Új privát üzeneted érkezett!

lujzici
most lehetnénk együtt, de most meg éjszakás .
Szóval, utána meg már kisebb az esély

Kép
pampalini
 
 


Amiket leírtál szerintem nálad is ez van sajna. Egy jó doki kell!!
Ha azt mondta, hogy tele van a petefészek policisztával, akkor meg biztos. Meg a hosszú ciklus, meg a súlyfelesleg.
Van lejjebb PCO-s fórum, nézz be, ha gondolod.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


sziasztok.

csak feluletesen futottam vegig az oldalt.
Holnap 1cn,elkezdtem verezni.

bettike udv itt.Keress egy normalis dokit mert feltehetoleg pco-d van ami nem egy egyszeru betegseg,ha PCOS akkor meg ugye plane nem es arra van kulon gyogyi is amit ha az eredmenyek igazolnak akkor szedni kellene.
Tudtommal a PCOS nem gyogyithato csak kezelheto betegseg.
Amugy en is PCOS vagyok.

lujzici szupi hogy nincs cisztad.

Kép
monyo83
 
 

 
 

keresni fogok,gondoltam h nem lesz ez nálam túl egyszerű dolog.soha nem volt rendszeres a mensim,hizékony nem voltam 5 évvel ezelőttig:(
bettike83
 
 


szia monyo83:)köszönöm lányok a sok segitséget,tanácsokat.igy tudok lépni.elmegyek dokihóz aztán vérvétel,aztán gondolom kezel majd valamivel.akkor ilyen feltételek mellett baba nem igen lehet igaz?sok idő amire kikezelik nagyjából és jöhetne a baba?
bettike83
 
 


Sziasztok!

bettike!
üdv itt.
nézd meg a pcos honlapot, és olvass bele. :wink:

csucsu!
igen, ügyi voltam, de még holnapra is maradt mit csinálni. viszont elkzdtem egy újabb kirakót is. :roll:


viszont most állatira görcsöl a pocim (ma egész nap nem görcsölt), biztos fészkelődik a picike :wink:

babszika
 
 


Babszika,
bizos a baba dolgozik.De jó lenne.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


bettike .ezt nem lehet altalanositani hogy nem sikerulhet.
Elsosorban endokrinologushoz kellene elmened egy terheleses vizsgalatra(inzulin)ha az eredmeny nem jo akkor kapod a gyogyid ami nagyon sok PCOS non segitett,ha csak pco-d van akkor nem tudom kell-e gyogyi.
PCO-az amikor policisztasak a petefeszkek
PCOS-amikor policisztasak a petefeszkek plusz meg inzulinrezisztencia is van(emelkedett inzulinszint)
ahozz hogy megtudd melyik kategoriaba tartozol el kellenne menned vervetelre.

remelem segitettem.

Kép
monyo83
 
 


szia Babszika:)
bettike83
 
 


Bettike,
ezzel a betegséggel az a baj, hogy nehéz olyan dokit találni, ai komolyan veszi ezt és komolyan foglalkozik is ezzel a dologgal.
Így elég kevés az esélyed, de azért van.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


a pcos honlapon orvosajánló is van.... :wink:

babszika
 
 


nézett a dokim hüvelyi uh-val,és ott mondta h tele vna a petefészkem pici cisztákkal(policisztákkal).ami azt illeti iszonyatosan fájt is a vizsgálat:S.nagyon is sokat segitettél,éppen egy ilyen honlapot böngészek...
bettike83
 
 


tudom,az én dokim se foglalkozott vele
bettike83
 
 


akkor ezért lehet az is h sűrűn görcsölök,ugy mintha meg akarna jönni,akár mensi után pár nappal is,pedig akkor még nem lehet peteérés,elég kellemetlen de sokszor van ilyen
bettike83
 
 


Monyo,
ezt így én nem is tudtam. Hogy mi a különbség a PCO és a PCOS között. Akkor nekem csak PCO-m van. Nekem ezért csinálták a drillinget. Mert ugye nincs IR-em. De azt mondják akkor is lehet szedni a metet, de nem tudom, hogy akkor úgy mire hat :roll:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Bettike,
igen, előfordulhat. De hihetetlen, hogy az orvosod nem világosított fel és nem is csinált semmit. Bár ezzel csak akkor foglalkoznak komolyabban, ha mondod, hogy babát akarsz.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


ranita!
akkor te is nézd emg a pcos honlapot :wink:
egy csomó jó dolgot írnak le - én sokat tanultam

babszika
 
 


ranita azert irtam le hogy valamenyire ertheto legyen,de babszi tobbet tud errol.

babszi szerinted elkepzelheto hogy pe nelkul 28napra megjon?mar abban is ketelkedem hogy volt pem.
(ma mar ketszer elirtam a neved babaszira :wink: )
monyo83
 
 


Babszi,
nézegettem már, csak ez valahogy lehet nem jutott el a tudatomig, vagy mittudomén :D .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


sajnos nagyon kevés bescsületes,lelkiismeretes doki van,legalábbis felénk.némelyiket csak a pénz érdekel ez a baj....ha esetleg van valaki kecskemétről és tud ajánlani dokit az szoljon:)
bettike83
 
 


bettike!
itt a fórumon lányok, asszonok százai tapasztalják ezt.... :( de azért akad egy-kettő és szerencsére terjed a hírük is.

monyo!
nem gond, szokott lenni "baszi" is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
naná, h lehetséges. nekem mindig pontosan jött/jön meg és sosem volt pé-m anno.
hol a vonalzód?????

babszika
 
 


bettike babszi leirta hogy nezd meg a pcos honlapot,ott van orvosajanlo is es kecskemeti orvos is van(most neztem meg)ha komolyan akarsz foglalkozni a problemaval akkor fogadd meg mit irnak a lanyok.
monyo83
 
 


babaszi :lol: irtam feljebb hogy megjott :roll: csak mivel 6utan igy holnap lesz 1cn.holnap csinalok masikat.
monyo83
 
 


azt tudom, csak azt hittem, h már nem akarsz másikat :lol:

babszika
 
 


azért jöttem ide h tapasztaltbbak hátha tudnak tanácsokat adni,és ez sikerült.nagyon rendesek vagytok.és megfogadom a tanácsokat,elmegyek mindenféle vizsgáltra.nem lehet ezzle mát játszani túl sokáig.
bettike83
 
 


dehogynem akarok :lol: lattal te mar vonalzo nelkuli monyot? :lol: :lol:
naugye hogy nem :wink:
monyo83
 
 


jóvannnnnna :lol:

sosenem lehet tudni :lol:

babszika
 
 


monyo!
privi ment

babszika
 
 


na ma is okosabb lettel,egy jofajta monyofelenek mindig van vonalzoja :lol: :lol:
amugy a ferjem szerint a monyo(mivel nincs jelentese)egy ujfajta allatfaj.
jo mi? :lol:
monyo83
 
 


először állatfejet olvastam
Kép

tényleg!
honnan van ez?

babszika
 
 


eddig az én történetemet hallótátok,és veletek mi a helyzet?
bettike83
 
 


hihi.
a parom nevezett el igy amikor megismerkedtunk.
Monyo jelentese:Kicsi kis szoros allatka aminek gomb szemei vannak,hasonlit a horcsoghoz csak be nem all a szaja :lol: :lol:
monyo83
 
 


ja es egyebkent igy ejti Mónyóó :o
monyo83
 
 


bettike!

én 6-án megyek vissza a meddőségibe és kiderül, h kismami lettem végre :wink:

monyo!
édespofa!
az én férjem is mindig kitalál vmit :)
hörcsög??? miért pont az :?: :!: :shock: :)

babszika
 
 


az szupi lenne:)van jel,bármi amiből arra utalhatsz h van baba?teszt volt?
bettike83
 
 


betti mi 3.5eve probalkozunk.PCOS vagyok.

babszi jo hogy kerded
:roll: igaz hogy szoros vagyok na de enyire? :lol:
imadom a ragcsalokat,van is egy horcsogom.
a parom baratja Doing-doing-nak hivott egy darabig,mivel allandoan pattogok mint a kenguru. :oops:
monyo83
 
 


monyo!
alacsony vagy?

bettike!
tünetekre nem figyelek, teszt még korai
már 4. éve próbálkozunk, szóval én már nem vagyok túl hiszékeny... nega tesztet is elegetláttam már :(

babszika
 
 


babszi igen :oops: 162cm.miert?
hogy lehet hogy ti 4eve probalkoztok?ti hamarabb kezdtetek mint mi? :shock: hu de szenilis vagyok :oops:
monyo83
 
 


Babszika:neked is a pco miatt nem sikerült?elég baj ez,de most...hátha.drukkolok neked:)
bettike83
 
 


én 163cm vagyok:)nem olyan kevés az:)
bettike83
 
 


monyo!
4. éve próbálkozunk.
januárban indult a 4. év.

a magasság csak amiatt érdekelt, mert ált a pici emberek szoktak "pattogni", mert így kompenázlja a tudatalattijuk azt, h alacsonyak és így őket kevesebben veszik észre :D

bettike!
nekem pcos-em és ir-em van.
de ezek gyogyival kordában vannak tartva, ám edig mégsem sikerült.... :(
a drukkot köszi, elfér 8)

babszika
 
 


babszika- -már 4 éve? Nem semmi! Akkor még jobban drukkolok!!!

monyo - nem szeretem a piros színt!!! :( Sajnálom pirit!

Szörnyű dolog lehet ez a pco, nekem hál' Istennek nincsen (kop-kop) Remélem nem fogtok sokáig bajlódni vele!

Kép
pampalini
 
 


csige nekem is most a 3. clostys honapba sikerűlt a baba.....amire nem is gondoltam.... :roll: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na jó éjt mindenkinek! Holnap jövök!
(Ezt nem ijesztgetésnek szántam)

Kép
pampalini
 
 


babszi ez alja nalam ,mivel ha valamit el akarok erni a paromnal(182cm)akkor muszaly pattognom :lol:
nekunk majusban lesz 4ev,addig meg barmi tortenhet :lol: ...ja es bilibe log a kezem :lol:

bettike mikor van a szulinapod?
monyo83
 
 


ennyi idő után már csak sikerülnie KELL,muszály.szorittok:))))
köszönöm lányok a segitséget,most elmegyek asszem aludni.jövök holnap is ha nem baj:)
puszi nektek
sziasztok
jó éjt
bettike83
 
 


szept 5(Monyo)tiéd?
bettike83
 
 


pampalini!
mondtam már, h imádm a majmócádat???? :wink:
biza, magam is nehezen tudom leírni, de már ennyi ideje :(

fura, de én imádom a piros színt. a hajam is azért szokott olyan lenni :oops: :lol: 8)

persze, nem ijesztgetsz, hanem fenyegetsz :wink:

monyo!
az én férjem is 183cm és én meg 165cm.... szóval, ismerem a szitut, csak nálunk én viselem a nacit :lol: :lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


jo magasaka párjaitok.....az én párom 176cm

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


betike en aprilis 19 szoval en vagyok az oregebb :lol:

pampalini koszi.en is birom a pirost de csak a hajamon neha csikokent :lol:

babszi es ferjed hagyja hogy te viseld a nadragot? :shock: nalunk ez lehetetlen :lol:
monyo83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?