Új privát üzeneted érkezett!

Winchi rakd sürün mellre Matyit,a kereslettől a kinálat is megnövekszik majd.

Szóval akkor remélem jön a pénzem,ha valaki még dec elseje óta sem kapta meg.AZ uram már ijesztget hogy biztos rossz számlaszámot irtam le és valaki már boldog a pénzemmel.Megmondom őszintén a konyhába akarok taposót meg csempét venni belőle,és a szaki aki lerakja a két ünnep között tök ráér ezért szerettem volna hamar megkapni...

Írisznek is megvettük tegnap a karácsonyi ajándékát,zenélő forgót kapott a kiságyra,meg ilyen hordozhatóra tehető játékokat.

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Szép estét Anyukák!

Nemrég értem haza a munkából és olyan szépet kaptam Tőletek!!!!
Nagyon köszönöm, hogy megemlékeztek az én Kicsikémről, nagyon sokat jelent ez nekem!
Bende megint csodásat hozott nekünk,nézzétek csak a kék zsákban mit kapott Viola tőle!!! :) Megy szépen a dobozba a Picúrkámnak..
Férjecském vitt szép virágot és szép mécsest neki...
Nagyon hiányzik,annyira szeretem... de hinnem kell, hogy egy szebb,boldogabb helyen vár rám...

Szeretettel:Tünde

KépKépKép
tünci28
 
 
 


sziasztok!

egyelőre csak egy kép...puszi mindenkinek!!!

itthon vagyunk nagy nehézségek árán! annyira gyönyörű...annyiar Kép Emma baba

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 

 
 

Szia Gégéé!

Gyönyörű a kisbabád!!! Gratula még1x! Már nagyon vártunk, ha lesz időd mesélj!

Szösz

KépKép
szosz
 
 


szia gégéé!!!
nagyon gratulálok és egészséget, sok sok tejcsit jó szopizó babát meg sok boldogságot kívánok!
no meg legalább viszonylag nyugodt éjszakákat...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

remélem hamarosan lesz időd mesélni is!
Vendég
 


Szia Gégéé!

Annyira vártunk :lol: Emma gyönyörűséges! Sok boldogságot és örömet hozzá!

KépKép
winchi
 
 


A tejci szépen visszajött, mázlista vagyok :D
Este 8kor evett aztán 2kor és 6kor. Hajnalban már arra ébredtem, hogy átázott a hálóingem :oops:
Matyi is kap zenélő forgót karácsonyra, nekem nagyon tetszenek rajta a méhecskék, csigák remélem neki is :D

A gyomrom is szerencsére nem fáj már, remélem nem jön vissza

KépKép
winchi
 
 


winchi:
[quote]n írta:ekem nagyon tetszenek rajta a méhecskék, csigák remélem

:lol: :lol: :lol: El ne felejtsd,Matyinak veszed...nem magadnak!!! :lol:

Emma gyönyörűűű!

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


3 gyerekes anyuka Te nem éled újra a gyerekkorod a gyerkőcökkel??? :D :D :D

KépKép
winchi
 
 


:lol:
dehogynem,sunyiban már kipróbáltam Jázmin karácsonyra vett pénztárgépét...Apa meg Mózes markolóját... :lol: :lol: :lol:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Szia Gégéé! Gyönyörűűűűű Emmácska!!! Még egyszer gratulálok, sok puszi! Gyere minél hamarabb és sűrűn :D. Megszoktuk, hogy Te nyitod reggel a topikot!!! Most lehet, h átmész az éjszakai műszakba?

Winchi: Én egészen mostanáig tudtam azt venni a gyereknek ami nekem tetszett, mostmár eléggé nagy így kezd finnyás lenni :( ... Éldd újra nyugodtan a gyerekkort !!! :D:D:D

Egész nap talpon voltam, elfáradtam :(:(:(, úgyhogy most pihizek egy picikét!

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Gégéé: Még még sok sok képet kérünk!!!! :)

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


:D :D :D Elképzeltem ahogy a gyerekeket elaltatjátok este és akkor indul nálatok a buli, apa brümmög a markolóval te meg csengetsz a pénztárgéppel :D :D :D

Wicca pihengess, a karácsonyi lázban égsz te is hogy elfáradtál?

KépKép
winchi
 
 


Hát igen, még uccsó simítások a lakáson, ajándékok csomagolása, főzés, még holnap hajnalban megyünk tescoba nagybevásárolni, ja és még a fenyőfánk sincs meg. anyósom hívott a héten, h mit szeretnék karácsonyra, mondtam neki, h én ilyeneken nem szoktam gondolkodni, kell a gyereknek ez+az ... aztán mondta, h menjünk át 24-én és a kari ajim sült kacsa lesz kápusztával. annyira örültem neki!!!!! így most majd csak 26-án kell főznöm, igaz akkor 12 emberre, mert jön a családom :D! addig viszont semmit nem csináááááááááááálok!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


juj ez a kacsa káposztával nagyon jól hangzik! Már nagyon vágyok egy jó kis párolt káposztára de egyenlőre amíg szopi van nem eszek ilyet.
A múltkor az auchanban előttem vásároltak egy egész fej savanyított karfiolt, közöltem a párommal, hogy ha nem lesz már szopi akkor veszek egy egész fejjel és megeszem mindet, imádom! :D

KépKép
winchi
 
 


Gégéé: HALI!!! :) Istenem! De szép Emma baba!!! Gratulálok!!!

Ancsi_pancsi: A kishölgy gyönyörű! Milyen sokatmondó tekintete van!!! :)

Winchi: Milyen jól elvagytok a Manócskával! Nagyon édes és ügyes hogy hagyja anyucit ténykedni :)

Wicca: 12 ember???? Le a kalappal előtted!!!

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Biusnak boldog hófordulót!!! :D :D :D
Szurikat mikor kap?

KépKép
winchi
 
 


Gégéé: Gyönyörű Emmácska!!! Sok-sok tejcit kívánok nektek és sok boldogságot meg ilyenek! Gyere majd, ha lesz időd és mesélj!

Kislányomnak ömlik a nyála 2 napja, eszi a kezét és nyűgös. Mocoroghatnak a fogcsírák az ínye alatt. Kicsit korainak tartom, de ez van. Most apa rázza a fenekét, de mindjárt cserélünk!
Vendég
 


heheheheheeee

helló mindenki:) jó reggelt :)

fejek :))))
eláztattam az ágyat, de durván tejcivel.

hiányoztatok :) éjszaka volt egy bazi nagy 2 órás ordítás...ilyet még nem csinált...nem tudom az okát sem...talán kicsit sok volt neki a mai nap :) képzeljétek olyan szép, mint egy kis moncsicsi, gyönyörű kis hurkabébi :)

jajj annyira leírnék mindent, de úgy nincs idő semmire :):), amúgy leginkább csak fáradt vagyok nagyon, mert a kórházban nem valami pihentető az élet éjszaka a nővérpulttal szemközti szobában a babácskával+ szobatárs (aki nagyon tündér volt)+ babácskája!!!

lara írt sms-t, hogy nincs netük, majd írok neki, de még arra sem volt időm :D:D

amúgy, annyit még, hogy bennt fogtak a kórházban, és saját felelősségre akartam eljönni plussz egy nap után, mert nagyon kikészültem...képzeljétek ott állt az egész családom, meg a férjem a babahordóval, mert mondták, hogy egy óra és mehetünk, amikor közölte a gyerekorvos, hogy mégsem mehetünk, mert hétfőn elviszik emmát mentővel pestre, hogy megnézzék, mi az a ciszta neki, amiről már kiderült, hogy nem a petefészkében van, és nem tudják mi az...
aztán nagyon sz@r volt ez, és miztán konzultáltam a Deák doktorral meg a baba háziorvosával, másnap kisebb balhét csapva, végül elengedtek.

a szülésről előljáróban annyit, hogy végig, de végig feküdnöm kellett...nagyon rossz volt :( anyukám is kikészült :(

köszönet Blaskó doktor úrnak, amiért segített kinyomnom Emmát.
köszönet Deák doktor úrnak, amiért segített világrahozni, és kihordani Emmát, és ne haragudjon, amiért azt mondtam neki, mikor varrt belül, hogy hagyja már abba, és nem szeretem...csk pillanatnyi felindulás volt :)

köszönet Éva szülésznőnek, amiért ott volt, és támogatott minket.

de legfőképp köszönet az én hős anyukámnak, aki végig ott állt mellettem, és szeretgetett, és eltörhettem a kezét. és köszönet apukámnak, akit imádok, mindenért, ami csak ő.

köszönet a férjemnek, hogy a terhesség alatt végig egy tündér volt velem, és a babácskánkért is ;)

és köszönet a csecsemős nővéreknek azért, ahogy szeretgetek minket, és segítettek, és Emma üzeni nekik, hogy eeeeeeeeeeeee.

és most megyek, majd még jövök, majd csinálok új vonalzót is igérem :)

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


na...Norbi+Emma alsuzkálnak, én meg csináltam egy naaagy teát, ami úgy fejbe kólintott, hogy csak na, szóval leírom a szülést.

igyekszem röviden.
szóval reggel a szokásos kérdés: folyik...mi folyik? ez vajon magzatvíz? mivel kb 6 hónapja ezt kérdezgetem a férjemtől, meg a dokitól, ezért nagyon félve mondom a dokinak, hogy nem tudom eldönteni...bementem a rendelőbe, ott megvizsgált azt mondta, hogy szerinte menjek be a kórházba. bementem. adatok stb.

Blaskó doktor úr megvizsgált, és lotty...magzatvíz de közben közölte, hogy már elég rég megrepedt ez a burok, és tizeniksz órája folyik avíz...így kezdetnek kaptam mindenféle antibiotikoumot...előkészítettek...kb 10 perc után a betéten látszott, hogy babácska belekakilt avízbe...hívták a deák doktor urat, én kicsit járkáltam a vajúdóban, aztán bemehettünk a magentás szülőszobába...előljáróban annyit, hogy soha többé nem szeretnék találkozni magentás szülőágyas szobával...

felkötöttek az nstre, összeviszza fájtam, meg fekve a derekam bekattant és nem bírt visszakattani, azon szenvedtem...

megjött a doki, mondta, hogy álljunk neki, mert a baba nagyon belekakilt a vízbe...behoztak mindent, és belémnyomták...szuri, infúzió, meg mittudomén...
jött a kézzel tágítás, ami több, mint nagyon fájt, és aztán elöntött az önkívület...csak emelték a cseppszámot, nem kelhettem fel, ott feküdtem kiterítve, elzsibbadtam deréktól lefelé, semmit nem éreztem, csak, hogy folyamatosan fáj...szívtam a gázt, amitől sokkal jobb volt, de jajgattam, mondogattam, hogy nagyon fáj...

Deák doktor úr benézett gyakran, és mindig kiderült, hogy nagyon szarul tágulok, és baba nem jön lefelé...

aztán jött a nem nyomjak, nyomjak, most ne, most így, most igen, várjak, szuszogjak, kakiljak oda horror, aminek a vége az lett, hogy másfél órás lett a kitolási szakasz, mert Emma megakadt a méhszájamba, ami nem nyílt ki 100%osra...nem tudtam nyomni, mert a doki mindig benyúlt, hogy kézzel tolja le a méhszájam a baba fejéről, ami jobban fájt, mint maga a tolófájás, ezért elnyomta a tolási ingerem...nagy lett a felfordulás egyszercsak...behozták a vákumot, anyukám sírt, bejött egy csomó ember, és akkor én tudtam, hogy (és most elnézést): basszus nem igaz, ÉN MEG TUDOM CSINÁLNI, és mondtam nekik, hogy ne vákumozzanak, és ne nyúljon be senki, és megcsináklom, és akkor a blaskó doki odajött, és minden erejével nyomta ki a babaát, és is csak nyomta, csak nyomtam, hosszan, nagyon, és akkor mondták, hogy kinnt a feje, de nem tudtam figyelni semmire, csak a dokikra, és nyomtam, aztán ott volt a kis lila fenekével, megfogta a kezével az ujjam, és nagyon nagynak tűnt, és közben kicsinek, és elvitték, mert elfáradt, és letisztogatták. 14:35, 55 cm, 3900 gramm, ennyire emlékszem, és hogy anyukám sírt, aztán a lepényre, hogy szép, és benntmaradtak darabok...kiszedték őket...sírtam. Na a varrásnál kicsit kijöttem a sodromból, és próbáltam a deák doktor urat jobb belátásra bírni, mivel úgy gondoltam, hogy inkább úgy maradok, csak hagyja aba, de aztán megcsinálta, nagyon gyorsan, nagyon ügyesen varrt, amúgy, ha másnak csinálja, biztos lenyűgözött volna, és tényleg bocsi neki...

aztán eltakarítottak, és visszahozták....nagyon-nagyon sírtam, mert egyszerűen annyira szép volt, nézett a kis szemeivel, és úgy sírt képzeljétek, hogy hihihihihihi-hahahahahaha, angyon vicces volt, aztán bejött a férjem, előtte persze már kivittél neki+apukámnak a babicseket megmutatni...na szóval bejött, és olyan boldognak láttam, mint még soha.

na egyelőre ennyi, mert eláztatom a billentyűzetet...
cupp

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


jaaa: a mentős fiúnak, aki benézett -az engedélyemmel-, hogy tanuljon: bocsi, ha most új szakma után kell nézned, és szerintem te sápadtabb voltál a végén, mint én :P

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Szia Gégéé!

De örülök hogy jöttél!!! Nem ezt hívják könnyű szülésnek amit leírtál de majd halványulnak a rossz emlékek és csak a jók maradnak! és persze a szépséges kislányod kárpótol mindenért.

Kérhetnénk még sok sok képet? :D :D :D
És akkor hogyan tovább Emma cisztájával? Ti viszitek Pestre?

Megyek mert Matyi itt tartja a reggeli tornáját az ölemben :D

KépKép
winchi
 
 


Kép megszülettem Kép hihihihahahaha

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Kép ilyen dundi vagyok

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


gégéé,nagyon ügyes vagy hogy ezt mind végigcsináltad,és ilyen mókásan leirtad.Mostmár nyugodj meg és csak babázz önfeledten!!!Puszi nektek.

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Jó reggelt!!!

Winchi: Köszi!!! :) Holnap megyünk 1-re. Remélem gyorsan túl leszünk rajta. Én izgulok helyette.

Mancsa: Ilyenkor már elkezdődhet a fogzás, a más kérdés mikor jön ki. Én úgy tudom hogy szakaszos az egész szóval nem lesz ez folyamatos állapot de az is lehet hogy egész korán kijön majd a fogacska.

Gégéé: De jó, akkor van tejci bőven. Lehet hogy nem tud kakilni az a gond, Biusnál is volt ilyen és néha még van is.
Fekve tényleg gáz az egész. Én nem bírtam a fájásokat fekve, de ügyin megoldottad!!! :)
Örülök hogy a dokim is segédkezett, és főleg annak hogy nem volt komplikáció. Nem volt egyszerű ez tény!!!
Barni anno vákuummal született, egy darabig csúcsfej volt , de hamar rendeződött a buksija.
Meddig lesz Pesten Emmácska???

Szóval már otthon, önfeledt boldog babázást!!! Emmácska egy kisangyal!!!

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Még annyi van, hogy képzeljétek:(
a 3. napon mondták, hogy egy óra és hazamehetünk. jött a férjem a babacuccokkal, és akkor jött a gyerekorvos és azt mondta, hogy megnézné, hogy milyen leletem van magzati korból arról a cisztáról, mert ők nem találtak semmit.

odaadtam a Sote I-es leletet, és akkor azt mondta, hogy újra megnézik a szépségemet UH-gal...és elvitték. visszahozták, és akkor mondták, hogy storno az egész, nem mehetünk haza...azt mondták, hogy ez a ciszta (vagy valami) nem a petefészekben van, hanem a máj felé, és hogy bennt kell maradnom még a hétvégén, és hétfőn majd mentővel elviszik Emmát Bp-re, hogy ott is megultrahangozzák. Mondtam, hogy haza szeretnénk jönni, azt mondták, hogy ne menjek, mert ot felügyelik emmát, és itthon meg nem, de bár valószínű nem történik semmi ezzel a dologgal, mert a magzati korban sem történt, de azért ki tudja...hátha...

összetörtem, nagyon sírtam...nagyon-nagyon...Emmát elvitték kicsit a fnybe, hogy addig is szedjem össze magam...ott volt a családom, a férjem a babacuccok, mindenki vitte haza a babáját...

aztán vége lett a látogatásnak, kiadták nekem emmát a fényből. összebújtunk az ágyon és evett...nagyon szépen, lett tejcim. sírtam közben, a csecsemős nővér meg a szobatársam meg vigasztaltak...de én tudtam, hogy a szüleim és a férjem is nagyon-nagyon odalettek ettől az egésztől. Így összeszedtem magam, mondtam a norbinak, hogy hívja fel a deák dokit, hogy engedjenek már ki minket, aztán arra az elhatározásra jutottam, miután este 18-tól reggel ötig senki be sem nézett hozzánk, hogy ennyire én is tudok vigyázni a gyerekemre...alsó szomszédom csecsemőorvos, Emma háziorvosa egyben, szemben velünk lakik a védőnő. Mindkettőt ismerem, és vagyunk olyan viszonyban, hogy bármi van azonnal segítsenek. Emma volt a legnagyobb baba az osztályon, és szépen evett, kakilt, aludt, élénken figyelt, és nem ordított, amikor megnyomkodta a doki a hasát, így úgy döntöttem saját felelősségre hazajövünk. reggel ötkor összecsomagoltam, és a vizitnél elmondtam, hogy adják ki a záróinkat, mert jövünk el...Rámhivatták a gyerekgyógyász főorvost, hogy beszéljen velem, hogy hétfőn vigyük el emmulit Bp-re...
És végül azt mondta, hogy azért akartak benntartani, hogy csak pihenjek, és majd hétfőn a bp-i vizsgálat után úgyis hazamehetünk, mert ez nem egy olyan dolog, ami veszélyezteti az életeét vagy ilyesmi, ez egyelőre scak van...na erre aztán végképp mondtam, hogy köszi...

végül nem kellett aláírnom semmit, csak ÚGY SIMÁN ELENGEDTEK...

kellett kitenni az egész családom ennek? egész éjszaka sírtam, totál kilettem, a férjem is kilett, a szüleim szemei másnap reggel full bedagadva...

hazajöttünk :)
jöttek velünk anyumék, és bár nagyon keveset, de kicsit babáztak a miu kis drágánkkal:) aztán összebújtak a férjemmel, jól megnéték egymást...én meg hormonális alapon nin-stop bőgök, és csak mondogatom hogy jaj de szép, meg ó de aranyos.

gyorsan átjött a védőnő...neki is bőgtem, aztán jött a házidoki, és megbeszéltü, hogy mivel nem életbevágó, ezért kapunk egy kicsi időt, hogy összeszedjük magunkat, mielőtt nekivágunk budapestnek.
én is szarul vagyok, kapnom kell intravénás vasat; meg a babucsekkel sem ajánlatos 6 napos korában utazgatni, meg kórházban dekkolni, amikor még a pelenkázás is kemény meló itthon is...nem egy autóban, vagy ki tudja hol.

szóval most pihi, meg nyugi, és majd januárban megyünk a dokihoz.

lelkileg engem ez a plussz nap, és ahogy elment a férjem az üres babahordóval, meg a szüleim aggódó arca annyira odavágott, hogy nem hiszitek el...

persze negyon aggódom amiatt a szar miatt is, ami benne van, de azért bizakodó vagyok!
puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Gégéé: Akkor csak januárba megy Pestre a Kiscsillag? Bizti nem lesz gond! Mondjuk a dokikat is megértem hogy nem tudják mi az, nem akartak kockáztatni. Védik magukat, de ha meg simán elengedtek akkor tényleg nem kellett volna egy plusz kört futtatni veletek.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


jajj gégéé! nem irigyellek!
ügyes voltál nagyon a szülésnél! örülök, hogy jól alakult végül!
remélem Emma is jól van és mire mentek januárban, nem lesz gond azzal a fránya cisztával!
sok puszi nektek!
Emma gyönyörű és hatalmas!
Vendég
 


mi meg ma vagyunk 6 hónaposak!
el sem hiszem.
tegnap megint nem akart aludni rendesen, fél8kor elaludt, 10kor ébredt. már mindketten feküdünk a párommal, villanyt lekapcsoltuk, fél 12volt. Zsófi meg tekergett a kiságyban. adtam neki infacolt, homeobogyós vizet,durrogott is rendesen, meg dumált meg ide-oda fordult. kilógatta a kezét és meg kellett fognom. meg hangosan nevetett.
aztán fél 2kor talált egy neki kényelmes helyzetet, megölelte a takaróját becumizta az ujját és elaludt.
én meg nem hittem el, hogy ilyen egyszerűen, csak elaludt. megigazítottam a takarót, kicsit nyifogott és 9kor ébredtünk...

és a párom közölte, hogy zombi vagyok...
Vendég
 


Anyany:Zombi??? De édes... Gratulálo a hóforodulóhoz :) fél éves a kisasszonyka :)
Úgy látom akkor a kishölgy is tud kellemes meglepetéseket okozni! :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Szegény Gégéé ezt tényleg nem kellett volna veletek eljátszani! :evil:

Csodáljátok csak Emmát és készüljetek a karácsonyra, na nehogy nekiállj bárminek vagy az ajándékokon kinlódj, csak lelkileg készüljetek :D
Küld el a párodat, hogy vegyen egy hatalmas piros masnit, azt rárakjátok Emmára és berakjátok a fa alá :D :D :D
Bőgj csak nyugodtan én is volt hogy úgy bőgtem mintha a világ dőlt volna össze közbe meg csak boldog voltam és csodáltam a fiam :D Aki épp rázendített úgyhogy jelenésem van :D

KépKép
winchi
 
 


Tündi én is Matyi helyett izgultam a szurik miatt, meg lehet ezt egy anyukának szokni hogy megszúrják a kicsinyét?

Zsófinak boldog fél évességet! :lol: :lol: :lol:

KépKép
winchi
 
 


Gégéé és Emmácska,hatalmas gratula!! :lol: :lol:
Ügyesek voltatok mindketten :)
Nagyon sok boldogságot és jó egészséget kívánok nektek!
Mi is abban a szobában voltunk, ahol ti :)

Képzeljétek, Encsi baba 6-7-8 órákat alszik éjszakánként! Tündérke, hagyja aludni a fáradt szüleit :)
Persze napközben mindent bepótolunk... :)
timmi
 
 


Sziasztok Lánok!Csak gyors bekukk mert sajna nincs netünk remélem már holnap lesz és akkor visszaolvasok!

Gégéé:Drága téged elolvastalak szépen megbögettél!De a lényeg Emma gyönyörüszép és végre itthon vagy végre együtt a kis család és ez a lényeg! :wink: Örülök hogy van tejci!!
Nagyon formás kis babó és milyen nagy!Hannus egy hónaposan volt 3770 gramm :D
Holnap remélem már tudok jönni otthonról!

Képzeljétek a Hannus pont ma egy éve fogant :D :D :D :D :D
Vendég
 


Jaj még azt akartam írni hogy voltam a doki bácsinál és megvan a spirál nem fájt csak kellemetlen volt.A doki bácsi azt mondta hogy a Hannusnak parókája van mert nem létezik hogy ekkora haja van :D
Ancsi:Hannus képe odakerült Jázminé mellé :D Nagyon szép mézeskalácsok,és az a bájgli jaj nagyon fini lehet :D Édes Jázmin ezen a képen is! :D
Bende:Nagyon szép mézeskalácsokat csináltál!És nagyon aranyos vagy hogy Violának is csináltál!

Na most már megyek!Puszi nektek!
Vendég
 


Kép így alszok

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Jaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjjj de gyönyörűűűűűű Emmácska!!!! Én is jót bőgtem a történéseken (mostanában midnenen bőgök!!!!), de fel a fejjel!!! Minden rendben lesz babókával!!! Nem semmi amin keresztül mentél Gégéé! Sok sok puszi Nektek!!!

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Emmácska gyönyörű!!!! :D :D :D
timmi
 
 


Hello Lányok!

Gégéé: Épp most akartam leírni a lányoknak amit sms-ben írtál, de akkor már megelőztél! HIHI!
Emmácska pedig gyönyörűűűűűűűűűű! Látod, már ott fog díszelegni a fa alatt a kicsi kis ajándékod! :)

Igyekszem visszaolvasni, de még két napom maradt, hogy körbenylajam a lakást. Ma meg bevásárolni voltunk. Durva....ennyi idióta idegbajos embert nem láttam még...és karácsony előtt. Nekünk tolják a bevásárolókocsit, qrva anyáznak, az egyik nő meg leköcsög bunkózta a férjét ordibálva. Na,mondom szép kis karácsony...én olyan jókat röhögtem némelyik emberen. Komolyan mondom...

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Mégegyszer gratulálok Gégéé, nagyon ügyes voltál! Húúúúú nem irigyellek ezekért a bonyodalmakért, de a kicsilány kárpótol mindenért! Cicizzetek sokat, lehet, hogy mire mentek Pestre, már felszívódik a ciszta. Jajjj, nekem is ilyen tokásan született mindkettő, imádnivaló a duci pofijával!

Tegnap nagyon gázos napunk volt. Egész délelőtt sírás volt a cicin. Arra gondoltam, biztos azért, mert nekem megjött és megváltozhatott a tejci íze. Du 3-kor aztán már elfogadta, mert már nagyon éhes lehetett. Úgy sajnáltam, de utána már elfogadta rendesen.
Zombianyukák hol vagytok?
Vendég
 


simán itt :) fejek...szétdurrannak a cicik :)

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Jó reggelt lustaságok:D:D)!

köszönjük a gratulációkat, meg a bókokat. nagyon arik vagytok!
Köszönöm a sok bíztatást, meg az smseket, nagyon jól esnek:)

Lara, Ancsi: Akkor stipistop, Emma képe szigorúan melléjük kerül! Majd Norbi beviszi Áginak, és kirakják, Dóri képét már látta sokszor, Hannust látta élőben, úgyhogy tudni fogja!

Sarmon: visszaolvasgattam, de nem láttam, hogy írtad volna, hogy mi volt a vesevizsgálaton írisszel..remélem minden okés veletek.

Timmi: nekem tetszett a szoba. Első nap egy nő volt a szobatársam, aki a 4. babáját szülte, gátvédelemmel. Persze természetesen az órákon keresztül való fekvés, meg a másfél órás kitolás, vérveszteség, stressz, para, megtette a hatását...nem igazán bírtam ülni se ájuldozás nélkül. A szülőszobából hamar kitessékeltek, át a szobába, ahol lefeküdtem, és mondták, hogy nemsokára jönnek, hogy pisiljünk egyet...oké...ittam...megittam reggel óta vagy 4-5 liter folyadékot, de persze ott felejtettek...nem jött senki, én mge már majdnem bepisiltem, de nem mertem felkelni, mert még fekve is szédültem. Aztán bejött egy 160cm-es vékony kis nővérke, aki közölte velem, hogy igazából akkora vagyok hozzáképest, hogyha elájulok sem tud mit tenni, segíteni kimenni meg pláne nem, így szedjem összemagam, és nyomás a klotyi...hű vagy 5 percen keresztül pisiltem, persze közben kapaszkodtam a radiátorban. Tusolni már nem engedtek, mert nagyon szarul néztem ki. Azt mondta a nővérke, hogy majd kapok valami infúziót, vagy valamit, de ebből sem lett semmi.

Reggelig feküdtem a trutyiban, annak ellenére, hogy 10kor bejöttek, és azt mondták, hogy éjfél-egy körül fel kell kelnem, és fürdünk, de egyedül fel ne merjek kelni. 5kor behozták emmát, lerakták mellém, hogy etessem meg, mindkét mellből!!!! Itt még nem fürödtem...hat körül bejött egy nővérke, és mondta, hogy nézegessem a babát, mert olyan szép. Hát én nézegettem, egy órát bőgtem kábé, aztán megkértem a szobatársam, hogy rekja be a kiskocsijába. Aztán mondta a szobatársam, hogy keljek fel, és fürödjek, mert senki nem fog idejönni segíteni, viszont vizitkor a doki majd beszól, hogy szedjem magam össze. Na elvonszoltam magam a fürdőbe...nagyon gáz volt, éhes voltam, a beleim össze-vissza mentek, a gyomrom morgott. és persze durván szédültem, a pulzusom vagy 140 volt, izzadtam, nagyon rossz volt.

na majd innen folytatom a kórházi storyt:)

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Jó reggelt :)

No szép kis story, mostmár mondjuk legalább tudom mire készüljek! Ez azért nem szép dolog, h az ember lányát ott hagyják, h csináld magad! Igaz én Zsó születésénél az első nap csúcsformában voltam, másnap láttam ennek kárát, mert akkor már alig bírtam felkelni az ágyból :(. Ettől függetlenül már nagyon várom, h a kezemben legyen pocakficánka :)!!!

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Kép Kép

Bocsi most csak ennyire van időm.

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Kép Minimanó

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Emma, Irisz!
nagyon édesek vagytok!!!

itt egy kép a 6hónaposomról!

Kép
Vendég
 


micsoda erő :)
nagyon szép

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Gégéé! Olyan jó, hogy újra itt vagy :D , hiányzott az állandó bejelentkezésed! :) Hát a szülésed nem volt egyszerű, de a lényeg, hogy végül jól alakultak a dolgok, és hogy Emma gyönyörű! Remélem a cisztával is rendben lesz minden.

Anyany! Gratulálok a 6 hónapossághoz, csodálatosak ezek a hatalmas szemek! :)

Wicca! Azért ne készülj feltétlenül rosszra, én mindenkivel meg voltam elégedve az osztályon! :D Nekem szerencsére segítettek fürdeni is, pisilni is. Van hogy nem jönnek maguktól, de ha szólsz, akkor szívesen segítenek! :)

Sarmon! Nagyon édes Írisz, és hihetetlen, hogy már egy kilót hízott! Réka egy héttel idősebb, de ő még csak fél kilónál tart. :) Írisz mekkora adagokat eszik meg?

Szösz

KépKép
szosz
 
 


próbálta valaki a kúpot, amit múltkor írtam???

én majd mindenképp használni fogom, de most még nem vagyok biztos benne, hogy nekem van hüvelyem :)

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?