Új privát üzeneted érkezett!

Kitty: Nagyon hideg van kint. Szabinát 8,30kor vittem el oviba. Esika hó nálunk és nagyon hideg az idő. Én ma rakott krumplit csinálok.

Kép
csucsu05
 
 


Kitty

Nem tudom, hogy tegnap fáztam -e meg. Az biztos, hogy hideg volt. Bár az elmúlt napokhoz képest nem annyira.

Apácska már itthon van. 7-ig dolgozott, met most ügyeletben volt. nappal vonult, éjszaka ügyelet. És már ül a gép előtt. :) Az előbb vittem neki reggelit. :) Most nem ér rá velem foglalkozni, mert megy a játék a gépen. :) De hagyom játszani, mert nemsokára megyünk az egyik számtek boltba (ami a régi posta utcájában van) és tesóméknak meg kell rendelni egy monitort. Aztán gyors küldöm aludni a Drágát, mert megy vissza éjszakára melózni. :( nem lesz ünneplés. Nem is lesz rá idő. :) Én is készülök a barátnőmhöz ki a lakótelepre. Tudod, ami ott van kinn az orosz laktanya helyén.

Te mit csinálsz? Ma nincs suli?
Vendég
 


Csucsu
Hogy-hogy nem akart oviba menni? Eddig meg alig lehetett róla lebeszélni. Mi történt?
esik a hó??? De jó nektek!!!! Itt is eshetne.

Kitty
Ja bocsi, látom már válaszoltál hogy mi a terv mára, csak nem vettem észre. :oops: :oops:
Privibe megy a munkahely. A többiek tudják, csak nem akarom a nagyvilágnak is....
Vendég
 

 
 

Csucsu, én se mennék a helyébe :lol: De most sokat otthon volt veletek, biztos rossz szegénykének oviba menni :cry:

Pendi, a játék fontos :lol: Nálunk is ez megy. Egyik ismerősömék most vettek monitort a Tescoban, mert akciós volt, de csak öt db-ot hoztak :shock: - és mi vigyáztunk az utolsó darabra, amíg nem értek oda :lol: (aztán végül mi vettük meg nekik, majd az anyaságiból visszafizetik... no comment)

Gyalog mész a laktanyához is??? :shock: Az is jó messze van ám! Kocsitok nincs? Vagy a helyi járatot nem használod?
Vendég
 


Csucsu, grat a laptetőhöz!
Vendég
 


tényleg Csucsu!

Tudtam, hgoy elfelejtem. Még jó, hogy Kitty "felhívta" rá a figyelmem. Gratu a laptetűhöz.

Kitty
nem gyalog megyek, biciklivel /bár az sem sokkal jobb ebbe az időbe/. Autónk nincs. :( Sajna. Néha jó lenne.
Most épp megfordult a fejembe a helyi járat, csak nem tudom mikor megy. De majd lehet, hogy kifigyelem. Meg vagyok fázva, nem biztos, hgoy ki kell nekem oda tekernem.
A monitor vásárlás meg nem semmi. Megvettétek nekik? Milyen rendik vagytok. De az azért eléggé "baráti" hogy majd ekkor meg akkor kifizetjük.....
Vendég
 


Lányok nekem most menni kell!

Puszi nektek! Majd igyekszem jönni valamikor. Lehet, hogy csak este, mert menni akarok a barátnőmhöz.
Vendég
 


Pendi, a bicikli ilyenkor szörnyűbb, mint a gyaloglás! :shock:
Nem először vettünk már nekik valamit, a pasi amúgy sokat segített, ingyen kifestette az egész házat :) Csak nem éppen vannak topon anyagilag, mert a csaj sose dolgozott, most jön a bébi (37 hetes), a pasi meg elég sokat dolgozik :(
Amúgy megadják, az fix, csak mondjuk az anyaságiból mást is lehetett volna venni, nem pont monitort - szerintem.
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is egy kicsi!

Visszaolvasni nem nagyon tudok, bocsi.
Buék mindenkinek, remélem jól teltek az ünnepek.

Mi szilveszterre tudtunk lemenni anyuékhoz, mert hétfőn elküldtek röntgenre, arc és tüdő. Tüdőgyuszim nincs, "csak" arcüreggyulladásom. Beszedtem két adat Cedaxot (az Aktil Duo után), valamennyire jobban vagyok, de még köhögök (még mindig hurutosan) és még mindig fáj az arcom és a homlokom, tüsszögök, náthás vagyok. Már nem tudom mit szedjek még be, hogy elmúljon.
Lilla is egyre náthásabb és a Levente is. HOlnap viszem őket dokihoz.
Meg kell beszélnek a gyerekdokival, hogy mikor adjuk be a kéthós oltást, mert náthásan nem akarom.

Egyébként csak elvagyunk, mennek a napok gyorsan. Jó lenne már ha tavasz lenne, mert így nem is tudunk lemenni, pedig nagyon jó lenne.
Lilla 8 hetes volt hétfőn, szombaton tölti a 2. hónapot.
5,55 kg, kinőtte a kisruhákat. Már visszamosolyok, szereti nézegetni a pörgőt a kiságyában, de ottaludni nem szeret. Csak mellettem. Mint a Levente.

Majd teszek fel képet, csak még le kell kicsinyiteni.

Remélem ez a 2009-es esztendő a Tietek lesz, és szerencsét hoz mindenkinek!

Puszi: Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Csucsu
Szabinanak minnya keresek egy szep kepet es majd mikor hazaviszed ovibol akkor mutasd meg neki,hogy ugy hallottam jol viselkedett az oviban es en kuldom neki erte :) :wink: Na nem mintha tudna ki vgyok :? :lol: de hatha jolesik a kis lelkenek :) Overallal mi van?Mar multkor is kerdeztem... :roll: Amugy szerintem is lehet a kari is meg szilveszter is otthon volt aztan nehezebb most kicsit megkezdeni megint :? :roll: Jah es tom nem veszed szamitasba de grat a laptetuhoz :wink:

Pendi
Nem lesz unneples :?: :shock: Torta csak lesz nem?Vgy ha mas nem akkor ott vcan az amit kuldtem :wink: Az naon guszta azt meg en is megkostolnam :wink: 8) Na vegul mi lett kikerekeztel?A jaratot meg megnezheted neten nem?Az agynemuk meg me nem voltak jok?Anyagra vgy maga a mintak nem voltak szepek?Az ember lanya elmegy aztan mindig minden mast osszevasarol csak azt nem amiert megy...majdnem veled is ez tortent :lol: :lol: Jah en meg azt szamoltam,hogy mennyi mindent toltottem le ITUNES-on mert azt kifizeti a parom a szobatarsnak :wink:

Kitty
Jah te hogy-hogy nem vgy suliban :shock: A tanulashoz most nekem se fullik a fogam :? :oops: :roll: :oops: Mi lesz ha ezt apa megtudja :oops:

Csajok
1.Tud valaki valamit Nocirol? :roll:
2.Koszonom a tippeket a marhahoz 8) Hat nem tom mennyi idos lehet hulyen neztek volna ram ha a boltban megkerdem :lol: de mindenesetre mikor olvastam,hogy 3ora :shock: egybol mentem aztan feltettem legalabb 8ra legyen vacsi :oops: Ugyhogy mar javaban fo :wink: bar kiskockakra vagtam es talan 2ora is eleglesz igy :wink: Az elparolgott vizet lehet potolni vgy nem kell? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia Kata
Epp tegnap emlegettunk Pendivel :P Gondolom nem 1szeru jonni 2gyerek mellett foleg,hogy meg mindig beteg vagy :shock: :twisted: Te jo eg...mar az elejen elkellett volna kuldjenek jobban megnezni vgy csak te nem mentel?Az ilyen az nem jatek...es valami eros antibogyoval kikuraltattam volna :roll: Tudom,hogy akkor nem lehet szoptatni de igy meg mar 1honapja beteg vgy :shock: :roll:

Lassan jon a tavasz :wink: Aztan majd futkoshatsz utanuk :lol: Varjuk a kepeket 8) Mar 2honapos :shock: asztaaa :P es,hogy mar mennyit okosodnak 2honap alatt :) Tejcsi van ma? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csajok: Én nagyon rossz vagyok tudom és azt is hogy korai. De teszteltem mert ma nagyonhányingerem volt reggel na meg tegnap délután is. Igy nem is első pisiből de haloványan látszik a csik. Fotón még nem. De nem csak oda képzelem mégha halvány is mert a szomszéd néni is látja:)
Na holnap kiderül majd igaz e.
Örülni még nem örülök majkd ha több teszt és a doki is megerősiti. Remélem nem került vér a pisibe és azért csikos.

Kép
csucsu05
 
 


Ma vagyok a 29. napon és a 13DPO-n. Ezt elfelejtettem irni.

Kép
csucsu05
 
 


Kati, jó, hogy jöttél! Mosolygós Lilláról tehetnél képeket! :wink:

Bridget, csak vizsgázni kell járni, az meg ma nincs - meg a héten se lesz, csak holnap angol :wink:
Közben eldöntöttem, hogy én is marhapörit csinálok - már az enyém is fő :lol:

Csucsu, akkor egy halk gratula!!! :D Mikor tesztelsz legközelebb? Dokihoz mikor mész?
Vendég
 


Kitty: Holnap reggel is tesztelek és ha az is halovány de látszódik akkor már hivom is a dokit mert minnél hamarabb lát annál jobb.

Marha pörit nagyon finom a juhturós sztrapacskával vagy túros tésztával. Én mármindkettőt próbáltam és aki evett belőle az mind dicsérte sőt... van aki azt kér ha jön hozzánk.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu
Na tudtam en,hogy az a laptetu ami becsuszott csak jelent azert valamit :lol: Amugy epp akartam kerdezni veled mizu mer ngyon halgatsz :?: 8) :lol: De olvastalak a masikban,hogy fajdogalt a pocid es szerinted megfog jonni...ugyhogy azert sem kerdeztem ra :roll: Na meg ilyenkor hagyni kell az ember lanyat nehez napok ezek piri kornyeken...jon vgy nem... :roll: de ugy latom megerte varni :P Akkor csak halk gratula es mennek a tovabbi csurik Kép Fotot nem teszel hatha azert mi is latjuk 8) Amugy meg en is teszteltem tegnap :roll: :oops: mar csak azert mert 26cn-en voltam es se barna se hasfajas se izzadas nem volt :shock: persze nem reggelibol de csont nega volt :roll: ha ma reggelre nem jott volna meg reggel pipiltem volna egy masik rudat 8) Amugy is mar idoben vgy epp!Hany naposak a ciklusaid?

Kitty
Na akkor egyutt fozunk :lol: Az enyem megfott egy ora alatt :shock: akkor az hany eves lehetett?De nem lett olyan jo ahogy en szeretem :? Nem tom miert :( Viszgaidoszak :x :x :x brrr most a suli gondolatatol is kiraz a hideg :twisted: :evil: :roll: :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Ma vagyok a 29.napon és a 12-13DPO-n. Igazából én azt éreztem megjön mert már 5napja fáj a hasam mintha megjönne. De tegnap mentem a páromért a munkahelyére és annyira rosszul lettem, hogy mondtam vezessen ő mert nagyon hányingerem volt. Aztán elmúlt és reggel megint hányingerem volt 2órán át. Igy reggel vettem tesztet. Volt már nekem csikos de az nem volt jó mert szellemcsikos lehetett . Igaz ez most egy kicsit erősebb csik de a képen még igy sem látszodik. Na ha a képen már látszódna én már repkednék örömömben.
Attól félek, hoyg a teszt megint szellemcsikos.
Na majd kiderül.
Ha már ilyen sokat vártam erre a kistesóra 1-2 maőot még kibirok.

Hogy hogy nem lett jó ize a pörinek?? Sok hagyma kell alá az a titka. És pirospaprika na meg pirosarany is . Az van hisz szereted multkor írtad.

Kép
csucsu05
 
 


Jaja van minden..nem tom nem rossz de nekem megse az igazi az ize :roll: En mondjuk eddig mindig csirkebol csinaltam :?

Hat azert voltal te mar babas is...ugy konnyebb aztan most meg mar segitenek megtartani is.De nekem meg se szellemcsik se baba nem jott (18eves koromtol legalabbis) :roll: Es igy eleg gaz :?

Amugy gondolkodom a closti-n ngyon de nem tom megeri-e a hormonokkal szetcinzalni magam mert tuszom van,pem van,egyutt is vgyunk idoben de valamiert megsem termekenyul meg :roll: Ezen a closti sem segit :roll: Akkor meg felesleges bevennem :? Nem?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: A closti nem hormon amúgy. De ha van Pé-d meg a progeszteronod is jó akkor valóban nem kell. De rákérdezhetnél a dokinál. Hátha.

Kép
csucsu05
 
 


Bridget, az enyém még fő. A tied akkor borjú lehetett, ha ilyen hamar megfőtt. Biztos finom lett! Apa amúgy szereti a magyaros kajákat?

Csucsu, továbbra is izgulok értetek! :D
Még eddig csak halászléhez hallottam a túróstésztát, marhához nem. De biztos finom lehet :wink: Én most csak simán tésztával csinálom.
Vendég
 


Litty: Egyszer próbáld ki. Mert a turó és a tejföl kihozza a marha hús izét és forditva. Na meg a másik a juhturós sztapacska. Egyszer a neten láttam, hoyg azzal is csinálják. Mi akkor szoktuk sztrapacskával csinálni ha bográcsban főzünk nyáron pörit és mellé a sztrapacska. Na ez csak nyár végén vagy szeptemberben lehet mert az régi krumpliból kell.
DE aki evett már nálunk ilyet az azt mondja isteni. csak nagyon laktató .

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu, akkor megyünk hozzátok ebédre :lol:
Mondjuk egy babalátogatással egybekötött ebédre :wink:
Vendég
 


Kitty: Oké:) Megbeszéltük.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok a barátnőmnél.
Nóciról:
Tegnap beszéltem vele telefonon. Volt dokinál, látták a petezsákot. Már több mint egy centis a babája. Mostmár látszik a dobogó szivecskéje is. A barnázással nincs gond, pihennie kell. Azt mondta, hogy már csak ma dolgozik, holnaptól táppénz. Holnap megy terhesgondozásra, vérvétel ilyenek, és utána feljön.
Puszil mindenkit.

Kitty
Végül a helyi járattal jöttem ki. Nagyon hideg van.
Ti tényleg nagyon rendik vagytok, hogy megvettétek nekik. De abban igazad van, hogy az anyaságit költhették volna másra is.

Kata
Jobbulást neked! Ill. nektek!
Nem semmi kislány. Csak melletted alszik el?
Biztosan nem egyszerűek a napjaid.
Nektek is buék!
Várjuk a képeket.

Bridget
Nem lesz ünneplés, mert apa megy dolgozni. Én kijöttem a barinőmhöz, apa meg alszik. A torta meg csak hizlalja a seggemet. :) az a torta bőven jó amit küldtél. Legalább attól nem hízok. :)
Végül a helyi járattal jöttem ki. :) Barátnőm nézte meg a neten, de aztán én is megtaláltam.
Az ágyneműk meg nagyon rossz minőségűek voltak.Lepedő meg nem volt.
"Az ember lanya elmegy aztan mindig minden mast osszevasarol csak azt nem amiert megy...majdnem veled is ez tortent
Hát tényleg majdhogynem így jártam. :)
"Jah en meg azt szamoltam,hogy mennyi mindent toltottem le ITUNES-on mert azt kifizeti a parom a szobatarsnak
Mi az a ITUNES?
A pörihez nyugodtan pótold a vizet, csak kóstold is,hogy az ízeket megtartsa. Lehet, hogy ízesíteni kell még.
Ha nem akar puhulni, a barátnőm azt mondja, hogy tegyél egy szem kockacukrot bele. De az ízén nem fog nagyon változtatni, ne ijedj meg.

Csucsu
Már megint nem bírtad ki??? Nem szeretném, ha úgy járnál mint a múltkor. Bár most a szomszéd néni is látja. Na majd térjünk erre vissza mondjuk egy hét múlva.
Addig is nagyon drukkolok. De szép is lenne, ha minden hónapban lenne egy babásunk. :) :)
MIlyen az a sztapacska??

MI ez a tesztelési láz??? Csajok! Mostmár majdcsak zebrás lesz az egyik!!!!!!
Mi a múltkor amikor volt a munkahelyi bulink, kapros-túrós galuskát ettünk a marhapörihez. Nagyon fini volt. :)
Vendég
 


Pendi
-az iTunes az egy program es az iPod-okhoz van.A szobatars amerikai-azsiai igy az amcsi iTunes boltbol neten vehetunk sok filmet meg zenet 8) Mer itt Japanba kesobb jonnek be a filmek :? Onnan toltom le a sorozataimat is mindig 8) En nem is kerul sokba :wink: Bar most thaifoldon vettunk par kalauz dvd-t :oops: 8) :lol:
-Nocival en is tegnap beszeltem meg doki elott...mondtam nekikuldjon sms-t a magyar telomra ha vegzett aszonta,hogy majd ir a neten...mondom jo...erre jovok reggel sehol semmi...ma szetizgultam az agyam :twisted: Momegg neki irgum-burgum na de holnaptol majd jon :wink: es koszi a jo hireket :P
-Tesztelesi laz megszunt...uccso volt kesz en vegeztem :roll: :oops: -husi 1ora alatt megpuhult :shock:
-es itt is hideg van :?

Noci innen is nagy nagy gratula!!!!!! :D es irgum-burgum,hogy nem uzentel :roll:

Csucsu
Ferjurad mikor megy haza?Beszeltel mar neki a tesztrol? 8)

Kitty
Na mindig tanul az ember :P Akkor ez borju volt 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csucsu lanykad hazament mar ovibol?Itt a kep amit igertem neki...aztan nem felejtettem am el,hogy meg tartozom a sztorival tegnaprol 8)

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jah es zebrazodjunk csajok 8) Minden honapban 1valaki az naon joooo :lol:
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pendi: nem is birhatom ám ki mert ha pozítív akkor nekem kell majd utró. Ezt a doki mondta inkább lássak nega tesztet mint hogy nem kapok utrót időben.
DE elvittem a tesztet magammal a férjem elé és a hiodegben vagy énnem tudom de halványodott még halványabb. Na mindegy. Nem is idegesitem magam már csak akkor fogom elhinni ha erős lesz.
Amúgy a multkor a férjem is látta a csikot. tehát létezik tényleg szellemcsik is. Csak az ember szeretné látni már a csikot is nagyon.
Most is fáj a hasam mintha megjönne. Hát nem tudom ez most nagyon mensi szagú dolog. És a tezst halványodik hidegen?? Na ezt nem értem.

Kép
csucsu05
 
 


Ti latjatok a kepeket mert en nem :shock: :twisted: Merges leszek ha eltuntek :evil:

Csucsu
En vagom,hogy kell az utro latod Nocinak is kell :roll: En is neztem thaifoldon de nem volt :? valszinu ott a noknek nincs ilyen problemajuk :? A hasam nekem is marhara faj :x kiwi leszek holnap mi lesz majd irj ha csinaltal :wink: en azert szoritok hatha :) ha meg nem milesz a kovi lepes? :roll:

Mentunk aludni 8)
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


na hazaértem.
húú nagyon hideg van kinn. :(

Bridget
-Köszi, mostmár tudom mi az a iTunes. Tényleg még csak nem is hallottam róla. ezek a programok jó dolgok. Legalább tudsz akár magyar filmeket is letölteni. :)
-Nócika ígérte, hogy holnap jönni fog. Biztosan jön. :)
-azért ha igazán van rá ok, akkor rendben a teszt. Csak akkor nem jó, ha mégis nega, vagy szellemképes. Mert akkor csak a csalódás van, abból meg már volt épp elég mindannyiunknak. ha nem tesztelünk, csak ha már biztosak vagyunk, meguszunk egy csalódást.
Jó éjszakát!

Csucsu
ha a doki azt mondta, hogy tesztelj, még ha nega is, akkor tesztelni kell. A szellemcsíkot meg már tuti mindenki látta. Már én is. Azt szeretnénk látni, hogy a teszt pozitív, így azt is látjuk. Sajna....
de remélem, hogy nem erről van szó most is. nagyon drukkolok neked.

Nekem a hét végén fog megjönni. De a melleim már megint fájnak már vagy egy hete.
Tényleg a múltkor nem is tudom,hogy megírtam-e, hogy ugye hetekig fájtak a melleim. Voltam dokinál, megcsinálta a rákszűrést, és elmondtam a fájdalmamat. megnézte, megnyomogatta a cicimet, de nem talált semmit. Viszont most is fáj, és lehet, hogy elmondom neki megint. Mert most megint olyan furán fáj az egész mint a múltkor. Előtte pedig nem ilyen volt a mensi cicifájdalom. Ahogy mensinek vége, a fájdalomnak is. de aztán ahogy pé jön, megint elkezd fájni. Most megfigyeltem. nem tudom miért csinálja ezt. De ez csak 2-3 hónapja van így.
Vendég
 


Bridget, én se látok képet :( Jó éjt.

Pendi, akkor irány az orvos! Mi az hogy nem talált semmit? Nem is mondott rá semmit? :shock: Azért valamitől csak van, ha már 2-3 hónapja fáj :roll: Vagy másik dokitól nem kérdezted? Vagy háziorvostól? (tényleg, ki a háziorvosod?)
Vendég
 


A háziorvosom a Gyurcsik dortornő. Nagyon meg vagyok vele elégedve, de nem hiszem, hogy ezzel a dologgal tudna mit kezdeni. :)
De még másik dokira nem gondoltam.
Az itteniekben nem bízom.
Vendég
 


Brdiget: Nem látom én sem a képet:(
A következő lépés az lesz, hoyg az uh leletemmel vissza kell mennem. Mert dec23-án voltam uh -n. Azt megnézi és emeli a closti adaját és megbeszéljük az inszemet is.

Kép
csucsu05
 
 


Helló Mindenki!!!!

Az a baj, hogy ilyenkor, amikor elaludtak a gyerekek, tudnék jönni netezni (ahogy most), de muszály aludni, különben nem lesz elég tej. Mivel éjszaka több tej termelődik, és estére a legkevesebb. Éjszaka több prolaktin termelődik állítólag.

Na most épp azt akartam írni, hogy próbálok még lenyomni egy kis alkoholmentes sört - mivel tök jól megdobta a tejci mennyiségét - és már ki is borítottam az asztalra. Most minden sörszagú.

Szóval anyám is sört ivott anno, én most először kipróbáltam, mintha segítene tényleg.

Ma lemértem, a jobb cicimből délben kb. 200 grammot megivott, utána aludt végre egy hosszabbat, aztán köv. szoptatásnál a másikból olyan 120-at (ebben mindig kevesebb van), aztán este olyan 170 gr-mot mértem, 7 körül, és most aludt el cicin, de ilyenkor már nem sokat eszik. Olyan kettő körül eszik újra majd.

Csucsu!
Halk drukkok! Remélem jön a kistesó, és akkor kb. 4 év lesz köztük, mint nálunk. Nekem bejön most ez a különbség, már nem kell a Leventét délután altatni, ez most nehezen menne. És elmegy oviba, napközben ott jól elvan, több idő marad a Lillára, és kevesebb az idegeskedés, hogy nem tudok mindkettőre elég időd szánni. Mondjuk a Levente most apás teljesen.

Ha kell valakinek szóljon:
- 3 levél Utrogestan
- PG 35 mikroszkóp
- Folsav

Borítékban el tudom küldeni.

Most már mindenkinek kijárna egy zebrás tesz. Úgy drukkolok nektek!!!!!!!!!!!

Nócikának meg üzenem, hogy ne izguljon a barnázás miatt!!!!
Amíg nem piros, addig nem gáz, de az se baj ha piros (sok kismama feküdt a kórházban piros vérzéssel, és mindnek megmaradt a babája, mert jól kapaszkodtak)
Gratulálok a dobogó szivecskéhez!

Sziasztok! Megyek aludni, mert termelnem kell az ennivalót! :D

Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Csajok szép reggelt bár nekem nem az. A teszt erős reggeli pisiből csont nega. De még a controllcsik is halvány. :)
Ezen már csak nevettünk a férjemmel.
Még a controllcsikot sem tudom már erősre pisilni:)
Szóval a tegnapi szellemcsik volt de forgatnis em kellet, hoyga zért látszódjon. Hát nem tudom mert a mai teszten szellemcsik sincs. és azért 1300Ft ért ne legyen már szellemcsikos.
Mert a netes tesztcsik is szokott szellemcsikos lenni de az 150Ft és nagyon érzékeny.Direkt a kazettásat vettem erre ez is ilyen. A mai is kazettás volt mégsemlett még szellemcsikos sem.
Na de mindeg ymert én tegnap is úgy voltam ha erős pozítív akkor hiszem el. ÉS reggel még mondtam is a férjemnek ha ezen is halovány a csik akkor azt nem vesszük pozítívnak.
De nem kellet agyalni mert nega.
Mindegy igy beadatom a gynevacot. Legalábbis ma elkezdem.
Aztán valamikor a mensi után elmegyek dokihoz az inszemet intézni.

Kép
csucsu05
 
 


Jó reggelt!

Csucsu
Nagyon sajnálom, hogy nega lett a teszt. Azért hallkan mondom, mert nem akarok hamis reményeket ébreszteni, hogy még ne temessük a hónapot. Még nem lehet tudni.
A doki nem akarja megnézni még egyszer a párodat? Őt mikor nézték?
Az viszont jó, hogy még tudtok nevetni. Addig amíg te is így állsz hozzá, addig nincs baj.
Ezek szerint teljesen mindegy, hogy 1500, vagy 150 ft az a teszt. Bármelyik lehet rosz. Ha meg baba van, akkor bármelyi kimutatja.
Voltatok már az oviban? Hogy indult a nap? Szabina akart menni? Nem volt sírás?


Kata
Nem is tudtam, hogy a sör jó a tejtermelésre. Akkor tessék inni. Szerencsére ma már vannak alkoholmentes sörök. :) Így te sem rugsz be, és a baba sem. :)
Gondolom fárasztóak a napok, de ez már nem tart sokáig. Biztosan be fog állni Lilla éjszakai alvása is. Az egyik kollégámnak szeptemberi a babája, és már alig ébred fel éjszaka. Azt hiszem csak egyszer. REmélem nálatok is ez lesz.
Vendég
 


Na Csucsu terad vartam 8) De kar,hogy nem johettel jo hirekkel :? :roll: Nem is tom mit irjak :roll: En mikor negat tesztelek masnap mindig megjon :? :roll:

Pendi
Tudom ha nincs teszt nincs rosszkedv...de mar 27cn-en voltam es fura erzesem is volt :roll: ugyhogy uccu neki megprobaltam :roll: de remelem tobb bunbe en sem esem :twisted:

Kata
Orulok,hogy megy a cicizes...kisse elrettent,hogy a babasak,hogy elmaradoznak...vajon nekem se lesz semmi idom semmire :?: :!: :shock: :roll: :oops:

A kep meg nem latszik jah mert az oldalrol probaltam felrakni a fene egye meg :twisted: majd potolom :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia Bridget!

Hát ez így van. Ha nincs teszt, nincs rossz kedv. De ha nagyon őszinték akarunk lenni, akkor is van rossz kedv. Mert megjön. De eza mi évünk. Annak kell lenni!
Tudom, hogy milyen érzés a tesz után mensizni. Én is jártam így. De én megfogadtam, hogy már csak akkor fogogk tesztelni, ha már legalább 5-6 napot fog késni. A 3 nappal már megjártam. :(
Vendég
 


Szia Pendi :D na volt birkozas tegnap? :roll: :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


nem mert apa dolgozott :(
Délután a barátnőmnél voltam, és mikor hazaértem apa aludt. Aztán felkelt és ment dolgozni. :oops: :oops:
Vendég
 


mi jót csinátál ma?
Vendég
 


Hat delutan 1ig aludtam :oops: Aztan furcsi es hajmosas azota meg gepezek :oops: :oops: :oops: :oops: es mar 5ora :shock: :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


A tesztek miatt meg en is mindig fogadkozom de latod nem jon be...pedig mar megmondtam en is csak a 29cn-en vgyok hajlando erre tessek :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó sokáig aludtál! :) Én 8-ig aludtam. Nekem ez is már sokáig van. :)
Milyen lett a pöri?
Vendég
 


Pori nem izlett nem tom...kicsit sos is lett :shock: de van meg mara majd eszem minnya 8) persze eheto csak en mashogy szeretem...asszem maradok a csirkenel tovabbra is :lol: :lol:

Jol szetizzadtam az agyam megint :? alvas alatt :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Mostama tenyleg hozzatok ossze valamit...hat hogy lesz igy babo?????? :shock: :? :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


hát így nem. :) :oops: :oops: De most nincs is esélye, mert már pé után vagyok jóval. Úgyhogy azért is nem izgatom magam rajta.

Nem írtad meg, hogy milyen lett a pörkölt? :roll: :roll:
Vendég
 


húú most vettem csak észre, hgoy mégis megírtad, hogy milyen lett a pöri. Bocsi. :oops: :oops: :oops:
CSak az alsó hozzászólásodat vettem észre. :oops: :oops: :oops:
a csirke jobb is. Legalábbis mi is azt esszük inkább.
Én tegnap megcsináltam az a husit, amivel Nócika várt amikor mentünk. Az övé azért jobb volt. :)

az izzadás akkor pirit jelzi nem?
Vendég
 


Mar tegnap is itram milyen a pori :roll:
Az izzadas meg jah a menzit jelzi de ezelott azert elobb jott 2nappal kb szal tudtam jon iri de most ez se volt...se barna vgyis barna vasarnap volt :roll: aztan semmi szerdaig azert is csinaltam tesztet...erted :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jo nagy ajtod van :shock: :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?