Új privát üzeneted érkezett!



Helló!!

Jaj, Szandra!! Sajnálom! :cry: :cry: De szerencsére a MAriettának nem fájt!! És már jobban is vannak. Én vagyok nyakig taknyos :cry:
Tami??? Köhög még??


Hát, Emőke!! 2 óra jóga?????????? :? :? El sem tudom képzelni, hogy végig tudnám csinálni :oops: :oops: Pláne az estéket sajnálom, amikor együtt lehetünk, így én nem csatlakozom :oops:
De tudom miről beszélsz! Nekem már a munka miatt nincs meg ez az ördögi kör :lol: DE Te (és még páran) egész nap a gyerekkel vagy, tuti jót fog tenni ennyi kikapcsolódás!! És apának is kell ennyi a gyerekből!!! :lol: :lol: Nekik is jó!!!


Judit!!

Hazaértetek Zorkával????? Mit mesélt a kiscsaj?????? :lol: :lol: :lol:

Anikó!

Sajnálom, hogy nem jötttök a bábszínházba :cry: :cry:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 

 
 

Gyöngyi,
ezt találtam Neked :D Kép

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!
Mást is utál a babanet vagy csak engem :?: :evil: Soha nem adja ki a HSZ.-es ablakot :( Most meg is lepődtem, hogy tudok írni...
Lehet, hogy más is ezért nem ír?

Februárban kinek melyik péntek délután lenne jó Farsangozni?

Anita
putyu
 
 


Anita!

Nekünk bármelyik péntek jó! :lol: :lol:

Katus!!

:lol: :lol: nagyon jó!! Köszi!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 



Sziasztok!

Most értünk haza nemrég. Jó hosszú út volt, 8 óra!!! Zorka telehányta a kocsit, szegény teljesen megrémült, mert a csecsemő-kori bukásokat leszámítva sosem hányt még! Úgyhogy út szélére félreáll, csomagtartóban a bőröndöt széttúr, gyereket átöltöztet, kocsit kipucol...De ezenkívűl egy hangja nem volt, kétszer álltunk csak meg, szóval nagyon klasszul bírta!!!Útba ejtettük a Halászt, ettünk egy jó kis hagymalevest, Zorka az étterem közepén fennhangon közölte vagy 16-szor, hogy KAKA(természetesen a kísérőhangok és színek is megvoltak)!!!!Égtem, mint a Reistag:)
Hazajöttünk és az első mondata: "Barney TV" Úgyhogy most azt nézi.
Jól érezte magát nagyon, és csütörtökre mire odaértünk a hó is megérkezett, úgyhogy még szánkózott is. Mindjárt kicsinyítek le képeket. Nagymama természetesen agyon kényeztette, kétszer annyi ruhával jöttünk haza, mint amennyivel elküldtem. Anyós élvezte, hogy lehet öltöztetni, fésülgetni, stb.
Vendég
 


Kép Zlatibor Kép Zlatibor 2
Kép Zlatibor3
Kép motoros lány
Kép szánkózás
Kép fogathajtó
Kép
[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 4.9835.jpg[/img] buli
Kép pizsama-buli
Vendég
 


egy képet lehagyott:

Kép
Vendég
 


Judit!!

Itthon a csajszi!!! :lol: :lol: Szuperek a képek - tényleg nagy buli lehetett :lol: :lol:
8 órás útat ilyan jól bírt: le a kalappal!!! Én nem hiszem, hogy az enyémek kibírták volna - de én sem nagyon! :oops: :lol:


Láttátok? Regel itt is megmutatta magát a hó!!! De csak rövid időre :cry:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Judit!
Ez a pizsama buli tök vicces, ezek tuti nagy élmények maradnak a gyerekeknek. Jó, hogy itthon vagytok.

Gyöngyi!
Te szomorú vagy, hogy csak éppen megmutatta magát a hó??? Én tuti a kardomba dőltem volna ha havat kellett volna lapátolni. TAVASZT AKAROM!!!!!

Szandra

szandrakiss
 
 


Én is örülök, hogy nincs hó! :lol:

Holnaptól készüljetek: fizetősek lesznek a nejlon szatyrok!

Judit,
jók a képek! Nekem innen a meleg szobából bőven elég nézni a havat. A legjobban a szánkótok tetszik, télen-nyáron használható :lol: :lol: :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 



Persze a Zorkának könnyű: ő már szánkózott!!! :lol: :lol: De az én gyerekeim nem :cry: :cry: :cry: Pedig annyira készültünk a kisvakondos domra. Utálom a telet, de ezt nagyon akartam :cry: :cry: Na, majd talán áprilisban :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Mi lementünk ma Várpalotára szánkózni Anyósékhoz, szupi volt :)
Hógolyóztunk, szánkóztunk, a végén építettünk egy nagy hóembert is, aztán hazajöttünk a teljesen hómentes Pestre :)
Lilka nagyon élvezte, holnap majd teszek fel képet a hóemberünkről ;) Így jó lenne ez a hó dolog, az ember beül a kocsiba, autózik 1 órát a hóig, aztán ha megunja hazaautózik a hómentességbe ;)

zsanett
 
 


Kép

Itt balra a fenyő alatti rész van, azért nem fehér, a többi pedig az, ahol meggörgettük a hóemberhez való golyókat, m amúgy minden tiszta hó volt :)
Kép
Nagyszülőkkel

Kép
Velünk

(csini rucikat nem nézni ;) )

zsanett
 
 


Anita, mindenhol vagy csak a tecsóban?

Judit, Zorka nagyon stramm csaj! Én biztos, hogy KO lettem volna ennyi utazás után...

Zsanett, de jó nektek, hogy tudtatok szánkózni! Nekem nagyon hiányzik egy jó nagy hó - ne tartson hetekig, 2-3 gyönyörű, hófehér nappal kiegyeznék. De aztán legyen pikk-pakk tavasz, mert a tulipánhagymáim már kint vannak, és nem akarom, hogy megfagyjanak...

Nálunk nincsen sok újdonság... Marcinak kijött a második foga is, szerencsére megint nem volt semmi probléma, csak azt konstatáltuk valamelyik reggel, hogy már kint van a bal 1-es is.
Szombaton buliban voltunk, a kiscsávó is nagyon jól érezte magát, udvarolt szorgalmasan a házigazda 14 hónapos lányának.
Péter prágai útját lefújták :evil: , helyette Marseille-be megy egy hétre. Én persze azonnal elkezdtem agyalni, hogy ha péntekig tart az oktatása és úgyis Párizson keresztül jön haza, akkor én kimegyek Périzsba péntek reggel, és aztán hétfőn együtt jövünk haza. A malévnál tök jó akció volt, 26.000 Ft lett volna a jegy mindennel együtt oda-vissza, de mire megszerveztem, hogy legyen, aki vigyáz Marcira, addigra elfogytak az akciós jegyek, és már csak 45.000-ért volt, annyiért meg nem megyek :cry: .
Na de csak lesz még ilyen alkalom...
Küldök néhány pasis képet
K.

ez a zöld szörnyeteg a szerelme, ezzel csókolózik minden este fürdés közben, és csak akkor tudjuk ksizedni a kezéből, ha azonnal kicseréljük egy teli üveg tápszerre...
Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Zsani,
jó nagy hómacit? :D építettetek (milyen szó ez?) :!:
Egyébként mi a gond a ruhákkal?
A gyerekek miatt hiányoltam a havat, de amúgy én utálom :oops:

Szandra,
milyen volt a pizza? :wink:

Többiek, hahó :!:

Anita
putyu
 
 


Túl vagyok életem első arcüregátmosásán :lol: :lol: :lol: :lol:
Sikeres volt és Botond remekül tűrte!
Volt egy jó tanárom, nem ismeritek véletlenül? :)


Kata,
a CBA-ban mondta a pénztáros, hogy mától fizetősek lesznek a zacsik, különben büntetik őket.
Sajnálom, hogy nem jött össze az út :(
Nem is szörny az a szörny :) Édes lehet :D
Micsoda göndör fürtjei vannak a kislánynak :) :lol:

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Irigykedem....Judit, Zsani. Én is akarok havat!!!!

Kata,
Édes a legénykéd az "uborkával" :D Ez a figura a mi időnkből való rajzfilmből van? Ha meghalok se jut eszembe a címe, csak a zenéje, de a szövegből is csak ennyi ...papa, ...mama :roll: Segítsetek!

Anita,
Ügyes vagy! Jó volt a tanítómestered :D

Mit szóltok a február 13-a, péntekhez, egy kis farsangi hepajhoz?

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


sziasztok,

Anikó, barbapapa, barbamama! :) nekünk a 13. nem jó, de ha a többségnek igen... amúgy hány óra körül szeretnétek?

Judit, nagyon jó volt látni a képeket, tuti jól érezte magát Zorka!

Anita, Kata, ma a Müllerben nem volt!

Kata, milyen kis husis Marci! miket kapott szülinapjára?

Emőke, szuper a jóga, én jártam kismamára+baba-mamára is, de csatlakozom Gyöngyihez!

én miután mindenféle nyavalyám volt (nem csak Eszter nem járt közösségbe :) ), már jól vagyok. Eszteren hamar átment a fosos vírus, továbbra is szereti a bölcsit, de azért múlt héten már volt, hogy nehezebben engedett el, de még nem sírt. amikor meg du. megyek érte, repül a karjaimba, annyira édes! viszont nekem egyre nehezebb. :? pedig még csak 2 hete dolgozom. jó lenne 2 hetet dolgozni, aztán 2 hetet itthon. :roll: mindenesetre most pénteken szabin vagyok! 8)

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


mostani kedvenc kép:

Kép

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Sziasztok!
Viki! Most gondoltam csak bele milyen picike még Lillácska! És már bölcsibe jár! Gyorsan repül az idő. Én most még el sem tudom képzelni, hogy akár 1 év, és már külön lesznek a hétköznapok. Hozzátok akkor még nem érkezik kistesó? Bocs, ha ez túl személyesre sikerült! (A munkahelyemen úgy köszöntek el tőlem, hogy úgy érzem sugallták ne részletekben maradjak itthon. Ha lehet egyben. Na persze ember tervez... )

Ma úgy látom esni fog :-( Még az a kis séta is elveszik. De majd a csütörtök! Én már várom a tavaszt nagyon. Nekem is kinőtt minden hagymám. A hóvirág, a sáfrányok... De már az előző hidegebb időszakot is átvészelték. Viszont a Yukka növényem, amit a férjem végre becipelt a hónapokig tartó noszogatásomra :? Kiolvadt, összeesett és irány a kuka :-( Pedig évekig nevelgettem...
almi
 
 


Én is nagyon várom már a tavaszt. Púpom tele, hogy állandóan betegek vagyunk...Zorka reggel 38.5-el ébredt. Holnap megint nem megyünk cinire...:(
Vendég
 



Mi sem megyünk cinire :cry: :cry: :cry:
Botond még mindig lázas :cry:

Anikó,
nekünk elvileg jó a 13.-a hepajozni. ( Addig csak meggyógyulnak :roll: )

Viki,
milyen szép Eszter a képen :)

Emőke,
a jogát én is passzolom :oops:

Szandra,
mesélj, mesélj :D Véletlen pont arra jártam, és tudod milyen vagyok :roll: nem tudtam kihagyni :lol:

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!!!

Jobbulást minden betegeskedőnek :!: :!:


Anita!!

De ügyes vagy!!! :lol: :lol: Épp ma voltam az Esseknél, mert elfogyott a sóoldat és ügye én nem maradok itthon enélkül! Kiröhögtek, hogy literszámra viszem - senki más nem csinál ilyet :roll: Úgy mondtam volna, hogy az ő hibájukból!! :twisted: :twisted: Hiszen olyan kevesen tudnak róla.
De rád büszke vagyok!!! :lol: :lol: :lol:

Zsanett!!

Jó lehetett ez a családi program!!! Na, ezt szerettem volna én is! :( :(

Kata!!

Jó fej Marci fiú!!! :lol: :lol: Csak kezdi elveszíteni a csecsemős formáját!!! :lol: :lol: Olyan nagyfiús kezd lenni!!! Iyenkor mindig rádöbbenek, hogy öregszem :cry: :cry: :lol: :lol:
Sajnálom az útat, biztos jó lett volna!!

Viki!!

Húú, milyen okos vagy!!! :lol: :lol: Mit össze törtem a fejem, hogy eszembe jusson a nevük, de nem ment :cry: Hiába én jóval öregebb vagyok!! :cry: :cry: :cry: Gondolom még neked sem kötelező a tüdőszűrés!! :roll: :roll: :lol: :lol:
Eszter meg gyönyörűűű!!


Akkor:
- a 13. nekünk is jó lenne
- mi sem megyünk cinire :lol: :lol: :lol:

Jó éjt!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Jobbulást a kis betegeknek!

Gyöngyi, nem vagyok én abban biztos, hogy Te vagy az öregebb! :)
sóoldat? mire?

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Viki,
Köszi :lol: Mit összeagyaltam rajta :roll: Gyerekkoromban tökre szerettem, aztán felnőtt fejjel megnéztem egy részt és hihetetlenül nagy idiótaság :wink:
Du. 4 után lenne a farsang, gondolom. Ovi, meg alvás után. Akkor sem jó Nektek?
Annyira jó, hogy Esztered ilyen jól "viseli" a bölcsit :) Majának is egyre jobban megy. Már csak kicsit sír reggelenként :wink: Aztán meg annyira fel van pörögve, hogy 1 hete du. nem alszik semmit, estére meg mint a mosogatórongy :roll: De ma végre aludt, majdnem 3 órát! :D
Tündéri Eszterről ez a kép! Olyan édes a 2 fogacskájával :D

Anita, Szandra,
Ígérem akkor a holnapotokat nem szervezem meg! :oops: :lol:

Emőke,
Engem viszont érdekelne ez a jóga dolog. Van kismama jóga is? Vagy csak baba-mama? Abban az esetben még pár hónapot várni kell, hogy csatlakozzunk hozzátok :D

Akkor 13-a?

Jó éjszakát!
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó! Hogy vagy/tok? Pocaklakó? Kisfiú vagy kislány növekszik odabent?

Sok kis csemetének jobbulást kívánok! (Most az ismerőseim gyerkőcei között is tombol a betegség. Az időjárás nagyon kedvező erre :-( )

Éjszaka rájöttem, hogy eljött az idő, amikortól kell az a bizonyos hálózsák :shock: Nem szokott megébredni éjjel, csak 5-6 óra körül, de ma arra lettem figyelmes, hogy "mocorog". Átmegyek hozzá, erre mit látok: kiszökött a takaró alól, az ágy tetején keresztben teper a rácsvédőnek. Vicces volt. Fel akartam falni :-) Csak igazán nem lehetett melege. Remélem nem fázott meg. Nagyon hidegek lettek a kezecskéi :-( Ma este beledugom a zsákba.

Sajna most is esik... de azért SZÉP napot mindenkinek!
almi
 
 


Na csajok húzzunk bele a farsang-szervezésbe! Ma beruháztam jelmezre, úgyhogy most már muszáj farsangolni:)
Akkor maradjon a 13.-a péntek, vagy próbáljunk olyan pénteket találni, ami mindenkinek jó?
Vendég
 


Sziasztok!

Nekünk is jó a farsang ideje!

Egy kicsit elúsztunk a dolgainkkal. Először mikrónk romlott el, de azt sikerült 4 ezerért megjavítattni 8) 8) 8) .
Majd csőrepedés lett a fürdőszobában a kád csapjánál. A vizesnek sikerült úgy megcsinálni, hogy csak egy csempe sérült, majd jött a burkoló, és végül 3 teljeset. és legalább 5 darab csempét cserélt. :? :? :?
Persze anno eltüntették a maradék csempéinket a kivitelő emberei, és naná, hogy minden más csempénkből sikerült találni, csak abból nem ami kellett. :twisted: :twisted: :twisted: Így elmentünk venni, de véletlenül se olyan már az árnyalat, hiába stimmel a kód. :evil: :evil: :evil: Nem is vagyunk idegesek! Ráadásul botrány, ahogy felrakta a jó ember, ezért Zoli le akarja veretni újból az egészet. Valamint a nagy okos burkoló flexxel belevágott a kád szélénél a vízelvezetőbe, így lehet, hogy a kádat is ki kell szedni, amiről mellesleg leverte a csempedarabokkal a zománcot! Ennyit a garanciális javításról! Ráadásul mindez olyan porral járt, hogy azóta köhög, és folyik az orrom, mert én erre allergiás vagyok. :twisted: :twisted: :twisted:
Modtam is Zolinak, hogy ha legközelebb jönnek, legyen ő itthon, mert én inkább világgá megyek! :oops: :oops: :oops:
Tegnap voltam fogászaton, szerencsére minde oké, csak Dóri fogai nem jöttek még mindig ki. Ha már bementünk a városba tegnap előre hozottan megünnepeltük a névnapját anyuéknál, ettől teljesen borult a napunk, így estére ő is kikészült. Kispestől végig üvöltötte az útat, és itthon is alig bírtam megnyugtatni, éjszaka se aludt túl jól! :( :( :( :( :(

Jobbulást minden kis betegeskedőnek! Küldjük a gyógypuszikat!

Gyöngyi!
Egyszer beíratkoznék hozzád, egy arcüreg átmosásra, szerintem nekem se ártana!

Ja és kiborít a családom, mert most szerintünk a Dórit már bilire kellene raknom, ezért szegénykém bilit is kapott. DE ÉN NEM AKAROM EZZEL SZADIZNI! Így minden nap teszik a megjegyzéseket, hogy eddig milyen ügyes voltam, és most miért makacskodom, így csak Dórinak ártok!
Kész vagyok! :oops: :oops: :oops:

Alig várom már, hogy Zoli szabin legyen, és elhúzzunk innen!
És havat is szeretnék látni, mert az engem megnyugtat, még lapátolnám is! :wink: :wink: :wink:

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Adri,

Dórit bilire????8 hónaposan????Na neeeee.....
Bólogassál okosan, mondd, hogy jól van ráülteted, aztán felejtsd el még egy időre. Barátkozhat vele és ha van kedve ráülhet, ettől baja nem lesz, de eröltetni nem kell. Zorka 2 éves múlt novemberben és még egyszer sem pisilt a bilibe!!!Nem azt mondom, hogy ez a jó, mert most már engem is idegesít a helyzet, de mit csináljak, ha nem érdekli...ráül szívesen, magától is, el is mondja, hogy oda kell pisilni, aztán ennyiben maradunk.
Kérdezd Anikót, Maja is 2,5 éves volt, amikor szobatiszta lett, 1 hét alatt!!!Úgyhogy nyugi.
Vendég
 


Nálunk is épp szobatisztasági gondok vannak.
Egyszerűen nem tudok mit csinálni Vele, pedig már 3 éves :(
A legbosszantóbb, hogy nem is hülye gyerek és tudja miről van szó, hiszen a kaki már egy éve a wcbe megy.
Ha itthon vagyunk sokszor szól, de nem mindig. Ha elmegyünk itthonról mindenképp pelus kell rá és éjszakára is.

Nem akarom elszólni, de úgy tűnik most épp javul a helyzet, már 2 napja mindig szól, ma pl reggel is arra keltünk, éjszaka sem pisilt be.

Bízom benne h így marad...

zsanett
 
 


Adri!!!

Egyik füleden be, a másikon ki!!!!!!!!! Ennek semmi élettani alapja nincs!! Marietta még 3 és fél évesen is csak pelenkába kakilt és 4 évesen vettem le róla az éjszakai pellust!!! ÉSSSSSSSSSS?????????
Okos , értelmes nagylány lett belőle. Aki azt mondta, hogy Dórinak ártasz, azt rúgd bokán a nevemben is!! :twisted: :twisted:
Család ellen nincs orvosság!!! :cry: :cry:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Judit, Zsanett, Gyöngyi!
Köszönöm a lelki támogatást bili ügyben, és bokán rugok mindenkit, aki ezzel merészel piszkálni minket.
Bár meg súgom, most már gonosz környezetszennyezővé is váltam, mert még akár két-három éves koráig is pelenkázni akarom a csajszit, ha úgy igényli :!: :!: :!: :!: Úgy hogy engem lehet szídni, ha tönkre megy a világ a sok büdi pelenkánktól!

Gyöngyi!
Azért csak még is kellene egy jó kis orvosság egyes családtagok ellen! :lol: :lol: :lol: :lol:

Szandra!
Nem csak a saját haját tépi, bárikét szívesen meghúzgálja, de azért rendes a kis csajszi, mert nem olyan brutálisan, mint az övét!

Judit!
Nem semmi út lehett így haza felé! A havat azért nagyon irigylem, és pizsamásbulit is!

Anita!
Hős ez a tündér Boti! Nálunk az porszívós orrszívás még mindig kegyetlen, pedig szinte minden nap egyszer ki kell szívnom neki.

Kata!
Kész nagyfiú a Marci! A tegnapi nap után azon gondolkodtam, hogy pici Marcikat, hogy bírja ezt a sok különböző időpontban lévő kezelést?

Viki!
Gyönyörű az Eszter! Le a kalappal, hogy így bírja a bölcsit!

Reni!
Szerintem nem fázott meg! Dórinál is volt ilyen, de mi már mindig hálózsákban altatjuk. Kivéve tegnap, mert mindkettőt baleset érte.

Anikó!
Hogy van a kis pocaklakó?

Katus!
Mi van veletek?

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Adri!
Nem is tudom kivel beszéltük múltkor, hogy a nagyon korai bilire szoktatás (amikor még a gyerek nem érett meg rá!!!) felnőtt korban szexualitási "problémát" okozhat, azt hiszem valami nagyfokú szemérmességet és így kevésbé nyitottságot. A gyerek magától érik meg, a Tami 2 évesen nappal teljesen, 2 és fél évesen éjszakára is teljesen szobatiszta volt Edó meg kb 1 hete kezdett el néha szólni, hogy pisilnie kell így szerintem lesz majd 3 mire szobatiszta lesz. De különben lassan már boltba is egyedül küldheted a gyereket mert olyan nagy már :evil: , csak azt mondaná meg végre valaki, hogy miért érzi mindig a rokonság, hogy feltétlen ítélkeznie kell az anya felett????



Judit!
Mi lesz Zorka a farsangon??

Zsanett!
Lehet, hogy nálatok is későn de gyorsan fog Lili rászokni a bilire.


A változatosság kedvéért ma megint fáj a fejem :( .

Sz

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Szandra egy kis fejfájás csillapító :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

anett
kállai
 
 



Adri, ekkora hülyeséget, hogy már most rá kell szoktatni a bilizésre... Létezik a világon olyan gyerek, aki ezt ennyi idősen meg tudja tanulni? Kétlem... Tojd le az ilyen hülye megjegyzéseket.... :!:
Milyen kezelésre gondolsz? :shock: A gyógytornára? Az mindig délelőtt van, hogy Marci a délutánt végig tudja aludni. :lol:

Zsanett, Ti már jó úton haladtok! :wink:

Gyöngyi, egyszer személyesen beszéljük már meg ezt az átmosásos dolgot!

Évi, képzeld, ma már megjött az első mesekönyv Marcinak. És honnan? Hát a mekiből! :wink:

Szandra, front?

Anett, szuperek a képek!

A farsangi bulira én nem tudok még biztosat mondani... Nekem már nagyon kirándulhatnékom van (mint mindig :shock: ), de Péter ezen a hétvégén végig a bátyja lakásában fog falat és burkolatot felverni, úgyhogy a jövő hétvégén tudnánk csak elmenni bárhova is. Mert utána hétfőn ő már utazik Marseille-be. Én maradok :roll: .

Mi tegnap este jó kis disznótoros házibuliban voltunk, Marci pörgött rendesen, kézről-kézre vándorolt és kenyérhéjat majszolt egész este, 10-kor elaludt, mi még éjfélig trógerkedtünk. Ráadásul olyan jó fej volt, hogy ma reggel 8-ig hagyott minket aludni, imádom :lol: :lol: :lol:

Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata,
csoda, ha aludt, ha így leitta magát :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Írtó édes :)

Anett, de jó nézni a képeket és végre hallani rólad :D

Adri,
nahát micsoda környezetszennyező vagy! :lol: Nálunk mindkettő 2 évesen szoba és ágytiszta lett, de teljesen maguktól. Bár azt hozzá kell tennem, hogy Botond egész nyáron az udvaron egy eső által kimosott kis gödörbe volt hajlandó kakilni :lol: :lol: :lol:

Szandra,
nekem is fájt, de nem baj, jöööööön a meleg! :D

Anita
putyu
 
 


Adri!
Ez a kádas történet botrányos! Nekünk is meggyűlt már vele a bajunk. Ősszel ki is kellett emelni a helyéről. Még szerencse, hogy alatta is ki lett csempézve, így nem ázott át a padló. Lentről szép lett volna. A mi pótcsempéink sincsenek sehol. Sanyi leszedte a szerelőnyílást, ami elvileg mágnessel van rögzítve. Na persze azt én inkább szilikonnak nevezném... Akadt még néhány dolog, de a garis javításokat inkább kihagytuk. Kókányolni ide ne is jöjjenek...

Nem fázott meg a kis kúszóbajnokom!

Ezek az uszodás képek nagyon csábítók!

A bilis dologról: sajnos nálunk is akad a családban olyan, akinek az a véleménye, hogy amint ülni tud a babóca rá kell tenni. Szerintem ez így nem OK. Hülyeség... Környezetevédelmet tanultam és tanítottam a kémia mellett, de a pelenkáról én le nem fogok mondani. Vannak ennél súlyosabb okozók. Pl. a tehenek :lol:
almi
 
 


Dórinak sok Boldog Névnapot kívánunk!
almi
 
 


Kicsi Dóra! :)



Kép

Anita
putyu
 
 



Boldog névnapot kívánunk Dórinak!

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Dórikának mi is nagyon boldog névnapot kívánunk!

Kép

Maja és Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Dóri Tündérkének boldog névnapot kívánunk :-)

Anikó a jóga "sima felnőtt" jóga. Most keddet kihagytam, de ha minden jól megy jövő héten már beszámolok róla :-)

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Hahó Dórika!



Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?