Új privát üzeneted érkezett!

Köszi lányok!

lujzici: sajna ezek tuti lh tesztek rajta is van :?

Hát remélem nem lesz semmi bajom már be is jelentkeztem orvoshoz hétfőre nagyon kíváncsi vagyok.Nem akarok megint szenvedni utálom már ezt az egész helyzetet valami mindig közbeszól!!! :twisted: :twisted: Elegem van már..... :cry: :cry:
Nah mindegy majd csak lesz valami.

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


lujzici irja rajta, hog LH teszt én ugy látom
jucus én felteszem az enyémeket mivel telefonnal csináltam nem látszik jól de élőben ha nem vagy figyelmes 15,16 és a 17. napira is pozitivat mondalnál de ezen a képen kisebb felbontással csak 1 pozitiv és a te képeid is ki vannak nagyitva nem lehet ilyen vasta a csik ,de ha ténelg tök erősek baj van mint ahogy lujzici irta Kép

még van kép a 2. topikban ohol esthajnal LH teszteket árul nézz be oda is :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


anuk nagyon ari vagy....elmosolyodtam én is amit írtál........gratula a kislányhoz......
nekem is lányt jósolnak a horoszkópok.....hát majd meglátjuk......
csucsu....akkor az a tavasz első jele ugye? :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Sziasztok!

A betyárját, mennyit írtatok!!!

Anuk! Hatalmas gratula Emmához!!! Gyere sűrűbben és meséld el, hogy vagy!

Monyo! Ha április 19-e a szülinapod, akkor jelentem, majdnem egy napon ünnepelünk (két nappal vagyok fiatalabb nálad :lol: )

Babszika! Mikorra tervezed a tesztelést? Annyira izgatott vagyok már miattatok!!!! :wink:

Nita! A tavaszt már én is nagyon várom, pedig nagyon szeretem a telet, de mostmár nagyon elegem van belőle, úgyhogy hajrá február!!!!

Csucsu! Szurkolok Neked az új álláshoz, és meglásd, amint munakába állsz, máris jönni fog a tesó! :wink:

Jó éjszakát Mindenkinek, csajok!
pedi
Kalocsa
 
 


Pedi: Végülis nem új az állás oda megyek vissza ahonnan eljöttem Gyedre.
Bár lehet te már valamit tudsz előre?? Mert hétfőn megyek azért egy állás interjúra :) Hátha bejön és akkor jól járok mert közel van. Simán bicajjal is járhatnék dolgozni.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: Igen, én már megelőlegeztem neked ezt az új állást! :lol: :wink:
pedi
Kalocsa
 
 


SZiasztok!

Bocsi, h em reagálok, de rohanok.

CSak meg akartam osztani, h full nega a tesztem.... jöhet a köv. inszem. :roll:

babszika
 
 


Babszi: De ma a 12DPO-n vagy. Valakinek a 14DPO előtt nem is mutattja a teszt. Nem??

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Azt a mindenit! Hogy milyen forgalom volt itt míg nem voltam! :shock:

Üdv az újaknak. :wink:

Babszika! Szerintem még ne írjuk le ezt a hónapot. Tudod! Amíg piri nincs, van ............. :wink: :wink: Szorítok nagyon!

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Babszi - szerintem se add még fel!

Kép
pampalini
 
 


Móni - hogy bírod a fogyókúrát? Barátnőm is csinálja, 2 napja kezdte.

Kép
pampalini
 
 


sziasztok.

babszi :roll: tudom hogy mar ugysem hiszel benne de meg barmi lehet.

jucus,voltal mar 3napi vervetelen?FSH/LH aranyod milyen?

pedi teged nem cikiztek hogy aprilisban szulettel?engem alalndoan szivoztak hogy bolondok honapjaban szulettem. :lol:

moni tessek surubben jonni.

Kép
monyo83
 
 


Monyo: nekem van ismim aki április 1-én született. Inkább nem mondta senkinek hanem ha kérdezték mondta, hogy 2-án.

Kép
csucsu05
 
 


juj csucsu az tenyleg durva :lol:
nalunk az ocsem is aprilisban szuletett,en aprilis 19 a tesom aprilis21 :D anyu sokszor mondta hogy egyforma dilinyosok vagyunk.
na meg sosem volt kulon szulinapom :evil:

Kép
monyo83
 
 


Pampalini!
Köszi, jól bírom. Bár most hogy beteg voltam, pár napra szüneteltettem a kúrát (muszáj volt mézes teát innom). De elmondhatom hogy a 19.-ik napon elért eredményem: minusz 3kg 40 dkg. :wink: ( ezért büszke vagyok ám magamra :oops: :D )
Úgyhogy kitartást kívánok a barátnődnek! :wink: Nem olyan vészes.

Monyo!

Igenis!! Értettem! :wink: :lol: :lol: :lol:
A mai napig együtt ünneplitek a szülinapotokat az öcséddel? Hány év van köztetek?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


babszika sajnálom a negativ tesztedet olvastam mi mindenen mentél keresztül az elmúlt 3 évben és öszíntén nagyon drukkolva követtem az eseményeket veled kapcsolatban. Nekem ma jött meg piri :cry: én is negativat teszteltem 2 nappal ezelőtt igy ülltem nyugodtan és vártam pirit de annyira szeretném ha keddig egyik reggel beállítanál a pozítiv teszteddel, megy a drukk

Kép
Kép
melisch
 
 


Monyo: Nálunk tesóm október12 én október18-án születtem. Igy nekünk is mindig együtt volt tartva általában 15-én.

Kép
csucsu05
 
 


moni buszke is lehetsz magadra mert ez szep eredmeny,csak igy tovabb kitartas :!:
6ev van koztunk :P amiota elkoltoztem otthonrol azota nem tarjuk a szulinapot.
Nalunk van egy ebed a hazasagi evfordulonkon,ez helyetesi az en es parom szulinapjat.
Az ocsem pedig elmegy a haverokkal sorozni a szulinapjan :lol:

csucsu akkor te is ugyanabba a helyzetbe voltal mint en.Nalunk meg pluszban jott a husvet is,amit hozzacsaptak a szulinapunkhoz :? volt olyan hogy egybeesett a ketto.

Kép
monyo83
 
 


sziasztok lányok:)épp most olvastam a főoldalon a 8as ikrek születéséről,hát nem semmi,és nem is kis sullyal születtek:)
bettike83
 
 


babszika szerintem még nagyon korán teszteltél............... :wink:
pozi lesz az a teszt pár nap mulvaa........ :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita negativ lett a teszt Babszinak?nem olvastam vissza....
bettike83
 
 


betti sajna...de még van 4 napja......még van idelye....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Értem,reméljük pozitiv lesz,megérdemelné már nagyon szegény:)
Te jól vagy?
bettike83
 
 


nagyon szoritok neki!!!!!!!!!!!
jol vagyok köszi....csak elfáradtam....álmos is vagyok....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mit csináltál ma?
bettike83
 
 


tanfolyamon voltam utána meg a keresztlányoméknál.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


babszi merre vagy?

Kép
monyo83
 
 


bizti pihen már.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


az lehet lassan nekem is kellene...

Kép
monyo83
 
 


menj pihenni akkor...... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mennek csak epp vilagvege hangulatom van ilyenkor muszaly olvasgatnom hogy elterelje a figyelmem.

Kép
monyo83
 
 


mért van világváge hangulatod?:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!Nekem még van egy kis időm a piriig, de én már leírtam ezt a hónapot. Olyan sz@r hangulatom van, hogy csak na.Tüneteim nincsenek, nem is figyelek ilyeneket, még mindig állandóan ennék..Na, mindegy, most lefekszem, mert holnap dolgozni kell.
Anuk: mi a módszer? :oops: :P
Nita: pihizzél, vigyázz magadra!
Babszika: :(
tary
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Babszika! Én is azt mondom, hogy várjuk ki a végét!!! Szorítok nagyon naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaagggggggggggggggggyyyyyyyyyyyyyyyyyyyoooooooooooooooooonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn!!!! Na, valahogy így! :lol:

Móni! Szuper vagy, nagyon szép eredmény 19 nap alatt, főleg, hogy még a betegség is közbejött. Remélem, mostmár mindenki jobban van!

Monyo! Tényleg, miért van világvége hangulatod? Amúgy akkor ezek szerint a tesóddal egy napon születtünk, csak pár év különbséggel.

Tary! Neked is azt mondom, várjuk ki a végét! Attól, hogy nincs tünet, még lehetsz babás. Nekem sem volt semmi tünetem, tuti biztis voltam piriben, és tessék, poztív volt a tesztem, igaz utána piri is jött sajna! :cry:
pedi
Kalocsa
 
 


sziasztok.

ma mar jobb :)

tary tunetekre ne alapozz,sokaknak nincs is semmi tunete.

nita mar tul vagyok rajta.

pedi.te hany eves is vagy?

Kép
monyo83
 
 


Szép jó reggelt :) Na jó már volt egy két köröm, de mielőtt folytatom beugrottam kicsit.

Lánybaba "készítése" segédlet (remélem bejön annak, aki szeretné, nálunk Emma bizonyította, hogy azért nem minden hagyomány hülyeség) :)

- jó, ha rendszeres a ciklus, így már kb napra pontosan tudni lehet mikor van ovuláció

- apukát 1 hónappal a tervezett akció előtt letiltani a vörös húsokról (a fiú katonák így kevesebben lesznek) és a banánról. Sok gyümi, zöldség, hal. Anyuka is jobban teszi, ha ezt az étrendfélét követi

- apukának minden este forró ülő fürdő, 37-38 fok minimum 10 perc (tudom a meleg öli a mucikat, de a lányok erősek)

- a várható pe előtt már 4 nappal meg kell kezdeni az akciózást. naponta csak egyszer ugyan, így szintén kevesebb a katona mintha kétnaponta lenne, de szintén a lányok az erősebbek, tovább életben maradnak és csak az erős életképes katonák termelődnek (valami genetikus Czeizel? mondta, hogy a naponkénti szex kevesebb spermával jár ugyan, de a minőségük sokkal jobb)

- pe alatti és utána való nap tilos akciózni aztán folytatható kinek kinek kedve szerint a ciklus végéig

- pozíció. elkezdhetitek ahogy szeretitek, csak a vége felé kell ügyelni. apuka sarkára ül, a combján anyuka feneke, anyuka lábait apuka magasba tartja, vagy vállaira helyezi. nem szabad tövig :oops: viszont utána 10-15 perc nyugi ebben a helyzetben. A fiú katonák gyorsabbak, de nem szeretik a hüvely klímáját, így a lányok a nyerők

Bocsi, ha kicsit szókimondó vagyok :oops: de ezeket sok sok helyről olvastam össze, így aztán mindent alkalmaztuk. Ja és a kínai fogamzásnaptárt is megnéztük, hogy lányos hónapban kezdjünk neki. :D
Vendég
 


lanyok lehet ez most hulyen hangzik de azon vagyok kibukva hogy nekem a kornyezetemben nincs egy kisbaba sem :cry:
a sogornom nagyon messze van,tesom fiatal,baratnoimnek egynek sincs.
Most azon szurkolok hogy a baratnomnek gyorsan jojjon ossze es akkor tudok babazni :lol: Anyira szeretnek egy babat dajkalni szeretgetni de nincs kit :cry:

Kép
monyo83
 
 


SZIASZTOK :) [/img]
olgi80
 
 


Monyo! Neked lesz babád, nem a barátnődnek és akkor aztán babázhatsz eléted végéig!!! :lol:
pedi
Kalocsa
 
 


monyo hozzánk jöhetsz most is babázni.csak ő már picikét nagyobbacska..... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita! Hogy bírod a tanfolyamot? Nem fáradsz el nagyon? Nem vagy rosszul?
pedi
Kalocsa
 
 


jol birom a tanfolyamot.hála ott lehet sokat ülni..
mire hazajövök elfáradok.de legalább jot alszom utána........
kicsit szédültem az elején de az azért volt mert akkor még nem ettem egy falatot se....
és te hogy vagy? :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


anuk huha ezt meg olvasni is durva nemhogy csinalni :shock:

Kép
monyo83
 
 


Köszi, mostmár jól, igazán!

Hétvégén voltunk esküvőkiálltáson, meg barátoknál. A kiállítás nem tetszett, viszont a barátoknál kibabáztam magam! Nagyon jó volt. Viszont most totál kész vagyok, majd elalszom, pedig olyan jót aludtam az éjszaka.
pedi
Kalocsa
 
 


pedi akkor hunyd le szemed...igy is tudsz picit pihenni...
én is elmenék ilyen esküvő kiállításra..de a belépő gondolom nem olcsó... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hallod, 1800Ft volt a semmiért! Szóval, szerintem kizsákmányolás. Na, mindegy, elmondhatom magamról, hogy ilyenen is voltam.
pedi
Kalocsa
 
 


nem olyan vészes.de te voltál már így elmondhatod mennyire nem jo.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitacska ha csak a szádat akarod tátani egy ilyen rendezvényen uncsi de én voltam 4-en is mikor nekem volt a lagzim. Több ruhát láttam és próbáltam :wink: még olyat is amit tuti nem vettem volna meg de hát csak lássuk, hogy áll. Öttleteket is lehet lopni a diszitéshez ja én nállunk ilyenkor akár 30% árengedményre is szert tehetsz. Pl én az első ilyen kiállitáson talaáltam meg az én ruhámat. Azután csak annál szebbett akartam keresni de nem volt. Nekem nem is tetszett a tipusa de mikor felvettem :D 8) nagyon jól állt. Na meg amilyet én megállmodtam hót ronda volt rajtam :cry: . Férjem találta a megfelelőt igaz jó átvertem, hogy végül más modelt választottam, anyukámmal is bótolt, hogy beszéljen rá arra ami neki tetszik. Kibirta, hogy ne nézzem meg a ruhámat pedig 2-3 hónapig lógott otthon felakasztva jól bebugyelálva az ő szeme elől. Annzi, hogy utolsó percen rendeltem még mellé egy bolerót és azért csak ő tudott elmenni mert én dolgoztam és akkor tudta meg, hogy végülis az ő kedvencét vettem meg :P

Kép
Kép
melisch
 
 


teszel fel képet a ruhádrol?, :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melisch! Igen, én is pont azt mondtam, hogy annak éri meg ez a kiállítás, aki még nem választott ruhát. Tehát, ha én tavaly nem találtam volna még ruhát, és el tudtam volna menni a kiállításra, akkor minden standnál próbáltam volna. :D Viszont, az is igaz, hogy ha ott rendel az ember bármit, akkor kedvezményt kap. De nagyon drága minden, az tuti!
pedi
Kalocsa
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?