Új privát üzeneted érkezett!

Csajok!

Nem baj, ha csak egyszer sikerül szavazni, lehet ajánlást is küldeni.Ha valakinek tudnátok ajánlani, és Ők is szavaznak meg tovább ajánlják, akkor egy csomó szavazat lehet még.
Most a harmadik helyen állunk, a másodikhoz csak pár szavazat kell, de az első eléggé elhúzott...

És még csak most kezdődött, mi lesz még 2 hétig??? :roll:
Vendég
 


Fenci, örülök, hogy minden rendben!

Az így szerintem jó, hogy csak a 36. hét után kell befeküdni!
Nagyon ügyes vagy, csak így tovább!!!!
Vendég
 


Vendég
 

 
 

Tavika :D Köszönöm a görbéket! :wink: Szééépek!! Én még mindig sajnálom hogy 22 ciklusban mértem erre az uccsóban pont nem, pedig úgy megnéztem volna milyen egy Fenci féle babás görbe. :D 8)
fenci
 
 


Fenci!

de muszáj befeküdni a 36.héten????? :roll: :?
és tuti a császár?azért mert 2 lepény van? :shock:
hol vetetitek le a köldökzsinór vért?úgy értem, a Sejtbanknál vagy a Kriónál vagy hol? :roll:
mi is most beszéltünk erről a dokival...ő azt mondta a Sejtbank a legmegbízhatóbb, na meg a legdrágább is. :?

Tavika!
8)
Vendég
 


Vicus :D A Krionál. Ha Ti is ott akarjátok, van 5% kedvezményes kuponom, szólj és szívesen elküldöm. :wink:
Igen, muszáj befeküdni. Azt mondta ha netán kinyílik a méhszáj (amit ugye eddig csak uhán ellenőriztek, kézi vizsgálat nem volt, nehogy bajt okozzanak), akkor leválik az ott nehezebben tapadó méhlepény és vérezni kezd. Azt a baba megissza és máris kész a baj. Alig pár perc alatt. Ezért kell, hogy ott legyek rögtön kéz alatt. De én nem bánom, már várom, hogy mehessek. :wink: Nem az a baj, hogy 2 lepény van, hanem hogy mindkettő mélyeh van, eléri a méhszájat és a méhszáj felett szépen összekapaszkodnak. Vagyis nem tud a baba kijönni. Olyan meg nincs, hogy előbb a méhlepény születik meg és maga után cincálja a babát - ezért tuti a császár.
fenci
 
 


Kép

Princi :)
Szijja! gyere gyakrabban!
Két nap van a ciklus végéig?
8 kiló az szép! Mennyiről indultál? (..ha nem titok :wink: )

Vicuska :)
Nem megyek 50 alá! Azé mérem, hogy nehogy lejjebb csússzon. Ha este is 50egészakármennyi, akkor jól bekajálok. Meg csokizokk. :D
Mikor olvastam, hogy Sleepinnek írod, hogy Neked van elektromosod, hirtelen másra gondoltam... :oops: :lol: :lol: Az akkust is aktusnak olvastam.... :lol: :lol:

Fenci :)
Nincs már sok hátra! Kitartás. :) Nem is tudom, mit kívánjak a kórházzal kapcsolatban. Nem jó befeküdni hetekre, de ha a baba "biztonsága" megkívánja, akkor muszáj. Na meg a Tiéd. Három hét maximum.... Vigyél sok könyvet! Meg egy jópofa szobatárs sem árt ilyenkor. :wink:

Tavi :)
Szavaztam a suliból is!
Minnyá küldök privit! :wink:

KépKép
zapáné
 
 


Nem lebecsülni a másfél utcahosszt, kéremszépen! :lol: :wink:

Gyugyikáááááááámmmm hol jár az eszed??????? :lol: :lol: Aztapiszkosfantáziát! :D

Vicuska, végül szerintem nem aksisat veszünk, mert félek, hogy gyenge a szívóereje (és 30E ami nekem tetszik és jó is), viszont van 20E-ért olyan, ami bár zsinóros, de 1600W. De asszem ahhoz nincs morzsaporszívó, de sabaj... Valamit valamiért. Miért van az, hogy az aksisnál nincs rajta szívóerő... persze értehtő, hogy az aksi tölöttségétől függ, de egy kb. vagy valami. Így esélyem sincs összehasonlítani 2 gépet. :? Bocs OFFoltam...

Fencikém, azért örülök, hogy "csak" 36. héten kell befeküdnöd, annak meg végképp, hogy 39. hétig várnak. És mi van, ha megindul bent a szülés? Akkor "gyorsan kikapják" császárral? Csakmert engem azért nem császároztak amikor nem gyütt Bendus, mert rosszabb lett volna visszahúzni. Vagy itt csak jobb lehet visszahúzni...

Kolibri, szerintem ezt a topikot is elfogadhatnák levelező gyakorlatnak. :D :lol:

Dike, megértelek, ha eltűnsz kicsit... Pihizz, valami hobbit találj magadnak, hátha leköti a figyelmedet! :wink: Aztán remélem sikerrel jártok!!! :)

Princzike! Grat. a fogyáshoz! :)

Kép
Kép
sleepin
 
 


Princzike, grat a -8 kilóhoz. :) Metformint kaptál IR-re?

Fenci, pont akkor hagytad abba a hőmérőzést, mikor babás lettél? :)
Tök jó, hogy korábban nem kell befeküdnöd, az utolsó hetekben meg biztos megnyugtató lesz az, hogy ha bármi megindul, tényleg kéznél van minden és mindenki aki kell.

Vicus, ti is levetetitek a köldökzsinórvért?

Nálam semmi újság, örülök hogy megint normális hosszúságú ciklusom lesz, 24. nap és semmi barna meg társai, ahogy régen. Alakulok. :)
Vendég
 


Fenci
Akkor kitartás :) Szerintem tuti nem lesz semmi baj. Bár az kár, hogy a 36-ik héten már be kell feküdnöd, de fő a biztonság!

Gyugyi
Hát félve, de kimondom, hogy kb 75-76 kg-ra disznósodtam el és legnagyobb bánatomra nem tudtam lefogyni, így most már nemsokára (pár deka hílyán) megvan a 67 kg. :) Ha jól saccolok, akkor kb 55-56 kg-ra fogok lefogyni. Amit nem is bánok, mert régebben kb. ennyi voltam.

Vicus
Meforalt kaptam rá. És ígérem egy kicsit sűrűbben próbálok jönni. EGy kicsit lelket kellett magamba is önteni, mert a meló helyen sem rózsás a helyzet és egy kicsit a diéta és a gyógyi miatt is el voltam keseredve.

Sleepin
Bende a végén hosszútávfutó lesz :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Te Princzi!
És ezt hogy csinálod én most vagyok 67 és meg sem mozdul!!! Pedig zöldséget eszek hússal, meg kihagyom a szénhidráto!!!! SOS!!!
Vendég
 


Lamásza
Nekem az IR miatt diéta van előírva a gyógyi mellé! Napi 5x-i kajálás és meg van, hogy mikor mennyi szénhidrátot lehet enni és mikor eszek és milyen típusú kajákat. Mondhatnám, olyan a diétám, mint a cukorbetegeknek.

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike, szerintem is az IR-es diéta a legjobb fogyis diéta!

Én 49 kiló vagyok, ha teljes egészében betartanám, már elfogytam volna...
Pedig nekem is kellene, de nekem kevés, amit előírtak.

Fenci, te teljesen betartod, amit Z.A. mondott?
Nekem az túl kemény.
Pld. én képtelen vagyok reggel 7-ig reggelizni.Csak fél 9 körül tudok...

Most, hogy járok a konditerembe, olyan éhes vagyok utána, mint a farkas!Pedig előtte is eszem, anélkül el sem mernék menni.
Vendég
 


Sziasztok!

26.cn.
A tegnapi buli után hajnal 5-kor feküdtem, 9.50-kor keltem, akkori hőm 37,4 volt. Most hulla vagyok mert nem volt du rápihenés.Mindjárt szunyálok...Menzinek amúgy még nincs jele, pattik vannak...ennyi.

A buliról:fél3-kor elmentünk a helyi dizsibe, ahol a bejáratnál összefutottam egyik 9-es tanítványommal.Sík részeg volt...egyből üvöltözve súgta a barátjának, hogy "Ő az angoltanárnőm, én úgy meg...de úgy meg."Na Ezt elismételte vagy 3x, s mivel fél méterre álltam tőlük (a ruhánkat adtuk le épp a ruhatárba), minden egyes szavát amit "suttogott" jól halottam.Aztán azt mondja "Megfogom a seggét, meg én, megmerem..."Na ekkor odafordultam, a szemébenéztem és lassan érthetően mondtam neki, hogy "Előbb kapsz te tőlem egy nagy pofont." :lol: Hát enyhén ledöbbentek :shock: ...de sztem semmire sem fog emlékezni ebből mert nagyon be volt állva. :?

Sok sovánka :D , én 63 a 170 cm-hez...kéne kicsit fogyni, vagy 57-re...de most nem erőltetem. 2 éve szénhidrátmegvonással...kb candidadiéta... :D kg-t fogytam 3-4 hét alatt, Viktor meg majdnem 10-et. :shock:

Fenci
Kitartás!!! :D

Szép jó éjt!!!
vizkriszisback
 
 


Haliho!

Gyugyi :D

Fenekembe félek beadni. :oops: És igen,nincs hátul szemem.
Képzeld, a pénteki első szuri nagyon kalandosra sikerült. Úgy volt,hogy megyünk munka után haza a szülőkhöz, s hétkor már be is tudja adni az anyukám. De kiderült,hogy jönniük kell Pestre,s pont elkerülnénk egymást.Így megbeszéltük,hogy találkozunk egy benzinkútnál az autópályán. Így a szuri felszívása és beadása is ott történt. Néztek is páran mi az istent csinálok az autó első ülésén, tűvel és fecskendővel a kezemben.Még jó,hogy nem hívták a zsarukat. 8) AZtán meg egy kamionost szórakoztattunk a szuribeadással. :lol:
Dokit gyorsan megjártad. MIcsoda lapos has. :shock: Nekem is lesz majd ilyen? :roll:
Engem a lányos lego érdekelne.Mennyiért adod?

Vicuska :D

Neked van szuribeadási tapasztalatod. 8) :wink: Úgy könnyű. Nekem már nagyon összeszúrkálták a fenekemet, s egyre többször fáj a beadás. Talán ezért is félek. :roll:
Iszom rengeteget,minimum napi 3 liter,de van amikor többet. Éjszakánként meg 3x-4x járok wc-re.
Szuper bölcsőt kaptatok. És a pocid már mekkora... :D
Nem is olyan kicsi a lányka. Tök jól látszik a képen a pofija.

Ticsi :D

Szegény Árpi megint hány? Küldöknektek gyógypuszit,hogy végre elmúljon.(vagy kinőjje? :twisted: )
Megyek gyakorolni.Csak még az időt nem tudom, s apát is rá kell beszélnem. Ugyanis nem vezetek msot,hanem ő hoz-visz mindenhová. 8) Nagyon aranyos volt ez a séta. Tudja Árpi,hogy ilyenkor nem szabad elszaladnia. :wink: Árpi és Ádi mekkorák már? Méretek?

Dike :D

Akkor megcsináltatod a lapart? Én a helyedben igen. :wink: LÁtom március a kitűzött dátum.Kívánom,hogy ne legyen rá szükséged.Neked is lesz babád!

Kata :D

Aranyosak a skacok. Davi szeme jobban van már?Honnan rendelted az övterelőt? Megírod?
Én nem értek az afp-hez. Mit jelenet,hogy alacsonyabb neked?Most olavsom. Nagyon drukkolok az uh-hoz,hogy minden rendben legyen, s tényleg csak az afp elavultsága miatt legyen ez az"eltérés".

Zsófi :D

Jó a szurizás,de már nagyon várom a tüszőrepit. :lol:

Fenci :D

Köszi,hogy átadtad a laptetőt. :D Milyen a pocid most?Mekkora?Látom már,szép formás. Tényleg tele van a komód. :wink:
SZépen növöget Márk! Remélem minden rendben lesz, s nem lesz szükség a mentőre.

Mami :D

Az ikrek csodaszépek! Jól vannak? Még mindig nagyon nyugisak?HOgy telnek napjaitok?

Gröni :D

Nyugi!!! Jól eszik Dóri! Amíg ne fogy,nincs baj. Amúgy meg neked is vannak pillanataid,amikor nem eszel úgy. Nem?
Micsoda hurkák. :lol: Úgy megdögönyözném. :wink:

Mofly :D

Jó hallani rólad. Elhalasztottad a lombikot?Hozd rendbe magad,aztán mindent bele! DRukkolok!

Tüncsi :D

Nagyon aranyosak a lányok a képeken. Réka nem félt a papgájtól úgy látom. :D
A táblába:1 cn: 01.23. Köszi.
Nagyon hasonlítanak a gyerkőcök rátok.

Ditke :D

Így kell csinálni! egyből másként állnak a munkehelyeden. Kerilányodról nincs új kép? Szuper cuccokat vettél.

Krisz :D

Megjött már? Mindjárt kezded te is a szurikat! NAgyon drukkolok!
Kapom az Aspirin protectet(reggel 1), a szurik: fostimon és suprefact. Este szedem a prednisolont(1 szem),folsavat és elevitet. Naponta iszom3 liter folyadékot,de általában többet és sok gyümölcsöt eszem és salátát. Kb ennyi, ezen kívül mást nem teszek.
Bocs,de jó röhögtem apán és a gurgulázó hangon. :lol: :oops:

Lili :D

Jobbulást neked! Bmc-t sikerült azóta elérni?

Csipcsab :D

Flórában is csak gyönyörködni lehet,annyira szép. :D

Kandi :D

Nagyon helyes a fiad,nem csodálom,hogy már csajozik.

Vicky :D

Nagyon aranyos Levente.Még tegyél képet.Lécci. :D Látom,jó buli volt. :wink: Nagyon rohan az idő.Napjaitok hogy telnek?

Tavi :D

Én is szavaztam. :wink:

Kolibri :D

Fiad lába jobban van már?Akkor most már nálatok is beindulnak a dolgok. Márciusig szbain van a dokid? :shock:
Jó ötlet a suli, hajrá!

Köszönöm mindenkinek a tüszőnövelőket. Már kezdem érezni a bal petefészkemet. :roll: Néha hasogat, remélem azértmertszépen növögetnek odabenn.
Megyek lefekszem,Jó éjt mindenkinek!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sziasztok!

...megint egy sikertelen hónap...
Lányok!én már kezdem feladni,már úgy érzem nem bírom tovább.minden vágyam egy baba,de már ott tartok,hogy ennyi szenvedés ,és kudarc árán nem kell.tudom kegyetlen dolog ilyet írni és ezért ne haragudjatok,de nagyon el vagyok kenődve.
Már az is megfordult a fejemben hogy nem is hívom fel a BMC-t,mert megint csak mindenfélével teletömnek,meg fájdalmat okoznak,és itt a lelki fájdalomra gondolok,nem a fizikaira.Nagyon besokalltam már.Lehet hagyni kéne az egészet.Ha jön a baba jöjjön magától ha meg nem akkor meg el kell fogadnom hogy nekem ezt dobta az élet.
Totál ki vagyok... :(

Ne haragudjatok,de ezt le kellett írnom.
Vendég
 


Reggelt!

Hát ez is egy nem túl sikeres hónap :( Reggelre megjött :( Most egy kicsit magam alatt vagyok.


Lili
Szerintem ne add fel! Itt szerintem mindenki rendesen megharcolt a babákért! És megérte! Neked is megfogja. De ha gondolod biztos, hogy jól jön egy kis nyugis időszak, amíg összeszeded magad. Talán egy kellemes hosszú hétvége pároddal :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Pálinkásat :!:
Kép
Gyönyörű hóesésre ébredtünk!!!!!

Lili :) Princi :)
Nem feladni! Minden gödörből vezet út felfelé is!!!! Csak mászni kell..... :)

Zsu :)
Kamionosnak lesz mit mesélni a pihenőben!!!! :lol: :lol: Lényeg, hogy sikerült! :wink:
LEGO kikiáltási ára 15.000. Már van érdeklődő. :)
15.000 először..... , másodszor..... :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Gyors leszek, bocsi....

Tavika!

Én is szavaztam, de ahogy írtad úgy nem műxik! Elvileg a mobilnet ha újra van csatlakoztatva új IP címet kap, de így sem tudok többször szavazni. Viszont ha gondolod kiteszem az üzenőfalra, biztos lesz így is még pár szavazat!

Gyugyi!

Mi még nem beszéltünk róla, de ha lesz aki elviszi ne várj ránk. Apjuk nem normális, szerintem magának akarja! :lol: Viszont megtud győzni, mert nagyon szép és nem is soké adod, csak hát nem nagyon van hely és a lány sem játszik vele még pár évig! Hogy a fenébe fogytál ilyen sokat? Nekem is lekéne adnom úgy 20 kilót, de az istennek sem megy, pedig próbálok Norbisan kajálni. Amit terhesség alatt felszedtem, az lement, de nem onnan ahova feljött, kibacott nagy a hasam, nem tok vele micsinálni, pedig csinálok felüléseket...néha! Cooool a hurkás a kép! 8) Mintha magamat látnám! :lol: A másik is, de arra irigy vagyok! :P

Zsu!

Asszem túl lihegtem... Tegnap mértük, aszittem nem jó a mérleg. 5830 volt múlthét szombaton, tegnap 6110! Asszem tényleg nem kéne aggódnom! :D 3 nap, jaj de jó. Olyan izgatott vagyok miatatd! :wink:

Mindenkinek akinek megjött és elkeseredett.... Csajok, kitartás. Tudom elcsépelt, de ha visszaolvastok látjátok, hogy itt senkinek nem jött könnyen. Viszont azóta sokan babáznak vagy babát várnak vagy épp most készülődik... Ne adjátok fel!

Mennem kell. Asszem tikot vettem csirke helyett, mert még mindig nem jó a pöri!

Kép

Kép
gröni
 
 


Gyugyi :D Kaptam már csomó babás könyvet, de olvasni még nem nagyon volt időm, mindig sok a dolgom még így fekve is. Nem fogok unatkozni a kórházban sem, az tuti. :wink:

Sleepin :D Gondolom folyamatosan ellenőrizni fogják hogy milyen a méhszáj meg mennyire van lent a baba és úgy döntenek a legjobb időpontról. Úgy gondolom nem akarják megvárni míg elindul magától mert akkor megint ott vagyunk ahol a part szakad, leválik a méhlepény és vérezni kezd. Hogy vagyol? Jobban már? :roll:

Pompom :D Szuper!!! Én is így vettem anno észre hogy alakulok, hogy nem jött barna!! :D :wink:

Princzike :D Nagyon-nagyon csini leszel, csak így tovább!! :wink: Fene enné meg pirit!!!

Tavika :D Nem, most nem mondanám hogy tartom a diétát, csak 1-2 dolgot tartok be, édességről nemtok lemondani. Számolni nem számolgatok, eszem mikor és mit megkívánok. Nem csodálom hogy sport után éhes vagy! Egyél, nehogy még a 49 alá fogyj!! :shock:

Krisz :D Ez a 9-es kiccsávós sztori nagyon durva... Kivi vagyok hétfőn emlékezni fog-e valamire. Valami feleltetésre nem gondoltál??? :oops: 8) :lol: Tanulja meg a gyerök a tiszteletet!! :D :P :evil:

Zsu :D Nem semmi ez a benzinkutas sztori. Holnap uh ugye? :roll: További tüszőnövelők mennek! +++++++++++ :D

Lili :D Fel a fejjel, ne add fel semmiképp! Most mentek a jó kezekbe és hamarosan Te is babás leszel!! :D
fenci
 
 


Napot!

Hogy mindenki milyen szorgosan írogatott.... nekem is adjatok türelmet.

Dobok néhány képet, de kb erre van idegem.

Bocsánat, ha kicsit összekaparom magam, hozzá fogok szólni!

mindenkinek drukkolok, szorítok, olvasok...

Valszeg az idő teszi...várom a napot, hiányzik a kerti meló, nem bírom már bezárva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
ezt sütöttük tegnap Árpival
Kép
ilyen lett a csokival leöntés előtt
Kép
és után...
Kép
ez pedig a ki kicsoda játék 1 fordulója :D
Kép

Kép
ticsimû
 
 


Hu Tavi, vissza az egész. Apjuk szólt, hogy lépjek ki a Kisalföld oldaláról és akkor töröljem a sütieket. Így már müxik. Viszont tudok ám másképp is szavazni. :wink:

Dávid fél óra alatt lebetegedett. Egyik pillanatról a másikra belázasodott, elesett, nem tud lábra állni, fájnak a végtagjai. Remélem nem influenza. Úgy aggódok, most már duplán.

Kép

Kép
gröni
 
 


csatlakozom én is hozzátok ebben a topikban hiszen ma nekem is megint megjött! :evil: :evil: mint minden hónapban az elmult 1 évben!

Kép
Kép
melisch
 
 


Krisz!
Nem volt semmi a 9-es kissrác!? :shock: Ezeke a mai fiatalok !!

Ticsi
Nagyon jól néz ki a süti. Nyami... Na ezt sajnálom az IR-ben, hogy az ilyen finomságokra csak max a nyálam csurgathatom és nem ehetek belőle :x
A gyerkőcökről is jók a képek. Lehet tippelni? :)

Melisch
Szia :)

Csajok!
Tud valaki valamilyen megoldást gyomorégésre vagy fájdalomra? Nem tudom mi van ma velem, de a gyomorszájamnál annyira fáj egész nap. Már bevettem egy renit, hátha túl sok a savam, de mintha nem használna. Lehet, hogy még be kellene vennem párat?

Kép

Kép
princzike
 
 


sziasztok!

Írtam egy csomót, és ledobott a net! :evil:

Puszi!

Majd holnap. Kivagyok.
kolibri28
 
 


SZiasztok!

Gyugyi :D

Engem érdekel a lego.Priviben megbeszéljük?

Gröni :D

Örülök,hogy már megnyugodtál. 8) Olyan aranyos Dóri a hurkáival. :D

Fenci :D

Igen,holnap reggel megyek Uh-ra.

Melisch :D

Üdv itt,kívánom,hogy hamar bebabásodj. Írsz magadról egy kicsit?

Lili és Princzike :D

Sajnálom,hogy megjött,de ne adjátok fel! Tudjátok: ÚJ HÓNAP-ÚJ REMÉNY!!!!!!!

Ticsi :D

Nyami süti,nagyon jól néz ki. Ügyesek vagytok! Felső Árpi?

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


kobzoszsu

én egy másik topikba írogatok január eleje óta. 26 éves vagyok és 2008 januárjától próbálkozunk az 1. babával de nem jött össze :oops: . Voltam dokinál augusztusban uh-n 10.ik napon de nem látott semmit ami pé-re utalt volna. Használtam LH tesztet 5 napig de 28 napos ciklusra számitva de végül 30 napos lett, (nagyábból 30 napra jön azóta is), igy nem kaptam el a pé-t a tesztel és nagyon szomorú lettem abbahagytam a tesztelést pedig a doki azt mondta 3 hónapig teszteljek lássuk van pé-m, párom is menjen el viszgáltassa meg magát és 3 hónap után menjek vissza. Nem mentem nagyon elkenödtem és reméltem mégis összejönn spontán. Januárba ismét teszteltem 16.ik napon volt pozitiv LH-s tesztem és ez visszaadta bennem a reményt na meg a lányok a fórumon. Mindent beleadtunk de ma megjött. Most középtájt megint akarok menni uh-ra és addig párom is megcsinálja a tesztet mert már utána akarunk járni mi a hiba.
Megpróbálok utána olvasni mi van a számomra ismeretlenekkel, bár egy ideje olvasom ezt a topikot is. Hát ennyit rólam!

Kép
Kép
melisch
 
 


Princzike, sajnálom hogy megjött. :(
Hogy bírod a meforalt? Én is szedtem ilyen gyógyszert, ill. Metformint, de a hatóanyag ugyanaz, és nagyon hazavágta a gyomromat. Sokat is fogytam mellette, de az inkább a hasmenés-hányás-étvágytalanságnak tudható be. Ha neked nem okoz panasz, akkor szerencsés vagy. :) És ügyes, hogy tudod tartani a diétát.
A tejet próbáltad gyomorégésre? Sokan mondják, hogy használ..

Lili, sajnálom. :( Ha úgy érzed, egy kis pihenés, elvonatkoztatás (bár tudom hogy irtó nehéz) biztosan jót tenne.

Ticsi, állati jól néz ki a sütitek! :)

Szia Melish!

Gröni, jobbulást Dávidnak!
Vendég
 


Melisch, hormonokat nem nézett az orvosod? Egy 22. napi vérvétel, és a progeszteronszintedből meg lehet mondani, hogy volt-e peteérésed, és mennyire szorgalmas a sárgatest. Biztosabb mint az LH tesztelés. Hődet szoktad mérni? Az is sokat elárul.
Drukkolok hogy hamar kiderüljön hogy mi gond, és gyorsan bebabásodj . :)
Vendég
 


pompom nem olvastam tavaj semminek utána, hogy miért is nincs baba a pocakomban :oops: . Januárban telt be a pohár nállam és akkor kezdtem rákeresni a netten ennek a dolognak. Akkor kezdtem olvasgatni a babanetet, hőmérözni és figyeltem minden tünetet. Pé-t kimutatta az LH tesz. A görbém nem mutatta ki, igaz az elején hónaljban mértem majd áttértem a nyelv alatti mérésre. A görbém eléggé ok az első részben lejebb van majd pé után folyamatosan ment felfele és fent is maradt majd aznap reggel mikor megjött piri ismét leesett szépen. Itt nem fektettnek nagy hangsúlyt az egészre. Anyukám is csak vonja a válát, hogy szerinte nálluk nem csinálnak teszteket :x . De nem hagyom magam! Nálluk a főorvost gyerekkorom óta ismerem és szépen odarakom anyukámat, hogy irjon be hozzá a magánrendelőjébe és megyek haza hozzájuk pé elött csináljon egy uh-t na meg noszogatom a párom, hogy menjen el ő is vizsgálatot. Ha itt nem sokat adnak rám jövő hónapban beüllünk az autóba és irány Szeged. Nem akarok már sokat várni legalább pontosabb képet látok majd az egészről. Pl. ebben a ciklusban kérdeztem anyukámat menjek-e pé után dokihoz és azt mondta nincs minek. Most, hogy te irtad, hogy van, dühös is lettem miért nem érdekődött utána. Vajon szégyelné ha én a főnökéhez mennék kivizsgáltatni magam? Pedig ha szülni kéne egyértelmüen őt választaná nekem dokinak :cry: . Pompom köszi a tippet ha még tudtok valamit írjátok meg legalább sarkomra tudok állni és kérhetem, hogy mit is akarok. Mondtam anyukámnak at átjáróságit arra is olyan furcsán nézett :shock: pedig ez számomra is egy értelmes nagyon hasznos vizsgálat! (Még licis korábban a barátnőm elvesztette a szüzességét és 2 napig vérezgetett, megilyedt összeszedte magát és bement az egyik nődokihoz magánrendelésre. Ku..ra szégyelte magát mivel az ő anyukája a szülészeten dolgozik és ő is kicsi kóra óta személyesen is ismerte a dokit. Nem akarta, hogy az anyukája megtudja de nagyon félt. A doki tök aranyos volt, megvizsgálta mondta, hogy nincs gond csak nem szakadt el neki rendesen a hártyája és azért vérezget. Ingyen csinált neki mindent semmit nem fogadott el tőle és az anyukájának sem árulta el. Tehát nekem sem lenne miért tartanom, ha a fönőkéhez mennék)

Kép
Kép
melisch
 
 


Princzi, Melisch!

Együtt érzek veletek,és sajnálom!

Lányok köszönöm a biztatásokat,de most tényleg nagyon elkeseredtem.mondtam is a férjemnek hogy eddig mindig sikerült kirángatnotok a mélypontról.de ez most más ugy érzem.a tudat hogy megkezdtük az ötödik évünket a próbálkozásban iszonyatosan elkeserít.ezért félek a BMC-től és minden mástól már.félek újra reményeket táplálni,és elhinni hogy majd náluk sikerül. :(
Vendég
 


Sziasztok!
Nem vesztem el....élek.....sajna férjem lefertőzött.....37,7° -37,8° ig ment fel hála csak a hőm....és ezt így 4-5liter folyadékkal legyűrtem mindig...köhögök még,mint egy TBC-s,lándzsás útifűvel kezelem és a torok csípést Tantum Verde tablettával....ma már sokkal jobb,de nagyin megijedtünk,hogy most mi lesz.....mi a jobb,ha veszek be Algopyrint vagy ha nem....hol ezt,hol azt lehet olvasni.....
Na mindegy,remélem azért KCS jól van szegénykém....

Majd igyekszem vissza olvasni!

Nincs Valakinek fölösleges orál Utroja?

Utolsó hsz-hez azért hozzá szolnék!

*Lili*,aki igazán akarja a gyereket,soha sem adja fel....Natira 7évet vártunk,KCS-re meg 10évet.....nem mondom,vannak hullámvölgyek....de akkor is,legyél pozitív és meríts erőt pl. az Én példámból! Kitartás!!!!Ha elölről kezdeném,Natinál tuti nem várok 7évet és már az első kettő vetélés után meddőségiben kezdek!!!Lehet,ma lenne vagy 3-4gyerekem!!!!

Majd jelentkezek!!!!!!!!!!! :wink:
Szép napot Mindenkinek!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Ticsi :D Nagyon-nagyon ügyik vagytok, nekem nagyon tetszik ez a recept! Fel is fogom írni magamnak! :wink: Szeretem az ilyen pikk-pakk sütés-főzést! Én csak Ádiról látok képet, nem??? :roll: :oops:

Gröni :D Mihamarabbi gyógyulást Dávidnak!! Vidd feltétlenül orvoshoz!! :roll:

Melisch :D Üdv köztünk és mielőbbi babásodást! Sajnálom pirit!!! :evil: Folyamatosan mérd a hődet (nyelv alatt vagy hüvelyben), az tuti jó képet ad, majd megszakértjük. Vérvételt is kérhetsz ahogy Pompom javasolta! Mondd meg anyudnak, hogy utánanéztél a neten és igenis szeretnél már dokihoz menni, nem akarsz még több időt várakozással tölteni. Ha jól értem az ő főnöke a te nőgyogyid, igaz? :roll:

Princzike :D Gyomorégésben sajna nemtok segíteni, én is a renit javasoltam volna. Nem azért mert már próbáltam valaha, hanem ezt olvastam. De nemtom mennyit lehet belőle naponta bevenni. :roll: :oops:

Lili :D Nagyon sok erőt küldök Neked, hidd el sikerülni fog! Én csak rábeszélni tudlak a folytatásra!!! :wink:

Tegnap unokaöcséztem, olyan kis zabbantanivaló! :wink: 8 hónapos és 2 hete ült fel először, erre múlt héten meg felállt a járókában. Azóta le sem lehet lőni, folyamatosan feláll, még éjszaka is. :lol: Én azon gondolkodtam, hogy nem túl korai ez még? De hát magától csinálta, senki nem erőltette.... :oops: :roll:
fenci
 
 


Sziasztok!

Melisch, az nagyon jó, hogy elkezdtél utánaolvasgatni a dolgoknak. Nem tudom, te hogy vagy vele, de engem megnyugtat ha már úgy megyek orvoshoz, hogy előtte valamennyire már képben vagyok azzal, hogy mi történik, mit kellene megnézni, csinálni. Persze nem osztok tanácsokat az orvosnak, csak egyszerűen jó érzés, hogy tudom mi van, mi vár rám. Netről nagyon sok infót le lehet vadászni, és anyukád is biztosan meg fogja érteni, hogy nektek ez most fontos, és nem szeretnétek már várni.

Kandi, jobbulást!

Fenci, én is babáztam a hétvégén. 7 hónapos picilány, apró szőke pihékkel a kobakján. Szétolvadtam. :)

Az éjszakám viszont katasztrófa... annyi rémlik az álmomból, hogy meghalt valakim, és gyakorlatilag végigbőgtem. :? Úgy ébredtem, mint akit agyonvertek, mellé hasogató fejfájás. Ritkán vannak rémálmaim, egy évben talán kétszer, és egész napra kiütnek, utálom. :evil:
Vendég
 


Hali!

28.cn.Hőm 36,8 korán reggel...már leszállóban.
Tegnapi teszt nega...csináltam már egyet ha már annyi van. :lol:
Szurik készenlétben...hamarosan indulunk.

Melish
Ne add fel!Én is túl vagyok már rengeteg mindenen de eszemben sincs feladni ...a remény hal meg utoljára!!! :D

Zsu
Eredmények? :shock:
vizkriszisback
 
 


Pompom :D Én általában akkor álmodok ha felébredek hajnalban, ami mostanság fél óránként történik. Iszonyú miket álmodtam az elmúlt két napban... tegnap éjszaka a volt kollégámmal hancúroztunk :oops: :oops: , most éjjel meg az egyik legjobb barátom meghalt és a temetésén vettük észre hogy még mozog a koporsóban... katasztrófa miket bírok álmodni... szörnyű... :x :shock: :twisted:
fenci
 
 


Reggelt! :lol:
Vendég
 


csajok én akkor szoktam rosszat álmodni ha nagyon fáradt vagyok vagy ha hót stresszes vagyok!

Kép
Kép
melisch
 
 


bocsi, de a laptetűt nem hagyhattam ki... :oops: :lol:

Lili!
lécci ne írj ilyeneket, h nincs tovább!!!!!seggbe billentelek! :twisted: rázd meg magad, sírd ki magd és küzdj tovább....tudod, egy nő 2 dologért képes mindenre.... :P

Princzike!
Fránya piri! :evil: nagyon ügyes vagy a fogyóval!biztos meglesz a babás eredménye is nemsokára :D

Pompom!
nincs barna, az nagyon jó! :lol:

Melisch!
elég szomorú, h csomó dokinak nekünk kell megmondani mit csináljon, meg utánajárni mi lehet a bajunk, és hogyan kell toivábblépni!állj a sarkadra!a csajok már jól leírták mit s hogy! 8)

Gröni, Kandi!
jobbulást :)

Ticsi!
építs hóembert! :D

Gyugyi!
nálunk is olyan szép havas volt tegnap, de ma már olvad :(

Krisz!
ezek 15 évesek? :roll: ma mi volt a suliban?
ha meg akar jönni, akkor legyen!hajrá szurik :D

Fenci!
én is sokx rosszakat vagy furikat álmodok...állítólag a babásság miatt van :D :shock:

Zsu!
milyen szépen írtál mindenkinek!
elképzeltem a benzinkutas kamionos jelenetet :lol:
lesz majd mit mesélni a gyerekednek :wink:

Kata!
drukk holnapra uhuhoz!!!!!! :D minden okés lesz és remélem megnyugtat a dokid 8)
Vendég
 


Ticsi!
szupin néz ki a torta :lol:
nem ugyanaz ezek szerint a 2 gyerek? :roll: :lol:
Vendég
 


Ha már fura álmok: House dokival is álmodtam már a múlt héten. Sajnos csak beszélgettünk. :) Nem fiatal a pasi, de van benne valami bugyigumiolvasztó.. :)

Nah, reszeltem magamnak csomó almát, benyeltem, mondván gyüminap, most meg jönne ki az egész. :? Lehet hogy nekem sem ártana valami enyhe savcsökkentő.
Vendég
 


Pompom!
bugyigumiolvasztó..hihi.. :lol: :lol: ja... :lol: apa nem érti mért vannak érte oda a nők :roll:

nem lehet babás vagy és azért jönne ki az alma?elszakadhatott a gumi :wink:

vki kérdezte :oops: , akarunk-e levetetni köldökzsinórvért.asszem igen, ha apa bevállalja a részleteket.az én táppénzemből nem fu
tja :evil:
Vendég
 


Én rendszeresen hülyeségeket álmodok, meg lehet szokni! :lol:

Fenci, aha, gondolom figyelni fogják, remélem húzzátok minél tovább egyben!!!

Kandi, én úgy tudom első harmadban nem szabad Algopirint sem szedni. Nem vagyok 100%os benne. Hűtsd magad!!!

Krisz! Te kis zugtesztelő! :D Egyik ismerősöm is angoltanár, korosztály hasonló. Sztori: szigeten en megy a csaj épp valami pasit próbált meggyőzni, hogy Ő bizony még fiatal (amúgy az csak le akart tagadni párat, nem tudom minek...) erre jön az egyik tanítvány: "Csókolom Tanárnő!" :D Na hát vörösödött a feje... :D Amúgypedig hajrá szurik! :)

Melish, üdv itt! Mielőbbi babásodást!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Alma végül úgy döntött, hogy marad.

Vicus, jó is lenne, ha babás lennék most. :) De erre annyira icike-picike az esély, hogy fel sem merül bennem. Ha több hónapnyi próbálkozás alatt nem sikerült, akkor most gumi mellett... hááát... ha így lenne, évekig sztorizgatnék róla. :)

Én kérdeztem a köldökzsinórvért, mi is szeretnénk majd levetetni. Nagyon nem olcsó, az tény. :?
Vendég
 


Na meggyüttünk, voltunk apasági nyilatkozatot tenni.... hát komolyan mondom katasztrófák ezek az aktatologatók.... :evil: én szerintem fizetést sem adnék... leír a banya 5 adatot 10 perc gépeléssel, abból persze 4-et hibásan. Kinyomtatja, majd az orrunk alá dugja hogy: itt kell aláírni. Aláírjuk. Azt mondja végeztünk. Mondom azért elolvashatnám, hogy mit is írtunk alá? Hogyne, nézzük csak meg hogy jók-e az adatok... Nézem, 5-ből 4 hibás... Jaaaj, hát akkor javítja. Mondom rajta. Felét átírta, felét nem.... Szörnyűűű. És ezeket mi fizetjük? :evil: :twisted: Ja és nem mondanám, hogy nagyon fáradt volt a néni, mert mi voltunk nyitás után a másodikak... :shock:

Csajok, nekem ez a house dokker nagyon nem jön be. :roll:
Pompom :D Jót röhögtem, hogy írtad sajnos csak beszélgettetek! :lol: :lol: Nekem ez a szexmegvonósdi nem megy könnyen, legalább hetente 1x álmodok valami forrót... :oops: 8) :lol: :lol: Örülök, hogy bent maradt az alma! :wink:
fenci
 
 


Hali!

Rájöttem, hogy 10 abc-s---szóval 10-es..de teljesen mindegy.Nem találkoztam ma vele...majd. :twisted: :lol:
Tanítok...
vizkriszisback
 
 


Fenci!
Csak hetente egyszer!? :lol: Én többször is! :oops: :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Kukac :D Nálatok is keksztilalom van??? :shock: :roll: :oops:
fenci
 
 


Ja még a kekszről jut eszembe... ugye nálunk a nappaliban lesz a babaágy átmenetileg. Mivel a nappaliban van az egyetlen tévénk is, párom meg is kérdezte hogy hogyan fogunk akkor tévézni, filmet nézni. Mondom sehogy drágám, bepótoljuk esténként az elmaradt hónapokat.... :oops: 8) :lol: :lol: (máááá alig várom) :lol:
fenci
 
 


Pompom
Most már elég jól bírom a Meforalt. Eleinte sajna hányingerem volt tőle és eléggé gyomorsavas voltam. Az kimondhatatlanul szar volt és én is elviselhetetlen voltam az esetek 80%-ban. :( De most már egész jó.
Tényleg... a tej is tök jó ötlet. Bár mondjuk reggelre szerencsére már sokkal jobban éreztem magam, de tegnap már itthon könyörögtem, hogy valaki lőjön le, mert már nem bírom tovább

Fenci
Remélem a Reni tette meg a hatását. A dobozra az volt írva, hogy max napi 16 db. :shock:

Hát.... a furcsa álmokról tudnék mit mesélni. Nálam legtöbbször akkor fordul elő, ha nagyon fáradt vagyok, vagy ha este jól bekajálok, bár az az elmúlt hónapokra nem jellemző.
Viszont az nem semmi, hogy mindenki elég forrókat álmodik így keksz tilalom idején. Én bele sem merek gondolni, hogy velem akkor mi lesz :roll:

Vicus
Remélem, hogy már márciusban, de legkésőbb áprilisban babás leszek, mert február végén azt mondják, hogy minden leletem tökéletes :)

Kép

Kép
princzike
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?