Új privát üzeneted érkezett!

Vicuska!!!!!!

Vagy még??? Írtam privit!!! :(

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok!!!

Lenne egy nagyon nagy kérésem!!!!!
Bettiéket beneveztem egy játékba, a helyi napilap szervezte.Valentin-napi wellness-hétvégét lehet nyerni.
Légyszi szavazzatok Rájuk!!!!!
Tudom, hogy Rátok számíthatok ilyen téren, már bizonyítottatok!

Küldöm a linket!

http://www.kisalfold.hu/jatek/ki_lesz_a ... ult_only=1
Vendég
 


Tavi, szavaztam! :)
Vendég
 

 
 

Köszi, Pompom!!! :lol:
Vendég
 


Tavi!
Én is!!! :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Én is! :wink:

KépKép
zapáné
 
 


Tavi, szavazat ment! :D
fenci
 
 


gyugyi
és a fürdörucit kimostad 90 fokban, hogy összemenjen? :lol:
én zapa helyében rohadt büszke lennék rád :lol: kisebb pocak, könnyebb hozzáférés :lol:

vicus
Lilla csodaszép babuci. és a sulya tök jó ám ilyen fiatalon! már tul van 1 kilón! most már nme lehet gond:) pesten voltatok uh?

pompom
ja, ha a pasiknak vizsgálatra kéne menni, nem fáj semmilyük. azért én is nyugodtabb lennék, ha megnéznék a mintát. az nem fáj :lol:

fenci, zsófi, vicus és aki még kérdezte
kombinált teszten nem voltam, dokimhoz szerdán megyek. jan 14-én vették a vért, majd minnyá mutatja a vonalzóm, hol tartok hetekben, de asszem 18+6, akkor két hete ugye már 16+6 volt, de a babát kisebbnek nézik egy héttel, akkor viszont nem volt betöltve a 16.hét, ha nagyon szorosan veszzük. bár doki azt mondta, nézzük mensi szerint a terhességet. igen, én is hallottam, hogy elavult, mert sok a hibás eredmény. de mire való a net, ha nem arra, hogy az összes rémhirt elolvasd. 90 százalékban persze oké volt minden, de az ember, pláne ha kismama, a maradék 10re figyel. szoval ha alacsony az érték, lehet down-kór, vagy egyéb élettel nem összeegyeztethetö kromoszoma-rendellenesség. ilyenkor meg kell szülni a babát. baba8 is irogatott ide régebben, ha jol tudom, neki veseelégtelen babája volt, 23.héten kellett megszülnie, nem müködött a veséje. a down nem zavarna, bevállalom simán, de nem akarom elvesziteni a babát. a kombinált teszt nemtom, mér-e mást is a down-on kivül. a nyitott hátgerinc asszem magas afp-nél lehet. szoval febr 3-án és 4-én ugyis megyek a 18.heti uh-ra. ott kiderül, hogy semmi gond a babával, csak a sors rám ijesztett, hogy még inkább értékeljem őt.
ma azért elég szarul voltam, mindenhogy.

itt nem esik hó. zsófi, te már fehérben látsz mindent? DNy-Magyarországon tényleg nincs áram? :shock:
Vendég
 


Szavaztam! :wink:
Vendég
 


Babának nem veseelégtelen volt a babája :cry: :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Gyors bekukk!

Tavi!
Szavaztam! Nagyon helyesek! Naponta 1x lehet?

Pusz! Majd még jövök!
kolibri28
 
 


Kata!
Itt elolvatt, ami esett, Zala megye északi-északnyugati részén és Vas megyében gázos a helyzet. :roll:

KépKép
zsófikukac
 
 


Ja é minden rendben van a Babáddal, ne olvasgass rossz példákat!!!! :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Írtam egy hosszút, erre kidob ez a dög gép!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Nincs kedvem leírni mégegyszer!!!! :roll: :shock: Ne haragudjatok!!!! :oops:

Tavika

Szavaztam én is, de egy gépről egy szavazatot enged, hiába van két emailem is! :shock: :roll:
Vendég
 


Kata, afp elavult vizsgálat!
Szerintem menj el Hajdú doktornőhöz uhura.
Vendég
 


Kata!

Biztos ami biztos azért kérjél egy vértesztet is! Még nem késő. 20. hétig még az amniocentézisre is van lehetőség, de azt nem vállalnám be még1x, ha magamról lenne szó.
Fiatal vagy! Nem lesz semmi gond a babóval! Sokat fog számítani, hogy mit lát uh-n a dokid. Mikor is mész hozzá? Itt az ideje a Genetikai uh-nak. Biztosan rendben volt a tarki redő mérete is a 10. héten.
kolibri28
 
 


Sziasztok,
mint zug olvaso feltunok most.... ( Merse mellett 0 idom, most mar jar, a helyzet tetofokara hag lassan :) )

Tavika szavaztam a lanyodra en is!

Lattom hietetlenul telik az ido Vicuskanal es Fencinel is es most Kukacnal is mar Gratulalok!!!

Neha megprobalok ujra irni, de semmit nem merek garantalni.

Puszi

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


kolibri
a redő oké volt, de az csak a downt mutatja, ha jól tudom, mást nem. uh febr 3, 20.heti. ha az uh-n vmit látnak, ugyis elküldnek további vizsgálatra.
gratu a tanulós elhatározáshoz! lehet, te mindig suli alatt leszel babás:)

lami
akkor össezekevertem vki mással, volt még egy kromoszóma-hibás baba is, lehet, az volt az övé. én eddig amugy ugy tudtam, az afp csak a nyitott gerincet mutatka, a többi rendellenesség jeleként nem hallottam. ilyen betegségekröl, amiket irtak a lányok, nem is hallottam - szerencsére. nagyon meghatódtam a történetükön, főleg azok szomorúak, akiknél amugy sem jött könnyen a baba. :cry:

krisz, zsu
hogy nőnek a drágák???

tavi
szavaztam, de hogy lehet, hogy mindenki a szavazatok 1 százalékát birtokolja? vagy az csak kezdö szám, mert még kevesen szavaztak? megleopi lesz a lánykádnak, vagy tud róla?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.01.29 20:31-kor.
Vendég
 


Tavi!

Szavaztam én is!

Hát lányok még nem hívtam újból a BMC-t.most már megvárom hogy megjön e...ha igen akkor kérek időpontot.


Betegség: láz nincs de az orrom folyik,tüsszögök,köhögök szóval nem sok javulás van.
Vendég
 


Hali!

Apa nem hagy netezni. 8) :twisted: Mennem kell. :oops:

Szóval:

Sok tüszöm van, mindkét oldalon kb 10-10 darab, csak még sokat kell nőniük. Olyan 8-12 mm között vannak. :roll: Az endometrium 8 mm.

Pusz mindenkinek!Majd jövök.

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Ja és elfelejtettem: Hétfőn újra megyek Uh-ra.

Jó éjt!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


KataT
Lehet tényleg csak az az oka az alacsony értéknek, hogy fiatalabb a terhességed mint számította az orvos. Ha uh-on nem lát eltérést, márpedig nem lesz semmi amit nem odavalónak fog látni, akkor nem jelent semmit sem önmagában az AFP eredményed.
A redőméretével a Down-t szűrik. De most már látható lesz az orrnyereg is és egy gyönyörű kiscsaj vagy egy kispasi fog ott pózolni nektek!
Én is ebben bízok, hogy a suli elkezdése után bebabásodok de már semmi nem fog visszatartani a befejezésétől ha elkezdem.
De majd erről később részletesebben. Most nincs sok időm.

Ráadásul most vérzik Ádám lába, mert a zuhany peremébe a csempe élébe bevágta a bokáját és rendesen szétnyílt a bőre. Nem vészes, de azért bízok benne, hogy összeforr így ahogy összeillesztettem a sebszéleket.
kolibri28
 
 


Kata, van 5 % és 2-3-4 % is...Épp elég lesz megelőzni őket!

Zsu, küldök tüszőnövesztőket!
Vendég
 


Hali!

Zsu
Nagyon szép eredmények!!!
Te mit eszel teszel a szurik mellett?

Nekem 24. cn, 5.30-kor 37,2.Rózsaszín nem volt.
Megvettem ma a szurikat, meg aspirint meg 1000-es c vitamint.
kb. 40e volt. Több pénz nem volt mert még kellene terhesvitamin , propolisz meg bioparoxot is akarok venni...

Vicus
Jó lenne, igaz? :wink: Hát akkor el kéne adnom a sok szurit. :lol:

Páromnak ma van a szülinapja! :D De nem nagyon érzékeli mert holnap vizsgázik :? (utolsó), majd holnap este bulizunk a szomszédékkal....múltkor is jó kis karaokepartit nyomtunk. :D

Pusszantás!!!!!!!
vizkriszisback
 
 


Hello!!

Kata, olvastad az én esetemet az AFP-vel??? Ne parázz, menj egy 4Ds genetikai UHra!!! Ennyi!!! Ahol Fenci (meg én is) voltunk az tökéletes!!! Nagyon jó szonográfusok!!!

Zsu!!! Küldöm a tüszőnövelőket!!!!!!!!!!!! ++++++++++++

Krisz! Gondolom ez a 40E még nem is a vége... eszméletlen ez a "támogatás"... Apjuknak boldog szüinapot és kalappal holnapra!

Pandusról kérdeztetek, gondolom nem haragszik meg, ha leírom, hogy jól vannak, Dóri már -Pandust idézve- Fecsegő tipegő. :D És persze gyönyörű! :) Nemsokára Ő is 1 éves. Mármint Dóri... :lol:

Tavi! Szavaztam! Szép pár, jó pihenést majd a wellnessben! :wink:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Kata, remélem hogy a következő UH megnyugtat majd. Biztosan minden rendben lesz.

Krisz, jó ünneplést nektek!

Zsu, szép vastag nyálkahártyát növesztettél. :)

Fura, de elkezdtem estefelé érezni a méhemet.. nagyjából olyan, mintha meg akarna jönni, kapirgálós, nagyon enyhe görcsölős, de se barna, se rózsaszín, se semmi, na meg persze ne is jöjjön még, túl korai lenne, mert ha jól számoltam, akkor 8-9. dpo. Rejtély.
Ilyenkor szeretnék egy házi labort és egy UH készüléket, csak hogy mindig tudjam épp mi van. :)
Vendég
 


sleepin
az eszemmel tudom, hogy nics veszve semmi, de hááát... addig te is paráztál, amíg nem volt tuti, hogy Bende jól van :? megyek majd vmikor 4D-re is, előbb most jövő héten saját dokihoz.

pompom
ilyenkor nagyon hosszú a két hét, mindenki röptetné az időt:)

Panda szokott irnio abba a topikba, amikor született Dori. 2008 februári babák??? nemtom pontosan
Vendég
 


Sziasztok!

Voltam dokinál. Kész a progiszint vizsgálat. Teljesen normális.
Kövi ciklus elején a többit nézik, de a doki márc. 16-ig szabin lesz. Addig kéri a "férj" vizsgálatát is.
Utána beutal az átjárhatóságira, ha Apánál sem találnak semmit.
kolibri28
 
 


Gyugyi :D Én is pár hete nézegettem hullámzó babapocakot a youtube-on. :lol: Itten száz ágra süt a nap, se hó, se eső, megúsztam.. 8) :D

Sleepin :D Ma biztosan meggyógyulsz, szépen süt a napocska, menjetek sétálni! :wink:

Pompom :D Én is azt gondolnám, hogy van végső kontroll az apakúra után. De ha dokker azt mondja ez után tuti tiszta, akkor biztosan úgy is lesz! Reggel voltam házidokinál táppénzes papírért, este meg nőgyogyihoz megyek. Hőt nem mérsz?? :roll:

Lányok, nincsenek hőgörbék. :oops: Régen csurig volt vele a topik!! :wink:

Kata :D Nagyon szorítok, hogy a jövő heti uh-n mindent rendben találjanak! Jó dokihoz menj, ne mezei uháshoz! Azok SZAROK!!!

Cirkuszka :D Sziaaa, fotót nem kapunk a picúrodról? :roll: Mesélj, hogy vagytok?? :wink:

Zsu :D Ezek szuper hírek!! Tüszőnövelőket küldöm. :P Nem semmi sok tüsződ érik, nagyon jó!! :D :D

Krisz :D Boldog szülinapot apának!! Most még utoljára Te is berúghatsz a buliban!! :lol: Hehe

Kolibri :D Gratulálok a jó progi szinthez!! Olyan jó, hogy nálatok is elindulnak a vizsgálatok! Hajrá! Lehet közben a nyugiban be is babásodsz ripsz-ropsz! :wink:
fenci
 
 


Csajok, fetrengek a röhögéstől.... :lol: :lol: :lol: :lol:

Kelengyelistában találtam a neten:

"Babaetetéshez:
• 2 db mell
• biztonság kedvéért 2 db cumisüveg (a lehető legkisebb lyukkal)
• 1 db mellszívó (szintén nem mindenkinek szükséges)
• mikrós sterilizáló (a feledékenyebbeknek, úgy tuti nem égetsz oda semmit)
• bimbóvédő (ha kell)"

Normáááálisak???? 8) :lol: :lol: :lol:
fenci
 
 


NApot!

Fenci!

Ezt komolyan gondolták? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tavika
Szavaztam én is! Hajrá!

OFF vagyok....

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Kép
ticsimû
 
 


Hali! :lol:

Gyugyi!
most olvastam csak :oops: :oops: :oops: válaszoltam :D

Tavika!
szavaztam! :D

Kata!
írok privit! 8)

Kolibri!
olyan jó, h zajlanak az események nálatok is!apa vizsg.+vérvizsg.is meglesz!szuper!átjárhatósági is fontos, de jobb lenne előtte pissantani egy zebrásat :D

Krisz!
jó ünneplést! :D

Cirkuszka!
milyen nagy már Merse! :P köszi a grat-t.
milyen nagy nap van ma?Esküvő????????????? :roll: :P

Fenci!
este gyere ha tudsz még doki után! :D

Zsu,Krisz!
tüszőnövelők mennek! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Tavi
Szavaztam!
gtünde
 
 


Kata, most nem tűnik hosszúnak ez a két hét, mert nem számítok semmire. Majd a következő hónapban! :)

Kolibri, tök jó hogy nálatok is beindulnak a dolgok. Az én dokim mindig úgy utal a páromra hogy a "férj", én meg csak pillogok hogy milyen férj és hol.. :) Nem vagyunk házasok.

Fenci, nem mérek most hőt, mert elkevertem valahova a hőmérőt, azóta sem találom. Na meg amikor a hólyagom gyulladt volt, a legkevésbé volt kedvem lázmérővel piszkálódni hüvelykörnyéken, úgyhogy egy kicsit elmaradt ez most. Asszem a köv. ciklust majd méricskélem, bár a pét érzem enélkül is.
Majd mesélj, hogy mi volt a dokinál.
A "2 db mell" az csúcs. :lol:
Vendég
 


Kép

Van egy fél órám. Ma tagozati "buli", megyünk enni-inni. :D

Vicuska :)
Láttam tegnap, hogy már nem vagy netközelben. :) Megoldódott végül... :wink:

Krisz :)
Akkor ma buliztok Ti is!!! Ágyban végezzétek!!! :wink:

Ticsi :)
Nem, már nem akarok fogyni. Most azért mérem, hogy maradjon ennyi. Tegnap csokit vacsoráztam. :roll:
Miért vagy OFF?

Kata :)
Nem lesz semmi baj. Ilyenkor tényleg vánszorog az idő....

Lami :)
Régen voltál! Dolgos hétköznapok? Lehet, azért esett le a vérnyomim, mer nem iszokkk eleget! :lol: :lol:

Cirkuszka :)
Képet akarok!!! Bár iwiw-en szoktam kukkolni! :wink: Mesélj, mi van veletek? Unokám nőddögél?

Zsu :)
Ez igen!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kolibri :)
Fiad lába rendben van? Tegnap én is majd elvéreztem. Idegességemben 3 helyen szabdaltam össze magam borotválkozás közben. Wazz. Hiányzik a fél bokám! :lol: :lol:

Sleepin :)
Pandussal szoktál beszélni? Csald vissza közénk! :D

Pompom :)
Én csak akkor éreztem a méhem, amikor terhes voltam! :wink:

Kolibri :)
Az jó! Férjvizsgálat Nálatok kultúráltan történik?Itt egy rémálom volt. Kis pohárral a férfi klotyóban. Gondolhatod.... :?

Fenci :)
Ez csúcs! Ha nincs két mellem, hol vehetek??? :lol: :lol:
Ha gondolod, én mérek hőt Neked szívesen! :lol: Csak a Zapa kivágna hőmérőstül, idegbajt kap a csipogástól.... :roll:

Na, emlegetett.....
Szerintem hamarosan KVT. :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Hali!

Csak röviden mert mindjárt tanítok.
25.cn, reggel 37,1.Egész nap éhes vagyok...2-3 óránként korog a gyomrom.Most aludtam 2 órát és fel is ébredtem rá, hogy állat hangosan gurgulázik a gyomrom...nem mint amikor teli van, hanem mint amikor üres :shock: ...mostmár tudom miről beszét apa a múltkor:
Nemrég az éjszaka közepén fura zajokra ébredt.Mivel kicsit ufó és bogárfóbiás a szentem :lol: , hallgatózott mi ébresztette fel...(Megjegyzem amúgy soha semmire nem kel fel, egy ágyú puffoghatna mellette reggelente. :lol: )Erre hallja megint ezt a furcsa gurgulázó hangot, még a villanyt is feloltotta az ágy mellett és kereste a zaj forrását...mikor nemsoká rájött, hogy belőlem jött a ZAJ. :lol:

Majd jövök még...pussz...
vizkriszisback
 
 


tavi! szavaztam! :)

kata! Biztos minden rendben van a babáddal!!!!

zsu! tüszőnövesztő energiák mennek++++++++++++++++ :)

krisz! lehet?? :) párodnak boldog szülinapot, és sok szerencsét a vizsgához!

kolibri! gratulálok a jó progihoz, és remélem minél előbb babásodsz! :)

zapáné! jó bulizást! :)

az előbb azt mondja a párom, jön a baba...mondom mi?hol? anyuéknal. mondom jól van ne marháskodj. erre ő a hugiéknál=unokatesója!!!annál aki egy napon volt velem a dokinál csak kicsit előbb. eltitkolta 2 hónapos terhes.kimondta a párom és elkapott a sírás, zokogás, mostanra tudott megvigasztalni, és bánja h elmondta.már délelőtt tudta csak pont ezért nem akarta elmondani. higgyétek el, meg a páromnak is mondtam, h ez nem a személy ellen szól meg stb hanem csak annyi h mindenkinek sikerül csak nekünk nem! na mindegy ezt már multkor kitárgyaltuk de 1 hónap alatt 3 babás hir a közvetlen rokonságban...na de nem HISZTIZEK!

KépKép
dike
 
 


jéééé laptető!bárcsak egyszer bejönne ez is. :)

KépKép
dike
 
 


ja azt elfelejtettem, h ma nem csak ezt az egy babás hirt kaptam,ha nem még egyet ugyanis a mostoha növérem is terhes!!!

KépKép
dike
 
 


Dike, leszel Te is babás, majd meglátod, ne keseredj el!!!Érthető, hogy felzaklatnak az ilyen hírek, hidd el, ezzel mindenki így van!

Ticsi, mi a baj?

Krisz, jó bulizást!

Gyugyi,régen taliztunk...

Mindenkinek köszi a szavazást!
Nem jutunk előbbre, Gyugyi, Ti hogy csináltátok????Olyan sok ismerősöm szavazott, mégis csúszunk vissza...
Hogyan kell nyerni?

Fenci, és vezetem a hőgörbét!!!!Csak nem teszem fel.

Jó lenne, ha megjönne már végre citológia eredménye...akkor leszek nyugodt, ha ott minden oké.
Vendég
 


Lehet szavazni egy gépről többször is, de másik email-címmel!

Az eszközök menüpontban a böngészési előzmények törlésénél ki kell törölni a cookie-kat.

Utána ha újra belépünk a böngészőbe, lehet megint szavazni.
Vendég
 


Tavi!
2x szavaztam, de két gépről és címről.
Most ez nem világos. Hogyan kell csinálni?
Bocs nem értem.
kolibri28
 
 


Krisz, aranyos a zajforrást kereső sztori. :)

Gyugyi, már nem érzem a méhemet, reggelre elmúlt, azóta csend és nyugalom..

Dike, nagyon sajnálom hogy ilyen zaklatottan alakult az estéd. :( De képzeld el, mi lenne a családban, ha ebben a hónapban te is csatlakoznál a babásokhoz: babaeső! :)
Vendég
 


Nekem nem sikerült így sem Tavi! :(
De nemm adom fel! Holnap újra próbálom.

Mindenkinek köszönöm a drukkokat a sulihoz, és a vizsgálatokhoz! :D :D :D :D
Már nyáron is itt tartottunk az előző dokival, de a párom nem akarta a vizsgálatot. Csak halogatta, hogy várjuk még meg ezt a hónapt!
Most ezerrel fűzöm, hogy nem fog fájni! Csak én nem hazudok! :lol:

A sulival kapcsolatban: két hely, a SOTE EFK és a POTE EFK jön szóba. A barátnőmmel együtt megyünk ismét. Igaz ő már okleveles szülésznő, de így támogathatnánk egymást. Csak egy kis bibi van, hogy levelezőn kérik a munkaviszonyt is. Egyenlőre a SOTE-n nem jelőlték meg ezt a követelmények között, ezért megpróbálnám. Ha nem lehet, akkor sajna nem lesz belőle semmi, mert dolgoznom viszont kell.

Zsu!
Tüszőcskéket növesztgessed!

Krisz!
Az éhség csak jó jel! Párodnak boldogságost! Holnapra pedig: egy vagonnal!

Dike!
"Sajnálom" ezt a sok váratlan hírt. Körülöttem is hasonlókép van. De hamarosan a Te pozitív teszted miatt fogunk itt gratulálni. Ne görcsöljél ezek miatt. Csak lazíts!

Lili!
Jobbulást! Hajrá pozitív teszt, és nem kell a BMC tel. szám.

Ditke!
Mizu veled? Elengedtek dokihoz a kollégák? Mit hozott a szuri?

Gyugyi!
Köszi a kérdésedet! Jobban fest már Ádi bokája. Tesiből felmentést kért azért. (rúdmászás volt). Miért voltál ilyen ingerült borotválkozás közben? Még jó, hogy nem borbély vagy! :lol:
Még nem volt a párom vizsgálaton, ezért nem tudok véleményt nyilvánítani. Urológusnál kezd majd. De láttam már ilyen szobát "Sperma-bankban". Naponta volt lepedő cserélve pl.

Fenci????????


Még mit is akartam?
Jaj már nem emlékszek.

Fáradt vagyok.
kolibri28
 
 


Most ezt magyarázzátok meg, egyik nap jól-jobban vagyok, másnap megint szarul. Ma délelőtt jól voltam, délutánra megfájdult a fejem és hőemelkedésem lett. A torkom no comment, álladóan kapar... :? Elloptam Bendus borostyánláncát, hátha rendberakja a torkomat, elvileg gyulladásra jó... na most kiderül, mennyire hat. :lol:

Fencikém, voltunk sétálni. :) Bendus olyan sokat sétált, hogy azt hittem összeesik a végén a fáradtságtól. kb másfél utcahosszt végiggyalogolt. Csak tolta a babakocsit csak tolta. Néha seggrehuppant, az is tetszett Neki, körülnézett odalent mi újság, majd visszakapszkodott és mehettünk tovább. :D

Lányok! van valakinek elektromos seprűje, vagy mifene a neve? Most készülök venni, mert sajnos jön be a dzsuva és bazi nehéz a porszívónk, nincs kedvem mindig előkapni, ezt egyszerűbb lenne. Tapasztalatok? Márkák? Akkus vagy zsinóros? Köszike! :)

Krisz, mondd, hogy szoríthatok egy kicsikét!!!! :DDD

Ja, távozott tőlem piroska. :)

Kolibri, remélem sikerül munka mellett is kitanulnod a szakmát! :D Én most gyerek mellett tanulnék valami plusz szakmát, csak még nem tudom, mit. :?

Dike! Sajnos ez így szokott lenni, már csak azért is mert sokkal jobban figyelsz az ilyenekre és sokkal érzékenyebben állsz hozzá. Jól sírd ki magad, és folyt. köv. :) Nem szabad, hogy rádtelepedjen a nekem sosem lesz babám érzés, mert az csak ront a helyzeten! Amúgy bocsi, de nem emlékszem, pé-d rendesen van? hormonokkal minden ok? Mérsz hőt most?

Na megyek vízszintbe! Jóéjt!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


sleepin!igen van rendesem pém, már a ciklusom is ok 29-31 nap.hormonokkal minden ok.hőt nem mérek már, mert mindig szép két fázisu 37.2es hőm volt, tehát az stimmel.

lehet, ha kibirom nem jövök egy darabig, mert már tényleg el akarok vonatkoztatni a témától..

jó éjt!

KépKép
dike
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Dobok egy görbét :lol: :lol: :lol:
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Reggelt Mindenkinek!

Sajnos egy kis időre eltűntem, mert semmi jóról nem tudtam volna beszámolni és hát így nem is volt kedvem nagyon irogatni.
De azért örömmel jelenthetem, hogy IR-es problémám talán megoldódni látszik és február végén kell kontrollra menni. Legalább azóta ledobtam magamról 8 kilót :) Legalább ez sikerélménnyel tölt el. :)

Sajnos nem olvastam vissza mindent, mert annyit írtatok! De nagyon jók a hurkás képek :) Aranyosak a gyerkőcök rajta :)

Gyugyi
Tök jó a kép! Hihetetlen! De látom már lassan elfogysz. Remélem ezt én is el tudom majd mondani kb két hónap múlva :)


Szóval!
Mindenkinek mennek a pozi energiák, akik tüszőt növesztgetnek és kitartás a nemsokára soron következőknek.

Fenci
szép nagy már a pocid :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Jó reggelt! :lol:

Kép

nálunk szállíngózik vmi hóféleség :D de nem hiszem,h megmarad :(

Dike!
úgyse bírod ki sokáig nélkülünk :D
a másra gondolás jó ötlet, ha megy :P

Princzike!
tényleg jól eltűntél :shock:
ügyi vagy a fogyóval!mennyi a cél? :P IR-hez meg gratula, pontosan mit jelent h megoldódik?milyen gyügyit szedsz rá? :roll:
gyere sűrűbben :D

Gyugyi!
te le ne menj nekem 50 alá, mert az nagyon gáz... :evil: nem lesz rajtad mit fogni! :D tegnapi buli???másnaposság?? :lol:

Sleepin!
nekem van elektromosom!!!!
szeretem!!!!! :P akkus van, vagyis olyan, h ha lemerül bedugom a konnektorba és feltölt, aztán csomó ideig jó megint. 8) na én se a nagytakarításhoz használom, de a mindennapi porszívózáshoz tökéletes!tök jól felszedi a kutyaszőrt is.márkát nem tudok, mert anyóséknál vagyok.
zöld vagy kék színű :roll:
jobbulást!másfél utcahossz?nem semmi :lol:

Kukac hova tűnt el?????? :evil: :roll:
Vendég
 


Sziasztok banyák! :D

Pompom :D Akkor most felmentést kapsz hőmérés alól! :lol: :lol:

Dike :D Remélem a laptető szerencsét hoz! Lássuk be, jó is van abban ha későn babásodik az ember és körülötte addigra már mindenki babás. Csomó babaholmit kaptunk mi is, mert már mindehol baba van a környezetben, családban. Most meg hogy nem szabad kimozdulnom, nagyon jól is jött! 8) :wink: Szóval fő az optimizmus! Minden rosszban van valami jó és egyszer mindenkire sor kerül! :P

Tavika :D Hőgörbét akarok!!! 8) :lol: :lol:

Kolibri :D Nem értem. Te most dolgozol, nem? Akkor van mit beírnod levelezőre, nem? :roll: :oops:

Sleepin :D Tetszett a sétálós sztorid!! :wink: Nem semmi sokat sétáltatok! Hehe

Gyugyi :D Végre egy görbe!! Nadon szép!! :D Milyen volt a buli?? :roll:

Princzike :D Hajrá a további fogyáshoz, aztán most mááá ne tűnjél el! :D

Vicus :D Itt it esett valami, de talán már el is állt.

Na tegnap este megjártam a dokker bácsit. Kicsi manónk már 1520 gramm, még mindig fejjel lefelé, lemértük a kis talpacskáját is, 5,5 centi. :P Lepényhelyzet nem változott, de miért is tette volna.... Dokitól kaptunk még 5 hetet itthon, aztán a 36. héten kell befeküdni a kórházba. Tuti császár lesz, max a 39. héten megcsinálják. Ha addig netán bármi lenne (NEM LESZ!!!!), akkor mentőt kő hívni és oda vitetni magam ahun van koraszülött osztály.
Kaptam igazolást is az apaságihoz, azt jövő héten el is intézzük. Köldökzsinórvért is leveszi. Vizelet bacimra is kaptam gyogyit, el is kezdem gyorsan szedni. Asszisztens nénivel is dumcsiztam, babának nem kell semmit sem vinni a kórházba, mindent adnak. Végre egy jó hely. :D Úgy dióhéjban ennyi volt.
fenci
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?