Új privát üzeneted érkezett!

nagyon boldog karácsonyt és még boldogabnb új évet kívánok!!!!!
azaz kívánunk!
Ani és Zsófi


Emmababa nagyon édes!
és Niki is, micsoda 5 hónapos kis karácsonyi ajándék lett belőle!
bende! levágattad a hajad? :oops:
Vendég
 


Sziasztok!Anyany:Remélem jól tellik otthon az ünnep :D
Legalább a nagyszülök Zsófizhatnak picit!
Jaj már 6 hónapos már megint rohan az időőő....

Gégéé:Nagyon boldog névnapot kivánunk neked :D :D :D :D

Wicca:Hisz te már a 30-ik héten jársz,mindjárt izgulhatunk értetek :D :D :D :D

Bende:Nagyon édes Niki és milyen szép karácsonyi ruhája van :D
Hannus is bekerült a fa alá egy picit :D
Sajnos nálunk sincs hó :cry:

Bende Ancsi Anyany:Nálatok mibe fürdenek a lányok?
Hannus 3 napja a nagy kádba fürdik olyan édesen úszik na ezek után már nagyon kiváncsi vagyok hogy majd hogy tetszik neki a babaúszás :D
Vendég
 


Boldog, békés karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek!!!

Az én drága ajándékom már alszik, ültünk a fa mellett fogtam a kezemben a pici fiam és hitetlenkedtem, hogy tényleg itt van velünk tavaly ilyenkor még csak nagyon kósza gondolat volt :D

Kép

Kép
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
winchi
 
 

 
 

Gégéé boldog névnapot kívánok!!!

Kép

KépKép
winchi
 
 


Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

"Olyan jó néha angyalt lesni
s angyalt lesve a csillagok közt
Isten szekerét megkeresni.
Ünneplőben elébe menni,
mesék tavában megferedni
s mesék tavában mélyen, mélyen
ezt a világot elfeledni."

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Kedves lányok!

Már rég jártam erre most is csak beugrani tudok.
Mindenkinek boldog, békés karácsonyt és új évet kívánunk.

Puszi mindenkinek

Tünde

Kép
Kép
tucsinke
 
 


Sziasztok!

Így utólag is Boldog Karácsonyt mindenkinek!!!

Ez a pár nap nagyon fárasztó volt, azt sem tudtam hol áll a fejem. Kár, hogy nem 28 órás volt egy nap és akkor talán utolérem magam.

Minden baba csodaszép!!!!!!!!!!!

Ha egy picit kipihenem magam akkor dobok fel képeket és írok többet! Most ha van időm, akkor alszok!

Ma voltam bent a koraszülött osztályon, mert ma egy éve, hogy hazahozhattuk Milut. Vittem nekik egy fényképet és sütit. Annyira előjöttek az emlékek, hogy csak sírni tudtam. Reméle nem néztek hülyének, de annyira szörnyű volt megint hallani a pittyegéseket.

Jó éjt!

Kép
jaffa4
 
 


jaffa
[quote]A írta:nnyira előjöttek az emlékek, hogy csak sírni tudtam. Reméle nem néztek hülyének, de annyira szörnyű volt megint hallani a pittyegéseket.

Jaffa,nekem erről az jutott eszembe,hogy a fiamat 8 hónaposan és egy évesen is mentő vitte be szirénázva a kórházba,azóta bárhol vagyunk a férjemmel,és magam is ha jön egy mentőautó keresztet vetünk magunk előtt,mert 2szer majdnem már meghalt a fiam.

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Sziasztok!

Sarmon:Ez szörnyü volt olvasni is :cry: mi történt akkor Mózessel?

Jaffa:Szerintem nem néztek hülyének,szörnyü lehetett de a lényeg hogy már elmúlt és a pici Milu már ott van veletek!Várjuk a képeket!
Vendég
 


Jó reggelt csajok!

Jaffa, sarmon :(

Köszönöm a névnapi jókívánságokat! Nagyon örültem nekik.
Remélem, ha elmúlik karácsony újra felélénkül a topic, mert hiányoztok!

Tücsinke, jó hogy bejelentkeztél.
Csajok estére mindig úúúgy hasogat a nunim :D áááá :)

Képzeljétek 24-én, meg 25-én voltunk sétálni, 10 percet mindkét nap! Emma a nagy halom takaró alatt lapított, és egy szemmel kukucskált kifelé, aztán mikor hazaértünk, aludt, mint a bunda.

Ma jönnek Norbi szülei meg a tesója megnézni a babácskát, és vasárnap meg jönnek az én családom is :) juhúúúúú:)

Ja az előbb megint lefosott...:( pedig vártam...már fél órája tekergett az ágyban, meg ó betűt formált a szájával, meg hülye fejeket vágott. Aztán nem jött neki semmi. Kivettem, a pelenkázón folytatta, benéztem a pelusba, láttam, hogy kakis, mondom áááá bizti ezért tekereg, mert kivan, hogy kakiban fekszik...ahha...persze....azért tekergett, mert még nyomta...csak úgy spriccelt a kis valaga:)
na teszek fel képet, ok? pusz

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Kép


OLLLYAAAAAAAAAAN SZÉÉÉÉÉÉPPPPP :)

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Gégéé! Nagyon édesek vagytok Emmácskával! A mi manók is hasonlóan szokta csinálni! Először Ó, tekergés, kibontás után produkció. :)
Utólag Boldog Névnapot!
És hogy vagy? Fáradt vagy nem fáradt? Alszik sokat Emma Baba?

Jaffa, Sarmon - sajnálom a rossz emlékeket. :(

Szösz

KépKép
szosz
 
 


nagyon szépe Emma-baba! :lol:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Vendégeket várunk,a nővérem jön meg a férje meg a kislányuk,meg a másik nővérem az élettársával,meg pocakjában a kisbabájukkal. :lol:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


sziasztok!
csak kicsit vagyok. itthon vagyunk, éppen várom, ogy felébredjen a lánykám. már kellene neki ébrednie.

gégéé! szépek vagytok! és boldog névnapot kívánok!

jaffa! ne szomorkodj!

sarmon! mi volt a baj?

tücsinke!
gyere gyakrabban!

na ébredezik!
mindenki imádja, nagyon édes, aranyos!

puszi mindenkinek!
Vendég
 


Szosz ;)
Emma babával igyekszünk napirendet alakítani. Ő jó baba, anyuja kapkod néha, aztán azt nem szereti. Volt már 2 nagyobb sírása pár napja, de eddig csupa pozitív jelzőt tudunk rá mondani csak:
édes, aranyos, kedves, toleráns, álomszép, meseszép, cukorfalat, imádnivaló:)

köszi Sarmi!

Anyany, hogy vagy? Jól érzitek magatok? A férjed is veletek van?
puszik...a többieknek is!

Zsula te is gyere, ha van időd:)

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok,

csak gyors bekukk, most mentek el a vendégek, hogy én hogy elfáradtam....

lara: bizony, bizony már a 31.hétben vagyok :), szerdán töttötem be a 30-at :)!! várom már, h értem izguljatok!!! :D:D:D

gégéé: gyönyörűek vagytok!!! ma itt volt a 2 hónapos unokaöcsém, de szinte végig csak aludt :), igaz volt a kezemben, de nekem annyira nehéz volt most, h kb. 20 percet bírtam :(. pedig olyan picike!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

egyik családtagom asszonta nagy hasam van a másik meg azt, h pont a koromnak megfelelő :):):).

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Kép Már ilyen nagylány vagyok!

Kép A karácsonyi ajándékom

Kép Már ki is csomagoltam

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Wicca! Mutasd a hasad, majd mi megszakértjük, hogy mekkora! :)

Szösz

KépKép
szosz
 
 


gégéé!
jól vagyunk!
Zsófit mindenki imádja! szerencsére már kb egy negyedórája alszik,úgy lefáradt... lassan én is készülődök, hogy csatlakozhassam hozzá. :lol:
remélem ti is rendben vagytok!
ne kapkodj, csak nyugodtan. ha valamit kell csinálnod, csak nyomd a párod kezébe Emmát, hadd ismerkedjenek. én is úgyszoktam. :oops:
mindig kérdezi, hogy mit akarok csinálni. de sokszor csak egyszerűen fel akarok egy picit lélegezni, egy picit kinyújtózni...
meg amúgy is apukának lenni sokkal nehezebb mint anyukának!

szösz!
nagyon aranyos! mekkora csomagja van!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
csomagon egy kis Réka csomag!
Vendég
 


Zsófi is annyi mindent kapott! meg mi is!
csak győzzük hazavinni. kicsi lesz a csomagtartónk. :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Annyira de annyira édesek a babás képek! Mindegyik gyönyörű :lol: :lol: :lol:

Réka milyen szép szines szőnyeget kapott, nem is láttam még ilyet.

Jaffa teljesen megértem, hogy visszamentél megköszönni egy kis képpel és sütivel hogy vigyáztak ott a lánykára.

Anyuéknál vagyunk ma megyünk majd haza, Matyit mindenki körbeimádta és egész jól bírja a fiatalúr. fél hatkor evett, aztán fájt a pocija kicsit, utánna megcsodálta a pöttyös ágyneműmet, hát csajok mi nem kaptunk akkora széles vigyorokat és hangos nevetéseket mint az a huzat :lol: Most meg apjával alszik még engem meg kitúrtak :lol:

Matyi is rengeteg mindent kapott, nekünk is necces lesz a csomagtartó :lol:

Annyi mindent ettünk, hogy a párom közölte, hogy ő ma csak egy kis sajtos, tejfölös tésztára vágyik :lol:
Én is vigyáztam nagyon, hogy keveset egyek meg ne nehezeket de Matyi pocakja még így is megérezte hogy nem átlagkajákat eszik az anyja két napja.

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok!

Sarmon: Juj... Mi történt? Sajnálom de a lényeg hogy szerencsésen végződött a dolog!!!

Jajja: Szerintem természetes hogy elsírtad magad!!! Szerintem nem te vagy az egyetlen anyuka aki ott sírt!

Gégéé: Nagyon szépek vagytok!!! :)

Szosz: Réka baba is egy álom szép baba. Jó baba?

Én kicsit fáradt vagyok. Eddig 10-es álometetés után fél 3 körül kelt maj 6-kor és visszaaludt.
Két napja kel fél 2-kor fél 5-kor és 7-kot kel. Nem értem. Én azt hittem a fél 3 kitolódik idővel de nem. Kicsit bánt hogy visszafejlődünk ami az éjszakai kelést illeti. Én pozitív változásra vártam :( Próbáltam a cumit hátha nem is éhes csak megszokásból kel, de nem vált de és csak 80 ml-ert evett de mondjuk evett.
Sosem alusszuk át az éjszakát?
Sorry hogy ilyenekkel parázok de ezek a dolgok engem mindig megviselnek :(

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a dicsiket. :)

Trundike: Sajnálom, hogy ilyen sokszor keltek éjszaka! Azért ne keseredj el, biztos lesz ez jobb is. Bius mennyit hízik havonta?
Réka elég nagyokat alszik, csak nagyon későn kezdi! Általában éjjel 1-2 is van, mire el tudjuk altatni, de reggel 9 körül ébred, addig egyfolytában alszik! Szerencsére apa is csak 9 körül kezdi a munkát, úgyhogy nekünk ez így nem olyan rossz.

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Szosz: Mondjuk Bianka 7-8 között már alszik, reggel 7-ig kétszer kelve. Szerettem volna ha csak egyszer kel, úgy emlékszem Barnus elég korán már csak egyszer kelt bár azt jó sokáig csinálta.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Gégéé: utólag boldog névnapot kívánok! Szépek vagytok a képen!

Szösz: nagyon csini a lánykád!

Tündi: nálunk 2-3 szopi van éjjel, de éjféltől kezdünk.

Anyany: Zsófi hogy bírta a hosszú utat?

Sarmon: mi történt Mózessel? Ez szörnyű lehetett!

Winchi: minden nap adsz mecsek teát Matykónak? Most 3 naponta adok Dorkának, másnapra van belőle kaki.
Vendég
 


Tündi ne aggódj Matykó is volt hogy egy hétig csak 8-9 körül evett este aztán csak 3 és 6 körül de most megint visszaállt a fél 2es kelésre és az ötösre.
Én is azt hittem hogy javul majd a helyzet de nem így lett. Én kicsit sajnálom de ha éhes akkor ez van már félálomban is tudok szoptatni, villanyt sem kapcsolok :lol:

Mancsa most jópár napja nem kapott Matyi teát nekünk igy is van napi 1-2 kaki, pocifájás van még de ugyanannyi mint teával. Lassacskán talán csitulnak a fájások már nem olyan hosszú ideig tekereg.

KépKép
winchi
 
 


Köszi Winchi, Dorka nem hasfájós, csak aznap szenvedett, amikor kakinap volt, de segít ez a tea. Mióta kapja nem tekereg, igaz 3 naponta kap 60-at és teszek bele neki egy kávéskanál laevolacot. Így másnap mindig van eredmény és nem kell lázmérő, meg kúp.
Most alszik a kisasszony, de nemsokára viszem Levit, mesét olvasok neki, aztán már fel is ébred. Ma éjszakás apa, úgyhogy utána rázhatom a leány fenekét, miközben énekelek Levinek. :lol:

Sophie: hová tűntél? Milyen volt a fotózás?
Vendég
 


Na ez gyors volt! Levi alszik, kicsi fent van, de nézelődik a hordozóban. Nagyon tetszik neki a karácsonyfa.
Aludjatok jól!
Vendég
 


Trundike szerintem Bianka nagyon ügyes ugyanis mi 10 körül alszunk el és utána reggel 7-8-ig kelünk 2-szer.

Réka baba valami tünemény.

Sarmon mi volt a baj? Az én gyomrom mindig összeszorul a mentö hallatán. Viktort vitte a mentö szörnyü volt mikor felhívott,hogy roszul lett és hívták a mentöt itt volt a szomszéd utcában a dokinál lementem,hogy bemegyek utána és látam ahogy megjön és elmegy szirénázva ,valami borzalmas ilyet átélni pláne ha az ember gyerekéröl van szó.
Jaffa hogy fogadták a látogatást?

Mi 2-3-szor is kakilunk egy nap. Egyre kevésbé hasfájos már nem kap rá semmit. Nekem sem a cumit sem a cumisüveget nem fogadja el. Teát sem akarja inni.
s. zsófia
 
 


sziasztok!

ideje újra feléleszteni a topikot :)

ma csudijó napom volt. reggel beszéltem a barátnőmmel telón, tök jó kedve volt, fekvidított. Már várom, hogy mobilabbak legyünk emmával, meg lehetne egy kicsit jobb idő is, és akkor lehetne jobban bandázni :)

Aztán a férjem tök dokat segített a lakást rendbeszedni, meg amúgyis, halljátok az én férjem egy tündér! Annyit segít a babánál is! Imádom.

Na aztán meglátogatott minket ma a családom, és nagyon jó volt! Kaptam fini anyufőztjét. Megszeretgették Emmát. Szuepr volt! Mikor elmentek kicsit sírtam. Olyan szentimentális vagyok az utóbbi időben,rosszabb, mint mikor terhes voltam. Még jó, hogy nem nagyon van időm/kedvem tvzni, mert bőgnék még a reklámokon is:)

Szóval elmentek, aztán kajcsiztunk Norbival, nagyon fini volt! Emmát is megetettem. Néha nyüglődik kaja közben, mert annyi tejem van, hogy folyik ki a szájából, nem bír olyan gyorsan nyelni, mint ahogy jön a tej, aztán bepipul olyankor. Aztán elaludt, hiszen ma látott egy csomó új arcot, és fel kel dolgoznia ezeket az infókat!

szép ruhába öltöztünk a nagymaminak, nagypapinak és nagynéniknek:

Kép

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


wicca, olyan jó, hogy nemsokára ti jöttök, de azért nekem ez az utolsó pár hét ment a leglassabban! kitartás!

szösz, szépek vagytok ti is!

ancsi, zsula, bende, sophie, gyertek ti is! Mindenkitől kérek egy babás képet :)

jajj nagyon jó kedvem van...juhúúúúúúúú...

csajok mikor megy le az ember hasa?gondolom, hogy nem lesz kockahasam, hisz előtte sem volt, de voltam a héten a házidokimnál, kaptam vasat intravénásan, mert tápos vagyok, és ketten is megkérdezték mikor fogok szülni, és nézték a hasam. pedig közel sincs AKKORA nagy hasam....:( mikortól lehet amúgy sportolni? Mondjuk gyaloglás, vagy jogging? ja és akinek belső varratai vannak: normális, hogy esténként nagyon fáj???

na.

amúgy már fogytam 9 kilót, de tegnap annyit zabáltam, mint egy póniló!:)

puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Gégéé kérésére dobok fel pár képet, aztán majd később írok is, ha lesz időm. Párom két napra elutazott, ma jött haza, előtte meg taccsra tett a sok rokonlátogatás. Gégéé intenzív testmozgás, csak a szopi befejezése után lehetséges, addig marad a sok- sok séta. Amíg szopiztatsz ne kezdj fogyókúrába, diétába, mert a gyerkőcnek az nem egészséges. A has szépen folyamatosan húzódik vissza, én használtam haskötőt, 2 hét után már csak a löttyedtség marad, de hasam nem volt.
Réka baba nagyon nagyot nőtt. Emmácska is egyre szebb lett. Kép Kép Kép Kép
bende
 
 


Amúgy klassz Gégéé, hogy ennyire jó kedved van. Nálam még mindig tart ez a szülés utáni eufória. :D
bende
 
 


Sziasztok!Hoztam én is képeket! :D Aztán visszaolvasok!
Vendég
 


Kép így vártam a Jézuskát! Kép itt van az én ajándékom Kép Anya kibontotta nekem Kép pedig any amondta hogy nem szabad a szoknyát felhúzni Kép itt már elfáradtam Kép karácsonyi manó vagyok Kép ma reggel így ébredtem anya meg kinevetett
Vendég
 


Sziasztok!

Winchi: Ennyire egy cipőben járunk? :)

Zsófia: Ti is kétszer keltek? Akkor nem leszek türelmetlen bár kicsit néha már fáradt vagyok.

Gégéé: A hormonok miatt még sokat fogsz sírni :) Teljesen természetes.
Emma egy tüneményke :) Csini a ruci :)
Nekem még mindig van pocakom. :(

Lara: És hol vannak a képek? :)

Bende: Őrületes Niki :) Olyan jó kedvetek van a képen öröm nézni titeket!!!

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Lara: Hannának mennyi haja van!!!! Te jó ég! De szép!!! Azt hittem Biankának sok haja van de tévedtem

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Én már nem bánom hogy vége van ennek a karácsonyi futkozásnak a Hannus is nagyon elfáradt és akkor még tegnap egy disznóvágás az anyóséknál ahova nekünk is menni kellett mindenki össze vissza huzkodta volna a Hannát ő meg tiszta nyügi lett :( úgyhogy elegem is lett az egészböl-én itthon voltunk hárman szépen nyugisan aztán Anyóséknál voltunk csütörtökön pénteken Anyuéknál szombat disznóvágás ma meg itthon pihiztünk végre.Szegény Hannus tegnap olyan nyügi volt hogy este csak ráadtam a sapit aztán kajcsi közbe elaludt és szegényemnek ilyen kis frizurája lett.

Bende:Nagyon édes Niki milyen nagy már :D :D :D

Gégéé:Emma is nagyon csini látom öt sem szorítja a harisnya :D :D :D

Szosz:Réka baba is nagyon édes nagyon szupi játszószőnyege van :D :D :D

Trundike,Mancsa:A fiúk mit szóltak az ajándéknak???

Tegyetek fel karácsonyos képeket :wink: persze ha van időtök!

Ancsi:Remélem jól vagytok!!!
Puszi
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Lara, Gégéé: jól vagyunk, csak nálunk még mindig tart a karácsonyi jövés-menés, meg néhányan most jönnek babalátogatóba. Kicsit én is kipurcantam. Na, meg öcsém lecsapott a gépre, és már úgy kell innen kitoloncolni. A nap 24 órájából 20-at itt ül. Már kikopik a billentyűzet :lol:

Gyönyörűek a lányok, és milyen csinosak! :)
Ezek a szexi kis szoknyácskák! Nahát!!!

Bende: Nikinek milyen jól megy ez a labdázás, nagyon édes kis mosolygós! Cukorfalat!

Gégéé: Emma baba de csini a szoknyácskában! És a közös képetek is szupi! Céééépek vagytok!

szosz: Réka babó is nagyon csini! És mekkorát nőtt már, de még azért kisebb mint a kari ajándéka! :)

Lara: hát hihetetlen. Hannának több a haja, mint az enyém! Jajj, irigy-irigy! Adhatna pár szálat nekem. Úgyis hullik, mint a hó! Gyönyörűek vagytok ti is!
Örülök, hogy együtt van a három grácia képe! :) Tök jó! Majd mennem kell a héten a dokibácsihoz, megkuksizom őket így együtt! Köszi, hogy odatettétek Dorka mellé Emma babát, és Hannust! Puccci nektek!

Képzeljétek ma voltunk barátnőméknél, Luca baba 4 hónapos, Dorka egész végig őt bámulta, és olyan jókat kacagott rajta, persze Luca meg megijedt tőle! A nagy tesó, Natika meg végig őket szórakoztatta. Annyit bohóckodtak, de én még soha nem láttam a lányomat ennyit kacagni! Olyan jó volt! :) Imádok anya lenni!

Sarmi: mi volt Mózessel? Szörnyű lehetett!
Jaffa: megnyugodott már a kicsi lelked!

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Kép Anyával a karácsonyfánál
Kép Ezt a gömböt én leszedem innen
Kép Tyű, ez nagyon szép!
Kép Csini ruciban

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Kép Ezt nem lehet elég korán kezdeni

Kép Anya, nem is ilyet kértem karácsonyra!

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Szia Ancsi!Jaj nagyon édes Jázmin baba :D :D :D baba?Már kész hölgy :D Nagyon csini a szoknyácskába és látom szép kis fülbevalója van.Na majd akkor januárba kipihenjük a sok jövés menést :D
Majd én is 3 hét múlva megyek és akkor megnézem a doktor bácsi lánykáit :D
Nagyon aranyosak lehettek a gyerköcök :D
Akkor küldjünk egy kis hajacskát?Ajándékba?Puszi
Vendég
 


Hűűűűűűűűűűűűűű micsoda képek:) nagyon-nagyon édik!

Ancsi, nagyon édik vagytok! És a csini ruci nektek is jól áll!!!:)
Pihizzetek holnap!

Lara: nem szorítja a harisnya:) nagyon édi a harisnyákban, és miután a szüleim felvilágosítottak, hogy hogyan is kell feladni rá ordításmentesen; sikerült is:)

Képzeljétek fájt a pocija az elmúlt 2 órában, szegényke! Apukája megtornáztatta, és olyan sorozatlövéseket adott le, hogy még! Annyira erőlködött, mintha szorulása lenne, de persze nincs neki, csak gondolom a szelek. szegénykém:(

Lara: hannus annyira tündéri, megzabálom!!! lassan mehettek fodrászhoz:) vagy növesztitek?:)

Trundike de jó, hogy itt vagy, majd tegyél fel te is képet, az első kétgyerekes karácsonyodról!!!

hű Bende, micsoda aktív képek:) nagyon szépek, ügyesek, és erősek vagytok!!!

Fogyózni nem akarok, nem is tudnék, de azért hízni sem szeretnék. Jó lenne, ha jobb idő lenne, és lehetne minimum egy órát sétálni...na majdcsak megjön a jóidő. A hasszorítót próbálom, de geyelőr nagyon kényelmetlennek érzem...még nem ártana, ha magától picit húzódna vissza a pocim..

Na sebaj, majdcsak egyszer újra szépséges leszek, addigis ellensúlyozom a humorommal :D
hehehe...na puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Szia Gégéé:Na karácsonykor Apa adta a Hannusra a harisnyát persze ordítás volt mert elfelejtettem felvilágosítani :oops:
A torna az nagyon jó meg azt mondják hogy a hason fekvés de nálunk a Hannus azt nem szerette.
Növesztjük a hajcskát :D Én is nagyon imádom úgy eszünk hogy én mellé fekszek és akkor cirógatom a homlokát meg a haját és akkor olyan édes nagy szemekkel néz rám aztán megfogja a kezem jaj de imádom a kis tündéremet nincs is ennél jobb dolog :D
Hány óránként szopizik Emma?Örülök hogy a párod ennyit segít nálunk is apa mindenbe segít és olyan jó látni öket együtt meg egy picit lehet addig pihizni :D
Vendég
 


jajj, de gyönyörű képek! Imádnivalóak a csinirucikban is, meg anélkül is!
Holnap megpróbálok felrakni én is képeket.
Levi nagyon-nagyon élvezte a bontogatást, annyira lelkes volt, azt mondta, hogy nagyon szereti őt a jézuska, mert ő csak lovat kért és mennyi mindent hozott.
Már én sem bánom, hogy vége a vendégeskedésnek, nagyon fárasztó. + még ettem diós sütit és tiszta ekcéma az arcom, nem vagyok valami szalonképes.
Jóéjt mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Ezek a kiscsajok szebbnél szebbek :lol: :lol: :lol: Nagyon édes mindenki az ünnepi szerkóban :lol:
Mi annyit mentünk, hogy végül csini ruciban nem lettünk lefényképezve, elfelejtettük :cry:
De azért hoztam nektek pár képet :D

Kép
Így segítettem anyának díszíteni :D

Kép
Az egyik ajándékom

Kép
Másik ajándékom

Kép
El is aludtam benne :D

Kép
A legújabb tudományom a kézevés hangos cuppogással

Kép
Anyával és apával

KépKép
winchi
 
 


Ebben a cidri hidegben mennyi ideig viszitek ki a manókat? Mennyit lehet sétálni?

KépKép
winchi
 
 


Hű Írisznek nagyon szottyos az orra éjjel szinte alig aludtunk...Óránként szivom,egyszer sugárban kihányt mindent amit szopizott...nagggyon taknyos.Apa most ment el a patikába,a doki írt fel antibiotikumot de a védőnő azt mondta csak akkor adjam neki ha belázasodig,addig sterimar orrspray+ sűrűn orrot szivni.Alig szopik...keservesen sirdogál,nagyon nagyon sajnálom szegénykémet.Semmit nem tudok tőle csinálni vagy fogom vagy szivom az orrát vagy szopik...

Ancsi az én Jázminomnak is uggggyan ilyen fülecskéje van... :lol:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


szegény Íriszke! :( Mihamarabbi gyógyulást neki!
Matyi két hetesen volt taknyos amikor mi is, szörnyű volt ahogy röfögött a takonytól és nehezen szopizott. Bizony volt hogy bőgtem felette éjszaka.
Hamar gyógyuljatok meg!

KépKép
winchi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?