Új privát üzeneted érkezett!

Csajok!

Itt vagyok Pécsen, oszt szobafogság. Itt a hegyen is városban is jégpáncél minden!

Fencike :P

Bejött, amire figyelmeztettél...

Gyugyi :P

LCDL sikerült lánykádnak? Mennyit gyúrsz, hol, mikor :lol: Érdekelnek a részletek.

Zsu :P

Így van, most k...nagy mázlid lesz!!!!!!!!!!!!!!!!

Sleepin :P

Mi a helyzen alsófertályon :wink: :lol:
Tényleg szép súlyban van Bende, én is pont néztem.

Persze felébredt a kölök...pussz

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


ezért most rövidebb leszek:

nagyon szép helyen voltunk, jó volt a szállás meg minden...esténként kareokizni voltunk egy bárba, activitiztünk, kártyáztunk,kekszeltünk:). utolsó 2 nap béreltünk snowboardot és 2 nagyot burultam, fáj minden porcikám, a nyakam alig bírom megmozdítani :( egy bibi volt h nem tudtam elvonatkoztatni a baba témától, meg attól amit multkor leirtam folyton a fejembe volt. :(
szerintem volt már pém, mert nyák volt, de majd holnap leellenőrzöm a hőmérővel.

pompom, zsu! hajráá most sikerülni fog :)

mindenkinek nagyon szép a babája! :)

ne hari de már elfelejtettem ki mit, kivel mi történt mert olyan sokat irtatok, én meg nem jegyzeteltem :)

majd szép lassan irogatok.

képet teszek ha tudok, iwiwre nem tudtam, de a myvipre igen,

KépKép
dike
 
 


Fenci
Nekem a terhesség alatt nem repedt látványosan. Kenni nem bírtam, mert nem bírtam elviselni a krémet rajta. Szülés után kb 1 hónappal, mintha direkt szétvágták volna a hasam tetejét...és azóta csak szaporodnak a csíkok.

Dike
Javaslatom a sokat írok, de elszálltra. Mi is kinlódtunk vele anno, de Gyugyi megtalálta a megoldást. Mielőtt elküldnéd, ctrl a, ctrl c...és ha mégsem ment el, csak nyomsz egy ctrl v-t és újra küldheted!
A másik megoldás, amit Tüncsi ajánlott, megírod wordben, és ctrl a ctrl c ctrl v-vel bemásolod...így meg tudod várni,hogy megjelenjen, és csak utána csukod be a wordot...nekem sokat használt, azóta nem rágom a kefét!

Kép
ticsimû
 
 

 
 

lányok, sajnos egy képet sem tudok feltölteni mert mindegyik nagy :(

KépKép
dike
 
 


neeeeeeeemmmmmm Lányok!!! Védekezünk!!! Még baromi korai lenne, legalább is ahogy Fiamat ismerem. :) Csak kíváncsi vagyok, vajon mi ez... Megjön vagy sem??? :)

Dike! Üdv. itthon, kicsinyíts! :)

Nevek-felnőtt nevek... mi is filóztunk ezen a Bendegúznál, merthát ugye felnőttben elég "fura", de úgy voltunk vele, hogy Bendének is lehet szólítani, úgy meg már komolyabb. Na azé' Orália súlyos! Málna tecc nekem, meg a Napsugár is, de nem adnám...

Képzeljétek el, tegnap este 8kor egyszercsak megállt a szomszéd előtt 1 tűzoltó meg egy mentő. Be voltunk tojva, mi a franc lehet. Azt láttuk, hogy nem oltott, a kislány ült be egyedül (magától) a mentőbe, de se szülő, se senki... el is vitték, majd fél óra múlva ment el a tűzoltó is. Végig azt hittük, CO mérgezés, de késő este kint beszélt az apa egy másik szomszéddal és valami rohama volt a kislánynak. Basszus, ilyenkor az ember magához szorítaná a gyereket aztán el sem engedné... Nagyon rossz volt látni, hallani... Amúgy jól van a kislány. Apropó Gyugyi, srác hogy van???

Ja, ma meg egy okos furgonos kipróbálta hogy csúszik az út (30as övezet, mellékutca) és nekiment egy álló autónak... okos...

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin!

A szomszéd se hitte el, hogy csúszik a kocsilejáró! A málnabokor fogta meg! :D
A párom azt nézte, vajon meg tud-e állni a kerítés előtt! Az beton! :D

Aszonta elég rémült arcot vágott...mikor reggel elment még nem volt eső, aztán sitty sutty!
És legalább hagyott az ipse telószámot, vagy lelépett?

Kép
ticsimû
 
 


Dike

Painttel kicsinyíts!

Kép
ticsimû
 
 


analfabéta vagyok a számítógéphez, majd a barátnőm segít...

KépKép
dike
 
 


vagyok ismét. átköttettük a netet, laptopomon még nincs net, most párom gépéről nyomom - amíg észre nem veszi.... :lol: :lol: :lol:

Kata :D Te figyumááá, lehet én vok lüke, de milyen röntgenen voltál Te babásan?????? :oops: :shock: :roll:
Igen, Princzike IR-es, beszéltem vele telón, ő is szedi a metet. Mondtam neki, hogy gyűjjön és írjon, csak mostanság el volt havazva. :roll: Fenci néni megmondta neki a tutit meg az endokrinológus telszámát és láss csodát. Legalább már jó úton van.

Ticsi :D Na ez is durva amit Te írsz, hogy nem ugyanott látták a lepényt a dokik.... :shock: Szülés után repedt a pocid, ne mááá?? :shock: Jaj, akkor utána is fogom kenni. Ilyenről még nem is hallottam... :roll:

Dike :D Nagyon jól hangzik a programotok, szuper lehetett a síelés, gondoltam Rád! :wink: Várjuk a fotókat! :wink:

Sleepin :D Gyűlölöm az ilyen janikat, aki azt hiszi, az ő kocsija nem csúszik csak másé. Bassza meg. gondolom betétkönyvet nem hagyott.... :evil:
fenci
 
 


Kata!
Nem haragszom meg. :lol: Az a lényeg, hogy nekem és a férjemnek tetszik és senki másnak a véleménye nem számít! :wink: :lol: Mindenkinek más tetszik. és én el tudom képzelni, mint menő sztárügyvédet ezzel a névvel is! :lol:

Fenci!
Már értem, csak tegnap hulla voltam, nem tudtam követni!! :lol: A lényeg, hogy minden rendben lesz!!! :lol:

Vicuska!
Ne is menj ki, nehogy eless. Tesóm se ment ma el dolgozni. És a férjem is itthon maradt. Itt is jégpáncél már hajnal óta.

Dike!
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat!!!

Zsu!
Hát az nem is kérdés, hogy sikerülni fog! A vonalzód pedig tuti szerencsét hoz! :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Ritkán vagyok gép előtt, találtam egy jó kis konditermet, szauna is van.Kipróbáltam, tetszik, és hetente háromszor fogok járni.A másik két napon meg főzök.Úgysem történik velünk semmi, nincs nagyon miről írni.
A munkahelyemen nagyon sok a változás, úgyhogy eléggé lemerülök estére.De azért mielőtt lefekszem, mindig megnézem, hogy kivel mi van!

Gröni, örülök, hogy ilyen jól vagytok, már nagyon várom a találkozást!
Szóljatok, hogy mikor hova menjek, és repülök!

Bocs, hogy nem írok mindenkinek!
Vendég
 


Most csak gyorsan:
Van egy megbontott zacskó málnalevél teám. Lejárat: 2010.02.27. Ha vkinek kell, ingyen elküldöm, csak címet adjon!!

Tavi
Téged is berakhatlak a megfigyelők közé??

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

A héten igyekszem majd bővebben írni. Ég a pofim, hogy mindig csak rohanóban kukkantok be. :oops:
gtünde
 
 


Tünde!

Szabi 22 hónapos :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


zsófi
hú, most megnyugtattál, hogy nem haragszol a beleszólásomért. azta, már 8 hét:) hányinger? evéskényszer? kívánósság?

gtünde
28 éves leszek hónap végén. öregszem

fenci
a röntgen a labor mellett van, azért láttam a várakozók sorát.
na, akkor te segitesz babát rendelni princzinek :lol: ha már igy belejössz:)

kocsicsúszás: nekünk 3 éve éjjel február 2-án, az utcánk eleji diszkóból jövet a 30as körzetben durrantottak neki a kocsinknak, de ugy, hogy a mienk dominó-elven a mellette lévő 2nek is nekikoccant. na, mi szivtuk a legnagyobbat, számla nélkül 300 ezer. mire a felső lakó felhuzta a redönyt a csattanásra, már el is tűnt a kocsi. :evil:

amugy a röntgenhez még annyit, hogy szept vége felé bénán léptem a lépcsőn, és visszahajlott a lábujjam, bedagadt, bekékült, fájt nagyon. gondoltam, elmegyek megnézetni, de rájöttem, ugyse gipszelnek lábujjat. Istennek hála az ötletemért, metr akkor már lehet, babás voltam :shock:
hallottam olyat is, aki nem tudott a terhességréről még, és ugy ment tüdőszűrésre. azota minden szürést végigbőg. na de félre a rémtörténetekkel!

olyan szépen alakul ez a tábla, csodásak benne a babák és az uh-képek. ha már mindenkinek a babás képe lesz... :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Most rengeteg a munka. Nem tudtam jönni és olvasni is csak kapkodva! :oops:

Ma reggel viszont végre eljutottam nődokihoz. Igaz a szükség vitt rá, mert pár napja folyi-volt. :( :?
Csak a kerületi rendelőbe ugrottam be miután elvittem gyerkőcöt a suliba.
Normális volt a doki. Szerinte gomba. Amit meg is értek, mert tangára bundabugyit, arra harisnyanadrágot és még farmert is veszek. Tehát a szellőzésnek beteszek rendesen. :?
Pedig az irodában néha szoknyára cserélem a gatyát, de mostanság ott sem volt kellemes a hőmérséklet az űlőmunkához. Na mindegy. Kaptam orális, vaginális meg külső gyógyszert.
Ja! És megemlítettem neki a sikertelen 2,5 év próbálkozásunkat. Előről kezdünk mindent! Pénteken vérvétel Lh-ra. Majd a ciklus elején a többire. Felsorolta a többi lépést és ha mindenhol mindent rendben talál, akkor küld a BMC-be!

Nagyon szépen alakul a táblácskánk! :D

Kismamik vigyázzatok magatokra és a pocaklakókra! :D
Babázóknak sok erőt! Csak ügyesen! :D

Tudunk valamit a régi topikosainkról? Giziről, Babácskáról, Babcsiról?

Puszi!
kolibri28
 
 


Kép

Én is csak beköszönök, icc pókertájm! :lol: :lol:

Nálunk olyan tükörjég volt, hogy leálltak a buszok. Az önkormányzattól jött e-mail, hogy a gyereket csak felnőtt kísérettel lehet kiengedni az utcára. Volt ám nagy szervezkedés! Karanténban voltunk! :D Végül mindenki hazajutott. Én fél órát olvasztottam ki az autót, egy jégtömböt találtam a parkolóban....

Na, BKV. :wink:
Kép
De hülye vagyok!!!! KVT


Kép

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok!

Vicus :D

Udvarlók ellen ez mind? :shock: Az nem fog menni. Ha átjönnek a kerítésen akkor sajnos nincs mit tenni. Tüzelőbugyit vettünk. Sz@rt se ér. Mindig elcsúszott. :roll: Meg nem jöttem rá,ha rajta van hogy intézi a dolgát. :oops: Így csak fél órát volt rajta.

Bocsi az Off-ért. :oops:

Fenci :D

Miért ne lennél otthon februárban?

Kata :D

Még fiatal a kutyusunk(most 8 hónapos),majd jövőre már jöhetnek a kicsi kutyusok. :wink:

Ticsi :D

A fogigátlós a long.azt hiszem vagy a short? :roll: Nem vagyok benne biztos. :oops: Sosem tudom.

Bogáncs :D

:lol: Mázlim lesz. :lol:

Sleepin :D

Én sose értettem miért kell megmutatni közúton mit tud(vagy mint itt:nem tud).Menjen akkor ki egy üres parkolóba, vagy oda,ahol senki és semmi nem sérülhet.(rajta kívül :twisted: )

ZSófi :D

Köszi,most még pici a vonalzóm,majd ha lesz a beülti átváltunk nagyra.
Gratula a 8.héthez!

Tüncsi :D

Neked még táblára is van időd? :shock: :wink:

KOlibri :D

Sajnálom a gombát. Hajrá a kivizsgáláshoz!

GYugyi :D

Jót röhögtem a Bkv-n. Először nem is értettem mi az. :lol:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


CSajok!

A bolti aszalt gyümölcsök(sárgabarack,körte,őszibarack, cseresznye,vörös áfonya) hízlalnak?

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


kolibri
ez tök jó! mármint hogy értő kezekbe kerülsz. talán akkor lesz vmi előrelépés is hamarosan :lol:

gyugyi
mi az a kvt?
Vendég
 


Jó reggelt!

Kata :D

KVT= Ki Vagyok Túrva :lol:

Csúszott az út, de jöttem dolgozni. 8)

Gyugyi :D

Hogy sikerült a lánykádnak a vizsga?

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


jó reggelt!

kolibri, szerintem tök szuper, h újra kivizsgálások lesznek,hidd el hamarosan babás leszel! :) gomba monggyon le :twisted:

ma reggel a 17.napon már 37 volt a hőm, ugyh szerintem már bőven meg volt a pém, mert nekem azért kell egy kis idő mire 37re ugrik.

KépKép
dike
 
 


jelentem megvagyunk. Anyukám hazajött, és most nálunk van, ill dolgozom is, így nem volt időm visszaolvasni, és csak magamról nem akartam írni :oops:
Amúgy jól vagyunk, Máté baba egyre többet mozgolódik :)

nemsokára szakítok egy kis időt visszaolvasni

Kép
gaby25
 
 


Jó reggelt csajok! :D

Tavika :D Jól hangzik az új elfoglaltságod! :wink: Azért fogyni remélem nem szeretnél!!! :oops: :roll:

Kata :D Akkor megnyugodtam, hogy nem röntgenen voltál! :wink: Már több csajnál megállapítottam ránézésre az IR-t és bejött. Most épp uncsitesóm feleségét próbálom egy vérvételre rávenni. Most kezdenék a babatémát, de 100%, hogy IR-es a lány. Jó lenne ha náluk le lehetne rövidíteni egy gyors vérvétellel a dolgokat.

Kolibri :D Szuper, hogy a dokid nekilát a kivizsgálásnak! Drukkolok hozzá nagyon! :wink:

Zsu :D Ha kórházba kell mennem, akkor ott már nem lesz netem... :oops: :roll: Én úgy tudom igen - nekem legalábbis szigorúan tiltottak a szárított gyümik, mert dugig vannak cukorral! Gyümicukor, de az is cukor. :roll:

Tegnap telcsiztem a második vizelet eredményemért. Az is "zsúfolva" van baktériummal. Holnap lesz meg a tenyészsés eredménye, aztán meglássuk mit kapok rá. :roll:
fenci
 
 


Ja, nem is írtam.... szörnyű éjszakám volt. Kb 25x ébredtem fel, hogy k....vára fájnak a csontjaim, csípő meg attól lefelé. Meg el voltak gémberedve a lábaim. Ha meg fordultam, 1 másodpercre bekeményedett a pocim.... :( :( minden hajnalban már alig várom a reggelt, úgy fáj mindenem.... :oops: :roll: :? Keményedés még csak 1-2x volt hálistennek. Arra gondoltam, most már éjszaka is fogok magne b6-ot bevenni. Napi 3x2 szedek és a magnéziumom így is alacsony volt a vérben. :roll:
fenci
 
 


fenci!!!! szegénykém, de nemsokára előbújik a babuci :)

szegény párom 20 perce kaparja a jeget az autóról, és még kitudja meddig...3 napja az ég alatt áll, tiszta jég :shock: ja, és nekem,mert elmennék fodrászhoz, hát nem édi :D

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Zsu, eseménydús januárotok lesz. :) Drukk nagyon. A fogigátlót ilyenkor miért írják fel? Miért kell leállítani a fészkeket? Lehet hogy volt már róla szó, csak átugrottam.

Gröni, nem én vagyok nega, hanem a doki. :) Ő mondja, hogy egy kúra nem kúra, én meg azt hogy háááátha. :)

Dike, üdv újra itthon! Örülök, hogy jól éreztétek magatokat. Jó fodrászolást!

Fenci, ez nagyon rossz lehetett... :( Napközben tudsz aludni?

Kolibri, a gomba hamar el fog tűnni, főleg ha ilyen sokoldalú támadást indítasz ellene. :) Én is agyonöltözöm alulról, szóval ilyenkor választhat az ember lánya: vagy felfázás vagy pácolódás... :? A tanga mondjuk tényleg nem bőrbarát dolog, viszont csini :), bár én úgy fél éve ráindultam a francia bugyikra. Kényelmes, szexi, miegymás. :)
Vendég
 


Kép Kép Kép


Íme egy pár síelős kép...

Ja, és képzeljétek: Benne vagyok a "MotorSport Magyarországon" januári számában! Az egyik Hondás kép...

KépKép
dike
 
 


hjuj csak fencikének gyorsan...

ne magne b6 ot szedj az lepekefing!!!

béres magnézium 3 x2!!!!!!!én aterhesség végéig szedtem, egy fia kemélnyedésem nem volt a két gyerekkel sokal durvább dózis mint a magne b6 hidddddeeeelllll!!!!!!

pussszi mindenkinek este jövök ha tudok :)
Vendég
 


Fürödtem, hajat mostam, szárítottam és el is fáradtam... :oops: :roll: most jól esik a vízszint.

Jaj csajok már annyiszor akartam kérdezni. Sok helyen olvastam h nagyon fontos a jódbevitel terhesség alatt és h kajával nem lehet fedezni a szükségletet. Én elevitet szedek, abban nincs, gravidában van de azéé most nem fogom a drága elevitet kidobni. Állítólag a baba szellemi fejlődéséhez fontos. Ti tudtátok?? :roll: Majd megkérdem a dokkert ha legközelebb megyek.

Dike :D Nagyon szépek vagytok a pároddal a fotókon! :wink: Illetek egymáshoz! :D A táj is gyönyörű!

Pompom :D Én is tangapárti vok, de aztat olvastam ilyenkor ajánlott a mamikás bugyi a fertőzésveszély miatt... :oops: :roll: Nem minden nap, de azért szoktam napközben is hunyni... akkooo nem fáj semmim... :roll:
fenci
 
 


Mami :D Nagyon köszönöm a tipptyet, kérem is majd a családot h olyat szerezzenek be nekem. Nagy cupp még egyszer!!! :D :P
fenci
 
 


Fenci én Árpival szinte végig jodicum nevű vizet ittam...pont emiatt...de még mindig semmi hatása nincs...tudom hülyeség ezt leírni, de nem érzem hogy szellemileg fejlődött volna születéshez képest... :evil: :evil: :evil: :evil:

Ádival nem ittam egyáltalán....majd kiderül.

Kép
ticsimû
 
 


Gyors bekukk, mert rohanok gyurni!:lol:


Ez egy tegnapi cikk a kizuhant fiúról:
http://www.kisalfold.hu/gyori_hirek/cso ... u/2083969/

Kép

KépKép
zapáné
 
 


Fenci
Egyél Gravidát, az Elevitet meg majd megeszed szoptatás alatt. Én mondjuk Rékánál csak Elevitet szedtem, semmi baja nem lett.
Hú, nem irigyellek a fekvés miatt. Ügyi vagy, hogy bírod! Sajnálom az éjszakát. :( A végefelé már nekem is kivolt a csípőm, pedig nem is kellett feküdnöm.
Remélem, a bacit hamar kikezelik.

Ticsi
Ne beszélj már hülyeségeket!! Fenékbe billentelek!

Dike
Szupik a képek! Jól néztek ki! Látom snowboard-ozol. :) Ja, most már olvastam is. :D Klassz lehetett az egész. Küldhettél volna ide is egy kis havat. Nálunk csak jég van. :?
Apa is fél órát küzdött az autónkra keményedett jéggel reggel.

Pompom, Kolibri
Hú, én még emlékszem a tanga vs. nemtanga, és tampon vs. betét „vitánikra”. :) Én, személy szerint, nem bírnám elviselni, hogy vmi állandóan a se..ben legyen. :) Már attól hülyét kapok, ha a rendes bugyi becsúszik.

Zsu
Mint látod, csak arra van időm. :? Azért most próbálok pótolni. Csak az a rossz, hogy a másikba megint nem lesz erőm írni. Ja, nem tudom, észrevettétek-e, de szép új képek vannak a babákról a táblában.
Remélem, nálad is beválik a vonalzó!!!

Kolibri
Végre vmi történik! Hajrá BMC! A gomba meg monnyon le!!
Asszem Gyugyi „kedvenc” neve volt az Orália. :) Ez a BMV jó! Sejtettem, hogy vmi turpisság van a dologban. :)

Kata
Javítottam. Még ezt a részt át kell majd néznem a táblában, de most nem futotta rá. :?
Nincs is nagy pocid! Alig láccik! Bezzeg nekem mekkora volt az elején. :)

Lamásza
Hol is vannak a gyerkőcös vonalzóid?!?!? :twisted:

Zsófi
Én nem találom a Málna-s hozzászólásodat. Ha nektek teccik, akkor adjátok neki. Az én nevem tök hétköznapi, mégis hülyén hangzik nénizve. :)

Sleepin
Amikor a haematomámmal feküdtem bent, a mellettem fekvő roma csaj akarta Napsugárnak hívni a születendő lányát. Hát, elég furi! Nekem a napsugárhoz világos szín passzol vhogy.

Vicus
A narancsbőr az narancsbőr. :) És ne tessék sámlikra mászkálni! Hú, én meg nem is írtam nektek anno, hogy mikor még pocakos voltam, annyira hátradőltem a forgószékkel, hogy felborultam. Paráztam is kicsit! De végül is nem ütöttem meg semmimet.

Gyugyi
Vizsgaeredmény mikor lesz? Amúgy ECDL-nek hívják. :) Az ECDL (European Computer Driving Licence) az Európai Unió által támogatott, egységes európai számítógép-használói bizonyítvány.


Tavi
Remélem, még nem késtem el. Lányodnak Nagyon Boldog 18.-kat!!! Torta szépséges! Raffaelos csokor szupi ötlet!

Lili
Dokinál mi volt??

Krisz
Remélem, nemsokára már a sajátokról raksz fel képet! Úgy megérdemelnétek már!

Gröni
Javítottam, képet cseréltem, mint látod. :) Na, azért szopi is van éjszaka még. De alszik alatta is. Az első két hónaphoz képest szuper minden. Dorcikám már magától is el tud aludni, mióta megtalálta a hüvelykujját. Reggel 8-9ig alszunk. Vagy Dóri, vagy Réka kel, és akkor a többieknek is ébresztő. Napközben 4 óránként van már szopi. Cipelni is alig kell már. Úhogy nagyon jól vagyunk. Már csak Rékának kellene rendesen ennie, és minden szupi lenne. Dokihoz azért menj vissza. Nem gond, ha nem pontosan 6 hét, csak lásson. Én pl. 7 hét múlva mentem. Mosolygós kép édiiii!

Pocak-nekem nem repedt egyiknél sem. Ez tisztán alkati kérdés. Ha vki hajlamos rá, kenegetheti, akkor is repedni fog. Max. nem annyira. Nekem pl. a cicim repedt, mikor belövellt a tej, de alig láccik.

Na, most ennyire futotta. Bocsi, akit kihagytam
Tényleg, mikor talizunk????

Málnalevél senkinek sem kell????? :(

Képek:
Réka a jégen
Kép
Kép
Kép
Kép
Dóri alszik
Kép
Kép
gtünde
 
 


Tünde :D Gyönyörűek a lányaid, Dórit megzabálom ahogy elaludt azzal a játékkal. :lol: Tábla szuper, látom továbbfejlrsztetted pocifotókkal. :D Talira aszontuk majd ha ideköltöztetek, nem?? :roll: Mondtunk márciust is, de én akkor sajnos még nem fogok tudni menni, toljuk még kicsit. :D

Ticsi :D Ne beszélj butaságokat! :shock: :roll: Persze h fejlődött!!!!!! :P
fenci
 
 


Sziasztok csajok!

Voltam dokinál,de olyan mérgesek lettünk.képzeljétek fel vonatoztunk Pestre,tök korán keltünk hogy időbe végezzünk,erre közölték velünk a SOTE-n hogy nincs a doki,és helyettesítője sincs.Mondom a nővérnek hogy de én telefonáltam,és azt mondták jöhetünk,erre ő:sajnálom csak délután kettőtől van uh,de akkor se lesz doki aki foglalkozna velünk.(mindez reggel fél kilenckor volt)úgyhogy haza jöttünk és itthon Óváron megkerestem a dokimat,elpanaszkodtam neki hogy hogy jártunk,és lett vizsgálat.Tehát szép érett tüszők láthatók,holnap kaphatom a szurit,aztán.... :D
viszont ami aggaszt az az hogy azt monta hogy mivel már el kellett távolitani a jobb oldalt ezért óvatossan kellene kapnom a clostyt mert nehogy szétrobbanjon valamelyik tüsző és akkor roncsolja az eddig még ép bal oldalt.meg hogy nyomokban lát még mindig a méh falán nem oda való dolgokat,de azt nem meri mondani hogy ciszta,de figyelni kell.

Hallott valamelyikőtök Budán a XII. kerületben lévő meddőségi központról?valahol a János kórház környékén van.Azért kérdem mert a férjem unokatesójának a nagynénije jóban van ott valami főorvossal,és megbeszéltük vele hogy próbáljon kigyurni nekünk valamit hogy végre legyen eredményünk.Remélem összejön.
Vendég
 


Megjöttem. Kellemesen remeg a lábam. :)

Tüncsi :)
Mekkora már Ficike!!! Kész hölgy. Dóri meg tünemény. Még mindig tiszta nővére! :wink:
Nemtom mikor lesz vizsgaeredmény, nem is kérdeztem. :oops: Remélem, sikerült neki! :roll:

Ticsi :)
Nézd vissza a régi videókat, meglátod, mennyit alakult! :) :)

Dike :)
Jók a képek! Szupi lehetett! Lassan megyünk mi is!!!! Nem fényképeszkedtetek a fotopoint-nál? (Hogy írják? :roll: ) A honlapon nézegettem, hátha látlak integetni? Jók a pályák? Jaj, de mennék már!!!!!

Mami :)
Kérünk friss képeket!!!! Szeretnék olvadozni!

Pompom :)
Francia bugyit én is szeretm. Tangát csak akkor, ha olyan ruha van rajtam, amin átüt a bugyi. (Na meg akkor, ha azt akaorm, hogy levegyék rólam! :wink: ) Én két kategóriába sorolom a bugyikat: otthoni meg szalonképes! :lol: :lol:

Fenci :)
Szegénykém, mindig van valami. A csontjaid meg "mozgolódnak". Más a terhelés, kell a hely. Na, meg a sok fekvés sem a legjobb..... De nincs már sok hátra!!!!! :)

Gaby :)
Várunk!

Zsu :)
Aszalt gyümi kalóriabomba. Friss gyümölcs a tuti! :wink: Ha rágcsálni akarok édeset, csokis gabonapelyhet/golyót eszem.

Tavi :)
Mizu?
Hu, be kell mennünk hozzátok a dógozóba! Most jutott eszembe.
Borozol ma? :wink:

Kolibri :)
Nem kellemes. :? Tudod, három nő közül kettő....... :lol: :lol:
Minden vizsgálat kell újra? 2.5 év után nem lehet rögtön BMC?

Lami :)
Kép
Ha nyáron lesz tali Pesten, ugye eljössz???????? Kivel tántorgok haza?? :lol: :lol:

Sleepin :)
Hááát, én olllyan nevekkel találkozom, hogy hűha! :shock: Meséltem a námbörvánt!? Biztos... Beiratásnál: Anyja neve? - Karika Vénusz. :lol: :lol:

Bogáncs :)
Ha tudok, minden nap felmegyek egy órára. Megcsinálom a "körömet" Bicikli, legmedszik, lábgép, evezés, sífutógép, hasizom.... Ja, karra is szoktam. Fekvenyomást nem vállalok, csak otthon! :wink: :lol: :lol:

Döng a fejem, Zapa filmet néz, brutál hangerővel. Mer az úgy jó. 8)

...és a poharam is üres!!!! :shock: :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


fenci
hogyhogy ránézésre tudod, ki IRes? :roll: neked télleg kijárna egy nögyogyász diploma :!:

zsu
sztem nem hizlalnak az aszalt gyümölcsök, mert nem cukros, csak az eredeti gyyümölcs nedve megy el. na, ez olyan khmmm megfogalmazás volt 8) látom, fenci pont mást irt. na, akkor nemtom

fenci
keményedés sztem természetes, bár nem kellemes. a csipő is fájhat, mert nagyobb suly nyomja az ágyra. vádlit nem görcsöl, ha hirtelen mozdulsz vagy nyujtozkodsz? nekem az nagyon durva volt. magnezium jo rá.
csak nem felfáztál és attol van baci?
én nnem ettem semmi plusz jódot, sztem a sót jódozzák annyira, amennyire kell. vagy neked azt is csak mérsékelten szabad? én is elevitet szedtem, de csak 20.hétig, most meg csak az elsö 11 hétben folsavat. az elevittöl nem tudtam vécézni 8)

ticsi
ez jó, feleslegesen ittad Árpival a vizet :lol: komolyan, olyan viccesen tudod leirni a dolgokat, hogy innen könnyednek tünik a gyereknevelés. ugy birom a humorodat :lol:

tünde
napsugárhoz világos szin dukál, hehe, ez is jó :lol:
a tangát én se bírom, pont a becsuszka miatt. meg a terhesség következménye, az aranyérem miatt se. egyet vettem apácska kedvéért, arra a 10 percre kibirom, amig le nem veszi :lol: bár szte nem szexibb, mint egy normál bugyi. lehet, a fenékméret is számít? 8) nagyon jók a képek. én is kivittem petit a jégre szánkozni, hátha nem lesz idén több alkalom szánkozni. bár itt ma esett fél centi hó, de a dombon elolvadt.

dike
párod a te szépségedért még a jeget is lekaparja :lol:
na ne mondd, hogy egy ujságbeli sztárral is dolgunk van? pocakos fotózást is vállalsz majd? :lol:
de jó lenne egy sielős baba :lol:
Vendég
 


zsu
többiek szerint hizlal az aszalt gyümölcas. én nem gondoltam volna, bár nem néztem utána, csak nekem igy lett volna logikus, hogy nem sukrozzák.

lili
jaj, te szegény. nem is tudtam, hogy csak kéthavonta van esélyetek. akkor tényleg uh követéssel kérd a clostit, nehogy még nagyobb baj legyen. de megjártátok a pesti kórházzal :evil:
Vendég
 



KépKép
zapáné
 
 


Aszalt gyümölcs:

http://www.fitnet.hu/index.php?active=3 ... rticle=103

Bent hagytam a könyvem a konditeremben. Wazz. :evil:

KépKép
zapáné
 
 


Magkeverékek, aszalt gyümölcsök (100 g): kcal zsír/gramm
- Diákcsemege 410 12
- Aszalt alma 520 0
- Aszalt barack 550 0
- Aszalt szilva 570 0
- Aszalt banánchips 570 0
- Datolya 590 0
- Dió 669 62
- Füge 570 0
- Kesudió 583 47
- Pisztácia 615 54
- Pörkölt földimogyoró 648 61
- Vegyes aszalt gyümölcs 570 0

Basszus, a mogyoróban is mennyi van! :shock: Én meg függő vagyok.... Imádom.
Kóstoltátok már a tescós fűszeres pörkölt mogyorót? Mennyei!!!!

KépKép
zapáné
 
 


Én ma aszalt ananászt ettem ! Isteni volt, meg vettem aszalt áfonyát és meggyet!!!!

Gyugyi!
Egészségedre!!!!
Vendég
 


Dike, klasszul néztek ki. Micsoda tiszta levegő lehetett odafenn!

Tündi, hát igen, kell egy kis idő mire az ember hozzászokik hogy a tanga ott figyel becsúszva a hátsójában. :)
Csoki helyett én mostanában fehérneművel kényeztetem magamat, hideg időben harisnyákkal.. olyan csodagyönyörű dolgok vannak, és hát dupla öröm: egyben a párom is kényeztetődik. :)
Rékának nagyon tuti kis szánkója van, és a harmadik kép irtó aranyos, ahogy pufira öltöztetve figyel. :)

Lili, sajnálom a felesleges pesti utat. Melyik doki fogadott volna?

Gyugyi, csatlakozom a mogyoróimádók táborába. :)
Ő a lánykád, ugye? Nagyon csini hölgyemény, és igazán profin szemez a kamerával. :)

Nekem elég nyomott estém van, kutyussal nem stimmel valami, nem eszik, kedvetlen, úgyhogy holnap doki. :?
Vendég
 


tündi! nagyon nagyon aranyosak a gyerkőcök :D

zapáné! tényleg nagyon jó volt minden szerintem a pályák, a hó is szuper, kicsit nagyon hideg van :)

sielek, meg snowboardozok is, nem tom ki kérdezte.

kata! már több újságban szerepeltem pl 100Xszép, anyák lapja-na az tök jó volt teljesen rám illett a cikk is...na de nem dicsekszem, de azért örültem neki :) én vállalnék pocakos fotózást is, majd meglátjuk 8)

KépKép
dike
 
 


Dike, tök jó ez a címlapos dolog. :)
Miről szólt az anyák lapjás cikk?

Ha pocakos fotózás, akkor nekem Demi Moore ugrik be a Vanity Fair címlapján, valamikor a 90-es évek elején, 8 hónapos pocakkal meztelenül. Akkoriban asszem ez elég nagy port kavart.
Bár gondolom te nem aktra gondoltál. :)
Vendég
 


Szép jó reggelt!

Az állapotomról a mai kávézás árulkodik:
Van egy gagyi elektromos kávéfőzőnk.Tetejébe kell a víz és van egy tartály az elején a kávénak.
1.A kávét a víz mellé önöttem be. :lol:
2.Kávéfőző kimosása.
3.Újratöltés vízzel és kávéval (most a jó helyre.)
4.Elmegyek mosakodni...várom a kávét.
5.Nem jön. (Nem kapcsoltam be.) :?
6.Bekapcsolom, vissza a fürdő, várok...
7.Még mindig semmi..(nem dugtam vissza a konnektorba..ugyanis kihúztam a kimosáskor :? .)
8.Bedugtam.
9.Fő.
10.Lefőtt.
11.Mondom ez sok:kettéöntöm.
12.Mellément.
13.Ezért kevés lett.
14.Visszaöntöttem egy csészébe.
15.Megittam.
16.Még nem használt. :lol:

Amúgy 12.cn, nem tok semmit mondani, hétfőn uh.

Pusz mindenkinek!!!!
vizkriszisback
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Péntek!!!! :D :D Ügyelek.... :?

Macseknak belátni a hasába. :shock: A a fekete izé alatt van egy üreg. :shock: :shock: De nem fáj neki! Ma ecseteléskor nem is kellett tartani, hátán fekve, dorombolva tűrte... szinte élvezkedett. Ki érti ezt? :roll:

Iszom még egy kávét.

Krisz :)
Négy adagot főztem! Kérsz?? :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Lili Ez tök szemétség, hogy direkt bejelentkeztek, utaztok egy csomót aztán semmi. De a lényeg hogy ott helyben megvizsgáltak. Mit távolítottak el neked a jobb oldalról??? Szerintem az a BMC meddőségi amit kérdezel és Mofly jár oda.

Gyugyi Karika Vénusz??? Nemááááá..

Kata Nem úgy értem hogy ránézésre tudom, nem vok én mágus, de már jó néhány embernél bejött. Vádlim hálistennek nem szokott görcsölni, csak az egész lábam ámblokk fáj. Védőnő nekem is azt mondta hogy a jódozott só elég, ő nem szedne semmi plussz tablettát rá.

Krisz :D Ez mindent elárult.... :lol: :lol: :lol:

Dike :D Remélem hamarosan már pocakos fotózásra is mehetsz! :wink:

Pompom :D Kutyus hogy van ma reggel? :roll:

10-kor kell telefonálnom a bacitenyésztés miatt... :roll:
fenci
 
 


Sziasztok!
Itthon dekkolok, beteg vagyok...

Tündérek a gyerekek, öröm rájuk nézni!

Dike
Tudlak irigyelni a csodás táj , hegyek+ hó miatt!Én ezen a télen még nem is láttam havat!

Fenci, ezekre a bacikra kapsz valami kezelést?

Krisz
Lesz ez még ígyse! :wink:


Én csak nyáron veszek fel tangát, ha olyan ruha van rajtam!
Amúgy nagyon egészségtelen, mert csúszkál össze-vissza, és fertőzéseket csinál.
Vendég
 


Sziasztok!

Dike!
Szépek vagytok és szép helen! Örülök, hogy jól éreztétek magatokat. Volt romantica is? :D

Pompom!
Kutyi jobban van? Mi lehet vele is? :(
Én a csipkét nembírom altájt. De deréktájon szeretem ha van a francia bugyiban. Inkább sport fazonut szoktamm venni. De abból meg a legdrágább skiny jön be.( remélem jól írtam) Tangából is csak pamutot hordok. Néha estékre egy kis csipkéset is magamra rántok azért. :oops: :D
Már sokkal jobb, hogy használom a gyogyikat. Remélem hamar távozik.

Tüncsi!
Nagyon édesek a lánykáid! :D Olyan jó amikor élvezik már a szánkózást és a hó örömét. :D

Krisz!
Néha előfordul az ilyesmi. :lol: Csak ne túl gyakran, mert az már utalhat valamire. :lol: De nem csodálom, hioyz anyi mindennel kell neked is egyszerre foglalkoznod és ha nem vagy épen kába akkor kattog az agyad mindenen.
Én két napon belül kétszer maradtam fennt járművön! :oops: Olyan ciki! Aztán meg rohanás, mert mindíg késésben vagyok valahonnan.
A jövő heti uh-nál mire számítasz? Stimu lesz? Vagy inkább a február lessz becélozva amikor már vége a párodd vizsgáinak?

Gyugyi!
Szegény macsek! :? :( Akkor szétnyílt a varrat és alatta magától forrt össze ? Nem csoda ha váladékozott. Jó jel a dorombolás! :D Tudja, hogy segíted a gyógyulását.

Lili!
Sajnálom a felesleges utat. :( Én már el sem jutottam a SOTE-ra tavaj, mert azt mondták, hogy nem vizsgálhatnak nőgyógyászatilag. Na bumm! Mi igaz belőle nem tom.
Remélem azért beválik a closti szuri és nem lesz semmi cystád. :wink: Két hét múlva pedig kétcsíkosat pisilsz! :D


Vicuska merre vagy? Hogy vagytok?

Fenci!
Pisiből baci? :shock: Milyen lett? A barátnőm szülésznő ( én nem felyeztem be) Megkérdeztem tőle a lepény dolgot. Küldök pü-t! :D

Kata!
Mocorog a kicsi neked is? Jól vagytok? :D

Princzike!
Láttalak bejelentkezve! Gyere mond mi hír veletek? :D

Zsófi!
Grat a vizsgádhoz. Jó ha görbül. Minden ok-s veletek? Lemaradtam melyik nevek tetszenek nektek?

Mami!
Összerázódott a napirendetek? :D Danika jól bírja a kiscipőt?

Susy!
Remélem most már alakul az éjszakai alvás! :wink:

Viki!
Jól lefoglal téged is az a kis pasi! :D Nem baj, majd jössz mikor tudsz. Igaz? Remélem jól vagytok! :D

Lamásza!
Szia!

Tavika!
Te is nagyon csini fiatalos anyuka vagy!
Már ez is nagy ajándék a felnőtt lányodnak! :D
Sok boldogságot Neki!

Gaby! Hogy vagytok?

Ticsi!
Mi a helyzet Ádám gyarapodott? van étvágya? :shock:

Zsu!
Várjuk ám a híreket! Drukk nektek milliószor!

Bocs ha valakit kifelejtettem valakit. :oops:

Reggel voltam vérvételen. Progi szintet néznek! két hét múlva a dokinál az eredmény.
Kiváncsi leszek, hogy most is jó lesz-e?

Puszi mindenkinek!
Bocs ha ritkán jövök és elfelejtek valakinek válaszolni! Szóljatok rám !
kolibri28
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?