Új privát üzeneted érkezett!

Zsófi, gyönyörű a 20-as teszted! Halk gratula!!! :lol: :lol:

skrisz72
 
 


Zsófi
Gyönyörű teszt!!! A mézeskalács ház is nagyon jól néz ki!

Gyugyikám
Nem hazudtoltad meg magad. :)

Vicky
Hajrá! Tiza már szül. :) (37+2)

Krisz
Naja! :)

Sleepin
Ja, ikejás. :) Megjött az overáll.

Lamásza
Oksi. Gyerkőcös vonalzót nem teszel?
gtünde
 
 


Reggelt!

Zsófi gyönyörű a teszted!!!! Lesznek ott babákok is!!!!!!!!!!

Tünde!
Most újitottam vonalzó terén! Meg múgy is :lol: :lol:

Tiza!
Fájdalommentes gyors szülést kívánok!
Ha jól emlékszem Marcell is hamar (37. héten) érkezett!

Viki!
Most már hajrá!!!!

Gyugyi!
Na akkor ma macskajajjjjjjj van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

 
 

Lamásza!
A babákok ma feladták a csomagot. levélként ment el, ajánlva küldték, nehogy elvesszen. :lol: Remélem hétfőn vagy kedden odaér. :wink:

Gtünde!
Köszi!

Tiza!
Szorítok, hogy minden ok legyen,nem is tudtam, hogy már itt tartasz!!! :wink:

Skrisz!
Köszönöm! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Napot!

Elaludt a fiúrészleg! :lol:

Zsófi

csodaszép a tesztkollekcijó...de vki magyarázza el nekem a 10-es és a 20-as vajh mé fordítva üzemel erősségileg...

A mézeskalács házikó istenien néz ki, de sztem kicsi lesz az nektek! :lol: :lol: :lol:

Má nagyon várjuk ám a petezsákkukuccsot...és ne feledd a képet!!!!!!!!

Tüncsi
A táblicsku szerkeszti önmagát? Az egyik topicban vki csinált blogot, vagy mit, és oda lehet rakosgatni képeket, meg töriket, meg stb...nekünk nem kéne egy ilyen?
Tizát nem ismerem, de coríjjok neki...

Zsu
Már otthon? Részvétünk... :cry:

Gyugyika

Csak mértéktelenül...van mit bepótolni, az utóbbi időben nem ittál vmi sokat...

Lamásza

Még mindig örülök neked...vmi összevont vonalzót csinyájjá

Vicky

Most má tényleg te gyösz...Kerianyunk is Viki, náluk is sztrájkol a bébidzsó, 24-re van kiírva, de még sehun semmi, se fájás, se méhszájlazulás...még húzza egy darabig

Kép
ticsimû
 
 


zsófianyu :lol:
puffadás oké, nekem még mindig van, meg állandóan telve érzem a gyomrom, ha picit eszem, akkior is. nyugi!!! hány vizsga és hány év van még vissza?

gyugyi
tisztulsz? :lol:

dike
hajrá fogyi! a 90 napos diétát nem probáltad? asszem gyugyi is azzal fogyott ilyen bombanöre :lol: és ott nem éhezel. nassolás tilos, hushoz saláta, nem krumpli, sok zöldség, leves. és szupinő leszel. most is az vagy, de most kisebb kivitelben leszel:))) és ha lemennek a pluszok, lehet, a babó is hamarabb jön. lapar januárban? vállald be, az megmondja a tutit.

tiza
ügyes légy!

viki
akkor decemberi baba lesz? karácsonyozzatok gyorsan, hátha a jóslók már jósólnak! :lol:

ticsi
meggyolgyultatok?

sleepin
Bende olyan formás kis huncut, ugy birom a pofiját! nemsoká szülinap:) most veygetek ajándékot, mert jan-ra lefosztják a boltokat akarácsony miatt, uj játékokta meg még nem hoznak.

krsiz
lehet, lombik elött még titokban bebasásodzs :lol: gondolom azért anovus ciklusod volt, mert a szerevezetd piheni a lombikot. rákészül a januári utolso pé-re :lol:

tünde
mikor költöztök?

babcsi,gröni
új kéééépet!

lamásza
neked nincs ügyelet karácsonykor? fiúk izgatottak már? gyursz a szilbeszterre, nemde? akkor kihal a topik két napra: jozanodás, pótalvás:)

fenci
a 6 kilo tök jo. ugye, te az elején alig hiztál? azért az se jo, ha nem hizik vki. de ez jo. a baba ugyis most kezd hizni, még hizol 4 kilot, és szupi lesz:)

vicus
kutty hogy van?

zsu
lesz mit kipihennetek lelkileg.

Peti meggyogyult. köv uh febr elején, az már 19.heti. dokkerhez jan 5-én megyek.
Vendég
 


Ticsi
Igen, szerkeszti önmagát. Képleteket használok. :)

Kata
Valszeg január végén költözünk. Vmikor a közepén adják át a lakást.

Tizáról semmi új hír. Félek, megint csaszi lett, azért nem üzent még.
gtünde
 
 


krisz! nem azt még nem probáltam. nem tudok ugy fogyózni, h meg van szabva mit ehetek. tudom én magamtól is, hamar leszoktam adni ha akarom. :) azért nem olyan vészes a helyzet :wink:

nagyon el vok kenődve, mert már most érzem h nincs baba. melleim már fájnak nagyon, és ha az lennék biztos más tünetek jönnének, máshogy alakulna a ciklus :(

nem tudom mi legyen, legszivesebben lemondanék az egészről, mármint ugy h nem hőmérőznék, figyelnék mindent, akkor lennénk együtt amikor jól esik, csak 1 a bibi, h mi van ha tényleg vmi szervi oka van. ezért gondolom ha lenne átjárhatósági akkor utána már tényleg nem lenne min aggodni nem?????
majd januárba konzultálok a dokival aztán kiderül. de az tuti h magánrendelésre megyek, mert ott tud csak rám igazán figyelni!!!!
egyik barátnőmről kiderült h terhes másfél év után, és 3hónapja nem törődött az egésszel és összejött és semmilyen vizsgálata nem volt.
a másik, én ugy észlelem h itt a babaneten akik irkálnak, nekik mindnek valamiért nem jön össze sokáig, de miéééért? nem lehet h tényleg pszichikai dolog? most nem rátok gondolok akiknek tényleg valami szervi gondjuk van, hanem én olvasom ezt a topicot az eleje ota... és ott aki lemond a témáról, mindig visszajön, h most mikor nem figyeltünk semmire összejött... hát nem tudom, de kezdek beleőrülni, nem jön össze. szép hő, sok nyák barátom ok.. és még seee vááá szerintem a tulzott akarás!

tiza! ügyes legyél!!!!!

viki! hajrááá ügyes legyél te is!!

ma is 37 volt a hőm

KépKép
dike
 
 


Dike!

Szerintem nem a topikkal van a baj, de az tén, hogy ide olyanok írogatnak, akiknek sokáig nem jön össze. És amíg nem csináltattál meg egy sor kivizsgálást, nem biztos, hogy a lelkiekre kell fogni. Szerintem. :roll:

Kata!
4 vizsga és két és fél év! :roll:

KépKép
zsófikukac
 
 


Most hívott Tiza, hogy délután fél 4-kor, 2750 grammal és 50 cm-rel megszületett Róbert baba. És nem volt császár!!! :D

Gratulálok, ügyes voltál!!
gtünde
 
 


Gyugyi meg aki még emlékszik Kandira:
http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... tart=10900
18:07-es hozzászólás! :)
gtünde
 
 


Tündi !

Én emlékszem!
Aztaaa ez csodálatos! Kandi halkan de gratula ha olvasolt minket!

Tizának is gratulálok, nagyon ügyi volt!

Kata!
Én 1 műszakban dolgozom! Legközelebb jan. 5.-én megyek!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Még nem gyúrok a szilveszterre, előbb a szülinapom lesz és kerek!! :? :? :? :? :?
Vendég
 


Zsófi!
Nagyon várom ám!
Ezt csak neked!!!!

Kép

Kép
Vendég
 


Tizának itt is nagy gratula :lol:
Ennél szebb ajándék nem is lehet :lol:

Kérdezni jöttem igazából :oops:
Ma vagyok a 13.cn-en, vasárnap múlt el piri. Ma viszont már görcsölök, mint mielőtt megjön, és pici vérzés is volt. Mi lehet a bajom? Itt annyi minden történt veletek, hátha járt már így valaki.
Mert én még sosem :( Középidőben nem éreztem sose semmit :(
Van valami ötletetek?
Vendég
 


Haga!

Esetleg tüszőrepedés?
Vendég
 


Sziasztok!
Tünde köszike,hogy ide is írtad.....akartam Én is,csak nem tudtam hogy smint fogalmazzak....Én annó 2001-ben ide csatlakoztam....akkor szerettünk volna tesót már....azóta sok-sok idő eltelt és elfogyasztottam pár orvost,kidobtam sok-sok pénzt....fél éve mondtam be az unalmast és 1szem dokit se láttam.....semmi,de semmi tünetem nincs....hétfőn megyek Uh-ra !Majd akkor tele kürtölök minden topikot,ha jó híreket kapok....ide tuti írok ígérem!!! Szorítsatok légyszi,hogy jó helyen legyen a 2.csodám is!!!

Gyugyika köszi a privit és Tünde Neked is még 1x!Lamásza köszi ari vagy!!
Kép:......remélem hétfőn majd másik is lesz! :wink:
Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Tiza gratulálok,ügyi voltál nagyon :!:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandi!


Ezek a tesztek naggggyon szupik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Vendég
 


Köszi! :lol:
-sajna béna fotós vagyok....életben élvezhetőbb! :wink:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Most nézem Kandi!
Ma 7 éve hogy csatlakoztál! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Tényleg!!!! :lol: Miket látsz Te! :wink:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


adósságom leróvom
Kép

kukac
húúú de szép zebra :D

tiza
GRATULA :D

bővebben jövök később :P

Kép
gaby25
 
 


Hali!

Tiza
Hatalmas gratulaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Kandi, zsófi
Szupi tesztek!!! :D

Gaby
Csini poci!!! :D
vizkriszisback
 
 


Szép jó reggelt! :lol:

Kandi, nagyon szorítok Neked, hogy végre teljesüljön az álmotok!
Biztos jó helyen lesz a pici, hol lenne máshol? :wink:

Gaby, nagyon szép a pocid!

Tizát én sem ismerem, de szeretettel gratulálok, és minden jót kívánok!
Vendég
 


Sziasztok! :wink:

Tiza

Nagyon graulálok és minden szépet jót kívánok nektek!!!!! :D

És Marci mekkorát nőtt!!!! :shock: :lol: :lol: :lol:

Kandi

Én is emlékszem ám rád, régebben többet írtál ide, de mostanában nagyon-nagyon ritkán! :( De ami a legjobb hogy ilyen hírekkel jöttél!!!!!! :D Gratulálok!!!!

Gaby

Szép poci! :wink: :D
Vendég
 


tiza! gratulálok!!!

kandi!!! én olvasom a 2001es történeteidet is...és most lám összejött a tesó! nagyon megérdemelted gratulálok!!!

gaby! szép a pocid!!!!

lányok,nagyon eltűntetek!!! :(

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 17600_.png

KépKép
dike
 
 


Tiza, gratulálok!!!!!!!!!!!! De jó, már babázol, néztem, jan 10-re voltál kiirva... :roll:

Kandi, bár nem "ismertelek" innen, de nagyon örülök Nektek! Drukk a dokihoz, minden rendben lesz!!!!!!!!!!!!!!

Dike, látod, bizony vannak csodák, csak ki kell várni őket :wink: A Ti időtök is hamarosan eljön! :wink: Egyébként tényleg úgy van, hogy néha hónapokig nem jön itt össze senkinek, de aztán beindul a zebraeső (mint most is) :lol:

Gaby, csini vagy!!!

Köszönöm hogy gondoltok ránk, fájások elmúltak, úgyhogy lehet kihúzzuk még vagy 2 hétig...

Kép
vickybabe
 
 


Dike
Megnéztem a görbéd. Én a 16. napra, dec. 13-ra raknám a pé-d. Látom, eksön is volt. :) Jóóóó!!
gtünde
 
 


Vendég
 


Dike
Beírtam a fertibe az adataidat, és ilyen görbét adott:
Kép

31-én tesztelhetsz, ha addig nem jön meg. :)
gtünde
 
 


Kukac :D Gratulálok a 3-ashoz! Hány vizsga van még? Nagyon szép ez a házikó, ügyi vagy! :wink: Ez a teszt már csodálatos! :D

Dike :D Akkor hajrá az 5 kilóhoz, menni fog! Örülök, hogy párod „jó útra tért” és már nem balhézik. Egyetértek Kukaccal. Amíg nincs minden szervi dolog kivizsgálva, addig nem érdemes lelkiekre fogni. Ismét szuper a görbéd! :wink:

Vicky :D Sokat gondolok Rád és várjuk a híreket! Gyors és fájdalommentes szülést kívánok! :wink:

Kata :D Örülök, hogy Peti meggyógyult! Igen, az elején alig híztam, de mióta fekszem, azóta azért növök. :oops: És még fogok is. :oops: :D

Tiza :D Gratulálok Róbert babához! :wink:

Kandi :D Halk gratula és nagyon drukkolok az UH-hoz! :wink:

Gaby :D Szép nagyon a pocid. Majd én is rakok fel frisset a minipocakomról. :wink:

Tegnap délután voltunk dokinál. Volt uh is hogy nézzék a lepényeket. Na a hátsófali már jó helyen van, de a mellső fali még mindig nem és mélyen tapad. Most aszonták a mellsőfali táplálja a babát. Szerintem én már sosem fogom megtudni a frankót, mindenki mást mond. :D Dokkerbácsi aszonta hogy 30. héten kő menni legközelebb és ha akkor is még így áll a lepénykérdés akkor onnantól kórház. Ha pedig addig is akár 1 csepp vérzés lép fel, akkor szintén kórház. :oops: Kitartásom nem változott, szépen nyomom az ágyat. De azért kértem anyumat csomagoljon be nekem egy kórházi pakkot, hátha hirtelen menni kő, ne legyen gond. Aszonta dokker jobb lenne majd ha ott lennék bent a közelükben. Hát ha ez kell, nem ellenkezek, de addig is még drukkoljatok, hogy kússzon a másik lepénykém is felfelé. Kicsi Márk nagyon jól van, rugdosta az uh fejet is, nem tetszett neki bizti hogy nyomkodják. :lol: Fejjel lefelé van, 1 nappal idősebbnek mérték, most 655 gramm. :wink:
fenci
 
 


Drágáim :D

Kicsit eltűntem! Ezer bocsi! Jól vagyunk, szépen növögetünk, most már elértük a 6800 gr-ot...

Zsófi :D
nagyon örülök nektek!!!!!!

Millió gratula Tizának!!!!

Kandi :D
ez a hír szupeer!!!

Mindenkinek millió puszi!!

rakok fel egy friss képet Gergőről! majd még jövök...

Kép

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Babcsiiiii :D :D
Szijja!!! De jó, hogy jöttél! Hú, szép súlyú Gergő is. Kezet foghat Dórival. :) Ő is kb. ennyi. Igaz, ő lány. :) De a képen nem tűnik Gergő ducinak. Vagy hosszú is??

Zsófi
Gratulálok a jegyedhez! Nem is vettem észre. :oops: Mondjuk, elég kutyafuttában olvasok.
gtünde
 
 


Napot!

No egyre többet érünk rá...csak alakulunk jányok!

Babcsi

Végre! Hú mekkorák vagytok, no asszem mi lemaradtunk, de sebaj, kicsi a bors, de erős! Én nem tom mekkora Ádám, de ígérem este rádobom a mérlegre, az tuti, hogy még nincs 6 kg.

Tiza

Hatalmas gratula! Nagyon ügyi vagy, és bátor, hogy sikerült csazsi után simán szülni!

Zsófi

Hogy vagy anyuka? Kérünk ám helyzetjelentést minden nap, és hamarosan tippelhetünk!

Kandi

Halk gartula, gyere majd a hírekkel, lassan kifogynak a kismamik, kellenek az új zebrák!

Dike

Én hiszem, hogy a lelki nyugalom sokat számít. Nem úgy gondolom, hogy kivizsgálások nélkül ez lehetséges, de ha már minden megvan, és minden rendben, akkor lélekben is sokkal nyugodtabb leszel. Nekem van szervi bajom, illetve hormonális, és esélyem se sok volt, mindkét gyereknél szinte a 0val egyenlő...az elsőnél 1 db tüszőm érett, a doki is azt mondta, hogy így az inszem nem lesz célravezető megoldás, oszt lám, épp alszik a maga 2 évével, most meg volt 1 tüszőm az elzáródott oldalon, és hogy hogyan keveredett a méhembe annak csak a jóisten a megmondhatója...szal bevallom, én mindkét terehsségnek úgy futottam neki, hogy az esélytelenek nyugalmával rúgok labdába, és mégis, gól lett...én hiszek a lelki békében!

Tüncsi

Hogy vagytok? Átrendeztem a szobát...elegem lett, hogy apjuk egyikben Árpival, én a másikban Ádival, no most mind 1 szobában durmolunk. Behúztam a 2 fotelágyat a franciaágyak egyik másik oldalára, és így most mellettünk alszanak a törpék. Engem már az se éerdekel, ha innen mennek iskolába, vhogy olyan jó tudni, érezni, látni, hogy ott szuszog mellettem, és nem azon parázni, hogy a másik szobában vajon nem lesz-e baja éjjel. Pl láz, mint Árpinál 2 hete. MAjd dobok képet, az apjuk szerint csupaágy szobáról :lol: :lol:
No azé a házasélet nem lesz túl aktív ebben a szituban, de egyelőre nem is kell 3. gyerekre gyúrni :lol: :lol: :lol:

Lamásza
Te írtad, hogy a fizus oltásban más van? Lécci priviben írjál nekem oltásról, a prevenálról, hogy viseltétek, lehetnek-e mellékhatásai, mert hátfőn kapjuk, és jön a karácsony. Ádi az ingyenest, Árpi a fizusat.
Pusza

Vicky

Rajtad a topic szeme! Menetre kész már a pakk?

Fenci

Nagyon izgulok érted? A másik lepény is nő? Látnak hozzá zsinórt? Kérdezd majd meg, hogy ez miért van így, és hogy tud nőni, meg mit táplál, engem nagyon érdekel. Bocsánat, lehet én vagyok ilyen fanatikus. Feküdj, feküdj, feküdj, erőt, kitartást...már kevesebb van, hátra, mint ami eltelt! Ezt már fél sejhajon is!

Gaby

Szép pocid van, nem mondom, hogy kicsi! Biztos csak 1 babó lakik ott? Uncsitesónak is ekkora, oszt holnapután kéne szülnie. :lol: :lol:

Sehol nem állok a karácsonnyal...kérek még időt plíz...minden nap egy kicsit haladok a lakással, már sikerül 2 nap alatt felporszívózni, döbbenet...lehet az ünnepekre fel is mosok! :lol: :lol: :lol:

Kép
ticsimû
 
 


Sziasztok!
Nagyon köszönöm Nektek!
Azért jártam ide ritkán,mert PCOs vagyok és oda pártoltam át...na meg akikkel itt kezdtem anno...mind több babát szültek azóta...
Holnap jövök a hírekkel!-és ha nem zavarok....máskor is!
:wink:
Kellemes készűlődést kívánok Nektek!!!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandi
Dehogy zavarsz!!!! Várunk!!! Mindenem keresztben!!!
gtünde
 
 


Kandi, én is onnét ismerlek!
Csak akkor még más néven írtam... :oops:
Vendég
 


:lol: :lol: :lol:
Laptető!!!
Vendég
 


Zsófi, szuper a házikó!
Hogy csináltátok?Mi ma csak figurákat csináltunk, azzal is elment a napunk...
Ilyenkor örülök, hogy 2 nagy lányom van, olyan ügyesek voltak, gyúrtak, sodortak,szúrtak, tepsibe tettek, díszítettek...

Fenci, mosolyogtam azon, hogy fájdalommentes szülést kívánsz... :wink:
Vendég
 


HOL VAGYTOK???

Akkor elmegyek fürödni... :cry:
Vendég
 


tünde!!! nagyon szépen köszönöm, h betetted a fertilitibe, én nem tom h kell!!! ott sokkal jobban néz ki :D

most sietnem kell, holnap bővebb leszek.

KépKép
dike
 
 


ticsi
én irtam a pneumococcus oltásrol, hogy bnöm védönöje szerint más a fizetös és az ingynes. én rákérdeztem a dokinknál, aszonta ugynaz, az emberek a HPV-vel keverik össze. Aszonta, ugyanazt a dobozt hozzák a fizetös gyerekek és az ingyenesek is. 2 év alatt ingyenes, asszem Ádinak még 3szor kell adni, a nagynak csak 2x.

dike
én megértem a lelki dolgokkal kapcsolatos gondolataidat. davi elött nekem is mindenki azt mondta, ne akarjam a gyereket, és akkor sikerül. De könyörgöüm, egy év kudarc után hogyan ne akarjam, ha ezt akarom legjobban??? Én akkor nyugodtam meg, amikor elkezdtünk dokihoz járni, pedig mélg csak vérvételen voltam. Aszontam magamnak, majd a doki csinál nekem gyereket. persze a férjem erre huzta a száját, hogy engem csak ez érdekel. Naná, ez egy nönél más. De annyiban igaza van a ne akard-mondásnak, hogy én minden szexnél annyira akartam, hogy: csak most sikerüljön, hogy nem is élveztem, hanem a gyerekre gondoltam végig. Ettöl aztán olyan merev és görcsös lettem, meg nem is nedvesedtem ugye, hogy fizikai képtelenség volt a behatolás. Na bocsi, hogy igy leirtam, de hát ez van, igy érti meg az embör jánya :oops: Ezen persze aztán néha összekaptunk, a férjemnek is elege lett már ebböl, mert ö meg nem a gyerek miatt akarta volna szegény :roll: Szoval szerintem ez a lelki tényezö egyik oldala. Van persze a másik, amikor tudat alatt a nö nem mer anya lenni, ez pszichológia, meg kineziológia, ki miben hisz, vagy melyiket fogadja el. A "nem mer anya lenni"-nek meg több oka lehet, lehet, hogy öt nem kivánta valaki a világra (nem biztos, hogy az anya. lehet, hogy más családtag vagy az apa), vagy az ö anyukája élte meg vészként a terhességet mert pl.volt már vetélése vagy rossz emléke a szülésröl és végigizgulta a 9 honapot. Ezekröl különben a Nök Lapjában Soma Mamagésa sokat szokott irni, nézd meg a honlapját, beirod a google-ba, hogy soma mamagésa, aztán kiad valamit. ö a Hellinger-terápiát szokta mindig javasolni, ez amolyan családfaállitás, a családod története asszem. De abban igaza van zsofinak (talán ö irta) hogy a lelki okokat akkor szokták vizsgálni, ha a szervi baj kizárhato. Ezért kell a hormonkép, spermakép és a lapar, hogy ezeket viláágosan lásd.
Vendég
 


http://www.somamamagesa.hu/?page_id=71&language=hu

itt a "letölthetö levelek-nlc gyereket szeretnék" - et keresd, ott leirja egész jol,amit én makogtam. tudom, hogy neked nem pont ez a gondod, mint ami a levélben van, de a lényeg ugyanaz.

és sztem az is nagyon fontos, hogy vannak körülötted hasonlo cipöben járók, akik együttéreznek veled, és látod, hogy nem vagy egyedül a világon. ettöl persze neked nem lesz hamarabb babád, de akiknek sikerült már komoly szervi bajok mellett is a baba, azok hitet adnak.

babcsi
nagyon szép nagy baba lett Gergő, gyere gyakrabban, ha energiád engedi. és kerünk még kééépet
Vendég
 


dike
még valami: beirtam a google-ba: a meddőség lelki okai, és sok linket kiadottt, nézegesd. És nagyon fontos, hogy néha tudatosa, adj magatoknak szabad hónapokat, amikor egymásra figyeltek. Hidd el, nem ezen az egy hónapon fog múlni. Ha rendebjössz testileg, egy hónappal később is jönni fog a baba. Mindekttőtöknek kell a stabil kapcsolat.

és az én történetem Davussal: ugy tervezte,, hogy 4 év lesz a két gyerek között, ez pont jo is volt, mert az egyetemmel Peti 4 éves zsülinapja elött végeztem volna. Csakhogy az egyik szakdogát nem tudtam megirni, igy egy évvel csuzszott a diploma. És csuszott a baba is, aminek utolag nagyon üörülök, mert ha az eredeti 4 év lett volna a korkülönbség, akkor egy fél éves gyerek mellett készültem volna államvizsgára, és még kisebb lett vola aszakdoga írása alatt. Szoval a baba kivárta a megfelelö idöpontot a születésre. Persze, ha vki ezt elöre megmondja nekem 2005-ben, hogy lesz gyerekem két év mulva, nem izgultam volna a dolgon, hanem kivárom nyugodtan. De hát ezt elöre nem mondja senki.

na, jól megkaptad most tőlem :lol: remélem, legaklább lelket tudtam önteni beléd :D
Vendég
 


Sziasztok!

Kandi :D

Én is emlékszem rád! Halkan gratulálok, és holnapra nagyon drukkolok!!!! Gyere gyakrabban. :wink:

Babcsi :D

Nagyot nőtt Gergő!!

Kata :D

Igen, lesz mit kiheverni, ez ritka sz@r év volt.De a jövő év sokkal jobb lesz. :wink:

Mi volt még???? :oops: Nem emlékszem. :oops:
Pusz, jók legyetek!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Kandi!
Nagyon széepk a tesztek, gratulálok! Siess a hírekkel!!! :lol:

Tiza!
Gratulálok, sok boldogságot kívánok!!!!

Gaby!
Húú, jó nagy pocid van és nagon szép!!! :wink: :lol:

Viki!
Örülök, hogy jól vagy! Sokszor eszembe jutsz! :wink:

Ticsi!
Köszi, Kukacmami jól van, csak este kidől, reggel meg kukorékol! :lol: Cicik elkezdtek fájni. Holnap uhu. Nagyon várom! Én és a férjem egy babát érzünk, de majd kiderül! :lol:

Luca!
Ugyanúgy kell, mint a figurát, csak kevesebb sütőporral, hogy ne dagadjon meg a fal. Papírból előre ki kell vágni, azt rárakni a tésztára és úgy körbevágni. Karamellel van összeragasztva. :wink:
Ikeában lehet kapni készen, csak össze kell rakni és díszíteni. Nekem ezt onnan hozta a férjem! :wink: Szóval csak a díszítés az én érdemem, de régebben anyukámmal csináltunk igazit!

Zsu!
Hogy vagy?

Ditke?
Mi újság? Piri?

Dike!
Ha görcsölsz rajta csak egyre messzebb kerülsz. Tudom, könnyű babásan mondani, de próbálj arra gondolni, hogy Neked is lesz babád, és pont a legjobb időben fog jönni. :wink:

Lamásza!
Köszönöm a virágot! :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Babcsi!
Gergő nagyon szép baba és látszik, hogy jó az evőkéje! :wink:

Jaj lányok, én olyan boldog vagyok, hogy ennyi kismami lett, a beültisben is sokaknak sikerült. Rendes ez a Jézuska! :wink: :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Maradok hű a topik nevéhez! :(

Ma megint megjött!!!!!!! :( Na ez van! Majd január végén a köv. menzimkor megyek dokihoz, és remélem akkor már nekem is sikerül!!!!! :wink:
Vendég
 


Ditke, sajnálom... :cry:

Egy kis jobbkedv-csináló:


Magyar helységnevek angolul:

Big Smithy = Nagykovácsi
Pacific Csaba = Békéscsaba
Saturday Place = Szombathely
Have Six = Hatvan
Very Bad Iron = Szarvas (ez igen diszkret)
Legless = Lábatlan
Mizs Of Louis = Lajosmizse
Saint S = Szentes
Red One House = Veresegyház
Wish Of Balaton = Balatonakarattya
Little Hold It = Kistarcsa
Nutty D = Diósd
Turkish Valentine = Törökbálint
Girlvillage = Leányfalu
Froggy Goes R = Békásmegyer
Saxon Pile Fucked It = Százhalombatta
Eugene Nutty = Diósjeno
Her Lip = Ajka
Reach It = Érd
Your Peanut = Mogyoród

Hey Water = Hévíz
He Would Push You = Tolna
Castlecastle = Várpalota
Noble Customs = Nemesvámos
Veered Grass = Martfu
He Wolud Steal = Csorna
His Problem = Baja
Archbishop Wild Garden = Érsekvadkert
My Big Problem = Nagybajom
Vendég
 


Pálinkásat :!:
Kép

Tavi :)
Ez vicces!!!!! :lol: :lol:

Tiza :)
Sok boldogságot Nektek!!!!

Kandi :)
Várunk uhu után!!!
+++++++++++++++++++++++++++++

Babcsi :)
Navégre! :wink:
Hogy megnőtt ez a bondzsovi-mosolyú kispasi! :)
Képet méééééég!!!!!!!!

Kukac :)
Neked holnapra:
+++++++++++++++++++++++++++

Ditke :)
RMPPB! :evil:

Kata :)
Tudom miről beszélsz..... :wink:
Nem részletezném, de egész más így a dolog, hogy megszűnt a "nyomás".... :oops: Nálam végérvényesen! :P

Na, most meg én nem tom, mi volt az előző oldalon!

Nálunk már kész a fa is! Tegnap feldíszítettük. Minden becsomagolva, rétes megsütve...
Ma gyömbérest sütök, holnap feketeerdőt, azután meg vakondtúrást.
Takarítani kéne... Nem fogom túlzásba vinni. :)

KépKép
zapáné
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?