Új privát üzeneted érkezett!

:oops: tényleg irtad, hogy ma mész tanfolyamra, én is tv-zek kezdődött egy romantikus komédia a tv 2-n :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


laptető meg piri hát ez nem fér össze :evil: :x

én is várom a tavaszt ezért válltottam az új vonalzómnál képet :wink:

férjem kitúrt a tv 2-ről nem tetszik neki a film mert ő az RTL kubot akarja nézni mert neki ez jobb film :evil:

Kép
Kép
melisch
 
 


pedig ami az rtlen megy az nagy hülyeség,....részemről.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

nekem mondod már 3.ik vasárnapja ez megy mindig nézi, amibe van valami fantasztikus az nálla nagyon bejönn :evil: :roll:

Kép
Kép
melisch
 
 


ne hagyd magad........ :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Mi a comedy central adón Mr.Bean-t nézünk nagyon tuti. :lol: :lol: :lol: Meg összebújtunk kicsit apával,Domi horpaszt. 8)
Holnap meló...úgyhogy csak este jövök kicsit. :?
Jó éjt Mindenkinek! :wink:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


jó éjt mucus! párom már átválltott román adóra akció film Steven Segallal vagy, hogy a fr..ba hivják pedig már láttuk a filmet. Agybajt kapok tőle :evil: :roll:

Kép
Kép
melisch
 
 


melisch legyél harciasabb...én kiharcolom mindíg a tvt.... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


én ezt az egyett nem, nem tudom kiharcolni na meg azt mondja én ugyis nettezek miért nem nézhet akkor ő amit akar ha én ugysem figyelem mindig a tv-ét. Hát igaza van :oops:

Kép
Kép
melisch
 
 


én tv-zek is meg netezek is..... :) :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ahhhhhhhhhhhh.............alig bírtam belépni :twisted: :twisted:

Na szóval, a fiúk már ágyban, nem tudom ki altat kit ma.......
Nálunk van 2 tv, ha nem egyezünk akkor valaki vonul a másik szobába.........a valaki általában én vagyok :roll:

királylány
 
 


a lényeg hogy meg tudtok egyezni....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nekünk csak 1 tv van :cry: de mi álltalában megegyezzünk csak most én morgosabb vagyok piri miatt ő meg álmos. Szerencsére nem érdekel annyira a tv na meg nem szereti a focit igy nem kell 2 tv mint legtöbb családban!

Kép
Kép
melisch
 
 


akkor te mázlista vagy hogy nem szereti a párod a focit.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Apa is elvan foci nélkül.......egy-egy meccset megnéz, főleg, ha VB vagy EB van, de azt én is szoktam nézni.
Sógorom focizik az egyik itteni csapatban.......egyszer elmentem megnézni Gáborral(apa), de azt mondta többet nem visz, mert még őt is túlkiabálom :D

királylány
 
 


nita nekem mondod? mikor jöttek bekötni a digit a pasi akarta mutatni a páromnak, hogy milyen cuc lesz neki a nagy képernyös tévéjén a mecset nézni mivel rengeteg sport adó van, erre ő legyintett és mondta neki film legyen és semmi foci :lol: tök vicces volt

anyukám muszájból már csak ugy fujja a VB-t, vagy EB-t megszoktatta apukám és ha kell már magába is nézi. Volt ugy, hogy tesom suliba volt és közbe mecs volt. Mondta neki az egyik haverje, hogy jó lenne tudni az eredményt. Semmi gond hivom anyámat és megmondtja. a haverje kiakadt anyum meg megmondta az eredményt! Sokszor jobban tudja mint a fiuk mikor kezdődik a mecs!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melisch 2009.02.01 21:42-kor.

Kép
Kép
melisch
 
 


a párom télen hokit néz...nagy hokis......amikor meg ilyen eb vagy vb van akkor azt.........én meg utálom......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


úgy látom sehol senki. Jó éjt csajok!
Holnap korán kell kelni :?

királylány
 
 


jó éjt mindenkinek talán lassan én is megyek aludni nezzük a heti hetest az első reklámig :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


szép jó éjszakát nektek is!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó reggelt!
Mi se vagyunk focisak,csak ha a magyarok játszanak külfölddel...nálunk 3 tv van,de persze mindketten a plazmát akarjuk (nemrég vettük,még újdonságnak számít) azért az mégiscsak 106 cm,na meg a hifi rá van kötve,a hangzás is más...bár inkább én internet függő vagyok,de olvastam,hogy a gyed/sen lévő anyukák kiugróan magas százaléka is!!! :lol: :lol:
Na,most anyumék nincsenek itthon,mentek a közjegyzőhöz,remélem hamar eltudnak innen költözni,és végre ismét normális házaséletet élhetünk!!!!! :oops: :oops:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


melinda drukk hogy sikerűljön nekik elköltözni. :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!

Jol van mindenki? :)

Nitácska! Mátéd mit kap majd szülinapjára? :)

Kép
Vendég
 


még nem tudom mit kap szülnapjára.annyit tudok hogy valami hasznos dolgot szeretnék.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jaj nem jó lett a vonalzóm :oops:
Vendég
 


mért nem jo a vonalzod? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mert nem látszik a neve meg a kora :oops: :lol:

Mikor megy oviba Máté?
Várja már?
Vendég
 


sziasztok!!
mindenkinek szép napot!!
nagyon ritkán van időm olvasni benneteket...de jó kis lelkse csapat van itt!!!
Nitácska 3 nappal fiatalabb a kisfiad, a lányomnél...nálatok is buli lesz február vége :D
mi csak szeptemberben megyünk oviba, mert a létszámot mindig akkor töltik fel...nincsenek vegyes csoportok...ti??

fel a fejjel!egy új hónap és új lehetőség a babát akaróknak :D

lylyBence meggógyult már???
evic
 
 


kirus igazából már jár oviba.de most nem viszem mert nem hiányzik hogy elkapja az influenzát.aztán én meg tőle.. :roll:
evic nem tudom lesz e buli.majd meglátjuk...de ünneplés az lesz....szép verdás tortát akarok neki/formatorta/ :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitácska! Igazad is van,onnan aztán elkapnak minden nyavalyát :?
Szerintem Kírát is elviszem du dokihoz mert éjjel majd meg fullad ugy köhög,egyik este lázas is volt (azota nem),én nem tudom mi a fene ez :cry: ,de 2 hete voltam vele dokinál torok gyulladással :(

Kép
Vendég
 


reméljük nem influenza.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok!

Mi újság van?

Nyüszifül gartula a vizsgákhoz. Piri? Én írtam a Bajcsys dokiról, jó csak iszonyú sokan járnak hozzá. Kérdezted hogy kaptam-e az a Gynevacot (lehet nem így kell írni). Nem eddig én még semmit nem kaptam, most megyek majd pénteken dokihoz, de nem tudom hogy ilyenkor szabad-e megvizsgálnia, hátha babás vagyok nem tudom.?

Szerintetek az jelent valamit ha fáj jobb oldalt a derekam, meg néha elől jobb oldalt belenyilall?

Ettől az influenzától én is nagyon tartok, nálunk csak apa oltatta be magát.

Melinda nálunk mostanában van éjszakai kellés és 1,5 bóra mire visszaalszik. Szerintem valami fejlődési szakasznál tarthatunk, vagy rosszat álmodik, nem tudom. Mert hála az égnek csak egyszer volt beteg a kis picurom. :D

Melish az a fránya piri. Drukk a következő hónapra, milyen szép is lenne egy kis pozitív teszt ajándékba.

Ízisz de jó lenne ha nekünk is úgy összejönne mint nektek.:-)

Kép
boganna07
 
 


Megvan az egér!!!!Ezt pirossal akartam írni,de nem engedi!Még ma éjszaka is rakok a fiókba ragasztót,hátha van több is.Most jutott az eszünkbe,hogy egyik este mondta is apa,hogy neki mászik valami a kézfején,én meg mondta,biztos az ideg rángott csak,mert fáradt,közbe meg fúúúúúúj,ez a kis dög mászkált köztünk!!!
igen,biztos van valami,mert nagyon nehezen alszunk,mondtam is a védőnőnek,hogy alvás téren visszafele fejlődünk... :cry:
Na megyek,Domestosozok mindent a konyhába,mert olyan egér szag van.....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


meli én is megtaláltam az egér járatát és nyomtam oda ragaszto........remélem megdöglik az a kis féreg..............
boganna sikerűlni fog a babó........érzem............. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Nita bár úgy lenne.:-)))

Mi lehet a többiekkel úgy eltűnt mindenki, remélem nem az influenza miatt.
Kép
boganna07
 
 


lehet főzöcskéznek...én is a főzés felével kész vagyok........még a fasirtot kell kisütni......csak lepihiztm kicsit..........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok csajok!Képzeljétek a férjem csütörtökön indul vissza Kazakhsztánba,majd májusba jön.Bele se merek gondolni,hogy egyedül terhesen egy 5 éves gyerekkel,kertes ház,kutya,macska.Annyi a könnyebbség,hogy már táppénzen vagyok,tehát melóba járni nem kell.Mi lehet Nyuszifüllel?Neki most volt a ciklusa vége,és nem irta,hogy megjött e neki,csak Perpike meg Melisch.
Vendég
 


Sziasztok!

Alig van időm mostanában jönni, de ma már nem bírtam tovább. Mondjuk még nem teljesen sikerült visszaolvasnom titeket! Mi nem vagyunk betegek. Kopp kopp kopp :D

Szegény egérkék! :oops: :( :)

Micsoda új vonalzók vannak itt, mióta nem jártam erre. :shock:

Hát izisz nem lesz könnyű a párod nélkül. Van esetleg segítséged?

Én ma voltam az orvosnál, ma kezdem megint a clostyt. Írtak fel choragon injekciót is. Kapott ilyet már valaki? Tüszőrepesztő. Majd pénteken megyek megint UH-ra. Addig növesztgetem a kis tüszőimet. Remélem lesz egy normális méretű közöttük péntekre. :) Meg felszerelkeztem LH tesztekkel is. Pénteken azt is elkezdem nézegetni.

Remélem mindenki jól van. Gondolok ám rátok annak ellenére, hogy nem jutottam ide. :oops: :)
Vendég
 


ízisz szivesen segítek ha tudok........messze laksz tőlem? :oops: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi csajok,de sajnos messze vagytok,én Ózdon lakok.Hétvégenként szokott jönni anyukám,főleg nyáron segit a kertet rendbetenni.hát majdcsak lesz valahogy,előre nem idegelem magam.Egyébként a legjobb barátnőmék is másfél évig küszködtek babaügybe,mikor elment az orvoshoz megnézte uh-al,és kiderült,hogy nincs is peteérése.Kapott valami gyógyszert még abba a hónapba terhes lett a lányával.Néha ennyin múlik.
Vendég
 


ízisz tényleg messze vagy........... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mizu lányok???
én gyorsan netezek , apa eteti kisfiát,utána öblítésként kis szopi,aztán pezsgőzünk, megvan az egér, meg a kölcsön is anyumnak!!!
Holnap uh a multkori görcs miatt, remélem minden ok,bár nem nyugodtam még meg, sajna Nita mindig te jutsz az eszembe a 12 heteddel...mit mondtak miért volt???Már be is töltötted????Tényleg mindig ez jut eszembe.....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


melinda de ne jusson az eszedbe!!!!!!!!!!
az a baba egészséges volt csak sajna 3 vírus volt a szervezetembe.............azért ment el......és te nem barnázol és nincs rózsaszines folyásod......ha ez volna akkor volna okod félni.........
most még messze vagyok a 12.héttől.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melinda, óvatosan azzal a Domestossal, az vegyszer és ha belélegzed, esetleg a bőrödhöz is ér, árthat a babának! Inkább kérd meg a párod a fertőtlenítésre!

Kép
adiadi
 
 


Mostanában Mandarin sem jelentkezik! Hahó, Mandarin! Merre vagy?
És Nyuszifülről tudtok valamit?

Kép
adiadi
 
 


sajna elég sokan nem jelentkeznek..... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Alig bírom nyitva tartani a szemem. Apa még nem ért haza, bár most már akármikor beeshet. Szóval enyém volt az alatatás és én is majdnem elaludtam. Átlagos hétfői napom volt.

Melinda: örülök, hogy anyukádnak összejött a hitel és annak is, hogy megvan az egér!

Lyly Bencuskája péntek óta kórházban van. Némi javulás már mutatkozik. Ennél többet én sem tudok.

Lyly: nagyon-nagyon szorítunk, hogy mielőbb hazakerüljetek!!!

Nita: hogy vagy?

Perpike: nőljenek nagyra azok a tüszők!

Ízisz: Kazakhsztán? És csak májusban? Uhhhhhhhh........minden tiszteletem a tiéd! Én egy szót sem szólok. :oops: Rengeteg segítségem van..........Kitartás!

Nyuszifül: ??????

királylány
 
 


Majd sugallom a pozitív gondolatokat!Megyek,lassan dőlök!Ja,nem akarok laptetőt,remélem még nem lesz!!!
Nekem is sok segítségem van,de én csak végigszeretném aludni az éjszakát!!! :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


királylány köszike megvagyok....izgulok nagyon a péntek miatt........
képzeljétek kibujt végre a bölcsességfogamnak a hegye.........de még így is eléggé fáj az inyem....nagyooooooooon........ :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok! :lol:

Annyira jól esik, hogy gondoltok rám, még piri nincs, de időm az még van...
Azért nem jöttem tegnap, mert főztem este 10-ig, de a Párom a végén már besegített, mert sírva fakadt a konyhában...Vasárnap délig aludtam, elmentünk bevásárolni, és már akkor kezdtem érezni, hogy migrénem lesz....nem volt nálam migrén gyógyszer, és a normál fejfájáscsillapító erre nem hat, pedig azt is megpróbáltam bevenni. Folymatoasna borogattuk este a fjem, végül délután jutottam gyógyszerhez, fél óra múlva elmúlt a fejfájás. Ja, állítólag baba mellett nincs migrén, hát nekem volt, ez azt jelenti.... :(
Ma voltunk Gynevac szurin, remélem hat.
Holnap nekilátoka szakdoga írásnak végre, már kipihentem magam.Még annyi, hogy 2 napja mentem este WC-re és úgy megrémültem, barnás folyásom volt, de olyan, mintha másnap megjönne, de semmi nem volt utána, minden tök elmult. Egyébként PMS az van...és tuti, hogy ez az.
Ennyit rólam.

Örülök,hogy mindenki jól van, és meg volt a nagy egérírtás is...nem is lenne annyira ronda ez az egér állat, ha nem zabálna mindenbe bele, és nem lenne, annyira büdös.

Nita és Kirus: szép az új vonalzótok! :lol:

Melinda: tök jó, hogy Anyud megkapta a hitelt.

Ízisz: tök rossz, hogy pont most megy kis a férjed, de legalább van meló...meg ott a pocidban a pici babód, és mi is itt vagyunk társoságnak! :lol:

Perpi: jó, hogy kapcsz gyogyit, most tuti hamar összejön. :lol:

Adiadi, Királylány, Mucus: Annyira bízom a februárban, remélem Nektek is összejön!!!!! :oops: 8)

Mucus:tök jó volt a recept, amit felírtál hétvégén, majd én is megcsinálom, de ahoz kell kekszdaróló vagy nem, mert az nincs??? :) :oops:

Ja, tényleg olyan finit főzőtt mindenki, hogy alig győzök jegyzetelni, tetszettek a receptek!

Ja, ha nem gáz, és nem zavar Titeket, akkor rakhatnátok ki ciklusvonlzót, mert nem tom fejből ki hol tart. Sztem, ha szakdolit írok, majd tudoko jönni töbször! :lol:
millió puszi Mindenkinek! Jó éjt!

Kép
nyuszifül16
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?