Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hát nagy nehezen lett kaki mára, de már kamilla teát adtam neki! :roll:
De ez nem hinném hogy szorulás volt, mert lágy a széklete, csak nem tudom miért
nem volt végtermék 3 napig. :roll:
Ma így tornáztunk!

Kép
Kép

bettike...te bio almából préseltél levet? Vagy sima házi is megteszi?
Nem voltak görcsök tőle?
Nyálfújás...ari lehet, :D én már úgy várom ezeket!
Norbi most folyton beszél! Vuuuu-vűűűű, hmmmm,eűűű, eggűűű, ebbbűűű :lol:

Pesztonka mellszívó ügyben nem tud segíteni senki?
Fennt már írtam, hogy eltörtem az üvegjét, és nem tudom hol vehetnék ilyet hozzá? :(

Ildi...Boldog 4. hónapot!
:lol: :lol:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Marek...gyönyörű Boróka! :lol:
Igazán szép, vagány nagylány! :lol: Aranyosan öltözteted.

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


LKata
Nem próbáltál rákeresni a neten a Pesztonkára? Hátha találsz olyan helyet ahol árulnak alkatrészeket is.

Nálad hogy kezdődött ez a hányás-hasmenés dolog? Mert én ma elég szarul voltam, kezdődött hányingerrel, aztán jött a hidegrázás, hasmenés, aztán alvás, most meg semmi.... :roll: Arra is gondoltam, hogy lehet, hogy terhes vagyok. Izgi lenne, de nem bánnám.... :lol:

marek
 
 

 
 

Ja, és a www-alá is tettem fel képeket!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Pont így kezdődött, rosszullét, hányinger, gyengeség (én el is ájultam), hányás, hidegrázás,
másnap hasmenés, láz :(
De ha már el is múlt, akkor lehet nem az!
Én is azt hittem terhes vagyok! :wink:
Örülnél?
:roll: én még nem szeretnék!Majd 2 év mulva.

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Én szeretnék kis korkülönbséget. Mondjuk nem ennyire kicsit :lol: :lol: :lol: Egyszer azért bepróbálkoztunk, meg akartuk nézni, hogy a sorsnak mi a szándéka velünk. :lol: :lol: :lol: Lassan kiderül, hogy mi volt a szándéka... :lol: :lol: :lol:

Hidegrázás, hányinger elmúlt, hasmenés maradt... Remélem nem lesz rosszabb. Már arra is gondoltam, hogy most ért utol az adeno (vagy mi) vírus amit Bori benyelt ... Benne már nincs meg, de még fertőz... :roll: Én meg ugye elég közeli kapcsolatban vagyok a lánykámmal... Mióta kórházban voltunk gyakorlatilag istenként kezel. Eddig apukájával csinálta ezt, de most totál megváltozik az arca, amikor megjelenek, imádom.... :lol: :lol: :lol: Ha a közelében vagyok, akkor totál fel van dobva. Állandóan követ a szemével, amíg ott vagyok, addig nincs játék csak anya van.... :lol: Pedig azt hittem, hogy majd az lesz a hatás, hogy itthon is elvárja, hogy egész nap szórakoztassam, de szerencsére más hatása lett a kórházas dolognak...

marek
 
 


Hali előkerültem, fejés time van :) este bealudtam, így nem tudtam jönni :(

Hsz kezelés: Örülök, hogy átvettétek a jólbevált módszeremet :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Éva: szupi a kocsi :) és a bennelévő kiskrapek is :) Jó vásárt csináltál :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Ahogy olvasom az utóbbi napokban elég nyűgik a babák :( Bori is nyüszi, ilyenkor feldobom a hátamra, és ott pikk pakk elalszik :) Bettyna, Szabi szokot a hátadon szunyálni? :) nagyon fini nekem... :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Macianyu: szerintem mindkét szülés módnak meg van az előnye is hátránya is... Szerintem ne tervezd, hanem ahogy lesz, ugy lesz alapon csináld :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Ildi: a mellszívóra én is gondoltam, de min. kagylókat vigyél mert a kimaradt etetés után legkésőbb 1-2 órával nagy szükséged lesz majd rá ;) Ennél az érzésnél szoktam mondani a családomnak, hogy most hagyjanak békén, mert dolgom van. Különben felrobbannak a melleim :oops: :shock:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Nyugtonmalac
Miért akarod eladni a babakocsit? Bori nem fér már el benne?

marek
 
 


LKata, Linh: (katalin hihihi) No, csak azt gondoltam, hogy esetleg azért hajthatja meg a babapocakot az alma leve, mert még éretlen a gyomra, nem????

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 



Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Marek: jó, hogy túl vagytok a kórházon, és az is, h nem találtak semmit :D A diéta kevésbé, de talán ez a legjobb rossz, nem?

Borika meg egy hős csajsz, megérdemli, hogy kicsit anyás lehessen, nem?

Én Lilinek mindig engedtem, hogy betegen anyás legyen, ilyenkor még együtt is aludhat velünk, ha nagyon beteg és kéri... Hajnalban úgyis bekívánkozik az ágyába... :)
Mégse szokott hozzá... Fokozatosan kell (de nem túl elhúzódóan visszaállni a megszokott rendre. A kórházi dologra is 2 nap alatt ráált, nem? ;)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Marek: Bori is kb ennyiket eszik, és ezen nem szabad aggódni! Ennyi az igényük és kész. Gyerek kaja mellett még nem halt éhen ;)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Lkata, ott van azon a linken, amit Nymalac beírt:
Mellszívóhoz cumisüvegPESZTONKA tip. -
750 Ft

Kép
szöszke
 
 


Marek, micsoda nagy haja van Boridnak. :D

Ez a Suttogó nem is olyan hülyeség könyv... :D
Szépen ráálltunk az evés-játék-alvás körforgásra, és Gergőnek is tetszik. Egyszerűbb az altatás, amióta ezt csináljuk.

Kép
szöszke
 
 


Terpeszpelus - nyugodt lelkiismeret: Lili felcsapott lábbal született, az ortopéd doki kényszertestartásos terápiát javasolt, amit egyáltalán nem csináltam. Nem vagyok hajlandó kínozni a lányt feleslegesen. Mentünk a dévényékhez, kimaszírozták a problémát, én itthon szintén masszíroztam a lábit... És Lili lába pikk pakk meggyógyult. 100%osan.

Én nem adnék a gyerekemre terpesz pelust sem, hacsak nem életbevágóan fontos, és nincs alternatíva... De szerintem meg van. Ha nagy lenne a baj, vinném a Dévény alapítványba kezelésre, ha csak enyhe, akkor sokat hordanám a hátamon kengurúban, a tartás ott is megvan, de közben anya közelsége a jutalom :D És persze mi mosható pelusuzunk is, ami szintén kedvező hatású.

És hogy alátámasszam amit írtam: Borit tornára ítélte az ortopéd doki, minden pelusozásnál. Egy hétre rá mentünk a Dévény alapítványba csak úgy ellenőrzésre (ez ingyenes orvosi beutalóval) és ott megvizsgálták, és egyáltalán nem kötött a csípője :D No igen, hiszen mi moshatózunk, és alkalmanként kenguru is van :) Eddig a babybjörn, de azt most eladom, mert már a hátamon cipelem Borit... Csípő meg szupi, és nem kínoztam terpesz pelussal, sem lábkicsavarós tornával :shock:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Marek: a hsz-ed alapján megnéztem a brendonos TT cumikat :) nekem tetszik, és nem tűnik olyan nagy izének elől mint az előző. Ezt talán könnyebb lesz bent tartani (bár az alakja nem hasonlít az üveg cumijához :roll: Viszoooont fogvédős cumi, az jóóóó.

Azt hiszem én veszek majd. És csak kicsit kár, hogy sokféle van, mert ahogy magamat ismerem mindből veszek majd, mert nem tudok majd választani :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Ildi: gratula a 4 hónaposkodáshoz!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Éva: te egy mázlista vagy :) Ha vigyázol rá, lehet még nyersz is rajta, majd ha eladod :) --- babakocsi ---

Nagyon szupi tud lenni, ha jó kocsit tól az ember lánya, egyszer tóltam egy családtagunk babakocsiját, és olyan nehéz volt tólni! Lili még kicsi volt, és ki akarták próbálni a stokkénkat, így ők tólták Lilit én a másik babát. Nem tartott sokáig, mert 2 percenként ellenőriztem, hogy nincs e behúzva a fék a kerekeken, annyira nem gurult, aztán kértem vissza a lányomat :) És a stokke szinte ment magától...
Nem értem miért azzal a kocsival jártak... Nekik van pénzük jobbra is :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Marek: Borid szépen gömbölyödik, nem? Egyre jobban hasonlít az én Borimra.... Nem véletlenül Borik :D (Vagy csak én látok hasonlóságot? :oops: :roll: )

Borinak egy kis ajcsi:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Bori egy angyal, hogy anyás lett, és nem hisztis, igaz? :) Meg lehet zabálni!

De Norbika sem semmi, ahogy megváltozik a kis arcocskája a hasalás közben... Nagyon megörült valaminek :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Marek, azért mert kettő ilyen típusú kocsim van, és a másikat tovább tudom majd használni :D

Ez a kocsi kb 6 hós koráig jó, de van aki szerint 1 éves korig... Ami tuti, hogy 9 kg-ig. És ez után már mehet az esernyő kocsiba a baba...

Nekem meg ott van a szintén pici zappom a maxi cosi hordozóval, és az kb ugyan ezt tudja, csak később a zab csücsülős esernyő kocsi lesz....

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Ja, Bori símán elfér benne, még nagy is :) Ma is teszteltük pihenőszéknek, de felfedezetm, hogy a maxi cosi is tud pihenő szék lenni, így vissza költöztünk abba, hogy azt strapáljuk inkább, ne a másikat amit el szeretnék adni...

Már feltettem a vaterára is :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Utol értelek titeket! Éljen... :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Mi ma az állatkertbe készültünk. Lili a hátamon, Bori a kocsiban (stokke-ban) várjuk a buszt... két magas padlós is elment mire jött egy alacsony padlós. No erre felszálltunk... Ha nem kellett volna fél órát megfelelő buszra várnunk, akkor nem késsük le éppenhogy az állatkertet :( De így lekéstük. Hiába bérlet, ha a pénztár zárva, már nem engednek be :(

20 percen múlott...

De elmentünk cserébe egy remek játszótérre a liget másik felébe, itt Lili már gyalogolt... Majd vissza kacsákat etetni, és egész későn értünk haza :D De nagyon jól esett nekünk. Most hulla fáradtak vagyunk, kiv. Bori, aki kettőt is szunyált útközben :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Nyugtonmalac
Köszi a meglepit. :lol:

Csak két olyan TT cumi van, ami 3-6 hós babáknak van. Mi is kipróbáljuk mindkettőt. Az egyik tök jó, mert baromi nagy, ezért kól meg lehet fogni és nagy rajta a rágófelület. (persze nem a cumi részén :lol: ) Ja, és messzire el lehet dobni... :lol: És olyan vele Bori, mint egy bohóc. Megzabálom! :lol: :lol: :lol:


Kép
Hoppá...ez nem a cumis kép, de azért itt hagyom...


Kép
Hát ez sem az... :lol:


Kép
akkor azt még lehet, hogy nem kicsinyítettem le. Na majd most...

marek
 
 



Marek: de van még egy rágókás cumi is (márha azt lehet cuminak nevezni :) )

Bori éééédes, a cumi nekem nagyon tetszik, de én TT fun vagyok :)

Nagyon klassz játékai vannak Borinak!

Kép
Kép
A rágókás cucc (én veszek ilyet is :) Bori nagyon rág... :) )

Kép
Ilyen rágókát is... csak mert fun vagyok ;)

És a két cumiból 1-et 1-et.... :D Abból sosem elég...

De csak a jövőhónapban mert már kiköltekeztem magam erre a hónapra :shock: :oops: ...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Én is vettem mindkét cumiból... :lol: Majd a rágókát is kipróbáljuk, mert az én Borim is nagyon rág... :lol: Jelenleg a méhecske a kedvence...még jó, h nem csíp... :lol:

marek
 
 


Sziasztok!

Jól eltűntem, szegény bébikém beteg volt. :cry: :cry: :cry:

Nagyon cukik a babák, Bori mosolyától teljesen el vagyok ájulva.

Nekem is nagyon tecc ezek a cumik, csak az a bajom, hogy Áron nem tud cumizni, állandóan az öklét szopizza, félek, hogy ujjszopás lesz a vége. :cry:

Lehet ki kéne ezt a cumit is próbálni, már gondoltam arra is, hogy egy nagyobb méretet kéne neki venni, hátha azt jobban tudja szopizni. ÖTLET?????

Nyugtonmalac!

Milyen az a ZIPP kocsi???? A ligetbe mindig vannak kacsák???? Lehet nekünk is el kéne menni, végül is ma is olyan szép idő van, csak az a baj, hogy Áron még egy kicsit beteg. Egész nap szívom a orrát.

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Szia Tücsök!!
Jól eltűntél!! Hiányoltalak ám!!! Mi volt Áronnal?

A cumiról annyit, hogy Bori tud cumizni, de valahogy ezek a cumik nem jönnek be neki. Ma a másik van próbaüzemmódban. Elég messzire el tudja köpni. Pedig azt hittem, hogy imádni fogja. Akkor is a régi TT az igazi. Angliában még árulnak hasonlót, lehet, hogy onnan kéne rendelni. Még a Bébé Comfort cumiját is szereti Bori, de a TT a legjobb.

Én is akartam kérdezni, hogy milyen a Zapp? Mert mi még mindig akarunk venni egy babakocsit. A Chicco jó lesz addig, amíg nem ül Bori, de jó lenne, ha mondjuk áprilisra lenne egy jó sport babkocsink is. Nagyon szemezek a Buzz-al. Egyre jobban tetszik, de baromi drága. Viszont ha lesz még egy babánk, akkor csak mózest kellene hozzá vennünk. Még a Peg Perego is tetszik, de annál a Buzz kissebbre csukható. Mondjuk kétszer olyan drága is. Tudom már kérdeztem, de légyszi segítsetek!!! Melyiket vegyük??? Megéri kiadni annyi pénzt egy sportkocsiért? Meddig fogom használni?

marek
 
 


Ezeket most csináltam (ha már tele van velünk az oldal... :lol:)

Kép


Kép


Kép

marek
 
 


Marek

Nagyon édes Boróka!!! Tetszik, ahogy a nyelvecskéjét dugdossa!!!

Hát igen, ezek mind szuper babakocsik, amiket írtál. Én is nézegettem ezeket. De nekem ez a chicco, amit most vettem nagyon bejött és nem is volt drága, igaz használt, de alig. Nagyon könnyen és nagyon kicsire össze lehet csukni és ehhez is lehet mózeskosarat venni. Az e-bay -en nagyon klassz babakocsik vannak és nagyon olcsók is, ott nézted már?

http://www.expressz.hu/baba-gyerek/baba ... 67237.html

Ezt a hírdetést nézd meg, szerintem nem rossz ajánlat.

Lkata

Nagyon ügyes Norbika!!!! És nagyon cuki!!!!!

Most megyek, mert megyünk sétálni a Velencei-tóra., olyan szép idő van.

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


Marek

Ez is lehet, hogy ugyanaz a hírdetés, de jobb képek vannak a babakocsiról, az enyém is ilyen, csak kék - szürke:

http://74.125.77.132/search?q=cache:vAI ... =firefox-a

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


sziasztok
hát, elég régen voltam már :oops:
férjem felmondott a munkahelyén, most ugye minden nap otthon van és nem nagyon szereti, ha netezem /inkább legyek velük :wink: /. majd lassacskán megpróbálok vissza olvasni, ha tudok :roll: :wink:

tegnap voltunk ortopéd orvosnál megcsinálta az uh-ot és mondta, hogy minden renbe van :lol: , de még éjjelre ajánlja az ortopéd nadrágot, kontrola csak ápr. 4-én lesz.

tegnap fiam jövendöbeli keresztapjának volt a szülinapi bulija. mi is elmentünk. mi csajok bent voltunk a házban + az én fiam és még egy 4,5 éves gyerek. a férfiak kint a garázsban. vacsizni mi is kimentünk. 30-an voltunk kint.
Sanyika kint nézelödött, mosolygott, beszélgetett, nagyon elvolt. :wink:
mindenki megdicsérte, hogy milyen jó gyerek, mennyire elvan. mi meg nagyon büszkék voltunk rá :lol: :wink:

rendszer már nálunk is van egy ideje.
10-kor felébredünk
pelus csere, evés, üldögélés, nézelödés, duma 1-ig
1-kor séta, kocsiban alvás 4vagy 5ig
evés, megint szórakozik /elvan egyedül is/ 9-ig
9kor megfürdetem, szopizik, kicsit még dumál és
10kor elalszik

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sziasztok!

Már megint nagyon lemaradtam, úh most csak emlékezetből, bocs, h nem reagálok mindenre.

Megnéztem az összes képet, nagyon édesek a babáink! :)

Nymalac!
Igen, kipróbáltam úgy a pelust, ahogy, és amikor írtad, de így még kényelmetlenebb volt Lillusnak, mivel így még vastagabb lett. :( Szal ezzel a BM-el nekünk nem volt szerencsénk. Talán majd veszek egy nagyobb külsőt, mivel a kicsiket már ki is nőttük úgy, hogy csak 1 külsőt és egy belsőt használtunk összesen 2x az egész szettből… :? Na és akkor kipróbálom majd az egyel nagyobb méretet…abba hátha normálisan bele is fér a pelus, és nem lesz olyan hatalmas. Ha nem jön be, akkor majd valahogy megszabadulok tőle úgy, h én is egy kicsit jól járjak. Elvégre egy külső-belső kivételével vatta új az egész, csak 3x előmostam neki az egész szettet.
Viszont ahogy felhoztad a témát újra, felbuzdultam és mégegyszer rápróbáltam a smart nappyt, és képzeld, ez most bejön nagyon! És már írtam is, hogy ez a pelus nem annyira pufók, mint a BM. Ez az egyetlen pelus, amiből nem folyik ki a kaki. AZ összes eldobhatósból kikakil Lillus, mert nem símulnak a derekára, ha megszorítom, akkor meg szorítja a pocakját, nem nagyon értem. A smart nappy dereka viszont gumis, és szépen rásímul, valamint a zseb pereme is fogja a cuccot…szal nagyon örülök. Valszín csak kicsit híznia kellett hozzá, és mostmár jó. Használom is, de csak nappal, mert azért az eldobható jobban szívja éjszaka a pisit, és akkor nem szokott kakilni, úgyhogy így teljesen jó. Egyelőre csak 5 külsőnk és 9 belsőnk van, és mivel kakinál szennyeződik az egész, nem tudom 2x felhasználni…ugyanis majdnem minden kaja közben kakil. :? Norbi ma vesz még 4 külsőt, és el is küldi, úh jövőhéttől elvileg non-stop tudjuk használni napközben a moshatókat, nem csak 2 naponta. :) Na pelus téma kimerítve… :)
Ngayon jó a hordozótok! Tetszik a színe! :) Nem tudom miért, de 6hós korig nem ajánlják a háton hordozást, úh sztem utcára azért így még ne vidd, nehogy baj legyen.

Ildi!
Remélem elmúlik ez a bukás! De ne aggódj, tuti nem kóros! Gratula a 4hós nagykányodhoz! :)

Marek!
Örülök, h nem találtak semmi rosszat! Remélem megoldódik majd a probléma, és nem lesz súlyos allergiája Borinak! Nagyon édesek a képek! :)

Éva!
Nagyon édesek a gyerkőcök, tökjó volt Lora tortája! A babakocsi is szuper, amit rendeltél!

Hozzátápi: Én nagyon szeretném fél éves koráig kihúzni csak szopival. Remélem sikerül, bár már most is eléggé lefoglal a tejcsi. Zabálni egyfolytában, inni, lenyomni napi 4x a pohár sört, amit egyébként utálok. Na meg a legrosszabb, h este muszáj fejnem, h másnapra legyen pótlás, de ezzel várnom kell 1,5 órát az uccsó szopi befejezése után, és még fél óra a fejés, meg lefekvés előtt is ennem kell, úh éfél előtt nem igen kerülök ágyba, pedig Lilla már max 10kor általában alszik. Na ez elég nagy baj, mert sosem tudom kipihenni magam. Szal van vele baj, de szeretnék még 3 hónapig kitartani. Utána sztem én nem gyümivel fogom kezdeni, hanem vm tejpéppel, vagy zabkásával, anyatejcsivel keverve. Aztán esetleg répa, és ezután vm kevésébé savas gyümi..modnjuk barack, majd jöhet az alma, úgyis épp nyár lesz.

Sex: Hát, még leírni is rossz, de nekem még fogalmam sincs, h milyen szülés után. Lillus 6hetes volt, mikor hazajöttünk, Norbi már 8hetes korában visszament, és azóta ugye többezer km-re vagyunk egymástól. Amikor itthon volt, akkor még nem is éreztem késznek magam, és idő és lehetőség sem nagyon volt…úh ami késik, nem múlik…majd vmkor. :P

Cumi: Nálunk szerencsére nem téma, nem cumizik. Kizárólag fürdés után fogadja el, ekkor nagyon sír, és így lenyugszik. De ekkor is nagyrészt csak rágja, és kiesik a szájából, csak pár percig cumizza, max 5-10percben kimerül az egész cumi téma. Azért érdekelne, h melyik cumira gondoltok, amit már csak Angliában lehet már kapni? Tesztek fel képet róla? Lehet, h tudnék küldeni, miután visszamentünk…

Borkaby!
Sajnos Lillus bőre is nagyon száraz, és neki is vannak ekcéma szerű foltjai. Én sajnos nem tudom anyatejjel kenegetni, mert nincs annyi, enni is éppenhogy elég. Van esetleg vm más tipped? Nektek elmúlt végül vagy kenegeted vmvel? Gyanítom, h esetleg a minden napos fürcsi is lehet az oka, mert Londonban csak 2-3 naponta fürdettük, és gyönyörű volt a bőre. Vagy esetleg az itteni víz jobban szárít…nem tudom. :(

Macianyu!
Sztem mindkét dolognak ugyanannyi előnye és hátránya van. A sima szülés után azoktól a dolgoktól szenvedsz, amit leírtál (sajnos nekem is minden kijutott, borzalmas volt, votl olyan élményem is a wc-n, ami rosszabb volt, mint a szülés :( ), császár után pedig ott a vágás, ami szintén elég kellemetlen. Engem azért talán a császár jobban taszít, én nagyon paráznék attól, h felvágnak teljesen, meg minden. Az előbbi sem tart örökké, túl lehet élni. Én a helyedben biztos nem kérnék konkrétan csaszit, ha muszáj, akkor meg ez van, azt már ismered…

Szöszke!
Gratula a szép elalvás-eredményhez! Lassan ti is 9-10 körül ágyba kerültök! :) Ugye, h jobban alszik Gergő a suttogós körforgásban? Én sem gondoltam, h ekkora eredményt fog hozni, de tényleg. Előtte napközben semmit nem aludtunk, csak szopiba bele-bele aludt, az ágyban 10-15 perc múlva felriadt és sírt, az egész nap csak nyűglődés volt. Most meg 2-3órákat alszik, és teljesen lenyugodott és kiegyensúlyozott lett, rengeteget vigyorog. Kezdtem már bedepizni, h az én kislányom mindig csak sír, és boldogtalan, de szerencsére teljesen átfordult a helyzet. :)

Tücsök!
sAJnálom, h betegek voltatok! Mi volt a baj?

Babakocsi: Nekünk is van egy Zapp-unk is, és sztem marhára praktikus. Azzal jöttünk haza a repülőn, a mózeses kocsit utánunk fuvar hozta. Így nagyon egyszerű volt. Azóta is, ha kocsival megyünk, akkor a maxi cosi-ban ül Lillus, és ha kiszállunk, akkor kikapjuk a babkocsit, és rácsatlakoztatjuk az ülést, fel sem ébred. Az egész marha pici összecsukva. Később viszont én csak jövő tavasztól fogom használni az ülős résszel. Hátránya, h nem lehet dönteni, tehát fél éves kortól nem túl praktikus, ha esetleg elalszik a gyermek, mert nagyon kéynelmetlen lehet a gerincének…később már sztem ez nem gond, mondjuk másfél évesen. Egyébként nagyon könnyű kocsi, jó tolni is, egyszerű manőverezni, talán a kereke kicsit zajos a mamas&papas kocsinkhoz képest, de egyáltalán nem gáz. Könnyne borul viszont, úh cuccot nem szabad ráakasztani, ebayről lehet alá kosarat venni, mert gyárilag nem csinálnak. Összességében én szeretem ezt a kocsit, és később nagyon jó lesz rohangálósnak, ha már nagyobb lesz Lillus. Ha viszont fél éves kortól akartok soprtkocsit használni, akkor inkább mást ajánlanék, amit le lehet dönteni.

Londonban a 80%-nak ilyen Maclaren kocsija van a nagyobb gyerekeknek…

http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... o=1&whid=9

Nekem ez tetszik az itthoniak közül…

http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... o=1&whid=9

Velünk semmi különös, a napjaink ugyanolyanok, mint eddig…kb 4 órás körforgásban élünk. :) A fürcsi még mindig ordítással telik, utána bevetettük a cumit, így megnyugszik…de pl tegnap előtt közben sem sírt, ez volt az egyetlen alkalom. Már kezdi fogdosni a csüngő játékokat a játszószőnyegén/pihenőszékén, sokat vigyorog, és beszélgetünk. Mostmár szopi közben is van olyan, h elkapja a fejét, és nem hajlandó enni, csak vigyorog és be nem áll a szája, aztán egyszer csak ráugrik a cicire, és eszik tovább ezerrel. :) Haláli pofa… :) A hasalást még mindig utálja, de nem is eröltetem túlságosan (pedig lehet, h kéne), viszont már kicsit jobban emeli a buksiját.
Ma megyünk fülbevalót lövetni, kcisit félek tőle, nagyon fogom sajnálni, mert biztos fáj, meg ijesztő lesz. :( Na de minden baba túlélte, és biztos gyorsan elfelejti majd. :) Fülcsisek! Ti kezeltétek utána vmvel vagy nem kell bántani? Ez egyébként bedugós fülcsi lesz, mert én nem akartam Lillusnak ilyen nagyon lányos, kapcsosat. Olyan kis manó arcocskája van, nem kifejezetten nagyon láynos, így sztem az nem állna neki annyira jól. De ezzel a kis pöttyel sztem aranyos lesz. Féltem tőle, h nyomni fogja a kis fejét a hátulja, ezért nem csináltattam eddig, vacilláltam…de a héten találtam egy szegedi csajt, aki speciális eu által szabadalmaztatott titánium fülcsiket lő babáknak, aminek speckó vm pillangós hátulja van, és nem nyomja egyáltalán a kis fejüket. Hát kiváncsi vagyok, ha beválik, ajánlom nektek is, akinek még nincs…havonta egyszer Pesten is jár, pont pénteken volt, amikor mi akartunk hozzá menni szegedre. 13 babája volt aznap, úh gondolom jó lehet.

Na megyek, dolog van… :)

Sensi és Lillus

KépKép

Kép
sensimilla
 
 


és pár kép...

Kép Kép Kép Kép

Sensi és Lillus

KépKép

Kép
sensimilla
 
 


pár fotó tölünk is:
Kép álmos vagyok Kép apuval tv-zek Kép izgi müsor a tv-ben Kép jó helyem van Kép most játszok egy kicsit

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Mtücsök, Gergőke is az öklét szopizza, inkább rágja...nem fogad el semmilyen cumit. Most van egy lapos rágókája, de azt még nem tudja tartani.

Timi, Sanyika hányszor eszik egy nap? 3-szor??? :shock:

Sensi, próbáld a száraz bőrt a jó zsíros gyógyszertári popsikrémmel kenni. Csodát tesz, meglátod! :)
Mikor szoktátok fürdetni? Nem közvetlenül alvási cikuls előtt? Nem lehet, hogy akkor már nyűgös, és nincs kedve hozzá?

Kép
szöszke
 
 


Éva
Köszi a linket, de Chicco babakocsink már van... :lol: Nem szeretnék még egy Chiccot venni, bár a mózes részét szeretem. Tolni is könnyű, viszont nekünk kicsi az autónk, és semmi nem fér el a babakocsi mellett. Mondjuk a Peg peregoval ugyanez lenne a helyzet.

Sensi
Nálunk a kórházban Suttogó nélkül alakult ki ez az evés-játék-alvás rendszer. Mondjuk az alvás sokszor csak fél óra, de tök jó kiszámtható tőle az élet... :lol: Egyébként én is olvastam a Suttogóból részleteket, de én nem akartam bevezetni ezt a rendszert. Gondoltam Bori kialakít magának egy rendszert, ami tetszik neki. És lám.... ez tetszett... :lol: :lol: :lol:

Nagyon aranyos Lilla!

Az ekcémát nem próbáltad Bepanthennel kenni? Az is jó rá.
Mondjuk, ha olyan durva, mint a miénk volt, akkor inkább bőrgyógyász. Kakija rendben van már Lillusnak? Mert ha nincs, akkor te is gyanakodhatsz a tejre. :roll:

Timi
Sanyika soha nem alszik kiságyban? Nappal sem?
Egyébként ti tényleg használtátok a terpeszpelust, vagy csak azt mondtad a dokinak?

Szöszke
Bori is jobban szereti az öklét. Az mindig kéznél van, nem esik ki a szájából, meg különben is...ollllyan finom... :lol:

marek
 
 


szöszke: 4x néha 5x /kihagytam, hogy éjjel 4-kor ébred szopizni/, meg néha indulás elött is még eszik.

marek: néha a kiságyában alszik /pl. ma hajnalban, amikor haza jöttünk/, eddig 3vagy 4x aludt benne, de gond nélkül elalszik benne. :wink:
igen, mi használtuk /volt 2 hét most, hogy nem tettem alá/, de nálunk nem olyan van mint nálatok. ez egy tépözáras nadrág, alatta textil pelenka. mindjárt dobok fel róla képet

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Kép igy néz ki, csak szebben megigazitva, csak itt gyorsan összedobtam
/ez a kép már 1 hónapja készült/

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Köszi lányok a Pestonka üveg tippet!Aranyosak vagytok!
Ez a Wolf -os bolt Győrben van, és a sógorom oda jár fősuliba, remélem tud nekem venni! :D
Meg is könnyebbültem! :lol:

Nagyon sok szép képet raktatok fel! :shock: :D

Marek...nekem Boróka lányod egyre jobban tetszik! Nagyon szép kis pofija van! :D
Szép színesek a képeid, biztos jó gépetek van!
Tényleg ti előhívatjátok a digit képeket, vagy kinyomtatjátok házilag?
Mi eddig nyomtattunk, mert nagyon szupi a nyomtatónk, volt fotó papír is és olcsó a nyomtatófesték is a gépünkbe.
De most lehet ezt a rossmannos akciót megnézzük.
Még is csak az a tartósabb. :wink:

Timi...Sanyika este 10 órától reggel 10-ig alszik???? :shock: Jól értem?
Az nagyon komoly!Cicizni se ébred meg? :D Gondolom örülsz neki!
3 óránként eszik nappal?
Norbinak eddig a leghosszabb alvása az este 10-től reggel 6 óra. :D
Aranyosak a képeitek, igazi kis pasi már a babóca! :wink:

Sensi....ti is aranyosak vagytok, már rég hoztál képet!
Hány kg most a kicsaj?
Tejpéppel kapcsolatban, én is szimpatikusnak tartom.
Ha betöltjük a négy hónapot, veszek is(szerintem Hipp-es pépet), már nézegettem neten is hogy milyen
sokféle van, álítólag finom is! :lol:
Hipp-ek úgy tudom mind bio-k, és probiotikumosak (jól írtam :oops: )
Én lehet úgy csinálom majd hogy délelött valami gyümi, délután tejpép vagy grízpép, a maradék
3 kajcsi az meg tápszer. +ha lesz még tejem akkor cicizik! :D

Rágás: Marha jó ez a rágóka-cumi! :shock: :D Ilyen kéne nekünk is!
Norbika úgy rágja, szívja az öklét, hogy tiszta piros már! :shock: :D Nagyokat cuppog rajta...nagyon aranyos!
Biztos hogy készül a foga. :lol:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


:shock: :shock: :shock: Timi
Ez nagggyon durva!!! Ezt kell hordania minden babának???? Akkor is, ha semmi gond nincs? Atyaúristen!!! :shock: :shock: :shock: De miért??? :roll: És meddig? Jót tesz ez a mozgásfejlődésnek?

LKata
Mi nem nagyon szoktunk képeket nyomtatni. De most lehet, hogy mi is benevezünk a DM, vagy Rossmann akcióra. Csak lenne időm feltölteni a képeket!!! :roll:

marek
 
 


lányok ez életem legszarabb éve
1,elromlott a hütönk
2, defektett kaptunk az egyik gumira, le cseréltettük komlett szada új téli gumira /kicsi végett/ ami 200 eurónkba került
3, sz@r a forint, rossz a váltás
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára timirosicka 2009.03.12 09:42-kor.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Timi, azonnal menjetek orvoshoz a férjeddel!!! Ilyenkor tilos kivárni a holnapot!!!

Kép
szöszke
 
 


Timi
Ne várjatok holnapig!!! Nehogy még nagyobb baj legyen!!!

marek
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?