Új privát üzeneted érkezett!

Kata

Nagyon édes a kisfiad!!!!

Én is mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok!!!!


Kép

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek egy nagyon Boldog uj Evet kivanok!

Kerdes:
Mikimnel tegnap a ket hos oltas alkalmaval hereservet diagnosztizaltak :( Azonos ez a lagyekservvel? A doki szerint a 6 hos oltas utan lehet csak muteni, nem tudom miert :? Ugy tudom nalatok ez hamarabb is lehetseges. Meg nem tudjuk pontosan, h hogy lesz, de lehet, h Gyorben fogjuk muttetni. Van valakinek tapasztalata ez ugyben? Mennyire kell aggodni?

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Móni

Szegény Mikikéd!!! Nem ugyanaz a heresérv és a lágyéksérv. Ádámomat 4 éves korában műtötték lágyéksérvvel. Sajnos a heresérvről nem sokat tudok. De csak nem lesz baj, ha azt mondták, hogy csak 6 hónapos kor után lehet műteni.

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 

 
 

Sziasztok!
Elsőként is mindenkinek gratula: gyönyörűek a kisfiúk, kislányok! Jó olvasni, ahogy mindenki gyarapszik- tavaly ilyenkor pedig még mindegyik csak egy-egy gondolat volt. :)
Nyugtonmalac: megértük a 2hónapos kort: 5510g a súlyunk ,és a hosszunkat javítsd lszi, mert 1hósan 56, most 2 hósan 58cm-t mért a dokinéni (még ha ez szerintem, nem is olyan pontos)...
Mi még mindig nem alusszuk át az éjszakát, és ez biza fárasztó, de hát ez van. Ha kelünk, én midig fejek, és én is azt tapasztaltam, hogy reggel van dögivel tejcsi, de akkor nem eszik annyit a gyerek, este pedig kevesebb tejem van, akkor meg többet enne. Ezért (is) jó, hogy a lefejt tejet cumiból kapja. Ez a karácsonyi rokonlátogatásos rohanglás kicsit megapasztotta a tejem, de most már kezdek regenerálódni. Egyébként érdekes, mert a nagy tömegben nekem is visszafogottabb volt a gyerek (nem gőgicsélt annyit), és mivel panelekbe mentünk látogatni, a jóval melegebb lakásokat kifejezetten rosszul bírta. Volt, ahol totál le kellett öltöztetni rugira, mert nyüszkölt. :shock: :)
Ildi: nem semmi a fogászatos kalandod, de így legalább nem az új évet kezdted ilyen tortúrával. :)
Nyugtonmalac: köszi ezévi táblázatos munkádat, nagyon rendes és ügyes vagy!
Búcsúzóul teszek még fel egy gyerkőcképet, mindenkinek boldog új évet:
Marcsi




Kép Kép

macianyu
 
 


Sziasztok!

Boldog új évet kívánok minden babának és anyukának, tesónak és apukának! :)

Sajnos nem volt időm jönni a két ünnep között, mert mindig volt vm program. Kari másnapján daddy családjához mentünk, 27-én végre sikerült eljutnom 2hónap után bulizni. Felmentünk Pestre Ladánybene 27 koncertre, mert daddy is játszott (a lemezjátszókon), és felvittük anyukámat babysittelni, egy barátnőmnél aludtunk mindannyian. Hát mit mondjak, nagyon kellett ez már nekem, Lillus is jól viselte. :) Utána hozzánk jöttek ismerősök, és tegnap megint volt egy pesti túra, Ikeáztunk, meg Brendonban voltunk. Kaptam egy új ágyat matraccal, mert a régi túl nagy volt (180-as), eladtuk, és lecseréltük egy kisebbre (140-es). Így mostmár jobban elférünk Lillussal az itthoni szobámban.
Lillus mostmár egyre jobban tökéjre fejleszti a mosolyát, nagyon cuki, mikor percekig vigyorog, mint a tejbetök...elkapni persze még nem siekrült, h meg is örökítsük. :( Egyre jobban érdekli már a karira kapott játszószőnyeg és pihiszék is, persze még mindig nincs el benne 10-15percnél többet, amit igencsak fájlalok. :P Mostanában nagyon szélsőségesen eszik, van mikor csak 60-70-et, de evett már 150-et is, és többször 140-et....most legutóbb pl 120-at. Próbálok most tejcsit szaporítani, ma már lenyomtam kínok kínjával egy alkohol mentes sört (utálom a sört), meg eszem a bogyóimat is lelkesen, meg próbálok enni rendesen. Így épp van amennyi kell, bár estére sokszor szűkös.

Adjatok légyzi tippet, h melyik alkoholmentes sör a jó. Mi pesten a pálya előtti nagytescovban voltunk, és alig volt. Vettem san miguelt, almásat és citromosat, ami elég drága, úh nem akarok rendszert csinálni belőe, meg vettünk több símát, amibe majd öntök szörpöt...más nem is nagyon volt. De emlékszem, h ti itt felsoroltatok vagy 5féle ízűt, meg 6féle márkát.

Bajban is vagyunk, nem tettem időben hasra Lillust, és most nem igazán szereti, nem beszélve arról, h bőven le van maradva attól, amit már produkálnia kéne...pedig nagyon korán elkezdte tartani a kis fejét. Ti hol tartotok?

Mindig megnéztem a képeket, és az összes baba nagyon édes, de tényleg!!! :)

Bocsi, h megintcsak nem nagyon tudtam írni, de mennem kell fürcsizni...na és nagyon le is vagyok maradva, képtelenség ezt bepótolni. Örülök, h mindenkinek jól telt a kari, mert azt olvastam ám. :)

És pár kép kariról...igaz nem nagyon látszik az ünnepi hangulat. :P

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Sensi és Lillus

KépKép

Kép
sensimilla
 
 


Mindenkinek BÚÉK!

Ancsa, én is szívesen csatlakoznék az itteni adakozókhoz! Miért nem lehet megtanulni azt a tornát, amire hordanod kell a kislányodat? Annyira bonyolult?

Sensi,
milyen édes kis manó ez a Lilluska. :D Szerintem nincs lemaradva. Sok különbség lehet gyerek és gyerek között.

Szájpenész: volt valamelyikőtök gyerekének? Ma vettünk észre Gergő nyelvén fehéres lepedék-szerű cuccot. Mellé azt csinálta a gyerek, hogy gyakran dugdosta a nyelvét úgy, mintha le akarná a felszínét vakarászni. És úgy is tűnt, mintha irritálta volna valami. Pár óra gondolkodás után úgy döntöttünk, hogy letisztítjuk, ahogy olvastuk. Fogtam egy tiszta textilpelust, az ujjamra csavartam, és benyúltam a kis szájába, majd több nekifutásra levakartam a cuccot. Csak az elsőnél sírdogált, utána már hagyta, hogy csináljam, bár nem örült neki. Képzeljétek, hogy kis mennyiségű szürke (!!!) lepedék is lejött róla. :? Most már nincs gyógyszertár nyitva itt a környéken. Mivel kellene bekennem?

Kép
szöszke
 
 


Sziasztok!

Anyukám ajándékával szeretnék mindenkinek
Boldog Új Évet Kívánni!!!

Nézzétek meg, ő csinálta SK:

http://riztejbeg.extra.hu/image/2009_buek.swf

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Bánja a fene az elmúló éveket,
[b]Ú
j dalok kellenek és új élvezet
Életünk nem hosszú és nem is végtelen,
Kívánom: ez az új év sokkal szebb legyen![/b]

Kép

Kép
tercsimama
 
 


Egy idei utolsó kép:

Kép

Kép

Kép
tercsimama
 
 


Sziasztok!

En is eltuntem az utobbi idoben.
Az elmult 3 het nalunk betegeskedessel telt,Akosnak horghurutja volt, Balintnak meg megfazas, magas laz es marha ronda kohoges :( Fogyott is 150 grammot, hala Istennek mar szedjuk vissza.

Kép

Es Balintrol:
Kép

Kép

K

Kép
Kép
Kép
bkriszta
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánunk!
És hoztam két friss képet is, ezek a 2 hónapos Dóriról készültek.


Kép

Kép
anhel
 
 


Kép

Kép
anhel
 
 


Sziasztok!
Egy utolsó bejelentkezés erre az évre.
Borika nemtom honnan tudja, hogy szilveszter van, de nem hajlandó aludni, Sehol nem jó, csak a pihiszékben :shock: Mondjuk egész nap nyűgös volt...nemtom mi lehet vele... :roll:

Ha már nem jönnék az idén, akkor mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok!

marek
 
 


Hasonlóan boldog új évet kívánok mindenkinek, hisz idén teljesült sokunk álma, aki éppen vagy szilveszteri bulizik velünk, vagy alszik az új évre egyet! :lol:

(Máté tegnap először átaludta az éjszakát este 10-től reggel 6-ig!) :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


B U É K !

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

BOLDOG, EREDMÉNYEKBEN GAZDAG ÚJ ÉVET
KÍVÁNOK MINDENKINEK!
:lol:

Ancsa....jó hogy jöttél. Már megijedtem hogy nem válaszoltál az Sms-emre.
Ha visszamész egy héttel korábbra, itt többen szerettek volna segíteni nektek! :D
Én még most is szeretnék egy jelképes összeggel megajándékozni, ha elfogadod.
Nincs sok de azt szívesen adnám. Átutalnám neked.
Beszéljük meg mi módon, jó??? :D
Nagyon sok erőt és egészséget nektek! Jobbulást a kis Lizának! :D

Marek....még én sem tudom hogy fog lemenni 15 kg, de jó lenne!
Régen a szétválasztós diétával fogytam 20 kg-ot.
De az most nem megoldható!Mivel sok mindent nem ehetek,
a szopi miatt. :?


Kata, Macianyu....többiek....nagyan szépek a babák :lol:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Kép

Ja, még mindíg kevesebbet eszik Norbika, lehet hogy valóban táplálóbb a tápszer.
Pedig a védőnő nem mondta. :twisted: Ő állítja hogy ugyanannyi kell belőle
mint anyatejből! :roll: Most is olyan 110ml-t evett Norbi, meg cicizett elötte.
Az nem szokott csak olyan 30-40ml lenni(jobb esetben) :?
Végül is szépen gyarapodott eddig. Biztos jól van. :D
Nagyon gyenge teát iszik néha, hogy pótoljuk a folyadékot.
Édeskömény termésből forralok neki 1dl-hez 5-10 szem termést 10percre állni hagyok.
De csak 4 kortyot adok neki alkalmanként mert azt mondják még nem szabad többet.
Ez bevállt, megissza. Jót tesz az emésztésének is.

Pussz!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Boldog új évet!

Csatlakozom a fogyizok és a szilveszteri nem alvók babások közé :? :lol: Nekünk nagyon betett,hogy kapot szurit felzaklatta rendesen ,elaludt 9-kor és a tűzijátékok felkeltették :cry: Utána nagy nehezen vissza aludt 3-kot evett.Mi már ebédre pépezünk mondtam a Dokinak,hogy mivel nincs úgy tejem hamarabb szeretném elkezdeni a pépet mert inkább azt mint tápot!Így egy evés tápit elhagytunk :lol: Ja és szombaton megyünk baba úszásra már nagyon várom :D

Kata!A védönök nagyon erőltetik a csak anyatejet ami jó ha van.Nekem pl nem sok most akkor éheztesem?Biz az anyai ösztöneidben és agyál neki anyit amenyit érzel,hogy igényel!Helyes kispasi Norbika :wink:

Tercsimama!Mi van a házzal?Nagyon szépek vagytok!

Kriszta!Nagyon szép Bálint azok a nagy kék szemek Kép

Sensi!Nagyon jó,hogy jöttél csoda szép Lilla szerintem nagyon hasonlít rád!Mikor mentek vissza?Tök jó,hogy az ünnepeket itthon töltitek!

Éva!Tök irigy vagyok a fürdözés miatt!Olyan szépek a gyerekeid!!!Ikrek mennyi idősek is?

Csajok!Nem tudjátok hol lehetne bezserezni a Tomme Tippe "Ufo"cumit?Zsombor csak azt hajlandó elfogadni de csak 2van és hát félek ha elhagyuk végünk :? A brendonba már nem lehet kapni az újat meg 5m-re kiköpi :?

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Áron is megérezte, hogy szilveszter van, mert 3szor is felkelt éjszaka. Érdekes, mert a tüzijátékokra nem kelt fel, csak 2 után ébredt sűrűn.

Sensi

Jó, hogy jöttél! Nagyon édes Lilla és egyáltalán nincs lemaradva, minden gyerek más és más ezt a sajátjaimon tapasztaltam. Lora sokkal fejlettebb volt a fiúknál, pedig ők is nagyon ügyesek voltak. Áron meg most túltesz a súlyávval mindegyiken, pedig ugyanúgy szoptattam mindet.

Anhel

Nagyon édes Dórika!!!!

Tercsimama

Szépe kis család vagytok!! Hogy áll a házvásárlásotok?

Lkata
Norbika hogy kigömbölyödött, nagyon cuki!!!

Kriszta
Sajnálom, hogy betegek voltatok!!! Nagyon tündéri Bálintka!!!

Nymalac
Nagyon ügyes az anyukád!!!

Szöszke
Nekünk volt szájpenészünk, ecsetelni kellett és elvileg elmúlt, de aztán meg azt mondta a védőnő, hogy nem is szájpenész volt, úgyhogy már nem is foglalkozom vele, ha valami fehéret látok a szájában. Sokszor a tejcsi van a nyelvén.

Marcsi
Nagyon édes Zengő baba!!!!

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


Kata

Köszi, aranyos vagy. Az ikrek január 7én lesznek 7 évesek. Sajnálom, hogy a szuri felzaklatta Zsombort, már én is előre félek az oltásoktól, 6-án kapunk kettőt is és még a BCG-n kívül ez lesz az első.

Na megyek, mert Áron nyűgös.

Kép

Kép
éva75
 
 


Kép


Sziasztok!

Engem is érdekelne, hogy hol és milyen alkohol mentes sört lehet venni ami jó is, mert nekem félelmetes módon csökkent le a tejem egyik napról a másikra. A kettőből együtt jó ha kijön 100 ml. Eszem ezt a drága csodakapszulát, de nekem eddig sajna szart sem ér. :cry: :cry: :cry:

Valami ötlet?????

A legjobb viszont, hogy karácsony óta az én drága kicsi fiacskám este 9-től reggel 7-ig alszik. HURRRÁÁÁÁÁ!!!!!

A nővére hat hónapos koráig két óránként evett éjjel-nappal.

Tücsök

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Sziasztok!

Nóri megkapta a három hós oltását kedden. MOst csak egy jajszava volt, semmi egyéb, úgy látszik a bal lába erősebb :lol:
Nálunk itt a XVIII-ban komplett tüzijátékot csináltak a szemben levő parkban a szomszédok, így kb 35 percig élveztük az ablakból hárman, majd Nórit letettem aludni, még alszik...

A házról semmit sem tudok sajna. Jeleztük a szándékot, itt volt a hiteles felvenni az adatokat, de azóta hallgat. Akkor bíztatott amikor itt volt, de akkor miért nem hív???

Én meg ma reggel terhességi tesztet csináltam :?
Amikor még nem volt 100% a gyógyszer védettsége, voltunk együtt Apával, de megúsztam. Most már jobban vigyázok majd, mert akkor alapból plusz 10-15 kilóval kezdenék a második babához, amúgy más miatt nem zavarna feltétlenül, kivéve hogy rohadt nehéz lenne két picivel. Mindegy, most legalább 2 év szünet, nyárra visszafogyok, és kicsit élvezem a helyzetet, hogy Nóri egyre nagyobb! Nem akarom, hogy ne jusson rá elég idő.

Valaki akinek megvan Ancsa száma, hívja már fel, hogy adjon számlaszámot, más dolga nincs is! Én akár minden hónapban hozzájárulok a picurka kezeléséhez pár forinttal, ezzel is előrébb lesznek, és kevesebbet kell külön lennie az anyukájától! Fontos, hogy ebben az időben anyuka mellette legyen.

Kép

Kép
tercsimama
 
 


Sziasztok!
Nemtom mi volt tegnap, de alig aludtunk. Fél 12-kor sikerült elaludnia a pihiszékben... :shock: , végigaludta a durrogást és mire végre csend lett felkelt és háromig nem aludt... :shock: Most fél tizenkettő és még mindig alszik. Én már kitakarítottam, mindent megcsináltam és a cicijeim is nagyon várják, hogy felkeljen.
Remélem nem ez lesz a rendszer az új évben, mert oké, hogy ő alszik egyben 10-12 órát, de én mindenképpen felébredek hétkor, tehát jó lenne, ha ezt a 12 órát mondjuk 10-kor kezdené, mint eddig... :roll:

Tücsök
Így most nem is elég Áronnak a tejed? Nekem is kevesebb van egyébként, ezért most próbálok rengeteget inni, ami segít egy kicsit, meg csinálom a horrorfejést. Tegnap fejőgéppel kezemben köszöntött az éjfél, úgyhogy valószínűleg az új évben is fejőstehén maradok.... :lol: :lol: :lol:

Szöszke
Már akartam kérdezni: bevált a fárasztás Gerőnél? Milyenek mostanában az éjszakáitok?

Tücsök
Áron még mindig nem marad meg egyedül? Még mindig együtt csináltok mindent?

Sensi
Szerintem is nagyon hasonlít rád Lilla. Már akartam mondani máskor is. Nagyon szép kislány!

Kata
Hol van Kecskeméten babaúszás? Le tudnád nekem írni a részleteket? Mi is szeretnénk vinni és ami van a közelben az állítólag nagyon gáz. A másik Kalocsán van, de akkor már inkább Kecskemétre vinném.

Máris felébredt... :lol:

:arrow:

marek
 
 


Marek!

Sajna most nem elég a tej, a fagyasztóból veszek ki neki pótlást. :cry: :cry: :cry: :cry:

Még mindig rajtam lóg, de nem zavar mert már úgysem lesz több babánk és ezt most kiélvezem.

Az sokkal jobban zavar, hogy elég sokat sír, és egyáltalán nincs el magában. Lerakom a játszó szőnyegre és még le sem ér a feneke és üvölt. Semmi nem érdekli sem a csörgők sem a könyvek csak az, hogy rajtam lógjon és nézzen ki a fejéből. Annyira cuki és meg elfogult vagyok. :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Sziasztok!

Kata...köszi a tanácsot és bókot! :lol:

Tücsök....gratulálok, az tök jó hogy így végigalusszátok az éjszakát :lol:
A tej miatt ne pánikolj, ez csal átmeneti állapot! Igyál sokat! :lol:

Ma szólt a tejadónk, hogy megygógyult! :lol: Újra lesz tejci! :lol:

Olyan aranyos, nagyfiús képek készültek tegnap Norbikáról :lol:
azt hittem bepisilek a nevetéstől, olyan cuki, vicces pofa! :lol:
Feltettem a www-m alá mind.
De mutatok ízelítőt! :lol:
Kép
Ez a fej.....besza...ás! :lol: Nagyon cuki volt! Bocsi ha elfogult vagyok! :oops: Kép

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Marek!mi a régi sztk-ba visszük!Tudod hol van?Hétfőn csütörtökön(9:30-10) és szombaton(14:30-15:00,15:00-15:30) van 1800ft+300ha apa is megy.Fürdöbugyi kell és igazolás a dokitól,hogy járhat úszni.Többit szpmbaton tudom ha már voltunk.Vagy van Balloszögbe ott úgy van ki kell fizetni a 3órás jegyet(2500/fő)és 3órát lehet úszkálni :) (én szerintem nekik a fél óra is bőven elég még most)

Tercsi!A másodikkal fele annyit sem hízol ám én sajna nem tudtam vissza fogyni de pont annyi voltam a végén mint Zsófival.Cerazettét szedsz?

Éva!Én most figyeltem meg,hogy ha felzalkatja valami így reagál rá.Egy szuri meg igen zaklató.

Irigykedem akinek átalusza az éjszakát a babája :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Sziasztok így 2009-ben!

Nálunk volt alvás, de még milyen! Elaludt fél 11 körül és 8-ig húzta a lóbőrt :lol: Mi filmet néztünk, majdnem lekéstük az éjféli koccintást is, pici pezsit ittam, aztán elhúztam aludni, ennyi volt, de nem zavart, éjfél után benéztünk Lottihoz, szépen aludt, pedig kint az utcán durrogtattak rendesen, de nem ébredt fel.

LKata - nem baj ha elfogult vagy, ki nem az? :wink: Amúgy tényleg tündéri Norbi a képeken, megnéztem a www-n is, a fekete-fehér képek is nagyon jók! Szuper, hogy újra lesz tej!!!

Mtücsök - nálunk is volt egy pár olyan időszak, hogy sehol se volt neki jó, csak kézben, néha van most is, bár ez a hinta-pihiszék nagyon bejött, most is ott ül benne már vagy 10-15 perce és nézi a fényeket :lol: A játszószőnyeget nálunk is hamar megunta, szerintem azért, mert már nézelődni szeretett volna, ott meg ugye háton fekszin, nem sokat lát, csak ami fel van akasztva, de az nem érdekelte nagyon. Amúgy engem se zavart, hogy cipeltette a fenekét, csak néha már nagyon fáj/t a kezem.
Azt honnan érzed, hogy nem elég a tej? Sír, elégedetlen szopi után? Én is mindig ettől parázok, de végülis szopi után mindig olyan butára ette magát feje van, szóval olyankor megnyugszom.
Alkoholmentes sörből én mindenfélét iszok, ízesítettet eddig nem próbáltam, bár a csajok itt már írták, hogy nagyon fini, de túl drága, most pl. pont a Schlossgoldot iszom, szerintem mindegy, csak sör legyen. Nekem bevált, minden nap iszok fél litert.

Sensi - nálunk se megy sokáig a hasonlét, kb. 5 percig bírja, de akkor azért emelgeti magát. Nagyon tündéri Lilla, olyan pici kis törékeny, mint Lottika! :lol:

Na megyek, mert majonézes krumplisalit csinálok, tegnap palacsintát sütöttem, tegnapelőtt tésztát, nagyon házias vagyok :lol:

Minden baba gyönyörű, jöhetnek még a képek, majd én is teszek fel!

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Virradjon rád szép nap,

köszöntsön rád jó év,

kedves hajlékodba költözzön a jólét.

A lelkedbe boldogság,

szivedbe béke, ezt kivánjuk

nektek a következö évre.



Boldog Új Évet kiván: Sanyi, Timi és a kis Sanyika

/majd holnap jövök és reagálok/

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Ildi, Karácsony előtt ettem majonézes krumpli salit, és a kínok kínját éltem át aznap délután. Alul-felül csimm-bumm cirkuszt produkáltam. :oops: :oops: :oops: Gondolom a gyereknek sem volt túl jó, de rajta nem látszódott semmi. Nem tudtuk, mi váltotta ki...talán a nyers tojás...

Marek, a fárasztás annyiban jött be, hogy miután felvetettem ezt a problémát, elutaztunk az ország nyugati felébe apósomékhoz, és ott, mintha kicserélték volna a gyereket. :D Persze, nem csoda, mert kézről-kézre járt. Az 5 éjszakából csak az elsőn csinálta a szokásos balhét, és a maradék 4 éjszakán kisangyal volt. El tudott aludni popsi-paskolásra, és végre tudott 5-6 órát aludni egyben. A szopik is szépen kitolódtak, 2-2,5 óra helyett 3-4 óránként kezdett enni. Mióta hazajöttünk, tartjuk az ott megtanultakat.
A lefektetésről olvastam egy jót (fogalmam sincs, hol), és egy éjszakán kellett alkalmaznom, attól fogva már magától tudta, hogy kell elaludni:
1. a vállamon bekómáztattam,
2. betettem a kiságyba hason,
3. popsipaskolás,
4. nyűgösködés, hogy nincs kedve aludni.
Ez a négy dolog lejátszódott 3-szor, és a negyediknél elmaradt a nyűgösködés, és elaludt.

Kép
szöszke
 
 


Sziasztok,

Most csak technikai bejelentkezésem van...

Próbáltam feltenni a képeket a webünkre, de a html már olyan nagy, hogy nem tudom megnyitni :D

Ezért újítottam kicsit, lehet nézelődni!

Nagyon gyönyörűek a babák!

Én Borim is meg van kergülve... Most egy pár napja már nem kakilt, és a szemére húzódott valami fertőzés (zöld váladékozás a jele), sztem apától kapta el :(

Gyerekek átmulatozták velünk a szilveszteri bulit, majd teszek fel képet... De nem most. Hulla vagyok.

Amúgy idén kísértem a sorsot :( Nem főztem lencsét, mert nem volt kedvem :roll: és fent hagytam a ruhákat a szárítón éjfélkor...
Vajon most mi lesz velünk??? :shock:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok,

Most csak technikai bejelentkezésem van...

Próbáltam feltenni a képeket a webünkre, de a html már olyan nagy, hogy nem tudom megnyitni :D

Ezért újítottam kicsit, lehet nézelődni!

Nagyon gyönyörűek a babák!

Én Borim is meg van kergülve... Most egy pár napja már nem kakilt, és a szemére húzódott valami fertőzés (zöld váladékozás a jele), sztem apától kapta el :(

Gyerekek átmulatozták velünk a szilveszteri bulit, majd teszek fel képet... De nem most. Hulla vagyok.

Amúgy idén kísértem a sorsot :( Nem főztem lencsét, mert nem volt kedvem :roll: és fent hagytam a ruhákat a szárítón éjfélkor...
Vajon most mi lesz velünk??? :shock:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Halihó!

Kata
Köszi az infót az úszásról. K..va drága, de gondolom mindnehol ennyi... :shock: Majd az első alkalom után leírod, hogy milyen volt!?
Mondjuk nemtom hol van a régi sztk. (nem mintha az újat tudnám... :lol: )
Még egy dolog érdekelne Kecskemétről. Nem tudsz véletlen egy Dévényes gyógytornászt? El szeretném vinni Borit állapotfelmérésre.

Nem biztos ám az, hogy a másodikkal kevesebbet hízik az ember. Én grammra pontosan ugyanannyit híztam mindkét terhességemnél.

Nyugtonmalac
Én nem is szeretem a lencsét, úgyhogy én is kisértem a sorsot. És mi van a ruhákkal a szárítón???? Ilyenről még nem is hallottam... :shock:

Ildi
Bori is jobban bírja a pihiszéket, mint a játszószőnyeget. A játszószőnyegre csak akkor lehet lerakni, amikor épp semmi baja. Akkor néha nagyon rákattan. A pihiszék arra is jó, hogy ha sír abban megnyugodjon. Bori nagyon szereti...és persze én is... :lol:

Ma megint nem lesz egyszerű éjszakánk, mert Bori evés helyett elaludt, most arra várok, hogy felébredjen és egyen végre... :roll: Miért van az, hogy eddig tudta, mikor kell aludni, most meg kezdi elfelejteni...? :? :roll:

marek
 
 


Nymalac, nagyon jó lett az új honlap! Grat! A 2 hós adataink: 5000
g és 62 cm (kinőtte a kiskádat)

Hát nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de én gyakorlatilag bármit ettem az elmúlt napokban, estére mint a duda és a Szöszke által is írt csimmbumm cirkusz. Dóri szerencsére nem annyira érezte mindezt, szerintem csak én vagyok harmatos most.
A lencsének még a gondolatát is elvetettem.

Lehet valami a levegőben...ma az én leányom is alszik evés helyett...így várok. Igaz, hogy nálunk nincs amúgy se átaludt éjszaka, se 4 óra alvás egyszuszra, csak nekem nem mindegy, hogy "csak" 3kor kell kelnem szoptatni vagy már fél 2kor... muszáj vagyok a kisasszonyt álometetni valamikor 11 körül ha magától nem ébred fel.

Van olyan baba a környéken, akinek már esetleg kezd jönni a foga? Tapasztalatok?

Kép
anhel
 
 


Nekem ez az álometetés sose sikerült. Enyém gyerek vagy alszik, vagy eszik ... a kettő együtt nem megy neki.

Viszont szerencsére fél óra alvás után felébredt, benyomott még egy 180 grammot a 30-ra és utána bealudt. Már a horrorfejéssel is végeztem, úgyhogy megyek olvasni. Hurrá!!!! Nemtom hogy csinálom, de már rég nem olvastam annyit, amennyit Bori születése óta.... :lol: Pedid előtte érzékeny búcsút vettem a könyvektől, mert azt gondoltam, hogy legközelebb nyugdíjas koromban lesz majd időm olvasni, akkor meg már a szemem nem lesz jó... :lol:

Jóccaka!

marek
 
 


Sziasztok!

NyugtonMalac....nagyon szuper lett az oldal.szépen, logikusan rendezted el! :lol: Látom a januáriban
ott virít a kisfiam! :lol: :oops:
Hát lencsét én se mertem enni (így is görcsölt Norbi tegnap), de kivasaltam
mindent! :lol:

Nálunk is kaja sztrájk van! :? Norbi ciczni nem nagyon akar! :(
Szívja egy - két percig és aztán elveszi a fejét, és sír! :roll: :(
Kiszívtuk az orrát is, hátha nincs levegője, de nem az a baja,
pózt váltottam, az se jött be. :roll:
Tejem is van(valamennyi) spriccel ha megnyomom a bimbó udvart.
Akkor mi lehet ez a sztrájk? :cry:

Na megyek, úgy hallom nem akar aludni Norbi!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


sziasztok

LKata
Nem fizettem be a telefonszámlámat, ezért nem tudtam válaszolni neked , :oops: , bocsi

Megpróbáltam vissza olvasni, és ledöbbentem :shock:
Nagyon aranyosak vagytok lányok, hogy sokan így próbálnátok nekünk segíteni, de én nem ezért írtam meg nektek mi van Lizával. Leégne a bőr a pofámról, hiszen mindannyiótoknak ott van a bébije, van hova költeni a pénzt mindenkinek. Ilyet nem fogadhatok el. De nagyon- nagyon köszönjük a kedvességeteket!!!!!! Nagyon aranyos és szép gesztus volt ez tőletek!!!!!!!
Munkát keresgélek, alkalmit persze, amiből tudnánk finanszírozni a kezelések egy részét legalább. Ha esetleg tudtok valamit, vagy hallotok olyat, ami itthon is végezhető baba mellett és persze fizetnek is érte, azt viszont nagyon- nagyon megköszönném. Mégegyszer köszi lányok a kedvességeteket!!!!!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek BUÉK!

Lenne egy kérdésem felétek, mert igen aggódok!
Laura január 6-én lesz 3 hónapos és egyszerűen nem tudom hasra tenni. Üvölt mint a sakál.
2 hónaposan ezt említettem a dokinak, aki azt mondta nem kell kínoznom. Ettől függetlenül mi gyakoroltunk naponta a plédes módszer és azt, hogy rajtunk fekszik vagy játékokkal körbevéve, de semmi nem jön be neki. Igazából hasra teszem és kb 10 mp múlva üvölt.
Ezáltal a fej emelgetése sem megy, ami miatt teljesen beparáztam.
Mindenhol azt olvasom, hogy 3 hónaposan meg kell tudnia emelnie a fejét de Laura csak sír, talán egyszer- kétszer emelte meg.
Olvastam a hypotóniáról és most ettől tartok.
Persze a dokinak szólok kedden. Ti mit tudtok erről. gyógytornára kell, hogy vigyem?
Köszi a válaszotokat!

dazsi
 
 


dazsi, próbáld úgy, hogy hanyatt fekszel, és oldalról magadra fekteted a babát, a köldököd magasságában, úgy, hogy a hasa az oldaladon van...így tudod simogatni a hátát. Szoktatgatni lehet így. A mi gyerekünk még aludni is szokott így. A lábain térdel ügyesen. Később lehet egyre feljebb rakni, végül egy kifli alakban meghajlik a hasadon. Popsipaskolás, hátsimizés folyamatosan mehet. :)
Az is jó, ha a mellkasodra teszed nem teljesen vízszintesben, hanem félig ülő helyzetben, hátsimivel kombinálva.

Aludni hogy alszik, hanyatt?

Kép
szöszke
 
 


Hali

Marek: a teregetős babaona valami olyanról szól, hogy ha hagysz száradó ruhát az újévre, akkor szerencsétlensget hoz :shock:

Nem tudom igaz, v nem, de eddig minden évben leszedtem éjfél előtt a rucikat, és visszatettem száradni pár óra múlva a jövő évben :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Anhel és a a többiek, akik szeretik, és dícsérik a honlapunkat: KÖSZÖNÖM!!! :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Anhel: nálunk csak nyáladzás van ezerrel... De az bármit is jelenthet. Lilim nem nyáladzott ennyire :roll: :shock:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Marek: nekem sem megy az álom etetés Borival (Lilivel meg nem is próbáltam) Bori ha érzi a cumit a szájában, elkezd enni, de előtte nyújtózkodik egy nagyot. Aztán beindul csukott szemmel az evés, de mire a végére érünk két gyönyörű szempár pislog rám a kiságyból, és esze ágában sincs aludni :D De én hasra penderítem Borit, betakarom, cumi, és megyek aludni, ő is elalszik hamar (max. 2szer kell vissza adni a cumit...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


LK: cicisztrájk van nálatok is... Bori is ezt csinálja olykor... Ezért adom a tejcsit üvegből...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Szia Szöszke!


Most a 2 órási szopi után cgyakoroltuk, amit írtál.
Szépen keresztbefektettem a hasdamon és térdein támaszkodott és képzeld EMELTE A FEJÉT!!! :))))
Szembe volt vele az éjjelilámpa és legalább 2 percig azt nézte. Annyira megörültem, hogy a könnyem is kicsordult! Köszönöm a tanácsodat! :D :D :D
Egyébként eddig csak hanyatt aludt, mert másként nem tudtam elaltatni...

dazsi
 
 


Dazsi: Lilim is ilyen hasalás utáló baba volt... Mi is kb. 3 hómaposan kezdtünk el aggódni, és hasalást tanítani (nagy meló volt ám!)

Mi vettünk babahengert is, amire rá kellett fektetni, hosszában is, és keresztben is, éside oda billentgetni a hengert.. Egyensúly + izom gyakorlat a hasaláshoz... Borinál a párnára hasaltattuk, úgy h a lába +pocak fele kb lelógott róla, így térdelve hasalt, ami könnyebb de erősít a síma hasalásra...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Ábeleknek boldog névnapot!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Ma anyuéknál voltunk, Lotti nagyon jól viselkedett, csak akkor sírt, amikor éhes volt, ettünk és aztán megint okés volt minden.

Mi se sokat hasalunk sajna, kb. 5 percet bír hason lenni, aztán sír, pedig kéne csinálni, hogy erősödjön :roll:

Én nem ettem lencsét és a szárítón száradtak a ruhák, de remélem azért szerencsés lesz ez az év!

Hoztam pár képet, aztán megyek is tovább fürdeni.


Kép egyre jobban elvagyunk a hintában :lol:

Kép így eszi az egész kezét :shock:

Kép nézelődik

Na ennyit mára, mindenkinek szép estét!!!

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Van meglepi az e havi képek között :D Nézzétek meg!

Ha valaki még szeretne ilyet, annak súgok, hogy hogy lehetne megoldani, hogy felkerüljön az övé is ;)

Na ki kíváncsi? ;)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


És akkor elkészültek a szilveszteri képek is...

Kép

Kép

És Ildi képeit nézegetve: Lottit meg lehet zabálni, olyan édes! Milyen kedvesen mosolyog!!! És az a kedves kukucskáló kép... Nagyon szép szemei vannak!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


dazsi, NAGYON ÖRÜLÖK!!! :D Különben a hengerpárnás dolog, amit Nymalac írt hasonlóan sikeres lenne, csak anya pocakján érdekesebb feküdni. :wink:

Nymalac,
annyira aranyos Lili. :) Micsoda hajtogatási és görkori technika. :wink::wink:

Mi voltunk ma KIKÁban. Olyan hideg volt a földszinten, hogy szinte vacogtunk. 30 ezer Ft-nyi vásárlási utalványt szerettünk volna elkölteni, de nem sikerült. Drága nekünk ez a hely. :cry: Sebaj, 2010-ig jó az utalvány.

Kép
szöszke
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?