicsit pityergett és egész nap csúnyán nézett az apjára, ugyanis ő volt mellette, én pedig a megmentő voltam, aki jól megbabusgatta! :lol: Van 4 hónapos oltás is? Védőnő nem tud róla :shock: , doki állítja, hogy van. Én meg nem vitázok, mert nem tom. Figyi, picibabánál a 37,5 már hőemelkedés? :roll:

Tüncsi!

Boldog hófordulót! :wink: Mi van veletek? :roll:

Melisch!

Üdv itt, jó helyre jöttél! :wink:

Lili!

Ez a beszéd, csak előre! :wink:

Dike!

Iwiwen megnézhetnéd a függődet, azaz engem! :wink:

Mami!

Én nem tudtam beszerezni a lapot, de Susy sokat segített és persze a net, az iwiw, így megvagytok! :wink:

Zsu!

Uhus hírek? Grat a legohoz. :wink:

Betegeknek jobbulást.

Bocs akit kihagytam, nem szándékos és fejből írok, azé valljuk be, ahhoz képes ügyi vagyok, ugyi? 8)

Kép

Kép
gröni
 
 


Csajok!

Csak gyors hír, remélem ma estétől már többször fogok jönni,akkor majd visszaolvasok.
Endometrium 11, mindkét oldalon sok(tizenvalamennyi) tüsző, szép nagyok, 18- 22mm között.
Éjfélkor kaptam meg a tüszőrepit, péntek reggel 8-ra mehetünk punkcióra. :lol:

Jó éjt!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Zsu :)
Ez az!!!!! Drukk mára!!!!!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++

Krisz :)
Lukad az oldalam!!!! :)

Gröni :)
Kétszázakárhány nap után. Megkérdezem pontosan. Kolléganőmnél van egy kiskölök, aki "eltűnt" négy hónapra. :roll: Külföldön voltak, de hazaküldték őket. Vajon mé'? :lol: Na, ő osztályt ismétel. T. Szülő meg reklamált, hogy mér "jelentette fel" őket a tanító néni? :roll: " Azé' az egy napé' mé' köllött? " Ja , négy hónap.... :lol: :lol:

Pompom :)
Jó volt? Akkó' jó! :wink:

KépKép
zapáné
 
 


sziasztok! aki hiányolt... :) megvagyok...próbálok nem gondolni a babára, azért nem jövök, de neeeeem meeeeegy!!!!!! :lol: de azért a háttérbe vonulok, és remélem meglepő hirrel szolgálhatok majd! :lol:

KépKép
dike
 
 


kobzoszsu szoritok nektek. Bocs de nincs időm visszaolvasni a 2306 oldalt de nállatok mi a gond?

nekánk van uj eredmány :cry: oligo,- astenozoospermia a férjemnek tegnap volt teszten. De nem nagyon beszél róla csak látom magával vitte az eredményeit lehet ma elmegy egy urológushoz velük. Most le vagyok törve de majdcsak megoldódik. Ő amugy volt komoly tüdőgyulladáson tavaj áprilisban, 2 hete meg piros volt a torka megint vett antibiótikumot 7 napig hátha amiatt is van ilyen gyenge eredmény. De ez magyarázná az 1 éves hiábavaló próbárkozást :wink:

mindenkinem szép napot, a babásoknak pihenést akik meg pé-n vannak kellemes és hasznos perceket kívánok!

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok jo reggelt,

Koszonom Merse dicseretett! Neha ki tudd akasztani, mert hisztizik es most tanulom ennek a kezelesett :? Ha van otlet varom!

Fenci,
orulj hogy nem szekrekedesed van tenyleg igaza van a nonek!

Susy,
Vincent nagyon edes! Olyan picike :) Szamomra
Olyan jo ranezni egy pici babara, jonnek az emlekek.

Most eppen volt csortet a lakasban... megneztem nem kellett volna...
Lebontotta a haloban az ejjeliszekrenyt, konyvek le... no komment... Most a furdoben ha jol hallom, megnezem... ott is pakolt...
kulonben van racs az ajton de vhogy kinyitotta :shock:

Dike,
megertem ezt a megoldast is! Remelem hamarosan jeletkezel!

Nagyink,
ez a 4 honap jo, en is tudok ilyent meselni :oops: :roll: csak annyi a kulonbseg hogy nem a szuleimmel voltam kulfoldon :roll: nem voltam minta gyerek...

Groni,
Koszi, sszerencsem volt az unokatesom csinalta a sminket es a hajamat (operettszinhaz sminkes-fodrasza) Igy nagyon sokat tudtam sporolni, es nem volt proba elsore megcsinalta.

Ha erdekell vkit hogy hol vannak az eskuvos kepek elkuldom pü-ben.

LiLi,
engem is kiakaszt ez az esos ido, a teraszon tudd setalgatni Merse , de az nem tulzottan farasztj.

Zsu,
EGY KALAPPAL!!!!!!!

Kukac,
Merike szulinapja mesz kukucsra :) Nagyon kivancsi vagyok mekkorak!!

Krisz,
? NAgyon drukkolok!

Megyek reggelizik Merse... Ma meg benezek!
Szep Napot

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Lányok, köszönöm a hasmarsos infókat, akkor tuti a magnézium. Tegnap napközben egyáltalán nem vettem be, csak este lefekvés előtt, meg éjjel 1-et. Reggel már jobb volt a helyzet... bár inkább legyen hasmenésem mint keményedjek és baj legyen... :roll: :wink:

Kukac :D Gratulálok az első kismamanacidhoz! Kérünk szépen pocakfotót! :P Normális hogy húzódik a pocid. Nekem egy babával a 17. héten kezdett el nagyon húzódni, úgy hogy alig bírtam kiegyenesedni. Gratula már a 12. hétben vagytok! :D

Vicus :D Alig várom már a 4D-s képeidet! Mi is a 29. héten voltunk 4Dn utoljára. Mondjuk már elég nehezen lehetett róla képet csinálni, mindig elbújt valamelyik lepény mögé, meg végig aludt, nem lehetett felrázni. Méhszájvizsgálat elvileg kezdetektől kellene legyen, nekem az előző doki csinált is mindig 4 hetente. Most volt nagyon lájtos hüvelyi UH, hogy a néni jobban lássa a lepényhelyzetet odalent, hááát be is voltam már pókhálósodva rendesen... :oops: :oops:

Ditke :D Szuper, hogy minden rendben van a neten rendelt rucikkal! Nagyon jót nevettem, hogy írtad levessel ki lehet a kerilányod kergetni a világból. :lol: :lol: Jaj, de nagyon aranyos lehet!!! :wink:

Susy :D Hát Neked is ilyen hamar megjött??? :shock: Úgy látom szülés után 2 hónappal azért mindenkit meglátogat piri... most akkor a fogigátló mellett hosszú hónapokig nem fog! :wink: Tényleg kistesót szeretnétek, ugye? :roll: Mennyi korkülönbséggel?

Pompom :D Egészségetekre!! 8) :lol: :lol:

Gröni :D Dokkernál voltatok Dáviddal, ugye? Remélem hamarosan túl lesz rajta!!! Csak el ne kapja az egész család!! Nem tervezek laptopot vinni a kórházba. Van egy csomó babás könyvem, még ki sem nyitottam őket, pedig a barátosnőimtől kaptam még 3 hónapja mikor ágynak dőltem. Látszik milyen elfoglalt vagyok. :oops: 8) :lol: Szóval bent majd olvasok és alszom. Nálunk is keksztilalom van 18. hét óta. Kivi vagyok én is mikor lesz először hancúr. :roll: Mondjuk bizti a császár helyét is fogom jó néhány hétig érezni. Ja és nagyon jó a memóriád!! :lol: :lol:

Zsu :D Ezek nagyon jó uhás infók!!! Szuper!!! :D Iszonyatosan drukkolok Neked!!!! ++++++++ :D :wink:

Dike :D Te kis háttérbevonuló!!! :wink: Várunk a szuper hírekkel!!! :P

Melisch :D Szerintem az antibiotikum is roncsolhatja a spermákat... :roll:

Krisz :D Teszt???? :roll:

Cirkuszka :D Látom Neked is kis pakolós kispasid van!! :wink:
fenci
 
 


Mutattok nektek 4D kepet Merirol, ha mar Vicus 4d volt :)
itt 37 hetes

Egesz terheseg alatt egyszer sem mutatta az arcat en meg mindent gondoltam mint okos terhes anyuka....
Kép

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


es amikor szultem vittem magammal, ugyan azt az arcot kaptam vissza, hietetlen volt....

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Krisz!

Remélem nem jön meg piri!
mi sem csináltattunk semmit a Kaáliba csak a méhfeltöltéses vizsgálatot.ha jól emlékszem az is 12000 ft körül volt.aztán kerültem pestre mert ott ingyenes volt a polip mütét,még a Kaáliba 40000 lett volna.

Suzy!

Gyönyörű baba!

Vicus!

A nővér mondta hogy tb támogatott a dolog.de lehet hogy csak az első?

Zsófi!

Köszi aranyos vagy!


Hát lányok,a lakástörlesztésünk nekünk is az egekbe van.felugrottunk közel 80000 ft-ra+a rezsi ami ugye egy panelnál igy télen nem olcsó. :evil: ugyhogy új kocsiról csak álmodozhatunk egyenlőre.
Vendég
 


Gyugyi!

Köszi, akkor megnyugodtam. Azért annyit nem hiányzott, szerencsére. Ezért már tuti nem bukik. :lol: A privis dolgot meg majd megdumáljuk. Küggyé majd képet!

Zsu!

Azta, mennyi petikét érleltél! Nagyon ügyi vagy, lesz majd tesó baba is, persze csak, ha nagycsaládosok szeretnétek lenni! :P

Melisch!

Nálunk is apabaj volt, ha bármi kérdésed van, kérdezz nyugodtan. Az biztos, hogy az antibogyó is ronthatja a spermaképet. De tényleg, legalább megvan a baj forrása! Viszont azért magadat is nézesd meg, soha nem lehet tudni!

Fencike!

Tippelhetek? Szerintem nem várjátok meg a 6 hetet! :P

Rohanásban vagyok, fő a tésztám.

Kép

Kép
gröni
 
 


Ja, Fenci. Dávid holnap megy vissza dokihoz. Még alszik, de már nem tűnik olyan melegnek. Remélem már vége lesz!

Cirkuszka!

Meséééélj! :P

Kép

Kép
gröni
 
 


gröni
oltások: 2,3,4 15 hó. a 18 hosat nemtom, van-e, dabi ma 18, de a babakönyvben nincs 18 hós oltás :roll: elvidszem azért lemérni, legfeljebb megkapja, ha van.
babának hol méred a lázát? a végbélben mért értékböl le kell vonni fél fokot, akkor mutatja azt, amit máshol mérnél. sztem elég lenne a hütöfürdö, de kérdezz rá.

zsofi
irok pü-t az övterelövel

zsu
talán már tudod is, hánybol lesz baba? mennyit kértek vissza?

krisz
hol má az a poz teszt?

engem mindig megviszgál a doki, méhszájat néz. tegnap kérdem, hogy ha a 3.nál is lesz gátmetszés, azt merre csinálják? mert nekem van mind2 oldalon, oszt olyan leszek mint a mercedesz-jel. erre lekukkantott oda, : aha, itt tényleg van egy jobb oldalon is meg balon is.
na, hát igy még nem kukkantott senki :oops: :lol:
amugy jobbra vág, aszonta az elözö helyén vág, de nem lesz vastag a heg, mert ha kell, ujra plasztikázzák. na, ez a szabás-varrás majd hiányozni fog akkor :roll:

mennyien irtak mindenkinek! és most nem vagyok lepcses. :?
afp kontroll erdménnyel szerdán ujbol megyek uh-ra, de eddig oké minden.
Vendég
 


Kép

balra a szép feje, arccal felfelé, aztán a bordái, a vastagabb fehér a karja, derékig van a képen, így a
FÜTYIJE :lol: :lol: :lol:
már nem látszik a képen.
Vendég
 


Sziasztok! :lol:

Gröni!
de jó hallani felőled! :D fiacskádnak jobbulást :)
Dóri szépen átalussza az éjszakát 8)
nekem egész terhesség alatt nincs kedvem a kexhez :oops: :roll: persze azért szoktunk,de meglennék nélküle :roll: nem is értem, mindenhol azt olvastam, h mennyire jó lesz, a bővérűség stb....hát, én kivétl vagyok :shock:és az első 3 hónapban meg volt minden 8) , pedig akkor lehetett nem szabadott volna? :roll:

Fenci!
én már sok babás könyvet kiolvastam, de olyan bonyolult tudománynak írják le, h kicsit megijedtem :shock:

Cirkuszka!
nagyon jó a fotó :D

Gyugyi!
szegény kolleganőd :(

Dike!
azért írj is néha :D
hajrá :wink:

Ditke!
édes lehet a kerilányod :lol: nem lett volna eccerűbb azt írni, h febr.8-án lesz 1 éves? :roll: :lol:

Melisch!
az antibiot.biztos nem tesz jót. :? azért te is folytasd a kivizsgálást :roll:
a lényeg, h meglegyen a bibi :wink:

Zsu!
ezek fantasztikus hírek!Kukacnak is ilyen sok petikéje volt és most..... :wink: :lol:
holnap reggelrexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx :P

Krisz???????????????????????????????
Vendég
 


Kata!
FÜTYIJE????????????? :lol: :lol: :lol:
csak nem?focicsapat lesz nálatok? :roll: :lol: :lol:
Vendég
 


Gröni :)
Megkérdeztem: 250 óra.
Hétvégi programom megvan...legózni fogok! :lol: :lol:

Kata :)
Csak neeem??? :lol: :lol:

Krisz :)
Mivammmá!!!! :D

KépKép
zapáné
 
 


Kata :D Nagyon szépen kivehető minden a képen!! :D Gratulálok az ismét kisfiúhoz!!! :D :wink: Apa mit szólt? :P :wink:

Most megyek hunyok egyet, tele a pocim. Sleepinke, fogadjunk most fogsz msnre jönni... 8) :lol: :lol: :lol:
fenci
 
 


Véletlen laptetű...... :shock: Ne mááááá!
Kép Kép Kép Kép

KépKép
zapáné
 
 


Hali!

Bocs, hogy csak most jöttem..de egyfolytában órám volt.
Sajna ma megint meg jött...reggel 36,7 és egyből jött is Piri, nem kellett hát teszt.
Szóval 1. cn, lombik indul! :D Meg is volt az 1. deca ma.
Keddre kérek majd időpontot uh-ra.

Zsu
Állati sok tüszőcske!!!De jó!!! :D

Köszi a drukkokat!Na majd most!!! :D
vizkriszisback
 
 


Gyugyi!

Hu mi lesz itt. Macska, Te kilőve, csak is nagyi lehetsz! :P Cirkuszkára gondoltam! :P

Kata!

Gratulálok! De elleszel kényeztetve! :wink: Köszi. Akkor szólok a védőnőnek, hogy ő nem tudta jól! Azt tudom, hogy le kell vonni, de így 37 és hát, meleg is a szoba. Nem tom foglalkozzak-e vele! :roll:

Vicuska!

A könyvek arra jók, hogy elbizonytalanítsanak és azt sugalják, hogy valamit rosszul csinálsz! Hallgass az ösztöneidre, abból baj nem lehet! :wink:

Melisch!

Ezt találtam neked. http://www.infertility.hu/inde.html

De ha a kezdőoldalra mész találsz egy csomó mindent ami téged is érinthet. Én végigolvastam az összes levelet, ez indított el a helyes úton, na meg persze itt a csajok! :wink: Ja, és lejjebb van férfi meddőséges oldal, ott is sokat segítettek! :wink: Tudni kéne mennyi a darabszám, mert nem tűnik olyan vészesnek apjukod eredménye! Nálunk ologozoo volt!

Naa, Krisz! :roll:

Gyerek kihűl, 36,2! :shock: :D

Kép

Kép
gröni
 
 


Zsu
Hajrá sok tüszőcske! :)

Kata
Szerintem ti direkt fiúra gyúrtok :lol:

Gyugyi
Részvét kolléganődnek. Nem túl szerencsés helyzet :(

Kép

Kép
princzike
 
 


Helloka! Tegnap sz*rakodott bnet, én meg dögrováson, nem volt kedvem itt imádkozni, hogy betöltsön...

Fencikém! Beletrafáltál, de sejtettem, hogy alukálsz... :D Szép álmokat! :)
Én is mindjárt dőlök, blogba leírtam milyen fergeteges éjszakánk volt...

Kata! Grat a kukihoz! :D nem fog meglepetés érni! :)

Krisz, Zsu!!! Nagyon nagyon szorítok!!!!!!!!!! ennek most sikerülnie kell!!!!!! készpunktum! :)

Suzy! Gyönyörű Vinzent! És valóban ügyeske!!! :)

Bocsi Lányok, de megyek dőlök... Majd jövök részletesebben...

Kép
Kép
sleepin
 
 


életjel...vagyunk, csak így a 2. hónapban borultak az eddig beállt dolgok is...én naiv azt hittem, hogy ekkorra már minden szépen kialakul :roll: na nem panaszkodom, csak időm nem sok van Levente mellett. Viszont azt kell mondjam, a világ legcsodálatosabb dolga Anyának lenni! Úgyhogy tényleg soha-soha nem szabad feladni, hiszen ez az érzés mindent megér!!!!!!!!! :D :D :D

Fenci, olvastam, hogy nemsoká befektetnek...sajnálom, de a lényeg, hogy Veletek minden OK legyen és jó kezekben lesztek. A tervezett csaszinak meg előnyei is vannak ám :wink:

Susy, Vinzent gyönyörű kis kópé és nagyon ügyes!

Kata, jól látom lehet gratulálni a kukishoz????? :lol:

Gaby??????

Zsófi, várom az uhu képeket babákokról :wink:

Zsu, vicces lehetett ez a benzinkutas sztori! Legalább lesz mit mesélni a gyerkőceidnek :wink: drukkkkkkkkkkk holnapra!!!!!!!!

Krisz, drukkolok nagyon a lombikhoz!!!!!

Puszi mindenkinek,

Ui. Gröni, ugye bejönnek Dórinak a kopasz pasik? :wink: :lol:

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vickybabe 2009.02.05 16:17-kor.

Kép
vickybabe
 
 


Vicky
Köszi. :D Meg kellene már mutatni, hogy egyszer nekünk is sikerül, nemde? :wink: :D
Levente nagyon pofás kisfiú! :D

Errefelé tombol mindenféle vírus...most lent vagyok a boltban, párom fent okít, de ő is mondta meg akikkel már én taliztam azok is, hogy hányás, hamenés stb.Nekem nem kell! :twisted: Hess csúnya vírus!!!
Mondom miket szedek:
actival energy (apáé),folsav, e vitamin, 1000mg-os c vitamin pezsgőtabi, méhpempő-ginzeng, propolisz+c vit...remélem megúszom a vírusokat!!! :)

Sleepin
Köszi a drukkokat!Jobbulást!!! :D

Nektek mondtam már, hogy narancssárgára "sikerült"befestenem a hajam? :shock: :lol: Majd lefotóztatom apával este. :D
vizkriszisback
 
 


Zsu, drukk holnapra!

Dike, bármi hír van, gyere. Meg egyébként is. :)

Melisch, örülök hogy haladtok a vizsgálatokkal. Akkor az eredmény szerint kevesebb mint 20 millió spermium, és nem túl mozgékonyak... ezt jelenti, ugye? Te mikor mész vérvételre?

Kata, gratulaaaa a kiskukishoz! :)

Krisz, nagyon drukk! Sikerülni fog. :)

Nekem is megjött mára 36.6-al, és most már mérni fogom a hőmet ebben a hónapban. 13 dpo előtt nincs teszt - ezek a szabályok. :)
Vendég
 


Itten vok megint... alukáltam.... szőrtelenítettem, fürcsiztem, most mindjárt körmözök. Mondhatnám hogy üde, friss és kívánatos vagyok apának! 8) :lol: :lol:

Krisz :D Most akkor kivételesen örülünk pirinek, hajrá utolsó lombik!! Nagyon-nagyon szorítok! Sikerülni fog!!! :wink: Jó hosszú a lista amit szedsz, de így remélhetőleg a diákkópék nem tudnak majd megfertőzni! :P

Melisch :D Majd mesélj miket mondott a doki a párodnak. Majd én is körbenézek mivel tuningoltuk anno a páromat. :wink:

Princzike :D Hőgörbét akarok látni! :wink:

Sleepin :D Mingyááá olvasok blogot.

Vicky :D Gyönyörű a kisfiad!! :wink: Ha lányunk lenne, neki máris lecsapnám! :lol: :lol: Úgy látom túltengenek a kiscsávók a topikban... :oops:
Hallod, Kukac? Nálatok akkor kiscsajok lesznek! :lol: :lol: Remélem hamarosan visszaáll nálatok is a napirend! :wink: Miket csinál már Levente? :roll: Barna szeme van, jól látom? Nem úgy van, hogy minden újszülöttnek kék a szeme és fél éves koráig változhat? Vagy ez hülyeség? Vagy nálatok már be is barnult? :oops: :roll:

Pompom :D Hajrá szabad szerelem ismét! :wink: Ja és RMPPB!!! :evil:
fenci
 
 


Krisz, naná hogy most sikerül!!!!!! :wink: :lol:

Fenci, kék a szeme, csak a képen nem jól látszik :wink: én is úgy tudom, hogy a végleges szín csak később jön. Levente elég kreol bőrű, úgyhogy nem hiszem, hogy marad a kék szem :lol:
Miket csinál: egyre többet figyel és emeli a kis fejét. De még nem tartja olyan szépen, mint Vinzent. Napról napra ügyesedik :lol:
Na meg tud sugárban fölfelé pisilni, nagy férfiasakat büffenteni, és a legújabb találmánya a sugárkaki, ami beteríti a komplett pelenkázót, a szőnyeget és persze Anyáját :lol: 8) Persze mindeközben ártatlanul pislog a kis szemeivel :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Sziasztok Gröni köszi a linket, már olvastuk tegnap este :wink: tényleg hasznos volt mikor azt sem tudtuk mit jelentenek a szakszavak!
pompom81 teljesen igazad van az eredménnyel kapcsolatban. De férjem uram látom nem hajlandó még róla beszélni igy még dokihoz sem ment :cry: gondoltam elmegy ma de már hazament. Biztos fel kell dolgozza még a dolgokat. Én nem tudom mit tegyek voltam egyszer még tavaj vérvételen augusztusban ciklus 1. nap toxoplazma herpesz, hepatita, stb.-t néztek és minden ok volt. Voltam Uh-n 2x nem vagyok POC-os, rendszerezödött a ciklusom, a fogyik előtt és alatt igencsak 28 napos volt, mostan július óta 30 napos, januárban mértem hőt, LH-t néztem hát minden rendben volt 16. nap erősen pozitiv LH teszt, tojásfehérjés nyák középtájt van mindig amit szépen követt a kiszáradás. Van cici dagadás utolső 12 napban. Tehát minden jel arra utal, hogy nincs különösen szembetünő hormon problémám. Most megyek tüsző kukucsra 12.-13. nap lássam mit mond a doki. Én nagyon félek ám a tütől nagyon indokolt kell legyen a vérvétel! Ja amugy anyum orvosai nem is tudták mire vettek nekem vért itt cn.1 napján :shock: , hát ennyit a romániai kiképzett szakemberekről. Ezért van az ha lehet mennék Szegedre én akkor ott vegyenek vért a szükséges vizsgálatok elvégzése végett. A vérvételem nagyon drága volt kb 50 euro :shock: igy inkább azt a pénzt most a férjem kezelésére hagynám mert ő tuti csak magán rendelőbe fog menni és az borsos.

fenci köszi neked is meg mindenkinek.

Na most jó katolikus hiven meggyóntam nektek :lol: láttam ti már sokat tudtok az én problémámról ezért segitek még infokkal és várom a válaszotokat. Igérem vissza is fogok kicsit olvasni, hogy ismerjelek meg benneteket :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


Vicky :D Szóval kék szemű! :D Ezen a sugárkakin azóta is röhögök!!! :lol: :lol: :lol:

Melisch :D Én nem szeretnék beleszólni, de egy teljes hormonsor vizsgálat szerintem mindenképpen ajánlott lenne nálad is. Nekem is hasonlóan tökéletesek voltak a fenti jelek amiket Te is leírtál, de a vérvételen még sem volt minden 100-as. Sajnos nem mindennek vannak külső jelei. 1 vérvétel még nem a világ! :wink: Odahaza sima nőgyogyi nem tudna Neked beutalót adni? :oops: :roll:
fenci
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?