Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tavi :D

hihi, ez nagyon jó! :lol:

Zsófi :D

Már jól vagyok, Karácsony után pihenünk otthon kettecsként.

Gyugyi :D

Gyere hozzám is takarítani és sütni. 8) Nálunk csak a mézeskalács van kész, azon kívül semmi. Én pedig dolgozom még holnap is. :?

Ditke :D

Sajnálom:( .Akkor most együtt haladunk, mert nekem is megjött ma. :evil:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Jó reggelt csajok!

Babcsi :D Gyönyörű Gergő, gyere sűrűbben! :wink:

Ticsi :D Kivi vagyok az ágyas képedre! :D Hát már én sem értem ezt a lepénykérdést. Mindenki mást mond. Eddig a hátsófali volt a főlepény és elől volt a melléklepény és a hátsó táplálta Márkot. Most meg pont fordítva mondta ez a szonográfus, hogy az első nagyobb. Kérdem melyik táplálja? Aszongya mindkettő mert van a lepények közt összeköttetés. Na ebből vedd ki a frankót. Küldök időt takarításhoz. Nálunk nagyon zsengén van takarítva, konyha, fürdő, wc rendben (anyós és anyum jóvoltából), a többiben rend van, tisztaság az nincs. De nem érdekel. Mondtam csak manókánk születésére legyen minden csilli-villi. :wink: Pusszantás az alvó manóknak! :wink:

Kukac :D Izgulok a holnapi uh-dhoz! :P

Kandi :D Várunk a mai hírekkel! :wink:

Ditke :D RMPPB!!! :evil:

Zsu :D Neked is!! :evil:

Csajok, milyen ügyik vagytok ezekkel a mézeskalácsokkal. Én inkább csak nézni szeretem az ízét nem igazán. Ha máá bűnözök szeretek valami nagyon jóért bűnözni - valami piskótás dologért... :oops: :lol:
Gyugyi, a Te sütijeid felkeltették az érdeklődésem.... :D
fenci
 
 


Drága Zsófi és a kicsi Kukacka!

Megérkezett a rénszarvas és nagyon aranyos! Szabi el is szaladt vele :lol: :lol: :lol: :lol:
Köszönjük szépen ő is odakerül majd a fa alá!
Ezt meg mi küldjük nektek:

Kép
Vendég
 

 
 

Ditke!
RMPPB!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Fenci!
Én linzert sütök karácsonyi figurákkal!
Vendég
 


Szép napot csajok!

Emlékeztek még rám? :oops:

Meghalni nincs időm, ezért nem jártam erre lassan egy hónapja! A két gyerek melegváltásban van, ha az egyik jól lakott, éhes a másik, ha Dóra alszik, fiammal leckézünk és még sorolhatnám! Apjukot szinte nem is látom csak mikor egymás kezébe adjuk át Dórát! Szóval nem egyszerű, de rosszbbra számítottam, a gyerekek nincsenek elhanyagolva csak apjuk, de ő meg kibírja és még amúgy sem telt le a 6 hét! 8) Leányzó valami tünemény, bár asszem kissé elvan kapatva, de bánja a fene! Aludni csak a kezemben vagy mellettem az ágyban hajlandó, a lényeg, hogy szemmel tarthassa a cicit, nem-e lopta el valaki! :lol:

De amiért jöttem (és kérlek ne haragudjtok, hogy nem olvastam vissza, valszeg nem is fogok, max ha leérettségiznek a gyerekek) nagyon boldog karácsonyt és még boldogabb új évet kívánok nektek! A hibákért ezer bocsi, megint futásban vagyok!


Kép

Kép

Kép
gröni
 
 


Gröni :) :)
Szijjjja!!!!!!!
Kitartás! Édes elfoglaltság..... :)
Vicces a vonalzód! A 44. hétben vagy, ha jól látom! :lol: :lol:
Azé' egy-két képet mutizhatnál nekünk.... plííííz!!!!!!

KépKép
zapáné
 
 


Gyugyi!

Pont akkor csináltam a vonalzót, mikor írtál! :P Már nekem is bökte a szemem, hogy szegénykém nem lett itt hivatalos! Csináltam pár képet gyorsan, de basszus folyamatosan tojt, így csak ilyen van! :lol: Még talán ez a legkultúráltabb! :lol:

Kép

Kép

Kép
gröni
 
 


Grönike :D De jóóó látni Téged és Dórit!! :D Gyönyörű kiscsaj, gratulálok hozzá! Ja és GYERE SŰRŰBBEN!! :D MERT HIÁNYZOL!!! :wink:
fenci
 
 


Gröni
Nagyon édes!! És jó husiban van. Hiába, a Dórik már csak ilyenek. :) Gratula az első hófordulóhoz!!

A másikba raktam Tiza bébijéről képeket! Na, mennem kell Rékát altatni.
Majd még jövök!

Kandi

++++++++++++++++++++
gtünde
 
 


Hali!

Gröni :D

Édes Dóra, jó hallani felőletek. :D Gondolom, most akkor nagyon elfoglalt a család és milyen boldog. :wink:

Tüncsi :D

Köszi Tiza fiáról a képeket, megnéztem, remélem hazaengedik őket. Szerintem nem olyan sárga. :wink:
Dóráról és Rékáról nincsenek új képek? 8)

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Lamásza!
Sejtettem én, hogy Szabinál fog kikötni! :lol: Örülök, hogy tetszik!

Kicsi Kukackáknak köszönik Fülest! :wink:

Gröni!
nagyon édes Dóri baba! :lol:

Zsu!
Örülök, hogy jól vagy! Látom nálad is hülye piri jár! :evil: De ünnepek után a pihenés alatt belehúhattok!

Ditke!
Úgy sajnálom! :cry: Nem léptek tovább? Inszemre vagy lombikra gondolok.

Képzeljétek reggel itt járt Vuk. Pedig a férjem olyan édes volt csinált frissen préselt narancslevet nekem reggelire. De a Babácskáknak nem tetsztett. :lol: Aszem nem hánytam még ilyen boldogan. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!
Köszönök minden biztatást és drukkot!!!
Na szóval!
Jó helyen van és nagyon kicsike....életjelensége még nincs,csak 5hetes.....
De ma csak a 45.napon vagyok....és dokinak mondtam,hogy 35-40 naposak a a ciklusaim....azt mondta,akkor ha azt vesszük,akkor pont jó a nagysága!
A petezsákban van egy kis foltika alul.....de még kicsi,így 29.-én pont egy hét múlva megyek szívhang miatt!!!
Utrot vagy Duphastont kell szednem.....tekintettel az előzményekre!
Köszönöm a drukkokat!
Kép
Lehet vannak még csodák és nem is egy!Kezdek hinni!!! Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandi!!!
De jóóó, nagyon örülök Nektek!!! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Kandi
:D :D :D :D :D

Zsu
Asszem az előző oldalon találsz friss képet rólunk. Igaz, azóta kicsit változott a frizum, mert ma fodrásznál voltam. :)

Ditke
:( :( :( Nem volt szép ez a jézuskától!

Zsófi
Holnapra drukkok!!

Gyugyi
Hogy Te milyen kis szorgalmaska vagy! Kár, hogy nem vagyunk Győrben, hozhatnál kis kóstolót. :)
gtünde
 
 


Fenci :D

Igazad van! A takarítás ráér!

Tavirózsa :D

Jujj, nekem nemrég esett le, hogy ki vagy! :oops: De én annyira megkeveredtem a múltkor ezekbe a névcserékbe... És most jött LaMáSza is! De most már résen voltam! :wink:
Krisz majd beépítheti az óráiba ezt a szép kis válogatást!

Kandi :D

Én is emlékszem rád! Nagyon drukkolok, de szerintem felesleges! Ezek a spontán babók nagyon akarnak!

Gröni :D

És még nekem mondták anno, hogy Marcit tömöm!!! A Dórik szerintem simán leköröznek minket!

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Sziasztok! :lol:

Kép

Kukacka!
nagyon kivi vagyok holnap a petezsák létszámra! :D
nagyon jó a házikó, de ha ikeás, úgy könnyű :lol: azért meg lehet enni? :roll: vukhoz kitartást, nálam a héten még nem járt... :shock:
vettem Hipp Natalt, az folyékony, az bennem marad,narancsízű :wink:

Gyugyi!
nekem is fel van díszítve a fám! :lol: sütit nem sütök, szerencsére apjuk nem szereti 8)
macsek meg van már buherálva? :D

Kata!
köszi, kutyim tök jól van, rohangál :lol: (bár, ennyi pénzért illik is! :shock: )


Gröni!
nagyon jó hallani-látni titeket!
szépséges Dóra baba :lol:

Ditke,Zsu!
RMPPB! :twisted:
én érzem, h 2009 a ti évetek lesz! :lol: na meg mindenkié, aki még nem babás :wink:

Tünde!
hogy-hogy szerkeszti magát a tábli? :roll:

Tiza!
gratulálok Róbert babához :P

Kandi!
ismeretlenül is örülök nektek 8)

Gaby!
nagyon szép nagy csini pocid van :lol: fiú vagy lány?????ma vagy holnap mész uhura? :roll:

Babcsi!
Gergő baba is jóképű kisfickó :P örülök h szépen híztok :)

Fenci!
fránya méhlepény!de az is fel fog kúszni a helyére,tutibiztos :lol:

Ticsi!
csupaágy szoba nagyon teccik 8)

Dike!
a mostani görbéd is szép!sztem is ha esetleg most nem lennél babás(ami kizárt), vágj bele a laparba :)

Tavi!
de jó h ilyen ügyes nagyjányaid vannak 8)

Lamásza!
gondolom a sok gyerkőc h várja már a Jézuskát :lol:

Suzy?Mofly?

mi ma este megyünk uhura :lol: remélem nem nőtt ki a kukaca :oops: :shock: :D
Vendég
 


Hahó!!!!!!

Kitakarítottuk az egész konyhát, hűtőt a Vivi csinálta, a tűzhelyet én.
Betti lemosta az összes ajtót,földszinten, emeleten,lemosta a konyhabútort, stb...
A két rendetlenséges szekrény is rendben van, a csajok megcsinálták.
Előszedtük a karácsonyfadíszeket, és minden szennyes ruhát kimostunk.
Most sül a kalács, nem volt hülye, aki kitalálta a kenyérsütőt, nekünk nagyon bejött!

Gyugyi, én közel vagyok, hozhatnál kóstolót! :lol:

Most már pihenünk, Betti a barátjával van, Vivi most fog elrohanni randira...

A pasik meg vásárolnak, röhögnöm kell Tőlük...
Kétpercenként hívogatnak telefonon, Lénárd azért, hogy mit vegyen az Apjának, aztán meg azért, hogy vegyen-e csomagolópapírt is.

Géza meg nem bírta megjegyezni a tönkölybúzalisztet...de már megtalálta, hurrá!!!!

Vicuska, gyere ám uhu után!!!!

Bobóka, bocs, hogy megkevertelek, nem titok, hogy ki vagyok, csak a múltat le kellene zárni valahogy...

Gröni, sokat gondoltam Rátok, nagyon aranyos Dóra!
Remélem, hamarosan találkozhatunk személyesen is! :wink:
Vendég
 


Kukac :D Hányra mész holnap uhu-ra? Reggel? Várjuk ám a számlálós híreket! Hajrá vuk! 8) :lol: :lol:

Kandi :D Nagyon örülök Nektek! Vigyázz magatokra! :wink:

Vicus :D Ezt a hipp natalt már én is hallottam. Örülök, hogy ez benned marad! :wink: Gaby asszem aszonta 27-én megy uhu-ra, mert nem sikerült kari elé hoznia. :roll: Várjuk ám az uhus képedet! :D

Tavika :D Nagyon ügyesen összefogott a családotok! :D
fenci
 
 


Fenci :lol:

Örülök, hogy mi személyesen is ismerjük egymást, látod, milyen jó, hogy találkoztunk!Ha olvasom az írásaidat, előttem van az arcod! :wink:
Ez a 2 lepény nekem is teljesen új, de biztos nem kell aggódni miatta!
Én is Hipp Natalt ittam, még van is itthon 2 üveggel, Vivi találta a hűtőben. Majd megiszom, a vitamin soha nem árt.
Vendég
 


sziasztok!

zsófi! neked milyen tüneteid voltak legelőszőr? eddig ne fájt a cicid? holnap ird ám meg h mi volt az uhun! :)

ditke,zsu! nagyon sajnálom :(

gröni! nagyon cuki! :D gyere gyakrabban! neked is boldog karácsonyt!!!

kandi! szupeeer, gratulálok mégegyszer :D

fenci! mennek a drukkok a lepénykédnek! :)

babcsi! nagyon szép Gergő baba! :)

tavirózsa! laptető :D

kata! köszi a linket, köszi a pátyolgatást :D

vicus!! ird majd meg mi volt az uhun!!!nagyon örülnék ha nem jönne meg!

na, én becsomagoltam az ajándékokat, megvettük a fát, holnap még van mit takarítani, aztán jöhet a jézuska! :D
ma reggel mikor kávéztam, nagyon hányingerem lett, meg is szédültem, és tök örültem neki, persze nem mondtam senkinek..,mert aztán délután már nem volt semmi bajom :( sajnos, bárcsak egész nap hányingerem lenne!!!cicim ugy fáj mint szokott, néha nyilalgat a hasam. ja még valami, mi a fenétől lehet az, h rengetek hó fehér krémes sok nyákom van?

KépKép
dike
 
 



KépKép
dike
 
 


Vicuska
Hát úgy, hogy nem én írogatom mindig át a ciklusnapokat, meg a terhességi heteket stb., hanem képletek vannak beillesztve, azok számolnak a dátumból. :)

Zsu
Csak Neked, csak most, csak itt :) :
Kép
Kép
Rékáról video lenne, de sajna olyan hosszú, hogy nem tudtam a youtube-ra feltölteni. :( Megvágni meg nem tom, hogy kell.
gtünde
 
 


Kép
Alkeszmiki kifeküdt! :lol: :lol: :lol: :lol:

Van 10 percem az ensziájesz előtt......

Gröni :)
Köszi!
Szépséges husi-baba!

Tüncsi :)
Mintha Ficikét látnám!!!! :)

Dike :)
Ez a hő gyönyörű!!! Terhesség - fokozott hüvelyváladék! :wink:

Tavi :)
Bent voltunk ma a városban, Andinak cserélték az orrpirszingjét. Ittam egy forralt bort a legelső bódénál... Ritka sz@r volt. :roll: Kiöntöttem a végét. :?

Fenci :)
Ez a két lepény! :shock: Kíváncsi leszek, szülésnél mi derül ki...

Vicuska :)
Macsek még egyben... Sűrű ez így ünnepek körül.... De az elhatározás már megvan! :wink:

Kandi :)
Kép

Kukac :)
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Kép Kép
Naaa??????? :D :D :D

KépKép
zapáné
 
 


zapáné! de ilyen hamar váladék?nem hiszem...bárcsak az lenne

KépKép
dike
 
 


Sziasztok csajok!

Én most otthontól egy kicsit messzebb létezem, úgyhogy neten is ritkábban vagyis alig, de azért gyorsan átolvastam amit írtatok. Édesek a babafotók, na meg a mézeskalácsház, és drukk mindenkinek amihez csak kell! :)

Nálunk mély csend honol babaügyben, most inkább csak élvezkedünk. :wink: Párom tenyésztése talán holnap meglesz, akkor kiderül hogy milyen baci okozza a gondokat, úgyhogy ezt baromira várom, na nem mintha előrébb lennénk tőle...
Hőmet nem mérem ebben a hónapban, főleg azért, mert a hőmérőmet otthon hagytam, na meg nem is hiányzik igazán, így is nagyjából sejtem hogy mi zajlik bennem.. majd talán jövő hónaptól újra.
Azért ma volt a kezemben egy terhességi teszt, bár nem az enyém, és nem is lett pozitív, de eszembe jutatta, hogy mennyire voltam képes szétizgulni magamat a tesztek felett, és még akkor is nyüglődök türelmetlenül, ha nem is rólam van szó. Kevesebb görcsösség az éles hónapokban... az kéne.

Kérdés: ti hogy viselitek mások kérdéseit babaügyben? A kacsintgatós, sokatmondó pillantásokkal övezett, "na mikor lesz már" kérdésekre gondolok. Mi nem kürtöltük széjjel, hogy babát szeretnénk, de így is előfordul, hogy rákérdeznek ismerősök, családtagok, és hát nem is tudom... olyan rossz érzés néha erről beszélni. Most így ünnepek körül, családi körben persze ez a téma még inkább fel fog merülni...
Vendég
 


Dike, asszem Leó oldalán olvastam, hogy bővebb hüvelyi váladék inkább később szokott jelentkezni, de ha neked ilyen nem volt korábban, akkor ez is jelenthet valami (valakit). :)
Nekem inkább mensi és pé között van ilyenem, aztán vizes és tojásfehérje, aztán szahara :) és mensi előtt megint vizes, majd piri.
A hőd tényleg nagyon jó!
Vendég
 


Hali!

Zsófi :D

Hajrá vuk, ha örülsz neki. :wink: Holnapra drukkolok,mikorra mentek?

Tüncsi :D

Az ágyban ülős képet láttam. :D De tudod,hogy imádom a gyerkőcök képeit nézegetni. :lol:
Köszi az új képeket,Dóri olyan mint Réka. :wink: Ahogy Gyugyi is összehasonlította.

Vicuska :D

Aranyos vagy.Mi volt este Uh-n??? Kép???

Tavirózsa :D

De jól haladtok, nagyon ügyesek vagytok!

Gyugyi :D

Szerintem is Tiszta Ficánka. :wink: Bort pazarlod? :lol:

POmpom :D

Mi mindig azt mondjuk ilyen kérdésekre,hogy majd szeretnénk,ha majd jön, fiatalok vagyunk.(én 28 párom 31.)
Bár egyvkinek mérgemben :oops: azt mondtam,hogy nem szeretnénk gyereket, jól vagyunk mi kettecskén. :wink: Utánna nem is firtatta. :roll:

Jó éjt!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Jó reggelt!

Zsu!
Mérges lehettél arra az emberre! Nem szabad ám ilyet mondani, meghallja a Kisbabád! :twisted: :lol:

Pompom!
Én is azzal szereltem le az ismerősöket, hog én még fiatal vagok. (24) A rokonság tudta, hog már szeretnénk, mert a férjem nem olyan fiatal (38), de miután megtudták, hogy mi a baj és miért nem jön a baba, csak azt kérdezték jól vagyok-e. Tudtak a műtétekről és a lombikról is. Persze csak a szűk rokonság. Vicces volt, hogy engem nem mertek hívni, hogy mi a helyzet, anyukámtól szedték az infókat és most velünk együtt örülnek. :lol:

Dike!
Semmi tünetem nem volt, még a cicim de fájt. Most szombaton kezdett el csak fájni és most már meg is nőtt! :lol: Drukk!
Nyákot nem tudom, mert az utro egyfolytában dől ki belőlem, így nem látom milyen.

Fenci!
Fél 11-re kell mennünk! Utána még megyünk a barátnőmékhez és ebédelni, úgyhogy küldök egy sms-t Neked, és megengedem, hogy megírd a csajoknak a létszámot. :lol:

Vicuska!
Drukk a mai uhuhoz, gyere ám a képpel! :lol:

Hú, én hozzátok képest el vagyok maradva karácsonyügyileg. Az ajándékokat még nem csomagoltam be, van, amit még meg is kell venni. :oops: Igaz azt apukám adja anyukámnak, de ő sose tudja kitalálni. :lol: Még meg kell sütni egy sütit -kettő ksz van- és a holnapi vacsi sem áll még sehogy. :roll:

KépKép
zsófikukac
 
 


Kép
Fél 6 óta ébren....... :?
Attól félek, hogy a Zapa fog egy bicskát és elvégzi itthon a műtétet! :shock: :lol: :lol: :lol:

Kép
Így kéne aludni iccaka......

KépKép
zapáné
 
 


jó reggelt!

Zsófi, gondolok Rátok ma! Kíváncsi vagyok, hány kiscipőcske kerül a karácsonyfa alá!!!!!!!!!!!! :lol:

Fenci, küldöm a lepényfölterelő energiákat!!!! Hátha a nemdolgozás, több pihenés segíteni fog!

Pompom, de utáltam az ilyen kérdezősködőket :evil: . Mindig olyanok gázoltak bele a magánéletünkbe, akinek k*ra semmi köze nem volt hozzá, és hát egy családi vacsorán nem kezdem el taglalni a párom spermaképét :evil: Bár lehet nagyokat nézett volna, ki kellett volna próbálni :lol: Ilyenkor mi is csak bárgyún mosolyogtunk, és közöltük, ohgy persze majd lesz gyerek.

Egyébként, ha a közvetlen családdal vagytok olyan viszonyban, mint pl. Zsófiéknál, és tényleg érdekli őket, akkor beszéljetek róla! Sokat tudnak segíteni, ha támogatnak. Mi a közeli családban (szülők, tesók) senkinek nem mondtuk el, mert nem olyan volt a helyzet, tudták, hogy próbálkozunk és mégis, sosem kérdezték, mi van, inkább homokba dugták a fejüket. Támogatás helyett meg csak sopánkodtak volna, abból meg köszi nem kértünk. Csak 1-2 barátunk tudta, hogy inszemezünk meg lombikra készülünk.

Zsu, Ditke, sajnálom pirit :evil: :( legalább nem a karácsonyt rondítja el...

Tünde, hasonlít Rád Dóri! nagyon helyes! :lol:

Vicuska, a Hipp natal nekem is bevált, bár egy idő után ráuntam az ízére, de pár hétig ki lehet bírni :lol: UH-n mi volt? Képek????

Nálunk tegnapi nst-n minden OK volt, ha nem szülünk a héten, akkor 1 hét múlva új kör :lol:

Tegnapi pocak (olyan lent van, lassan kipottyan belőlem a gyerkőc :lol: ) Legkésőbb jövő karácsonyra ilyet kívánok mindenkinek! (Zapáné, Nati, bocsi... :oops: )

Kép

Kép
vickybabe
 
 


pompom! én is ugy olvastam, h mensi előtt száraz a legtöbb nő ha terhességről van szó. :(

vicky! szép nagy poci!!!! :D

ma is 37.1 tornázhatná feljebb magát...

KépKép
dike
 
 


Zsu
Na, azért találtam még két Rékaképet.
Itt szoptatja a cicát, amit varrtam neki (egyszer még a pólóját is felhúzta, úgy szoptatta :) ):
Kép
Itt meg büfizteti:
Kép

Vicky
Tényleg, mintha lejjeb lenne.

Zsófi
Már csak fél óra! :)
gtünde
 
 


Zsófi drukkolok ezerrel :!: :!: :!:

Nagyon kellemes készülődést kívánok Nektek!
Köszönöm a sok-sok Rám gondolást és szurkolást....régi ismerősöktől és az "új ismerőseimtől"!
Ma és holnap nem nagyon leszek:
-ezért szeretnék:NAGYON BOLDOG BÉKÉS SZENTESTÉT ÉS KELLEMES KARÁCSONYT kívánni Nektek!
Kép
-és ezt küldöm Mindenkinek:
http://www.youtube.com/watch?v=8VPir_WP ... 1&index=29
-biztos mindenki ismeri,Én imádom és végig sírom....de most legalább a hormonokra foghatom!Imádom Szabó Gyulát,nagypapám így nézett ki...és a hangja is ennyire megnyugtató volt....

pusza Nektek!
-és aki még nem babás,annak ilyen csoda bébit kívánok!-amit mi kaptunk most :!:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Tünde édesek a gyerekek és az összes a topik bébi!Büszkék lehettek Rájuk! :wink:
Tavika!Majd két ünnep között dumcsizunk! :wink:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Zsófi :D

A gyerkőcünk tudja, hogy nem így van és jön majd hozzánk. :wink:
Akkor az egyszer mondtam egy olyannak, aki már több ezerszer megkérdezte és még poénkodott is vele(amit persze én nem annak vettem) :roll: Azóta se nagyon beszélünk, de jobb is ez így.. 8)
Most már tudod hányan vannak. :wink:

Gyugyi :D

Újra éled az éjszakázást, korai kelést? Jövőre lesz a macsek rendben?Pusz, a torták, sütik készen vannak?Képet!!!

Vicky :D

Szép nagy poci. :wink: Alvással gyomorégéssel hogy állsz?

Tüncsi :D

Köszi a képeket!
Réka nagyon aranyos. :lol: Úgy csinál, mint az anyja, etet büfiztet. :wink:

Kandi :D

Neked is BOLDOG KARÁCSONYT és jó készülődést!

PUsz mindenkinek!Én még ma is dolgozom :? , remélem hazaengednek hamarabb. 8)

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Mindenki Karácsonyi készülődésben van? 8)

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Szép napot! :lol:

Kép

Tünde!
nagyon jók a képek a jányokról!döbbenet, mennyire hasonlítanak :lol: biztos rokonok :oops: :lol:

Dike!
a hőd jó, a nyákhoz nemm nagyon tudok hozzászólni, de sztem is babás tünet 8)

Kukacka!
remélem minden oksika! :D
nálunk is anyunál érdeklődtek a rokonok, tőlem nem mertek... :roll:

Pompon!
akkor hajrá tiszta élvezet!
:D

Zsu!
remélem holnap már nem dolgozol :? :shock:

Gyugyi!
jujj, apa csak nem ragadott kést? :shock: :lol:
rossz forraltbor?én olyat még nem ittam :oops: :lol:
meséltem már, mi történt, mikor az orrpiercingem beakadt a törölközőbe????????? :twisted: :twisted: :twisted: hááááááááááááááááát, az llenségemnek kívánom csak az érzést!!!!!mintha tőből tépték volna ki :twisted: ment is a kukába
rögtön :P

Fenci!
hun vagy a Kukaclétszám hírekkel? 8)

Viki!
sztem is sokkal lentebb van :D és olyan csini vagy :D sehol egy kis hurkácska, csak tiszta babapocak 8)

uhun minden okés volt :D
még mindíg nem nőtt ki a kukija, és ellítólag most már nem is fog :lol: :lol: :lol: (erre apa közölte, mégis inkább fiút szeretne 8) 8) :shock: :twisted: )
hatalmas terpeszben volt, fejjel lefelé továbbra is, de most is, mint múltkor, belefúrta az arcát a méhfalba :shock: szóval kép nincs róla :(
de a lényeg, h minden rendben vele, és már majdnem akkora,mint egy félkilós barnakenyér :lol:

én most fejeztem be a somlói galuskát(életemben először csináltam, háááááááááát, 2,5 órába telt :lol: )

most vmi mákosat kéne még csinálnom :shock: :P
Vendég
 


Zsu, mi is 28 és 31. :) Illetve még nem töltöttük be, de már vészesen közeledik. Ha én babaügyben azt mondom valakinek hogy fiatal vagyok még, már hümmögnek, hogy nem is olyan fiatal az... főleg a nagymamák, ők már nagyon várják, hogy dédik lehessenek. :)

Zsófi, jó hogy ilyen támogatóan álltak hozzátok a családban, szerintem én is kipakolok hamarosan, na persze nem szenteste fogom előadni a nyákom milyenségét. :)

Vicky, én is csak azok kérdéseit nem bírom, akiknek tényleg semmi közük hozzá. Nekik marad a bárgyú mosoly. :)

Tündi, annyira jó hogy tudsz varrni a gyerkőceidnek ilyen kis szőrös vagy nemszőrös játékokat. Nekem is varrt anyukám, és azokat imádtam a legjobban, bár ugye a nyolcvanas években amúgy sem volt nagy választék a játékosztályon. :)
Vendég
 


Vicus, ezen a félkilós barnakenyeren jót vigyorogtam. :)

Mákos... esetleg beigli? :)
Én ma zserbót sütök életemben először, úgyhogy az sem lesz egy rövidke menet...
Vendég
 


Sziasztok csajok! :D

Tavika :D Drága vagy! :wink:

Tünde :D Nem semmi husi Dóri. Nagyon hasonlít a nővérére. :wink:

Pompom :D Ismerős a kérdés, sokat is beszélgettünk erről a „mikor lesz baba” témáról itt a topikban. Én legjobban akkor voltam kiakadva, amikor vkinek babája született és azzal jött, na látjátok, vegyetek példát, így kell gyereket csinálni, na nektek mikor lesz? :evil: :evil: Párom könnyebben, én nehezebben léptem át a kérdésen, de mást nem tudtunk mondani (már akinek nem akartuk az orrára kötni a nehézségeinket), hogy majd lesz, egyenlőre máson jár az eszünk – és akkor mindig kitaláltunk valamit.

Vicky :D Tényleg lejjebb ment a pocid! Tudsz még éjszaka aludni? :roll: Én sokszor felébredek, mikor elzsibbad a csípőm, akkor fordulok, manóm meg csúszdázik. :lol:

Kandi :D Boldog Karácsonyt Neked is!

Vicus :D Úristen, orrpiercing a törölközőbe???? :shock: :oops: :roll: :twisted: :x Örülök, hogy a kis punisotokkal minden rendben! :wink:

Csajok, nem kaptam Kukactól sms-t, meg is néztem még egyszer a telóm.... :roll: :oops: bizti elfelejtette a nagy örömben. :wink:

Óvatosan ajándékokat csomagolgatok, de kettő közt megy a pihi. :wink:
fenci
 
 


Sziasztok!

Fenci!
Nem felejtettem el, csak másik telóm van és nem találtam a számod. :oops: Priviben elküldöd megint?

Szóval megjöttünk, doki szerint minden ok, de még csak egy icicpici foltocskát látott, de azt mondta, lehet, hogy többen lesznek. Egy hét múlva újra uh. Őszintén szólva kicsit besza..tam, nem kellene már jobban látni? Mondjuk ott élőben én és a férjm is határozottan láttuk a Drágát, a kép viszont nem lett túl jó. :roll:

Kép

KépKép
zsófikukac
 
 


Ja és azért csak most jöttem, mert az ebédem összeveszett vukkal. :?

KépKép
zsófikukac
 
 


elküldte kétszer, a képet meg duplán :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Hali!

Zsófi
Úgy látszik, hogy a dokid nem véletlenül nem lett fényképész!!! :lol:
Gratula az egy vagy több babóhoz mégegyszer!!!
Rókakomával meg csak ügyesen! :D

Zsu, Ditke
Sajnálom!

Én már nem is nagyon méregetek hőt...csak néha, de ugye azt sem korán reggel...kivi vagyok mikor jön meg így hogy nem volt peteérés a szokott időben..elvileg 28-ra várom Pirit.
Én nem sütök, nem főzök..csak takarítok.Másokon fogunk élősködni. :lol: Ajándékok nagyja megvan, 1-2 apróság hiányzik...de ma már a párom megy majd vásárolni mivel sztem nekem még semmit se vett. :roll: Illetve amikor vásárolgatni voltunk, mindig együtt mentünk, így nem is tudott volna.Amúgy meg feszt dolgozik.Most lejöttem helyette a boltba és innen netezek. :lol:

Puszi mindenki hasára! :wink:
vizkriszisback
 
 


Kukackák! :P :P :P

minde4n rendben lesz!no para!nekem is tök szarul láccott elsőre!ha meg vuk is van, az még jobb :lol:

én találtam még min.2 kiskukacot :oops: :lol:
Vendég
 


Vicus!
De most néztem a te első uhudat, és azon már látszott szépen a petezsák! :roll: És Neked is egy héttek a hcg után volt. :roll:

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi, szerintem ha a doki is látta a picuri "foltot", meg ti is, akkor ne aggódj! Nekem 5+3-on volt pici foltocska (picit nagyobb, mint neked), és én is aggódtam, mert babakezdemény még nem volt benne, és most itt rosszalkodik a töpörtyű fiam! Drukkolok, hogy ott legyenek azok a babákok, és jól kapaszkodjanak anyukájukba! :wink:
esthajnalcsillag
 
 


Esthajnalcsillag!

Köszönöm! :lol: Biztos ott van, csak én vagyok kicsit parás! :lol: Nagyon Boldog Karácsonyt kívánok Nektek!!! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Napot!

Bocsi, de akkora lett az őrületem tegnap éjjel, hogy visszaolvasni nem tok, Zsófinak megbuheráltam a képet, és ha akarjuk belelátjuk a törpéket!
Sztem anno Maminak is 1et mutattak, és mi láttuk a 3at, és tudjátok a fiúk gyorsabban ágyaznak, hát Maminak megvan a fiú, és a lány, aki még várt a tiszta ágyneműre...szal sztem a piros körökben még lakhatnak tesók.

Kép

Csak gyorsan...

Nagyon boldog karácsonyt kívánok mindenkinek! Én sztem már nem tudok jönni, csak az ünnep után...én barma beadattam tegnap az oltást, és ugyan még ilyen itt senkinek nem fordult elő, de a papíron lévő összes mellékhatást produkáltuk, szal doktornénivel online "aludtunk" iccaka, vártuk a 39 fölötti lázat...szerencsére ez kimaradt!

Boldog ünnpet! Millió csók, szilveszter előtt még bekukk, és hozok képeket!

Kép
ticsimû
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?