Új privát üzeneted érkezett!

rennye nekem mondod....semmire sincs gondja...amit kiejt a száján máris megkapja.....Képet megpróbálok felrakni de nincs itt a fényképezőnk ..a vaterán találtunk új 1 év garancia 9500Ft--szerintem t jó áron vettük.....

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


megtaláltam a vaterán......

http://www.vatera.hu/uj_autosules_babah ... 71117.html



Ott van róla kép is...

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


nyuszitappancs: klassz a hordozó! :wink: Nekünk már autósülést kellene vennünk...csak ez nehéz ügy.Blanka már most 13kg,úgyhogy csak az jöhet szóba ami 36kg-ig jó,viszont azok marha drágák...Azt hiszem ráugrok én is a vaterára,hátha találok használtan valami olcsóbbat.Muszáj ebben a hónapban,mert a hordozójába már nem igen fér el,és mi ugye Szegedre havi 1x járunk.Ha megállítanának minket egyszer a rendőrök már tuti belekötnének abba hogy Blanka még miért hordozóban van utaztatva.

Kép

Kép
mezsó
 
 

 
 

Na voltam ma turiban!Majd dobok képeket is,de csak később lesz időm fotózni!

Akkor a köv dolgokat vettem,mindezt 4000ér!
2 rugi,2 kis farmer szoknya(írtó cuki fodros),2 ruhácska,1 kardigán,5 nadrág,5 body,2 kiskabátka,6 felső!:lol:

Ha jól számolom 25 db! :lol: De ezek vegyesen vannak!Pl van olyan ami 1 évesen lesz rá jó kb,de nem volt szivem otthagyni! Bodyból is ,felsőből is több méret,tehát nem csak az első 1-2 hónapra vásárolok :wink:

annus11
 
 


mezso:sok jó dolog van a vaterán és igen olcsón....megéri keressgélni...sok sikert :)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


aannus :) Na ez nem semmmi :)
Grat az olcsó cuccokhoz :)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Klassz a hordozó! :D

Annus! Ügyi vagy! :wink: Én is így szerettem vásárolni, bár Levi pici korában még csak 1400 Ft volt egy kiló ruha, akkor még olcsóbb volt minden!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


annus: tök jó,hogy ennyi mindent vettél!! :D :D Én is szeretem a turikat!!Legutóbb tavaly novemberben tartottam nagy bevásárlást,akkor 3nagy szatyornyi ruhát vettem Blankának,az egész téli szerelését 4500ft-ért!! :wink: :wink: Sok sok pulcsit,nadrágot. :wink: Kis pólót. :wink: Nekem is van 2bevállt helyem.Az egyikben tényleg túrkálni kell a nagy ruhakupacban,de a másik nagyon igényes,vállfákra külön külön vannak felakasztva a ruhák,és nagyon sok olyan ruci,amin még a külföldi árcédula is rajta van,és innen lehet tudni,hogy nem is használtak,csak olcsóbbért eladják idehaza.Igazán jó ruhákat is ki lehet fogni így nagyon olcsón. :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


:evil:
Mindjárt küldök linket, csak irtó béna vagyok

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


http://www.gportal.hu/picview.php?prt=68278&gid=239127&index=1

Na. Ez csak egy példa, de ez a fajta Pierre Cardin mindenhol kábé ennyibe kerül, és ez nem vészesen drága. Ugyi?

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


http://www.gportal.hu/picview.php?prt=68278&gid=239127&index=1

Na. Timi! Ez csak egy példa, de ez a fajta Pierre Cardin mindenhol kábé ennyibe kerül, és ez nem vészesen drága. Ugyi?

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


bocsi :oops:
szarakszik a babanetem....

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Reni: hát ez tényleg nem!Köszi a linket! :wink: És klassz is,csak az a baj,hogy hol vagyunk mi a csepeli bababolthoz képest! :cry: :cry: De ez tényleg frankón elérhető ár. :) Ezt most így hirtelen honnan találtad? :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Tudtam, hogy ez olcsó, mert anno mi is ezt akartuk megvenni, és Norbinak ilyet is fogunk, ha kinőtte a mostanit. Ez mindenhol ennyi.
Google-be írtam, és ez volt az elsők között, azért ezt küldtem. Különben csepel tőlünk is messze van.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


A Bababirodalom online babaáruház a megrendelt termékeket országos futárszolgálat hálózattal vagy postai úton juttatja el megrendelőinek; illetve előre egyeztetett időpontban lehetőség van a termékek személyes átvételére kiszállítási díj nélkül.
Szállítási díj bruttó 1390 Ft megrendelésenként, függetlenül a szállítás módjától (futárszolgálat vagy posta).
http://www.bababirodalom.hu/product.php?id=1388

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Reni,köszi szépen mégegyszer. :wink: Apával majd dumálok erről az autósülésről amit belinkeltél,lehet meg is van amit kerestünk?Megtaláltad helyettünk? :wink: :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Jaj,szörnyű lassú nálam a babanet...

Na képek a blogomban!!

annus11
 
 


Nem csak nálad! Itt dühöngök, hogy nem frissít rendesen, aztán kiír vmi hibát, akkor újraindítom, és csak 20 perc után sikerült ide eljutnom :evil: :x
Megnézem

Timi! :D :wink: Naon szívesen

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Jaj, de cukik! Gondolatban felöltöztettem Izácskádat: A jobb alsó szoknya az első képen levő jobb felső fölsővel. Őőőőő remélem, érthető :lol: :oops:
Klassz a párna, szép az anyagminta is!! Illik a sárga-zöld szobácskához!!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Rennye!

Köszi!
Hát már én is összeválogattam a kollekciókat,elhiheted!De majd párosítom az unisex cuccokkal,mert nem akarom nagyon habos babosba mint egy barbi :lol: Vhogy nem az én stílusom :wink:

annus11
 
 


Ja meg a szinek élőben kicsit másak ám....nem adja jól vissza,de a lényeg azért látszik :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!!
Beteg vagyok ez most nagyon boldoggá tesz nem hiányzott :?
Elmentem ma bejelentkezni 4D-re pont ma csak délután vannak :(
Megint örültem ja védőnőnél ültem 1 órát plussz még bent voltam egésznap mentem az esőbe szal jo napom volt!!!

Remélem mindenki jol van

Kép
kriszpiri
 
 


De viszont elfelejtettem mondani itt a napokba rengetek segitsége kaptunk
-kiságy,babakocsi,fiu-lány kisruhák,fürdőkád és ez minden ingyen talán 1 pár ezer ft-ot kell a babakocsiért fizetni,de legalább már ilyesmikre nincs gondom :)

Kép
kriszpiri
 
 


Hú Kriszpiri! Sajnálom, hogy beteg vagy. :( Akkor peches egy napod volt :?
De nagyon klassz, hogy ennyi mindent kaptok!! :D Főleg, hogy csak a babakocsiért kell fizetni, és azért sem sokat. Ez nagy segítség!!

[quote="Annus"]H írta:Annusát már én is összeválogattam a kollekciókat,elhiheted!

Elhiszem :lol:

A barbinak öltöztetés asszem nálunk sem menne. Jó, hogy Te is így gondolod!

Lányok! A minap felmerült bennem egy kérdés!!
Van köztetek aki cigizik/zett???

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


rennye: Én cigiztem egész a terhesség elejéig......még dolgozni jártam amikor sokadszorra elterveztem,hogy leszokok a cigiről ami addig nem ment,viszont egyszerűen nem kívántam ...aztán persze megtudtam,hogy terhes vagyok 7 hetes voltam akkor és így nemis szívtam.....persze volt egyszer,hogy megkívántam és elszívtam egy szálat...de azóta ezt sem kívánom,pedig Párom is dohányzik......
Remélem nem szokok vissza ha megszültem

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Rennye igen nagy segitség

Nyuszi majd emlékeztetlek erre mikor találkozunk és rá akarsz gyujtani :D

Tényleg valaki ha tud nőivonalra meghivot küldeni küldjön a kriszpiri@freemail.hura köszi

Kép
kriszpiri
 
 


Mindig akkor pörög a fal amikor Én nem vagyok itt........unatkozom .)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Kriszpiri oksa....:)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Kriszpiri! Nőivonal: passz

NYusziReni! Ne is szokj vissza!

Én nem szoktam unatkozni :? :lol:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Kriszpiri!
Küldtem meghívót!

annus11
 
 


Kriszpiri!

Na most felmentem a nőivonalra, és van 3 meghívóm :shock: Azt se tudom mire való, de van. Úgyhogy küldöm!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Tök figyelmes vagyok. :idea: Nem frissítettem oldalt, mielőtt elküldtem/megírtam! :oops: :lol:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!

Nagyon lassan telnek a napok :(
Tegnap nagyon be voltam fordulva.
Ma voltam a védőnőnél, és szóltam hogy megyünk
el tudjon róla.
Mondta hogy majd elküldi a papaírjaimat
a másik védőnőhöz.
Jövőhét csütörtökön megyek vissza a régi nődokimhoz.
Szóval lassan de haladunk.
Étvágyam se nagyon van, de mondjuk más se enné meg
amit ez a szipirtyó kotyvaszt.
Fiatal korom ellenére én
jobban tudok főzni, csak ha én főzök akkor jön a kikérdezés:
Nem jó amit csináltam?Rossz lett?Nem szereted?
Most erre mit lehet mondani??? :?
Arról nem beszélve hogy folyton belenyúl abba amit csinálok,
meg van zavarodva teljesen és kapdos mindenhova.
Amióta itt vagyunk nem hízok semennyit!Ma mérekeztem
a védőnőnél 76 kiló vagyok, de szerintem csak azért mert
nem mentem el reggel wc-re.Hónapok óta 75 kiló vagyok.
Bocsi hogy megint panaszkodok de most nagyon úgy érzem
összejött minden :(

Kép
eve3htv
 
 


rennye:Én kérek meghívót :) (Bár nem tudom mire jó) renikegyogyo@gmail.com

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Ja!És mégegy dolog!A védőnő azt mondta hogy 21 hetes vagyok,
én már nem értem ezt.Mindenki mást mond.Jóhogy nem azt mondják holnap szülök :evil:

Kép
eve3htv
 
 


eve:ezzel ne is törődj....Ők nem ugy írják,hogy 20 hetes és 3 napos ,hanem kerekítenek....Én is a dokinő szerint múlthéten voltam 36. szóval ez nem jelent semmmit...:)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Köszi Nyuszi!De jó neked nemsokára megszületik a babócád!

Kép
eve3htv
 
 


Nyuszi!
Elküldtem.

Figyu! Ugye áll még az sms, ha szülsz?? Hmmm? Na nem azért, hogy máris szülj meg!! :D

Évi! Szerintem, ha főzöl (és főzzél nyugodtan), és rákérdez, akkor mondd azt, hogy megkívántad, és nem akartad őt fárasztani ezzel. Egyébként szerintem az idő is teszi! De gondolkodj pozitívan! Legyen élmény a várandósságod, ne terhes terhességed!! Tudom, hogy tök depis idő van, de gondolj kis ficánkádra!! És légy boldog!!! :D Ilyen vigyort kérek!! :D
Hadd kérdezzek valamit: anyósod hány éves? És miért van mindig otthon??
A 21 hetesség, meg tényleg csak kerekítés. Végtére is tényleg a 21. hétben vagy!

Szebb estét Lányok!!!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


rennye Köszönöm :) Persze,hogy álll :)Megszülöm és minnél hamarabb küldöm is :)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


eve: Igen jó.....már nagyon várom....mostmár nehezen viselem ezeket az időket,bár lehet betudható a sok hízásnak?? Nem tudom de folyton ülnék...sétálni sem tudok sokat és dagad a lábam is...

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Ma délután barátnőztem, tök jó volt.

Ott készült képek:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


aida: Nagyon szép kis hajasbaba :) Olyan éédesssssssss:)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Aida! Nagyon csini a farigatyája kisfiadnak :D
Mi a helyzet a fejéses etetéssel? Használ a gyógyi amit kapott??
És Te vérzel még? Vagy amióta kijöttek a darabkák, már nem (ez utóbbit remélem!)?

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


jajjjjjjjj unalom :)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Sziasztok!

Ma Blankának 2x mértem hőemelkedést,remélem nem ezután akar majd még betegebb lenni... :? :? /eddig még hőemelkedése sem volt ugyebár.../Viszont ma megjött a csp úgyhogy mentem és vettem neki Vitacolan szirupot végre,amiből már el is fogyasztotta az első adagot. :wink: És nagyon izlett neki!!Tisztára fel volt háborodva hogy nem adok neki többet!! :lol: :lol: :lol: Neki állt balhézni,és nyalogatta a kanalat... :lol: :lol: :lol: :lol:

kriszpiri: mi a baj?jobbulást neked!!Azért a mai napodban annyi jó csak volt,hogy ennyi mindent kaptok! :wink: Sok segítség!!

Reni: én soha nem cigiztem,és nem is fogok!!Vérbeli cigiellenes vagyok!A szakdogám címe az volt,hogy serdülők dohányzási szokásai.Soha nem értettem meg,hogy az emberek miért nyúlnak a cigihez.Felfogni nem tudom!!!Anyu és Apu is cigiztek mellettem végig amióta az eszemet tudom,úgyhogy passzívan sajnos mindig is dohányoztam.De lassan már 1éve élvezem a füstmentes életet. :wink: Miért kérdezel ilyet?

nyuszitappancs: micsoda jó dolgot művelt veled akkor ez a terhesség. :wink: Ügyes vagy,hogy le tudtál szokni a cigiről!!!Ne is szokj vissza! :wink: Szeretnék nagyon én is unatkozni!! 8) :lol: Ez ismeretlen dolog nálam már egy ideje,hogy ne tudjak valamit csinálni.

Évi: TARTS KI!!MÁR NINCS SOK HÁTRA ANYÓSOD MELLETT!!! :wink: Ezek a hetek,meg ha belegondolsz úgy vannak ám,hogy betöltött 20.hét+3nap.Így vagy te jelenleg 21hetes terhes.Illetve a 21.hét 3.napján tartasz jelenleg.Így világos? :wink: Ne idegeskedj ilyen jelentéktelen dolgokon!!

nyuszitappancs: na akkor Reninek küldesz majd sms-t?Mert hogy anno szerintem elsők között én is felajánlottam,hogy küldj nekem,még a mobilszámomat is elpriviztem...

aida: nagyon vagány szerkóban volt ma a kispasid! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


mezso: részemről Úgy tiszteességes,hogy mindenkinek küldök aki küldött telcsiszámot :) 3-man vagytok :)

Én sem szeretnék már unatkozni elhiheted :)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Sziasztok nem alvósok!

Fiaim alukálnak, mint a bunda, amióta itt a párásító :shock:

Timi! Nemtom miért kérdeztem, csak eszembe jutott korábban, gondoltam megkérdem.
Nahát, Blanka most nem lehet beteg :!: Örülök, hogy ízlett a Vitacolan! Remélem, használ!!!!
Rég nem raktál képet kisasszonyról! Úgyhogy légyszíves!!

Nyuszi! Azért PatrikDani maradjon csak még bent legalább két hetet!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


rennnye: Persze,hogy maradjon :) Nem akarom,hogy bármi gond legyen...

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Jájjjjj nekem megint marha lassú a babanet!!! :cry: :cry: :cry: Órák mire feltölti az oldalt... :twisted: :twisted:

nyuszitappancs: :) de kedves vagy! :) 3unknak küldesz sms-t?én,Reni,és még ki?? :) /emlékszem mikor párom írt fórumos társaknak a szülőszobáról. :) hmmm :) :) :) de jó is volt :wink: meg mikor jött a válasz,hogy drukkol a fél fórum-kb.20-30kismama :D -/De így igaz,még ne írjál nekünk sms-t. :)

Reni: és te cigizel? :) Oké majd töltök képet kisasszonyról,majd ha gyorsabb lesz a babanet,mert most ki nem várom hogy feltöltse. :shock: Én is belenyaltam a Vitacolan-ba nem csoda hogy ízlik neki,nagyon fincsi narancsos.Hát remélem is hogy használni fog neki!!!

Kép

Kép
mezsó
 
 


mezso:Neked,Rennye és Pocimaci:)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?