Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Köszönöm a sok gratulációt! :)
Most még kicsit azt sem tudom merre vagyok arcal, mert egyedül vagyok itthon és még nem megy minden úgy ahogy kéne... Tejem még nincs :cry:
Ha rendeződik az életünk visszaolvasok. Remélem még ebben a században! :)
Krisztának hatalmas gratula!!!!!!!!! :)
Puszi mindenkinek!

Kép
kira76
 
 


Kira!

Javaslom hogy sokat tedd mellre, és maszírozd a melled, ha pedig beindul a tej, More Milk kapszula és Lakto herb tea, illetve ananász lé (ezt a védőnőm mondta).
Puszi nektek :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Régi 'betolakodó' vagyok, és csak a babakocsinkat hirdetném, amennyiben érdekel valakit közületek:)

Egy jó állapotban lévő Bébé Confort Twin Club iker babakocsiról van szó. Az ülések majdnem vízszintesig dönthetők. A nagy napfénykupola szinte az egész ülést beteríti. Nagy kerekei és kiváló rugózása van, ezért terepen is jól tolható. Az ülések minden irányban variálhatók: egymással szemben, háttal és egymás mögött. Olyan széles, mint egy egyes kocsi, így minden boltba befértünk vele.
A kocsihoz extraként adok két autósülést is(szintén Bébé Confort márkák), amelyek egy mozdulattal rákattinthatók a vázra. Az ár így együtt értendő: váz, két ülés, két hordozó. Sajnos ehhez a kocsihoz nem volt esővédőnk.Ár:50.000,-Ft, képet szívesen küldök e-mailen.

érdeklődni:numm@freemail.hu

Kép
numato
 
 

 
 

Sziasztok!

Az éjszakánk valami dráma volt....összesen aludtam 5 órát.
Óránként szopi volt. :)

A mai nap már sokkal jobb, eszik és alszik :)
Kíváncsi vagyok a folytatásra.....:)

Kira!

Csak ismételni tudom magamat.....Ne idegeskedj! Nem tesz jót!
Hogy hogy nincs még tejed? Hisz bent sikerült valamennyit produkálni?

Képeket később teszek, mert át kell konvertálni, és arra most nincs időm.

Kép
nika28
 
 


rilla,
írok itt is :)
Szóval elvileg ugye az utolsó menzi napjától 40 hét, de ez feltételezi, hogy 14 napnál van a tüszőrepedés, mivel a babák 38 hét után születnek meg (persze csak nagy általánosságban...).
Szóval a legpontosabban akkor számolsz, ha a megtermékenyítés napjából kivonsz 14-et, és azt adod meg a kalkulátornak mint "utolsó menzi". (Tehát dec 2 - 5 - 14).

kira,
kitartást és sok türelmet, tegyed sűrűn mellre (2 óránként), és bizti meglesz az eredménye!!

witch,
a táblában a terhességi hét alatt a betöltött hetet értjük, vagy azt, amelyikben épp járunk?
Csak elvi síkon érdeklődöm, mert a 12 hetes UH előtt még nem merek bekerülni... :oops:
De majd utána!! :)

Kép
bikmakk
 
 


Bikmakk!

Én azt szoktam írni amiben jártok. Ne aggódj, semmi gond nem lesz :) Nyugi :)

Nika, Kira!

Nekem sem semmik az éjszakák, eszik rendesen a csaj, csak 1 órát büfizik, mert irtó mohó, és fáj sokat a poci.. Nem tudom előbb letenni...
Ja, és a változtatosság kedévért meg is fáztam.. Fáj a torkom :cry:

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Rilla!
Most már biztos rendben lesz minden. ezek szerint a babád gyorsan összezsedte magát és úgy döntött hogy szeretné ha ti lennétek a szülei.

Noki!
Nekem is mindig kifolyt az utro, utána meg a folyás amúgy is normális. igaz én is megijedtem az elején. Reggel amikor felkelek mindig kijön egy kisebb adag fehér lötty -bocsi ha undorító vagyok, de ez van. Akkor van baj ha más színű, szúr, viszket, ég ott lennt.

Kira!
Kitartás! És no stressz!
Biztos lesz ott tejecske!
Védőnő nem segít?

Nika!
5 óra pihi már azért jónak számít, nem? (Mondom én, aki jelenleg 10-12 órákat alszik :D , de majd eljön az én időm is amikor ennek a töredékét fogom aludni :D )
Örülök hogy van tejed és tudsz szoptatni.
Én is nagyon szeretnék majd.

Lányok!
Ti levetetitek vagy levetettétek a köldökzsinórvért?

Holnap megyek dokihoz, remélem minden oké lesz, szorítsatok!
Ma para napon volt: este 8 után bekajáltam kb negyed kiló vagy még annál is több sült gesztit-nagyon szertem-, aztán úgy feszült a hasam hogy majdnem kipukkant. Este emiatt lelkiismeretfurdalásom is volt, eszembejutott minden rémtörténet koraszülésről, stb. Ma meg félrenyeltem, majd megfulladtam úgy köhögtem, illetve álltam fel a géptől és a lábam meg beakadt egy sz*ros zsinegbe vagy kábelbe és jó nagyot rántott az egyik lábamon, de szerencsére nem estem el, de azért megrántott.
Eddig annyira nyugis voltam, most meg mintha összeesküdtek volna ellenem az elemek.
Remélem holnap megnyugatat a doki és nem leszek megint paragép.

Kép
vucuska
 
 


Witch!
Van az a homeopátiás szer hogy Occilocossilum, tuti nem így írják pontosan, de valami hasonló. Ezt elméletileg te is szedheted, mint szoptató anyuka. Nekem ez egy éjszaka alatt elmúlasztotta a torokfájást!
Jobbulást!

Kép
vucuska
 
 


Vucuska!

Köszike, a dokimtól kaptam egy másik homeopátiás bogyeszt, remélem segít, meg vizesruházom a torkom...
Én is sokat aludtam szülés előtt, azóta visszasírom azokat az időket :)
Vigyázz magadra, most aztán nagyon, sok sok pihi... Nem lesz gond...
A köldökzsinór vért szerettem volna levetetni, de sajnos nincs rá sok százezrem, én egyedül vállaltam a babát, és ami tőlem tellett midnent megkapott, sőt, szerintem többet is mint más családban élő gyermek, de ezt az egyet nem tudtam megadni neki... Sajnos.

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Nika, Kira, Kriszta
Gratulálok a babákhoz, sok boldogságot kívánok!


Rilla
Üdv. itt! gratulálok neked is, ne aggódj, most már minden rendben lesz! :wink:

Nem nagyon van időm leülni a gép elé, azért nem jöttem. Egyébként minden oké, Zorka még mindig ügyi baba és szerencsére nem hasfájós (kopp-kopp). holnap már 1 hónapos lesz, megyünk a védőbe méreckedni. Ha tudok jövök és megírom mennyit nőtt :D
bessy76
 
 


Normális esetben a varratszedést megse lehet érezni. Witch,szia még múltkor akartam kérdezni,hogy Kriszta simán szült?nem is tudtam,hogy egyedül vállaltad a babát,a pároddal mi lett?vigyázz magadra,szia

mó73
 
 


Witch,neked mennyi ideig volt lefagyasztva a bébid?és van még?nappal mennyi időnként eszik a pici?éjjel nagyon sűrűn fönt van.hogy bírod?nekem annyi szerencsém volt,hogy nem éjszakáztam egyikkel sem.egyedül Alexom ébredt egyszer éjjelente,de ő se sokáig. szia

mó73
 
 


Bikmakk !

Újra készítettem a vonalzót a dátummal, azt hizsem így már kb. stimmelek ! :roll: De azért a biztonság kedvéért inkább majd megkérdezem a Tanár Úrat, hogy ez a hét/nap hogy jött ki neki, mert ez most az ő számolása szerint van (bár akkor a szülés idejét nem számolta ki jól ).
Írtam a másik topikba is, de szerintem inkább ide írj !

Vucuska !
Nagyon remélem, hogy velünk marad a picink, de hát ha eddig ( a legnehezebb időszakot ) kibírta, akkor szerintem/remélem már nem lesz gond.
Hogy bírod a pocakosodást 2 babóval ? :lol:

Witch !
Írtad, hogy egyedűl vállaltad a babódat...ha nem vagyok tolakodó, meg szabad kérdezni, hogy miért egyedül, hol van az Apuka ?

Bessy !
Remélem Téged is megismerlek majd ! :)

Kép
Kép
rilla_
 
 


Rilla!

Lehet hogy a Tanár úrnak azért jött ki más dátum, mert ő az uh, méretei alapján állapította meg a magzat korát és nem a naptár módszer szerint. Ilyenkor lehetnek eltérések.
A Tanár Úrhoz fogsz a továbbiakban is járni?
Köszönöm, egyenlőre jól bírom és nagyon élvezem a várandósáot, különösen azóta hogy már rendesen mocorognak odabennt. Olyan édik. Majd te is hamarosan megtapasztalod. :wink:
A sétákat már nem igazán bírom és estére mindig feszül a hasam. Elhatároztam hogy a vacsiknál most már mértéket fogok tartani. Ez tegnap sikerült is és nem feszült annyira a hasam, mint tegnap előtt amikor degeszre ettem magam sült gesztivel.

Kép
vucuska
 
 


Momó!

Krisztával még nem sikerült beszélnem, mert ki volt kapcsolva, de majd hívom...
Januárban volt leszívás, és májusban kaptam őket vissza, még van két bébim fagyasztva...
Az én kincsem 2-3 óránként eszik, de van hogy 1,5 óra után üvölt... Éjszaka 3-4 óránként kel enni, de a 3 óra a stabilabb. Csak az a baj, hogy 10 perc alatt megeszi a kajcsit, és utána 1 órán át büfi van...
Szerencsére anya sokat segít, de nehezen bírom. Én dolgozok is mellette, és most van áfa, évvége. Könyvelőként ez elég nehéz...


Momó, Rilla!

Én eleve egyedül vágtam bele, sperma donorral. Az endometriózisom miatt volt egy éven belül két műtétem, van egy leállt petefészkem, és a másik oldalt meg kivették a petevezetékem. Sajnos a betegségem elég indok ahhoz, hogy a törvény által engedélyezve belevághassak... Most a császár alatt is volt gond az endóval. Tele volt a pocakom vele.. Pedig egyetlen gyógymód a terhesség. Bár én nem a gyógyulás miatt vállaltam manót, hanem mert meddőséget okoz, és ha most nem szültem volna kitudja lehetett e volna később babám...
Így belevágtam...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


szia Witch.akkor jó,hogy belevágtál.jól tetted.és még később tesó is lehet.és ilyenkor a donorról semmit nem tudsz???te választhattad valami elképzelés alapján?

mó73
 
 


Momó!

Sok mindent tudok a donorról, csak képet és nevet nem...
Amúgy ezer féle dolgot...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Vucuska !

Még nem bocsátott el a Tanár Úr, de úgy gondolom, hogy a terhességem alatt végig fogok hozzá járni, mert nagyon jó szakembernek tartom.
Én Sopronban élek és itt is fogok vizsgálatokra és terhes gondozásra járni, de mellette a Tanár Úrhoz is megyek majd, mert Sopronban sajnos nincs minden vizsgálat és a gépek sem túl szuperek....inkább a tutira megyek.
Én is elhatároztam, hogy vacsikra mértéket tartok : nem eszek kenyeret, hanem inkább zöldségeket, gyümölcsöt, főtt tojást, ilyesmiket, na de persze nem tudom mindig megállni. :roll:
Mikor kezdtek el mocorogni a bébik ?

Witch !
Nekem is endometriózisom van, de én nem nagyon hiszek benne, hogy a terhességem után elmúlik, mert eddig nagyon sok gondom volt vele.
Becsüllek, hogy így egyedűl bele mertél vágni az anyaságnak és hogy egyedűl végigcsináltad a lombikprogramot !
És nagyon drukkolok Neked, hogy a kisbabád mellé megtaláld a tökéletes társat és apát !!

Kép
Kép
rilla_
 
 


Sziasztok!

Megjöttem a dokitól.
Mindent rendben talált: zárt a méhszáj, picik szivecskéje dobog.
Most egymás mellett feküdtek: az egyik bal oldalon függölegesen fejfekvésben, a másik jobb oldalon, neki fennt van a fejecskéje.
3 hét múlva kell mennem terheléses cukorvizsgálatra és 4 hét múlva kell megint mennem dokihoz.
Most már el kell kezdeni szedni azt a bizonyos magnézium port, ami késleltetheti a koraszülést.
Próbálta a doki kideríteni a nemüket: az egyiknél 90% kuki van, a másiknál 80% nuni.

Rilla!
Szerintem majd te is megkívánsz esténként ezt-azt. :D
Egyébként rákérdeztem a dokimnál és azt mondta ez nem árthat a babáknak. Egyszerűen ha sokat eszem a gyomromat nyomja a méhem és az okoz kellemetlenséget.
Én már a 15. héten éreztem apró buborékokat, pillangókat, aztán a 19. héten kopogtattak először. Tulképp ahogy a könyvben meg van írva.

Kép
vucuska
 
 


Sziasztok!

Vucuska, mi volt a dokinál??? Tudjátok már a másik baba nemét?

Nika, ha lesz egy kis időd, mesélnél a szülésről és a körülményekről? Előre is köszi!

KépKép
süni76
 
 


Na, előbb írok, előbb jössz. Már ne is válaszolj! :D

KépKép
süni76
 
 


Vucuska!

Nem lenne probléma, ha az 5 óra egyhuzamban lett volna, de ez összesen volt ennyi. :)
A múlt éjszakánk is hasonlóan zajlott....este 11-től 5-ig tik-takban virrasztottunk apával. :(

Witch!

Nálunk az a gond, hogy nem megy a böfi. Most is egy órán keresztül sétálgattunk mire sikerült, ha meg nem megy akkor meg görcsöl a pocak.
Éjjel már attól féltem, hogy elalszom és kipottyan a kezemből, annyira fáradt voltam. :(

Süni!

Amint lesz több időm megírom a szüléstörténetemet.
Elől járóban annyit, hogy én sajnos mind a két szülésformát megtapasztalhattam, hisz simának indult, csak a pici méretei miatt lett császár. :(

Kép
nika28
 
 


Nika, Kriszta!

Hatalmas gratuláció nektek, a babákhoz meg nagyon sok boldogságot kívánok mindkettőtöknek!!

"A szépség mindenütt ott van, nem rajta múlik, hogy nem látjuk meg."
(Rodin)
rony77
 
 


Rilla!

Nekem az endó miatt volt egy kis gond a császárnál. A dokim nem részeltezte, de a hathetesen megkérdezem, azt tudom, hogy suttogtak a dokik... Állítólag tele voltam ednóval...

Nika!

Mi is most kezdünk beletanulni, de minimum egy óra a büfizés... Én is jártam úgy éjszaka, hogy most ájulok el, tudom mit érzel. Az én kincsem meg főleg éjszaka kakkant, és ugye a pelusozás is ott van. Szóval boldog lennék, ha egyhuzamban 2-3 órát aludhatnék..., de nem baj, lesz ez jobb is :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Vucuska !
Nem lenne semmi, ha egy kisfiad és egy kislányod születne, gratulálok !!!!! :D :D :D
Azt hittem, hogy már korábban lehet érezni a baba mozgását, jó kis türelemjáték a terhesség ! :)

Witch !
A lényeg, hogy minden rendben volt végül a szülésnél .....
A másik topikban láttam a képeidet, gyönyörű a kisbabád !!!

Lányok !
Tudnátok segíteni, hogy a 3. hónapban milyen kötelező és ajánlott vizsgálatok vannak ?

Kép
Kép
rilla_
 
 


Rilla!
Mi is örülnénk a vegyes párosnak, de az egészség a legfontosabb.
Hidd el nagyon gyorsan telnek a napok, hetek, hamarosan te is érzed majd a mocorgást. Addig is élvezd ki hogyte mocoroghatsz, mert utána már nem lesz sok lehetőséged rá. :wink:
Mi a 12. héten voltunk kombinált teszten az Istenhegyin. A nőgyógyászom rögtön magzatvízvételre akart küldeni a lombik miatt, de én anno megkérdeztem Zekét hogy ő mit javasol és ő ajánlotta az Istenhegyin a kombinált tesztet. Mivel dokim és Zeke ismerik egymást ezért elfogadta a javaslatot hogy akkor kezdjünk ott. Dr Hajdú Krisztinához küldött. szóval a kombinált teszt során lecsapolnak egy kis vért majd jön az uh, ahol aprólékosan megnézik a gyerkőcöt 2D-s és 3D-s uh-n. Majd kb 2 óra múlva szólít a genetikus aki átadj a végleges eredményt, amin az szerpel hogy mekkora a valószínűsége a Down kórnak és a 18-as meg nem tudoménhanyas triszóma eltérésének valamint magzati adatokat (méretek, méhlepény elhelyezkedése, stb) Az a jó hogy még aznap megkapod az eredmény és nem kell görcsölnöd napokig. Mivel szerencsére jók lettek az eredményeim ezért nem kellett mennem integrált tesztre, amit a 16. héten csinálnak -azt hiszem és ez már talán tartalmazza az AFP vizsgálatot is. De a gendiagnosztika.hu honlapon többet olvashatsz erről.
A 3. hónapban volt még teljes vérkép, vizelet vizsgálat, EKG a háziorvosnál, valamint elmentem fogorvoshoz is.
A védőnővel is érdemes felvenni a kapcsolatot.
Azt hiszem ennyi vizsgálat volt nekem.

Kép
vucuska
 
 


Sziasztok!

Sajnos most nincs időm visszaolvasni, de Mindenkinek Gratulálok!

Witchnek köszönöm, hogy tartotta a kapcsolatot velem, és még mindig nincs netem, így nem tudom, hogy mikor fogok tudni jelentkezni.

Emmanuel jól van, nagyon jó kisfiú.
Egy képet mellékelek róla. Lányok nagyon boldog vagyok, ahogy gondolom, hogy Ti is!

Kép

remélem, hogy hamarosan jövök és visszaolvasok!

akik még a szülés előtt vannak! Nekik üzenem, hogy mindent megér! :)

Sok puszi
Kriszta
tubikriszta
 
 


Kriszta!

Gratulálok mégegyszer :)
Csodálatos a kis Emanuell :)
Majd igérem hívlak, csak nekem sincs nagyon időm...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


szia Kriszta!gyönyörű a kis Emanuel!!!!még egyszer GRATULÁLOK!

mó73
 
 


Kriszta
Még egyszer nagyon gratulálok a Bébidhez.
Nagyon szép Baba :D

Szeretnék megint kérdezősködni tőletek ha nem gond :oops:
Szedem a Magne B6-ot 3x2-t,de a pocakom egy ideje mégis annyira görcsöl...olyan mint mielőtt megjönne a menszeszem....és lent fáj....
Most már a derekam is társult a fájáshoz.....és egy kissé betojtam ettől :oops:
Egész nap pihenek,tehát nem erőltettem meg magam :roll:
Bocsi,hogy ilyen paramami vagyok,de aggódok :cry:
Köszi előre is a választ!
Noki

Kép
noki&potyi
 
 


Noki!

Nyugi, én egész terhesség alatt görcsöltem. Sok pihi, Magne B6, és beszélj a dokival nem kell e több magnézium. A derekad meg azért fáj, mert tágulsz...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Imádlak Witch!!!
És nagyon köszi a segítséget!

Kép
noki&potyi
 
 


tkriszta, kira
GRATULÁLOK az újdonsült kismamiknak! Kriszta, nagyon szép a babád, a kép alapján jó nagynak tűnik. Vigyi magatokra

Amúgy nálam minden téren tiszta para van, azért nem is jelentkezem, nem akarok senkit elijeszteni. A terheléses cukrom 7,4 lett és diétára fogtak, ja előtte még az AFP-m is magas lett. De az Istengyegyi úton kissé megnyugtattak, oda szerintem érdemes elmenni. Bennem az tartja a lelket. Most meg állandoan keménynek érzem a hasam, nem görcsölök, meg érzem is a mozgásokat, de mindig keményedést, feszűlést érzek. Ezért tökre félek hogy befektetnek a kórházba. Természetesen pihenek, fekszek, itthon mindent megcsinálnak helyettem. Nem is panaszkodom tovább. Reménykedem hogy minél tovább bírni fogom.
juzsika
 
 


Sziasztok!

Tettem fel képeket.
A vonalzóm alatt meg tudjátok nézni a fotóalbumban. :)

Kép
nika28
 
 


Kriszta!

Nagyon édes a kis Emmanuel. :)
Gratulálok! :)

Kép
nika28
 
 


Nika!

Megkuksiztam a manót, nagyon szép :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Witch!

Köszi! :)

Kép
nika28
 
 


Nika
Gyönyörű a kisfiad :D
Nagyon Gratulálok Nektek!
És a legjobbakat!!!!

Kép
noki&potyi
 
 


szia witch! azt szeretném kérdezni,hogy neked hányat ültettek be?? most más téma:a fiam volt nyáron diákmunkán,akkor az adóbevallásának a határ ideje február vagy május?és most már bármikor belehet adni vagy csak a határidős hónapba?ha tudsz válaszolj,szia

mó73
 
 


Momó!

Nekem két babót ültettek be...
Az SZJA bevallás határideje május 31, de én általában már februárban beadom, elvileg jan. 31 után be lehet már adni, vagy akár előbb is ha minden papír megvan...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Noki!

Köszi! :)

Kép
nika28
 
 


Witch,köszi az információt! Én még tartozom neked.Tudod nyáron megbeszéltük,mikor odaadtad a festéket.Megígértem,hogy a picidnek veszek valamit!Ha nem is tudok eljutni föladom postán.Megírod a pontos címet privibe,mert már nem emlékszem.Vagyis légyszíves iwiw-re írd,mert azt jobban megtalálom.puszi

mó73
 
 


Juzsika!
De jó hogy jelentkeztél! :D
Gyere többet ha tudsz!
Az én hasam is egyfolytában kemény esténként, feszül rendesen. (Különösen ha még be is kajálok :D Mivel ilyenkor a méhem a gyomromat is nyomja.) Azt hittem ez a haskeményedés. De mondtam a dokimnak és azt mondta hogy ez normális. Növekszik, tágul a méh. A keményedésre , azaz a méhösszehúzódásokra azt mondta hogy az olyan mint a mensis görcs és még abból is napi 5-6 normálisnak számít. (Mondjuk ilyenem még szerencsére nem volt.)
Szerintem beszéld meg ezt a dolgot te is a dokiddal, engem is ő nyugatott meg.
Amiket leírtál szerintel normális jelenségek.Biztos minden oké.
Nekem csütörtökön mondta mondta a doki hogy mostantól 4 órát lehet aktív állapotban, a maradék 20-ban meg pihiznem kell.
Mennyi lett az AFP-d? Szerintem amiatt se izgulj. Ahogy hallottam annyira fars és téves értéket ad ez a vizsgálat hogy néhány országban már nem is mérik. Helyette van a kombinált teszt. Gondolom neked is azt csinálták az Istenhegyin.
Pihenj sokat és élvezd a babavárást!
Te most hanyadik héten vagy?

Kép
vucuska
 
 


Ezt ma fényképeztem....
Sok a gondja a Drágámnak :) Kép

Kép
nika28
 
 


Nika,Witch
Nálunk is ez volt a probléma.Boti hanyatt fekve aludt és hát büfi nélkül tettem le akkor fél óra múlva sirás,aztán oldalára fektettem és kitámasztottam kicsit jobb volt a helyzet.Ismerősők tanácsolták,hogy tegyem hasra úgy aludjon, nekem bejött.Botinak szerencsére csak kicsit fájt a pocija én adtam az Infacolt és az használt.Állítólag az Espumisán csepp hatásosabb és piciknek is adható.Ha nem akartok ilyen szereket használni marad a masszázs és a torna.
NIka nagyon édes a kisfiad :D
Witch neked még nem is írtam,hogy tiszta anyukája Jamina :D
gabicsibe
 
 


Gabi!

Köszi! :)
Mostanra normalizálódni látszik a helyzet.....néha már sikerül büfizni. :)
Ő is oldalt alszik, a doktornő mondta, hogy ne rakjam még hasra a köldöke miatt.

Kép
nika28
 
 


Vucuska !
A kombinlt teszt az, ami 28 000 Ft-ba kerül ??
A haskeményedés mikortól kezdődik, mert nekem esténként úgy megnő a hasam, reggelre meg mindig visszamegy !? Ez normális ?

Tubikriszta, Nika, Witch !
Gyönyörűek a babák !!! :lol:

Bikmakk !
Merre vagy, jól vagy ??

Kép
Kép
rilla_
 
 


LÁnyok!
Nagyon édesek a babák!!! :D

Rilla!
Igen, a kombinált teszt 28e Ft (ebben benne van a vérvétel, az uh és kb 2 órán belül meg is kapod az eredményt)
Nekem is estére mindig nagoybb a hasam, reggelre meg lemegy.
Tudomásom szerint a haskeményedés az a méhösszehúzódás, azaz amikor menstruációszerű görcseid vannak pár másodpercig. Ilyenem még nem volt, de ebből napi 5-6 természetes.
Nekem feszülni szokott a hasam, azaz kemény szokott lenni, amit a növekvő méh okoz, ez általában estére jelentkezik. Egyébként okozhetja még fáradság, teli gyomor (a gyomrot nyomja a méh).
Én is után a jártam ezeknek a doklgoknak, mert nekem se volt tiszta hogy mi az a haskeményedés, melyik érzés természetes és melyikkel kell dokihoz fordulni.
Az esténkénti hasfeszüléseim (kemény has) kb 15. héttől kezdődhettek. Talán akkor kezdett el nőni úgy igazából a hasam.

Kép
vucuska
 
 


vucuska
köszönöm a hasznos infokat. még görcsöket nem érzek, remélem nem is fogok még. most a 28-dik hetet kezdtem pont ma, uh éppen csak egy kicsivel vagyok előtted. az AFP értéke 4,54 Mom volt, de uh-on a gerinceket látták és nem volt gond. amúgy én szinte egész du-án pihenek, még délelőtt tök jól elvagyok. még majd néha kérdezek ha nem gond.

nika
gartula a kisfiadhoz, nagyon aranyos.

gabicsibe
de jó neked, már tiszta nagy fiad van!
juzsika
 
 


Kriszta!!!!!!gyönyörű a kisfiad!!!

mó73
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?