Új privát üzeneted érkezett!

vicus
kevesebb mint 100 nap van hátra :lol:

fenci
jól mutat a tele szekrény alatt a vonalzód szövege! látszik, hogy igazán várjátok :lol:

kandi
azta, de helyes kispasi!

pompom
akkor ti mikor veszitek le a "téligumit"? :lol:
Vendég
 


pompom! 20 cn? izgi.... :) én ma 1 cn elöntött előjel nélkül, pedig én mindig 2 napig rózsaszinezek.

nem volt semmi különös a dokinál. volt uh aztán behivott a főorvos ahol még volt pár doki, megkérdezte h minden rendben van e stb, azt mondja akkor meg se vizsgál. ennyi. a dokim akarta adni a beutalót stb h van hely, ha most elmúlik meg is tudják csinálni, de én mondtam h még várnék egy hónapot, azt mondta nyugodtan akár 2őt is. febr 12 körül kell mennem beutalóér, és vmikor márc elején lesz, ha lesz lapar.

vicus! szép a bölcső, és a pocid is csini! :)

kandi! tényleg nagyon helyes fiú :)

fenci! szép a pocakod!! :)

gtünde! huu tényleg nagy a hasonlóság! :)

KépKép
dike
 
 


Vicuska, Fenci!

Szép pocakotok van! :wink: Szép a komód és a bölcső is!

Kandi!

Nagyon helyes a fiad! :wink:

Tüncsi!

Én már rég megmondtam, hogy mindkettő kiköpött te! :wink: Tegnap még elfelejtettem, hogy nekünk nem értem mé' kell 68-as ruci, mikor csak 60 centi! :roll: Lehet, hogy felfogja a háj! :oops: :lol: A hazahozós rucija is 56-os volt, de a body megállt nyaknál! :lol:

és akkor fürdés elötti állapot, hurkával, mosollyal...

Kép

Kép

Kép

Kép
gröni
 
 

 
 

gröni
és hol a lánykád lába? nem látszik a hurkától :lol:
és sálat se tudnál kötni :lol: én nem aggódnék, menniyt eszik. sztem épp eleget:) nagyon édes, és ennyi husi kell is, nem kövér egyáltalán, ekkora korban ilyen a szép baba. késöbb ugyis megáll a sulya, meg többet mozog, nyúlik hosszra, nem marad ilyen.

dike
huha, ennyien kiváncsiak voltak rád? :) konzultáltak is? az jó, hogy halaszthattad a lapart, hátha addigra nem is kell. végülis csak egy honapo csuszik, nem? párod mit szolt hozzá?
Vendég
 


teszek fel 5 napos és 3,5 honapos képet daviról. jelentem, a kezem és a kád nem ment össze:)

Kép

Kép

bár a Dórák hurkái ehhez képest... :lol:
Vendég
 


Hali!

Kösz a drukkokat a spontán babóhoz ill a 4. és egyben sikeres lombikhoz!!! :D

Tündi
Réka te vagy, Dóri a párod...sztem. :D
28 naposak általában a ciklusaim.4. lombik február elején indul.

Kismamik!
Imádom a kisbabáitokat!!!Még még még!!!

Fenci
Szép poci!!! :D
vizkriszisback
 
 


gröni! jaj de édi kis duci! :)

kata! ennyi volt amit leirtam,hát ha ez a konzultáció akkor az volt. igen egy hónap csuszik, a párom még többet várna.

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Nem tudok most mindenkinek írni, de mindenkinek sok ölelés drukk megy!

A babókák mindenkinél zabálnivalók , és szépek!

Ticsi!
Gasztrós dokink a Madarászban volt talán Marianne volt a keresztneve. Nálunk tejallergia volt. Árpinál nem sejtem mi lehet. Persze ha a nyitott gyomorszáj és a a refi kizárt. Én felkeresnék egy szakrendelést. A B6 nem mehet sokáig, mert vérképzésbe bezavar ezért max 1/2 amp. /1 liter folyadék mehet naponta.

Dike!
A munkát kérdeztem, hogy végül elfogadtad-é?
Szerintem vágj bele és csináltasd meg a lapart! Amikor jónak látjátok. Én drukkolok.

Vicus!
Holnap várunk az uh képekkel. Szuper ez a bölcső. Nagyon kedves ajándék.

Ditke!
Meló szitut ismerem. Mesélhetnék. Kitartás! Remélem hamarosan babásodsz és hagyod az egész melót a bölcsik utánra.

Most nem jut eszembe több.

Ezerrel benne vagyunk a lakásfelújításban. A szomszéd mégis megengedte a fürdőszoba kisablakot.
Nagyon mérges vagyok, mert a 3.cn-en mentem a rendelőbe a vv-re. Erre mondják, hogy nincs labor, majd hétfőn! Felrobbant valami kémia gép. Na jó, akkor erről a hónapról már ennyit. A progi szint miatt azért vissza megyek pénteken a dokihoz, hátha tud mondani azért valami bíztatót.
Elég kuszaság van most bennem. Már hányok a melóhelyemtől, de ez most hosszú.
Viszont meg kell osszam veletek egy nagyon nagy elhatározásomat!
Beadom a jelentkezésemet a szülésznői szakra!
Remélem találkozhatok veletek a szülőszobán!

Most ennyi majd jelentkezek, de fáradt vagyok!

Mindenkinek sok puszi! Növeszgessetek sok petikét, vastag mnyh-át és magzatkákat! A babáknak pedig puszi a talpacskájukra.
kolibri28
 
 


Fenci, csak most nézem a vonalzódat, hogy már a 30. hétben jársz.. :shock: :) Gyorsan repül az idő.. vagy csak nekem?

Tündi, tényleg hasonlítotok.
Én szeretek magamnak vásárolni, de mostanában azon kapom magamat, hogy a boltok babarészlegébe is átsomfordálok.... :) Olyan jó érzés már csak nézegetni is azokat az apró kis ruhácskákat, zoknikat, kiscipőket... teljesen le tud kötni.

Kata, téligumi. :lol: Levesszük majd, ha drága párom produkál egy nagyon szép bacimentes mintát és elmúlik minden panasza. Hogy az mikor lesz, rejtély. Talán a következő ciklusom alatt... én nagyon reménykedek benne.

Dike, jó hogy adtok még egy kis időt magatoknak. Főleg ha a párod is így szeretné.

Gröni, köszi a hurkácska képeket. :) Nagyon édes.
Csak mosolygósan pancsoló babákat látok itt, rólam viszont csak olyan fürdős babakép van, ahol éppen vörös fejjel visítok a nagyvilágba. :)

Kolibri, gratulálok az elhatározáshoz! Mióta fontolgatod?
Mesélsz egy kicsit a képzésről?
Vendég
 


Pálinkásat :!:
Kép

Mennem kell ma dokihoz. :? Hét éve szedem a gyógyszert magasvérnyomásra. Beletörődtem, el fogadtam, e'van. Tegnap úgy kóvályogtam, mint aki be van lőve..... :shock: Lementem a sulivédőnőhöz, mérje mán meg! 100/60!!!!! :shock: :shock: Nekem!!! :shock: Három kávé után felmászott 112/70-re. Este nem mertem bevenni a gyogyit, mert fel se ébredek. Reggel, ágyban mérve (aszongyák ez a mérvadó...): 114/60, 63-as pulzus. Frankó. :? Most se veszek be semmit, irány a dokker.

Kolibri :)
De jó! Szülésznő leszel!!! :D :D Nekem is volt ilyen titkos vágyam.... Vagy inkább csecsemősnővér! :lol: De bölcsis néninek is elmennék! :wink:

Dike :)
Neked/Nektek kell dönteni! :wink: Ha úgy érzed, még nem kell lapar, akkor várj! Te még nem hallod azt a bizonyos órát tiktakkolni a füledben! :D :D

Kata :) Tüncsi :) Gröni :)
Micsoda kis húsgombócok!!!!!! :D :D De kár, hogy 14 éve nem volt még digigépünk.... Most kereshetnék a saját kölkeimről is hurkaképet! :D Van, csak be kell szkenelni.
Csak magamról tudok mutatni! :lol: :lol: :lol:
Kép

Vicuska :)
Képet kérjél uhun!!!

Fenci

:)
Azsta, mekkora már a pocakod!!!!

Kandi :)
Műtét után kapott egy szurit, nem kell neki szedni semmit. Gondolom, állatoknál máskképp van....

Húúú, készülnöm kell!! :evil: Ha nem érek oda időben, a mamikák beelőznek, oszt hallgathatom őket órákig. :?

Bocsi, aki kimaradt!

Kép

KépKép
zapáné
 
 


De gyors voltam!!! :lol:
Megszereztem az 1. sorszámot! :lol:

Kaptam gyogyit a szédülésre.Minnyá megyek a gugliba, azt írja a tájékoztató, hogy Meniére-betegségre kell. Ammegmi??? :shock:
Betalocot nem kell szednem most. Meg aszonta a dokinő, hogy beteg leszek! :lol: Számítsak magas lázra. Remélem, azon már túl vagyok.....

Folytatom....

Vicuska :)
A lostos szőke ide is jöhet!!!! :wink: Tényleg megér egy ajtócsapkodást! :lol:
A bölcső nagyon tuti!!! Úgy szerettem volna én is egyet. :)
Macsek sebéről majd küldök aktuális képet a gyűjteményedbe! :lol: PanaVeyxal kenőccsel kenem 1x. Most barnás színű. Tegnap úgy örültem!!!: Kinyújtózott a lelkem és a sebe tökéletesen összesimult egy vonallá! Egy hónap után, végre.....

Tüncsi
:)
Meg kell néznem élőben ezeket a csajszikat!!! Kár, hogy ilyen messze vagytok.....
A tábliban a gyermekeim éveit tódd meg, lécci, 1-gyel! Öregszenek.... Enyémet még NEEEE! :lol: :lol: Majd júliusban ráér! :wink:

Gröni :)
Tavaszi taliban benne vagyok!!! Naná!!! :D :D

KépKép
zapáné
 
 


kolibri! nem vettek fel a munkahelyre Fehérvárra. most jelentkezek ide Mórra a Gyermekjóléti Szolgálathoz.
de szupiii szülésznő leszel!!!!! :)

zapáné! :)

egész este, éjjel most is fáj a hasam de nagyoooooon, utálom a mensit!!!!! képzeljétek nekem minden hónapban 2 nap enyhe rózsaszin a wc papiron harmadnap megjön. erre tegnap a boltba vuuupsz elöntött teljesen mindenféle előjel nélkül. :twisted:

KépKép
dike
 
 


új vonalzóm van! :) jó lenne ha ez lenne az utolsó ovulációs!aztán jöhetne a terhes vonalzó. :)

KépKép
dike
 
 


Szép napot! :lol:

Kép

Gyugyi!
basszus, ez tényleg alacsony. :roll: azon filóztam, h amiatt h ennyit lefogytál, nem lehet h a vérnyomid is rendezősött magától,és a vérnycsökk.nagyon levitte? :roll:
most látom a kenőcs nevét csak :oops: szépen gyógyul. 8)
(megjegyzem, mi adunk otthonra gyógyit, antibiotikum, gyull-fájd-lázcsill. tablettában 5 napra, csak van aki lespórolja :evil: .asszem igényesség kérdése.mármint szakmai.... :twisted: )

Tavika!
én azt hittem lányod most érettségizett és egyetemre felvételizik :shock:

Lili!
jobbulást mára is! :D

Pompon!
le a téligumival :lol: :lol:

Kolibri!
ritkán jössz!hiányzol :( klassz h haladtok a munkálatokkal, meg a kisablakkal :D melóhely monnyon le! :twisted:
ez a szülésznői képzés szuper terv :wink:

Krisz!
nem csinálsz vonalzót? :roll:

Zsu?

Dike!
ha úgy érzed, nyugodtan várjatok még a laparral!lehet nem is lesz rá szükség :lol:


ezek a hurkás babafotók!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


sziasztok!

élünk ám mi is :lol: gyönyörű pocakokat és babákat láttam itt, mert azért olvasgatok ám rendszeresen :wink:

Kolibri, drukk az elhatározáshoz! Következőt már Nálad szülöm, ok? :wink: :lol:

Gyugyi, nekem mindig 100/60 a vérnyomim...eleinte szédültem, de már megszoktam. Lehet a fogyás miatt, nem? :roll:

Zsófi, biztos már gratuláltam, de még egyszer gratulálok az ikrekhez! Őszintén, nagyon örülök, hogy végre kismami lettél! Biztos nagyon jó és ügyes anyuka leszel!!!!

Drága Zsu és Krisz! Hatalmas drukkokat küldök Nektek, most sikerülni fog és kész!!!!!!!!!!!!!

Ditke, pusszantás és drukkok neked, örülök, hogy gyakrabban hallatsz magadról!

Kandi, gratula!!!! Még hogy nincsenek csodák!!!!!!!!! :lol:

Kata, nagyon helyesek a kispasik! :lol: tényleg nagyon hasonlítanak!

Fenci, Vicuska, kitartás, mindjárt Ti szültök! :wink: :lol:

Lmami, gyönyörűségesek az ikrek, kár, hgoy olyan ritkán látunk róluk fotót...

Dike, drukk a laparhoz, vagy hogy úgy alakuljon, ahogy szeretnéd. Megértem az érzéseidet, szerintem én is paráztam volna tőle a helyedben. Ha úgy érzed, még nem aktuális, akkor ne vállald egyelőre be.

MIndenki mást is pusszantok, rólunk csak egy tegnapi fotó, buliztunk :lol:

Kép

Kép
vickybabe
 
 


Gyugyi, nekem is lekúszott a vérnyomásom, mikor sokat fogytam. Azóta olyan alacsony, hogy legtöbbször mérhetetlen, de ez még mindig jobb, mint a magas. Persze szédüléssel jár néha, meg nálam gyengeséggel is, de ahogy Vicky is írta, meg lehet szokni.
A meniére valami belsőfüllel kapcsolatos betegség ha jól tudom... gondolom a tünetei lehetnek a szédülés, hányinger esetleg.. ez rémlik.

Dike, szép az új vonalzód. Algoflex M-et nem szoktál ilyenkor bevenni? Nekem segít, bár csak akkor kapok be egyet, ha nagyon görcsöl és nincs időm pihenni. Mellékhatás: bárhol képes lennék bealudni tőle. :)

Vicky, nagyon tetszik Levente pingvines rucija. Na meg az is, aki benne van. :)
Vendég
 


Hello!

Gyugyi! Komoly, hogy ez a Te hasad???????? basszusssssss... vérnyomi, no comment, nekem alapból 100/60. :? Családi örökség csak nem tudom miért nem inkább egy villa vagy egy jacht... Amúgy ma lesz a 4.ről leesett srác a fókuszban asszem.

Kata, nem nem adok a kezébe játékot kaja közben, hanem azt nem engedem, hogy a kanállal játszon a kajával. Na ez nagyon értelmes lett. :)

Tegnap is egyedül vacsizott Bende (persze besegítettem). :D ma meg egyedül tizenegyóraizott. :) Lassan itthon is hagyhatom, hehe... :) persze vicc volt...

Viszont én dögrováson vagyok, nem tudom, mit kaptam el, tegnap egész nap hasogatott a fejem, azt hittem csak a szokásos frontos-migrénes, de még éjszakára sem múlt el, hiába gyógyszer, + felment a lázam és fáj a torkom. Hogy mi a francfene ez...

Ezek a hurkák... :) Édesek... :)

Viki! Boldog 1. hónapot!!! Mindegyiket meg fogjátok ünnepelni?? :shock: :P

Kolibri! Ez tök jó!!! olyan "szép" szakma!!! :) Drukkolok, hogy sikerüljön!

Fencikém! Szép pocak!!!!!!!!!!! :D

Kép
Kép
sleepin
 
 


Napot!

Lemaradtam...
Bárcsak sétálni tudnék, de ebben a szutyok időben!

Meglátogattam a kerilányomat tegnap...hát hazafelé az M hulláson gyöttem...vak sötét, dugó, attól féltem gyerek ordítani fog....tűrte a lelkem istenem de rendes volt...aztán éjjel 11ig evett...szegénykém...

olvastam én, de emlékezni... :oops:

Gyugyi
Nem tucc ugyanilyen ruhában mai fotót csinyáni? Kivi lennék!

Vicky
Boldog 1 hónapot!
Hurkákban nálatok sincs hiány! :D

Nincs erőm írni....

Vicuska
Isteni a bölcső! Irigy, irigy az ilyen barátokért!

Majd még jövök

Kép
ticsimû
 
 


vicky!!! nagyon szééép! hu de rohan az idő már egy hónapos! sok boldogságot! :)

pompom! soha nem veszek be rá semmit, nem tudom miért, pedig nagyon szenvedek. de lehet beszerzek vmit!

nekem 1 hónapja 75/ 60 volt és semmi bajom. ja és nem fogytam hanem hiztam. de kávé után azért feltornássza magát 100ra.

nagyon szar idő van nálunk egész nap esik! :twisted: lucskos minden.

KépKép
dike
 
 


Itt is pocsék idő van, olyan, amitől az ember legszívesebben magához szorítana egy bögre forró kakaót és bemászna vele a takaró alá majd, ott maradna napokig.
Ehelyett én falat fúrok urammal és parancsolómmal. :lol:

Sleepin, jobbulást!
Vendég
 


Voltam dokinál.nem mondott semmit csak felírt valami antibiotikumot meg kanalas gyógyszert...ha tudná hogy azt már gyerkőc koromban is utáltam. :evil: na mindegy ha használ.
Vendég
 


mennyi kis beteg van :shock: :(
jobbulást mindenkinek :)

Viki!
nagyon helyes kiskrapek!klassz a torta is :lol:

na, voltam dokinál, minden okés! :D megfordult a drága, fejjel felfelé van megint :roll:
1065 g, 52 mm a combcsont, 72 mm a fejátmérő, haskörfogat 71 mm.
döbbenet, h még mindíg milyen pici, ahhoz képest h a hasam meg milyen nagy :shock: :oops: :oops:
(előtte megnéztem a munkahelyemen én is uhuval, és már gyanítottam, h a feje van felül! :lol: )megfogadtam, h minden héten megnézem majd, ahhoz képest most először 8)

ja, és még mindíg kislány, 100 % :P
a pofikája meg olyan kis pufi, mint a szüleinek :wink:

Kép
Vendég
 


Estét!!! :D

Vicky :)
Boldog szülihónapot!
Nagyon szép, formás babád van! :)

Pompom :)
Igen, füles betegség, rákerestem. Ezért dugul a fülem néha?

Vicuska :)
Ha nekem a munkahelyemen uh lett volna..... :lol: :lol:
Szép kis pufipofi a kicsi lány!
:D

Sleepin :)
Köszi az infót, nézzük!!!

Dike :)
Hu, ez nem kellemes. Még mindig jobb egy kis előrejelzés, mint a hirtelen niagara. Ha barna lenne előtte, az nem jó. Rózsaszín? Azt nem tom. Kopogtat. :roll: :lol:

Lili :)
A fagifort szeretem!!! Most valami édes ragacsot iszom. Szörnyű....

Dike :)
Jó a vonalzó!

Vérnyomi nálam azért gáz, mert ugyi, magas alapból. Most már alakul, 131/75 volt du.

Sleepin :)
Kérésed számomra parancs!
Kép Kép

KépKép
zapáné
 
 


vicus! jaj de aranyos! :) szupiii h minden rendben!

zapáné! nem hiszek a szememnek!!!!ezt h csináltad?? :)
igen, nekem nem barna van előtte hanem rózsaszin.

én is megbetegedtem!elkaptam a páromtól! :(

KépKép
dike
 
 


Dike :)
Kitartással! :wink: :D

Dobok egy képet gyorsan a LEGO-ról. Ez lányos, de van fiús is, csak össze kéne rakni a fotózáshoz....
Kép

Fiúsból ez a kép van:
Kép
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Na egyre több a beteg... :( Jobbulást mindenkinek!

Gyugyi! Nem én kértem az összehasonlítást. :) Látom azért Macs nem maradhatott le a képről. :D

Most megyek is alukálni, hátha ma jobban megy! :)

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin :)
Tényleg! :oops: :oops: Ezt benéztem..... :lol: :lol: :lol:
Ja, neki mindig ott kell lennie, ahol éppen nem kéne!:D Zapa előbb meccset nézett....volna, ha nem ül le az asztal közepére, pont a képernyő elé!!!!:lol: :lol:

Ticsi :)
Bocsi!!!!! :lol:
Akkor a Te kérésed volt a parancs!:wink:

Na, lefekszem én is....
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok!

Gyugyi, ez igen!!!!!
Én is ilyen lapos hasat akarok!!!

Vicky, Leventének sok boldogságot!Micsoda aranyos kis arca van!!!

Vicuska, nagyon édes pufipofi !!!!
:lol:

Nekem 2 lányom van!
Az egyik most fog érettségizni, és marad ott ahol van, ötöd-és hatodéven, felsőfokú képzésen.
A másik most nyolcadikas, és a középiskolai továbbtanuláson vacillálunk.

Tüncsi, köszi a bekerülést! :wink:
Vendég
 


Hali!

Vicky
Cép baba!!! :lol:

Dike
Jobbulást!!!

23.cn, hosszú nap volt. Ma úgy tűnt nálam volt egy kis rózsaszíneződés...kivi vagyok.
Ennyi...most szunya.

Szép jó éjt!
vizkriszisback
 
 


Vicus, nagyon édes nózija van a kis hölgynek. :)

Gyugyi, nem nézeted meg a füledet, ha sokszor dugul? Nekem csak nyomásváltozáskor, de gondolom az normális. Repülőn viszont nagyon szenvedtem. :?

Dike, szerintem is kopogatás a rózsaszín. :) Már pár nappal mensi előtt elindul a nyálkahártya "szétesése", először a vizet engedi ki, aztán a többi.
Hú csajok, nagyon nincs kedvem vérezetni mostanában, tampon helyett babacipőket szeretnék már végre venni! :)
Vendég
 


Pálinkásat :!:
Kép
Esik a hóóóó!!!!

Aszittem, autót kell takarítanom, de nem!! Zapa rendes volt! :wink:

Pompom :)
Egy éve tervezem a fülészetet.... Nyáron meglesz, akkor ráérek. :wink:

Vár a munka. Jók legyetek!
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok!

Nem vagyok lázas,viszont nagyon csúnyán kezdtem köhögni!

Pompom!

Ezzel én is így vagyok,de van egy olyan érzésem hogy ebben a hónapban is szerte foszlott ez az álmom és megjön...úgyhogy marad a tampon.

Zapáné!

én valami mentolos nyavalyát kaptam,végül is nem olyan vészes mint amire emlékeztem gyerekkoromról.
Gratulálok a kitartásodhoz.bár én lennék ilyen kitartó...már rég visszanyertem volna a versenysúlyom.

Dike!

jobbulást kívánok!
Vendég
 


alacsony az AFP. 0,70-2,50 a ref.tartomány, nekem 0,54, korrigált 0,6.

bár sztem nem tölöttem be a 16.hetet, csak benne voltam.0
Vendég
 


Kata!
Az Afp szerintem hülyeség, emiatt ne aggódj! Ha nem jókor nézik, mást mutathat! :roll: Biztos minden ok a babával!
Volt integrált teszted, nem?

Tünde!
Kivennéd a pocifotót a táblából? Majd, ha nagyobb lesz, és nem bugyis. :oops: :lol:

Betegeknek jobbulást!

Viki!
Levinek Boldog egy hónapot! :lol:
És köszönjük, nagyon jólesett. :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok! :D

Bocsánat hogy nem részletesen írok mindenkinek, de nemsokára mennem kell dolgozni, ezért csak nagy vonalakban!!!! :oops:

Gyugyi

A teszvesz.hu-n kell regisztrálni, és küldenek majd egy levelet ami tartalmazza a szükséges infókat a továbbiakban. :wink:
A hasad pedig látványos fejlődésen ment keresztül!!!! :wink: Persze pozitiv értelemben!!!! :lol:

Vicky

Nagyon szép Levente!!!! Boldog hófordulót!!!!

Vicuska

Nagyon szép kerek pofija van Lillának!!! :wink: :D
Ez a bölcső álom szép!!!! :D Ha nem lesz már szükséged rá ideadod? :wink: :lol:

Kolibri

Gratulálok az elhatározásodhoz!!!! Szülésznőnek lenni az egyik legszebb hivatás!!!!Én csecsemősnővér voltam 3 hónapig! :wink:
Kitartást a lakásfelújításhoz!!!!

Csajok mindenkinek jobbulást!!!!!!

Babácskáról és Pandácskáról sem tudunk semmit? :roll:

Majd este még jövök és visszaolvasok ám! :wink:

Ja magamról meg nem írtam semmit! :lol:
Tegnap dokibácsi megnézett, bal o-n van egy 18 mm-es tüsző, a nyh-a nem elég vastag, ezért kellett szúrnom egy Fostimont, szombat reggel tüszőrepi! :wink: :D
Vendég
 


Ja a rucik pedig 450 és 900 ft között voltak, a 900-as a lepkés szoknya a kis felsővel!!!! :wink: :D
Vendég
 


Na még gyorsan elhappolom a laptetőt!!!! :lol:

Krisz

Jó szurizást neked!!!! :wink: :D
Vendég
 


ditke! remélem beválik a laptető!!!drukk a repesztéshez, és h végre sikerüljön!!! :)

nálunk is esik a hóóóó! :) hasam jobb, ma éjjel végre jól aludtam!

lili, krisz, pompom! kivánom h ne jöjjön meg, és vehessétek a kiscipőket!!!!! :)

KépKép
dike
 
 


Irigy vagyok mindenkire, akinél esik a hó. :) Itt csak az eső, már sokadik napja, még a kutyának sincs kedve kimenni, nemhogy nekem...

Dike, köszi a "megnemjövős" drukkot, de nálam most fizikai képtelenség lenne a babásodás. Vagyis.. hát ki tudja. Hátha volt egy kisfickó, akinek volt egy icipici csákánya, amivel átütötte a durexet. :lol:
Vendég
 


Tünde :D Egyetértek, Réka Te, Dóri Apa! Én magamnak is szeretek vásárolni, bár szerintem mostanában nem nagyon lesz rá időm. Na meg előbb majd vissza kő fogynom, nagy ruhát nem veszek. :lol:

Dike :D Van időd bőven átgondolni a lapart! Döntsetek okosan! :wink: Szerintem a rózsaszín az mensi előjel. Tudom a barna is az, de az szerintem szarabb. Szép az új vonalzód!

Gröni :D Nagyon édes a husibabód! Olyan édesen mosolyog! :D

Kata :D Hihetetlen milyen apró volt Davi az első fotón! Már én is alig várom hogy a kismanóm a kezemben legyen! :P Úgy van ahogy Kukac mondja, biztosan minden rendben van a babával! Mikor vették le pontosan? Nekem anno 16+0-n. Sleepinnek volt asszem hogy 2 különböző helyen 2 tök más értéket mértek, egyik duplája volt a másiknak.

Kolibri :D Fene a laborba, hogy akkor van mindig gubanc amikor az az embernek fontos lenne! Szülésznő leszel?? Jaj de jóóó! Hány évet kell hozzá tanulni? Asszem azt írtad, hogy egyszer elkezdted, de nem fejezted be, igaz? :roll:

Pompom :D Nekem is gyorsan repül az idő, egyáltalán nem panaszkodom. Mikor lesz legközelebb apavizsgálat? :wink:

Gyugyi :D Szerintem is a fogyás miatt mehetett le a vérnyomid. Nagyon durva a 2 összehasonlító fotó, iszonyú csini vagy a másodikon és nagyon ügyes hogy ezt végigcsináltad!! Nálatok esik a hó??? Itten még semmi.... De legalább a 2 napig tartó eső elállt.... nem kéne hónak esnie, holnap ki kő raknom a lábam a lakásból... :oops:

Vicky :D Hihetetlen mennyit nőtt Levente 1 hónap alatt! Nem is gondolná az ember, hogy pár hete még a pocidban kuksolt! :wink: Gyönyörű!! És a kis ujjacskáit hogy szétfeszíti! Na meg a torta is! :oops: 8) :lol:

Sleepin :D Hogy vagy?? Gyógyulj meg hamar, nehogy átadd a famíliának!!

Vicus :D Gratulálok a szép UH eredményhez, szépen növöget Lilla! Nagyon édi a pofija! Ezek szerint ő is forog. Nekem Márk most átment hullámlovasba, most már nem bökdös, hanem hullámoztatja a pocakom. :lol: Nem vagy semmi, hogy magadat meguháztad! :lol: Hehe

Lili :D Mielőbbi gyógyulást! :wink:

Ditke :D Ez szuper hír! Tudod nekem és vékony volt a mnyh, igyál aspirin C-t! Nagyon szupi árban voltak a rucik! Most babás leszel, hajrá laptetü!!

Kukacmami :D Hogy vagy?
fenci
 
 


Dike!

Köszi a jó kívánságokat.én is ezt kívánom neked.
Vendég
 


Lili :D Sikerült már beszélni a BMC-vel? :roll:
fenci
 
 


Na, háj!!!!! :D :D

Tiszta trotty ez az idő. :? Az még oké, hogy esik a hó, aztat szeresssük. Na de ez el is olvad rögtön!!! :evil: Bokáig ér a víz az utcán. Az a latyakos fajta. Jöttem ki a teszkóból két megrakott szatyorral, elúsztam az autóig és ott álltam bokáig a vízben azon filózva, hogy ezt most hogy oldom meg. :shock: Aztán kitocsogtam a járdára, ott leraktam az egyik szatyrot a sekélyebb trutyiba és kinyitottam a kocsit. Persze a legmélyebb víz a csomagtartó körül volt..... :evil: :evil:
Úgy értem haza, mint a gyerekek. A gatyám térdig megszívta magát. :lol: :lol:

Dike :)
Akkor most tessék szépen elkezdeni érlelni a petécskéket!!! :D :D

Pompom :)
Hááát, hallottunk már defektes gyerekről!!! :lol: :lol: Erről van egy idióta vicc is..... Indiános.

Fenci :)
Épp a múltkor nézegettem a jutyubon ilyen hullámzó hasakat. Hihetetlen mozgásokat tudnak produkálni! :D

Lili :)
Mi a helyzet?

Visszalapozok...

KépKép
zapáné
 
 


Kata :)
Nem értek az afp-hez.... Mit jelent, ha alacsonyabb? :roll: Sokaktól hallottam, hogy "elavult". Nemtom. Nyugi!!! Minden rendben van odabent!!! :)

Volt még valami, eeefelejtettem. :shock:
Visszalapozok... :oops: :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Jaaa!!!
Kukacka bugyija!!! :lol: :lol: :lol: Észre se vettem a tábliban, de most, hogy mondod, megnézem!!! :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Öregszem, wazze, csak összeszedem már, mit akarok még!! :lol:

Vicuska :)
OFF :oops:
Lehetséges, hogy érzékenyebb neki a sebe? Megugrik, ha bizonyos helyeken hozzáérek. Akkor már nincsenek elhalt truttyok rajta, hiszen az érzéketlen volt. Ez most jó, ugye? :roll:
ON :wink:

KépKép
zapáné
 
 


Kata, AFP elavult. Szerintem menj inkább egy nagyon jó genetikai UH-ra (magán! és ha lehet 4D), az sokkal többet ér. Igen, nekem volt hogy 1 nap különbséggel vették le 2 különböző helyen és egyik a másik duplája. (egyik MoM 0,8, másik 1) Én a spec. UH-sra szavazok!

Fenci, jobban vagyok, torkom fáj még, lázam elvileg nincs már, és NAGYON JÓL ALUDTAM!!!!!!!!!!! Mint akit fejbevertek! :D

Ditke! Hajrá laptetű! Mostmár bejöhetne valakinek, hamár ennyire hajtotok rá! :D

Dike! Jobbulást, látom Te is jobban aludtál...

Gyugyi! Nem véletlenül nincs macskánk azt hiszem... :D Már kivágta volna Apa. :lol:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Napot!

Esik....

Gyugyi
Ez irigylésreméltó! Azé lejjebb má ne menj!

Fenci
Mekkora lett a pocid, hú...nem lesz kislurkó Márk!

Sleepin
Bende nem kapta el! Gyógyulj, csak gyógyulj!

Betegeknek..gyógypuszi!

Kata
Afp már szart se jelent! A barátnőmnek az első 0,5 lett, megijedt, elment egy héttel később, még mindig 0,5 lett! Hát elment ő is ilyen mindenttudó uhra...no semmi baj, tök egészséges a KISLÁNY :wink:
3 nappal túlhordta! És tényleg semmi baja, sőt 4030grmal született!

teker a nyeker ennyi voltam....tuti ez a vacak idő...nyűgi egész nap

Kép
ticsimû
 
 


Fenci, párom most bökte ki, hogy nem is biztos hogy lesz még egy ondóvizsgálat... a doki azt mondta, hogy csak akkor menjen vissza a kúra után, ha a herefájdalom még mindig megvan. Én természetesnek vettem, hogy megnézik majd most is, mert attól hogy nincs panasz, még lehetnek bacik... szóval nemtom. Nyugodtabb lennék, ha megint megnézik, de ilyenkor jön a dilemma: bízni kéne a dokikban és nem felülbírálni...... (pedig ingerem lenne rá).
Merre indulsz holnap a lakásból?

Afp... miért csinálják nálunk még mindig, ha elavult, és sokszor csak ráijeszt a kismamákra..? :?
Vendég
 


Sziasztok! :D

köszi Lilla nevében a pofidicsiket :lol:

Ditke!
most vastag vagy vékony a nyh-d? :shock: 18 mm tök jó!hajrá tüszőrepi!inszem nem lesz?csak repesztés meg időzített szex? :roll: :lol:

Dike!
nekem sose volt rózsaszín :roll:

Krisz!
neked most nem azért van rózsaszín, mert beágyazódik? 8)

Zsu????????????????????

Pompom!
bízz a dokiban!ha szimpi. :roll:

Gyugyi!
off:ha érzi, az jó! :D :D az új, friss "husi" ami az elhalt helyébe jön, az fájhat ha b@sztatod :wink:
figyusz, nálatok nincs a tesconál tologatós kosár??? :P :P :P
nagyon csini vagy :D

Lili!
BMC?

Fenci!
ne felejtsd el levideózni a hasad!ahogy hullámzik! :lol:

Kata!
no para!sz@rt se ér az Afp!kombinálton voltál a Csnk-ban?eredménye?nyugi :D
Cs.mit mondott rá? :roll:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?