Új privát üzeneted érkezett!

Panka!

A tanfolyam még jövö hét szerdáig tart, de hogy öszinte legyek, fogalmam sincs miről szól.
Minden nap más témában tartanak előadást, pl, eü management, meg közgazdaságtan meg egy csomó más, amihez semmi közünk.
Én újságot szoktam bevinni, meg keresztrejtvényt fejtünk a többiekkel. :)
Hát érdekes dolgot kérdeztél ezzel a hiradózással. Fogalmam sincs, kinek fogok szólni. Én nem akarom magam ráerőltetni senkire se, meg az az igazság, hogy nem is tudom, hogy működött nálatok eddig ez a dolog. :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Márti!
Na végre Te is gép elé kerültél. :lol: :lol: :lol:
Nehogy azt hidd, hogy nem tudom milyen az hogy nem jutsz sorra , volt benne részem, így mi már ott tartunk, hogy van 2 számítógép és egy laptop itthon. Na jó, ebből 2 munkahelyi. :lol: :lol: :lol: Lassan Dorkának is kell, mert ha játszani akar, naná, hogy mindig az én laptopomat kunyizza el, ugyanis csak én vagyok olyan lágyszívű, hogy oda is adom neki. :P
Nagyon jó hír, hogy már azért vezetsz. Tényleg nem csodálom, ha a férjed már kezdett morogni hogy neki kell intéznie mindent. Pár napig könnyen bevállalja az ember, na de hetekig, hónapokig már tényleg fárasztó.
Lányodnak is nagyon drukkolok, hogy összejöjjön neki a suli. Melyikbe menne szivesebben? Adyba? Csak azért tippelek erre, mert azt irtad elsőnek. :lol:
Dorkánál nem tudom miért nem volt 2 napig széklet, de gyanítom, hogy nem evett sok rostos ételt.Figyelnem kell hogy ne egye túl magát édességgel meg hideg étellel, mert akkor nem eszik megfelelő mennyiségű főtt ételt és ilyenkor ez a vége. :? :? :?

Lilla!
Persze hogy láttalak, hogy skypen felvettél. Én is Téged. :wink:
Csak mivel nem irtál semmit, nem akartam zavarni.
De már én is meg akartam kérdezni, akárcsak Panka, milyen tanfolyamra kell most járnod? Milyen jellegű? Nem csodálom, hogy az egész napod ülés kissé megterhelő, mégiscsak fárasztó az az egész testednek már növögető pocakkal.
Hozzál már pocakfotót, lécccci, ha tudsz, oké? Szívesen megnéznélek. :wink:
Szorítok, hogy holnap jó híreket kapj az urológián. :wink:

Panka!
Finom kaját készítettél, még ha mirelit is az alapanyag. :wink: Nem baj az. :wink:
El is hiszem, hogy EMili élvezte a játszóházazást, biztos tetszene neki a Hangyaboly is. Egyszer tényleg eljöhetnétek Ti is, illetve mehetnénk együtt .
A Malomparki megőrzőben még csak Bence volt, ő is régebben, mikor Dorka sokkal ksiebb volt, akkor még őt be sem tudtam oda adni, pedig ment volna Bence után kézzel-lábbal.

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok,

Csak gyors bekukk. Voltunk Zitáéknál, teszek fel fotókat, később majd be is számolok.

http://picasaweb.google.hu/tigris1978/A ... directlink

Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 

 
 

Lilla!
Egyszerre irtunk. :P
Aha, szóval kötelező, felesleges dolog ez a tanfolyam. :? Kitartást hozzá!!!
Ne hülyéskedj, nem erőlteted magad senkire, szerintem bárki szívesen hozza majd az infókat a szülésedről. Válassz valakit közülünk , gondolom bárki szívesen megadja a telefonszámát, hogy tudj egy sms-t írni, vagy hívni vagy valami infót adni.
Ha gondolod szívesen vállalom én is, hisz ugyis szinte minden nap írok ide babanetre. :lol: De ha másra esik a választásod abból sincs gond, sértődés. Végülis lényeg, hogy megtudjuk majd mi is és gratulálhassunk. :wink: :wink:

Anita!
Megnéztem a képeket, nagyon drága ez a két kislányka.
A lányod milyen mosolygós, és micsoda pofikat tud vágni. :lol: :lol: Aranyos /aranyosak nagyon. :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Lilla! Drukkolok, hogy rendben legyen a veséd!!!!
Ismerősek ezek a semmiről nem szóló kötelező tanfolyamok, köztisztviselőként nekünk is volt egy pár :evil:
Én is szívesen vállalom a hírhozó szerepét, sőt, ha addigra már mobilisabb leszek, szívesen meg is látogatlak majd!

Panka! nálunk Bogi volt a nagy játszóházimádó! Bárhova mentünk vásárolni, ha volt, ő kikönyörögte, hogy bemehessen a megőrzőbe. Persze olyan nagyon nem kellett könyörögni, nekünk is jó volt így.

Egyébként köszi mindenkinek a drukkokat Bogi nevében is! Úgy néz ki, az aerobicon bekerült a csapatba. Igaz, a C csapatba, de ahhoz képest, hogy most került az egyesületbe, szerintem ez is szuper. Mi arra is föl voltunk készülve, hogy ebben az évben nem is fog versenyezni, vagy visszaminősítik a gyengébb kategóriába. 9.-én lesz szülői, ott mindent elmondanak.

zsebi_baba
 
 


Tettem föl néhány kis rugdalózót az eladók közé, az első kinőtt adag. Alig volt néhányszor Szabin, főleg a két Disney-s, mert azt most vettük újinnan, de muszáj volt, mert az 56-os cuccok olyan nagyok voltak az első hetekben!

zsebi_baba
 
 


Zsebi!
De jó... akkor a szülőin biztos megerősítik, hogy valóban bekerült Bogi a c csapatba!!!! Gratula hozzá!!!!!!!!!!!!!!

Panka!
Emili az új képeken nagyon vagány pofikat vág. :lol: Jót nevettem rajtuk. :lol: :lol: :lol: De azok a szemek és az a haj...... a lába előtt fognak hamarosan heverni a fiúk. :lol: :P :P

Lányok!
A segítségeteket szeretném kérni , remélem tudtok segíteni.
Vasárnapi hangyabolyos szülinapi partyn a gyerekeknek egy kis vetélkedőt szervezek, és minden feladatnak a győztese kis ajándékot kap.
Töröm a buksim még feladatokon, ezekben ha tudtok segíteni megköszönném.
Eddig van :
- találós kérdés gyerekeknek,
- puzzleösszerakás,
- szivószállal ivóverseny,
- bekötött szemmel kitalálni mit adunk a szájukba (na nem kell rosszra gondolni, banánra, tejszinhabra, csokira, kekszre, ropira gondoltam :lol: ) ,
- ki tud leggyorsabban egy kanálban egy kis labdát egyik helyről a másikra elvinni.
( Lufifújó versenyre is gondoltam még, de néha olyat sikerül venni amiben majd kiköpöm a tüdőmet mire felfújom, hát akkor a gyerekek. :roll: :roll: :roll: :roll: )
Minden ötletet szívesen veszek, hisz nemrég voltatok Ti is fiatalok, biztos emlékeztek táborokban, osztálybulikon, itt-ott hasonló versenyekre. :wink: :wink: :wink:
Köszi előre is minden ötletet!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Lilla!
Többiek leírták hogy működik, bökj vkire!, és írd meg neki a szmodat!
Kórházi látogatásra én is igényt tartanék, ha lehet majd... :oops: :wink:
Jajj ezek a száraz tanfolyamok...én régen töri órán olvastam ki a 400 oldalas könyveket :oops: :lol: (meg is lett az eredménye éretségin, de kidumáltam magam :oops: :lol: )

Andi!
Hát remélem hogy sokára fognak azok a pasik a lábai előtt teperni, van nekem más gondom is vele :twisted: :lol:

Anita!
Megnéztem én is a képeket, nagyon aranyosak a csajok!Úgy látom most Anna volt inkább elemében, vagy Patrícia akkor ébredt/álmosabb volt?Annának olyan nagy a haja, idősebbnek néz ki tőle:)persze ezt jó értelemben írom, nem akarom én öregbíteni, csak olyan kontrasztos Patrícia mellett:D

Zsebi!
akkor drukkolok tovább Boginak!:)

Emili ma délután ismét pisilt a wcbe, igaz kaki felkiálltással indultunk neki, de az scak később lett a pelusba.De nem baj, jó így is, majd nyáron ráállunk;)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok Csajok!!


Na idejutok már végre. :oops: :oops: :oops:
Bocsika de mindig volt valami ,meg mostanában elég sokat pihentem mert nagyon nyilalgatott a hasam és hamar elfáradtam.
Jól teltek nálunk is az ünnepek, a képeket már sikerült fel tennem,de írni csak most írok.
Nagyon örült Balázska az ajándékoknak,mindnekiét bontotta már avégén nem csak a sajátját. :D
A szilveszteri buli is jól sikerült csak én már éjfél után majd elaludtam. :lol: De oylan 2 óra felé jöttünk el.Táncikáltunk is egy kicsit ,de persze csak módjával.
Szerdán voltam tg-n,rengetegen voltak mert gondolom sok mindnekit hívtak ünnep után,eléggé elhúzódott 8-1/4 12 -ig voltam,de vért is vettek meg Uh-on is voltam Hajninál.
Mindent rendben talált Hajni csak kicsit sok a magzatvíz ezért is feszülhet a pocakom.De képet nem tudott csinálni mert teljesen befelé volt fordulva a kis drága és csak a lábát láttuk. :lol:
Egyébként jól vagyunk szerencsére nem vagyunk betegek,eddig még megúsztuk,Viki egyfolytában mozgólódik így biztos jól érzi magát odabennt. :D Hú már csak 2 hónapom van és megszületik már nagyon várom .nagyon hamar eltelt eddig az idő,Balázzsal hosszabbnak tűnt,bár igaz akkor csak egyedül voltam,most meg a kismanóm lefoglal.
Balázs is egyre több szót mond,anyukáméknak mondja hogy :Imi papa,meg Ka mama(Kati ),anyósomnak meg Pince mama (Pinczés) :lol:
Röviden ennyi történt velünk mostanság.
Ezt elküldöm és visszaolavaslak benneteket meg reagálok ha tudok. :D

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!!!

Köszönöm a születésnapi köszöntést!!!
és
Mi is kivánunk Bencének SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!

pUSSZZ
Edina & Kamilla babu

Kép
dinaedo
 
 


Andi:

Bencének kívánunk:
NAGYON SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!!!!
Kép Kép Kép

Köszi a kép dícséreteket meg persze mindenkinek.
Nagyon jók a képeitek,látom nálatok is élvezték a gyerekek a havat,Balázst is megszánkóztattuk,majd teszek fel képet.
Szegény Dorka sokat szenved ezzel a kakival,nem semmi volt az éjszakátok,te szegény,De örülök hogy most már rendben van.
Hú most nem jut eszembe ilyen játékos vetélkedő,de gondolkodom rajta.
Ja engem az a kis kord szoknya majd érdekelne,bár igaz soká nő még bele Vikike,de nagyon édes,megtetszett.
Meg azt akartam még kérdezni hogy kis méretű ruhák vannak még Dorkádról,vagy már kiürült a Turi készlet?
Andikám!Én majd téged értessítelek a fejleményekről a szülőszobán,oké?Ha nem baj persze. :mrgreen:

Lilla:
Jaj sajnálom hogy nem probléma mentes a terhességed. :cry:
Drukkolok hogy rendben legyen a veséd,majd mesélj.

Anita:
Nagyon jók a képek,édesek a lányok együtt nagyon.
Igazi kis hajas bba ez az Anna.

Pintyus:
Köszi szépen amit írtál ,de én nem érzem magam szépnek,csinosnak meg pláne nem :roll: . :roll:,de ez most ilyen állapot és hamar elmúlik így kihasználom mert már többet úgy sem leszek pocis.Bár eddig 2 kilóval kevesebbet híztam mint Balázzsal,de Vikike nem is lesz valószínű 4 kg,de nem lesz kicsi azt mondta Hajni tegnap.Jelenleg most 2 kg.
Nagyon jók a ti képeitek is,Patrícia nagyon csini azokban a csajos szerkókban. :wink:

Panka:
Jaj ez a hiszti tényleg elég idegőlő tud lenni,Balázsnak is tegnap elég hisztis napja volt délelőtt mert korán kelt és nem aludta ki magát ,és ilyenkor ez van. :roll: .Így a délelőtt az katasztrófa volt,de 3/4 12-aludt 1/4 3-ig így délután már jobb volt a helyzet.
Ügyi Emilid a Wc-be pisiléssel. :wink:
Én még sose adtam be Balázst így de majd legközelebb megpróbálom és hátha el lenne ő is úgy ahogy Emili.

Edina:
Én is kívánok neked utólag:
Nagyon Sok Boldog Születésnapot!!!
Mi újság veletek?Jól vagytok?

Mártid:
Örülök hogy már jobban van lábad,és már tudsz vezetni.
drukkolok én is Fanninak hogy sikerüljön a felvételi.

Zsebi:
Boginak gratulálok hogy bekerült a csapatba,és kívánom hogy a neki is sikerüljön a felvételije.
Nagyon édes Szabika a képeken,sokat nőtt mióta a kórházban láttam. :wink:

Kriszti:
Sajnálom hogy pont ünnepekre betegedtettek le. :cry:
De reméelm már meggyógyultatok.

Évi:
Megnéztem a ti képeiteket,nagyon sokat változott a kis pofija Szabikának,kész nagyfiú már.

Na egyelőre ennyi,ami eszembe jutott,bocsi ha nem mindenkinek válaszoltam,de most már megyek készítem az ebédet.
Puszi.

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!!

Boldog szülinapot a 7 éves nagyfiúnak!!!

Kép

Edinának pedig utólag sok boldog szülinapot!!

Kép

Most csak ennyi, mert éhes a kis feneketlen bendős csajszikám!!!

Puszi



Sziasztok!

Edinának utólag nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!!!!

Bencének pedig mára nagyon boldog 7. szülinapot!!!!!!!


Andi! majd mesélj, hogy tetszett a jelmez! :wink:

Kép
zsuzska81
 
 


Bence!!!!! Isten éltessen nagyon sokáig!!!!![/b]
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon-nagyon szépen köszönjük a köszöntéseket, nagyon aranyosak vagytok. Bence itt van mellettem , köszöni ő is Nektek. :wink: :wink:

Később jövök, egyelőre ruhanok. :twisted:

Ja ezt az iwiw üzenőfalra is kitettem , én is kaptam.
Nagyon brutálisnak tartom, még ha csak fele lenne igaz azt is. De ha az egész..... :roll: :roll: :roll: :roll:

A Pesti úti Tescoban a múlt héten egy anyuka a kisgyerekével elment vásárolni. A gyerek a kocsiban ült, egyedül nem tudott kijönni. Az anyuka egy pillanatra arréb ment, levett valamit a polcról, mire viszajött, a gyerek sehol nem volt. Azonnal szólt a biztonsági őröknek, hogy nincs meg a kicsi, Erre az összes ajtót bezárták, se ki, se be nem mehetett senki. A gyereket a mosdóban találták meg, átöltöztetve, lenyírt hajjal! És nem ez volt az első eset, már máskor is történt ilyen! Valamelyik gazdag embernek vagy a gyerek kelett, vagy a szervei! Manapság ezek szerint már mindent megtehet, akinek pénze van? A kamerákat visszanézték, és csak annyit lehetett látni, hogy valaki odalépett a gyerekhez, és mintha az orrát akarta volna megtörölni, elkábította.

Csajok!!! Mindenhol vigyázzatok kicsinyeitekre, nagyon barom emberek járnak köztünk. :twisted: :evil: :evil: :evil:
Ja és ajánlom mindenki figyelmébe Vujity Tvrtko Fertő cimű könyvét, rettetenes amiket ír. Pedofil állatok neten keresztül ismerkednek gyerekekkel, chatelnek kicsikkel, persze másnak adják ki magukat hogy a gyerekek közelébe férkőzhessenek. A gyerekek meg könnyen kiadják a személyes adataikat és rájuk találnak. :roll: :roll: :roll: :roll: De sajnos nem csak a neten ólálkodnak, hanem fagyizók,játszóterek stb. környékén is.
Horror.

Kép
Kép
bendor
 
 


Zsuzsi!

Este kapja meg Bence a jelmezt, majd megírom, hogy reagált. De biztos fog örülni.
Te végül hol kaptál a csokilikőrnek üveget karácsony előtt? Nem is irtad.

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Andi! Boldog szülinapot Bencének!!

Én soha nem is mertem a gyerekeket a babakocsiban kint hagyni pl bolt előtt, vagy máshol felügyelet nélkül.
A netes dologról pedig: megmondom őszintén, szemétség vagy sem, de mivel Bogi már elég erősen netezik, msn-ezik, az msn-jét naplózzuk. Nem szoktunk rajta csámcsogni, de azért figyelemmel kísérjük, kivel beszélget. És volt már, hogy nagyobb középiskolás fiúk üzentek neki, de szerencsére szépen leszerelte őket. :)

zsebi_baba
 
 


Zsebi baba!
Köszi szépen a köszöntést Neked is!!!
Jaja, mi sem merjük a gyereket soha egyedül hagyni, csak mindig felügyelettel, és olyanra akiben megbízunk. :P Bevásárlásoknál sem engedem elkószálni őket fél pillanatra sem.
Igen, ezt tanácsolják a szakemberek is, hogy igenis a szülő nézze meg és tudja meg, hogy a gyereke kivel csetel, ismerkedik, mert csak úgy tudja megóvni. És ez nem tartozik a szemétségek közé, sajnos a megvédés miatt manapság már ez szükségszerű.
Ugyhogy ha eljön a mi időnk e téren valószínűleg én is ezt fogom tenni, kénytelen leszek. :? De tanácsolják azt is, hogy a számítógép közös helyiségben, pl. nappaliban legyen, ahol a gyerek szem előtt van, vagy ha nem megoldható, akkor igenis váratlanul nyugodtan nyissuk rá az ajtót a gyerekre, ha tudjuk hogy csetel, vagy tiltott vizeken jár. Annyira erősen durva dolgok vannak fent a neten, ráadásul aberrált dolgok (halottakkal közösülés, erőszak-szex, stb.) hogy nem igazán kell a gyereknek ilyen oldalakra tévednie. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Ezt még nem is irtam Nektek, de Bence mikor kicsi volt férjem is csinált weboldalt neki. Ennek hatására az email cimünkre irt egy fickó, hogy nagyon tetszik neki a mi gyerekünk és le szeretné rajzolni. Persze hogy nem engedtük. :twisted: :twisted: :twisted:
Most hogy olvastam Tvrtko könyvét (2 éjszaka alatt, annyira "izgalmas" volt :roll: :roll: ) , igazán elgondolkodtam, teljesen kizárt , hogy tisztességes szándékkal közelitett az az ember felénk. :( :? :? :? Váááááááááááááááááááá................... :evil: :evil: :evil: :evil:

Alízkám!
De jó, hogy írtál.
Jajj, fájdogált a pocid? :shock: Akkor tényleg pihengessél, mást ugysem nagyon tehetsz.
Nem baj az ha nem lesz óriásbébi a kis Viki sem, bár sosem tudhatod, még beindulhat nagytempóban a növekedése, hízása. :lol:
Oké, oké, örülök természetesen, majd hozom a híreket ha megszülsz. Jajj, már most is olyan izgi, pedig még addig alszunk egy párat. :lol:
Oké, a kisszoknyát elrakom Nektek. ÉS előkaparom majd a kisebb babaruhákat, mert tutira vannak lányokra való dolgok még Dorkáról. :wink:
Tök jó, hogy a szilveszteri buli is jól sikerült. :wink: Örülök neki. :wink:

Zsuzsi!
Jajj, nagy öröm van ám a jelmez nagyon bejött Bencének. Mondanom sem kell, hogy köszöntés után felvette, azóta abban megy wc-re, abban vacsorázott, mindent abban csinál. Majd hozok képeket róla. :lol: :lol: :lol: Ma az oviban is jól sikerült a szülinapozás, a Corában vettem gesztenyetortát. Nagyon jól nézett ki és puha volt, én nem kóstoltam de a gyerekek szerint finom is volt.
Holnap jönnek anyuék, ő hozza Bencének az itthoni tortáját és azt is amit a Hangyabolyba viszünk. Nálunk egy szülinap már 3 torta alatt meg sem úszható. :lol: :lol: :lol: :lol:
Mondtam is Bencének, ma elkezdte az oviban az ünneplést, mi is megköszöntöttük, holnap anyuék fogják, vasárnap a barátok a játszóházban, ugyhogy 3 napig tart az ünneplés. :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilla!
Természetesen én is beállok a sorba , és ha lehet majd én is bemennék megnézni Benneteket ha megszültél. persze csak ha egyáltalán akarsz látogatókat fogadni. Ha mégsem, azt is megértjük. :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Én is nagyon Sok Boldog Szülinapot kivánok Bencének!
Már milyen nagyfiú :)

Andi!

Beszéltem anyukámmal. Az a baj, hogy ő 13-14 éveseknek szokott ilyen vetélkedőket szerevzni, de mondta, hogy ilyen korban ezeket a játékos dolgokot szokták csinálni.
Nagyjából azokat mondta, amiket irtál plusz még esetleg van olyan, hogy pingpong labdát kell elfújni egyik helyről a másikra és ki a gyorsabb.
Vagy ha többen lesznek, akkor gólya viszi a fiát. Vagy egy pohár vizet el kell vinni valahova, anélkül, hogy kijönne belőle a viz.
Remélem tudtunk valamit segiteni, de majd még gondolkodik ő is, azt mondta.

Amúgy én ma voltam a vesémmel. Hát....
A tágulatom már 4cm.
:shock:
De a doki szerint ne izguljak, mert a vizeletemben nem találtak semmit, meg végülis a vesém se fáj, úgyhogy nagy baj egyenlőre nincs. Mondta, hogy próbáljak meg minél többet feküdni vele.
Vendég
 


Sziasztok!

Andi!

Pár tipp a szülinapra:

Bekötött szemmel
-rajzolni pl. kutyát, házat, embert stb. (vicces dolgok jönnek ki)
-etetni a másikat pl. csokipudinggal (kicsit malacos, de jópofa)

Lufit a térd közé és ugrálni a célig.

Gyerekeket két csoportra osztani, sorba ülnek, az első kap az orrára egy gyufásdoboz tetejét és át kell adnia a következőnek anélkül, hogy kézzel hozzáérne.

Activity (mutogatós) vagy "Amerikából jöttem..."

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, nem igaz, hogy megint üvölt Nelly........ :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Most ennyi, puszi



Köszike lányok az ötleteket a kis vetélkedőhöz. Aranyosak vagytok, segítettetek nekem. :wink: :wink:

Puszi érte mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kép Kép Kép Kép KépKép Kép Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok,

Megnéztem a fotókat, örülök, hogy mindenkinél nagyon kellemesen telt a karácsony.
Aliz hogy te milyen jól nézel ki!!!!!Már a terhességed előtt is napról napra mintha fiatalodtál és szépültél volna, de most meg egyszerűen ragyogsz. Úgyhogy ne merj nekem panaszkodni!!!:-)))))

Lillaoh
Sajnálom, hogy probléma van a veséddel, de remélem nem lesz semmi gond!!Szurkolok nagyon!
És mindenkinek aki közel áll hozzá kivánok nagyon könnyű, komplikációmentes szülést lányok!!!!!és természetesen egészséges kisbabát. Én biztosan nem megyek be a kórházba látogatni, de remélem majd egy talin sikerül megismerni az újakat, na meg az új babákat is:-))

Jajjj!!!Andi, Edina!

Edinának nagyon sok boldog szülinapot!!!

Bencének pedig nagyon klassz 3 napos ünneplést és még sok-sok évet egészségben, örömökben!!!!

Zsebi
Nem semmi, hogy Szabi már megfordul, hisz még szinte most született. Anyukád veletek van még?Boginak pedig gratulálok!!

Tegnap voltunk Zitáéknál és még én is meg voltam lepve Anna mennyire otthon érezte magát. Nagyon elemében volt, olyan éles és erős hangon sikongatott, hogy Zitával szünetet kellett tartsunk a beszélgetésben:-))Most először ki is hagyta az alvást két evés között, bár az tény, hogy mire hazaértünk elkókadt a vállamon, észre sem vette ahogy levetkőztettem és 2 órát aludt. A fotókat láthattátok. Patricia kicsit kókadt volt, mert akkor kelt fel, most Anna jobban produkálta magát kicsit. De édesek voltak, ahogy megpróbáltak kommunikálni egymással:-)))

Bocsi, hogy nem reagálok mindenre és mindenkinek, de szita az agyam . . .

Jó éjt!

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!

Andi! Nálunk is nagy sikert szoktak aratni a vetélkedők. Amiket szerintem a 7 évesek is tudnak játszani:

-zsákban futás
-rókavadászat: ennek mindíg nagy sikere van. Eredeti verzióban rókát ábrázoló képeket (én Vuk-ot nyomtattam ki) kell eldugni, és adott idő alatt ki találja meg a legtöbbet. Ehhez hasonlít a kincsvadászat, amikor már eleve az ajándéknak szánt kis apróságokat (kis csokik, Kinderfigurák) dugod el, és azokat kell megkeresni.
-a gyerekek körben állnak, elindítasz egy zenét, és a gyerekek fakanalat adogatnak körbe. Egyszer csak megállítod a zenét, és akinél a fakanál van, az kiesik. Hasonló a székfoglalós játék, azt biztos ismered, tudod, amikor eggyel kevesebb szék van, mint gyerek.

Most ennyi jutott eszembe, tavaly a Gergő szülinapján is ezek voltak, és ő tavaly 8 éves volt. Ugye Bence az idén megy iskolába? Melyik iskola lesz? Tanítónénit választottatok már?

Anita! Igen, Szabi nagyon teper! Csak aludni nem szeret, de lagalább az alvásidejének 80 %-át éjszaka alussza, úgyhogy egész elviselhetőek így az éjszakák. Már olyan is volt, hogy 10 után hajnal 5-kor ébredt legközelebb.
Anyukám még velünk van, április elején akarjuk elkezdeni a felújítást, előbb az ő házában, mondjuk ott csak festeni kell, úgyhogy szerintem még áprilisban át tud költözni, és akkor kezdjük itt. Utálom, hogy mindíg pici gyerekkel kezdünk építkezni!!! :twisted: Na jó, ez most nem lesz olyan nagy, de amikor Bogi született, akkor építkeztünk, igaz, akkor meg nem laktunk benne.

Lilla! Akkor pihenjél minnél többet! Megtudtad már, hogy jár-e neked GYED?

Tegnap volt Bogiéknál az aerobicon szülői, de mint kiderült, most nem elsősorban a versenyzésről volt szó, hanem jan. 31.-én bál lesz. Jaj, úgy szeretnék menni! Remélem, valahogy meg tudjuk oldani. Nagyon jól hangzik, amit elmondtak róla. A Lovardában lesz, először a gyerekek tartanak bemutatót , majd vacsora, majd tánc. Kb 300 főre számítanak.

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!!!!


Anita:
Köszi szépen a dícsérő szavakat,aranyos vagy. :wink:
Látszik a képeken hogy jól érezték magukat a lányok,nemsoká nem fogtok tőlük szóhoz jutni mert ők fognak egymással dumcsizni. :lol: :lol: :lol: ,Tényleg nagyon aranyosak a képeken.

Andi:
Nekem is eszembe jutott a zsákban futás de az már Zsebi is írta,meg ott nem túl nahgy a hely.
Esetleg még 2 gyerek kislabdát fog a homloka közé és úgy viszik egy bizonyos távon,
vagy ping-pong ütön a labdát vinni ,
vagy esetleg még hátra kötött kézzel valamit enni.
az újságpapíron való táncolás ,bizonyos időközönként,összébb hajtod az újságot és egyre kisebb felületen kell táncolni,ha leér a lába valakinek az kiesett.
Ennyi jutott eszembe. :?
Köszi szépen a rucit hogy elrakod,a többit meg ráér megnézni nem sürgős,még amúgy is körül akarok nézni anyósom padlásán,a sógórnőm 2 lányáról is mik vannak,meg a nagynéném is válogat ruhákat az ikrekről.
Megnéztem a képeket,látom nagyon tetszett a jelmez Bencének.
Akkor most 3 napig tartó dínom-dánom vagy Docsáéknál! :lol: :lol: :lol: Jó bulizást nektek mára meg holnapra is!
Biztos jó lesz.


Zsebi:
Ügyi Szabikád hogy az alvását éjszakára időzíti,így legalább tudsz te is pihenni.
Hú biztos jó lesz az a bál,hátha eltudsz menni,kell egy kis kikapcsólódás.

Lilla:
Örülök hogy kicsit megnyugtatott a doki hogy nincs nagy baj,és TESSÉK PIHENNI!!!!!!

Na megyek vasalok egy kicsit amíg Balázs alszik.
Tettem fel én is egy pár új képet.
Puszi.

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

Andi!
Bencének kívánok nagyon sok boldog szülinapot, és kellemes 3 napos hetedhét országra szóló ünneplést!!!:)
Kép

tegnap voltak nálunk a gyerekek, tettem fel képeket a picasára.
nagy nehezen sikerült rábeszélni Andit, hogy hagyja őket nálam:)De nem bántam meg, olyan jók voltak!!!(mindaddig amig Andi vissza nem jött:)).Emili csak lesett, látta hogy ő a legkisebb , és szépen meghúzta magát:) 8)

Zsebi!
Izgalmas lesz a bál, vhogy oldjátok meg hogy Te is ott legyél!!!:)

Anita!
Akkor jól láttam én, hogy Patrícia még kómás volt:)

Lilla!
Biztató a doki véleménye, pihenj is ha bírsz!

Alíz!
Emi elsőre is jól elvolt a játszóban.Ez a bölcsi/ovi előpróbája :wink:
Persze addig még változhat a helyzet;)

Én már be vagyok zsongva, várom a tavaszt :lol: , tegnap vettem játszintot,olyan jó illat van tőle a szobában!!!! 8)

Emili felébredt az előbb,de mikor kihoztam a nappaliba, visszaaludt az ölemben :lol: ,most itt fekszik a gép mellett,nem zavarja a gépelés sem! :o 8)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Andi!
Megnéztem a képeket, szuper az a jelmez!!Nagyon vagány;)
Torta fincsinek néz ki, biztos az is volt:DEmivel néztük a képeket, egyből mondta, hogy hammaaaa:)
Ovis torta is guszta!
Jó bulizást holnapra!

Alíz!
De aranyos a kép Vikikéről!Meg Balázskáról is:)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszi a szülinapi köszöntést lányok, az ünnepeltem nevében is. :wink:
Ja és köszi mindekinek a játékötleteket.
Ma éjszaka fogom - ha elaldutak a gyerekek - véglegesen összeszedni a játékokat, kellékeket, hozzá a jutalmakat stb.
Ugyhogy megvan a ma éjszakai programom. :P
És még a héten csak a hétfői Vacsoracsatát néztem, mert mindig elaludtam már Dorkával. :P :roll:
Ma is nagyon jól sikerült anyuékkal a szülinapozás, naná, hogy Bence a jelmezben várta anyuékat, abban is lett megköszöntve. :lol: Le sem szakad róla, de remélem holnap a Hangyabolyba azért nem abba akar majd menni. :lol: :lol: :lol:
Majd teszek fel képeket a mai napról.

Alízkám!
Én is megnéztem a képeidet, nagyon édes mindkét gyereketek. Milyen szépen látszik már Viki baba pofikája ,nagyon édes csajszika. :wink: Balázska meg tüneményes mint mindig.
:wink:
Gondoltam hogy nem égetősen sűrgősek még a babaruhák, de majd tényleg előkotorom és átnézegetem Neked. :wink:

Panka!
Köszi hogy elküldted és feltetted a gyerekeinkről a képeket , tényleg aranyosak együtt. :wink: :wink: Hajrá a kistesó projekttel, Emilinek kell az újfajta elfoglaltság. :lol: :lol: :lol: Meg Neked is. :lol: :lol: :lol: :P :P
Voltam ma a Tescoban beváltottam a Libero kupont, köszi még1x!!!!

Zsebi!
Próbáld a dolgokat úgy intézni, hogy el tudj jutni a bálba, Rád fér egy kis kikapcsolódás a hétköznapokból. :wink:
Bizony-bizony Bence szeptembertől megy iskolába. Az Ibolya uti iskolába szeretnénk járatni, közel is van, erős iskola is, jó a híre. Nem körzetes, hanem városi beiskolázású, így elég nehéz bejutni. És még finom voltam. :roll: Szóval ismerőst kellett keresnünk, de nem tudom elég lesz-e mert ugye protkósoknál mindig jöhet egy még proktósabb. De ha mégsem jönne össze akkor sem csüggedünk, mert nekünk körzetes a Dózsa György uti iskola és akkor oda megy Bence, oda már csak fel kell hogy vegyék. De bízunk az Ibolya utiban természetesen, az az első számú. Tanító néniket futólag láttuk, az alapján szimpatikusak voltak,viszont névről nem ismerem őket. Bármelyik osztályba is kerülne Bence ugyis igazán majd csak akkor lehetne megismerni a tanitó néniketha már tartósabban kapcsolatban vagyunk velük. Lutri az egész szerintem, de bízom a legjobbakban. :wink:

Lányok!
Ma a Tescoban szereztem még két Libero kupont Rátok gondolva, akinek kell szívesen átadom.
Január 15.-ig bármely Libero pelenka vásárlása esetén beváltaható a Tescoban. Egy csomag pelenka vásárlásakor egy kupon váltható be , a pénztárosnak kell átadni. Ja és 400 Ft kedvezméynre jogosít egy db kupon.

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi!
Csak nehogy a végén huhogni kezdj! :twisted: :lol: :lol: :lol:
Hát nem csodálkoznék ha Bence ajelmezben akarna menni! :wink:
Még nem láttad Benkőt főzni??Nem tudod miről maradtál le! :lol: Ma Győzi egész normális volt, de nem lövöm le apoént :wink:
Na ja, tesó jó lenne...talán nemsokára :wink:
Gondolom már készülőben vannak az ovis ballagó tarisznyák, de ha mégsem, akkor ezt ajánlom, mert meseszépek!!!

http://patchwork-angel.gportal.hu/picvi ... 2&index=24
Meg mindenkinek ajánlom ezt az oldalt, a galériában hihetelenül csodás dolgok vannak, meseszépek tényleg!

Libero kupont még holnap is adnak, és a Corában meg játékokat adnak 2 csomag megapakk vásárlásakor. :wink:

Most én is éjjeli bagolykodom;)
Nosztalgikus cuccok gyerekkorunkból:
http://www.gportal.hu/gindex.php?pg=25451150

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka!
Ááááá, talán nem fogok huhogni, ugyanis kész vagyok a vetélkedős dolgokkal, már csak Vacsoracsatát kellene néznem. :lol: De ha mégis, előbb-utóbb Ti is észreveszitek majd. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Majd elrepülök az ablakpárkányotokra és behuhogok. :lol: :lol: :lol: Vagy inkább az alsó szomszédot rémisztgessem??? :lol: :lol:
Nagyon szépek ezek a patchwork munkák, jópárat elfogadnék én is belőle. Tényleg izlésesek és szép szinek vannak összeálllitva. Tarisznya: fogalmam sincs hogy hol rendelik az óvónők, de jó ötlet, majd rákérdezek már náluk. :lol:
Lépek Vacsoracsatázni, mókuskáim már alszanak. (Bence nem jelmezben szerencsére)

Jóéjt Mindenkinek!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Andi!

Hogy sikerült a szülinapi buli?

Zsebi!

Remélem jól vagytok. Milyen érzés megint babázni?
Kérdezted a gyed-et. Hál istennek kapok. Igaz, hogy sok utánajárásba került, de legalább megtudtam. szerintem még ezt a hónapot végigdolgozom, aztán vége. A védőnőm szerint jó lenne napi 6-8 órát feküdnöm az alvás mellett.

Lányok!

Szeretnék pár dologban tanácsot kérni. Ti milyen sterilizálót használtatok? Szeretnék venni, de fogalmam sincs milyet kéne.
A másik kérdésem, hogy van valami bimbóvédő krém, amit azt mondták, hogy nem kell szoptatás előtt lemosni, és kisebesedésre van. Nem tudjátok, mi a neve? Vagy van több fajta is?
Szombaton elindultunk anyukámmal nézelődni, meg pár dolgot venni. Hát a nézelődésből -60 ezer lett. :shock:
És alig vettem pár dolgot... Mi lesz itt, ha tényleg elindulunk vásárolni: :)
Vendég
 


Sziasztok!

Jajj nagyon jól sikerült a mai szülinapi buli, nagyon élvezték a gyerekek is.
Képeket itt nézhettek meg:
http://picasaweb.google.hu/andidocsa
A vetélkedő is jól sikerült, sajnos sok kép ebből homályos lett és törölnöm kellett. :cry: Meg kicsit röviditett verziójú lett az egész vetélkedő, mert a gyerekek már menni akartak tombolni.
De volt találós kérdés, puzzle-összerakás, bekötött szemmel tárgyfelismerés kézzel, bekötött szemmel étel felismerése a szájukban. Az utóbbi kettőben minden gyerek jeleskedett , így ajándék nélkül senki nem tért haza. Még kisebb szomorúság is előfordult, mert Power Rangers-ös matricákat éppen nem kapott az egyik gyerek. (Dorka húzta ki egy zsákból, melyik feladatra melyik gyereknek mi jár) A kisfiúnak vigasztalásképp megígértem, hogy a héten veszek és Bence elviszi neki az oviba. Búcsúzáskor megígértette velem hogy ugye nem fogom elfelejteni. Kis drágáknak mennyit jelentenek a kedvenceiket ábrázoló matricák. :wink: Ugyhogy ha a képeken pityergő gyereket láttok, akkor ez Tomika, :oops: :P aki a matrciákat óhajtja.
Édesek voltak a gyerekek, mindenki eljött akit meghívtunk. Sok szép ajándékot is kapott Bence (Legokat, Power Rangers figurát, Scooby Doo-s társasjátékot, Wall-E hátizsákot, csokikat...) Gondolhatjátok, volt nagy öröm az ő részéről is.
Dorka is jól bírta, fontos feladata volt , hisz az ajándékok kihúzásában jeleskedhetett. :lol: :lol:


Lilla!
Legalább otthon pihenj, feküdj amennyit tudsz esténként, ha már munka közben nem tudod megtenni.

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Andi!
Már vártam a beszámolót!:)
Látom tényleg jól sikerülta buli!Dorka nagyon helyes ahogy ott ül a sok "pasi" közt :lol: , persze a gyertya fújásban is segített:)
Hát igen, a gyerekeknek ezek az apróságok sokat jelentekenk, és mindent megjegyeznke!!!

Lilla!
Úgy emlékszem az eladós mappában van egy Aventes sterilizáló, Olimamié.Nekünk nem volt, majd atöbbiek megmondják melyik a jó;)
Hát el kell hogy keserítselek, lesz még többször 60 ezer is:(:sBár attól függ, sok mindent lehet venni használtan is.Miket vettetek?
Krém:amit nem kell lemosni:Aventes krém, Bepanten,meg van még vmi, de a nevére nem emlékszem.Újságokban szokták reklámozni.De védőnő is tud mondani biztosan.Nekem az Aventes jött be.

Ma volt egy kis minitali a babauszin:):mi, Ziták, Anitáék, Zsuzsiék.:)Lassan kibérelhetjük magunknak a medencét,annyian leszünk:DJót pancsiztunk, bár Zitáék csak megbeszélésre jöttek, de Pannikát és Annát láttuk lubickolni:)
Mindegyikőtöknek van bérlete?Mennyibe kerül egyóra bérlet nélkül?Mert most tőlünk 2500-at kértek!!!:oEddig 1600 volt bérlet nélkül, bérletre meg 1400!

Zsu!
Pannika milyen nagylány így pucéran:)Vhogy most olyan nagylánynak láttam, bár a tali nálunk nem most volt, azóta nőtt sokat!:)

Zita!
Nektek hogy tetszett?Fogtok járni?Láttam patrícia már ugrott volna egy fejest;)

Anita!
Anna merült már?Haját te vágtad le?Lassan Emilinek is időszerű lesz;)

Emikém jól elfáradt utána, nem is ebédelt nagyon, csak pogit nyammogott hazafelé.És nem is aludt sokat! :twisted: Csak egy órát.Később el is mentünk boltozni, aztán lepasszltuk a játszóházba a Malomparkba:)Mi meg ebültünk kettesben egy kávára.De jó volt végre!
Egy órát volt ott, de a vége felé pityergett egy kicsit, engem hívott,mikor látta hogy sorra viszik el a gyerekeket.Biztos megijjedt hogy ő ott marad :( De egy pecséttel el tudták terelni a figyelmét:D
És olyan kis ügyes volt, most először elmesélte, hogy mi történt vele!!! Mikor jöttünk haza megkérdeztem tőle hogy mi volt a játszóházban, mire nyöszörgött,mintha sírna, majd kérdeztem hogy miéárt sírtál, mire ő:anya-anya-anya(azaz engem hívott),majd mondja hogy néni(a néni megvígasztalta).Olyan kis édes volt, meg is lepődtem rajta hogy így elmesélte, még ha scak szavakkal is, de ilyen még nem volt!Csak megtanul már lassan beszélni is:DÉs mostanában nagyon sokat énekel is!;)
na lelövöm magam, mert sok lettem. :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Hello,

Andi örülök, hogy ilyen jól sikerült tegnap a buli. Ha Anna elaludt megnézem majd a képeket.

Panka
Tök jó volt, hogy véletlenül igy összefutottunk:-) és hogy ennyien ... Mi most vettünk bérletet, 16ezer volt egy 10 alkalmas, de emlékszem, hogy decemberben még 15ezret mondtak. Jegyet nem tudom mennyi, de a 2500 elég húzós, akkor már inkább a bérlet.

Anna rettentően élvezte az uszit:-))Remélem hó végén lesz fotózás majd és akkor teszek fel fotókat.

Lillaoh
Miket vettetek?És hol?Mert ahogy Panka is irta az sem mindegy hol vásárolsz, na meg a vége biztos hogy sokszor 60ezer lesz. Mi amit csak lehetett használtan vettünk, alig van új dolgunk. Persze ez attól is függ mennyire vagy kényes az ilyesmire, van aki ilyenkor csak újat szeret venni. Mi anyagilag sem birtuk volna, meg nekem megfelel a használt is. Persze ezt ki is kell fogni. A babaexpon sok mindent meg lehet venni. Mi voltunk 1szer Pesten, 1szer meg itt. A pesti azt kell mondjam sokkal jobb volt minden szempontból.

Zsuzska
Pannika olyan kis helyes kislány, kár hogy nem volt több idő.

Szép napot mindenkinek!!!

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Panka

Igen, én vágtam a haját, de ez sajnos látszik is szerinten. De olyan nehéz, mert sokat mozog. Merülni még nem merültünk, egyenlőre csak leöntötték 1 csónak vizzel, de azt nem sérelmezte különösebben.

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Anita!
Fotózás minden hónap első 7végéjén van.Legalábbis eddig így volt.

Zsebi!
Nagyon sok boldog szülinapot kívánok!!!!:D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Andi
Énis kivánok BENCÉNEK szivből NAGYYON NAGYON SOKBOLDOG ÖRÖMTELI SZÜLINAPOT!!!!!!
Már hét éves !Örülök h jól sikerült a buli én is tudtam volna egy két tippet a játékra ,de már lekéstem .Gondolom nem unatkoztál! mi is mindig nagyon lefáradunk, itthon szoktunk zsurt tartani ,de az egész ház a fejére áll a sok kis örökmozgótól :lol: Azért nagyon élvezzük h jól szórakoznak!A hangyába meg plussz turbora kapcsolnak a gyerekek !!ott aztán lehet dühöngeni szuper jo partija volt Bencének!
Borzaszto :cry: ami aTescoban történt a hideg is kiráz a gondolattól mit akarhattak szegény gyermekkel !Eddig is utáltam aTescot most meg főként,hihetetlen hogy ez itt történik nem egy filmben!!
Aliz!
Kedves Tőled ,hogy drukkolsz Fanninak!Még 10 napunk van !Én jobban izgulok szerintem mint Ő, hogy sikeres legyen az irásbeli ,mert minden ezen mulik ! Fájdogál a pocid !Lehet a sok viztől ,sokat pihengessél tedd fel alábad is ,már jözel a finis!Viki baba növekszik mostmár gőzerővel.Én is szoritok neked minél tovább birjad és erős legyél !Te jársz keddenként akismamaklubba itt a Tégláskertben?
Zsebi!
Én is gratulálok Boginak ,hogy bekerült acsapatba!A bálban már lehet lazitani !,addigra Bogi is tul lesz afelvételin .Már kezditek az átalakitást?Anyukád lába hogy van?
mártid
 
 


Sziasztok!

Hát több helyen is szétnéztünk anyukámmal, aztán ott vettük meg ahol olcsóbb. Bár most nagyon jó akciók voltak mindenhol, főleg a Nyugati utcán, úgyhogy ott vettünk több dolgot.
A használt dolgokra én se vagyok kényes, úgy néz ki, hogy kapunk ágyat, kocsit meg remélem pár ruhát is. Úgyhogy most tényleg csak a fontosabbakat vettük meg, pl. új matrac, textilpelenka, ágynemű.
Aztán megvárom, mit adnak össze a barátok meg a család, aztán attól függően szerzem be, ami még kell...
Vendég
 


Sziasztok!!!


Zsebi:
Nagyon Sok Boldog Születésnapot kívánok neked,erőben,egészségben!!!!

Kép

Andi:
Jó kis szülinapi bulija volt Bencének,a képek alapján. :wink:
Úgy látom mindenki nagyon jól érezte magát.
vannak új játékok is mióta voltunk együtt,igaz?

Panka:
Na akkor jó kis babanetes uszi volt tegnap. :wink:

Mártid:
Köszi a tippet,próbálok én pihenni,de sokszor csak estére jutok el addig hogy pihenjek,Balázska mellett azért elég nehéz,bár mostanában sokszor szoktam neki olvasni,így akkor is pihenek. :)
Ami a templomba van kismamma klub arra gondolsz?
egyszer voltunk még az ősszel,de akkor még alig voltunk mert akkor indult,azóta meg nem mindig volt időm,meg az idő is jó volt így a szabadban voltunk inkább.
Ti is itt laktok valahol?

Lilla:
Akkor már elkezdted a baba kelengye beszerzését. :wink:
Én is az Aventes krémet tudom amit nem kell lemosni.

Na megyek autózni Balázzsal. :D

Kép

Kép
aliza
 
 


Hello Lányok!

Munkahelyről írok, ebédszünet van. :lol:

Lilla!
Bizony, nagyon "szép" kis összeg lesz a végére mire minden babaholmit beszerzel. Nekünk ráadásul nincsenek kisgyerekes rokonok sem, a férjem pedig ragaszkodott mindenben az újhoz. Gondolhatod. Szerencsére egy nagynéném New Yorkban él, sok babaholmit kaptunk tőle,meg családon belül pénzt is. Másképp nem győztük volna. :roll:
Kiságyat, lepedőket, ágyneműt, babakocsit mi is a Nyugati utcán szereztük be, ott voltak szépek, és a legjobb árban. :wink:

Márti!
Raktározd a vetélkedő ötleteidet, majd jövő ilyenkor rákérdezek a következő banzáj előtt.
Drukkok mennek ezerrel a lányodnak!!!


Zsebi Drága!
Isten éltessen nagyon sokáig boldogságban, szeretetben. Nagyon boldog szülinapot kívánok Neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!

De jó, együtt pancsiztatok többen is, kisebbek, és Emili. Jó buli lehetett.

Kép
Kép
bendor
 
 


Lilla!
Ha nem zavar, hogy használt, akkor ajánlom figyelmedbe a vaterát, ill. a teszveszt!!!Ott vannak egyébként új holmik is, sok mindent fillérekért meg lehet venni! :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Köszi szépen mindenkinek a szülinapi köszöntést, aranyosak vagytok!
Itthon tegnap ünnepeltük családi körben a férjem szülinapjával együtt, mert neki 3.-án volt. Egy csodaszép nyakláncot kaptam, gyöngyből fűzött. Az egyik kolléganőm fűzi, zsűrizettek is a termékei, nagyon szépeket fűz, és ez most a legújabb modellje.
Kép

Márti! Anyukámnak már jobban van a lába, de nem az igazi :( Az átalakítást majd áprilisban kezdjük. Kicsit félek, hogy pont most lesz ez a szétköltözés, amikor rosszabb állapotban lett anyukám, de remélem, nyárra megint jobban lesz. meg talán kicsit rá lesz kényszerítve, hogy mozogjon, mert az sem jó szerintem, hogy gyakorlatilag semmit sem mozog, és az izmai lemerevednek. Fűzöm, hogy hívjon gyógytornászt, de nem nagyon van ahhoz sem kedve :(

Lilla! Örülök, hogy sikerült a gyedet elintézned, vagy legalábbis megtudnod, hogy jár neked. Azért nem mindegy, hogy Gyed, vagy gyes. Még a Gyed is olyan kicsi összeg! :(
Köszi, mi jól vagyunk, Szabi nő, mint a gomba :) . Babázni nagyon jó megint, főleg, hogy a nagyobbak is örülnek Szabinak, nincs féltékenység. Mondjuk ahhoz már nagyok.
A tesz-veszről ill. vateráról én is sok mindent vettem, ill. eladni is próbálkozok mostmár. Szerintem nagyon jó dolog, én nagyon jó holmikat tudtam venni fillérekért szinte újonnan.

Ma voltunk csípőszűrésen, rendben van minden. Jó ez az újonnan kialakított rész az OTI-ban, gyorsan halad minden.

Andi! Az Ibolya suliról én is nagyon jókat hallottam! Remélem, sikerül bekerülni!

zsebi_baba
 
 


Zsebi!
Akkor férjedet is Isten éltesse sokáig!:D
nagyon szép a nyaklánc, gyöngyökből van, ugye?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Zsebi!

Neked is Nagyon Boldog Születésnapot kívánok!

Andi!

Örülök h jol sikerült Bence szülinapi bulija, szuper játékok voltak és a képek alapján tényleg nagyon jol érezhették magukat a gyerekek.
Nos mondtad h szoljak vissza, h mi lett velem, bocsi h nem hivtalak már vissza de ugy elment az egész nap.
SZombat du. még elmentünk a Klinikára az ügyeletre, mondanom sem kell, h vártunk min. 2 óra hosszát h jöjjön egy orvos, persze ez érthető is, elég gáz, h van 7végén egy műszakban 3 orvos, és ők is 24 óráznak, felháboritó!
A végén az lett h megvizsgáltak, csináltak hüvelyi uh-ot is, akkor épp nem volt már olyan sok vérzésem (másnap reggelre persze megint elöntött), a diagnózis tul képpen már lehet menses is, de ha nem múlik el 1 héten belül, akkor vissza kell menni, mert lehet vmi más belső vérzés is :roll: :evil:
A tejem ize is valszeg megváltozott, mert Kamilla nem is ette olyan szivesen.
Neki is lett most probléma megint a kakival, ugyanis ma reggel ilyen nagyon kemény zöld volt az eleje a vége pedig ilyen zöld és sárga darabokkal (bocsi a részletezésért) , szóval párom elvitte az orvos javaslatára az ÁNTSZ hez, most várjuk az eredményt. Állitólag az a darabok a meg nem emésztett táplálék, és most nem tudjuk ez mitől lehet, igaz most váltottunk tápszert is, most Nestlé BEBA HA Startot kap, pont a kaki miatt váltottunk mert eleinte is sűrű volt.

folyt köv

Kép
dinaedo
 
 


Alízkám!
Tényleg phizz amennyit csak tudsz. Tudom, gyerek mellett nem könnyű, de valóban jó ha olvasgatsz Balázskának, addig sem kell utána rohangálni. :lol: :lol: Délután nagyokat alszik még?
Dorka hétvégenként nem is hajlandó aludni délután, gondolom ez a Bence hatása is, őt is képtelenség letenni. :twisted: :twisted:
Bizony ám, vannak új játékok a Hangyabolyban, a képeken is láthatod. Van mászófal és a szülinapozás is felkerült az emeletre. A légvárcsúszda melletti rész fölé húztak egy emeletet, felkerült a csocsó, a szülinapi parti rész és ott is van új játék. Két egymással szembe állitott gépezet levegőt nyom ki magából és ennek segítségével szivacslabdákkal lehet bombázni egymást. Na itt volt tegnap 2 gyereknél is kis pityergés, mert egymás szemét lőtték vele, illetve találták el. :roll:
A fogasok mellett van trambulin is, az még karácsony körül nem volt, az még nekünk is új volt. Azt nagyon élvezte Dorka. Biztos tetszene Balázskának is. :wink:

Zsebi!
Férjednek nagyon boldog születésnapot kívánok én is, így utólag is!!!
A láncod tényleg nagyon szép, amit kaptál. Tetszik nagyon. :wink: Megnyugtató, hogy Szabikánál mindent rendben találtak csípőszűrésen. :wink:


Edina!
Biztos voltam benne hogy el fogtok menni a klinikára, és úgy voltam vele, ha nincs hír, az jó hír. Vagyis nem hívtál, így gondoltam hogy nem lehet nagy gáz. Már akkor menstruálsz? Még hamar. Bár, inkább ez legyen, mint belső vérzés. :wink: :wink: Remélem rendeződik a problémád.
A Kis Kamillánál lehet a tápszerváltás okozta a színes székletet. Dorka már rég nem tápszeres, mégis sokszor produkál ilyesmit, én ezen nem is vaciláltam soha. Bár nyilván ő már mindenféle ételt (már amit szeret) megeszik, így a széklete sem lehet egyforma. Kamillánál is remélhetőleg hamarosan kiderül hogy nincs probléma és megnyugodhattok.
A székrekedés problémát nagyon sajnálom, és átérzem, mi is küzdünk , tudod gyakran Dorkával. :roll:

Képzeljétek, Dorka eddig az én hajamat tépte és azt tekergette az ujjai közt, most pedig már a sajátjával is beéri. Ebben az a "legszebb", hogy bal oldalt a föle mögött látszik is hogy sokkal kevesebb a haja. Ha nem tudjuk rövid időn belül leszoktatni , kénytelenek leszünk levágatni neki rövidre. :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi!

Köszi a megértésed, akkor gondoltad miről van szó.
Nos azért megnyugodni még nem tudok,mert nem biztos h menses, ilyen hamar azért furcsállom, de majd ha nem mulik 7 végéig akkor ujra doki, de remélem csak fogamzásgátlóért kell mennem majd dokihoz.
Amugy képzeld el én is voltam a Corában Liberóért, és "csak" 2 Jumbó csomagot (3000Ft/csomag volt a 3-as) kellett venni h kapjak ajándékot és egy ilyen kis kb 25-cm es plüss színes csörgő zsiráfot kaptunk, szerintem nagyon cuki, de inkább csak ilyen pár hónapos babáknak való, atöbbi ajándék nagyon kis gyengék voltak, az a kis kirakó és a cd, azoknak nem sok értelmét láttam.

Azért elég gáz, h az orvos is csak találgat h mitől ilyen a gyerek kakija, és nem mond vmi egyértelmű tényt, vagy legalább vmi biztosat. Komolyan mondom mostmár tényleg orvost kéne váltani, de mindig csak halogatjuk.(adunk neki esélyt)
Pl azt is miért nem tudta megmondani h melyik tápszer jobb, miért nekem kell mondani h váltanánk mert ugy gondoljuk h az jobb (mert pl másnak bevált és van tőle kakija) miért nem ő javasolja h váltsunk v ne váltsunk, hogyha tudja a problémánkat?!
Vagy tul sokat várok el egy körzeti orvostol? :roll:

Kép
dinaedo
 
 


Sziasztok!!!

Edina:
Hú te szegény a Klinikát jártátok hétvégén.
Remélem tényleg csak a mensid jött meg és nem belső vérzésed van.
Szerintem nem vársz túl sokat a körzetitől,csak sajnos nem mindegyik tőrödik úgy a gyerekkel,mint ahogy mi azt elvárnánk.
Ki a körzeti dokitok?
Nekünk Szövetes doktornő és ő tényleg nagyon rendes meg alapos is.Egy ébként Zsuék is hozzá járnak szerintem ő is egyetért velem.Ő is ott van az Angyalföld téren,mert ti is oda jártok nem?
Én nem is váltottam amikor elköltöztünk mert megvoltam vele elégedve és a kicsit is hozzá fogom vinni.

Andi:
Akkor tényleg jól megcsinálták a Hangybolyt,így legalább nagyobb lett a hely is.
Biztos tetszene Balázsnak,majd valamikor elmegyünk,de szerintem már csak szülés után,mert most nagy pocakkal nem tudok csúzdázni. :lol:
Hááát szokott aludni délutánonként csak néha fél óra -3/4 óra mire elalszik mert mindent csinál közben.
De utánna alszik 1,5-2 órát.Az esti alvás is van hogy kitolódik 10 órára mert nem hajlandó aludni mint tegnap is ,de reggel 6-kor meg már fent volt,így remélhetőleg ma elalszik dél körül,de majd meglátjuk. :D
Igen, olvasás közben enm kell utánna szaladgálni. :D
Ó lehet le kell vágni Dorka szép fürtjeit. Sajnálom. :cry: :cry: Hátha leszokik róla .Én is nagy hajtekergető voltam. :roll: :D

Zsebi:
Tényleg szép láncot kaptál.
Örülök hogy minden oké a csípőszűrésen.

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

Zsebinek boldog szülinapot!!!

Kép

Alízka, jók a vonalzók!!! Viki csodaszép a 4D uh-n!!! Balázska meg komoly nagy srác!!

Edina, szegény, te jól megjárod mindig... :cry: :cry: :cry:
Sajnos tapasztalatból tudom, hogy az anyukáknak nem ártana orvosit végezni :evil: :evil: :evil: :evil:
Sajnos nekünk kell okosabbnak lenni, vagy egy magándokit fogadni.
Mi csak banális problémákkal járunk a körzetihez, bár a mostani fényévekkel jobb az előzőnél.
Reméljük a vérzés is hamar eláll!

Apropó vérzés! Nekem még mindig nem jött meg, igaz Nelly elég sokat szopizik, IUD-m is van, a teszt negatív....
Sokáig szoptató anyukák nektek mikor jött meg először??

Úgy tűnik ez az év ilyen szerencsétlen lesz (kopp-kopp), úgy megjártam a fogorvosnál!!!
Töméscserére mentem (3 db 20 éves tömésem van, megértek a cserére), azt mondja a doki van itt az 5-ön egy repedés, röntgenezzük meg.
Kiderült, hogy a 4 és az 5 üreges belülről!!!!!!!!!!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁ, totál kikészültem!! Annyira vigyázok a fogaimra , mert f.......k a fogorvostól :evil: :evil: :evil:
Erre kifúrja, gyógyszeres tömés bele, ha belobban gyökérkezelés :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Kész vagyok tőle, nagyon félek, hogy miért azt ne kérdezzétek. :oops:
Ma van az 5. nap, már lüktetnie kéne, ha befertőződött, de tudjátok hogy van, mikor figyelsz rá fáj, ha nem figyelsz nem fáj....
Na jó, panasznapból ennyi.. :shock:

Kicsi morzsa Nelly babám egy tündér, egész jól alszunk éjjel, 21-01 (gyors szopi), majd újra 8-ig. Kezd emberi külsőm lenni.. :lol:
Ha mondom neki "jössz ölembe?" nyújtja a drága kis 20 cm-es kezét és vigyorog, énekel , dumál, integet egész nap!!

Andi nagyon cukik a gyerekek a szülinapos képeken is, jó ötlet ez a Hangyabolyos buli, nem a lakást amortizálják le.
A Délibáb mellett is nyílt egy hasonló játszóház, Sajtkukac néven. Kisebb, mint a HB., de a célnak megfelel.
Ott fogjuk tartani az Olivér ovis buliját, szegény már annyira szerette volna idén is, de Nelly még olyan pici volt és ölbe baba, hogy erőm, energiám nem volt megszervezni, levezényelni.

Na ennyit sem írtam mostanában, megyek is visszaolvasok, hogy képben legyek egy kicsit, mert lassan kitagadtok!! :cry:

Puszi Kriszti



Sziasztok!


Megint jó rég voltam, nem is mentegetőzök, mert nincs különös indokom, csak Pannika.... :D Olllyyan kiváncsi-fáncsi, hogy mindig ott jár, ahol nem kéne, meg veszélyes, így a nem szabad-ot ismételgetem, mint egy papagáj.... :roll: Tegnap meg elveszett az egyik fülbevalója, alvás után vettem észre. Már néhányszor kikapcsolta, meg ki is vette régebben, most néhány hétig nem piszkálta.... Felforgattam az egész lakást, bútorokat elhúzgáltam, ruhákat végignéztem, a szennyeskosárban is, és nincs meg. Lehet lenyelte.... :( Úgyhogy a kakit is lesem ezerrel, aztán ha holnapig nem jön ki, sztem elviszem egy röntgenre a biztonság kedvéért.... :? Hogy mindig van valami hülyeség.... Aztán tegnap délután hót elektromos égett szagot éreztem, itt kerestem, mi lehet, azt :? án látom, hogy a nagyszobai csillár egyik vilanykörtéje füstöl.... :shock: Utána itt kuksoltunk sötétben, míg Laci haza nem jött, de még jó, hogy más baj nem lett. :roll:

Alíz! Vikike egy kis tündér!!!!! :D Csodaédes kis pofikája van! balázska meg olyan nagyfiú már! Mit szól a kistesóhoz?

Andi! Képek alapján szuper lehetett :D a 3 napos bulimaraton! :lol: :lol: Bence hogy örült az ajándékoknak! Ilyenkor látszik, hogy csak gyerek még, nem? Ilyen őszintén csak egy gyerek tud örülni, olyan édesek ilyenkor! Dorka meg gyertyafújó-segéd! :lol: :lol: :lol:

Panka! Emike micsoda kis vizimanó! Olyan bátor! :D

Jó volt a minitali az usziban! :D Anna baba tündéri kis mosolygós hajasbaba. :D Laci emlegette is utána, hogy milyen kis barátságos, és micsoda naga haja van! Jövő héttől meg Patrícia is pancsizhat kedvére! Kis drágaság Ő is! A közös képeik is szuperek a kishölgyeknek!

Kriszti! Nekem 9 hónapra jött meg az első mensim, akkor még 3-4 szopi volt naponta, plusz akkor voltak a rémes éjszakáink is a nonstop szopival.... :? Karácsonyi képeken édesek a gyerkőcök! :D

Edina! Remélem, tényleg a mensid, és nem vmi más! Ahogy mondtam a telefonban is, azért simán lehet ez mensi. Kamillának kell még orrot szívni?

Zsebi utólag is boldog szülinapot Neked és a férjednek is! Szabi meg átfordult? Nem semmi.... Nagyon ügyes! :D Boginak drukkolok a felvételihez. Ahogy írod, mennyire sokoldalú kislány vagyis nagylány :D , biztos ezt az akadályt is könnyen veszi! :wink:

Lilla! Sajnálom a vesetágulatot... :( Próbálj tényleg pihenni minél többet!

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Kriszti, Zsuzska! Köszi nektek is a szülinapi köszöntést, és mindenkinek a férjem nevében is! Hú, Kriszti, nagyon gusta az a bonbon! :wink:
Kriszti! Nekem Bogival 8 hónaposan jött meg, pedig már csak ritkán szoptattam, mert akkor sem volt túl sok tejcsi. De akkor meg is érezte, mert nem is szopott tovább.
Ma voltam Sápynál, és most a Mirenában egyeztünk meg, mint fogigátló módszer. Valaki esetleg nem ismeri?

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!

Zsu!
Emili nekem sem enged sok időt, mostanában este szoktam írni mikor már alszik:)
Juj, remélem nem nyelte le, keressétek még, hátha meglesz.Ágy matracban, ágyneműben is nézted gondolom.

Így a tegnapi szobatisztasági próbálkozásunkat elolvashatjátok a blogban, ide nincs időm leírni még egyszer 1000 bocsánat :oops: :oops: :oops:

Kriszti!
Ugyan már, hogy tagadnánk ki?:? ne mondj ilyet!
Fogorvosos sztori rémálom, remélem nem gyullad be, és hamar túl leszel rajta!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?