Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!!!!

Először is mindenkinek Boldog Új Évet Kívánok!!!!!!!

2 óra öltözködés után végre eldöntöttem mit veszek fel este 8)

meggyógyultam, már a hasam se fáj, csak náthás vok, de az semmi :D

tavirózsa! fel is használtam a szilveszteri smsed, köszi. :)

krisz! nagyon csini vagy! :D

vicus! jobbulást kivánok!

zapáné! már nem fáj a hasam :D

vicky! nagyon szép a kisfiad!gratulálok!

KépKép
dike
 
 


sziasztok,

köszönjük a gratukat, drukkokat! Majd jövök bővebben, most még nem tudok...addig is BUÉK mindenkinek és egy ilyen kis csomagot kívánok Nektek! Minden szenvedést és küzdelmet megér!!!!!!!!!!!

Pussz

Kép
vickybabe
 
 


Viki!
Szia! Nektek is nagyon boldog újévet kívánok! Az óév jól végződött nektek! :D Sok boldogságot a picurkátokhoz! Pihend ki magadat és a tejcsi is beindul majd meglátod! Ne aggódj! :wink:
Igyál sokat! Szoptatós teát és limonádét, minden szopiztatás után! :wink:
kolibri28
 
 

 
 

MINDENKINEK NAGYON BOLDOG ÉS BÉKÉS ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK:
Jani, Bence, Balázs, Tündi!!!!
tündi23
 
 


Kép
Jövőre találkozunk!!!!! :lol: :lol: :lol:
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Nagyon Boldog Új Évet kívánunk!
Tünde, Réka, Dóribaba és Gábor
gtünde
 
 


Kép

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Nagyon Boldog Új Esztendőt kívánunk mindenkinek!

Megyünk Nappapát ünnepelni, ő is szilveszteri csemete, csak 6xszel régebbi!

Kerilányom megszületett, 17:00kor, 3200gr, 52 cm, képet nem kaptam még.

Puszi mindenkinek, józanodjatok!

Kép
ticsimû
 
 


Sziasztok!

BÚÉK!!!!!!

Kolibri, sok boldogságot Ádámnak!

Vicky, nagyon aranyos kis Levente!Jó, hogy már otthon lehettek,Nektek igazán jól kezdődik az új év!

Hú, de le vagyok merülve, fél 4-kor feküdtem le, és 7-kor felébredtem...nem aludtam túl sokat.

Tegnap este egy darabig itthon ücsörögtünk a barátnőmékkel, aztán bementünk a városba trombitálni meg forralt borozni.Ott találkoztunk a kolléganőmékkel, és amikor agyon fagytunk már, akkor felmentünk hozzájuk pezsgőzni.
Éjfélre éppen hazaestünk koccintani a gyerekekkel, aztán átmentünk a barátnőmékhez virslit enni.
Utána a többiek még kártyáztak,én meg elaludtam a kanapén...
Tőlem ez is csúcs volt, hogy ilyen sokáig bírtam, én nagyon korán szoktam lefeküdni.

Most meg hasogat a fejem, ráadásul ma megint megjött, le akar szakadni a derekam. :roll:

Nektek hogy telt a szilveszter?

Délután csomagolunk, és holnap reggel indulunk Tapolcára, vasárnap este jövünk haza.
Vendég
 


Jó reggelt és BUÉK még egyszer mindenkinek! :D

Látom Tavika Te is korán keltél. Engem is fél 8-kor kidobott az ágy, fájt már mindenem.
Mi itthon voltunk apával kettecskén, társasoztunk, tévéztünk, dumcsiztunk aztán 3/4 1 körül feküdtünk le.

Vicky :D Gyönyörű Levente, gratulálok hozzá, kis piri az arca. :wink:

Tavika :D Menj, feküdj vissza és aludj még hátha akkor elmúlik a fejfájásod! Piri meg kapja be. :evil:

Ticsi :D Gratulálok kerilányodhoz! Hogy hívják? :wink:

Dike :D Örülök, hogy el tudtatok menni a buliba! :wink:

Kolibri :D Boldog szülinapot Ádámnak! :wink:

Többieknek józanodást! :D

Teszek egy tegnapi pocakképet. :wink:

Kép
fenci
 
 


Nagyon szép jó reggelt a 2009-es év első napján!!!

Nálunk nagyon jól telt a szilveszter:volt evés, ivás, tánc, tüzijátéknézés, sétálás a hidegben, virslievés, sze*. :D
Nem tudom végülis mikor feküdtünk le, asszem 6 körül. :roll:
9.30-nál nem bírtam tovább az ágyban, de majd alszok még ma úgy érzem. :wink: Hőm 37,3 volt ily körülmények között, Pirivel még nem taliztam....bár úgy látom Tavirózsánál van. Szegény Tavirózsa!!!Fejfájás, derékfájás....küldöm a fájdalomcsillapítót:----------------------------------------------------------->

Fenci
Nagyon szép poci!!!!

Vicky
Levente baba nagyon jó színben van és csodaszép!!!Lányok vigyázhatnak hamarosan!!! :D

Puszó mindenkinek!!!
vizkriszisback
 
 


Boldog Új Évet!


Vicky!

Ez a kis csöppség nagyon édes!Vigyázzatok magatokra!


Puszi!
Vendég
 


sziasztok,

tettem pár képet a blogomba :wink:

Kép
vickybabe
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Akkor feküdtünk le, mikor Tavi felébredt!!!! :lol: :lol:

Beszélgetős, röhögős, evős/ivós szilveszterünk volt! (Krisz, mi is! :wink: )

Én vezettem. Zapa be se rugott. Jövőre én iszom!!! :lol: :lol: Rajtam legalább lácccik!!! :lol: :lol:

Az út korcsolyapálya volt! :shock: Mire összeszedtük a lányt!!! Hát, rendesen kapaszkodtam a kormányba. 40-nel prüttyögtünk max.....

Teszek képet!

Kép
Kép

KépKép
zapáné
 
 


De pici lett! :roll: Jobb is..... :lol: :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


sziasztok! hát nekem nem volt vmi jó a szilveszter...

lányok, vki tudna segiteni ebbe a holdnaptáros dologban? nem tudja vki használni?mert akkor megadnám az adataimat.

KépKép
dike
 
 


Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Véget ért egy év, ezernyi élménnyel.
Kezdődik egy új, millió reménnyel.
Remény van örömre, vidámabb jövőre..
Sok szerencsét mindehhez már most jó előre!

B.Ú.É.K.
Vendég
 


Lamásza

Utólag is boldog szülinapot!!!! :D

Kolibri

Ádámnak is nagyon sok boldogságot!!!! :D

Vicky

Gratulálok a kis Leventéhez, és minden szépet jót kívánok, amit csak ember kívánhat!!!!! :wink: :D :D :D

Mindenkinek nagy pussz!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


BOLDOG ÚJ ÉVEK KÍVÁNOK!!!

Vicky
nagyon édes Levi baba :) már úgy várom, hogy a mi kisfiúnk is kint legyen :P

Fenci
én 16-17 hetes óta érzem, csak eleinte nem voltam benne biztos, hogy a baba vagy csak a beleim :lol: most már erősebben érezm és sűrűbben, de még nem rendszeresen. Tegnap a hangos zenére azért boxolt kicsit :lol:
babakocsira gondoltunk valami szivacsos megoldásra arra pár hónapra :roll:

VIcuska
engem szenteste kapott el a nyavaja, és még mindig benne vagyok :S

Gyugyi
csinos orrod van :lol:

Kép
gaby25
 
 


Látom az egész banda piheg ma, nem volt nagy a mozgás... :wink:

Vicky :D Megnéztem a csöppségről a képeket, GYÖNYÖRŰŰ!!!! :D Ha majd olvasol, kiváncsi vagyok a lepényes szülésedre. Tényleg a múltkor 4D után nem lepődött meg a dokid hogy egyszer csak már 2-t láttak és előtte meg 1-et? :roll: Szülésnél mi volt??? Várom a híreket nagyon!!! :D

Gaby :D A babakocsik leírása is tök furi sokszor. Ugyanarról a babakocsiról olvasom hogy vízszintesig dönthentő egyik oldalon, hogy nem a másik oldalon, aztán életben meg vízszintesnek látom.

Gyugyi :D Szuperek a fotók! :wink:
fenci
 
 


Kép

Még mindig pizsamában vagyok! :lol:

Lementettük a fotókat a telómról, felteszem őket, aztán beülök a kádba olvasni. (Bárányok hallgatnak - izgi!)

KépKép
zapáné
 
 


Ezt csak kicsiben....... :cry: :cry:
Kép

Így nézett rám a műtőasztalon.....
Kép


Ezek meg Stuhlecken készültek. :D :D
Kép
Kép
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Kép

Kép
vizkriszisback
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Punnyadás volt tegnap? :lol: :lol:

Krisz :)
Látom, jó buli volt! :lol:

Megyek, beágyazok. Két nap után..... :wink:

KépKép
zapáné
 
 


Reggelt!

Itt havzik!!!! :lol: :lol: :lol:

Viki!
Gyönyörű Levi baba megnéztem a blogot!!! :) :) :)

Gyugyi!
Ezek a fák tényleg meseszépek! És az orrod nahát :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: !!!!!!!

Kolibri!
Kisfiadnak utólag is boldogat!
Kép

Fenci!
Szépen növekszik az a pocak!!!!! :P :P :P

Ditke!
Köszönöm a köszöntést! Gyere gyakrabban!!!!

Ticsi!
Gratula a keresztlányodhoz!!!!
Ha nagy lesz dupla alkalma lesz a pezsizésre! Ugye Gyugyi?? Kép
Vendég
 


Sziasztok! :lol:

Viki!
nagyon aranyos a kis Levente!sok örömötök legyen benne :P

du.indulunk welneselni!még mindíg nem tom, hova :twisted: :lol: :roll:

legyetek rosszak! :D

Krisz, Gyugyi!
jó lehetett a hangulat! :D

Tavika!
RMPPB :evil:

Ticsi!
gratula a kerilányodhoz :D
Vendég
 


Vicky

Elolvastam a törit...bőgök... csodaszép, és csodajó, és sztem kerilányom is a dottorédnál született... :D

bulizósok...de jó nektek...még pár év és talán mi is...én még sose voltam...illetve 1* gimiben házibulin...

nem is tok írni semmit...

itt nézem má a monitort jó néhány perce

megkezdődött a 2 évig tartó tortúra...mindkét fiam kihányta az ebédet...éljen a genetika, avagy Isten nem ver bottal.

Kép
ticsimû
 
 


Viki!
Gyönyörű a kisfiad, a szüléstörténeted pedig végigsírtam!!! Nagyon sok boldogságot kívánok!!!! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok csajok! :D

Látom még ma is nagyon gyér volt a forgalom... :lol: :lol:

Gyugyi :D Ez az első kép ez nagyon morbid.... :x :? gondolom akkor már el volt kábítva??? :roll: a többi kép meg gyönyörű! :wink:

Krisz :D Szuper buli lehetett! :wink:

Vicus :D Érezzétek jól magatokat! :wink:

Ticsikém :D Sajnálom a babók ebédjét.... :( :( csak nem lesz a picúr is hányós! :shock:

Volt ma itt anyum, hozott fini ebédet, aztán rendberakta a virágjaimat. :wink: :D

Többieknek pusszantás! :wink:
fenci
 
 


BUÉK mindenkinek!!

fenci
alakul a pici poci:) és milyen csinos a felsőD! Hova híztál amugy? :roll:

vicus
jan 7-én megyek dokihoz, kérek képet is

dike
sajnálom a rossz szilvesztert. jövőre ugyse kell már buliznod:) örülsz, ha kipihened az icakákat:) bizzunk benne!

hol van Viki blogja és szüléstörije? :roll:

ticsi
dokker nem mond vmit erre a sok hányásra? rémisztö lehet. nálunk Davi szokott, ha nagyon náthás. visszajön a köhögéssel a kaja. elég bosszanto, hogy amit megetettem vele, hiába volt. meg neki se lehet finom.

látom, Zsofi utánam megy szivhangra, dee jóóó! együtt örülünk majd:)

ticsi
gratu a keresztlányodhoz, együtt nönek fel Ádival. Zsombitesó fiu lesz vagy lány?

vicus
hozzál majd képeket a wellnessről:)

krsiz
ilyen hangulatu buli után nem csodálom a kexet. gyugyi, nálad se :oops:
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Hali!

Nem értem rá egész nap...reggeli jelentés:34.cn, hő 5.30-kor 37,1.

Pusszantás!!!
vizkriszisback
 
 


Vicky
én is elolvastam, hát jó hosszú menet volt, de megérte :P melyik kórházban szültél amúgy?

Ticsi
a hányás és a genetika között mi nálatok az összefüggés? :shock:
nálunk apa és anyós refluxos, remélem a pici nem lesz az, de kiskoromban én is hányingeres voltam

Krisz
görbét is vezetsz? hanyadik nap a peteérés?

Fenci
mi finit hozott anyu? :P mi napokig lencsét eszünk :lol: meg van a hatása is :lol:

Tegnap este átválogattam a két doboz babaruhát amit tesóméktól örököltem meg, és így 1 doboz kislányruha lett huginak, és 1 doboz jó lesz kis tökösnek :D

Kép
gaby25
 
 


Szilveszteri buliban voltunk, és 1-én felhívott egyik ismerős, hogy reggelre kijött a bárányhimlő kisfiánál, és menjek dokihoz :? 12-én kéne mennem terhesgondozásra, most akkor 1 héttel hamarabb bemegyek. Amúgy volt gyerekkoromban bárányhimlőm, biztos nincs semmi gond

Kép
gaby25
 
 


kinéztem egy babakocsit, de még nem válaszoltak, hogy ez vízszintbe dönthető e. Nagyon tetszik. Vélemény?
http://www.vatera.hu/pierre_cardin_babakocsi_hordozo_117523861.html

Kép
gaby25
 
 


Gaby!

Én is jártam igy Márknál! 6 hetes terhes voltam amikor a barátnőm felhivott, hogy bárányhimlős lett a kisfia (előtte 2 nappal voltam náluk, ugye ilyenkor már fertőz :? ), de nekem azt mondta a védőnőm ha már én voltam akkor nem lehet baj, bár mondanom sem kell be voltam parázva rendesen, de emiatt semmi plusz vizsgálatot nem csináltak :shock: !

Megyek megnézem a kocsidat :lol:
Vendég
 


Gaby!

Szerintem ez vizszintesig dönthető, legalábbis a kép alapján most vizszintes :lol: :lol: :lol: meg a barátnőmnek is ilyen volt!
Vendég
 


Lamásza
én nem vízszintesnek látom :shock: kb. eddig dönthető az is amit tesómtól kaptam :roll:
én nem aggódom a bárányhimlő miatt, mert voltam már, és elmúltam 12 hetes, de apa szeretné ha azért elmennénk dokihoz :wink: lehet elég lenne odacsörögni :roll:

Kép
gaby25
 
 


Gaby!

Akkor csörögj oda! Aztán ha menni kell akkor bemész, ha nem akkor nem 8)

Te Gaby!
Próbáld meg a plédes megoldást, béleld ki! Lehet akkor azzal megoldod a problémát! De ha rámész a pierre cardin oldalára, akkor le van irva hogy ez a fajta kocsi mennyire dönthető!
Vendég
 


Gaby szerintem ez az, nézd meg a linket, de ezért van benne a hordozó, mert azt lehet újszülött kortól is, de szrintem ha kibéleled is jó.

http://www.babakocsit.hu/index.php?page ... &Itemid=58
Vendég
 


Gondoltunk a kibélelésre, csak úgy megtetszett ez a kocsi, jobb mint a tesómé :P de ha ez sem dönthető vízszintesig, akkor nem költünk rá. :?

Kép
gaby25
 
 


Megnézted a linket?
Vendég
 


Pálinkásat :!:
Kép

Ma megint megjött.... Jééé! :lol: Pedig nem is védekeztünk! :wink:
Azért még RMPPB..... Két okból. Az egyik ..... Kép ......., a másik, hogy kedves Piroska barátosném után egy kicsit sokat kell takarítani. :lol: :lol:

Gaby :)
Szép a kocsi! Nézzétek meg boltban, úgy a biztos!

Macsek teljesen rendben! Tegnap segített netezni!
Kép

Ma meg ráraktuk a lámpabúrát.... Ki van akadva!!! Aszonta a doki, akkor kell, ha sokat nyalakszik. :shock: De hát ez macska, wazze!!!!
Lefotózom, megmutizom. Mozgó szatelit!!! :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Lamásza
néztem, de már válaszoltak is, sajna nem dönthető vízszintig :(

Zapáné
igen szép, de így mégsem költünk rá ennyit :(

Kép
gaby25
 
 


Kata :D A szép bordó felsőt Sleepintől kaptam kölcsön. :P Puszi neki érte még egyszer. :wink: Hát az elmúlt 4 hétben szaladnak a kilók. :evil: Ez az eszem-fekszem páros nem túl jó, 8 kg-nál tartok... sajna fenékre és combra is jött, cici és pocak mellé. :( Várjuk az uh képedet! Vicky profiljában van a blog linkje a szüléstörivel és fotókkal. Davika rettenetesen édes ezen a fotón! :wink:

Vicky :D Elolvastam a szüléstörid, hát nem semmi menet volt. Lepényekkel mi volt????? :oops: :roll: Kilyukad az oldalam a kiváncsiságtól! :lol:

Gaby :D Mi csak 1 napig lencséztünk, tegnap borsóleves meg krumplistészta volt a menü, isteni volt, ma is ugyanaz lesz. Vicky blogjában van fotó arról a babakocsiról amit ők vettek, én is pont azt néztem ki. Ha túl vagyunk a vízszintes korszakon, lehet olyat vennénk. Hol fogsz végül szülni? Tök jó, hogy meg vannak a babarucik! Szerintem is valami szivacsos dologgal túl lehetne vészelni a vízszintesen fekvő korszakot új babakocsi nélkül. Úgysem abban van egész nap. :roll:

Gyugyi :D Látom bnetezés közben vett le a család. :lol: Már nem haragszik a macsek? :roll:

Többiek????? :roll:
fenci
 
 


MA az M2-n 13.40-töl lesz a Magzati élet titkai című film ha vkit érdekel! :wink:
fenci
 
 


Szép jó "reggelt" :D !

Vicky
Én is olvastam a szülitörit. :D Hát nem semmi volt, az biztos! :shock: Ilyenkor szokták mondani, hogy "Többet soha!" :lol: De sztem te nem így érzed, ugye? :wink:

Én 5.30-kor felébredtem :shock: , fájt kicsit a torkom, a nyelés és úgy döntöttem inkább felkelek, gőzölgök.Gőzölögtem is vagy 1,5 órát kamilla teával amíg fel nem szakadt minden aminek fel kellett. Aztán még visszafeküdtem aludni úgy 7-10-ig.

Amúgy 35.cn 5.30-kor 37,1 voltam, 10-kor 37,3.
Nem tom mikor volt pé ha volt egyáltalán...vagy csak úgy fent van a hőm, hogy szo*asson. :? Amikor az endos menziűzőszurisorozat után vártam, hogy felépüljön a saját ciklus, akkor is felment a hőm vagy 2 hónappal az utolsó szuri után, gondolotam is, hogy végre megvolt a pé...de amikor 9 nappal utána voltam uh-on, azt mondta a Kaális doki, hogy még nyugalomban vannak a petefészkeim, még nem is készülődik semmi. :shock: :? Szóval semmi értelme azon izgulni, hogy jaj már 35. cn, tuti baba meg ilyenek...nálam semmi sem tuti. :?
Igaz vártam, hogy a 29.cn-en megjöjjön, a doki is azt mondta, hogy meg fog jönni rendesen, a pattik jöttek is ezerrel, 30.cn körül szúrkált is a hasam ezerrel vagy 2 napig, de most minden nyugszik..csak a hőm van fent. :?
vizkriszisback
 
 


megtaláltam Viki blogját. Szerencsére sokan voltak mellette, akik jól segítettek:)

gaby
én amondó vagyok, hogy fél éves korig szigorúan vízszint a babakocsiban. Persze, ekkor már az öledben kicsit döntve fogod és a hordozóban is félig ül, de nekem mind2 gyerek sokat volt a babakocsiban, te is nyáron szülsz, vagy előtte, sokat sétálhattok. Nekem renbngeteget aludtak benne, így naponta 6 órát is babakocsiban voltak. És mind2 fiú hason szeretett aludni, arra meg a totál vízszint kell. A vaterás kocsit sztem se lehet teljesen dönteni. Kismama ujságban az elején van mindig babakocsi reklám, 50 ezerért lehet vízszintbe dönthwetöt kapni, amit aztán sportkocsiként is használhatsz. Használtan is veheted, akkor olcsóbb. Mindjárt megnézem ezt a kocsit, és beirom neked. A hordozóban ugye, amit ráteszel a babakocsira, nem vízszintben fekszik, így a gerince alján van a súly, pedig az ő gerincük ehhez még fejletlen. Én láttam újszülötted a 170 fokig dönthető bababkocsiban, hát elnyeklett a feje szegénynek, derékból megtörve oldalra dőlt. Ha plédezed, nem lesz túl süppedős? Sztem megérné venni egy teljesen vuszintest, legfeljebb eladod hamar, vagy a mamához is visztek egy kocsit, igy ha odautaztok, nem kell megtölteni a csomagtartot babakocsival.
na a kismamás kocsi (de van asszem más márkáju is, de most ezt reklámozzák): Tako Drifter babakocsi.két iránybol tolhato, állithato tolokarmagasság, vizszinteig döntehtö, kivehetö mozeskosár, fékezhetö, lábzsák, 50 ezer ft. hordozo hozzá 17 ezer.
egy mási, ami 60 ezer, baby active breaker babakocsi, lábzsák, mozeskosár, táska, esővédő, két iránybol tolhato.

ja, esövédö ajánlott, és én vettem szunyoghálot is, nem csak a bogarak, hanem a lehullol levelek ellen, meg a kiváncsi népek nem hajolnak bele a kocsiba :twisted: egy szunyoghálo babakocsira 1200 körül, megéri sztem. vagy egy függönyt varrsz rá.

http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=25
ez vizszintig dönthetö a kép alapján, van másik fajtája is ennek amárkának, de az nem vizszintes

persze, ha elöbb felül egyedül mint 6 honapos, akkor döntheted már a kocsit.

ha te voltál bárányhimlös, akkor nincs ok az aggodalomra. persze rémisztö a gondolat, de te már nem kapod el

krisz
na, ez ám a ciklus, kiváncsi vagyok, mi lesz belöle :roll:
Vendég
 


Bekukk.......


Hol vagyok?????
Kép
Kép

Dolog van, fut a lakás...... én meg utána! :lol: :lol:

Kép

KépKép
zapáné
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?