Új privát üzeneted érkezett!

Kép
Vendég
 


Lamásza :D Csak nem???? :roll: :lol: :lol:

Tünde :D Szépek vagytok! :wink:

Susy :D Remélem még ha szépen lassan is, de javul majd a helyzet. :wink: Csak ügyesen, küldöm az erőt! :D
fenci
 
 


Fenci!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Na?????????????????????????????????????
Vendég
 

 
 

Nem kérdés!!! :lol: :lol: :lol: Még ha mondjuk egy pezsgős üveget is dobnál.... :lol: :lol:
fenci
 
 


Fenci ezt csak is neked!!!!!!

Kép


Kép

Gyugyi!!!!!!
Igen este pezsi!!!!!!! Csak kevés volt :oops: :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Lamásza
Szijja!! :) És tudom is, miért ez neved! :) A nagy eszemmel rájöttem.
gtünde
 
 


Tünde! :D de jó kis fotó, szépek vagytok! nem látszik!!!!

KépKép
dike
 
 


Kép Kép Kép Kép

Akkó' igyunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fijjjam bitorolta a gépet, most meg a csaje rinyál, be kell fonnom a haját.......

KépKép
zapáné
 
 


Tündi!!!! :lol: :lol: :lol:
Próbáltam az L-M-Sz betűt naggyal irni de nem engedte :? :? :?
Gyönyörűek a lányok, kár, hogy nem laktok már itt, talizhattunk volna! Olyan szép most a város!
Vendég
 


Sziasztok!

Helló Lamásza! :lol: Igyunk!!!!!!!

Még 2 nap munka...aztán pihi...Alig várom!Hulla vagyok...
Vendég
 


Lamásza! :lol:

Kép
Vendég
 


Akkor igyunk!!!
Nekem már csak holnap!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Munka!!!!!!!
Kép

Vicuska!!!
Kép
Vendég
 


nagyon összevesztünk a párommal, jelenleg nem beszélünk.fekszik mellettem. :cry:

KépKép
dike
 
 


szijjja lamásza!!!
üdv a csapatban és mihamarabbi babásodást! így szoktuk köszönteni az ujakat :lol: :lol: :lol: hehe. sze(x)sztesok már vártak

tünde
vékonka vagy te anyuci!

fenci
asszem te kérdezted, mennyit hiztam a fiukkal. mind2vel 12 kilot, csak Davival ott kezdtem a terhességet, ahol Petivel abbahagytam 8) plusz 12 kilo :oops: sebaj. davival amugy amikor megtudtam a jo hirt, onnantolo 8 hét alatt 8 kilot :shock: , ugye az evés csökkenti a hányingert, na én ettem. télen jégkrémet, kivánta a drága gyomrom, meg is lett az eredménye. aztán a maradék fél év alatt már csak 4 kilot. most már jobban vigyáztam, talán 1-2 kilot hiztam eddig, de nemtom, mert a védönönél ruhában meg bazi nagy téli cipöben mérjük a sulyt. hasam még nem látaszik, csak ebéd után :lol:
cicifeszülés nincs, sztem nem is lesz szülésig, 2 év összes szopi után már nekem is lötyögnek, mit gyugyinak. alapbol 90es melltarztom volt davi elött, szopi alatt meg 115 :shock: na ez nem mult el nyomtalanul. de nem baj, megint belefér majd jo sok tejci :lol:

voltam 12 hetes uh-on oké minden. tök jo, mert a szülészeti uh-nál egy nagy lcd-kivetitön a kismama is látja, mit lát a doki, és láttam, ahogy mozgatta a kis lábát, majdnem elsirtam magam.

gyugyi
én is szoktam panaszkodni, hogy log a mellem, felvarratom. na, a felvarratomnál a zuram jajgatni kezd és halálra dicséri a mellemet :lol:

mami
sztem neked kevés a tejcsatornád. hah, mekkora diagnosztika :!: az egyik ismerösömnek se volt egy gramm teje se, aztán most, hogy már jár mammográfiára, mondta a doki, hogy nincsen tejcsatornája, ez ugye szopit elveti, de nagyon szépen látszik a mellszövete. lehet, neked is kevés a csatornád. de amid van, azt egyék csak.
rászoksz a klasszikus zenére? szegény, elhiszem, hogy kivagy, de gondolomn, amikor békésen alszanak, ellágyulsz és mindig elmondod, hogy ezerszer megéri:)
Vendég
 


dike
ne már, pont karácsony elött, mi abaj veletek? elegetek lett mindenböl, oszt egymásra zuditjátok? mi is igy szoktuk.

fenci
te ma dolgoztál utoljára?
Vendég
 


Tündi, élvezni fogjuk az ünnepeket, a bacik nem ronthatják el az örömöt. :) Nagyon édes képet tettél fel magatokról. :)

Gyugyi, igen, 2009-re gyúrunk. :) Lánykád cicikommentje tényleg nem eshetett túl jól.. Az én melleimen már most látszik, hogy kell majd nekik pár év múlva egy kis (nagy) támogatás. :) Hiába.. a sok fogyás-hízás, viszont nagyon csini melltartók vannak, párom meg mindenhogyan imád. :)

Fenci, nem tudom miért tart ilyen sokáig, mire megkapom a prolaktin eredményem.. múltkor hamar megvolt, most meg csak a két ünnep között. Bár lehet hogy nem lesz kedvem ezzel foglalkozni és csörögni mindenféle laborost meg dokit, inkább majd jövő évben. Idén már nincs humorom ahhoz, hogy a hormonjaimon agyaljak. Pihi. :)

Dike, ez a korai kelés brutál lehet, na meg a kevés alvás. Ünnepek körül pihenj majd sokat.. már ha lesz rá időd.
Nekem asszem pont akkor lesz a legkevesebb időm magamra, rohanás egyik rokontól a másikig.. pedig milyen jó lenne órákra elnyúlni a fa alatt. :)
Vendég
 


Dike!
Ne hagyd hogy igy legyen!
Itt a karácsony a szeretet ünnepe! Tessék kibékülni! Olyan nagy a baj????

Hát az én melleimen is lenne mit akciózni! :oops: :oops: :oops:
De az tényleg igaz hogy a melltartók csodákra képesek!!!!
Vendég
 


felhozza mindig a múltamat(volt pasik) és azon, nem normáliiiiiis!és nagyon durva dolgokat vágott a fejemhez, el sem tudjátok képzelni. én biztos nem szólók hozzáááá!

KépKép
dike
 
 


És ez most miért jött fel????
Vendég
 


Pálinkásat :!:
Kép

Ma nem leszek, zsufi a nap.....
Felsős advent, ügyelet, jelmezes főpróba, fél ötkor meg előadás, oszt eszem-iszom.... Ja, meg van 6 órám is közben.

Jók legyetek!
Kép

KépKép
zapáné
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

KépKép
zapáné
 
 


http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 44800_.png

sziasztok! hát szerintem nagyon rossz helyre tette a pét.

KépKép
dike
 
 


Lamásza :D

SZIJJJJAAAAA!!!!!!!!!!!

Dike :D

Sajnálom a pároddal a dolgot.

Gyugyi :D

Halihó! Jó munkát!Ne dolgozz túl sokat. :wink:

Pusz mindenkinek!!!!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Jó reggelt! :P

Kép

Dike!
tessék kibékülni!legyél te az okosabb :roll: 8)
sztem is később volt a péd :shock:

Gyugyi!
jó mulatást 8)

Pompon!
ne is foglalkozz sztem most ilyen dolgokkal, csak pihenjetek :P

Tünde!
nagyon helyesek vagytok,és te milyen vékony :D

Kata!
igen, klassz a kórházi uhu :D téged is meg szoktak nézni 4d-n vele? 8)

Lamásza!
lmsz betüket én nem értem... :oops: :lol:




8)
Vendég
 


Jó reggelt csajok! :D

Gyugyi :D Ez a kép haláli! :lol: :lol: Szép napot! :wink:

LaMáSza :D Köszönöm szépen a képet, remélem azééé nekem nem lesznek ilyen csúnya cickóim!!!! :lol: :lol: :lol:

Kata :D A 12 kiló az baromi jó szerintem. Én most vagyok 6,5nél, minden reggel mérem. :oops: :oops: Majd kérünk ebéd utáni pociképet. Elvileg ma dolgozom utoljára, de tegnap már mindent megcsináltam amit akartam.

Dike :D Én 16. napra tenném át a pédet. Apával beszéltek már??? :oops: :roll:

Pompom :D Igazad van, kari alatt ne agyalj a hormonokon, csak szeressétek egymást apával. Azért pihenjél is!!! :D

Zsu :D Szép napot Neked is! :wink:
fenci
 
 


Napot!

Mingyá mennek kell céges bulira!
De megérte bekukkantani!!!!!!!!!!!

Olyan jó kedvem lett!

Lamásza!!!!!!!

Nekem is kellett egy kis idő, míg a neved leesett, de én má anélkül is tudtam........naddon örülök, hogy újra itt! Mindenki fújjon egy kiló tollat!

Visszalapoztam, kerestem Mami hcg szintjét, hogy Zsófinak tudjak tippelni számot, és siralmas volt nézni, névtelen, névtelen, névtelen...mintha nem is léteznénk! És fogjam, be, mert az egyik részének én vok az oka! :cry:

Aztán Mami!!!!!!!!

A monitorra köptem a kávét akkorát derültem a hozzászólidon...gyere többet, mert nekem cükségem van erre a humorra! Nem irigyellek, én aztán tudom milyen a bukás, hányás...meg azt is milyen vonyítani egész éjjel...ha választani kellene, én is a hányás mellett voksolnék...kitartás, nekem azt mondták, ha majd darabosat eszik elmúlik...ez volt 2 éve...de neked nem így lesz!!!!!!!!!! Simán megszűnik, és esznek, alszanak, szarnak... :lol: :lol: :lol:

Gyugyi

A kávém másik fel akkor landolt, amikor belinkelted a szoborszopit...hát beszarok! Lassan én is kiülhetnék, ez a gyerök folyton enne...

Na menek, mingyá indulni kell, és persze, hogy most aludt el...hurrá!

Kép
ticsimû
 
 


Ticsikém! előbb takarítsd le a monitort, mielőtt mész bárhova is!! :lol: :lol:

No, de komolyra véve!

Tündi! Ez a két gyerök nagyon hasonlít ám! Mily' meglepő.... :roll: :D Ja és nekünk is ilyen ágyunk van. :) Ikejás.

Osztán.. Mamikám!!! Hát nem egyszerű az élet, de tuti fontos az a bukásos dolog??? Enyém gyerek is rengeteget bukott, de mivel anyatejes volt, nem kapott semmi mást. Ha híznak rendesen, nem kell foglalkozni a bukással, nekem ezt mondta a védőnő. Ha jól híznak, szerintem hagyd. Én idővel a HA-hoz sem ragaszkodnék. Egy időben hiánycikk is volt, nem is lehetett kapni... Lehet a sima könnyebben emészthető, nem? (Van 1 dobozom, ha kő elküldöm szívesen!!!)

Lamásza :) Üdv! :D

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sziasztok!

Ma elutazom, holnap temetés. :(
Majd jövök, legyetek jók!

Puszi mindenkinek!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Hali!

20.cn, reggeli hő megint 36,5.
És a hő nem hazudik:nem volt pém.Nyh 9,5 mm de olyan szerkezetű mint a ciklus első felében lennie kell.Mindent rendben talált a doki az uh-n, az egyik pf-ben volt egy kb 12 mm-es tüsző...na az nem nőtt rendesen.Ettől a doki szerint még normálidőben megjön majd a menzim, szóval kb dec 28-án. Jan 11 körül akkor lesz egy középidős uh,( nem kapok fogigátlót), ha minden rendben lesz a kövi ciklussal akkor utána indulunk is febr végén a kövi lombikkal. :D
Találkoztam az endós dokimmal is futtában, még mindig a Győri Kaaálit ajánlgatta meleg szívvel. :? Meg azt mondja nem kell kivizsgálás (genetikai, immu..).
vizkriszisback
 
 


Csajok!

Kép

Vicus!
L= Laci, M=Márk SZ= Szabi!
Vendég
 


Krisz!
Megkaptad a privim?
Vendég
 


Fenci! ma beszéltünk egyszer telefonon, de szar volt a hangulat.

lányok!!! ma nagyon megundorottam magamtól! annyit híztam azt hiszem megint depis vagyok. holnaptól nagy fogyókúrába kezdek. tudom h ünnepek lesznek de akkor is. egy kicsivel többet eszem és már ugranak a kilók!!!!!!miért nem vagyok vékony alkat??miééért?már el is kezdtem leg magicezni, hasazni. mióta babát akarok semmit nem csinálta. amikor meg van azért, amikor peteérés azért, amikor beágyazódás akkor meg azért. innentől kezdve nem érdekel, ha meg akar maradni a babám, akkor ugy is megfog ha fogyózok.váááá nagyon ideges vagyok!nem eszek nem eszek nem eszek.... és reggel is figyelmeztessetek rá légyszi, ha irtok, h dike fogyókúúúra!!!!

KépKép
dike
 
 


Lamásza
Akkor berakhatlak a tábliba?!
gtünde
 
 


Dike
Szerintem azért egyél, inkább mozogj többet! Én tuti nem tudnám megállni. Mármint az evést. :) Ja, és hiába mondja Kata, hogy vékony vagyok, ez nem igaz. 172 cm és 75 vagy még több (rég mértem) kg, az nem vékony.
Remélem, azért karácsonyra kibékültök és jól telnek majd az ünnepek!

Krisz
Sajnálom. :( Vazze, én mindig úgy elcsodálkozom, hogy kapsz egy rossz hírt és mégis pozitívan tekintesz a jövőbe. Irigylésre méltó! Le a kalappal előtted!
gtünde
 
 


Dike :D Olyan aranyosan írtad le! :D Velem is volt ilyen ezerszer, hogy elegem van a testemből. Főleg mikor vásárolni mentem és a nekem tetsző cuccok nem jöttek fel vagy nem álltak jól.... :evil: Én küldök Neked sok erőt - ahhoz is, hogy apával rendeződjön a helyzet legkésőbb karácsonyig, és hogy ügyesen tudj fogyózni ha tényleg ezt szeretnéd! :wink: Mellesleg mi inszemináció után mentünk pont nyaralni, ahol hegyre fel-hegyre le, rengeteg séta és gyaloglás volt a program. És kismanónk mégis itt van. De én is ilyen voltam mint Te, valami kifogást mindig találtam (persze babával kapcsolatosan) hogy miért nem tornázom éppen. Csak ügyesen és fel a fejjel! :wink: Küldök egy nagy ölelést!

Krisz :D Ez a terv szüperül hangzik, hajrá! :wink:

VICKY???????? :?: :?: :?:
fenci
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
gtünde
 
 


Tünde!

Persze!
Vendég
 


Lamásza!
A másikra írtam privit!!! :lol:

Megyek visszaolvasok.

KépKép
zsófikukac
 
 


Visszaolvastam, de mindent el is felejtettem. :oops:

Fenci!
De jóóó, már teljes gőzzel várhatod Márkot!!! :lol:

Lamásza!
Örülök Neked!

Kb. ennyi maradt meg bocsi, hulla vagyok. Ma voltam vizsgázni, két órát kellett várni a tanárra, nem tudtam leülni. :evil: De ügyesek voltunk a Babákkal, mert 3-ast kaptunk! Hihi és eszembe jutott az alkesz banda, mert az alkeszek kényszergyógyítását kaptam. :lol:

Kezdek amúgy para lenni. Ugye az nem baj, ha fájogat a hasam és fel van puffadva. :roll:

KépKép
zsófikukac
 
 


fenci! te meg aranyosan reagáltál! :)most nagyon elhatároztam és véghez is viszem. (nagyon remélem).minimum 5kilót szeretnék!

párom most ért haza, nincs semmi baja normális.

KépKép
dike
 
 


Ilyen mézeskalácsházikót csináltunk a múlt héten:

Kép

KépKép
zsófikukac
 
 


Berufgtam.... nemkicsit, nagyon... aszem elheverek.
Nagyaon gáz? Megittam egy üveg pezsit.. halleluja!!!!!
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Zapáné!
Én is megittam 1 üveg pezsit! nekünk is kari buli volt ma, de én józan vagyok! Kicsit.... :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


egészségetekre!!!!! :D

KépKép
dike
 
 


csak gyors bekukk..
Fenci, még egyben vagyunk :wink: , tegnap voltak fájások, mára elmúltak...majd értesítelek titeket!

Zsófi, nyugi, ezek normál babás tünetek :wink: :lol: azóta teszteltél?

Lamásza, szia :lol: :wink:

Kép
vickybabe
 
 


Gyugyi! irigy irigy!!! :D Istenem, milyen rég forgott már velem a szoba??? max a fáradtságtól... :D

Azért hülyeségből nekem is kijár. Sütöttem sós sütit (holnap barátokkal karácsonyozunk) és nem tettem bele sót! No comment...

Amúgy egy bazi könnyű recept és nagyon fincsi, kéritek????

Vicky!! Lassan finishelsz!!! :D A frontok rendesen közrejátszhatnak!

Tündi! ÚÚÚÚÚúúúúgy szeretem nézegetni a táblát!!!!!! Már egyre kisebb a nem babás rész, és nemsokára teljesen eltűnik (persze + kapcsolódhatnak be újak), de mostmár lassan a régik is átkerülnek a zebrás részbe!!! Én tudom!!! Jósnő vagyok, nem mondtam még???

Na megyek, állatokat ellátom takarmánnyal aztán gyilkos elmék, nem felejtettem el... Gyugyi pedig át fogja aludni!!!!!! :D:D:D

Kép
Kép
sleepin
 
 


Gtünde
Ezt a táblázatot tiszta öröm nézni. :D :D :D Ennyi szép babót!!!

A pozitív hozzáállásról csak annyit, hogy a hőmből már tudtam, hogy gáz a ciklus...de egy anovus ciklus mégis sokkal jobb mint egy nem megrepedttüszős-cisztás, nem? :wink:
vizkriszisback
 
 


Pálinkásat.... Kép

Úgy érzem magam, mint 20 évesen egy kiadós buli után....
Az édes hármas után sóvárogva.... (Kávé, cigi, algopirin ... a sorrend mindegy :lol: :lol: )

Ma még műsor kétszer, ajándékozás, négyig napközi.....
Belehalok.... mert megérdemlem!!!! :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Jó reggelt!

Gyugyika!
Csodálkoztam mit csinálsz itt hajnalok-hajnalán. Azt leesett, hogy ma munkanap van. :roll: :lol: Szegény, holnaptól viszont szünet!!!

Viki!
Köszi, akkor megnyugodtam. :oops: :lol: Biztos azért is fájt annyira mert nagyon elfáradtam. :roll:
Nagyon szorítok Neked, hogy szép és könnű szülésed legyen, sokat gondolok Rád! Illetve Rátok!!! :D

Csináltam tesztet reggel, úgy izgultam, mint az elsőnél:
Kép

Ez 20-as teszt. És csak összehasonlításképpen feldobom a 10-eseket. Nincs ráírva, de ET+9-12. készültek.
Kép

Most kicsit megnugodtam, hogy szépen kapaszkodik (nak) a Baba(ákok). :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Most csak gyorsan írok, hátha vkit érdekel. 7.47-kor kaptam az üzit, hogy Tiza bent van a szülőszobán 3 perces fájásokkal. Lehet, hogy nem lesz császár. Szerintem karácsonyra már otthon is lesznek!
Drukkokat kérünk! Ha van vmi fejlemény, írok.
gtünde
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?