Új privát üzeneted érkezett!

na az üimet másoltam látszik is:) :)

Beya
azért sokat "szenvedtél" időben

nekem gyors szüléseim voltak :) :)
Kristófóm gyors vonat volt :)

leirom mind 2öt.ilyet kivánok mindenkinek :lol: :lol:
Vendég
 


Aida: Próbáltál már valamit a bukás ellen! Én Kristófnál mindennél homeopátiás dolgokat adok( én sem hittem benne) de a hasfájása is elmúlt tőle! Szerintem egy próbát megér! 500-600ft körül van
Kikerestem neked hogy mi jó a bukásra:

Csecsemőkori bukás

AETHUSA 9-15 CH, napi 1-2X5 golyó
Anyatej fogyasztása után jelentkező hirtelen hányás, a hányadék emésztetlen tejet tartalmaz.

SILICEA 9 CH napi 2x5 golyó
Szopás után mindjárt bukik, szorulásra és megfázásra hajlamos baba.

NUX VOMICA 9 CH, napi 1-2x5 golyó
Nagyevő, türelmetlen, bélgázosságra hajlamos csecsemők szere. A baba evés után bukik.


Remélem segít valamelyik!

Kép

Kép
kbeya
 
 


első fiam hamar meg lett.éjjel 2kor 5perces fájásokra ébredtem.már kórházban voltam,patologian feküdtem.4ig egyedül sétáltam a folyoson.senkinek nem szoltam mert nagyon gyenge fájásaim voltak.5re kerültem le a szülőszobára.6kor a dokim megrepesztette a burkot.addig nagyon minimális fájásaim voltak csak.6után a burokrepesztés után kezdet erősődni.7.40re meglett a "pici" 4kg-s és 55cm-es fiam. :) :)



második fiam gyors vonat volt. 20perces nagyon kis fájásokkal mentünk vissza a kórházban(doki ugy engedet haza,hogy 20perces fájásokkal menjünk)20.00kor megrepesztették a burkot. 20.53kor bujt ki a kisfiam. 3560g és 56cmel.előbb is kibujt volna ha nem hisztizek.de mind 2 lábam begörcsölt és nem birtam a nyomásra koncentrálni.apa segitett rajtam.ha nincs hiszti 10percel előbb megvan.



azért voltak ilyen gyorsak a szülléseim és elég "fájdalommentesek" mert ugy kinyilt a méhszájam mind 2-nél,hogy észre se vettem.Levinél 4ujjnyira,Kristófnál 3,5re.csak orvosi vizsgálaton,Ctg után derült ki mind2nél,hogy "ennyire nyitva vagyok"



a harmadikat állitólag itthon fogom megszülni :) :)



még egy érdekesség:

mind2fiam 38.héten született,mind 2 csütörtökön, ugyan abban a kórházban a 4es szülőszobában.ugyan annál a dokinál(fogadot).szülés után ugyan abban a szobában voltam a gyerekágyon.



mai napig azt mondom inkább szülnék még egyet csak fogászatra ne kelljen menni

ezt is át másoltam.már régebben leirtam egy helyre vissza kerestem :) :)
Vendég
 

 
 

[quote="lekri"]
írta:
lekriAida
Noel is helyes.milyen szinű a szeme?
remélem nem lesz semmi probléma vele


Köszi, én is remélem.
Egyelőre még szép világoskék a szemecskéje. :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


[quote="kbeya"]A írta:kbeyaida: Próbáltál már valamit a bukás ellen!


Egyelőre még nem. Megvárjuk a hétfői orvosi vizsgálatot. És utána ha nem kapna semmilyen gyogyit, próbálkozunk ezzel. Köszi egyébként!

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


aida: remélem tényleg nem lesz semmi gond Noellel!!

kbeya: érdekes szüléstörténet!Nekem is elfolyt a magzatvízem és úgy kerültem szülőszobára,de szerencsére nekem itthon folyt el,végig attól féltem esetleg úgy járok mint te...
:wink:

lekri: sajnálom hogy Kristóf nappal se hagy pihenni... :cry: Blanka se aludt ma még semmit... :roll:

Kép

Kép
mezsó
 
 


mezsó: megtaláltalak iwiw-en bejelöltelek, remélem nem baj! :oops: :D

Kép

Kép
kbeya
 
 


kbeya: nem baj,mindjárt belépek és visszajelöllek! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


kbeya: megnéztem a képeidet az iwiw-en!!Nagyon aranyos Kristóf baba. :wink: A Mikulás ruhás képekben kimondottan tüneményes,és nagyon vagány a nyakláncos kép!!Az az ugye?

Kép

Kép
mezsó
 
 


Itt írogatunk a 20 év körüli kismamik topikjában és ráadásul valaha még én indítottam ezt a topikot, de szégyenemre sokatokról nem tudom milyen idősek vagytok. :(

Eláruljátok nekem a korotokat:
Mezsó, Kbeya, Lekri, Eve3htv, Nyuszitappancs, Rennye.. Köszi. :oops:

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Haho én láthatatlan vagyok :cry: :lol:

Kép
kriszpiri
 
 


Ha ez nekem szólt, ha jól tudom azt tudom hogy Te hány éves vagy. :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Neeem azért nem de mikor irok senki sincs itt valahogy

Kép
kriszpiri
 
 


Hm.. Lehet hogy mégsem.. :roll: :D Mennyi vagy?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


aida: 25éves vagyok. :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Ma "csodabogarat" készítettem! :) Éjjel amikor egyik szopi után nem tudtam aludni, "megálmodtam" egy receptet és eldöntöttem hogy azt ma ki is próbálom. Úgy is tettem. (amúgy imádok kísérletezni a konyhában) Aztán olyan finomság sült ki belőle, hogy biztos hogy máskor is készítek még ilyet. :)

Fotó a csodabogárról (vagy nevenincs aidaféle ételről):

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


[quote="mezsó"]a írta:mezsóida: 25éves vagyok. :wink:


Köszi az infót! :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


21 februárba már 22

Nyuszi nemsoká szül ha nem jönne addig mert lehet már nem megy gép közelbe ő is 21

Kép
kriszpiri
 
 


Hmmm :P Aida mi van benne??Nagyon jol nézki

Kép
kriszpiri
 
 


huu ez jól néz ki!!

Én is mindig kisérletezgetek.Utálom a szakácskönyvet!Vagyis szeretem nézegetni,és aztán összevonok pár receptet :lol:

Babák annyira gyönyörűek!!!!Hamarosan jön nekik a menyasszony!!!!Izácska személyében :wink:

Jók ezek a születéstörténetek...annyira remélem h könnyű szülésem lesz...de én pont az ellenkezőjére készülök....De ezért a pici lányért mindent :wink:

Én 25 vagyok,de ezt már írtam szerintem 8)

annus11
 
 


[quote="kriszpiri"]H írta:kriszpirimmm :P Aida mi van benne??Nagyon jol nézki


A csodabogár összetevői:
Kevés kockázott bacon a zsiradéknak, rajta megpirított csirkemell csíkok és WOK fagyasztott zöldségkeverék. Amikor megpirult szósznak ráöntöttem a következőt: tejföl, majonéz, petrezselyem, só és egy kevéske ajvár, ehhez pici víz hogy pont jó állagú legyen. Közben főtt hozzá ki rizs és az egészet összekevertem. :) Ebből lett a finomság.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida leirtam

Kép
kriszpiri
 
 


Aida: Én jelenleg még 20 de februárban 21! :) Nagyon jól nézki tényleg. Én is így szeretek főzni! Szétnézek mi van ittho nés abból csinálok valamit! :) De mindig kis adagot, hátha rossz lesz, de a végén még aznap elfogy! :)

Kriszpiri: február hanyadika? én 17. Nyuszi szül? Azért még egy kicsit jó lenne ha bírná!Még egy 3 hetet minimum!!

Annus: Majd a fiúk csak veszekednek Izácskáért és ő meg majd csak nézi, hogy ki nyeri el a kezét! :lol: :lol:

Mezsó: köszönjük szépen! :) Igen borostyánkőnyaklánca van a drágámnak, hiszen már nagyfiú. :wink: :lol:

Kép

Kép
kbeya
 
 


[quote="kriszpiri"]A írta:kriszpiriida leirtam


:)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


én lenni 24 :) április 20án töltöm a 25öt :lol: :lol:
Vendég
 


Lekri, akkor kb. úgy szülted Levit ahogy én Noelt. Ha nem számolom rosszul. :D Elég ramaty vagyok fejszámolásból.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


22éves 1hónapos és 5napos voltam mikor szültem :lol: :lol: :lol:
23évesen nem szültem :lol: :lol:
24éves és 25napos voltam mikor Kristófót szültem :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Már elég rég jártam erre.Sajnos rossz volt a gépünk,de remélem már nem lessz.

Rólunk:Hétfőn megkaptuk az első oltásunkat.Meg voltunk koponya és hasi uh is ahol sajna nem kaptunk jó híreket :cry: Orvosunk azt mondta,hogy ha igaz akkor nagy a baj :cry: :cry: Az uh-n sajnos nem látták Krisztián bal veséjét és azt írták,hogy lehet nincs neki :cry: Hát nagyon remélem,hogy ez nem igaz.Eléggé kivagyok elküldtek minket vese ambulanciára,hogy ott is megnézzék mi a helyzet.Február.26-ára kaptunk időpontot.Légyszi szurkoljatok,hogy minden rendben legyen.

Bocsi,hogy nem írok most,de Krisz eléggé nyűgös így délutánonként.

Pár friss kép :)

Kép


Kép


Kép


Kép

Kép

Kép

Remélem mindenki jól van.

További szép estét kívánok mindenkinek!

Kép
Kép
reni_24
 
 


Reni: nagyon sajnálom szurkolok h ne legyen baj és csak rosszul látták .a mi topicunkba már nem is jösz?majd gyere és mesélj puszikállak

000kata
 
 


Reni: ti voltatok 4D-n ugye?szerintem ne aggodj ott tuti észrevették volna mert ott azt is nézték és ott nagyon jo gépek vannak.

000kata
 
 


Reni nagyonszép kisfiad van :)
szoritok,hogy ne legyen gond
Vendég
 


Kata:Köszike aranyos vagy.De voltunk 4D-n én is azzal nyugtatom magam,hogy ott tuti szóltak volna,ha lett volna valami baj.Mert azért már amikor utoljára voltunk 29 hetes terhes voltam és tuti észre vette volna a csaj,ha van valami.Írtam a másik topikba is persze szinte ugyanezt.Majd holnap délelőtt írok még általában Krisz akkor alszik.Délután meg fent van egészen este kb.11ig.És ti hogy vagytok?

Addig is puszi :)

Kép
Kép
reni_24
 
 


lekri:Köszönjük szépen :) Te gyerkőceid is nagyon szépek :D

Kép
Kép
reni_24
 
 


Reni: hűű és ezt nem látták volna a 4D-n??elég érdekes...szorítok hogy ne legyen nagy baj. :cry: Amúgy sokan élnek egy vesével...Tudom ez most nem vígasztal.Meg egyébként is ha egy vese van,arra jobban kell vigyázni.De pl.nekem van olyan barátnőm aki már 26éves,és 1veséje van.Makk egészséges soha nem volt semmi kiválasztással kapcsolatos baja!!!

aida: ajvár?Az mi?én nem tudom ám... :oops:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Kbeya pontosan nem tudom én se mikor beszéltem vele pár hét de kitudja azért irtam mert már beszélték h az anyukája felmegy hozzá ezért gondolom h nem jön le már máshol meg nem hiszem h majd géphez jut!!

Reni jo hogy megint itt vagy,nagyon szoritok én is

Kép
kriszpiri
 
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok, úgyhogy előre bocsi, de tuti sok mindent elfelejtek, főleg az előző oldalról :oops:

Kbeya! Nem semmi szülés :lol: Ez olyan fura, mert Norbival amikor megindult otthon a szülés, még lementünk játszóra Levivel. 2-3 percesekkel mentünk haza, és eszembe se jutott, hogy elmehet a vizem, pedig Levivel spontán ment el a szülőszobán. :lol:

Lekri! Egy élmény lehet így szülni! Nekem Levi 2 óra volt szülőszobán, annyi idő alatt tágultam ki szűk 1 ujjnyiról minden beavatkozás nélkül, és toltam ki. Kristóf nem vacakolt sokat :lol: :wink:

Kriszti! Igen, azért kapta a Spiropent-et, mert nem adhatott Ventolin-t.

Aida! Noel nagyon szép, még mindig. Édes a mosolya :) Fincsi lehet a hami, jól néz ki.
Én öreg vagyok, ebben a hónapban voltam 28....
Levit 24 éves 18 naposan szültem.
Norbit 25 éves 8 hónaposan.
Már a 30 év körüli kismamik topikjába is írhatnék. :oops: :?

Annus! Nekünk jöhet Izácska menyasszonynak! Már az uh képen is gyönyörű.

Reni! Annyira sajnálom. De azt tényleg látni kellett volna a 4d-n! Tény, hogy lehet egy vesével élni. Az én apukámnak is csak 1 van. És mivel így született, a másik elvégzi kettő helyett is a dolgát. És sosem voltak vese-gondjai! Persze ennek ellenére nagyon remélem, hogy a vese ambulancián mindent rendben találnak!! Tök gáz, hogy ilyen kései időpontot kaptatok. :evil:
Nagyon szép a picifiad! Kis husis :lol:

Kriszpiri! Nincs még nevetek? Vagy nem osztod meg velünk?? Én nagyon kíváncsi lennék a toplistás neveitekre!

Norbinak nagyon vacak éjszakája volt, iszonyat, hogy köhög, és semmit nem tudok már ellene tenni. Remekül sípol minden légvételnél.... Délután is 20 perc alvás után sírva kelt. Azt mondja: aú, páj. :cry:
Lefekvés előtt megkapta a 3. adag Nurofent, ami igen jó köptetőnek bizonyult, ugyanis elkezdett tőle mélyen köhögni, és lerakott a földre egy kupacot. Nézem mi az: egy kb 15 cm átmérőjű kupacka, semmi kaja, csak Nurofen és a lenyelt taki. Bocsi a részletességért. :oops:
Kimondottan örültem, hogy kijött.
Köszönjük ismét az együttérzést, és hogy velünk örültök, ha jobb a helyzet! :)

Most átolvasok, mit/kit hagytam ki :oops: :oops:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Tudom már!!

Kis Kristófot akartam megdícsérni, hogy ő is milyen szép, és jó nagy baba! És édes a pihenőszéke :lol:

Annus! Szép poci. A blogos szemből-képen sokkal nagyobbnak tűnik. :shock:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Reni: Nurofen köptet is? :shock: Vagy csak Norbit köpteti? :shock: :roll: Tetszett egyébként a kupacról a leírásod!Nagyon vizuális! :lol: 8) :oops: Tényleg jobb hogy kint van! :) Szegénykém! :cry: Jobbulást neki továbbra is! :)

Nálunk nem rózsás a helyzet: apa munkája veszélyben.Tudjátok múltkor a baleset kapcsán meséltem,hogy újságot terjeszt Bács-Kiskun megyének északi részében.Na és úgy szokott indulni,hogy a nyomdában kb.fél4-4körülre rakják össze a pakkját,amit ugye el kell fuvaroznia.Ekkortájt indul rendszerint.És ma este eljött ide hozzánk házhoz a főnöke,hogy a boltosok panaszkodnak rá,hogy későn ér oda az újságokkal.../nyilván minden bolt nyitásra akarja a maga újságját/És azt mondta a főnöke,hogy holnap,holnapután ha nem ér oda reggel 6.00-ra Kunszentmiklósra,ami Kecskeméttől 100km-re van,akkor ki van rúgva.Na 100km az 2óra hossza hogy levezesse,és akkor még ebben nincs benne az hogy a boltoknál ki kell pakolni az újságokat,meg kell írni a menetlevelet...fél4hez ha hozzá adjuk a 2órát az fél6.A boltokat az pont 6.Na vagy sikerül odaérnie vagy nem...Ma reggel hajnal 5-re pakolták össze az újságjait a nyomdába.Ha most is ez lesz akkor repül a munkából.És akkor nagyon nem tudom mi lesz úgy velünk anyagilag,mert most ezzel a fizujával plusz az én támogatásaimmal is eléggé gázul szoktunk állni anyagilag... :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép
mezsó
 
 


A másik amiről eddig nem írtam,mert beszélni se mertem róla,hogy most a legutóbbi vérzésem idején,érzékeny volt a bal mellem egy bizonyos területen,és felfedeztem ott 2-3 csomót legalább.Na mondanom sem kell jól beijedtem mint annak rendje meg a módja.Ezért is nem beszéltem itt nektek róla.Na!Ma elmentem mell UH-ra,mivel 25éveseknek még nem csinálnak mammográfiát.De a mell UH-on a mammográfiás centrum vezetőjét,és egyben főorvost fogtam ki.Aki megvizsgálta tapintással is a melleimet,meg UH-val is,és a hónomalját is,és szerencsére semmi kóros elváltozást nem talált! :D :D :D Azt mondta,hogy úgy gondolja az alapján amit látott UH-án,meg amit tapintott hogy azok tejmirigyek,amiket csomóként észleltem,megnagyobbodhatnak ez normális. :D És mensi alatt érzékenyebbek. :D Szóval mostmár nyugi van,nincs para. :D Tudom hogy a bal mellemben vannak csomók,de csak tejmirigyek. :D :D

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó! Nem köptet a Nurofen, csak mivel sűrű, köhögésre késztette Norbit. És annyira köhögött, hogy taccs... :lol:

Sajnálom, hogy ilyen mocskok párod melóhelyén :( Ha jól értem:
Amennyiben szerencséje van, és fél4-re összerakják a csomagját, el tud indulni időben. Ha fél 6-ra odaér Kunszentmiklósra, akkor marad 30 perce, hogy minden címére kiszállítsa???? Hát normálisak ezek?? :?: :?: :?: :?:
Nagyon szurkolok, hogy ne rúgják ki!!!

Cicis sztori :shock:
El kezdtem olvasni, és tökre lesokkoltál. Gyorsan lejjebb gördítettem az oldalt, és miután láttam a :D arcokat, utána olvastam tovább. Jól megijedhettél szegénykém :(
Hál' Istennek, hogy minden rendben.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Lekri, Bea! Iwiw :arrow: én is :oops:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Reni: gondolhatod hogy hogy megijedtem...Napok óta úgy írtam ide a fórumra,hogy tudtam a csomókról,de beszélni se mertem róla,mert kivert a víz ha rájuk gondoltam.Hát én is azt mondom,hogy hála istennek hogy minden rendben!!! :) Azért lepörgött előttem az életem,és most viccen kívül.
Ne is mondd micsoda gané a főnöke.Most indult el dolgozni párom,és még az ajtóból vissza szólt,hogy ő pedig nagyon szerette ezt a melóhelyet,és nem akarja hogy kirúgják!!!Már tisztára lemondott róla,hogy odaérjen 6-ra!Pedig én bíztattam! :cry: Igen,ez az egész attól függ,hogy a nyomdában milyen gyorsan pakolják össze a csomagját,újságokat!!!És szegénykém még azt is mondta ne haragudjak!Hát hogy haragudnék,mikor ha az a szemét ki is rúgja ő nem tehet róla!!! :cry: :cry:

Kép

Kép
mezsó
 
 


jó reggelt



azt hiszem sikerrel jártam Kristóf 3éjszaka,hogy nem kapot inni.első éjszaka fél2-fél3ig volt műsor.nem igazán sirt inkább csak nyekerget.tegnap fél2től 10perces nyöszörgés volt.kapot cumit és aldt is.ma éjjel fél2kor annyi volt,hogy nyííííííííííííííííííííííííííííííííííí.szemeim kipattantak és vártam műsort de semmi.aludt mint a bunda.fél5kor szokot elni.kap tápszert és alszik 7-8közöttig. remélem nem fog elromlani majd megint.



én viszont fél 5óta fent vagyok.ha fekszem akkor nagyon köhögök.eddig dobltam magam az ágyba de nem ment az alvás mert a köhögés fejfájás nem hagy békén.

:cry: :cry: :cry: :cry:

hu Mezsó
szoritok,hogy párodat nehogy kirugják.bár ilyenért :shock: :shock: :? :?
jajj a csomok :shock: :shock: elhiszem,hogy megijedtél de hála nincs gond.
egy barátnőmnek(virtuálisanmár 3éve barinőm)mellrákja van.nemrég fedezte fel.sajnos ő már csak az áttétet találta meg a hónaljába.elment vele orvoshoz akkor derült ki,hogy rosszindulatú mellrák.megműtöték.2kemon van túl.még van 4és 25sugár.kisfia 3éves lesz ő 35.
szörnyű a rák minden formában :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


lekri: hűű nem kellene elmenned orvoshoz?Vagy voltál már?Jobbulást neked!!Nehogy a srácok elkapják.Jesszus szegény barátnőd! :shock: És szabad megkérdezni hogy azért a kemo,sugár hatottak neki?És a műtét?Szóval milyen állapotban van?Ha gondolod küld csak priviben ha nem szeretnéd nyíltan "kibeszélni"...

Kép

Kép
mezsó
 
 


Betegeknek jobbulást!!!

Mezsó!
Drukk a férjednek...de ha véletlenül ki is rugnák,remélem h hamar talál magának másik helyet!Bizti minden rendben lesz!!!
És örülök h cici ügyben is minden oké!

Én ma megyek Szolnokra!De majd onnan is jelentkezek!!!

annus11
 
 


Sziasztok!
Nagyon sokat írtatok alig bírtam követni!
Aida november 18-án múltam 23 éves.

Ma megyünk ultrahangra szorítsatok nagyon!!!
Most addig ki nem jövök amíg képet nem adnak!
Ha meg még a neme is kiderülne az mégjobb lenne.

Lekri:
Nekem volt a cicmben ciszta, és vettek is belőle mintát.
Szerencsére nem volt rossz indulatú.
Most viszont megint érzem hogy fáj,pont úgy mint régen
és csak a bal cicim.
Mennem kell majd megint megnézetnem.Nem mondom hogy
nem félek, de ha meg is szúrnak jobb félni mint megijedni.
És tuti nem a terhességtől van, ez ugyanolyan érzés mint
anno volt :cry:

Katkám hát te is írtál ide?Remélem Kevinke már jobban van!

Üdv:Évi

Kép
eve3htv
 
 


Mezsó:
Remélem nem küldik el a párodat!
De a mai szemét világ, sajnos kegyetlen.
Én is attól rettegek hogy nehogy elküldjék
Apát a munkahelyéről,mert már több ezer
embert küldtek el a cégtől :oops:

Kép
eve3htv
 
 


Na lányok, párom nem ért oda a megbeszélt helyre 6.00-ra csak 6.30-ra. :? :cry: :? :cry: :? Most várjuk hogy mi lesz,hogy ez a fél óra az életünket jelenti-e,vagy bocsánatos bűn-e. :cry: :cry: Azt mondta ő nagyon igyekezett,én el is hiszem neki!!! :roll: Egy pillanatig sem fogom hibáztatni ha kirúgnák.

Évi: akkor irány megnézetni nem-e megint egy ciszta!!!Ha most fáj,én nem várnék vele addig míg babócád meg nem születik,főleg ha azt mondod ugyan olyan az érzés.Az UH-hoz megy a rengeteg drukk hogy minden rendben legyen,és hogy ne legyen szégyenlős a pocaklakód,és megmutassa magát! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó:
Nem akarom megvárni csak a fizut, mert magán uh-n
nézetem meg.Időpontra 3 hónapot is várhatnék.
Uh előtt eszek csokikát hogy virgonc legyen!
Amikor csokit eszem mindíg akkorákat rúg :oops:
De nem bánom! :D

Kép
eve3htv
 
 


Egyszer volt, hol nem volt, egy gyermek megszületni készült.
> Egy napon a gyermek így szólt Istenhez:
> -Azt beszélik, holnap leküldesz a Földre, de hogy fogok ott
> élni, hiszen olyan kicsi és védtelen vagyok?
> Isten azt válaszolta:
> - A sok angyal közül kiválasztottam egyet neked. Várni fog
> téged, vigyázni fog rád.
> - De – mondta a gyermek- itt a Mennyországban nem csinálok
> mást csak énekelek és mosolygok.
> Isten így szólt:
> - Az angyalod minden nap énekelni fog neked, és érezni
> fogod az angyalod szeretetét, és boldog leszel.
> -És –mondta a gyermek- hogyan fogom megérteni az embereket,
> ha nem értem a nyelvüket?
> -Az könnyű lesz. Az angyalod meg fogja tanítani neked a
> legszebb, legédesebb szavakat amiket valaha is hallani
> fogsz. Az angyalod türelemmel és gondossággal meg fog
> tanítani beszélni.
> A gyermek felnézett az Úrra és így szólt:
> -Mit fogok tenni, ha veled akarok beszélni?
> Isten rámosolygott a gyermekre és így szólt:
> -Az angyalod össze fogja tenni a kezeidet és megtanít
> imádkozni.
> A gyermek erre azt mondta:
> -Úgy hallottam a földön rossz emberek vannak. Ki fog engem
> megvédeni?
> Az Úr megölelte a gyermeket:
> -Az angyalod óvni fog téged, akkor is ha ez élete
> kockáztatásával jár.
> A gyermek szomorúan nézett:
> -De mindig szomorú leszek, mert nem láthatlak téged.
> -Az angyalod mindig beszélni fog neked rólam, és meg fogja
> mutatni, hogy hogyan juthatsz vissza hozzám, habár én
> mindig melletted leszek!
> Ekkor nagy békesség volt a Mennyben, de már hallani
> lehetett a földi hangokat.
> A gyermek sietve megkérdezte:
> -Istenem, ha most mennem kell, kérlek áruld el nekem az
> angyalom nevét!
> Az Úr erre így válaszolt:
> -Az angyalod neve nem fontos… Egyszerűen csak így fogod
> hívni: ANYA!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?