Új privát üzeneted érkezett!

Tercsi!Szerintem 2-3év ideállis ha korábban jön az túl korai ha később akkor meg nagy a korkülönbség és nem nőnek úgy össze.Miért ti mikorra tervezitek?Vagy csak nem?Drukk a házhoz++++++++++++++++Írj,hogy mi volt!!!!

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Nyugtomalac!Szóval akkor ne kérjek a jézuskától parokát?Mert már kezdek kétségbe esni :cry:

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


mi 3-4 év múlva akarunk tesót,hogy Tomi nagy legyen és én is regenerálódjak (most még egyenlőre nem hiányzik a munka,de még véletlenül sem szeretnék beleesni a gyes betegségbe :roll: ) - aztán majd emglátjuk,hogy mit hoz a jövő,és mikor kap el a vágy,hogy "most. tesó kell" :wink: :D

Ny.malac!
tedd fel kérlek a fórumra is a csodaszupi receptedet (persze,csak ha nem gond),én nagyon kíváncsi vagyok rá,ugyanis nem vagyok nagy szakács,a terhesség óta kezdek egyre inkább beletanulni a főzésbe és merek nehezebb kajákat is csinálni,mint a rántott hús :)

cserébe küldhetek muffin recepteket,ha vkit érdekel :) vagy stahl juditot?

Kép

Kép
borkaby
 
 

 
 

Íme pár kép a házról:

Kép

Kép

Kép

Kép

Első látásra szerelem ez a ház, nagyon szeretném!!!
Majd írok, hogy mi volt a hitelessel.

Kép

Kép
tercsimama
 
 


Sziasztok
Bori itt játszik mellettem a játszószőnyegen, én meg gondoltam behozom a leptopot és benézek... :D
ööö... már nem játszik, elaludt... :D Mondjuk sajnos megint szívni kell az orrát, úgyhogy valószínűleg most küzd a betegség ellen... :roll:

Tercsi
Én nagyon kicsi korkülönbséget szeretnék, kár, hogy a férjemet nem nagyon tudom meggyőzni arról, hogy legyen még egy babánk.
:cry: De ha sikerül, akkor én kb. két évre gondoltam. MOndjuk, ha rajtam múlna, lehet, hogy még kisebb korkülönbséget is bevállalnék, de tudom, hogy az hülyeség... :roll:
Ja, és tök jó ez a ház!!!

Mit csináljak, ha Bori szörcsög de nem jön semmi az orrából? Már próbáltam Sterimarral is, de utána se jött semm. Reggel viszont elég nagy adagot sikerült kiszívnom.

Képzeljétek, holnap nem lesz túl jó napom. Mennem kell vérvételre a Kútvölgyi kórházba. Fél hétre kell odaérnem, négykor indulunk. Szerintetek előtte gyors megszoptassam Borit, hogy Lacinak csak egyszer kelljen etetnie, vagy hagyjam aludni? Mert ha megszoptatom, akkor tuti visszaalszik és csak kilenc körül ébred, de ha nem, akkor lehet, hogy már ötkor eszébe jut, hogy éhes... :roll: Nemtom mit csináljak... :roll:

marek
 
 


Sziasztok!


Kata...nekem is hullik a hajam kicsit! :(
Meg a védőnőm mondta hogy szedjek kalciumot, mert később csontritkulásos leszek! :?

Kistesó? Hát mi is úgy 2-3 év korkülümbséget szeretnénk :lol:

Tercsimama...jó ez a kecó! :wink: :D Sok sikert!

Ildi...hogy vagy? Fogad?Kellett menni szájsebészetre? :?

Ja, egy s.o.s kérdés :!: Mitől lehet hogy,nem kéri a cicit
a Norbika! De egyiket sem! :shock: :cry: :cry: :cry:
Mitől lehet? Még nem jött meg (azt hallottam akkor elutasítják a cicit) , nem is eszem
mást mint eddig. :roll:
Azt hittem lusta szopizni, mert hogy úgyis kap üvegből. De nem is kell szívnia,
mert az a kicsi ami van csak úgy spriccel néha belőlem! :)
De akkor mi ez a viselkedés?
Bekapja aztán kiköpi, elfordítja a fejét, aztán megint bekapja, kiköpi..... :(
Néha el is kezd sírni!

Amúgy jól vagyunk, keveset fáj már a pocija Norbikának. :) Sokat mosolyog, szinte mindíg :lol:
, és imádja mikor éneklek neki! :D

Már szinte az összes 62-es badyt el kell raknom mert szűk, rövid!
Már veszem elő a 68-as rucikat. :shock: :D Hihetetlen mennyire rohan az idő!
Anyuval sütizünk, én sütöttem eladásra is aprósütit egy barátnőmnek.
Még zserbót fogok csinálni holnap, meg egy csómó dolgom lenne még!
Hoztam pár tegnapi képet! :lol:

Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Kata: én is parókát kértem karira! :) Lili után is tök sokáig (Bori fogantatásáig hullott a hajam, de brutálisan :S Most hamarabb kezdte :(

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Borkaby: receptet feltettem :) Sok sikert neked is hozzá ;)

Ha lesz egy csepp időm, felteszem majd a halászlé receptemet is, meg az afrikai harcsa rácosan receptemet (ez utobbi saját, egyedi ;) )

Jöjjön az a muffin recept, szívesen készítenék egyszer muffint :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Tercsi: nem igaz milyen jó házat találtál! Így a pár kép alapján, én is beleszerelmesednék... tuti :D

Még több drukk megy!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Marek: szoptatni vagy nem szoptatni, ez a kérdés?! Ha szoptatsz, akkor nem kell fejjél sem, 2 légy egy csapásra ;)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


LK: én e miatt a cicielutasítós dolog miatt kezdtem el a fejést , és üvegből etetést. Bori ezt olyan szinten űzte, hogy már tök ideg voltam, a cicim spriccelt a vakvilágba, ő meg nyávogott, aztán apadni is kezdett a tejcsi, mert nem ette meg mindet... Így oldottam meg. Most lefejem 6 óránként, és adom Borinak, amikor csak kéri... Néha cicizik, és az olyan édes... :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok Kismamik!

VAN PÁR ADAGNYI FAGYASZTOTT TEJCSIM, AMIT SZÍVESEN ODAADNÉK VALAKINEK!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


jó reggelt!

LKata! Nálunk is megy néha a cici kiköpés, közben vigyorog, magyaráz, tej spriccel szana szét. Nálunk ebből kakilás lesz egy idő után (rugdos is közben). Van, hogy 30-40 perc múlva, akkor jöhet az új pelus és a kajálás normális befejezése.
Persze van olyan is, hogy annyit hülyül Dorka, hogy elveszem a cicit, hasmasszázs, játék- majd kakilás, ez 1,5 -2 óra is lehet.
Előbb-utóbb megéhezik annyira, hogy ciciből eszik (Dorka legalábbis). Kitartás, türelem!

Tercsi! Szuper a ház - szép nagy nappali. Nálunk sajnos csak 16 m2, párom már tervezi a bővítést (étkezőnek, hogy ott lehessen kényelmesebben társaságot fogadni).
Lányok! pár hete bedobtam, hogy január vége felé tartnék én baba-mama talit - Biatorbágyon. Csak 1-2 visszajelzés jött, hogy itt is jó. Csak azért kérdezem, mert ide csak autóval lehet jönni, és nem akarok eleve kirekesztő lenni ezzel a vidékkel.

Hajhullás: nekem is hullik, de nem jobban, mint terhesség előtt (akkor is hullott). Vasat szedek - ha nem felejtem el - akkor picit jobb a helyzet. Nekem előre szólt a védőnő, hogy ez lesz, mivel terhesség alatt alig hullik a hormonok miatt, ilyenkor brutálabb és jön a lemaradás is. :)

Marek! Anyatejet próbáltál már cseppenteni (én kiskanálal csináltam), 5 perc várakozás, és vagy lehet szippantani, vagy elmúlik a szörtyögés (nálunk ez volt). Vagy kihapcizza a cuccost.

Dorka megint álomszuszék (este 9 óta alszik). :lol: megyek, nekiállok vasalni, akkor tuti felébred. :lol:

Daisypath Happy Birthday tickers
peva
 
 


Sziasztok!

Néha csak sikerül jelentkeznem! :roll:
Olyan utálatos,h mindig így lemaradok,de nem nagyon tudom utol érni magam!de remélem egyszer majd csak sikerül! :lol:

Nagyon édes,nagyon szép minden baba!!!
És nagyon szupi az a ház,amit kinéztetek Tercsi!sok sikert hozzá! :wink:

Szomorúan olvasom,h milyen hülye védőnőitek és orvosaitok vannak!nekem szerencsére egy tök ari fiatal 3gyerekes anyuka a védőnőm!a dokink meg az a bácsi,akihez még engem hordott anyum annó! :roll: olyan fura ez egyébként!ahhoz jártam tanácsadásra,akihez anyu velem,az a szülésznő volt bent a szülésnél,akinél én születtem és most az a gyerekorvos,akihez én is jártam régen!:D kicsi ez a szolnok!...

Tényleg,ha már az orvosnál tartok!tudom,h sokat volt szó a rotás oltásról,de végül ki hogy döntött?én egyenlőre 49-51% az oltás mellett!

Hajhullásról én nem nagyon tudok nyilatkozni,mert bár tudom nem szép dolog tőlem,de nem nagyon szoktam fésülködni,így nem is tünik fel,h most több vagy kevesebb jön ki! :oops: :lol:

A cicivel idétlenkedés nálunk is megy!cumizik egy picit,aztán elkapja a fejét és nézelődik,mosolyog,én meg spriccelek égbe világba!:) de én arra gondoltam,h azért csinálja,mert annyira jön a tej,h sok neki hirtelen,ezért olyankor fejek egy kicsit és visszateszem!ez eddig bejött,mert utána szépen rátapad és szívja sokáig!
Egyébként Julcsi semmi másból nem hajlandó enni!A cumit teljesen elutasítja(mondjuk ezt nem is bánom :roll: ), a kanalazás vagy poharazás sem megy,mert hamar felhergeli magát!Csak a cici az igazi! :D

Taknyosság nálunk is van!Naponta legalább 3x ki kell szívni az orrát,és ez megy már kb 2hete!de mivel ezen kívül más tünete nincs még nem hívtam fel az orvost!most el kezdtem beszedni a gravidát,amit terhesség alatt nem ettem!hagy menjenek Julcsinak is a vitaminok! :D

Peva,én szivesen elmennék a talira,nekem az autózás nem akadály!aztán remélem más sem lessz az,mert én ugye a multkorira is szivesen mentem volna,de végül csak nem sikerült! :?

Nyugtonmalac, a 2hós adataink: 5450g és 60cm!...
Vendég
 


ja,még a korkülönbségről is akartam írni,h mi is kevés időt szeretnénk!kb 2év!de én már legszivesebben szülném a következőt!:D amennyire elegem volt a végén a pocakomból,most legalább annyira szeretném,ha már újra lenne! :roll:

Tényleg,mit gondoltok császár után mennyi időt érdemes várni?
És gyes,gyed szempontjából hogy jár a legjobban az ember?tudom,h erről sokat volt szó,de már nem emlékszem! :lol:
Olyan szomorú,h ilyeneken is kell gondolkodni,ha gyereket tervezünk! :(
Vendég
 


Sziasztok!
Sajnos csak ritkán jövök, mert még mindig nem tudom kellőképpen beosztani az időmet (hogy a többgyerekesek erre hogy képesek?! Rejtély! Hősök vagytok). Olvasni olvasok, de írni végképp nincs erőm. Nekünk most megint visszaállta a 3 órás etetés éjjel is, bár mostanában azt veszem észre, hogy jóformán elég lenne csak a kiságyban megcumiztatni, mert bealszik, de ha már ébredek, akkor cicre is rakom (mondjuk a cicik miatt muszáj is), és tisztába is teszem. Hálából már egy csomó mindent tudunk: fekvőtámaszozunk, 2*már hasról hátra is fordultunk (oldalról hátra már régen megy), és mostanában gajdolunk is. És persze visszamosolygunk. :)
A kis kezek szájba tömködése nálunk is megy, mellette nyálzunk, de hát úri társaságban ilyet nem veszünk észre, vagy nem beszélünk róla :wink:
Egyébként a fórum babái tényleg nagyon szépek és ügyesek, jó kis társaság kerekedett ki.
Karácsonyra mi is készülünk, de lehet, hogy fát idén még nem veszünk: a gyerkőc amúgy sem fogja még fel a dolgot, mi meg inkább sétálunk egy ünnepit a karácsonyfa nézegetése helyett (azért lehet, hogy hiányozni fog... ez lesz az első famentes karink).
Cicikiköpködés: nekem is csinálja, főleg akkor, ha túl sok tej folyik ki, és fuldoklik tőle, vagy ha túl kemény a cickóm, Egy kis előfejéssel megoldható a probléma. De Néha nekem sincs türelmem, és inkább etetem üvegből, miközben fejek (a következő etetésre). Mellesleg a cumizavar minket messze elkerül, úgyhogy erre nem gyanakodnék, nálunk megy cicről is, üvegből is az etetés. Bár nekem az üveges jobban tetszik, mert akkor tudom, mennyit eszik, de éjjel egyszerűbb (fenti esetet kivéve), ha cicről eszik.
Babatalálkozó: dec. 30.-án kapjuk mega szurikat, utána 2-3 hét kb, míg védettséget kap, úgyhogy utána elvileg jó lenne megszervezni, nekem Biatorbágy is jó (9,10,18 kerből elvileg vinni is tudok majd valakit).
Többgyerekes anyuktól kérdezem: nektek jelentősen megváltozott idősebb korára a gyerek szeme? Mert nálunk csak a nagyszülők, és dédszülők kék szeműek, mi a férjemmel barnák, és a gyerekenek is most még kék a szeme. Mire számíthatok?
Ha adig nem jutnék billentyű közelbe: mindenkinek boldog karácsonyt! :P
M.

macianyu
 
 


És úgy tűnik, végre tudok pár képet is feltenni :D

Kép Már egyedül is megy... Kép Hason Kép Így mulat egy magyar nemes!!!

macianyu
 
 


Sziasztok!

Sajnos még mindig nem vagyok 100%-os, még fáj a nyakamon a nyirokcsomó és a fülem is, fura, mert a fogam helye már nem, de valószínűleg kihatott a gyulladás máshová is. Már nem vettem be tegnap gyógyszert, mert nem akartam, hogy a tejen keresztül kapjon belőle Lottika, úgyhogy még szenvedtem kicsit, ma már jobb.

LKata - előző oldalon megírtam, de voltam, kiszedték, varrták, szörnyen fájt utána, amikor kiment az érzéstelenítő. Úgyhogy 28-án megyek a varratszedésre, aztán bejelentkezek, hogy a köv. rossz fogat is csinálják meg (van egy jó pár sajna :shock: ), nem akarok többé ilyen helyzetbe kerülni, ráadásul a gyerek is érezte rajtam, hogy más vagyok, nem tudtam úgy koncentrálni rá és foglalkozni vele 2 napig, ahogy szoktam, nagyon rossz volt.
Norbika tündéri, nagyon szépen megnőtt, ha már a 62-es rucik sem jók rá.

Macianyu
- arancsillag a babád, és ügyesen "fogja" a cumisüveget :wink:

Peva - nekünk Biatorbágy messze van, csak akkor tudunk menni, ha valaki el tud minket vinni kocsival vagy ha párom esetleg aznap szabin lenne.

Tercsi - szép a kecó!!! Mi is szeretnénk költözni majd, Dunakeszivel szemezünk, én laktam is ott anno 1 évet, kertes ház, ikerház, legalább 5 szobás, mert még egy gyereket szeretnénk majd és amúgy is szuper, ha valaki kertes házban lakik. De egyelőre ez még csak terv.

Adri - jó hogy jöttél! Szépen megnőtt Julcsika!

Sajna mi ezen a héten csak 120 grammot híztunk :? Nem tudom miért :roll:

Amúgy az a baj, hogy sosem tudom, hogy mikor elég neki amit megevett, valahogy nem tudom, hogy mikor fejezte be, mert van, amikor már csak cumizik és hagyom és 5 perc után újra szív és nyel és eszik :roll: Pedig nálunk szinte minden szopi min. 40 perc, azalatt csak jóllakik, nem?
Ti honnét tudjátok, hogy jóllakott ciciből a babátok???

Marek - vérvételt túlélted??

Na megyek, lassan kéne ajándékokat is csomagolni, holnap már sűrű napunk lesz, de. fadíszítés, párom főz, aztán megyünk anyuékhoz, ott leszünk estig, úgyhogy ha már nem tudnék jönni addig, MINDENKINEK NAGYON BOLDOG KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK SOK-SOK SZERETETTEL EGY LOTTIÜDVÖZLETTEL BÚCSÚZVA

Kép

:lol:

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


sziasztok!
Én is szeretnék mindenkinek

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet Kívánni!!!

Elutazunk 2 ünnep között,nem tudom,hogy hogyan fogok tudni jönni és írni, azért megpróbálok majd. Lehet,hogy még ma is

ildi!
Örülök,hogy már jó a fogad!!

az ígért muffinok:
1230038421.2703.doc

Kép

Kép
borkaby
 
 


Sziasztok!

Én már biztos nem jövök karácsonyig, mert még nagyon sok dolgom van, mint angyalka.

Szeretnék mindenkinek nagyon boldog karácsonyi ünnepeket kívánni.

Kép

Kép

Kép
mtücsök
 
 


csillag száll az esti égen,
utat mutat sötét éjben.
A szeretet ma újra éled,
halkan szól mostminden ének.
Körül ölel, mint a bársony,
legyen boldog a karácsony.


Boldog karácsonyi ünnepeket kiván:
Timi és Sanyika

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Most, hogy van egy kis időm, (fejés van) én is csatlakozom a Boldog Karácsonyt kívánók táborába ezzel a képpel:

Kép

Lilim egyedül díszítette fel a fát (amíg elérte) :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Kép

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakozom: BOLDOG KARÁCSONYT MINDEN BABÁNAK ÉS ANYUKÁNAK, TESÓKNAK ÉS APUKÁKNAK! :)

Most nagy a készülődés, de majd jövök valamikor. Lillus már karácsonyi ruciban virít. :)

Sensi és Lillus

KépKép

Kép
sensimilla
 
 


Sziasztok!

Boldog Karácsonyt Nektek is!

Bocsi, hogy írok ide, de ha valaki szed most CERAZETTE tabit (fogi.gátló) akkor nekem megmaradt 2 levél.
Ha érdekel írj privit, jóval olcsóbban odaadnám mint a gyógyszertárban kapható!
bszilvi25
 
 


[color=red]Boldog karácsonyt mindenkinek![/color]

marek
 
 


Kép

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 


Szép jó estét! :lol:
Szuperek ezek a képek lányok! :lol: szépek vagytok!
Macianyu
... :lol: :lol: :lol: :lol:

Magam módján én is kívánnék mindenkinek:

Szellemes Karácsonyt, Elemes zseblámpát,
világító matracot, bort, búzát,békességet,
porszívót meg turmixgépet,
tűlevelű lóherét és
Boldog Békés Szentestét!
:lol:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


MInden kedves fórumosnak és családjának kellemes ünnepeket és békés boldog új évet kíván az egész családunk!

Kép

Kép

Kép
tercsimama
 
 


Én is Békés Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek!!

Éva

Kép

Kép

Kép
éva75
 
 


Sziasztok!

Mielőtt lefekszel, tárd ki az ablakod, elküldtem hozzád az én angyalom. Egy pillanatra kérlek, figyeljetek reá, mert a nevünkben Boldog, Békés Karácsonyt kíván!

Máté, Betti

Kép
bettike
Eger
 
 


Képek az első karácsonyról!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
bettike
Eger
 
 


Akinek van kedve, nézze meg a webünk indító lapját :D

Minden jókívánság felkerült :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Ja és feltettem a 2 receptemet... a halat és a citromos pulykát ;)

Hátha ki akarjátok majd próbálni

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Olvasni nem tudok a karácsonyi forgatagban, csak beugrottam, hogy NAGYON BOLDOG, BÉKÉS ÜNNEPEKET KÍVÁNJAK NEKTEK!!!!!

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Lottinak nagyon boldog 3hónapot Kép

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Engedjétek meg, hogy teledobáljam a fórumot a képeinkkel :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Kedves Anyucik!
Én sajna továbbra is totál béna vagyok mindenféle számítógépes képes akármihez - a Tieitek nagyon édesek! "irigy, irigy"- szóval nézzétek el nekem, hogy csak így 'puritán' módon kívánok nagyon szép karácsonyt Nektek! :oops:

Kép
anhel
 
 


Sziasztok!

Gyönyörűek a babás képek, mindenkinek további kellemes ünnepeket, csak jöttem jelenteni a 3 hós adatokat Nyugtonmalac, a webünk szuper a sok karácsonyi üdvözlettel, nagyon tetszik!

4740 gramm és 61 cm és teszek fel egy 3 hós képet, amit tegnap csináltunk.

Kép ajándékom, a hinta, még ismerkedek vele :lol:

Kép és még kissé tartok tőle

Kép már Karácsony van?

Kép első Karácsonyom

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Nórinak tetszett az első karácsonyfája, és az első csillagszóró is ...

Kép

Kép

Kép

Kép
tercsimama
 
 


A mi karácsonyi képeink:

Kép


Kép


Kép


Kép


Kép

marek
 
 


Sziasztok
Jó ez a fejés, mert ilyenkor van időm netezni. :lol:
Nyugtonmalac
Nem csatlakozol?

Nekünk eddig nagyon jól telt a karácsony. Szenteste anyáéknál voltunk és ma délben is. A képeket szenteste csináltuk. Ma este pedig itthon hármasban. Főztem füstöltsajtkrém levest és sütöttem zöldséges rétest. Isteni lett mindkettő. Mára felhagytam a diétával és nem számoltam a szénhidrátokat.

Holnap magyünk anyósékhoz. Félek tőle, mert nagyon sokan leszünk. Remélem senki nem beteg... :roll:

Borinak egyébként még mindig szívni kell az orrát reggelente. Nemtom, mikor jön rendbe... :roll:

További szép karácsonyt mindenkinek! És rakjatok képeket az első karácsonyról!

marek
 
 


Sziasztok!!

Remélem mindenkinek békében, örömben telnek az ünnepek, betegségmentesen!!!

Mi itthon vagyunk édesnégyesben. Nálunk nincs rokonjárás, anyósnál 22.-én voltunk. Esett egy pici hó tegnap reggelre, Ábel teljesen odavolt. Rohangászott, örömködött. Sajna a szánkózáshoz kevés volt, de tapicskolni lehetett benne.

Én szétidegeskedtem magam egészen eddig, ugyanis napok óta nem találtam a tárcámat. Benn volt minden irat, a gyerekeké is.... Szerencsére az előbb Bence megtalálta, az Ő táskájában volt... :o :D :D (állította, h nincs nála, de addig zaklatattam amíg megnézte...3 napja alig aludtam emiatt amúgy...)

Az ünneplés jól sikerült, bár Konsti csak nézegeti a fát. Ábel igazából örömködik.

Akkor a köszöntések:

Évi[/b[b]]!
BOLDOG NÉVNAPOT NEKED SOK SZERETETTEL!!!!


LOTTINAK, BALÁZSNAK, ZSOMBOR-BENDEGÚZNAK puszik a hófordulóra!!

Tegyetek képeket, olyan jó gyönyörködni Kincseinkben!

Ny.malac!
FOGADJ EGY NAGY VIRTUÁLIS ÖLELÉST ÉS PUSZIT A HONLAPUNKÉRT!!! :lol:

Konsti 3 hónapos korára átlépte az 5kg-t!! :lol: :lol:
Adatink: 5120g (csak a sorminta miatt :-) és 56cm

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 


Kép

Kép

Kép

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 


Sziasztok!

Nagyon jók a képek!!!

Zsuzsu
Köszönöm szépen!

Nálunk is nagyon jól telik a Karácsony, gyerekek nagyon boldogok:

Kép

Kép

Mamáéknál:
Kép

ajándékom:
Kép

Kép

Kép
éva75
 
 


Sziasztok!

Mindenki nagy karácsonyi jövés menésben???

Mi már letudtuk a kötelező köröket, Máté nagggyon ügyi volt mindenhol! :lol: Tiszta öröm az élet! Már kb. 2 hete óramű pontosságú a drágám! Hihetetlenül pontosan eszik, alszik, játszik, éjszaka is szupi! El sem hiszem! Kopp-kopp-kopp!

Azt hiszem, mi a fát egész évre meghagyjuk, mert csak oda kell fordítani és 5-10 perc nézegetés után már alszik is! :lol:

Remélem mindenkinek jól teltek az ünnepek, sehol semmi gond! CSak a nagy karácsonyi hercehurca miatt tűntetek el! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Helló!

Látom nem sokan írtatok. De nagyon aranyosak a fotók! :D
Én is totál elfoglalt voltam, mi nem sokat mászkáltunk,
de hozzánk minden nap jött valaki!
Nem jutottam a gép elé. :? Most apa is tölt le valamiket a netről. Elég lassú :roll:
Tejadó anyukánk megbetegedett, úgyhogy gyógyszert szed, így 2 napja csak
tépszer van, :( meg az én kevéske tejem. De most elfogadja a cict :)
A tápszertől Norbika gyűgösebb! Megint sokat bukik, és fáj a pocakja! :(

De mikor jól van nevet, kacag, gőgicsél! :lol: Olyan édes! Képzeljétek mikor éneklek neki, akkor ő is
folyamatosan mondja: Őőőő-Őőőő meg Vűűűű- Ajjjjjjj, meg ilyet
hogy Öjjjjj-Göjjjj :lol:
Mintha énekelne velem együtt! :shock: :D Haláli! :D

Elképesztő mennyit "beszél" a maga kis nyelvén. :shock:
Pár nap alatt sokat fejlődött. :D Nektek is ilyen dumás a csemete?

Jól telt amúgy a Karácsony, csak gyorsan. Biztos híztam :oops: :(
Nálunk a gyerek kapta a legtöbb ajándékot. :wink: Mi szerényen költöttünk apával egymásra,
nem is volt meglepi se. Mi a gyereknek nem vettünk játékot, vettünk
neki egy hideg párásítót, nagyon szuper. :D Azóta nem köhécsel és sokkal frissebb
nála a levegő. De a mamáktól kapott szőnyeget, Fisher Price csigát (zenél meg formákat lehet a hátába dobni
meg építeni lehet a formákból...)
Később biztos imádni fogja, kapott badyt (74-est ) mesekönyvet, mondókás könyvet, :)
rugit...Ja ,és csak tegnap 4 csörgőt és 2 rágókát kapott a rokonoktól! :roll:

Puszi mindenkinek, további kellemes hétvégét. Hozzatok képeket! :lol:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


A papáéknál Karácsony első ünnepén!
Kép

Majd még hozok, csak nincs mind feltöltve a gépre.

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Jó "reggelt"!

Igaz mi már bejártuk a fél várost babakocsival. :D Mindenki csavarog? Hol vagytok?

Hoztam még képeket :lol:
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!
Visszacsatlakozom a bandához. :) Nem neteztem már vagy 10 napja. :shock:

Tercsimama! Mi 2 éve keresünk ingatlant, és ha nem bánod, megosztom veled a meglátásaimat.
Ezek persze a mi szempontjaink, de lehet, hogy neked is fontos lenne később. Különben a ház gyönyörű belülről, igényes is. :) DE
1. a fürdőszoba ablaka kicsi (kevesebb fény), és nehezen lehet hozzáférni szellőztetés szempontjából.
2. a ház utcafronti, ami miatt előfordulhat, hogy a falat összefirkálják, bekopognak az ablakon, betörik az üveget, vagy könnyebben betörnek a tolvajok. (Nem tudom, milyen környéken van a ház, szóval lehet, hogy ez egyáltalán nem szempont.)

Kép
szöszke
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?