Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Néhány szó rólunk: Bekinek már 13 foga van, vagy egy percig áll egyedül, kezdi ismételgetni a tőlünk hallott szavak első szótagját, nagyon jól eljátszik magában, amíg engem meg nem lát, mert akkor matricásodik... Röviden ennyi.
A berendezkedés lassan halad, a mai örömöm pl. az volt, hogy már le lehet ülni a kanapéra...
Mindenkire nagy szeretettel gondolok, de sajna esténként már nincs erőm írni, örülök, ha eltalálok az ágyig.
Utólag is hadd gratuláljak a szülinapos kisgyermekeknek, akik már nem babák! Kép
Tehát, SziliKép, JulcsiKép, AnkaKép, DorkaKép, ZsebiKép, Isten éltessen titeket sokáig!!! (Bocsánat, ha kihagytam valakit!)

Kaska,
megkaptam az sms-t még régen, csak rossz a mobilom, azóta nem is műkszik, de amint mással is lehet közlekedni, nem csak csengettyűs szánnal, meglátogatlak!

Néhány mostani kép:
Kép
Kép
Kép
Kép

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Beu!

Sajnálom hogy a múltkor nem sikerült taliznunk, remélem a következőn már ott leszünk!!!KépKépKép

Mariann
mariannmarci
 
 


Sziasztok!

Urszila
Zadari szigetek, Ugljan a sziget neve

Beu
szegény kádban elesett Lőrinc Kép
nagyon édes a kis telefonáló Kép
és Ti hova Ho-ban? Milyen poén lenne összefutni Kép
Taliban természetesen benne vagyok, de csak ha nem szánkóval kell menni Kép

Mariann
Stokholm jó lehetett Kép

Maci
repcsin, ha nincs tele a gép, a baba is kap egy ülést, ha tele van, akkor ölben kell vinni, és csak valami minimális összeget kell fizetni utána
Mi most kocsival megyünk, kicsit azért félek, hogy fogja bírni az utat Dani...

Toffi
teszthez és főleg matricához gratula Kép

Andi
psandi
 
 

 
 

NA csajok, gyorsan én is becsekkolok Kép
Szijjasztok Kép

Ma olyan lelkiismeret furdalásom volt (micsodám ? Kép), hogy itt vagyok itthon, és nem ülök ide hozzátok kicsit ....

Majd iccaka írom a hosszabbat, mert a rendes munkámért ma Gyűrűk Ura első rész jár nekem idehaza Kép

A rendes munkám pedig az volt, hogy kész az üléshuzat. Azért is nem irkáltam ma, mert volt védőnéni, utána ebédgyártás, és utána elkezdtem vacakolni a huzattal. Csak az volt a bibi, hogy még pepecsmunkáim voltak hátra : be kellett fejeznem a masni meghímzését, aztán át kellett véglegesre varrni a férceket, szegni, kivagdosni az övbújtatókat, megcsinálni a plusz steppelt párnát a kisasszony poppantyúja alá, az övpárnákat... végül ki kellett mosni a régi huzatot. És hát közben azért ott a gyerekem is Kép

A végeredményről azért majd próbálok képet csinálni egyik nap.

Most robogok, majd még jövök :

Klár
clarissa
 
 


Szép Jó Reggelt!

Csak egy gyors bejelentkezés, mert ha egyszem gyermekem felébred megyünk Mikkamakkába.

Tegnap barátosnék + időközben befutott férjek annyira jól érezték magukat, hogy itt voltak 1/2 11-ig.

És a nagy vendégeskedés közben Dani annyira elfeledkezett magáról, hogy kapaszkodás nélkül ácsorgott! Ezt csak úgy teszi, ha nem figyel, mert amúgy fél. És a Babytaxival már az egész lakát bejárja.

Bocsi, hogy csak magamról írtam, de rohanok, mert ma este meg másik barátnőm jön pletyizni, de azért jelzem, hogy taliban bármikor szívesen benne vagyok. A hó sem riaszt vissza, megmutatom neki, hogy én vagyok az erősebbKép

Réka, aki ígéri holnap rendesen visszaolvas
muki
 
 


SziasztokKép

Talán Zsombi nem rombolja szét a lakást, amíg olvasok-írok Kép

Andi
Horvátországgal én is szemezek (még soha nem voltam), viszont a programért irigy vagyok KépKép
KoponyarepedésKép, én is ismerek ilyen kisgyereket (munkatársam kislánya)

Zulu
Kincstári optimizmusKép akkor ma mi van?

Ildi
Jó kis tavaszKép Lehet, hogy én is vetek valamitKép (eddig a csíráztató tálban növő lucernának örültem)

Heni
Gratula az utcai sétáhozKép

Beu
A szójegyzék elejére gyűjtöm a matricákat, az volt hirtelen kéznél, és nem akarom minden könyvemet összeragasztatni. Szandi már reklamált, mert az elsőn van strasszkő, a másodikon nincs és miért nincs??? A harmadikat holnap kapom, mert tegnap így is ráhúztam 20 percet az órára, megvártam, hogy kijavítsa a tesztet, mert kíváncsi voltam az eredményreKép Így olyan klassz, hogy 90%, csak az a baj, hogy elég könnyűek (előző csoportban a tanár állította össze a teszte, jó nehéz is volt)
Sütit majd eszel holnap vacsiraKépKépKép
Kádban elesésKép, nálunk addig játszhat Zsombi a kádban, míg fel nem áll, akkor kivesszük (ami nagyon nem tetszik neki)

Miszike
13 fog KépKép
Apró örömökKépKép már én is úgy örülnék ilyeneknek!
Képek nagyon jók!KépKép Az elsőn túrót evett Beki?

Klár
Nagyon várom a képet a művedről Kép azzal a hátsó szándékkal, hátha én is kedvet kapokKép

Réka
Gratula az álldogáláshozKép Majd egyszer csak nem fog félni DaniKép

Timici
Én az overallt csináltam meg a leírás alapján, az egy az egyben stimmelt (szemszám, sorok száma). A kardigánt már nem azzal a tűvel kötöttem, amit írt, de munka közben úgy is látszik, stimmel-e.

Tegnap vacsi közben így találtuk Zsombit Kép (mármint mi vacsiztunk, ő már túl volt rajta, csak nagy volt a csendKép)
Kép

Esti tápi-próbálkozás (eredmény 40 ml)
Kép

és ilyen virágot kaptam Kép Szandi egyből lestoppolta a pávatollatKép
Kép

Ennél azért sokkal szebb napot kívánok KépKép
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


SziasztokKép

Köszi a gratulaákatKép

Viszont lenne egy olyan kérdésem ,hogy mikor vesziktek ki a gyerkőcöt a kiságyból rendes ágyba aludni.
Ugyanis Bence elszeretettel mászik bele a kiságyba, és ugrál benne.
Ennek az lett az eredménye, hogy a Szentlélek tartja mát csak össze.
Igaz 3 és fél évet kiszolgált.
Néztem egy kiságyat az Ikeában, aminek változtatható a hossza, veszek hozzá leesésgátlót, és talán jó lesz.

Nem tudom mi legyen, mert a kiságyban már Dorina is ugrál és félek, hogy szétesikKép

ToffiKép

Gratula a jó eredményekhezKép

Heni
heni1979
 
 


Sziasztok!

Vegre sikerul talan irnon nehany sort. Bori alszik valamikor be kell potolnia az ejszakai nem alvast Kép.

Kepeken a babak (akik mar nem is babak hanem tipegok) nagyon aranyosak.

Csak emlekezetbol.

Maci_2 Remes amiket irtal. Talan a korhazban vegre megtalaljak a bajok forrasat es kezelik is. Hintazo Roni Kép

Toffi, Zacsi! szatyor! KépKépKép

Beu, Taliban mi is benne lennek! Vedonos sztori Kép De azert nem lehetett annyira remes a helyzet mert akkor nem hivatta volna meg magat kavezni. Hasonlot en is eloadtam meg Kristoffal csak akkor a rendetlenseg melle meg szenne egettem az ebedre keszulo ceklat. Az egesz haznak olyan szaga volt mint egy putrinak Kép.

Zsofi, talan eppen most vagy a kes alatt, mennek a drukkok.

Evi mikorra lesz kesz a hazatok?

Momo, a forgalmi szerint a mi autonk is ezustmetal, peugeut szerint iceland, amugy a fenyviszonyoktol fuggoen lehet ra mondani, hogy vilagoskek, halvanyzold es szurke. Biztos meg fogod szeretni.

Mariann Stockholm nagyon szep varos en is szivesen elmennek megegyszer megnezni!

Bori kapaszkodva oldalazva lepeget, illetve elore is a kanapeba es a kisasztalba kapaszkodva. Neha ha nem veszi eszre, hogy nem kapaszkodik pillanatokra kapaszkodas nelkul alldogal. Ha valamire azt mondom nem szabad elkezd bruhuhuzni szaja gorbul es valami siras szerut produkal kozben berreg.

Mosomasa centrifugazik meg a szaritot is le kell uriteni, megyek is.

Ari
ari
 
 


Hurra!
Anyosom telefonalt a ho miatt nem jonnek a hetvegen!! KépKép Valami jo is van ebben a trutyi idoben Kép
ari
 
 


Sziasztok!Kép

Heni,
én viszonylag hamar kiszedtem Malacot a kiságyból, még jóval Anna érkezése előtt, tehát nem volt még két éves. Nekünk is leesésgátlós ágyunk van, nem volt gond soha.

Toffi,
gratu a matricához!Kép Képek nagyon jók, látom Zsombi is Lőrinc nyomdokaiba lépett.
Na, az optimizmusom kezd kifújniKép. Ráadásul Apasas jó későn ér hazaKép.

Klár,
már nagyon kíváncsi vagyok a művedreKép.

Beu,
talira mi is mennénkKép.
Lőrinc csudapofi, mint mindigKép.

Miszike,
nagyon jók a fotók!Kép Nagyon komfortos a csaj szánkója!Kép

na megyek, Malacka legújabb szokása, hogy kaja után gondosan kiönti a morzsákat a padlóraKép, ez most is megtörtént természetesen.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok Kép
Már vasárnap megjöttünk, csak kislányom szokás szerint üvöltözik, ha nem őt tutujgatom, mikor egy légtérben vagyunk Kép
Meg még defektet is kaptam tegnap este, kicsi szerencse, hogy parkolás közben, szóval a ház előtt, most várom a felmentő cimborát, aki pesztrál, míg kereket cserélek és elviszem a roncsot a gumishoz Kép

Ari Kép
nemjövő anyósék hurráááá! KépKépKép

Miszike Kép
Juuuj, de édes lehet Beki a 13 foggal és a szótagismétléssel! Kép (Julcsinak a legújabb szava "Pa", azaz papucs Kép)

Megint nyafi van, pedig higgyétek el, mindenkinek úgy szeretnék írni, de egyszerűen nem megy. Már utálom néha az egészet Kép ... amitől persze lelkifurdalásom van KépKépKép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


FranyóKép
NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK NEKED!!!
Kép

myssnia&szilárd
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Ari
Gratula a lépegetéshezKép
Brühühüzést megnéznémKép
Azért sokkal szebben hangzik, hogy iceland, mint hogy ezüstmetál. Az pedig kifejezetten jó, hogy a fényviszonyoktól függ a színeKép
Szerencsére én anyósom nem szeret utazni (azt viszont elvárja, hogy minden hétvégén ott legyünk, mintha nekem nem lennének szüleim)

Zulu
Így nem csodálom, hogy oda az optimizmus. Enyém is oda lenne.
Pont ezért is jó lenne egy tali, feltöltődhetne mindenkiKépKép

Kangi
DefektKép
PapucsKépKép

Franyó
Én is boldog névnapot kívánokKépKép
KépKép

Zsombi alszik az erkélyenKép elég nehéz meccs volt, de én nyertemKépKép

Délután megyünk vendégségbe, haverék most jöttek haza VietnambólKép

Összerakom a lakást...
Toffi
toffifee
 
 


Nem bírom ki Kép

Kép

Toffi
toffifee
 
 


Franyo Kép
Nagyon boldog névnapot kívánunk!

Kangi és Julcsi
kangi
 
 


Franyó: nagyon sok boldog névnapot kívánunk:

Kép

Toffi: nagyon jó leszek fiúcska nagyon édiKép. A képeken olyan jót mosolyogtam, főleg az esti táplálkozásonKép. Apa alszik már?Kép

Pár képet én is tennék fel, már jó régen látáttok Robót:

Itt szegénykém betegen:

Kép

Keresztelői tortám egyike:

Kép

Hinta-palintázok:


Kép

Bocsánat, hogy sok kép sikerült, de így is nehezen szelektáltam.

Szép napot: Anita
anita77
 
 


láttátok lett volnaKép
anita77
 
 


Sziasztok!

Franyó
mi is boldog névnapot kívánunk Kép

Miszike
szótagismétlő Beki Kép
képeken csuda édes

Réka
ácsorgáshoz gratula Kép

Toffi
szép virágot kaptál
"ígérem jóóóó leszek" KépKép
a többi kép is szuper

hányok ettől az időtől Kép más el akarom rakni a téli kabátot, csizmát...

Andi
psandi
 
 


Anita
nagyon jó az a torta! hol csinálnak ilyet?
Robó betegen is ennivaló Kép
meggyógyult?

Andi
psandi
 
 


BrühühüKép elszállt, amit írtam.

Franyó,
Boldog névnapot!Kép

Anita,
Remélem Robó továbbra is láztalan!
Képek szupikKép Még hogy sok!
Hol lehet ilyen tortát csináltatni? Ehető e teteje is?

Toffi,
Gratu az angolhoz!Kép
KépekKép SzekrényesKép
Jóóó ZsombiKép

Beu,
Hát, hiába tűntette el Lőrinc, csak nem ússza meg az orrszippancsotKép

Miszike,
Beki ügyes és zabálnivaló a képekenKép

Klár,
Várom a képet a műrőlKép

Réka,
ÁcsorgásKép

Heni,
Ezen még nem gondolkoztam, de jó kérdés.

Ari,
Ügyes BoriKép
Anyósmentes hétvégeKép

Kangi,
DefektKép
Nálunk "Pa" = apaKép

Lányok!
Szerintetek kidobnak a kórházból, ha viszem a matricafestékeimet?Kép
Ihhon Ronitól úgysem lehet, ott meg csak unatkozni fogok.

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok,


Köszi a jobbulás kívánságokat Artúr nevében. Kép
Sajnos nincs jobban,estére megint belázasodott 38.2,kapott Germicidet.
Ne haragudjatok,hogy most nem írok névre szólóan,de tanácsot szeretnék kérni. Artúrnak ugyanis nagyon fáj a hasa,bármit adtam neki,ugyanúgy sír és tiszta kemény a hasa szegénynek. Éjszaka főként kézben volt,csak úgy nem sírt. Kapott kamillateát,Gripe watert,sütőtökpürét,anyatejet. Most főztem neki édeskömény termésből teát.
Tegnap estére ment a hasa is. Fogát nem látom,hogy jönne,ínye se duzzadt. Létezik olyan vírus ami hasfájást okoz? Szerintetek mit adjak neki,hogy ne fájjon a hasa? Narancslé,bifiduszos joghurt ekcéma miatt nem adhatóak,szilvától iszonyú hascsikarása van,szőlőt meg most nem tudok beszerezni. Létezik valami gyógyszertári dolog hasfájásra? Más babának is voltak ilyen tünetei? Szerintetek vigyem orvoshoz? Mondjuk nem nagyon szeretném ebben az időben kivinni,mert meg is van fázva,de ha muszáj,persze elviszem.

Előre is köszi a segítséget.
Azur
azur
 
 


ToffiKép
Csak nekem tűnik úgy, hogy a férjeink 1 helyről vették a virágot?Kép
E
Kép
ellimami
 
 


Most csak röptében, mert most, hogy végre föltápászkodtam, hol az egyik, hol a másik kölök lóg rajtam. Egyáltalán nem látom, hogy fogom őket menedzselni, amikor apa már dolgozik.

Íme Abigél.


ZsuzsóKép
zsuzso
 
 


Jaj lányok... most néztem be, köszönöm mindenkinek a névnapi gratulákat!!! Olyan arik vagytok! Kép

Miszike,
küldtem mail-eket, megkaptad? Beki nagyon édes, azon a habos képen annnyira szép!!! Kép

Azúr,
lehet, hogy a lányok mást írnak, de én elvinném dokihoz... nem biztos, hogy olyasmi okozza a hasfájást, amire jók ezek a szerek.

Maci2,
kiderült már, hogy hazamehetsz-e éjszakákra a kórházból? szerintem vidd nyugodtan a matricafestékeidet, az nem büdi, nem hinném, hogy bárkit is zavarnál vele... Kép

Anita,
Robó milyen nagyfiú már!! Csuda aranyos! Kép

Toffi,
Zsombi-kép Kép, nagggyon jó!!! Többi kép is szuper! Alvó pasik Kép

Myssnia,
a frézia az (egyik) kedvenc virágom! Kép Kár, hogy így virtuálisan nincs illata!

Mi jól vagyunk, Ankának kibújt a (tádádádámmmm!!!) 5. foga!!! Kép Ő is mondja, hogy "pa", de nálunk is Apát jelent. Ma reggel egy kutyára azt mondta, hogy kuka. Ja, és megjött a neten rendelt babakocsink, hiperszuper könnyű darab! Kép

Pusz
Franyó
franyo
 
 


Zsuzsó,
de szép ez a kislány!!! Kép Micsoda kis gömbölyű pofija van!

F.
franyo
 
 


Csajok pussz,
Már megint mindenki keresztülhúz minden számításomat Kép

Képeket megnéztem azért, Zsombi, mint jóóófijjúúú, Robó, aki tényleg nagyot nőtt, és az a kicsi Abigél Kép
Beki drága Kép Egyem azt a jóétvágyú mindenit Kép
Lőrinc baba, a Matáv vezérigazgatói státuszt már lestipistopiztuk jó 5 hónapja Kép De helyettes még nincs Kép

Na most rohanok, mert a kiscsajom a tegnapi nyűgös iccaka után most is anyát akarja magának...

Este tényleg leszek valamikor Kép

Ciao :

Klár
clarissa
 
 


Anita
Apa nyerte a ki_alszik_el_hamarabb? meccset Kép De még így is tartotta az üvegetKép
Robó nagyon aranyos, ő is kész nagyfiúKép Torta pedig csudaklasszul nézett kiKép

Andi
Nem tudtam ezt a bodyt otthagyni a boltbanKép Van még egy, azon az van, hogy "nem én voltam" KépKép
Én a csizmámat elő sem vettemKép

Maci_2
Szerintem nyugodtam vidd a festékeket KépKép

Azúr
Tippem sincs, mi lehet a gond. Szerintem hívd ki a dokit, ha nem akarod bevinni Artúrt.

Elli
Nem tudom, egy helyről van-e a virág, az tény, hogy jó sokáig odavolt érteKép
Tiéd is nagyon szépKép

Zsuzsó
Gyönyörű AbigélKépKépKép

Franyó
Gratula az 5-ik fogacshozKép Mi is arra gyúrunkKép Egyik oldalon elég fehér is az ínye Zsombinak, de nem tudom eldönteni, hogy fog lesz vagy csak megsértette valamivel.
Kuka-kutyaKépKép

Szandinak veszek fel kézimeccset (csajok, Dánia ellen), erre Zsombi kikapcsolta a videótKép

Toffi
toffifee
 
 


Helló Lányok,

Azúr,
Joghurtot még nem kóstoltunk, talán maKép Mi a férjemmel első közös nyarunkat töltöttük Cipruson. Ami megmaradt emlék: forróság, drágaság, a férjemet mindig német turistának nézték, (hülye sztereotípiák, hogy minden magas szőke németKép) és a fotóink közül 1 sem lett kész, mert áramszünet volt a Duna Plázában, amikor épp hívták előKép Gondolom nem sokat segítettemKép
Hasfájás ügyben sincs ötletem...esetleg pocimasszázs?


Toffi
Tápis képKépKépKépKép
Angolodhoz már nem is gratulálok, megszoktuk tőledKép
Jóóóóó gyerekKép Én is láttam a Mária Nagykerben ilyen bodykat, de apa a Superman-est is leszavazta, már nem mertem még csak próbálkozni seKép De majd mennem kell, mert Kevinre kicsi lett a tutyi, amit vettem neki, ki kell cserélni, lehet, hogy a képed meggyőzött, hogy nélkülözhetetlen egy ilyen ruhadarabKép Olyan is van szerinted, hogy "Ígérem alszom éjjel"? Kép Nekünk az lenne testreszabottan humorosKép

Miszike
Sorozat BekirőlKép

Beu
Elmúlt a depid? A kis lovag télleg a legjobb gondűző (és gondcsináló egybenKép)
Tali ügyben ránk is számíthaccKép
Látom, megtanultad kezelni az új gépedKép

Mariann
Minivakáció tök jó lehetett!Kép

Klár
Tucc képet felrakni az sk huzatról? Nagyon érdekelneKép

Lányok, akinek esetleg tapasztalata van:
lehet, hogy hülye kérdés, de honnan lehet levenni, hogy a bébiszitter nem jó? Mert ugye amíg összeszoknak, én is itt vagyok, nem mérvadó. Amikor meg elmegyek, nem látom, mi van, mit csinál... Szóval én csak szimpátia meg megnyilvánuló gyerekszeretet szerint választottam,(ő egyből leült a baba mellé, beszélt hozzá, mosolygott, míg a sokan csak velem tárgyaltak, és maximum a végén ránéztek) de hogy hogyan jövök rá, hogy nem ő az igazi, azt nem tudom. Főleg így az elején, amikor lehet, hogy csak egy kis idő kell Kevinnek, hogy megszokja az új arcot...Az, hogy esetleg anya nélkül 1 óra múltán nyűgös, az is normális szerintem, erre sem mernék támaszkodni. Szóval, van valakinek ötlete?

Takarítás ügyben köszönöm a szíves invitálásokatKép egyelőre azóta csak a WC van kész, ami ugye fél négyzetméter, szóval van még itthon is tennivalóKép

Megyek is,
Tsók
Elli
ellimami
 
 


ToffiKép
Akkor stimmel, enyimférj kiemelte, hogy 40 percet (Úristen!!Kép) állt sorba érte.
Az a baj, hogy szerintem anyák napján már eleve neki sem fut, akkor is sokan vannak. Még szerencse, hogy nem Katalinnak hívnak, akkor névnapra sem kapnék virágot a zsúfolt boltok miattKép
E
ellimami
 
 


Zsuzsó
Kispicurod nagyon husipofiKép Gratula!
Elli
ellimami
 
 


Toffi,
kombidressz szuperKép, de a gyerek se kutya benneKép
Esti etetésKép, de elég ismerős a képKép

Azúr,
szerintem is hívd ki a dokit. Egyébként sajna van olyan vírus, ami pocakra megyKép, és egyénenként is változó, kire hogy hat a fertőzés.

Zsuzsó,
Abigél gyönyörűségesKép Ne búsulj, hamar belejössz a kétgyerekes létbe isKép

Kangi,
és lánykád akkor is ilyen felhajtást rendez, ha társaságban vagytok? Vagy kifejezetten csak téged zsarol?Kép

Franyó,
Boldog Névnapot!Kép És gratula a klassz babakocsihozKép Most már aztán csak a jóidőt kéne megrendelned, hogy használhassátok is.

Zulu,
ezért vagyok én örök pesszimista, így nem érhet kellemetlen meglepetésKép
Morzsakiöntés nálunk is divat, de csak azért, mert képtelen vagyok a lyánynak elmagyarázni, miért is kell vízszintesen kivinni a tányért a mosogatóigKép Arról meg, hogy én vigyem, szó sem lehet, elvégre már komoly nagy emberke...hát marad a takarításKép

Anita,
Robó rengeteget nőttKép Torta tényleg szuperKép

Miszike,
mennyi foga van annak a lánynak, kész cápaKép És természetesen gyönyörű, csak mint eddigKép
Pakolászásért nem irigyellek, de azért lassan csak sikerül belaknotok a kéglitKép

Na, ma megint aszittem reggel, hogy de sz.. napom lesz, aztán csak kialakultKép Elmentünk 1 éves mázsálásra, Zsebi 9300 gramm és 75 centiKép Doki szerint kicsit alacsony a súlyaKép, de kérdem én, mihez képest??? Mi is kicsik vagyunk, gyerek se lesz elefánt, szerintem tiszta sor...Timi ugyanekkora volt 1 évesen, hát mit aggódjak? Na de azért azt is elmondom, milyen barom voltam: két hete kiváltottuk a Menjugate oltás 1 éves kor utáni fajtáját, hogy most megkaphassa a gyerkőc. Én állat, mondván, ha nincs kibontva, nem kell neki hűtő, el se olvasva a dobozon a feliratot, leraktam a polcra, oszt ma elvittemKép Na a gyerekdokinál esett le a tantusz, amikor azonnal bevágták a hűtőbe, hogy gáz van. Szóltam is azonnal, ha ennek hideg kellett, akkor biza megromlottKép Aztán a dokinénink mondta, pont múlt héten volt egy konferencián, ahol elmondták, ez az új vakcina az egyetlen, ami két hónapot eláll hűtő nélkül is, és higgyem el, ő nem játszik ilyennel, ha kéne, vetetne velem másikat, de nincs rá szükségKép Hát ennyi volt a mai bónuszomKép
Mondanom se kell, gyerekem ezerrel pörög oltottan is, rosszabb, mint máskorKép Viszont orvosi vizsgálat teljesen kiborította, már a fonendoszkóptól ordításban tört kiKép...és ezt hazáig folytatta.

Mennem kell kaját rittyenteni...
pusssz
Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok,

Artúr alszik végre,megpróbálok jönni egy kicsit.

Franyó,
Boldog névnapot!Gratula az 5. fogacskához. Drukk,hogy új kocsit mihamarabb tesztelhessétek. Kép
Köszi a tanácsot. Hát azért nem mennék szívesen,mert ez a doki olyan elküldős,mindig elküld a kórház adott osztályára (bőrgyógy,koponya és hasi uh, gyereksebészet) úgyhogy valószínű elküldene gasztroenterológiára. Ráadásul miután a bőrgyógyászaton felírtak egy ekcéma kenőcsöt,ő azt mondta,hogy mást ajánl és felírt egy másikat.
De igazad van,nem jó össze vissza adogatni neki szereket,úgyhogy asszem maradok a jól bevált kamilla édeskömény teáknál és próbálok székletlazító kaját adni neki. Ha holnapig nem javul,akkor azért csak elviszem.

Psandi,
Anyukád kérdése Kép De legalább most nem adott neki tiltott dolgot.
Köszi a Ciprus infót. Melyik város közelében voltatok? És melyik hónapban? Én júnira gondoltam,az elejére,hogy ne legyen dög meleg.
A horvát út biztos nagyon szép lesz,gondolom alig várod már Kép

Mariann,
Köszi a kérdést,a Svábhegyi Szabados doki azt mondta csak baj esetén menjünk, a körzeti a múltkor mondta,hogy Artúr 1 éves korában elküldi majd azértr biztos ami biztos alapon.
Stockholm nagyon szuper lehetett,bár megértam,hogy hiányzott Marci. Győzöd az állandó utána rohangászást? Ügyes,hogy így beindult,bár gondolom neked milyen fárasztó lehet.
Ugye azt írtad,hogy már nem kell a Svábhegyre mennetek?

Maci_2
Csütörtöktől majd szurkolok neked. Szerintem is beviheted a matricákat,jobb lesz,ha elfoglalod magad,talán hamarabb telik majd az idő.
Nyaralás:hát ez lenne a 3. nyár,hogy nem voltunk sehol. Terhesen pénzünk nem volt,tavaly nyáron megy Artúr volt túl kicsi. A legnagyobb kirándulásunk eddig a Margit sziget volt Kép Nincs autónk ugyanis.
Úgy gondoltuk,áprilisban elmegyünk egy hétvégére,ha sikerül autót kölcsönkérni,próbaútra,mondjuk a Dunakanyarba,meglátjuk Artúr hogy viseli majd.
Repcsin talán csak az illetéket kell fizetni, 2 éves kor alatt, ha a gyerkőc ölben ül.

Toffi,
Szép virágot kaptál Kép És a vacsizós kép is szuper. Bodyt én se hagytam volna a boltban.
Barátozás jól sikerült?

Beu,
Lőrinc elesés Kép Artúrnak is felrepedt az ajka az esésnél és egy ideig nem látszott az orra vérzik-e de szerencsére csak az ajka. Pici seb volt,mégis nagyon vérzett.
TElefonáló Lőrinc nagyon aranyos Kép
Védőnős sztori Kép Nem értem,miért nem szólt oda? Kár,hogy nincs videó kaputelefonotok,akkor megteheted volna,hogy nem engeded be.

Anita,
Robó nagyon sokat nőtt és ügyesedett Kép Torta is szupi,lelőhely engem is érdekelne.

Miszike,
Beki nagyon édes Kép Remélem hamar belakjátok az új otthont és akkor gyakrabban jöhetsz majd Kép

Zsuzsó,
Abigél nagyon aranyos Kép Kitartás az első időszakhoz Kép

Ari,
Borinak gratulálok az oldalazva lépegetéshez Kép
Anyósmentes hétvége Kép


Zulu,
Köszi a nyaralásinfót. Remélem nekünk is összejön. A weatheronline.co.uk-n szoktam nézegetni a hőmérsékleteket,a tavalyi min és may hőmérséklet görbék alapján júni eleje közepe Cipruson még elviselhető és ekkor a tenger is melegebb,mint májusban (eredetileg májust terveztünk,a meleg miatt). Napernyőt tuti bérelünk majd meg viszünk kalapot is meg mindenféle nap elleni cuccot.
Ti idén mentek nyaralni?

Artúr már 2 órája alszik,gondolom pótolja az éjszakai nemalvást. Örülök neki,mert talán álmában gyógyul szegénykém. Ma még eddig nem volt láza (lekopogom) remélem a hasfájása is elmúlik lassan lassan. Zöldségek közül melyik az amit adhatnék,ami nem fog és nem puffaszt?

Sziasztok,
Azur
azur
 
 


Elli
Bodyt Máriában vettem én is, alvós nem volt. Gondolod, akkor nem azt mutattam volna meg itt????Kép
Bébiszitterhez nem értekKép
Virágvásárlást nálunk mára akarta halasztani Apa, mert enyém kedvenc cserepeset szánt volna, én meg benyögtem, hogy jön a barátnőm, így elment virágért. Én azt hittem, Hollandiából hozta KépKép

Lemegyünk sétálni...

Toffi + állítólagjógyerek Zsombi
toffifee
 
 


mgzizzenek, egy oraja irok eg yhozzaszolast es elszallt! KépKépKépKép
gombóc
 
 


ElliKép

Írtam mailtKép

Megvan még a Pampers akciós papírod?
Elküldenéd nekem?

Lányok!

A Metro-ban 3 nagycsomagos Pampers pelenka van összecsomagolva 2 popsitörlővel egy praktikus nagy zöld rödzíthető tetejű dobozban 9371 Ft Ajándékba rongybabát adnak.

ZsuzsóKép

Nagyon aranyos AbigélKép

Heni
heni1979
 
 


Naná, nem frissítettem.

Momo
Bónusz nap KépKép
Oltott kis-nagy ZsebiKép
Pocibaba hogy van?

Azúr
Hátha kialussza Artúr a betegséget.
Krumpli?

Toffi
toffifee
 
 


Tegnap voltam toxoplazma vervetelen, mert amig nem tudtam, hogy terhes vagyok, bezabbantottam egy csomo olyan dolgot, amit nem kellett volna, es utana kijottek influenza szeru gyanus tunetek. A dokim adott beutalot es amikor elmondtam a laborban, hoyg miert jottem, azonnal soron kivul elore vettek, es levettek a vert.

Kulonben meg panik van nalam, mar 5-6 napja semmifele terhessegi tunetem nincs, se mellfeszules, se pisiles, se emelyges, semmi. Pedig elotte volt. Kicsit (na jo, nagyon) felek, hogy a baboca esetleg meggondolta magat. KépKépKépKép

Ugy hallom, felkelt Zsombi. Majd jovok, es azt a baromi hosszu hozzaszolast begepelem ujra..Kép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Momo: dokitok erdekes emberke, szerinte akkor a topik 70-80%-a kis sulyu volt-lesz 1 evesenKép Pl Lacko is csak 9150-ig jutott, es ehhez raadasul 78 cm voltKép

Babakok nagyon edesek mint minidgKép

Franyo: boldog nevnapot!Kép

orsoly
orsoly
 
 


Momo,Toffi

Sajnos ez a doki,csak sürgős esetben jön ki Kép(lehúzhatatlan 39 fokos láz stb) illetve olyan elküldős,hogy inkább elküld a kórház megfelelő osztályára kivizsgálásra ahelyett,hogy ő írna fel valamit (eddig ahányszor voltunk,mindig elküldött a kórházba és aztán meg felülbírálta a kórházas doki diagnózisát és másféle ekcéma kenőcsöt írt fel ill azt mondta,ha ez sem használ,menjünk a Heim Pál bőrgyógyra). Szóval tuti azt mondaná vigyük mi el Artúrt. Ma 17-19 van rendelés. Ráadásul azért elkeserítő ez,mert nemrég váltottam gyerekdokit,mert az előző túl messze volt,meg áll-an a hozzátápit erőltette. Kép
De mindezek ellenére,ha nem javul,akkor holnap reggel elviszem a dokihoz. (most láztalan,szerencsére Kép a hasfájás meg majd csak akkor derül ki,ha ébred)

Momo,
Én se értem,mit aggódik a doki Zsebi súlyán? Oltóanyag Kép Jó,hogy végül nem kellett újat venni.
Artúr se csípi az orvosi vizsgálatokat Kép
Ugye ez volt az 1 éves státusz vizsgálat,gondolom több mindent néztek,mint általában?

Elli,
Ciprus Kép Hát ez nem hangzik túl jól.
Tapasztalatom nincs sajnos,de van esetleg olyan család,aki referenciát ad a lányról? Illetve ha nem bízol benne teljesen még az elején,esetleg hazajöhetnél a megbeszéltnél kicsit hamarabb hogy így ellenőrizd? Nem akartam hülyeséget írni,hátha a lányok többet tudnak írni.

Azur
azur
 
 


Gombóc,

Nekem is volt olyan,hogy voltak tüneteim,aztán 1 hétig nem és aztán megint. Sőt nálam a hányinger sem akkor kezdődött, mint ahogy a nagykönyvben meg van írva és eltartott kb a 20. hétig.
Toxoplazmózisról olvastam,hogy az ember főleg,ha macska van a környezetében úgyis áteshet toxoplazmózison,hogy nem veszi észre (ill ha van tünet,nem tudja,hogy ez annak a tünete)és akkor már megvan a védettség. Hátha neked is már megvan a védettséged.
Nagyon szurkolok,hogy minden okés legyen Kép Kép Kép
Azur
azur
 
 


Azúr,
hát hogy többet néznek ilyenkor, az túlzás. Megkérdezik, hogy jár-e, beszél-e már, mit és mennyit eszik, megmérik a súlyát, hosszát, fej- és mellkaskörfogatát.
Doki azért jobban is gyerekbarát lehetne, ha már gyerekorvosnak álltKép Enyém doki jön bármikor, főleg, hogy tudja, két picivel nem könnyű még a falu túlsó végén lévő orvosi rendelőig se eljutniKép

Toffi,
jól van, köszöni szépen, lassan a hányingerből is enged, kezdünk összeszokniKép

Orsoly,
hát ez az, de azt mégse mondhattam, hogy nézze meg a babanetetKép Különben is, én örültem, hogy ekkorára sikerült felhízlalnom, szóval egyik fülemen be, a másikon meg kiKép

Gombóc,
ne pánikolj, nekem sose voltak kezdeti tüneteim, csak a hányinger emlékeztetett a dologra úgy a 8-9. héttőlKép
Vérvétel eredménye mikor lesz meg? Megy a drukkKép

Elli,
szerintem, ha a gyerek a többedik alkalommal se menekül sikítva a bébicsősz láttán, akkor nem rossz a helyzetKép Az természetes, hogy esetleg kicsit sír, amikor otthagyod vele, de ez ált. hamar elmúlikKép Nálunk volt olyan, hogy amikor mentem Timiért, nagy örömmel a nyakamba borult, aztán rohant vissza játszani a macávalKép Képzelheted az elképedésemetKép Szerintem észre lehet venni a gyereken, hogy elégedett-e a kiszolgálással, csak figyeld KevintKép Ha nincs semmi furcsa reakciója, akkor minden oké.

rohanok...
Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok,

A termest vegig olvastam, bar nem bizti, hogy mindenkinek tudok nevreszoloan valaszolni, kicsit sokat irtatokKép

Elli,
Nalunk volt bebyszitter, szoval garantalom neked, hogy eszre veszed tetszik-e Kevinnek vagy nem. Erdemes egy kicsit hamarabb hazamenni, igy latod mit csinalnak(jatszanak vagy csak TV-t bamuljak). Ha hazatelcsizel abbol is sok kiderul, hiszen hallod a hatterzajokat.
Vizvalaszto nalunk mindig a masodik alkalom volt, akit az en gyerkoceim elfogadtak azt masodik alkalommal mar orommel fogadtak, meg az extra felenk fiam is.

Franyo,
Boldog nevnapotKép

Nem tudom ki kerdezte a repcsit. 2 eves kor alatt, ha a gyerek a te oledben ul akkor a felnott jegy 10%-t kell fizetni. Alt. jar a koloknek kaja, sot ha van hely tenyleg leulhet a babo. Az igazan kicsiknek meg egy felszerelheto agyikot is adnak. Viszont ekkor nem lehet a gyerek utan borondot feladni. 2 eves kor utan a felnott jegy 90%-t kell fizetni, onallo ulese lesz es a szokaksos 2 borond is jar neki.
Nem akarok elkeseriteni senkit de nekem az egy eves kor koruli ut volt a legrosszabb, a gyerek nem akart megulni csak maszkalni, igaz en egyedul utaztam vele es 15 oras volt az ut.

Maci2,
Szerintem senkit nem fog zavarni a festes. Hazamehetsz ejszakara?

Csucsuka,
Remelem minden rendben lesz.

Klar,
Kep????

Momo,
Zsebi tok jo sulyu. Ja orvosi vizsgalat szerintem nem a kedvencuk.
Nekunk lassan menni kell ujra csipovizsgalatra, hat kivancsi leszek, mert multkor szerintem az egesz epulet az en lanyomat hallagatta.

Gomboc,
Remelem minden rendben van babukaval.

Toffi,
Polo csucs. En is az ejszakai alvost vennem. Ma ejszaka fel 6-kor szoltam apanak, ha nem akar egy kiborult anyukat akkor surgosen vegye at a dedet, mert meg nem sikerult 4 orat addig aludnomKép

Azur,
HasfajasKép

Kepek nagyon jokKép

Nalunk apa elfelejtette a nonapot, igaz itt nem is tartjak, szoval nem volt aki figyelmeztesseKép

Na eddig tartott a szabad par perc, alig tudok jonni, hetvegen megerkezett aposom es osszeszokatom a kicsivel. A munkahelyen meg hataridos dolgaim vannak.
Lanykam megirigyelte Zsuzsi Miki fianak produkcioit. Bar meg nem megy de a kisszekre, fiam agyara siman felmaszik sot a szekrol mar az asztal fel kacsingat.

Angi
angela2
 
 


Franyó!
Nagyon Boldog Névnapot Kívánok!!!KépKép
(A reggeli bejelentkezés előtt még a fejemben volt, aztán persze szita agyam. Bocsi)

Gombóc!
Ne aggódj! Persze ezt könnyű mondani, de azzal ártasz a legtöbbet. De mondjuk szerintem a terhesség, aztán meg az anyaság arról is szól, hogy az ember mindig aggódik valamiért.
Mit szólnál ha miután megnyugodtál megejtenénk azt a light-os forral borozást?

Toffi!
ZsombiKép És annyira tudják, hogy ilyen polóban ilyen kis jókisfiús fejet kell vágni.Kép

Virágod szép nagyonKép Elli a tiéd is természetesen!Kép
Enyém apa CD-t hozott, mert nem szeret virágosnál tülekedni. Bár mivel Dani élete első anyáknapján alig két napos volt, büszke apa hatalmas csokrot hozott nekem kettejük nevében a kórházba. (Legalább volt mit nekem is a pelenkázómra tenni.)

Beu!
Lőrinc és a telefonKép Daninak csak az igazi jó.

Zsuzsó!
Irtó édes a kiscsajKép
Én ma a Mikkamakkában határoztam el, hogy nekem hamarosan kell még egy gyerek. Tök uncsi volt, hogy Dani már nem velem, hanem a többi gyerekkel jétszik.Kép

Anita!
Robóka nagyon cukiKép Elhiszem, hogy nehéz volt szelektálniKép De minket nyugodtan elárazsthatsz képekkel, szeretjükKép

Elli!
Szerintem ha egy bébiszitter rossz, azt elég hamar észreveszed. HA nincs semmi jel, akkor az már jó. Csak hajlamosak vagyunk hibát keresni, ha minden egyből működikKép

Zulu!
Enyém apa is későn jönKép de perszeKép

Daninak kipukkadt a strandlabdája és elég szomorú, mert mostanában csak azt kergette. ÉS nem lehet sehol kapni, mert még nincs nyár. Vettem egyet gumiból, de az nem olyan jó, azt nem szereti. Nincs valakinek ötlete, hol lehet így a tél közepén beszerezni egyet?

Na most megyek, vasalni kéne, mert apa reggel tüntetőleg fura ruhában ment el, ami általában annak a jele, hogy nincs normális vasalt ing.

Réka és Dani a nagykoponya
muki
 
 


Ja azért ne bírom megállni, hogy ne tegyek fel én is képet a dolgos kisfiamról:

Kép

Kép

Réka
muki
 
 


Sziasztok!
Köszi a dicséretet Robókám nevében is.Olyan jólesett a sok dicséret, feldobódtam egy kicsit, amúgy sincs vmi jó kedvem már napok óta. Ma már láztalan volt Robó, de délben is többször fel-felsírt, szóval szerintem a fogacska settenkedik.

Torta: itt Jberényben lett csináltatva, de többet nem tudok, mert keri meglepije volt. Ostya féle a teteje és valami cukormázzal van leöntve. Nem tudom hogyan csinálták, de nagyon ötletes. Még nem láttam ilyet, ezért is tettem fel a képet, hátha kedvet kaptok ti isKép.

Sajna névreszólóan nem tudok írni, de sajnálom Dani kipukkadt labdáját, Angit a sok határidős munkájáért.
Druk Gombóc eredményéért, nem lesz gond, ne aggódjKép.
Azúr Artúrjának jobbulást.
Momo bónusza külön jó a mai napra.
Gratula Anka 5. fogacskájáhozKép.
Zsuzsó: Abigél csuda édesKép
Maci2:mikor mész a kórházban. Szerintem nem vágnak ki a festékekkelKép.Drukkolok Neked is, hogy ne legyen semmi gond.
Réka Danija pedig csuda szorgalmas, jól látom, hogy igazi berendezett kis boltja van?Kép

Látom minap téma volt a cipőcske. Kérdezni is akartam már, hogy szerintetek érdemes venni tavaszra kis szandit, addig még nem tud járni a gyerkőc? Ti mit adtatok rá, vagy csak simán zoknicskában volt?
Még valami eszembe jutott, pátr tavaszi rucit szeretnék majd venni Robónak, de az akkori méretet nem tudom. Nálatok most kb mekkora ruhákat hordanak a gyerkőcök?

Na megyek, mert Robó ismét nyűgi.

Anita
anita77
 
 


Sziasztok!

Momo
szerintem teljesen rendben van Zsebi súlya

Azur
esetleg telefonálj a dokinak, hogy látatlanban tud-e valamit ajánlani, és ha látni akarja, majd holnap elviszed
Larncacaban voltunk, augusztus elején. ezer fok volt, a partra csak du. 5 körül tudtunk lemenni, mert a parton 1 db fa sem volt. De júniusban talán még nincs olyan meleg.

Zsuzsó
Abigél gyönyörű! KépKép gratulálok

Maci
nyugodtan vidd a festékeket, nem hiszem, hogy bárkit is zavarna. Haza tudsz majd menni éjszakára?

többiektől bocsi, most mennem kell, felébredt

Andi
psandi
 
 


Momo Kép
Ahhahahahahahahaaaa, Zsebi, A Minigyerek KépKépKép Mit szólna a dokid a 71 centis, 7200 grammos Julcsimhoz? Betiltaná? KépKépKép
(Amúgy mi holnap megyünk méredzkedni, kíváncsi vagyok ...)
Ja, és többnyire kettesben vezeti elő a műsort, többesben jó neki egyedül is, mármint ha egy légtérben vagyunk a vendéggel. Akkor nem kívánkozik folyton ölbe.

Bocs, csak idáig jutottam, már cibál ...

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Kangi,
Szerintem a dokim azt mondaná, hogy Julcsi nem is létezikKép
Ez a súlyon pacigolás csak azért idegel, mert Timinek is ezt mondta már, holott ő pont meg is triplázta a születési súlyát. Zsebi, a kis buta, 10 dekával többel született, így ezzel nem dicsekedhetKép És egyébként is tök jó husiban van mindkét kölök, igaz, tényleg keveset esznek.

Ma megint ki vagyok akadva rajtuk, mert a fini tökfőzit kenhettem a hajamra, egyik se kért belőle...és sajna, minden főzelékkel ez vanKép Hozzátápiból tök elegem lett, én feladom, csak csokit ne zabáljanak.
Most mondjátok meg, miért ver engem az a Magasságos két ilyen válogatós boszival? Tényleg 2-3 féle kaján él mindkettő és hiába próbálok mást is beléjük dumálni, semmi sikerKép

El is bujdokolok inkább...

Momo


Momo
momo
 
 


Ja, mai nap fejleménye, exnej belement a 12,5%-ba (de min. 15000 pénz), mert szerinte csak azért kérjük a módosítást, mert a párom még az idén tuti hullára keresi magát és a fix összeggel őt akartuk csak átverni. Az, úgy látszik, eszébe sem jut, hogy 3 gyerekkel már nem sétagalopp az élet, pedig ők is annyit nevelnekKép Most sírjak vagy nevessek az emberi butaságon és rosszindulaton?Kép

Réka,
Dani, a kis pultosfiú, nagyon édesKép

menek...
Momo


Momo
momo
 
 


Momo,
Ne bujdokolj el, enyem fiu is igy mukodott, sot o meg raadasul kilora is keves volt, es most se dijbirkozo. Viszont nalunk az ovi csodat tett, ott azert nem mert ugy valogatni es lassan rajott, hogy vannak egesz fini kajakKép
A repertoar egyre bovebb neha mar a fozi se fujjjjjKép
Szoval meg par ev es remelhetoleg jobb leszKép
ExKép

Reke,
Dani nagyon ediKép

Ja es hogy irigykedjetek, nalunk tokre sut a nap es pulcsiba lehet maszkalniKép

Angi
angela2
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?