Új privát üzeneted érkezett!

Napot!

Most, hogy már más is megjegyezte, én sem állom meg!
Azt gondoltam olvasásra sem érdemes Tyúkeszű emberkénk, de látom másnak is kinyílt a bicska!

"Kedves Új felhasznló!"
Bár ezek szerint már régi vagy, hiszen olyan kiválóan ismered az ittenieket! Én még másfél éve vagyok csak itt, de nem merem elmondani,hogy tudom mindenkinek a múltját!
AKKOR LEGYÉL SZÍVES KINYITNI A CSŐRÖD, HA KÖNYVET ADSZ KI ARRÓL, KI MIN MENT KERESZTÜL A GYEREKÉRT!

Az, aki meri vállalni, hogy a szívében mire vágyik számomra őszinte ember, mert annak ellenére, hogy itt mind a gyerekért küzdöttünk mindenkinek van vágya!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ez a vita már egyszer lefutott, nem megyek bele, de nem tagadom, ha megint babát szeretnék, én is kislánynak fogok szurkolni!
ÉS EZ NEM AZT JELENTI, HOGY HA KISFIÚ OTTHAGYOM A KÓRHÁZBAN, VAGY BEADOM A NEVELŐINTÉZETBE!!!!!!!!!!!!!
FELFOGTAD, HOGY MIT BESZÉLSZ!!!!!!!!!!!!!!!!

És most jobban teszed, ha visszalépsz ide, és a SZERKESZT ikont alkalmazva kitörlöd ostoba soraidat, és magadat is a babanetről!

Ha más néven írogatsz, akkor meg vállald önmagad!



Elnézést a kirohanásért kedves topiclakók!!!!!!!!!!

Szép napot!

Kép
ticsimû
 
 


Tüncsi :D

Már azt hittem én vertem ki a biztosítékot! :lol: :lol:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Kép

Bacca meg....elszállt a regényem :twisted:

akkor csak röviden :D

Gyugyi!
mosógép monnyon le! :twisted: nekünk is a konyhában van :shock: dzsuvát levakartad, vagy csak betoltad? :lol:
küldök nekd szép újat :lol:
Kép

Gaby!
sztem is ha tecc, vedd meg! 8) honnan tudja mindenki, h hány centivel vagy kilóval született? :roll:

Ticsi!
nagyon szupi híreket kaptál!és jók a képek :wink:
szoptatja? :lol:

Gröni!
ejnye-bejnye! :evil: tessék csak szépen visszaballagni a dokihoz! :) persze tuti minden rendben van, de azért mégiscsak :roll:

Lamásza!
Lacinak jobbulást továbbra is!voltatok dokinál? :roll:

Tavika!
neked is gyógyulást 8)

Zsu!
visszaszámlálás mindjárt indul! :P

Kukac!
hány vizsgád van még?hogy bírod?vuk van? :D

Dike!
elkaptad apát?azért még nem mondjunk le erről a ciklusodról, oksika? 8)

Haga!
klasszul esztek 8)

Krisz?Ditke?Fenci?Mofly?......

Tünde!
kösz :wink:

Csibefejű!
nagyon megtisztelő, h csak az én kedvemért mégis regisztráltál.... :lol: a tartalmáról no comment inkább :shock: további jó kukkolást :twisted:
Vendég
 

 
 

Ticsi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1232363245.541.jpg[/img]

Kép

Kép

Kép

Kép

ez csak egy része.... :oops: meg vettem Micimackós bordürcsíkot a falra körbe, de majd csak festés után .... :lol:

látjátok, h van a cuccok között KÉK is? :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


vicus
de drága (mármint cuki) ruhák, megzabálom!! az ágy pedig álomszép, mint a mesekönyvekben. hát hiába, egy kis hercegnőnek ilyen jár :lol:
a micimackós lufis micsoda? mérce?
a szopipárnát sokan dicsérik, nekem nem volt. azt mondják, a terhesség vége felé a mama könnyebben alszik is rajta, mert tartja a pocakot és a hátat is. probáld ki, hátha nem fáj annyira a csipőd.

lami
mi lett Lacival?

gröni, nekem csak pár hétig görcsölt a méhem szoptatáskor, a visszahuzodás miatt.

ticsi
miért égtél a dokinál? lehet, ilyen tuti még sose voltál petefészek-ügyileg. :lol: akkor a kislányod lehet, hogy stimu nélküli lesz? :lol:

zsu
jaj dejó, indul a mandula! két kicsi mandula :lol: megtaláltad, amit pü-ben irtam?

orália amugy "partmentit" jelent. végülis.. :roll:

na, még a fiút vártunk, lány lett-témához: anyu munkatársának unokájára hitték, hogy fiú, igy lánynevük nem is volt. mi jutott eszébe a szüléskor az anyukának? Emerencia Eugénia. ez lett a "hirtelen ez jutott csak eszembe"-név. de Vicus babájának sztem egyértelmű volt. azért 4D-t ne hagyd ki.
ha mégis megmaradnak a rozsaszin ruhák, ticsi majd lestoppolja öket a 3.nak :lol:

tegnap apa volt egész délelött Davival, majdnem 4ig. Mondom, de fáradtnak tünsz, pedig CSAK babáztál. aszongya: jól van kösz, hát ez nagyon fárasztóóóó. Én: tényleeeeg?

zsu
nincs nagyon uj kép most a rosszcsontrol. ha rosszalkodik, nem a fényképezöért rohanok :lol:

pompom
mi lett a bacival?

fenci
hogy megy a fekvés?

zsofi
tényleg van Mályva név, és én találtam Mátka nevet is.
Vendég
 


Nevek:
http://hu.wikipedia.org/wiki/Magyar_n%C ... 1rendben#M

Vicus
Na'on szívesen! :D

Zsu
Jajdehogyis!! Pont azért írtam oda a végére, nehogy félreértsd. :)
gtünde
 
 


Kata!
ez nagyon jó sztori....h jutott pont ez az eszébe :shock: :D
köszi a dicsiket 8)

ja, és a hordozó le is maradt, pedig szép a színe :lol:

Kép
Vendég
 


Vicus
Isteniek ezek a cuccok. A pelusozót meddig lehet használni, kinek volt ilyen? Nem fordul le könnyen róla?
Árpinak is van rózsaszín rugija, mondjuk nem értem miért kell egy szerelő kisvakondot rózsaszín rugira nyomtatni...de jó anyaga van, megvettem. Olcsó is volt.
Irigyellek a nyugalmadért, és a finom modorért...nekem is kő belőle! :d

Kata
Jót nevettem apjuk, és Davi napján!
:D
Meg a stippi stoppi ruhákon! :D
Dokinál azért éreztem, hogy égek, mert gyakorlatilag túl szép volt minden, és nem értette, ahogy ott én sem, hogy miért aggódok. De vazze sose akkor jön a baj, ha elérhető a segítség! Dec 27 óta ennyit változott a helyzet...most várok, igaz Ádi sokszor eszik, meg sokat is, szal még remélem kitartok pár hónapig!

Kép
ticsimû
 
 


Hello,

beszólogatókkal kéretik nem törődni :wink:

Vicuska, szuperek a cuccok! Ugyanilyen magasságmérőnk van :lol: Apa mániája volt, hgoy vegyük meg, én nem értettem minek egy újszülöttnek magasságmérő :roll: :lol:

Zsu, nagyon-nagyon drukkolok! Hidd el, most sikerülni fog!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kukacmami, hogy vagytok? Ugye pihizel sokat?

Fenci, a blogomba szoktam írni (néha...) magunkról. Itt nem akarok nagyon offolni (bár, ha belegondolok, létjogosultságom van itt, mert már több mint 3 hete pirizek... :roll: :? )

Gröni, akkor pláne megyünk udvarolni,ha még hasonlítunk is :lol:

Nati, remélem jobban van a gyerkőc...

Ticsi, Árpi édes lehet, ahogy bocit szoptat... :lol: nem fotóztad le?

Kolibri, azért még ne add fel a hónapot...drukk továbbra is!!!!!! Apával jól vagytok mostanság? iwiwen ugyi te jelöltél a múltkoriban?

Rólunk dióhéjban: jól vagyunk :lol: . Az éjszakák elég rövidek, de nem bánom :lol:
Ma van az 1. napunk itthon kettesben, egész jól telik, 11 óta alszik Manóm. Én is javulgatok, altestemet valamelyik este megnéztem, elég patchwork mintás, de már nem olyan gáz. Az aranyér viszont a szülés óta kínoz (tippeket kérek rá!!!).

Bocsánat, akinek nem írtam vagy nem reagáltam valamire, most mennem kell, jelenésem van... :lol:

Kép
vickybabe
 
 


ja még a tesó kérdés, amit a múltkor írtam.
Dilemmázom rajta, mert egyrészt jó lenne picit rendbejönni a szülés után, másrészt a védekezés ellenkezne az elveimmel. Ideálisnak kb 2-3 évet tartanék a két tesóka között.
Szóval most úgy vagyunk, hogy nem fogunk hőmérőzni meg számolgatni a ciklust, kb az idén.
Ha ennek ellenére jön a tesó, akkor tárt karokkal várjuk. Szóval így gondoltam, hogy elkezdünk "próbálkozni". Persze csak ha a doki nem tilt el kifejezetten a 6 hetes kontrollon...

Anyukák, Ti hogy voltatok /vagytok ezzel? Asszem akinél nehezen jön a baba, kicsit másképp látja ezt a dolgot, hiszen megtanultuk, hogy nem az akaraton múlik.

Kép
vickybabe
 
 


Ezt nem hagyhatom ki....majdnem ugyanakkor készültek

Kép Kép

Kép
ticsimû
 
 


Vicky

Én annak ellenére, hogy úgy gondolom kell a 3 év korkülönbség, most már úgy gondolom...ha becsúszik jöjjön, most orvosi segítséget nem kérek. egyelőre
A 6 hónap azért jó ha megvárod, mert fel kell töltődnöd...a babák paraziták, elveszik , ami nekik kell, én most érzem, hogy totál leépültem vitaminilag...a körmöm a hajam mutatja...eszem is a mindenfélét így télen, aztán nyáron a ződséggel nyomom tovább...kihordani tuti kihordjuk, de milyne áron...későbbb is kellünk nekik, épen egészségesen, szal én megértelek, ha már próbálkoztok, egyébként én is tök szívesen tenném, de most az eszemre kell hallgatni kicsit.
Tégy beletásod szerint, vagy ahogy a szívedben érzed!

Kép
ticsimû
 
 


Vicky

Bociszopi fotó az előző lapon van. :D

Kép
ticsimû
 
 


Sziasztok!

Hú, lányok, nézegetem ezeket a Gaby meg Vicus-féle babacuccokat, és nagyjából azonnal indulnék bevásárolni. :) Jó lenne már világoskékben és rózsaszínben látni a világot. :)

Gyugyi, ez a mosógép akció kemény lehetett... velem egyszer történt ilyen, a fejem nagyjából úgy nézett ki, mint a Tom és Jerry-ben Tom feje, amikor felhúzza magát, először elvörösödik, majd a fülein sípolva távozik a forró gőz...

Ticsi, nagyon fincsinek tűnő sütit csináltatok! Én sárgabarackos sütit kreáltam tegnap este, ma már csak a morzsáit söpörgettem az asztalról. :)

Dike, levadásztad apát? :) Én viszonylag kicsi súllyal születtem a mai babákhoz képest, három kilósan, ellenben vöröses hajam volt, amire azóta is vágyom. :) Húgom második gyerekként már hozzácsapott fél kilót.

Kata, sajnos páromnál még maradtak bacik, úgyhogy ez a ciklus is ugrott. :( Ő dolgozóban, én meg tanulok és meggyes rétessel vigasztalódom. Ez van. :?
Vendég
 


Viki!

Igen. Én jelöltelek a wiw-en. :D
Jól meglennénk apával, ha együtt laknánk már. De még nem. És a sok egyedüllét eléggé kikészít lelkileg. Meg a sárkányosságom is betett szombaton. Ok nélkül kiborultam, pedig természetes volt, hogy dolga akadt és nem tudott velünk lenni 3 órán keresztül. Ja a hétvégén is porsche-t fog szerelni. :evil: Sebaj! Én meg megyek babanézőbe a barátnőmhöz 3 hetes , mint a Te kis Leventéd! :D
Aranyér: Reparon krém+ kúp. Csak a kérdés, hogy szoptatás alatt mit lehet és mit nem! Kamillás űlőfürdő: Mindkét problémára!( persze ha már lehet) Gátseb is talán jobban gyógyul. Arra még csodaszer a körömvirág balzsam vékonyan, ha már nem varras. Persze az időváltozást jó sokáig érezni fogod! :lol: Az árnika homeos bogyik szintén jók a gátra, de az adagolást nem vállalom.
Az aranyér végleges megoldása? a műtét! Egyanapos sebészet.

Vicus!
Szép babaholmik! Nagyon teccenek! :D

Ticsi!
Akkor Ádi biztosan belehúz a gyarapodásba. :wink:

Zsu!
Köszi! :D Igyekszek. Azért a remény mindíg ott van. :wink:
kolibri28
 
 


Vicus :D Mi az a tőzegáfonya?? :roll: Én is azt sajnálom, hogy nem mehetek bababoltba turizni, de majd együtt megyünk Márkkal. :P Nagyon zabálnivalók a cuccok! :wink: A 3. micsoda, valamiféle falikép? :roll: Ja most olvasom magasságmérő.... így sem tom mi az..... :oops: :roll: hova kell azt rakni??? :lol: (már oda-vissza elolvastam a netet, de ilyenről nem olvastam)

Gaby :D Tök jó, hogy már Te is ilyen intenzíven érzed Mátét! Ha van elég hely babaszobának, én is a komplett szettet favorizálom, mert szép úgy ha összhangban van minden mindennel. :wink: Nálunk sajna hely nincs, majd talán tesó szobája már olyan lesz az új házban. Én 2 naponta szedek Elevitet az elejétől fogva. Látom maradtatok az 1 névnél végül. Nálunk sem lesz második. Örülök, hogy meg van már a babakocsitok is! Ja, szerintem teljesen jó ára van a bútornak! :wink:

Gyugyi :D Ez durva ez a beáztatós sztori... :oops:

Lamásza :D Ilyen gyereket még nem hallottam aki sír hogy mehessen suliba. :lol: Mi a barátnőmmel gáz fölött melegítettük a hőmérőt fizika dolgozat napján hogy mutassuk lázasan nem szabad suliba menni. :oops: 8) :lol:

Ticsi :D Örülök, hogy jó híreket kaptál a dokitól! Akkor hajrá most már normál női hormonok! :wink: Cukik a manók a képeken! Ja meg a süti is nagyon!!! :oops: :oops: :lol:

Haga :D Elolvadok Albert baba mosolyától! :wink:

Zsu :D Hajrá ucccsó ciklus! :D

Kukac :D Drukk az utolsó vizsgádhoz! Reggeli rosszullétek vannak még? :roll:

Gröni :D Irány a dokker! :oops:

Vicky :D Ilyen butaságot ne is mondj, hogy nincs itt létjogosultságod!!! :shock: Naná, hogy van, ha pirizel, ha nem! :D Majd megyek blogot olvasni. :wink:

Felénk minden OK, tegnap megint voltak látogatóink, köztük egy 2,5 éves kisfiúval. Olyan édes volt. Aszongya Márk hol van? Mondom a pocakomban (anyukája idefelé felkészítette hogy Fencike pocakjára vigyázni, mert benne van Márk), erre elkezdte simizni a mellemet.... :lol: :lol: Aztán többször odajött és hozzámbújt, meg a mutatóujjával túrkált a köldökömben keresve a babát. :lol: :lol: Olyan édes! :P
Ma délután megint próbálkozok a vizelet tenyésztés eredményét megtudni... :oops: :oops:
fenci
 
 


Ticsi, de édesek! Nem rokonok véletlenül? :lol: Mindjárt meglesem a bocisat is :D
6 hónapot kivárni: mostani libidómat tekintve, nem lesz gond :? szexet a hátam közepére sem kívánom egyelőre...

Kolibri, sajnálom, hogy nem tudtok együtt lenni Apával :( nehéz lehet...
Köszi a tippeket. Ülőfürdőről a 6. hétig tiltva vagyok, arnicát szedem, aranyérre meg van egy kenőcs, ami kifejezetten kismamiknak és szoptató anyukáknak ajánlott, na ezt használom. Javult valamelyest, de azért nem az igazi...AKkor ne is várjam, hogy elmúlik műtét nélkül? :roll: Körömvirágot majd kipróbálom.

Fenci, drukk a tenyésztéshez, hogy jó kevés bacit találjanak! És gratula, látom beléptetek az utolsó trimeszterbe :wink: :lol:
Édi lehetett a kissrác!
Nálunk hétvégén volt a keresztfiam (4 éves). Olyan aranyos volt, ahogy simogatta, ölbe vette Leventét (neki nincs kistesója). Aztán közölte, hogy OK, megismerkedtek, délután megtanítja járni meg ugrálni :lol: . Mondjuk neki, hogy még pici ehhez, várni kell pár hónapot. Azt mondja, majd ő fogja a kezét és segít neki :lol: hát majd' megzabáltam :lol: :lol: :lol:

Pompom, sajnálom a bacikat és hogy ugrott a ciklus... :cry: hajrá meggyes rétes :wink:

Kép
vickybabe
 
 


Pompom

Most látom magam előtt, hogyan nézel a mosógépre! Te mondtad, hogy Móvári voltál, ott születtél? Én is 3 kilós voltam...lehet kiakadt a mérleg... :D

Én most gondoltam, hogy a maradék krémhez keverek sárgabarackot, és elnyammogom...vagy tejbegrízhez teszem estére...hmmm pedig most ettem... :oops: :oops: :oops:

Bacik mondjanak le....

Kolibri
Jó is néha egy kis szünet. Jó hogy ilyen sok tanácsot tucc adni. A körömvirág tényleg jó, azt én is használtam, de csak ha már begyógyult, mert felpuhítja...még egy hülyeség...anyáink mindent ezzel kezeltek...anyatej!
Nekem rendbe jött, hát az se volt eccerű, asszem Vicky kezet foghatunk patchwork ügyben...nálam a matyóhímzés figyelt be...kb addig is tartott időben!!!!!!!!!! :D

Kép
ticsimû
 
 


Pompom :D Én is, én is meggyesrétest!!!! :D

Én 2700 gr-al, párom 3700 gr-al született. Születésem (terhességemhez hasonlóan) nem volt egyszerű. Anyumnak burkot repesztett a doki, de nem jött egy csepp magzatvíz sem. Meg voltak döbbenve. El meg nem folyt korábban, szóval fene tudja mi történhetett... Szóval én víz nélkül voltam odabent. Aztán megszülettem végre, 2x köldökzsinór a nyakamon, sírás nuku, majd újraélesztés. Úgy néztem ki mint a saját ükanyám, száraz ráncos volt a bőröm. Utána nagyon sokáig 2 centi vastagon kellett krémezni a bőröm hogy rendbejöjjön. :oops:
fenci
 
 


Fenci!
szép lehettél :lol: :lol: , na de hova lett akkor a magzatvíz? :shock:
magaságmérőt függőlegesen a falra kell tenni, a gyereket odaállítod mellé, és leméred a magasságát! :D (na ehhez ugye logikus, h már kell tudnia a gyereknek állni), addig csak dísz :wink:

Ticsi!
fantasztikusan hasonlítanak és ennivalóak 8)
köszi,fejlődőképes vagyok :D

Kolibri!
és kb.mikor tudtok beköltözni?együtt?
:roll:

Viki!
grat.a 3 héthez :D szegényke, jobbulást :)

Pompom!
rájöttem, h mindíg rosszul írom a neved, n-nel a végén :oops: bocsika :D
akkor kaptatok másikféle antibogyót? :roll:
imádom a meggyesrétest 8)
Vendég
 


UHHHHHHHHHHHHHHHH

Fenci...

Jesszus...én jobb, ha nem olvasok ilyeneket, mert jönnek az újabb paráim a következő terhességhez...lásd Bogáncs szülése...akkor mikor olvastam arra gondoltam te szent ég, ha velem is leőfordul ilyen durr a burok, ömlő víz nem érünk be..és tessék...eldurrant! Na most meg a nulla magzatvíz...gyorsan felejtősbe raktározom!!!!!!!!

Kép
ticsimû
 
 


Viki!
A kérdőjel azért volt ott, mert néha előfordul, hogy műtét után is kiújulhat az aé. De kérd ki a dokid véleményét is. Biztos találkozott már egy csomó ilyen esettel. :? Fontos a székletlazító étrend, a folyadékpótlás,a rendszeres testmozgás, és a kevés űlőmunka. Nálad ez most ok! :D

Ticsi!
Anyatej: Csak a kötőhártya gyulladást ne akarja senki anyatejjel gyógyítani. :? Láttam egyszer egy gonorrheás fertőzöttet, mire mondja, hogy a sógornője anyatejével kezeli. Brrr.
Nekem akkora haematómám volt a gátsebemnél, hogy kb 2 hónapig nem tudtam rendesen ülni, de még a fekvés, járás is kínszenvedés volt.

Fenci!
Remélem nulla a baci.
Édi lehetett a kiskrapek! :D

Vicus!
Márc. elején már szeretnénk költözni! :D

Pompom!
Sajnálom a bacit. De ne búslakodj! A következő ciklusra összeszeditek magatokat! :D
kolibri28
 
 


Vicus :D Apám mondta is, hogy ezt a gyereket elcserélték (akkor pont látogatási tilalom volt járvány miatt és ő csak otthon látott), mert olyan csúnya voltam, mondta hogy neki nem lehet ilyen csúnya lánya. :lol: :lol: Mondta anyám, bizonyám, ő a miénk. :lol: :lol: Most mááá nem adna vissza senkinek. :lol: 8) :lol: Most már értem a magasságmérőt. :D

Kolibri :D Remélem sikerül márciusban költöznötök! :wink:
fenci
 
 


Viki!
Szerintem jól gondolod, úgyis akkor jön, ha akar és mivel szopizik Levi, ki tudja mikor jön meg a mensid. :wink:

Vicus!
Gyönyörű ruhák és minden nagyon édes!!!! :lol: Alig várom, hogy én is gyűjtögethessem a cuccokat! :lol:

Fenci!
Édes lehetett a kicsi. Sógornőm kislánya is kb. ennyi idős, és mindig rá kell szólni, hogy ne ugráljon rajtam, mert a hasamban baba van. Illetve Babák. Mire egyik ebéd után odajön, felhúzza a pulcsim és megsimogatja a pocim majd közli, hogy Babák nőjjetek meg, addig meg aludjatok! :lol: Mikor először mondtuk ő is elő akarta szedni, de mondtuk, hogy majd, ha megnőttek.

Kata!
Nem ragaszkodunk a Má-val kezdődő nevekhez! :lol:

Pompom!
Mit tanulsz? Hülye bacik!!! :evil:

Ticsi!
Szóval akkor harmadik? :lol: Fiúk édesek.

Vizsgák: pénteki 2 lett, itt kiabáltam örömömben. :lol: Keddit még nem javították ki. :twisted: És még szerdán lesz egy, szóbeli, legalább tudom az eredményét majd rögtön.

Vuk: nincs már minden nap, redukálta magát heti kettőre. Nem bánom. :lol: És mintha az álomszuszékosságom is múlna, igaz most aludtam egy órát, de este fél 12-ig tévéztünk. :lol:

Zsu!
Csütörtökön lesz uhu, már nagyon várom.

KépKép
zsófikukac
 
 


Gröni :P

Én is görcsöltem nagyon sokáig, de csak a méhem. 6-8 hónapig is éreztem, volt, hogy már el voltam keseredve, de mivel a 6 hós kontrollon minden oké volt, megnyugodtam...Nagyon lassan múlt el.

Ticsi, Vicky:

Matyó, vagy kalocsai, már nem is tudom, de leginkább úgy néztem ki alulnézetből, mintha egy fonott kalácsot tettem volna oda... :wink:

Ticsi :lol: töröl, töröl :!:

Aranyérre nekem is a körömvirágkrém jött be.

Vicus :P

Jók a cuccok!

Csajok!

Időközönként felbukkannnak az ész osztók, sztem tegyünk rájuk!
Ez egy őszinte topik és mindent megosztunk. Akinek nem tecc, kapja be 8)

Nem hagy a gyermak kibontakozni, gépelni akar, meg mindig az ölembe ülni, én meg nem szeretem, mert mobilosnetünk van, és nem akarom, hogy mindig előtte üljön!

Kép
bogáncs
 
 


Bogáncs!
:lol: :lol:
kép Lencusról? :roll:

Fenci!
gondoltam, h most már nem adnának oda 8) hogy bírod a fekvést?mikor lesz újra dokker? :roll:

Kukac!
na, akkor már csak 1 vizsga!aztán jöhet a gondtalan pocaknövesztés :lol:
én is csüt-ön megyek uhura :wink:

Kolibri!
március mindjárt itt van :D
Vendég
 


Vicuska, nagyon jók a cuccok!!!Csodaszépek!

Gröni, menj vissza a dokihoz!Az soha nem árt!

Ticsi, nagyon egyformák a gyerkőcök!
Nekem a képen teljesen egyértelmű volt, hogy Árpi szoptatja a bocit! :lol: Mi mást csinált volna vele?

Hajrá kislány baba!!!

Zsófi, gratula a vizsgához!

Pompom, sajnálom a bacit!
Múltkor a gyerekekkel Pompomos meséket néztünk a neten, miután megláttak itt Téged!! :lol:
Vendég
 


Na hali Csajok!

Köszi az aggódást!
Voltunk dokinál, már csak hőemelkedés van az is kicsi! A láztól jöttek ki a hólyagok, ami a legrosszabb ki van száradva nagyon, néztek ma vizeletet tele volt acetonnal! Infúzióra akartak küldeni azonnal, de kértem még egy estét magunknak. Kapott a szájára valami cseppet ami érzésteleniti a nyálkahártyát, és sok szőlőcukrot kell enni, meg sok vizet inni, holnap reggel újra pisi nézés. Persze volt sirás mert igy megint nincs suli 8) 8) 8)
Megijedt, úgyhogy kortyolgat folyamatosan!

Vicus!
Irigykedem egy kicsit jó!

Ticsi!
Nekünk még mindig jó ez a fajta pelusozó!!!



Csajok! Elfelejtettem kinek mit akartam :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Lami, örülök, hogy jobban van Laci!
Mutass példát Neki ivászatból!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.01.19 19:22-kor.
Vendég
 


Tavi!

Most hétfő van, holnap meló , majd a hétvégén :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Lami!
Örülök, hogy jobban van Laci! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Még jó, hogy utólag is lehet szerkeszteni az üzeneteket... :wink:
Vendég
 


Kukackák!

Köszi :lol: :lol: :lol:

Tavika!
Mit szerkesztettél a hozzászólásodon??? :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


estét
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.01.19 19:47-kor.
Vendég
 


ticsi
már értem akkor az égést, de inkább örülj. amig sokat szoptatsz, nem valoszinü a teso. 15 honapos korkülönbséget meg sztem nem az én türelmemenkle és fizikumomnak találták ki, nem beszélve a nem-alvásrol. gondolom, te is igy vagy ezzel. az azért nagyon gáz. még a másfél év csak.-csak, bár én most bekattannék plusz egy ujszülöttel, szoptatás közben nemtom kiszedni a gyereket a virágföldböl.

viki
de jo, hogy alakultok. alfelem nekem is riaszto volt elsö látásra, de most már nem látszik, a hegek is szépen begyogyultak, pedig 2x is volt vágás. aranyér: hát nekem a reparon kenöcsöt ajánlották, lusta vagyok mindig elkezdeni kenni. bár lehet, meg kéne várnod a vérzés végét, nehogy vmi feljusson. kérdezd a védönöt, ha jó a védönőd.

vicus
tényleg szép a hordozó, és kell is bele az ujszülött fwjszükitö. nekünk sanja nem volt benne, és mindig nyeklett a kis feje.

pompom
francba a bacikkal, akkor tovább antibogyo párodnak, vagy mit kap rá?

Lami
és mitöl volt a láz???

fenci
akkorte csodababa vagy, akkoriban azért nem volt olyan fejlett az orvostudomány. neked feleadatod van a világban! méghozzá sok kis tünemény töpörtyű nevelése :lol:

kolibri
miért nem fejezted be a szülésznö képzést? olyan jo vagy pedig a témában.
Vendég
 


Lami, a nevedet! :oops: :lol:
Vendég
 


vicuska! igen elkaptam. :) mi van ha nincs is pém, 10hónap alatt egyszer lett uhuval követve:( nagyon szép babaholmikat vettél:)
csütörtökön kérjél ám fotót, és tessék feltenni!én pénteken megyek kár h nem egy napon, talizhattunk volna:)

zsu! nagyon szoritok, sikerülnie kell!!

pompom! igen elkaptam :) sajnálom, de lassan minden ok lesz, eltűnnek azok a bacik!!!

kolibri!remélem sikerül márciusba összeköltöznötök! :D

zsófi! már várom a fotókat az ultrahangról, azaz a babákról! :D

lami! örülök h jobban van Laci!

velem semmi különös nincs, picit már fáj a mellem:(

KépKép
dike
 
 


Na, két laptető egymás után...több, mint nyugtalanító!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.01.19 19:53-kor.
Vendég
 


áhhh majdnem laptetűm lett! :)

KépKép
dike
 
 


Bocs, dike, szívesen meghagytam volna, ha tudom, hogy jössz!
Vendég
 


Lami :D További jobbulást Lacinak! Nehogy kiszáradjon!!! :roll:

Kukac :D Gratulálok a vizsgádhoz! :wink: Ezt az utolsó akadályt is biztos problémamentesen veszed! :wink: Pocakméret alakul? :roll:

Vicus :D Szerdán megyek uh-ra újabb lepénykukucsra. Aztán dokihoz jövő pénteken. Akkor hozza meg az ítéletet.... :oops: :oops: Neked is lesz csütörtökön uh? Nappali fekvés jól megy - azért ülni is szoktam - éjszaka ramatyul, de még így is alszom 8-9 órát, szóval nem panaszkodom. :P

Kata :D Ez aranyos volt! :D Ezért is "parázom" annyira attól amikor a babáknak a nyakukon van a köldökzsinór. Páromnak is rajta volt, ezért nem tudta anyukája kitolni, így végül császárral született. Szóval lassan én már örülnék a császárnak.... :oops: :roll: Eltűnt a babás vonalzód.... :roll:

Többi hiányzónk? Suzy, Ditke, Mofly?? :roll:

Ja, mérges vagyok. Tenyésztés eredmény még mindig nincs, holnap délelőtt kell telóznom. Mi tart egy hétig? Már tűkön ülök... :?
fenci
 
 


Hali!

Visszaolvastam... :D .

14 vagy 15. cn. Hő 36,6 korán reggel.
Uh:nyh 9,5 mm és szép, 17 mm-es a tüsző...pé előtt.
Nem szdek csak multivitamint, meg néha e vitamint és folsavat. Másra se időm se pénzem most. :?
Jövő hétfőn ismét uh és vv:progi, meg még vagy 2-3-at néznek...de már nem tudom mit...attól teszi függővé a stimu fajtáját...de short lesz valószínűleg.

Látom többen betegek vagyunk. :( Jobbulást mindenkinek!!! :D
Torkom már megint fáj, úgy mint 2,5 hete kezdett fájni, gyorsan vettem méhpempő +C vitamint, megy a multivitamin és a c vitamin, gőzölés...remélem most se leszek betegebb.

Zsúfolt volt ez a nap amúgy mert Debrecen előtt még útbaejtettük az egyetemet, 2x vizsgázott ma a párom Miskolcon, mindkettő sikerült! :D Szóval végre jó napunk volt! :lol:
A bolt amúgy a panel aljában van, és a héten zárva...hogy párom le tdjon végre vizsgázni.De eddig bejött. :D

Kávéfőzésről annyit, hogy tegnap hoztam fel 3 in 1-t, miután tegnapelőtt meg a kávédarálás végződött csúfosan:nem jól csavartam össze a dolgokat gondolom és mindent elmborított a darált kávé. :lol:

Pusszantás!
vizkriszisback
 
 


Fenci, édes lehettet a kisfiú, aki a köldököddel foglalkozott. :) Nekem első emlékeim egyike, hogy anyum hasát simogatom, benne a tesómmal, és asszem annyira lefoglalt az a gondolat, hogy van ott benn valaki, hogy addig nem is jutottam el, hogy hogyan került be oda az a valaki, na és hogy hogyan jön majd ki. :)

Ticsi, a mérleg kiakadása esélyes. :) Igen, ott születtem én is.

Vicus, semmi gond hogy eddig n-el írtad a nevemet. :)
Most tovább kúrálódik antibiotikummal a párom, na meg mindenféle gyógynövénnyel, amit én tukmálok rá szegénykére.
Na de jó hír: a kutyus jobban van. :)

Kolibri, én már erre a ciklusra is össze vagyok szedve. :)

Zsófi, spanyolt tanulok. Pár év múlva készülünk külföldre, és hát nagyon nem fog ártani. Na meg amúgy is imádok nyelveket tanulni.

Tavi, én is nézek pompomos meséket néha. :) Na meg Vukot, kockásfülű nyulat, kisvakondot, miegymást... jo kis nosztalgiázás. :)

Kata, igen, újabb kör antibiotikum jön, csak most hosszabb ideig tartó. Makacs dolog ez a prosztatagyusz. :?

Krisz, jobbulást!
Vendég
 


Sziasztok!

Holnap jövök, s visszaolvasok. Ma már nem bírok,leragad a szemem. :oops:

Jó éjt!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


kukac! gratulálok a vizsgáidhoz, ügyi vagy!!!

krisz!! szerintem ezek jó eredmények!!!v nem??párodnak gratulálok a vizsgáihoz! neked pedig jobbulást!

pompom! szupi h a kutyus rendben van!!!! :) gyulladás mondjon máááááár le!!tömd is a párod! :)

én nagyon rosszul aludtam az éjjel, rengetegszer fent voltam, 5 kor meg voltam fuvarba, most kávézok, és félkor indulok zircre fuvarba. úúúúgy utálok arra menni tök hosszú meg rossz az út :cry: párom meg ment helyettem este 11kor meg éjjel 1kor, szegénykém, most még alszik de mindjárt kel és megy rendőrségre szolgálatba.

KépKép
dike
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Bocsi, Lányok, félévzárás...... :?
Tegnap 1-től 5-ig értekeztünk. :roll:
Itthon meg megpróbáltam kibogarászni az autótörlesztéses papírokat/utalásokat/befizetéseket...... Két óra múlva feladtam. Asszem áttérünk a csekkre, mert az legalább áttekinthető.

Jó sokat írtatok tegnap!!! Helyes! :wink: Éjjel/este még gyorsan átolvastam, írni nem volt erőm.... Meg kezdődött a gyilkos elmék! :D

Most meg megint mennek kő......
Kép

KépKép
zapáné
 
 


...mennem....

KépKép
zapáné
 
 


Jó reggelt!(vagyis jobbat)

Ez a nap se lesz az enyém, megint nem aludtam jól, csak forgolódtam.

Vicuska :D

Nagyon szuper dolgokat vettél. Ha kinőttétek továbbpasszolod nekünk? 8)
Várom majd a képet.

Zsófi :D

Ügyi vagy a vizsgákkal, majd teszel képet az Uh-ról?

Lami :D

Örülök, hogy jobban van Laci.

Tüncsi :D

Tudom én, hogy nem nekem szántad a soraidat. :lol:

Csajok, köszönöm mindenkinek a drukkokat.A napokat nem tudjátok előrébb tolni? :roll: :oops: Sehogy nem akar haladni az idő.

Megyek dolgozni, jók legyetek!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sziasztok!

Teljesen kivagyok! :evil:
Ha most sikerült volna is teherben maradnom, most tuti elmenne a picúr. 1600 kg árut pakoltam kézzzel egyedül. Mindíg reggel jön az áru, és a kollégák csak 10 után szállíngóznak be. A 4-ból 3 végeznek fizikait. Ebből kettő lesérült ( sport baleset) és otthon vannak. Jó mi?

Bocs, de szétrobbanok.
kolibri28
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?