Új privát üzeneted érkezett!

Jaaaa :roll: Sokat fogyaszt?En gondoltam berakjuk aztan azert estenkent bekapcsoljuk olyan mintha belenne gyujtva...persze meleget nem ad...ez sokba kerul?Marmint aramilag? :roll:

Nektek meg milyen pompasan szinte az egesz hazat befuti akkor :shock:

Mi csin ma? 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Tyuuuuuuuuuuuu ez veletlen volt :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget, grat a laptetőhöz!!! most már aztán hozzon szerencsét 8)

Én úgy hallottam mindenkitől, hogy sokat fogyaszt :?

A mi csin ma? azt jelenti mit csinálok ma??? :lol:

Főzök (receptesbe beraktam a főételt), leves az gulyásleves lesz :wink:
Aztán tanulok, meg várom a párom :wink:

Te pihengetsz?
Vendég
 

 
 

Bridget: Későn vettem észre, hogy írtál. tegnap a lánykám nagyon anyás volt minden pillanatot velem töltött. Este velem aludt illetve köztünk. Imádok ám vele aludni mert nagyon bújik hozzám és olyan jó illata van:)
Néha éjjel felkeltem arra, hoyg megpuszil. Sokat volt fent szegénykém. Hajnali 2-3ig fent volt mert szárazan köhögöt és nem tudott aludni. DE aztán csak vissza aludt.
Ma már talán jobban van nem köhög. De a nátha mindige ste tetőzik. Én már jól vagyok néha köhögök csak.
Akkor téged is elért a nátha:( Párod nagyon kis gondoskodó volt reggel:)
Haladás ez kérem szépen:)

Kitty: Gulyásleves :) Jó ötlet lehet holnap én is azt csinálok.

Délelőtt voltunk vásárolni. Lánykámmal. Nem ment oviba igy nem akartam, hogy menjen még. Vettema férjemnek egy pulcst karira. Legalább már vettem neki valamit.
Délután meg megyünk érte a munkahelyére és megyünk nagy bevásárlást csinálni karira meg a Szabina szülinapjára.
De csak kaját kell vennünk az ajik megvannak már.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu! Jobbulást nektek! Most már biztos elhagy titeket ez a fránya vírus!

Ma mit főzöl?

Mit kap Szabina szülinapra? Jó közel esik a karihoz :wink: Mi lesz a menü?
Vendég
 


Kitty
En pihengetek igen...bar az idoeltolodas vegett tudod itt mar fel 9lesz :? Minnya elkezdem megnezni a "Kutfejek" cimu magyar filmet megvan dvd-n 8) Gulyasleves :shock: Na mar megint kezditek :twisted: :lol: Igen mi csin ma=mit csinalsz ma? :wink:

Csucsu
Hat az nem jo :roll: Miota is beteg mar?Te kaptad el tole vgy o toled? :? En apatol kaptam el :x :lol: En amikor kicsi voltam ngyon szerettem a kanalas gyogyszereket 8) Meg manapsag is ilyet adnak :shock: :?: :idea:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szabinanak!!!

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget, én is szeretném már, ha fél 9 lenne itt :lol: Pár napja majd szétszakad a hátam :( De ez attól van, hogy állandóan görnyedek a tanulnivaló felett, vagy angolra írom a házit, meg pl a buszon is állnom kellett a múltkor, és napi 2-3 óra állás elég fárasztó :?

Itt akkor kezdődik a Hal a tortán c főzőműsor (sztárok főznek), azt szoktam nézni :lol:
Vendég
 


Jaj de cuki kép! Kár hogy nem én kaptam :lol:

Ja, a mit csinálok ma? - hoz begyújtottam a kandallóba, mert fáztam :oops: Úgyhogy most pakolgatom rá a fadarabokat. 8)
Vendég
 


Hat a sok allas az nem jo :? en meg sokat ulok aztan terebelyesedik az uszogumim meg a hatsom :roll: Tanulnivalot meg ne is mond :x

En a padlofutest nyomaton es ulok a szonyegen nezem a filmet. 8) Hal a tortan tom melyik...anyum szokta meselni :wink: meg nyaron tudtam nezni az rtl-t a neten de most lelassuls es egy 3perces riportot sem lehet megnezni rajta :twisted: Irtam nekik es kiirtal az oldalukra,hogy a kulfoldi internettel rendelkezoknek nem jo a vetel :evil: csak azt nem ertem miert? :twisted:

Ha te is beteg leszel neked is kuldok valami arit :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


De jó nektek, padlófűtés 8) Irígy!!!

Hát pedig a külföldön élők nézik neten a műsort :shock: És pont ők nem tudják nézni :evil: Kedvesek...

Nem szeretnék beteg lenni, bár influenzás időszakban elég esélyes nálam... :roll:
Reggel beszéltem apuval, ő meg elkapott vmi vírusos arc- és homloküreggyulladást :shock: Nem is hallottam még, hogy ez már vírus formájában is terjed :shock: Szóval majd karikor talizunk, remélem, addig meggyógyul :wink:
Vendég
 


Van normal futes is azaz ilyen hazon beluli olyan,mint a legkondi de nem az amelyiket a falra szereled fel hanem ez a hazban van bevezetve ott jon a futes es hutes is mikor,hogy allitjuk be :roll:

Padlofutesunk csak a nappaliban van...szal a szobakra neha ranyomom a masik futest 8) De ma itt ultem a nappaliban delutantol szal eleg volt ez is...szerintem nem a legjobb egy aszmasnak a szonyeg alatti padlofutes :?

Ne is legyel beteg majd adok neked masik kepet csak ugy :wink: Apudnak meg jobbulast :!: :!: :!:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Jól el vagyok fáradva, majd le ragadnak a szemeim. :) Ma még csak mentem, meg csináltam a dolgomat. VOltam reggel lenn a határon egy diszkontba a barátnőmmel. Jóval olcsobban lehet vásárolni, és lementem vele. Tegnap megvolt a disznóvágás nálunk is. Jól el is rontottam a gyomromat, mert bezabáltam. Éjszaka 2x is felébredtem, hogy hasmenésem van. :( De má már jól vagyok. Csak nem tudom miért kellett úgy bekajálnom, meg is lett az eredménye. :(
Ráadásul ugye már eleve úgy indultam, hogy gyengébb volt a gyomrom. Nem tudom mi van velem.

Nócika
Sajnálom, hogy nem jött össze az utánfutó. De a hűtő az is olyan hasznos lesz. :)
Az a céges vacsora is eléggé kalandosra sikerült. De ti midnig kifogtok valamit.
A baba miatt meg nem parázz!!!! Már eleve nehezen jön össze, és ez épp elég rossz. Nem kell semmire gondolni!!!
A kaja miatt meg egyáltalán ne fájjon a fejed! Mi majdnem mindent megeszünk. A nekem káposztás tésztán, és a páromnak a spenóton kívül bármi jó. :) Csak ne cisnálj belőle gondot! Jó lesz a zsíros kenyér is! azt is maj, ketten csináljuk! :)
Remélem a szoba tényleg meghozza majd a szerencsénket! :) De gyanítom, hogy nem, mert az idegen hely tuti hogy frusztrál minket. :)

Csucsu
Hogy vagytok? Kigyógyultatok a náthából?
Én nem tudom mitől lettem rosszul, de mostanában kicsit rossz a gyomrom. Lehet, hogy kicsit túl zabáltam magam, vagy a gyógyvízbtől. A barinőmnek is fájt a gyomra. Leht, hogy tényleg a víztől van. Ha már neki is fájt??
Milyen pulcsit vettél Apácskának?

Kati
Nagyon szépek, vagytok! :) Jó nagy már a kislányod! De hogy szalad az idő! Már egy hónapos!! ???

Bridget
A disznóvágás jó volt. Gyorsan végeztünk. Egy kicsit kifáradtam, mert ugye szolg. után voltam.
A gyomrom meg lehet, hogy tényleg a víztől fájt, mert a barinőmnek is fájt.
Hogy van a párod? Meggyógyult? És te? látom, hogy elkaptad tőle. Jobban vagy? Mlyen kis édi párocskád van, hogy így gondoskodik, és aggódik érted. :)
[quote]E írta:s remeljuk mostmar 2009 nem csak az en evem lesz hanem mindenki bebabasodi

ebben biztosak lehetünk. Mindenkinek hajrá!!!!
A kútfejeket nézed? állítólag jó sokat lehet rajta nevetni.:)

Kitty
a szenyósütő nagoyn jó dolog. Nekem is van, és egy sima vajaskenyérnek is jobb az íze tőle.
húú micsoda kis kandalló!! De jó meleg lehet ott mellette! :)
Vendég
 


Bridget, köszi :wink:

Szia Pendi! Sajnálom a rosszullétet :( Mondjuk disznóvágáskor ezt nehéz elkerülni, olyankor olyan jó a frissensültek illata...

Jó meleg is van a kandallótól, a konyhában nem is lehet megmaradni :lol:

Hú, már csak 3 a Piroskáig. Remélem, nem jön meg!!! Drukk!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Vagyok én is kissé illuminált állapotban! Azaz nem részegen meg nem is másnaposan csak fájdogál kis pocakom! Piri még sehol! Helyette van cicifeszülés, de az is csak akkor ha leveszem a cicifixemet meg van szép sárga folyásom! Na de tuti meg fog jönni, mert kicsit fájdogál a hasim is! Mondjuk inkább szurkál!

Na megyek dolgozgatok még egy kicsit, ha lesz erőm meg energiám akkor este írok még egy pár sort! Most csak halyzetet jöttem jelenteni!

Jaja! Beszéltem ma Zsuval! Betojt a gépük! Amugy jól van! Majd késöbb még dumálok vele!

Legyetek jók csók Nócika!!! :wink:

Na hjó! Inkább legyetek jó rosszak!

Brid! Jobbulást neked!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika, remélem baba van a dologban, és nem menzi :wink: Mikor kéne amúgy megjönnie?

Köszi Zsuról az infót!
Vendég
 


Kép

Bridget
Nem te voltál az első író ma reggel! :roll: :roll: :roll: Hogy vagy? Jobban?

Kitty
Hát, igen. a disznóvágásnak van bizony egy hátránya az ember gyomra napokig nem tér észhez a sok zsíros kajától. De ugye ez ettől olyan jó. :)
Megint vizsga? Megint suli?

Nócika
Piri meg igazán lemondhatna. Remélem nem lesz semmi gond. Nehogy nekem rosszul legyél!! :roll: :roll:

Nekem megjött. De érdekes, mert a 24. napon vagyok. Nem tudom hova ez a nagy sietség. :roll: :roll:
Fáj a hasam, és mennem kell a fogászatra. :roll: :roll:
Álmos is vagyok, a fejem is fájdogál... :roll: :roll: :roll:
Apácska sincs itthon, és csak holnap jön haza. De már tegnap sem volt itthon.... :cry: :cry: :cry:
Áááááááááááááááááááá ez nem az én napom úgy nézem....
Fogászat után majd jövök.
Vendég
 


Jó reggelt :)

Pendi: Na az szép ha megjött. nekem is most 4nappal korábban jött. Mi van a levegőben akkor?? Na de majd a 2009-év rögtön babásodással kezdődik:)
Gyomrod nem jó még?? Hú nem lehet, hogy valami vírus is ráment nem csak a disznóvágás meg a viz az oka??


Nócika: hasszurka lehet babától is. Én csak remélem, hoyg nem piritől van. Valakinek el kéne kezdeni már ezt a babásodást.

Bridget: Jobban vagy??
Remélem sokat iszol mert az átmossa a szervezeted.

Tegnap egész nap uton voltam. Este még elmentünka Tescoba nagybevásárlásra. 20-ára vettük meg a kajának valót. Ma is sietek mert vennem kelllufikat méga szülinapra. A tescóvban tegnap csak 40-es feliratú lufik voltak. Az meg Szabinak még messze van:):)
Szóval ma megyünk 9-re oviba mert karácsonyi ünnepség lesz és tegnap este hivott az ovonéni, hogy ha Szabina nem lzas menjen már be várják.
Persze Szabina menni akar igy megyünk. Utána lufi vétel. Meg a Tamásnak kinéztem egy farmert igy elmegyek azt megvenni. Hülyén fogok kinézni mert viszek centit és minden adat le van mérve:)
Aztán vennem kell csomagoló papírokat és Apának be is csomizom nehogy lebukjak.
Aztán 3kor megyünka férjemért a melóhelyre mert a kocsi nálam van igy nem kell neki buszozni. 10Éve nem buszozott:(
És ahogy haza érünk már megyünk is a szomszéd kisfiú 1éves szülinapjára.
Szóval Szabinak ma a buliról fog szólni a napja :)nekem meg a rohanásról:(
De este jövök azért :)

Kép
csucsu05
 
 


Kép

Pendi
Nem en voltam az elso mert bar beneztem de nem volt kedvem irni :roll: :oops: Marha gyengenek erzem magam inkabb youtube-on nezegettem magyar dolgokat 8) Te meg mindig nem vgy jol? :shock: Lehet nem artana egy doki velemenyet kikerni meg ha csak egy szimpla gyomor gyogyit is ad :roll: A pirit meg sajnalom de gondolom te se sok jora szamitottal :? Te most akkor nem is szedsz addig closti-t amig apacska nincs rendben? :roll: Csecse az uj vonalzid :wink:


Kitty
Olvastam am a recepted a alattunk levobe :wink: 8) En felek disznohust csinalni mert ahogy irtad felek,hogy kemeny lesz a hus :? :oops: :oops: Pedig jol hangzik ez a gombas husi 8)


Csucsu
Sokat iszom meg gyogyot is veszek be meg vitamint :roll: de jol ledontott a labamrol...szimpla natha a fejemben erzem meg az orom folyik kicsit de szerintem meg a java hatravan :twisted: Agyban vgyok es meg reggel is izzadtam 1000-rel :shock:
Nem egyszeru napotok lesz :shock: A boltba meg tuti nem neznek hulyenek mert en pl vittem magammal apa masik polojat es ugy vasaroltam neki :oops: szal az alapossag jo dolog :wink: Unnepi ruha lesz ma Szabinan?Lufikat en is naon imadom 8) Es meg a szomszed fiu szulinapja is lesz :shock: az ove meg jovoheten :?: :shock: Nem hiaba gyereknek a legjobb lenni :D


Noci
Na azert csak ne olyan hevesen...amig nincs piri addig nyugi :!: Amugy en a gorcseimre a cataflant szedem es marha jo :twisted: reggel bedobok egyet es estig birom csak este kell bevennem a kovetkezot :roll:
Koszi a Zsu-s hireket....egyik nap mi is epp "beszelgettunk" msn-en epp akkor mentunka szulinapi bulira szombaton igy nem tudtam dumcsizni vele :(


Ja es tegnap mar halvany volt az lh tesztem...ugye mivel hetfon mar volt valami aztan megse nem tom honnan szamoljam igy elkezdtem elobb tesztelni nehohgy lemaradjak pe-rol 8)
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Azt tudom, hoyga férjemnek pulcsit pólót úgy kell vennem, hoyg három arasz a háta. :) Bárhova megyek igy vezsem. És néznek a boltban mint a hülyére mit csinálok:)
De a nadrág az már. ott ülepet mérek, hosszt, derekat :)
Szabina szülinapja most lesz szombaton. Már 20-a van:)
Ruha ünnepi lesz most fehér blúz lesz rajta és bordó plüss ruha. :)
Nehogy már ne legyen csini:)

Kép
csucsu05
 
 


Jó reggelt csajok!

Pendi, sajnálom, hogy még mindig nem vagy jól, és pirit is :cry:
Fogászaton mit csinálnak veled? Magánhoz jársz?
Nekem is ma bejelentette a párom, hogy később jön haza, mert van egy projektmunka :? Még jó, hogy ma itthon vagyok :(
Suliba holnap megyek, zh lesz, vizsga meg hétfőn. És akkor idénre kilőve a tanulás, majd csak januárban megyek vizsgázni (de rögtön az első héten :( ).
Jó az új vonalzód :wink:

Csucsu, gondolhattuk volna, hogy a bordó nem maradhat el :lol: Az ünnepségről majd tegyél képet :wink: Sokan lesztek? Vagy csak közeli rokonok?

Bridget, remélem, azért javulgatsz :wink:
Husi nem bonyolult, én is attól a résztől féltem, de éppen csak egy pillanatra kell beletenni a forró olajba, és kivenni. :wink: Én meg azt hittem, hogy ennyi idő alatt nem is sül át, de jól megsült. Páromnak is ízlett :D A lényege, hogy vékony szeletekre vágd fel a húst, és picit kloffold ki.
Vendég
 


Kitty
Hat nem tudom talan majd kiprobalom de egyenlore meg biztatom magam vele :roll: Nem javulok....marha gyorsan jott es ledontott ez a szenya natha :evil:


Csucsu
Az unnepi ruha nem is volt kerdeses :wink: Es jol mondja Kitty fotooot kerunk 8) Veletek ellentetben nekem jo uncsi napom lesz :roll: vgyis volt...itthon ultem egesz nap a popsimon :? gyenge vgyok meg a lakasban menni sem egyszeru :roll: Erezzestek jol magatokat :wink: Szabinanak kicsit feljebb kuldtem egy kepet 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget, azért remélem, hamar túlesel a betegségen. :wink:

Én is elég nyomi vagyok ma, igazából semmihez nincs kedvem, se tanulni, se netezni, semmit. Eleve tök fáradt vagyok, pedig végigaludtam az éjjelt, meg korán se keltem (negyed nyolckor), meg tegnap se csináltam semmi fárasztót. Mégis majd' elalszok. :?
Vendég
 


Bridget: Igen láttuk a képet csak elfelejtettem reagálni rá:) Köszönjük szépen:)
Javulgass akkor ha ennyire gyenge vagy. Pihenj aludj, és igyál sokat.
Remélem azért hamarosan erőre kapsz. A páros izzadás jót tesz:)



Kitty: Szabina össze ruhája sznte rószaszin. tehát ott a bordó és piros szeretettem nem jön elő:)
A mai ruhája bordó de mire megyünk a kis szülinapra addigra ruha csere van. Mert az oviban leette sütivel. Most értünk haza hát a gyerek úgy néz ki mint egy kis malac.
A szülinapján pedig kék ruhában lesz :)
De képet csinálok sokat és felteszem.

Kép
csucsu05
 
 


Ilyen kicsiknél a torta arra való, hogy szétkenjék magukon és az egész házban :lol:
Szerintem ha nekem lesz lányom, neki is csak rózsaszín ruhái lesznek :lol:
Képeket várjuk :wink:
Vendég
 


Na megjöttem a fogászatról, és be is vásároltam.
Nagyon ki vagyok merülve. Már vagy egy hete nem aludtam ki magam.
Lehet, hogy lefekszem.
Tegnap voltam dokinál, mondtam neki, hogy fájnak a melleim. Nem tapasztalt semmi különöset. Azt mondta, hogy ha nem múlik, pár hét múlva sem, akkor csinálunk egy uh-ot. De már nem fáj annyira. Nem tudom mi volt vele.


Csucsu
Meggyógyultál már??
Na akkor valami tényleg van a levegőben, ha neked is korábban jött. nekem is volt hátra pár napom.
A gyomrom is csak azért szórakozott, mert szeritnem benyeltem a vizet, majd a instabil gyomromra ráettem a disznótorost. Mostmár az is jól van. :)
Kislányodnak akkor lesz meglepi. :) De jó lesz neki. :) És mit fog kapni? Kérünk majd fotókat! :)
Nincs is annál jobb, mint összekenni a ruhát. Gyerekkorunkban mi sem voltunk jobbak. :) Nekik most "ez a dolguk". :)
Jó, hogy végre a párodnak is meg tudod venni az ajándékot. :) Azon meg ne aggódj, hogy centivel mégy. :) Hidd el, a többség így csinálja. Van egy ismerősöm, akinek van boltja, ott is kérték a centit. :)


Drága Kis Bridget!
Még mindig nem gyógyultál meg??? Hát azok a fránya bacik igazán lemondhatnának!!!
Kép
Én már jól vagyok. :) Köszönöm, hogy aggódtál/aggódtatok. :)
Piri ügyben tényleg nem számítottam másra. Addig meg tuti nem szedek semmit, amíg Szegedre nem megyünk. Januárban, max februárban pedig indulás. :)
tegnap beszéltem a dokival, és mondtam neki, hogy mi a helyzet apácskánál. Mondta ő is, hogy akkor nincs értelme húzni az időt.
Köszi a vonalzó dícséretet. :)

Kitty
Köszi, de már jól vagyok. :)
Fogászatra pedig ki a céghez járok. Ott van a cégnek rendelője. Épp csak egy fogamon talált a múlt heti szűrésen egy felszíni kis elszineződést. Aztán mikor el kezdte fúrni, kiderült, hogy a két fog közötti részen is fúrni kell. De megcsinálta, szép lett. Most már csak pótolni kellene a hiányaimat (2 fogat), csak nagyon sokba kerül.
Akkor ma szalmaözvegy vagy Te is? Az nem jó. :( ezek a pasik olyan gyorsan le tudnak lépni. :)
Látom, te sem vagy ma toppon. Mindenkit ledönt ez a szongyoli idő?
Hát jó sokat kell így suli előtt tanulnod. :( De vége lesz egyszer.
Köszi a vonalzó dícséretet. :)
Megnéztem a recepteket. Köszönjük, hogy felraktad. :) Nagyon jól hangzanak, majd kipróbálom őket, és elmondom hogy sikerült. :)
Vendég
 


Szia Pendi!

De jó, hogy minden rendben a fogaiddal!
Nem csodálom, hogy fáradt vagy. Én még mindig nyomi vagyok, előbb hívtam páromat, az ígérte egy óra múlva hazaér. Hát remélem.
Itt olyan sötét van, hogy azt hittem, már van legalább 4 óra, de az még elég soká lesz :?
Közben meg összeszedtem a ruhákat a szárítóról meg mostam egy adagot. Legalább csináltam valamit... :roll:
Vendég
 


Csajok ma nem vgyok toppon bocsi :oops:

Csucsu
En meg a mai napig van,hogy a ruhamba torlom a kezem :oops: :lol: :oops: :lol: :oops: :oops: :oops: Azt hittem nem lattad a kepet azert kerdeztem :wink: Parosan izzadni..hat sajna ahoz sincs kedvem pedig holnaptol belekell huznunk mert lehet jon pe 8) es 2naponta egyutt kell lennunk :roll:

Pendi
Na akkor te is megusztad a fogdokit...a potlas meg nem jo nekem is kene csak mar nem volt nyaron a sok baj utan idegzetem :roll: :oops: Azert nem gyogyultam meg meg mert csak tegnap kezdodott :oops: de szedem a gyogyot iszom a teat es ettem meleg husilevest is 8) :wink:

Kitty
Szerintem a tanulas kimeritett :roll: De az is lehet a levegoben van valami mert mindenki vgy beteg vgy nyomott :roll: :? Szal pihengess mert te is meg a vegen lebetegszel :!: Apacska hol van? :shock: Hogyhogy egyedul vgy?Valamirol lemaradtam? :? :roll: :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szijjasztok csajok!

Piri még sehol! Se hasi se jel! Kellenek a szurkos drukkok csajok! Nagyon izgulok! Szerintetek mikor érdemes tesztelni?? Van tesztem, de félek! A cicim és a hónaaljam fáj azaz feszül! Tittára nyugtalan vagyok! Totál frontál! Tegnap is meg ma is olyan rózsaszines folyásom van! sem barna sem más hanem olyan szép rózsaszin mint mikor a vér kifakult! :roll: Szal nem merek még teszetelni, de van egy sanda gyanum, hogy én inditom be ezt a topikot első bébisként! Apának mondtam és csak mosolygott! Azt mondta, hogy tuti most kiabáltam el magam! Meg amugy tegnap kellett volna megjönnie! Olyan kis fáradt vagyok! Semmi lendület! Mit csináljak???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? :roll: :shock: :o

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika, drukk!!!!
De ha tegnap kellett volna megjönnie, akkor szerintem várj egy hetet (ha kibírod addig :lol: ), és ha addig sem jön meg, tesztelj 8) Mert a korai terhességet még a legjobb teszt sem tudja kimutatni, így nehogy csalódás érjen :wink: Szóval karikor teszt, és este beteheted a fa alá :D
Vendég
 


Jaj, Bridget, neked nem is írtam, mert túl izgatott lettem Nócika írásán, bocsi :oops:

Szóval ma a páromnak tovább kellett benn maradnia, ami valszeg jövőre már állandóan így lesz :? Cserébe nem rúgják ki :wink:
Nekem meg alapból ugye ma ilyen nyomi kedvem volt, és még ez is... :? De szerencsére csak egy órával jött később, mint szokott :wink:

Jobbulást, pihend ki magad!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Ugy látom itt már mindenki kidölt!

Kitty! Hidd el én probálkozom elég erőteljesen azért, hogy a tesztelést legalább vasárnapig kihuzzam! Szal remélem nem esek bünbe! Pedig rettentöen forr a vérem! Nem is tudom, hogy apácska mit fog szolni, hogy ha végre megmutizhatom neki a zebrás tesztemet! Szerintem mivel már sokszor lezajlott ez bennem lehet összebujunk és sírunk eggyet örömünkben! Nem tudom! De már nagyon várom a vasárnapot!

Csajok merre vagytok?? Ti kis csavargok! itt halálra izgulom magam Ti meg seholsem vagytok! Egyedül Kitty reagált az írásomra! Jó Brid TE neked okés mert ahogy olvasom betegvagy meg kezdödik a péd! Szal Te rendben vagy! De hol vannak a többiek?? Pendi?? Csucsu?? Kata!! Melaszka???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Jó reggelt hétalvók! :lol:

Igen, azért keltem ma korán, mert megyek zh-ra :?

Nócika, nyugi! Addig tereld el a figyelmed vmivel, vasárnap már mindjárt itt van :wink:
A meghitt pillanatokat meg nem lehet előre eltervezni, azok úgy jönnek maguktól :wink: És azok a legszebbek :D

Nekem nincs szerencsére semmi bajom, a tegnapi nyűglődésem a kimerülésnek és a nyomi időnek tudom be. Ma (eddig) még semmi problémám... :wink:

Csajok, tényleg mindenki kidőlt? Vagy csak karácsony előtti hangulat van?
Vendég
 


Halihooooo 8)
Kép

Noci
En mar az igazak almat aludtam mikor te irtal :oops: Apara meg nem volt fel majd matol kene csak nem tom,hogy lesz mert olyan gyenge vgyok,mint egy marek kaki...ma bocsanat :oops: es este elfelejtettem lh-t csinalni :x na de majd ma :wink: es ma mar ossze kell bujnunk nincs mese :twisted: 8)

Szal teszt ugyileg...vegulis ha kesett akkor siman elso pipibol lehet tesztelni...lehet,hogy mar kimutatja :wink: Ha meg nega meg mindig lehet plussz csak tenyleg varni kell 1hetet mig kesik....bar szerintem 3-4nap keses mar nem semmi ha allandoan ugyanolyan hosszu a ciklusod 8) Mivel nincs vonalzid igy nem tom kovetni :twisted: Ugyhohu szerintem nyugodtam tesztelj es inditsd meg mostmar azt a nyavajas babaesot :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kitty
Nagy olelest kuldok neked en mar tudom milyen az mikor apacska keson jon :( nekem minden nap este 10-11-12 vgy hajnalban jon es ez mar korannak szamit :roll: regen hajnal 23-4nel elobb nem ert haza :twisted: egyedul penteken jon haza 8korul na akkor tudunk egyutt vacsizni amugy minden nap egyedul vacsizom es o csak utana jon :roll:

Kép

Csajok
Patinak jott a tesoja 2hetre latogatoba es anyum kuldott nekem kis csomit amit tegnap at is hoztak nekem 8) Szal taliztam Pati tesojaval es el sem hiszem,hogy 3magyar csaj dumalt a lakasunkban :P Marha jo erzes volt :!: :!: :!: :!: Anyum csempeszett a csomimba egy kis anggyalkat is :) es 3mikulas csokit :shock: en apa es a szobatarsnak :wink: Hat nem ari?Ugy orultem neki :P :P :P :P Dumcsiztunk 1orat aztan jott apa ok meg beszeltek vgy 5percet apaval is aztan mentek 8) Kiprobaltam apa mikulasa hozott mamuszt ami naon meleg de naon kenyelmes :wink: Es a termo poharat is felavattam amit nem fogtok elhinni de ez tneyleg tartja a meleget :shock: hajnal 1korul mentunk aludni aztan csinaltam teat mondom megnezem reggel meg meleg lesz-e...meg hogy meleg?Forro volt meg reggel 9kor is :shock: :shock: es most keltem du-tan 1utan es most is meleg :shock: :shock: :shock: :shock: Ngyon kasa!!!!Hat ennyi es anyuvbal is skype-oltam meg kameraztunk es ngyon jo volt mert most kicsit honvagyam van :roll:

Apa kerdezte mit vegyen nekem karira :roll: minden nap rakerdez de mondom neki,hogy semmit meg hogy ne koltse a penzt :roll: de multkor kerdeztem irjak-e a mikinek,hogy mit kerek ajiba...aszonta ha akarok...aztan ugye most azt mondom semmit :arrow: erre o,hogy en mondtam hogy van mit kerni :arrow: mondom neki van 2dolog is de azt nem szokas kerni :wink: (az egyik a baba a masik az jegygyuru :wink: 8) :lol: )Ugyhogy mondtam neki semmit nem kerek :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia Kitty 8)
En epp komponaltam a szoveget mikor te irtal :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó reggelt:)

Bridget: Ki is mondtad a párodnak a két dolgot?? Mert ha nem akkro ők bizony nem tudják.Tudod milyenek a pasik....:)
Ha viszont kimondtad akkor milyen lett az arca?? Nagyon ügyi vagy amúgy mert ez nem erőszakos kérés ám igy. Hisz te megmondtad mit szeretnél. Ő kérdezte:)
Na kiváncsi vagyok nagyon.
Anyukád meg nagyon figyelmes és elhiszem ha honvágyad van. A kis angyalka meg szerencsét fog hozni hidd el.

Kitty: Inkább dolgozzon a párod mint csajozzon:) Na meg érted is melózik. Majd ha lesz babátok többet lesz otthon. Addig viszont megteremti ami kell nektek:) Persze rossz várni tudom de inkább ilyne legyen egy pasi mint a kocsmában üljön, vagy csajozzon vagy a haverokkal legyen.
nem is tudom, hoyg tudnak nők úgy élni, hoyg a férjük mondjuk iszik minidg kocsmban van stb...

Pendi: Képzeld ma lesz a temetés a rokonunknak. szép mi. Meg volt a boncolás tegnap mondták jött az értesitő, hogy lehet temetni. 1nap alatt meg is szervezték. Csak mi nem tudunk menni hisz a férjemnek előre szólni kellet volna. Nem ovodában dolgozik:)
Igy rendeltem koszorút az egyik lánnyal és küldöm neki ma a pénzt postán.
Kiváncsi vagyok mi lesz a rendőrségi vizsgálat eredménye.

Csajok: neketek nem is írtam illetve Pendivel csak beszéltünk skypon akkor mondtam. Szóval van egy vidéki rokonunk. Apukám unokatesója volt. Éjjel be akartak törni hozzá ő valószinű észre vehette és agyon verték. Behúzták egy kuszó fa alá és a kertben hagyták. De nem volt ideje sem megfagyni merta verésbe meghalt. Szörnyű.. De remélem meglesz és Tamásékhoz kerül. nagyon várják már őt Tökölön....... nem lesz felhőtlen élete az biztos.
Mindez 4napja történt.

Tegnapi szülinap: Minden gyerek beteg lett igy csak mi voltunk....
Mondjuk az egyik csak azt mondta a kocsijuk szerelőnél van. Mondtam ha kell értük megyek de nem volt az sem jó.
Na mi elmentünk amgy tök szupi volt. Apukák beszélgettek mi Anyukák is ketten a két gyerek meg játszott.
Után a buli után gyorsan elszaladtam a spárba. Erre ki jöns zembe velem kocsival?? Akinek a kocsja szerelőnél volt. :) Az emberek olyan bunkók. Ajándékot venni nem akarnak ilyenkor lemondják a bulit.
Pedig a meghivóra rá volt irva ajit ne vigyünk. Mi egy fürdőjátékot vettünk a nagy 1éves legénynek.
A másik lány állitólag beteg lett. De őt is láttuk babakocsistul sétálni. A többit nem ismerem. De 5család jött volna. Abból mi elmentünk a másik kettő kiderült füllent és mi lehet a másik kettővel??
Na mindegy az emberek ilyenek. :(

Mia szabinának a szülinapi partyt nem szombaton amikor született hanem vasárnap tartjuk. A ker szülők este 8ig dolgoznak nem tudták szabaddá tenni a szombatot igy vasárnap tartjuk délután.
Arról igérem teszek képet fel.
Addig meg ezt rakom fel:)
Kép

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu
Nem mondtam ki :shock: Miert kikellett volna? :roll: :oops: En mondtam neki ez olyan dolog amit nem ker csak ugy az ember...es szerintem tudja mirol van szo :roll: Bar most,hogy igy mondod :? a ferfiak mashogy gondolkodnak lehet megis csak irnom kene levelet a mikulasnak :shock: :!: :?: :?

A rokodotokat meg naon sajnalom :( emlexem a keresztpapam hasonloan jart....bar ott elore megfontolt,csoportosan elokovetett nyeresegvagybol,kulonos kegyetlenseggel....ugyhogy az elsorendu jol megkapta a 30evet :evil: De gondolhatod mit muveltek vele :cry: itt nem reszleteznem :roll: Szal ha nalatok is elkapjak az illetot kivanok nekik sok sok evet legalabb 30at :twisted: Tokol az nem a fiatalkoruak bortone? :roll:

Party hat szep mondhatom :twisted: hogy egyes emberek ennyire nem kepesek...de lehet a kisfiu anyukajanak kene ezekutan megvalogatni kikkel is baratkozik es hiv meg :twisted: Bunko egy nepseg... :roll: Az a lenyeg ti ott voltatok :wink:

A fotot ezt mar iwiw-en lattam de azert koszi naon edi lattam a tobbit is :wink: ...a uvegfestes hol van? :roll: :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: az üvegfestést is pótolom.
Tököl már régóta nem fiatalkorúak börtöne. Alig van fiatal mert sok a felnőtt bünőző és nem tudják hova tenni.
De tény, hoyg gyilkosok csak akkor vannak ha viszik őket a börtönkórházba.
Vagy hozák pestre biróságra őket.
Mert az egyetlen börtön kórház ahol műtenek is meg minden vizsgálat folyik az Tökölön van a börtönnel egy helyen.

Irj akkor a mikulásnak. Szerintem. Mert tapasztalatból írom a pasik nem jönnek rá mit szeretnénk. Csak ha egyértelműen tudják. Persze lehet , hogy a párod sejti mire gondolsz.
Milyen arcot vágott mikor mondtad?, abból talán kiderül, hogy tudja e??

Kép
csucsu05
 
 


Nem tom mert aqz agyban beszelgettunk elalvas elott :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


és a hangjából sem derült semmi ki?? nem mosolygott vagy valami??

Kép
csucsu05
 
 


Hat a hangjabol itelve tudja :lol: es meg szinte huz,hogy de mgeis mit? :roll: Aztan nem tom...de ezek olyan dolgok ha akar ugyis ad vgy is lesz majd tortenes...kerni ilyet haat nem tom...eleg furan hangzik...en kapni szeretnek nekm kerve :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Igen igazad van. Legyne az Ő döntése. De ha te a hangjából érzed hogy tudja akkor nem lesz baj. Van eg ybarátnőm aki nagyon akarta hogy a párja elvegye.Akkor már 7éve voltak együtt. És akárhányszor szóba hozta a csaj a fiú mindig morgott mellé hogy tudom mit akarsz és az arcára volt írva mit gondol. nem is lett esküvőjük sőt szét is mentek. De ha a párod még húz is téged akkor hidd el meg fogja kérni a kezed. Ki tudja lehet most karácsonykor már ara leszel. :) Kivánom, hogy igy legyen:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

11 óta nem is volt hsz??? Mi jót csináltatok délután? 8)

Bridget, sajnos mire írtál, én már nem voltam a gépnél :(

Igazatok van csajok, hogy párom inkább dolgozzon mint csajozzon, vagy igyon. Így is épp elég nekem a dohányzását elviselni :? De arról az istenért nem tudom leszoktatni - sajnos. De hát valamilyen szenvedélye mindenkinek van...

Bridget, ne türelmetlenkedj! Lehet apa Thaiföldön kéri meg a kezed! :wink: Ha nem mondott tuti nemet, és nem szabadkozott, akkor biztos ő is akarja a frigyet :wink:
Vendég
 


Na jo reggelt 8)
Kép

En tegnap egesz nap nyomtam az agyat mint mar kedd ota :roll: :? 7kor atjott Pati...ott volt majdnem 1orat...aztan elment vacsizni a ferjevel...utana meg apa jott meg 9kor 8) en meg mar az esti gyogyot bevettem 8utan mert ugy elalmosit mindig es ha kesobb veszem be du. 1-2nel elobb nem tok kikovajogni az agybol :twisted: Szal bevettem ma jo koran...olyan koran,hogy 10orakor mar almi is voltam de ngyon es meg apa nekiallt jatszani a neten en meg ugye tudtam ossze kell bujnunk :roll: Mar alig birtam...szinte felkomaban a gyogyotol voltunk egyutt...de megtortent :twisted: Es akkor mostantol 2naponta mert most vgy a 9. vgy a 11.napomon v gyok nem tom pontosan :roll: :? Ma meg 10kor mar fent voltam 8) ha persze leszamitjuk azt,hogy fent voltam hajnal 2utan is meg hajnal 5-6korul is ugyanis legalabb 4szer izzadtam le az ejszaka :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: torolkozo csere alattam,haloing csere...es paplan forditas :shock: :oops: Katasztrofa komolyan mondom...tegnap elott lett uj agynemu felteve erre tegnap moshattam ki megint ma meg megint :evil: Szal ma megyek feladok anyunak penzt,meg megyek befizetem a biztositasom...mielott meg kifizettetik velem a 100%-ot mert nem volt biztositasom :roll:

Kitty
Mikor Pati jott 7korul...akkor otthon meg csak de.11 volt es en utana mar nem tudtam jonni. :oops: Apanak nem mondtam meg mit kerek igy nem tudott ra nemet mondani :lol:

Csucsu
Na latod...valahogy nekem se fulne hozza a fogam a dologhoz...ez egy masik almom...a leanykeres...de mostmar nem is beszelek rola ha lesz lesz ha nem lesz jovore indul a tervem :twisted: 8) 8) :lol:

Noooooociiiiiii
Na mi van ma teszteltel?!?!!?!?!?!?!??!!??!?!?!?! :shock:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Remélem jobban vagy ma.

Nócika: Na mi újság??

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Bridget, az jó, ha már leizzadtál. Az a gyógyulás jele a náthánál. Úgyis annak a megoldása, hogy jól ki kell izzadni 8)
Remélem, ma már sokkal jobban vagy!
Drukk, hogy az együttlétek meghozzák gyümölcsüket v gyümölcseiket? :lol:

A titkos tervre meg már nagyon kivi vagyok, de várnom kell jövő évig (nem baj, már nem sok van hátra ebből az évből :lol: ).

Nócika????

Pendi???
Vendég
 


Csucsu
Koszi jobban voltam ma elis mentem intezni a dolgaim....erre a penzfeladasnal cirka 43ember volt elottem :shock: masfel ora minimum.....na en azt azert nem varom meg annyira jol nem voltam :roll: Aztan mentem elintezni a biztositasom na hat az se volt egyszeru ott ultem 2es fel orat :shock: vgy nem is tom de a lenyeg a bankban ott voltam 1:30kor szal max 2re mar a biztositonal voltam...es 5:30utan vegeztem :x irany haza hasam korog...furcsiztem hajat mostam most meg eszem :twisted: Ti hogy vgytok? :roll:


Kitty
Nekem az izzadas hormonilag van :x minden mensim elott es minden pe elott van :!: :x Ugyhogy az,hogy beteg vgyok meg csak ratesz vgyis nem is tudom,hogy most segit-e vgy csak a pe miatt izzadok :twisted: A titkos terv sikerulni fog...sikerulnie kell mert ha nem akkor nem is akarok ra gondolni mi lesz :roll: :? A gyumolcs meg remelem megfogan azert :lol: :wink: Most neztem a levest is amit feltettel...tyuuu egybol megkivantam :shock: :? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia Bridget!

Nem semmi napod volt :shock: Az ilyen hosszú sorokat nekem sincs kedvem kivárni... :?
Csak optimistán! Most nem szabad semmi rosszra gondolnod. Minden úgy lesz, ahogy szeretnéd :wink:
Leveshez lesz még rizs és rántott sajt. Most pucoltam ki az olajsütőt - hát ez sem a kedvenc elfoglaltságom... :x
Vendég
 


Kitty: Igazad van én is utálom az olajsütőt pucolni. Tavaly karikor használtam utoljára mert én is utálom pucolni. Hiába kivehető tartályosunk van. Előtte nem ilyen volt. De takaritani ugyanannyit kell.
Rántott sajtot imádom:)
Nagyon fini kaja.

Brdiget: azt hittem nálatok nincsenek sorban állások. Valahoyg azt hittem ott minden olyan pörögös és gyors. Azt hittem csak Mországunk ilyen lassú.
Nem irigyellek hisz én is utálok várni.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu, a miénk is kivehető tartályos, de így is gusztustalan munka :x Nem hogyha még az egész sütővel kéne szórakozni... :?

Te mit főzöl? Vagy már készülsz a hétvégi hepajra? :wink:

A köv. hsz már laptető, így nem is írok addig :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?