Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Békés, boldog Karácsonyt kívánunk Mindenkinek!

Kép

Anita, Laca, Bogi, Botond

Anita
putyu
 
 


Évi, Viki,
nagyon boldog névnapot!

Kép

Anita
putyu
 
 


 
 

Sziasztok!!

A tüneményes Marci mikulás és Barney-s Zorka után én is jöttem pár képpel :oops:
Nagyon jól sikerült a karácsony. 24-én dél körül volt a Sárának utoljára láza és egy-egy szokásos hisztit leszámítva vidám két nap volt.
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép


És Anita , képzeld a házikó nem papír, masszív műanyag - szerencsére, mert már aznap este dobálták a darabjait :twisted: :lol:

További kellemes karácsonyt mindenkinek!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Apropó! Anita! Hogy van a Bogi???,

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Édesek a képek, jó látni a gyerekek örömeit.

Nálunk is nagy sikere volt az ajándékoknak, már alig fértem a bőrömbe egész éjszaka mert nekünk éjjel jött a Jézuska. A fát is akkor díszítettük, igaz egy kicsit bealudtunk apával így 1 órakor keltem, hogy álljunk neki.
A fa égőjét égve hagytam és besötétíttettem kint, hogy mikor felkelnek csak azt lássák, hogy valami világít szépen. Edó fel is kelt és észrevette és a Tami meg alig tért magához, de vagy 5x szólt neki az Edó mire észbe kapott és úgy pattant ki az ágyból mint akinek alá gyújtottak :) .
Így pizsamás volt a buli, de nagyon jó volt.

Kép

Anikó, ilyen a fánk!!

Kép

Kép

szandrakiss
 
 



Szandra!!

Húú, meg lett a ló!! :lol: :lol: Látszik az öröm!! :lol: :lol:
Észrevetted a csúcsdíszünket??? És az almácskákat?? :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Hát eltelt... :roll:
Bogi jobban van, Botond ma belázasodott, hurrá, (dalszöveg :) ) ez nem katasztrófa, csak karácsony... :D

Néhány kép :D

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Anita
putyu
 
 


És még néhány "Anikó kép" :D

Utolsó bukfenc:
Kép
Kép
Kép

Karácsonyi Kolompos :) :
Kép
Kép

Anita
putyu
 
 


Ja majd reagálok :oops: :oops: , igérem, majd ha nem leszek agyatlan (na aki mosolyog, annak annyi :!:

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!
Túléltük az első közös karácsonyunkat, nem sokat aludtunk, de legalább napközben egész jól érezte magát Dóra baba. :oops: :oops: :oops:
Sok mindenkivel találkoztunk, és minden nap máshol voltunk, ennek végül is lett az ára, hogy Dóri túlpörgött, napközben sehol sem akart aludni, így az éjszakáink se voltak túl jók. :( :( :(
De tegnap már csak itthon voltunk (és persze Zétiéknél, de az már hazai terepnek számít), inger szegény környezetben, és a jutalmunk egy átaludt éjszaka lett. :lol: :lol: :lol:
Egyébbként nagyon édes volt Dóri, ahogy az ajándékokat nézegette, de persze legjobban a csomagolás jött be neki. Teszek fel majd én is néhány képet.

Gyöngyi!
Köszönöm a megnyugtatást, én sejtettem, hogy ez van, de így legalább egy szakértői véleménnyel már az aggodó rokonságot is meg tudom nyugtatni. Nagyon édesek a csajok, ahogy az ajándékaikkal játszanak! :P :P :P

Viki!
Boldog névnapot!

Anita!
Reméljük már jobban vagytok! Nálatok is sok szép ajándékot hozott a Jézuska!

Judit!
Nagyon édes Zorka a sátorban!

Szandra!
Jó lehetett a pizsama buli! :lol: :lol: :lol:

Kata!
Nagyon édes ez a pici Marci Mikulás!

Katus!
Biztosan nagyon fincsi is volt! Ancsi hogy van?


Emőke!
Reméljük Ábel is jól érezte magát karácsonykor, és talán többet is alszotok.

Kép Imád a tükör előtt ülni.

Kép Anyukáméknál szent este.

Kép Mandarint szopogatunk.

Kép Aposóméknál.

Kép Zoli nővérével.

Kép A kicsi karácsonyfánk, és a sok-sok ajándék.

Kép Az egyik új játéka.

Kép Apa és még több ajándék.

Kép Dédinél szép ruhában.

Kép Hugommal.

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 



Drága Tamarák! :)

Kép
Kép


Lőrinc boldog szülinapot! :)

Kép

Anita
putyu
 
 


Írtó lusta vagyok.... :oops: :oops:

Anita
putyu
 
 


Mi is boldog névnapot kívánunk a Tamaráknak, és boldog szülinapot Lőrincnek! :P :P :P :P

És mi is nagyon lusták és álmosak vagyunk, főleg, hogy hajnal kettőtől fél ötig nem aludtunk, majd fél nyolc után már kelhettünk is fel. :roll: :roll: :roll:

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Mi is nagyon nagy szeretettel köszöntjük a Tamarákat nevenapjuk alkalmából!
Kép



Lőrincnek meg nagyin boldog szülinapot kívánunk!
Kép


Maja és Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Tamarák!

Boldog Névnapot kívánunk!!!
Kép
Kép

Lőrinc!
Boldog Születésnapot!
Kép
Vendég
 


Drága Tamarák!!! Nagyon boldog névnapot kívánok!!


Kép

Lőrincnek boldog születésnapot kívánok! Kép

Anikó!!

Tominak is boldog névnapot kívánok!! (ha ma tartja :oops: )!

Katus!!

Lehet figyelmetlenül olvastam, de nem emlékszem, hogy akkor mi is lett a kórházi kivizsgálás vége?? Miért volt a csajszinak hasmenése??? És van még?? Szóval mit okoskodtak ki?

Mi ma nem voltunk lusták!! :lol: :lol: Meglátogattuk egy barátnőmet a XII.-kerületben és felmentünk a Normafához szánkózni. Nem sok hó volt, de a gyerekek tudták élvezni :lol: :lol: Jó hideg volt, sokat szaladgáltak és nem köhögtek :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


sziasztok,

köszönöm a névnapi köszöntéseket!
a Tamaráknak én is kívánok nagyon boldog névnapot, Lőrincnek meg boldog születésnapot!

nagyon jó volt nézegetni a képeket, úgyhogy én is rakok fel párat.
Várgesztesen voltunk, aztán Veszprémben, úgyhogy csak tegnap karácsonyoztunk itthon. :oops:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

amúgy meg hétfőn kezdjük a beszoktatást, úgyhogy elég depis vagyok...

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Dávid!

Nagyon boldog névnapot kívánunk!

Kép


Maja és Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Dávid!

Kép

Anita
putyu
 
 



Viki,
nem lesz könnyű, de szerintem a legfontosabb, hogy mindkettőtöknek könnyebb legyen, próbáld elengedni...és ezt érezze is rajtad!

Húúúúúú, még annyi mindent akartam, de folytonos rohanásban vagyok, mint láthatóan Mindenki :wink: Na majd jövőre!

Anita
putyu
 
 


Dávid!
Boldog névnapot!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Tamaráknak, Dávidnak boldogságos névnapot!

Lőrincnek sok-sok boldogságot szülinapja alkalmából!!!


Megvagyunk, lassan kezdünk visszatérni a kerékvágásba. LAssan :D
NAgyon élvezem, hogy Atti velünk van, nem nagyon voltunk itthon, még lagziban is voltunk így az ünnepek alatt. :D

Válogatok képeket és hozok én is, készült jó pár csodaszép Ancsis :D

Ja, és a legszebb karácsonyi ajándékom az volt, hogy Ancsi 23-a óta nem fosizott :D :D :D
Nem tudják mi lehetett ez, minden eddigi lelet negatív.

Szuper jók a karácsonyos képek, sok szép dolgot kaptak a gyerekek. És Ti miket kaptatok, drága anyatársak? :D:D:D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Dávidnak boldog névnapot kívánok!

Lányok, ha van sok szép képetek és nem tudtok válogatni (vagy nem akartok), akkor van nekünk egy közös fotóalbumunk!!! :lol: :lol: Oda is fel lehet tenni!!! Hiányolom is a többi képet!!

Katus!! De jó hír!!!!!!! :lol: Kérdezel, de Te nem írsz??? :lol: :lol:
Én kaptam egy szép pulcsit, arckrémeket, egy gravírozott (személyes szöveggel :wink: ) tollat, egy borostyán nyakláncot és sok-sok misolygós ölelést a csajoktól! :lol:
Lehet folytatni a felsorolást anyatársak!! :lol: :lol:

Viki!!

Húú, de jó lehetett nektek!!
Hétfőhöz meg kitartást, tényleg az a lényeg, hogy magaddal megbeszéld, hogy jó lesz, akkor a csajszi is el fogja hinni! Szorítok!!!

Anita!

El vagy havazva??? Csak nem a fát díszíted?? :wink: :wink: :lol: :lol:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


sziasztok,

köszi a biztatást! az eszemmel tudom, remélem sikerül majd kiviteleznem...

Nagyon Boldog Új Évet Mindenkinek!

http://elfyourself.jibjab.com/view/apPpPowO5DRBKvBne8Xk

puszi,

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Mindenkinek békés, egészségben, vidámságban gazdag, de megszorításokban szegény, boldog új esztendőt kívánunk!

Kép Kép

Maja, Tomi, Anikó, (kis Pocaklakó)

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Kép


Örömöd sok legyen,
Bánatod semmi,
Segítsen a Sors boldognak lenni!
Legyél mindig vidám, örülj minden szépnek,
Én így kívánok nektek Boldog Új Évet!


Ibolya
bibolya
 
 


Boldog Új Évet Mindenkinek!!!! :lol:

Kép

Anita
putyu
 
 



Anyatársak :P !

Kívánunk nektek:

12 hónap egészséget,

52 hét szerencsét,

365 nap nyugalmat,

8760 óra szerelmet,

525600 boldog percet!

Kép

Évi&Zéti&Attila
benettke
Vecsés
 
 


Mindenkinek nagyon BOLDOG ÚJÉVET kívánunk!!!
Dávidnak utólag NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT!!!
Vendég
 


Boldog Új Évet Kívánunk!

http://elfyourself.jibjab.com/view/W8EvZge5bhjppylR





(Viki után szabadon :lol: )

Anita
putyu
 
 


Boldog új évet mindenkinek!!!!!!!!!!!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Kicsi Ábel!


Kép

Anita
putyu
 
 


Szandra!!!
Basszus most néztem az időpontot :shock: nem vagy semmi :!: :lol:

Anita
putyu
 
 


Dénes Andi!
Boldog szülinapot!! :D

Kép

Anita
putyu
 
 


Ábel legénynek boldog névnapot kívánunk!!!
Kép

Dénes Andi! Neked pedig boldog születésnapot kívánunk!!!

Anita milyen szemfüles vagy! :lol:

Kicsit nehezményezem csajok, hogy a Katus kérdésére csak én válaszoltam :twisted: :lol: Kaaaatuuus, te is válaszolhatnál a kérdésedre, jó példát mutatva a többieknek! :lol: :lol:
Tessék szépen visszazökkenni a dolgos hétköznapok világába :lol: :lol: :lol: És elmesélni ki hol járt és hogy érezte magát!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Húú, Andi, bocsi lemaradt a képeslapod! :oops: :oops:
Pótlás:
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


sziasztok!

Én fotós táskát és hajvasalót valamint illatszereket kaptam. :)
Feledhetően sz.r volt a karácsony jó, hogy vége :? .

Anikó!
Hétfőn ovi!!!!!! Lehet, hogy nem én viszem a Tamit de majd egyeztetünk. Bocsi de közbejött valami, azért megpróbálom de nem 100 %.

Andi!
Boldog születésnapot.

Szandra

szandrakiss
 
 


Ennyi????????????? :? :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


sziasztok,
BÚÉK mindenkinek!
Ábelnek boldog névnapot, Andinak boldog születésnapot! :)Mi végigturnéztuk karácsonykor az országot, Győrben 5, a szüleimnél 4 napot töltöttünk, tök jó volt... Ettünk, ittunk, aludtunk, és végre OLVASTUNK rengeteget :).
A jézuska bőkezű volt az idén, hozott szagelszívót, fényképnyomtatót, és egy csomó könyvet. Marci is kapott rengeteg ruhát és játékot, úgyhogy ezekre az elkövetkezendő néhány hónapban nem kell költeni :).
A kisfickó dec. 23-án elkezdett "beszélni", azóta be nem áll a szája, folyamatosan dumál: abebebe, ebübübü, ajajajaja... :)
Most egy kicsit furcsa visszaállni a régi kerékvágásba... Péter ezen a héten is szabin volt, így kihasználtuk még ezeket a napokat, és minden nap elmentünk valamelyik cimboránkhoz bandázni. Dolce vita.
K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 



Szandra, mesélj :)

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Ábel!
Így utólagosan is nagyon boldog névnapot kívánunk!
Kép

Andi!
Nagyon boldog szülinapot kívánunk!
(Ha erre jártok gyertek be a csomiért)
Kép

Maja, Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Atti itthon volt végig, kiélveztük rendesen. De már most nyomaszt, hogy nemsokára kezdődik a taposómalom....

GYöngyi,
az én legszebb ajándékom az volt, hogy Ancsi pocója rendbejött (kop-kopp-kopp). :D
Attitól kaptam egy nyakláncot, anyósoméktól lábaskészletet (én kértem, de persze valami olcsót kaptam, amit egy év múlva dobhatok ki, mert tönkremegy), meg egy hétvégét valahol, amit mi választhatunk majd ki, anyuéktól kozmetikumot és könyvet, hugomtó táskát, sógoroméktól Yves Rocher cuccokat.
Egyébként 29-én Ancsi is fent volt a Normafánál szánkózni anyósékkal és Attival, nem láttátok őket? :D


Szandra,
sajnálom, hogy nem volt minden vidám karácsonykor. Nekem sem volt mindig frankó, sajnos el kell fogadnom, hogy már nekem kell csodát csinálnom, nem várhatom el a családomtól ugyanezt. :S

Kata,
Na, látom Ti is pörögtetek ezerrel :D Hová valósi vagy egyébként?

Ábelnek boldog névapot!!!

Dénesandinak meg boldog szülinapot!


Ancsi élvezi nagyon a szünetet :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Nekünk nagyon jól teltek az elmúlt napok, csak kicsit fárasztó volt. Most kezdenénk el igazán pihenni, és lassan vége :roll: Tomi itthon volt végig a 2 ünnep alatt, között. Annyira jó volt! :D
24-én hármasban (négyesben) voltunk, aztán 25-én Tomi családja jött; 26-án az én családom jött hozzánk. 27-28-án itt voltak nálunk a tesóm gyerekei - ki volt nyalva rendesen Maja feneke :roll: 29-én a családom másik fele jött hozzánk. 30-án végre :wink: mi mentünk vendégségbe. 31-én pedig egyik 3 gyerekes barátnőmnél szilvesztereztünk még egy 2 gyerekes családdal. Szuper volt! Maja fél 1-kor aludt el :shock: :D
Maja fa babaházat, Duplo manó készletet, sok könyvet, kirakót meg apróságokat kapott.
Én hálóingeket meg 2 parfümöt :D
Tominak meg digitális képkeretet hozott a Jézuska :)

(Elég bő voltam Gyöngyi? :D )

Szandra,
Sajnálom, ha nem tudunk hétfőn együtt menni :( Jó kis mankónak tűntél nekem, de gondolom nagy lány módjára megoldom :wink:
Maja már nagyon várja, bár szerintem nincs teljesen képben, hogy én nem maradok ott Vele :? Én viszont egyáltalán nem várom :( Nem is tudom hogy hazajövök-e. Ahogy ismerem magam ott fogok keringeni az ovi körül :shock: :?
Tényleg nagyon szép a fátok! :lol: Jövőre szerintem mi is benevezünk egy hasonlóra. A pacinak látom nagy sikere lett. Hogy sikerült a családi ajándékhúzós nap? Ki húzott Téged? Mit kaptál?

Judit,
A képeken is látom, de tegnap tapasztaltuk is mennyire sikerült beletrafálni Barneyval Zorkánál :D Hihetetlen édes a képeken :lol:

Gyöngyi,
Micsoda kastélyt kaptak a lányok! A békás társas is klassznak tűnik. De nekem Sára tetszik a legjobban, ahogy Twistert játszik :D
Köszi a köszöntést, de Tomi márciusban tartja a névnapját.

Anita,
Annyira vicces Boti, ahogy borotválkozik :D
Köszi a manós videókat!!!! Hihetetlenül jók!!!! Majának kb. 100x kellett lejátszani :roll: :D
Januárban is lesz Kolompos?

Adri,
Nálunk is a csomagoló papír volt sokáig a legjobb ajándék. Idén pedig a pukkanos fólia, amibe a bögréje volt csomagolva. 20 percig tuti azt nyomogatta a fenyő alatt :roll: :D
Gyönyörű a lányod a csini ruhájában.

Viki,
Nem semmi milyen szép helyeken jártatok. Nem fagytatok meg? Brrr... én nagyon tudok fázni... :?
A hétfő miatt meg teljesen megértelek. Majd beszámolunk kinek hogy sikerült. Szerintem a gyerekekkel kevesebb gond lesz, mint a mi fejünkkel :roll:

Kata,
Marcid édes lehet :lol:

Most már feldobom, mert kardomba dőlök, ha elvész a hosszú irományom, aztán majd teszek fel képeket is.

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Olyan sokáig írtam, hogy Katus közben beelőztél :)
Jött végül tegnap a kukás? Nálunk volt.

Most nézem, Majának kéne már új vonalzót csinálni :oops: :roll:

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?