Új privát üzeneted érkezett!

és képpel is... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


persze mindenképpen jövök.

Nitácska párod mit szólt a pocaklakóhoz? Gondolom elmondtad neki.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


még nem mer örülni....majd talán ha kedden jot mondanak már fel fog oldódni.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

elhiszem. Én párom is így volt vele. De minden rendben lesz tuti.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


reménykedem is....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabi megy a drukk holnapra és várunk a hírekkel.
Ranita: ne keseredj el, ez szerintem nagyon változó, hogy kinek mikor sikerül. Én is hallottam már olyat aki első hónapban terhes lett egyből és vannak olyanok mint én, akinek idő kell.
Igazából én már beletörődtem, tegnap kipanaszkodtam magam a férjemnek és beszélgettünk. Ez sokat segített. Este leolvastuk a gázórát és 80.000eft-os lesz a gázszámlánk, szóval ez is rátett egy lapáttal, hogy jobban érezzem magam. Meg is állapítottam, hogy nem érdekel, jön amikor jön a baba. Amég nem jön addig dolgozom és pénzt keresek, amiből tudjuk szépítgetni a házat. Szóval annak is megvan az előnye.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige: Hú 80ezer egy hónapra?, vagy ez az éves leolvasás eredménye lett??,
Mást nem is tudsz tenni mint várni. Meglátod jönni fog a baba is.

Nita: Biztos vagyok benne, hogy minden rendben lesz.Miért ne lenne?? A múltkori két eset oka megvan és azt kezelték is igy nem lehet semmi gond.Nem szabad rosszra gondolni csak jóra.

Kép
csucsu05
 
 


Nem éves leolvasás volt, hanem most ez egy bő egyhavi számlánk, amikor ez a nagy hideg volt. Jóval többet fűtöttünk mint előtte. 600 m3-et használtunk el. Az azért nagyon durva. Mivel még nincs kívülről szigetelve a ház, így elképzelhető. Mondtam is a férjemnek, hogy ősszel szigetelünk, legalábbis mindent megteszünk ennek érdekében. Egyébként megkérdeztem egy pár embert és mindenki azt mondta, hogy rendesen megemelkedett a gázfogyasztás ebben a hideg időben.
Csucsunak igaza van. Nem szabad rosszra gondolni, csak arra hogy minden rendben lesz.

KépKép
csige-bige
 
 


Nitacska!

Gratula neked!!!Remélem h jó hírekkel jössz majd!Addig is vigyázz magadra,nehogy elkapj vmti!!!


Gabcy!
Jaj erről még nem is hallottam!!!Herpesz miatt elmehet a baba :shock: Ez már bizti h emiatt volt?Remélem h minnél elöbb próbálkozhattok majd!!!


Gabi!
Na 4D???

annus11
 
 


Gabi: Kivácsi vagyok mit mutat a 4D. Mostmár biztosan megtudjátok milyen nemű babát vártok:)
Holnap viszem a lánykámat oviba. Utána egy szúriban benne vagy??

Kép
csucsu05
 
 


csucsu most nincs benem semmi rosszérzet....érzem hogy egészséges babám fog születni szeptemberben.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: nem is kell semmi rosszra gondolni.

Kép
csucsu05
 
 


Arcocskánk:
Kép Kép Kép

Hoztam még képet Izabelről,de monitorról lett fotózva,szóval nem vmi jó minőség....
Mindjárt dobok a nuniról is :wink:

annus11
 
 


jaj anna nagyon helyes a kis iza!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nunink van:
Kép
Kép

annus11
 
 


Sziasztok

Megjöttünk, az uh-ról, nem tudtam előbb jönni, mert főznöm kellett.

Szóval minden rendben van. Képzeljétek el először oldalt feküdt, utána hanyadt vágta magát, és az egyik kezét a feje alá tette, utána a másik kezével matatott. Aztán a másik kezét is a feje alá tette. Utána meg a fejét felemelte és az egyik kezével az állát fogta a másik meg a feje alatt volt. Annyira jó volt nézni, hogy el sem hiszitek. És annyira érdekes hogy már ilyen picikén ilyeneket csinál. Még a könnyem is kicsordult. Van fénykép is, csa a szkennelt apa lehúzta úgy hogy egyenlőre csak lefotózni tudtam.

Még apa is elérzékenyült.
Méretei: BPD 40 mm
HC 14 cm
OFD 48,6 mm
FL 2,37 cm
AC 11,86 cm
Kb 15-20 cm között van, és 20 g a drágám. Na és KISLÁNY



Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


gabi gratula a kis punishoz!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabi!

Gratula a kislányhoz!!!Akkor nálatok most már télleg nőuralom van :wink:
Amúgy én 17+5 ön voltam 4Dn és kb ugyan ekkora volt akkor a baba,picivel volt csak nagyobb :wink: Ja és amúgy 200g akart lenni,nem?

annus11
 
 


Nitácska gratula!

Annus komolyon mondom, hogy tök helyes a kis csaj, teljesen ki lehet venni minden vonását, és a 2. képen mosolyog. Ugye?

Ennyi kislányt!

timejka
 
 


Gabi. Gartulálok hozzá:) El hiszem, hogy elsírtad magad:) Ezek szerint bejött a megérzésem amikor írtam szerintem lányod lesz. Igaz te is azt érezted:)
Képet várjuk majd:)

Annus: Nagyon szép a kicsi lányod:) Szépen kivehető , hoyg lány. És csuda édes az arcocskája.

Kép
csucsu05
 
 


Timejka!

Köszi neked is!
Hát fogalmam nincs h mikor mit csinál...de az bizti h vágja a pofákat,akár csak én :lol: Nem véletlenül vagyok Fancsali :wink:

annus11
 
 


Itt a fénykép is, csak az előbb baromi lassú volt a netem.

Kép


Annus jaj de édes a te Izád is:)

Annus igen 200 g akart lenni.

Csucsu nekem jó a holnap. Itthon vagyok.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Lányok, nagyon édesek ezek a kis Manók. És tényleg mennyi lány van itt :D :D :D

Lenne egy kérdésem. Nektek így vetélések után milyen volt az első mensi???
Hétfőn jött meg és úgy tűnt először, hogy tök átlagos lesz, amilyen mindig is szokott. De aztán meg annyi lett :oops: :oops: :oops: Semmiben sem hasonlít arra, amit megszoktam, amilyen szokott lenni. Ma vagyok a 3. napon, ilyenkor már alig szokott lenni valami, bezzeg most. És olyan élénk piros, bocsi a részletezésért :oops: Ez normális? Vagy most ilyen is lesz mindig?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Tényleg, Sylről nem tudtok semmit? Remélem már hazaengedték, jól van és jó híreket kapott.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Tényleg, Sylről nem tudtok semmit? Remélem már hazaengedték, jól van és jó híreket kapott.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Tényleg syl remélem jól vagy??


Gabi: Tényleg mennyire mozgékony volta kicsi lány:)
Nagyon jók lettek a fotók. Szépen kivehető:)
Akkor most a lány nevek közül kell választani.
melyik lett a befutó név??
Hú mindjárt írok privit akkor neked a szuri miatt.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu hát volt már Dominika Eszter, és Eszter Zoé, de apának nem tetszik sem a Dominika sem a Zoé. Most az Eszter Nóra van a toppon. De ma szépen előveszem az utónévkönyvet és leírom azt ami nekem tetszik, és megmutatom neki is.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi: A zoé is aranyos. A tesóm kislánya Lilla Zoé lett. Előtte nekem sem tetszett a neve de megbarátkoztam vele. De az Eszter Nóra jól hangzik.

Kép
csucsu05
 
 


Gabi!

Tök jók a képek!!!!Nekem ezek közül csak a Diminika nem tetszik,a többi az tök jó!


Syl remélem pihen!Kikap ha felmer kelni :wink:

Ranita!
Igen,ez normális!Az első vérzés lesz csak ilyen,mi csak niagarának hívtuk :roll: De ez jó,mert szépen tisztul a méhed!!!A következő(ha megjönne megint :wink: )már a szokásos lesz elméletileg!
Hány napra jött meg a műtét után?

annus11
 
 


csajok nagyon szépek a babók...... :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Annus,
dec.18-án volt a műtét, jan.19- én jött meg. Műtét után 2 hétre volt pé., aztán a 13.dpo-n jött meg. Ez azért egész jó, nem?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita!

Igen,ez tök jó!Akkor a szervezeted úgy néz ki h visszaállt a régi kerékvágásba :wink: Most akkor próbálkoztok is rögtön?Vagy vártok 1-2 hónapot?

annus11
 
 


Ranita,

Nekem is nagyon erős vérzésem volt a műtét utáni mensimkor, az is és a vetéléses vérzésem is tovább tartott, mint egy normál (átlag 5 nap helyett 8-9 nap, amiből kb. 6 nap erős).
Ez jó, h. utána szépen beindult pé. és normál ciklusod van.
nocciola
Budapest II. kerület
 
 


ranit szerencsés vagy hogy ilyen hamar helyreáll a szervezeted.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ranita: illyenkor a vérzés jó. Mert szépen tisztul a szervezted.

Kép
csucsu05
 
 


-1 db L.
Szóval ilyenkor:)

Kép
csucsu05
 
 


Annus,
fogunk már próbálkozni. Nem akarom az időt húzni, így sem tudom, hogy a petefészkem majd hogy fogja bírni. Mire lesz a pé, már eltelik 2 hónap a műtéttől. Feltéve, ha jó oldalt lesz. És hát majd mit mond jövő héten a doki.

Nocciola,
hát, ahogy most elnézem, nekem se a megszokott 5 nap lesz most:? .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita: Neked nem mondták, hogy várni kell?, nekem 6hónapot mondtak. Igaz nem tartottuk be mi is próbálkoztunk. Az más kérdés, hogy eddig nem jött össze. De nekem a méhen kivüli csinált egy kis hormonzavart ezért is szedem a clostit.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu,
nekem 3 hónapot mondtak, azért mondtam mire pé. lesz, addigra már 2 el is telik. De azt sem mondta a dokim, hogy abban az egy hónapban védekezni kellene. Úgyhogy nem is fogunk.
De a neten egy jó nevű dokitól azt olvastam, hogy 6 hét után lehet próbálkozni, teljesen felesleges várni.
Hormonzavar???? Ne máááár. És az mit jelentett?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Semmi csak nem volt peteérésem. Remélem nálad nem lesz . Figyeled a hődet vagy Lh tesztezeL majd??
Mert én pár hónapig nem is tudtam hogy nincs Pé-m. Nekem a progeszteronom alacsony.

Kép
csucsu05
 
 


Most jól rám ilyesztettél. De már volt egy pé, csak nem lesz gond. Nem akarok csinálni semmit, legalábbis nem gondoltam rá.
Én megérzem a pé rendesen, úgyhogy észre fogom venni, ha esetleg nem lesz. Remélem.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


ranita sok drukk a babóhoz...... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ranita: Jajj istenem nem akartalak megijeszteni. Nagyon jó ha te érzed a Pé-t. Nem mindenkinél lesz igy. Nyugi és a baba jönni is fog:)

Kép
csucsu05
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Annus: nagyon édes a kicsi lány és olyan szépen lehet látni hogy tündéri kis pofija van :lol:
Gabi: gratula a kiscsajhoz és hát valóban igen aktívnak mutatkozik a képeket. Hihetetlen, hogy hogy tudnak ilyen aprón is már pózolni. Elhiszem hogy meghatódtatok, szerintem ez nálunk sem lesz majd másképp. Ha az ember ennyit vár egy babára, akkor szerintem egy kicsit másképp éli meg a terhességet. Persze lehet hogy rosszul gondolom.
Ranita: nem akarlak elkeseríteni azzal hogy érzed a pét, de én is azt hittem és hát tévedtem. Röviden: én soha nem éreztem a pét, vagyis nem tudtam mit kell éreznem. Abbahagytam a fogigátlót és az első hónapan iszonyatosan fájt a hasam félidőben és elmentem a dokihoz, mert azt hittem összeszedtem valamit. Persze nem. Hát akkor tudatosult bennem, hogy igen, ez a pé. Eltelt öt hónap és hát ugye mindig szépen fájt a hasam félidőben, majd nem jött meg. Egy hétig maszatoltam és utána elmentem a dokihoz, nehogy méhenkívülim legyen. A doki megállapította, hogy nincs baba és várjuk meg még megjön és utána menjek hormonvizsgálatra. Két hét után megjött és a hormonvizsgálat eredménye az lett, hogy nincs pém. Szóval nem tudom hogy mit éreztem, de mégsem volt pém. Pedig ugyan az a fájdalom volt mint most. Akkor kaptam a clostit. Ezzel nem elkeseríteni akartalak, de szerintem az a tuti, ha megnézik vérvétellel a hormonszintet. Engem nagyon megnyugtatott, hogy most megnézte a doki. Így utólag tudom, hogy az az öt hónap felesleges volt, mert ugye esélyünk sem volt rá hogy terhes legyek. Tudom, hogy mit érzel és annyira szeretném ha nem esnél abba a hibába mint én. Sajnos én a vetélés után hittem benne, hogy jönni fog a baba. Minden egyes hónapot nagyon nagy csalódásként éltem meg. Kedden volt a végső kiborulásom és hát megbeszéltük a férjemmel, hogy most nem foglalkozunk vele, hanem együttleszünk amikor jól esik. Sajnos én abban bíztam és hittem hogy ha a nyáron sikerült, akkor most is fog menni. Hát sajnos eddig nem ment. Kívánom neked, hogy mihamarabb babás legyél, de ne akard ilyen görcsösen mint én. Tudom hogy nagyon nehéz, nekem nem is nagyon ment. Bele kell törődni, hogy van akinek egyből jön a baba a vetélés után, van akinek később. Remélem te az egyből kategória leszel :lol:
Befejezem a regényt :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Csige,
én tutira a pé érzem. Minden hónapban jártam dokihoz, minden hónapban uh csinált. És mindig lehetett látni a szépen megrepedt tüszőt. Amit én érzek akkor, azok eléggé erős szúrkálások, hol egyik, hol másik oldalon. Aztán mielőtt megrepedne már annyira fáj, hogy szinte kiegyenesedni sem bírok. És akkor pár órán belül ez elmúlik. Az uh pedig mindig igazolja is a a pé-t.
Most, mikor a műtét után 2 héttel volt egy pé- és most ne nevessetek ki- de elmentem a dokihoz, hogy nézze már meg, hogy mi ez, akkor azt hittem megint valami baj van. Iszonyúan fájt, olyan erős szúrások jöttek a pf-be, hogy csak na. Ő meg kinevetett, mikor csinált egy uh, hogy ez bizony pé. Akkor este megint annyira fájt, hogy menni nem bírtam. Másnapra elmúlt. + amikor érzem ezt a fájást, mindig pontosan 14 napra rá jön meg.

Tudom, hogy nem lehet görcsösen akarni és azzal is tisztában vagyok, hogy hónapok is eltelhetnek, mire esetleg sikerül. Ha sikerül. Ezt is hozzáteszem. Biztos engem is meg fog viselni, ha hiába próbálkozunk és tudom, hogy akkor én is ki fogok borulni. Csak az orvosom is mindig azt mondta, hogy próbáljak meg kicsit pozitívabban hozzáállni ehhez a dologhoz, de nem mindig tettem, én is túl görcsösen akartam. Úgyhogy ezen próbálok most változtatni és pozitív lenni. És megfordul a fejembe, hogy mi lesz akkor, ha nem sikerül, de azt most gyorsan el is hessegetem . Sikerül és kész. Előbb vagy utóbb. Ha most nem ez járna a fejemben, akkor már rég bezizzentem volna a történtek miatt.
Tudom, hogy csak jót akarsz nekem, én is átéltem már ezeket a dolgokat, hiszen 2007 szeptember óta próblkozunk.

Na, ez is egy kisebb regény lett.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita: persze csak poztítívan kell hozzá állni:9 Reméljük valóban mostmár mindannyian babásodunk.

Kép
csucsu05
 
 


Igazad van Ranita és az tök jó hogy pozitívan állsz a dologhoz. Én nagyon drukkolok nektek és menni fog hidd el.

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok!
Nita:Gratulálok!!!! :D

Hétfőn volt a laparom,kedden délután jöttem haza!Az első 2 nap eléggé szar volt,de ma már nagyon jól érzem magam,a sebek már szinte nem is fájnak!Kedden megyek varratszedésre!
Átjárható vagyok,kivették a cisztáimat,a sok kicsit meg elsütögették!Hát igen ez Pcos!Egyébként nem volt endom,az más volt!2 hét múlva lesz meg a szövettan!
Ranita:Te nem vagy Pcos?Vagy lehet rosszul emlékszem!
Neked a lapar után mennyi idővel jött meg a mensid?

Annus,Gabi:Nagyon aranyosak a bébik!!!

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: Tök jó túl vagy rajta:)

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?