Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mezsó, nagyon jó hallani rólatok! A neg. leletekhez gratulálok, drukkolok hogy neg. is maradjon!

Karácsony, mi szenteste magunkban leszünk, mint mindig, nekünk ez kell:)

Lituka, photoshoppal csináltam!!

Megyek, mert üvöltenek :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Most megint kutyafuttában, mert hajat kéne mosnom, este megyek tecsózni egy barátunkkal. Már előre pánikolok, mennyien lesznek...

Mezsó!
Ezek jó hirek Blankáról! :) A súlya pedig... :) szééép... :) meg a bébid is, nagyon édes kiscsajszi! :)

Klarka!
Ati veszettül jó fejeket vág! Annyira édes! Kis huncut. :)
Kiváncsi leszek, a harmadik babus fiú lesz vagy lány... :wink:
Titokban megmentalizáltalak távban egy csajszira :D ha ez a két pasikezdeményed ilyen helyespofi, milyen szép kislányt hoznátok össze??? Hm? :wink:
Remélem, a betegség hamar túlmegy rajtatok. Jobbulást Atinak.

Nálunk 24-én nagymamámnál gyűlünk anyumékkal, majd este hozzánk jövünk haza (anyáékkal) és itt lesz szük körben ajándékbontás a kölköknek.... anyuékkal csak nagyon jelképes ajándékozást tartunk, hiszen nem is erről szól(na) ez az ünnep.
25-én jönnek anyósomék hozzánk, na ez amit ki szeretnék hagyni... meg az ajándékozást is, de arról már lekéstem, igy ma még tipródás a tecsóban, mi a frászt vegyek nekik (mindenük van).
A kajától meg ugye hajam égnek áll, apósom megjegyezte, hogy bemenjenek-e a kinaiba idefelé vagy biztosan nem rontom el a menüt??? :evil: .... jó a hozzá(m)állása nagyon... viccnek szánta de valahogy nem volt vicces egyáltalán.
26-án gyerekek mennek a vidéki dédikhez anyuékkal, majd délután haza, utána jön sórognőm Evelinnel meg a fiúk apja. Ez már laza nap lesz.

Csak lenne már szilveszter.... dejó lenne... hatalmas házibulit csapunk, az összes kölök nagymamázik... végre egy kis igazi kikapcsolódás... marha nagy bulival, sok emberrel... :D

Atissal elkezdtük a pszichológust, eddig egyszer volt, de már csak januárban megy legközelebb... talán lesz értelme... :roll:

Mukinak kijött az 5.foga.... a legújabb, hogy sziszeg meg brümmög és vékony hangon "énekel", leginkább az apjának.... és végre mászunk!!! bár még néha hason landol mert elég sietős a dolga és kapkodja a lábait de a keze már nem tudja követni... :lol:
Csettinget a nyelvével és hümmög közben, nem tudom, hogy csinálja, nekem nem megy.... :)

Lillus!
Jó lesz az a karám! :wink: én is néztem, de a kereteink most nem engedik meg. De Muki a kiságyban is jól elvan, egyenlőre járókát sem veszünk, ki szoktam tenni plédre mászni ha ki akar jönni, ha mellette tudok lenni. De egy ilyen karámra beneveznék simán!!!!! Szupi! :wink:

Emi!
Jujj, ez a girlandos sztori nem volt jó! :? Hát énis frászt kaptam volna tőle azt hiszem! Bár lehet, hogy simán belenyúlok a szájába, hogy megnézzem, mi van ott... fiúk is ettek meg egy-két dolgot, de mindig kiszedtem. Barnus lufidarabot úgy 10 hónaposan... kishiján fuldokolt... de szerencse, hogy kijött annyira, hogy elérjem az ujjammal...
Vigyázz Lilire a karácsonyfánál majd, nehogy valamit megkóstoljon.
De ilyen előfordul bárkinél... :wink: nem lehet minden pillanatban a szemünk a gyerkőcön.

Megyek is, sok voltam....
Vendég
 


Gabo: Tényleg, lehet, hogy egyszerre fognak mindent csinálni, érdekes lenne!

Pumpóka: Próbálj lazán venni mindent, én is úgy vagyok már vele, miután megint fut a ház, szanaszét minden. De azért ne tedd magad tönkre idegileg, úgysem lehet mindenkinek megfelelni (pláne, ha após eleve úgy áll hozzá, a kínai sztori elég durva, sztem sem vicces)! Elhiszem, hogy várod a szilvesztert, kell egy kis kikapcsolódás, pláne 3 gyerek mellett!

Emi: Fulladásos sztorira én sem reagáltam, pedig mondtam még apának is, hogy milyen szerencse, hogy végül jól sült el a dolog, és kiöklendezte a csillagot és nem lett semmi baja Lilinek!

Mezsó: Drukkolok, hogy a tenyésztés is negatív legyen!

Klarka: Én csak a szűk családdal szeretném tölteni a karácsonyt, aztán 25-26-án megyünk a szülőkhöz. Még apával egyeztetnem kell, de nem lesz más választása…

Zsuzsó: Hogy vagytok?

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 

 
 

Én is megyek, elég sokat írtam, asszem a legtöbbet ma. Sajnos!!!
Hol vagytok, lányok?

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Pumpó,
én is nyúlkáltam a szájában, még bele is világítottunk, de hiába. Nem láttunk és éreztünk semmit.
Hát nem kicsit parázok a karácsonytól. Az tuti, hogy idén nem fog februárig állni a fánk, lehet, hogy még a vízkeresztet sem várjuk meg, hamarabb lebontjuk... Van egy 70 centi magas komódunk, arra fogjuk rátenni a fát, talán akkor nem akarja majd Lili azt is megkóstolni.
Gratula az 5. foghoz

Kép
emi29
 
 


Bolygó,
jajj nem azért írtam, de tényleg marha nagy szerencsénk volt. Jó, hogy a doki is hamar kiért, mert addig nagyon-nagyon paráztam. Szegény lánykámat még fejre is fordítottuk :( :( Az a baj, hogy nem tanult belőle, és továbbra is mindenhol szájba vehető szöszöket keres, de mostmár ezerszer jobban figyelek rá és a játékaira is.

Kép
emi29
 
 


van egy ismim(nem személyes) és neki van egy "képessége".álltalában az esetek 90%ában eltalálja a baba nemét.votl,hogy már orvosok is őt kérdezték meg :)de csak a 2.tól.első babánál nem tudja.
na szóval ha esetleg a kismamikat érdekli akkor meg tudom kérdezni.annyi az egész,hogy a meglévő gyerekek adatait küldjétek el nekem privibe.abból megtudja mondani.nálunk és több embernél akiket ismerek(nem személyesen) bevált.

Kiscica
te mikor jössz erre.olvastam valamit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


ma Levit lemértem mert minden gatyója rövid.3hét alatt 3-4cm-et nőt.100-101cm magas lett :shock: :shock: :shock: 3 hete volt 97 :shock:

Kép Kép Képés a kicsi :)
Vendég
 


Sziasztok!Mi is itt vagyunk de eddig nem volt lelkierőm írni!
Történt egy szörnyű tragédia a baráti körünkbe és az nagyon meg viselt lelkileg!
:cry:
Rólunk annyit hogy kint van a másodok fogunk is már kezdünk egyedül ülni!Nyügösködünk hisztizünk ha nem látjuk anyát!

Emi:Hát nem semmi a leányod még jó hogy komolyabb baj nem történt!Én nem tudom mit csináltam volna ilyen helyzetben!!!!!!!


Na azt hiszem ennyi voltam mert a drága hív!

Mindenkinek Boldog karácsonyi ünnepeket kívánunk!
Kata és családja
Vendég
 


Zsuzsófi: idén is a férjed intézi a menüt?

Pumpóka: köszi, mi is lányra várunk, mert Andris most nagyon durva, mindent szétszed utánam, iszonyú rossz, rettenetes vele a készülődés.....minden este megállapítom, hogy ma sem haladtam semmivel, annyi történt, hogy mindenki evett, senki se halt éhen és senkinek sem kakis a pelusa...:(

Lekri: nagyon durván hasonlítanak a gyerekek, a kicsire azt hittem, hogy a nagy!!

Atti ma végre megette a főzelékemet, eddig ez még sosem sikerült, mindig csak tejpép, meg gyümölcs. Ez most krumpli volt meg cukkini.

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Rékahercegnő: sajnálom a rosszhírt.

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


bolygó: mi az hogy sajnos a legtöbbet írtad ma??Írjál csak!!Legalább lelkes fórumozó vagy!! :wink:

emi: most állt csak össze a kép,nem semmi lehetett ez a fulladásos sztori! :(

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!

Gabo, állítólag nem törvényszerű, hogy kúszás-mászás, mint mozgásforma minden babánál megjelenik, sokan kihagyják és mindjárt ülnek-állnak-mennek! Azt mondják, hogy később diszlexiát/diszgráfiát/diszkalkuliát okozhat, ha nem kúszik/mászik a baba- de bizonyítani 100 %-ra nem tudják az összefüggést.

Emi, köszi szépen, már jobban van Bálint, az étvágya is kezd visszatérni.

Mezsó, nagyon helyes lánykád van! Vicces lehetett a jelenet az üzletben a játéktelefonnal!

Réka, örülök, hogy írtál és én is sajnálom nagyon a rossz hírt :cry:

Pumpóka, kitartás, akkor nem fogtok unatkozni az ünnepek alatt, a bulin pedig főleg nem! Gratula az 5. foghoz!

b]Bolygó, [/b]lehet, hogy sokat írtál, de nem eleget!!:wink: (különben nem írtál sokat, egyáltalán!)

Klarka, mi 24-én egyedül 3-ban ünneplünk, 25-én jön anyukám, nagymamám, anyósom, nővérem a 3 gyermekével, 26-án pedig apukámnál, és esetleg a másik nagyszülőkkel karácsonyozunk. Ja, szorítok a kislányért!

Benettke, Medina, Gumimaci, Csöppke, /hol/hogy vagytok?

Mango, Marjan, Zorróné, Kiscica és a többiek, a másik topicba írtok? (hiányoztok)

és akik nem túl rég írtak, pl. mannogab, geni, szösszenet Ti is még gyertek, ha tudtok!

Kép
tim27
 
 


tim27: van másik topik ahová a többiek elpártoltak?

Kép

Kép
mezsó
 
 


Lekri,
annyira egyformák a gyerekeid. Tényleg, mint két tojás :)

Rékahercegnő
Köszi neked is és gratula a második foghoz!
Sajnálom a történteket!
Azért gyere még karácsony előtt!!

Klarka,
örülök, hogy Ati elfogadta a főztödet.
Szorítok, hogy lányka legyen.

Tim,
örülök, hogy jobban vagytok

Mezsó,
hát igen.. Volt egy kis (nagy) vita ebből. Néhányan már egyáltalán nem írnak (se ide, se oda), néhányan meg csak oda írnak.
Azért remélem, hogy az ünnepek után a többség vissza fog térni.

Kép
emi29
 
 


Lekri!
Áááállati a hasonlóság a pasiknál! :) Én is azt hittem, hogy Kristóf Levi.... :lol:

Enyémkölkök is veszettül nőnek... pár hónap alatt centiket. Ami a szép, hogy pontosan 10 centi a különbség köztük, ezt tartják már egy éve, nőnek, de centire pontosan ugyanannyit.... Kilóra 5 kg van köztük, ez is nagyjából marad (1-1kg ingadozik ugye néha mint nekünk is). A lábuk pedig most már lassan 2.éve, hogy 2 szám a különbség... :shock: Érdekes, először fel sem tünt, de mikor mindig ugyanigy mértem őket, már furi volt, most már konkrétan figyelem... :lol:

Megvolt a tecsójárat.... baromi kevesen voltak, meglepően kevesen, épp mondta is az ismi, hogy bakker itt valami gáz lesz, nagyon kevesen vannak.... :lol: biztosan üresek a polcok vagy valami.... de szinte mindent kaptam, amit felirtam... úgyhogy egészen jól sült el a tecsózás....

Na már megint telefon, baccus.... ilyen nincsen... kezdődik....
:evil:
Vendég
 


pumpóka: már megint nagyon feszült vagy...tessék lazábban kezdeni a napot!!Ha már korán reggel a csörgő telefon felidegesít mi lesz veled estig??Lazaság!! :wink: Örülök,hogy sikeres volt a bevásárlókörút. :)

emi:
elmeséled nekem mi volt az a vita??Légyszi!!!Mert hallottam hogy valami nem oké a régi csapattal mikor még nem tudtam rendszeresen jönni...nem nevesítem ki kottyintotta el nekem ezt,és már akkor nagyon szomorú voltam,hogy basszus még eztán tudok "visszatérni"hozzátok,és akkor már csomóan nincsenek is itt?Szóval kíváncsi volnék mi volt ez az oszlatás,hogy valaki inkább már máshová ír!!Szomjazom az infóra! 8) :lol:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Csak bejelentkezem, sok érdekes velünk most nem történt.

Mezsó, remélem a tenyésztés eredményének is lehet örülni! Blanka nagyon kis cukorfalat.

Bocsánat, hogy név szerint most másra nem reagálok.

Szenteste mi is háromasban leszünk, sikerült ezt a vágyunkat gond nélkül beadni mindenkinek. Aztán a másik két nap már fárasztóbb lesz.
A Karácsonyfát még mindig nem tudom hova és mire tesszük. Mert igaz, hogy Emma még nem mászik, de azért a lepotyogó tűlevelekből lesz mindenfelé. Meg aztán ki tudja? Már nagyon ügyesen áll négykézlábon, és őrült tempóban hintázik.

Úgy néz ki a kúszást ő kihagyja, de a mászás biztos menni fog. Tényleg nem jó, ha kihagyják!

Megérkezett az ajándék, amit neten rendeltem. Kicsit kalandos volt, mert:
1. nem volt már az a fajta játék, amit rendeltem, másikat kellett választani.
2. megírtam, hogy szerda kivételével bármelyik nap jó, de csak délelőtt.
3. erre szerda délután hozták...
De legalább megvan.

KépKép
KépKép
atizka
 
 


atizka: még nem biztos hogy nem fog kúszni Emma szerintem...Így akkor én is mondhatnám hogy nem fog ülni Blanka magától.Mert még csak úgy ül,ha mi rakjuk ülésbe,és nem ő húzza magát ülésbe,és így is csak görbe háttal tud ülni,de úgy már elég sokáig.Viszont úgy néz ki mint aki már fel akar állni.Térdelni már tud,cövek egyenes háttal,és közben lomotolni is képes,ha épp mondjuk az ágyba kapaszkodott fel.És mindig nyújtogatja a lábát.Tegnap is térdelt,és közben már az egyik lába nyújtva volt teljesen,csak a másik behajlítva,tök olyan volt mint aki már csak a fogást keresi,hogy 2 lábra álljon.Örülök hogy megérkezett Emma ajándéka!Tényleg és mit is kap?Bocsi ha már írtad,de most nem ugrik be... :oops: 8) :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


sziasztok
de hihetetlen,hogy szerintetek hasonlitanak egymásra.családon belül szinte senki nem mondja rájuk,hogy hasonlitanak.de idegenek,barátok vákktig állitják,hogy nagy a hasonlóság :lol: :lol: :lol:

Mezsó
november 15-e előtt volt a vita-azt hiszem 1 nappal.ezt onnan tudom,hogy nem volt gépünk 1hétig és aznap(mikor Kristóf 6hós lett) kaptuk vissza.mikor jöttem irni már állt a bál :( :(

Pumpóka
örülök,hogy mindent kaptál.én hétvégén letudtam mindent.már csak csomagolni kéne de apa mondta,hogy majd együtt becsomagoljuk 23-án este a fadiszités után :) :)
Vendég
 


lekri: oké,hogy állt a bál,de valaki mostmár tényleg elmondhatná,hogy min tudott ez a banda úgy összeveszni,hogy így széthullottunk.Tiszta röhej...

Kép

Kép
mezsó
 
 


Kép Este rosszalkodás (tv-t néz) Kép játék közben


ÁLDOTT , BÉKÉS ÜNNEPEKET KIVÁNUNK!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


azért irtam a dátumot,hogy ugy vissza tud keresni.szerintem senki nem elevenitené fel újra itt esetleg privibe elküldi valaki :lol: :lol:
Ollem
nagyon édi Bogi.ilyen lasztink nekünk is van :lol: :lol:
Vendég
 


ollem: tüneményes a kislányod,és nagyon nagyon ügyes!!!7hónaposan már támasztékkal állni,és ilyen ügyesen üllni!! :shock: :shock: :shock: :D :D

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!

Ismét csak beugrok.

Elsőnek Kellemes Ünnepeket Kívánok minden topikosnak!

kérésem is lenne

Egy kedves ismerősöm szakdolgozatához kért meg,hogy töltsek ki egy kérdőívet. Azt is kérte ha esetleg van ismerősöm akiknek 1 gyerekük van aki 1év alatti kisfiú annak is elküldhetem a kérdőívet.
Így ha megfeleltek a "kritériumnak" és van pár percetek egy anonim kérdőív kitöltésére azt nagyon megköszönnénk!!
Priviben írhattok emailcímet!
Vendég
 


na lányok...ne legyetek kegyetlenek,akkor valaki priviben elküldené nekem a sztorit??Megpróbáltam felkutatni azt a részt ahol erről esik szó,de már kezdek őszülni,mert a 778 oldal kicsit sok,és laponként odaugrani váááá....nem találom!!Valaki szánjon meg engem a sztorival,mert egyre kíváncsibbá tesztek ám.

7kincs: szívesen töltenék,de sajna lányom van...

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!

Klarka, persze, ez természetes, hogy az uram intézi a karácsonyi menüt :) Cserébe minden mást én :)

Nálunk a menü: Bajai halászlé, Lazac (még nem tudom hogy) párolt zöldbabbal, krumplipürével, a sütik: beigli (ezt vettem :oops: ) mézeskalács, citromos-mézes süti, és karácsonyi torta.

Másnap jön hozzánk mindneki, azt még elképzelni sem tudom, hogyan fogunk elférni...Anyuék 5-en, hugomék 3-an, anyósomék 2-en, nagyimék 2-en....

Akkor pikáns kacsa párolt káposztával, és hagymás krumplival lesz a menü, előtte marhahúsleves, a gyerekeknek pedig sajtos-szezámos bundában sült csirkemellcskok lesznek :)

Sütiket én csinálom, meg a gyerekek, a kaját Tamás.

A végére egyébként nagyon jól összehoztuk az ajándékokat, nem tudom hogy sikerült, de leírom ki mit kap, hátha adok pár ötletet :) Ez ömlesztve az egész családtól, nem csak tőlünk:

Bence:
Távirányítású robot,
távirányítású autó,
tűzoltókészlet,
rendőrkészlet (szerepjátékhoz valók)
rendőrautó,
favonat,
verdás pléd,
ki nevet a végén társas fából,
memóriajáték fából

Kata:
Játékkonyha,
Nagy 50 cm-es micimackó (roppant értelmes, de ez volt a vágya...)
ugrálókötél,
fa macis öltöztető,
edénykészlet,
konyhai eszközök,
Fp Toby tanuló robot,
Katica-baba,
És egy újabb rongybaba (a negyedik...)

Liza: UGye a szekrényből vesszük elő, a zongorát, a bébitaxit, és a járássegítőt, ezen kívül kap még a rokonoktól:
tapadókorongos csörgőt,
egymásba rakható poharakat (Fp)
Fp kis golyópálya,
kisvonat (megy, zenél, meg ilyenek)
és a nagy szerelme, egy fehér plüsskutya az ikeából.... Ebbe nagyon beleszeretett :)

Hogy mindezeket még hova fogjuk tenni, nem tudom....És nem gondoltam volna, hogy ennyi minden összejön, de szerencsére sok a rokon :)

Jól vagyunk amúgy, láttam kérdezte vki, kicsit köhögnek a kölkök, de sztem a száraz levegő az oka....
Lizának folyik az orra, de ezt meg a fogzásrovására írom, küzdünk a 4.,5.,6. foggal....

Puszilok mindenkit, megyek, mert takarítunk :)

Zsu[/img]

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


mezsó! valakik külön klikket alkotva egy másik zárt fórumon kezdtek el írogatni egymás közt. a többieket kihagyva... erre valaki név nélkük körprivit küldött szét, hogy mindenki értesüljön e galád árulásról! nagyjából ez volt. asszem. már amennyit ki tudtam hámozni én is az irományokból. engem annyira nem érdekelnek. legyenek boldogok egymással. az a lényeg, hogy akik itt vannak, azok jönnek. más viszont erre nagyon berágott és nem ír többet sajnos...

Nálunk ítéletidő van!!! szó szerint! hideg, vihar, szakadó eső/havas eső. :roll:

Kép
gabo001
 
 


Lekri, Mezsó!

köszi!

Mezsó!

Bogi nagyon beindult 7 hónapos 3 napos korában. Addig forgott (4 hós kora óta, oldalra kiült, kúszott, hintázott, támasztékkal állt, megült egyedül)
Aznap elkezdett mászni, egy két napon belül tökéletesre fejlesztette eme tudományát...aztán az utána lévő napokban egyedül felült nem csak kiült oldalra. aztán felállt. és érdekes, hogy nem a kiságyban (mondjuk nincs ott sokat) hanem bútorba kapaszkodva... Most már ott tartunk, hogy kapaszkodva lépeget (ezen azért van mit finomítani)
szóval örökmozgó. fogunk pedig egy szem sincs...
Mond dolgokat.
ba-ba-ba, de-de-de, ja-ja-ja, ana, ana, he, és hörög, sinongat, hangosan kacag....szóval jól érzi magát. ja és a legújabb, hogy cuppog....
és tapsol. és még mindig imádja a zenét!
akkor már be is számoltam... így vagyunk most

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


szerintem azért Zsófi is fog kúszni és/vagy mászni. legalábbis remélem, mert próbálgatja már. csak még nem jött rá az ízére! :D én is hallottam, hogy jobb ha nem hagynak ki egyetlen állomást sem a mozgásfejlődésben... :?
bár tesóm sem mászott, egyből felállt. és tök értelmes ember lett. a felfogása is gyors volt mindig a suliban, könnyen tanult. könnybben mint pl. én. én inkább szorgalmas voltam.

Kép
gabo001
 
 


Mezsó!

Én se nagyon írok azóta.... :( :oops:
így már itt se vagyok....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Ollem
pedig pont azért kéne irnod :lol: :lol: :lol:
meg Marcianyunak is :lol:
Vendég
 


Na most csak belepofázni jöttem gyorsan....

Mary!
Csakazértistessékirni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
Akik vagyunk, kiváncsiak vagyunk rád és ha sokat irsz, sem fogunk megszólni érte! Ez fix! Okés???
Akit meg nem érdekel, amit irsz, majd átgörgeti, de egyébként meg, akiket nem érdekelt, amit irtál (irtatok Marcianyuval) az már amúgy sem igazán ir ide! Nekem máig az a véleményem, hogy ti tartottátok életben a topicot, mert rajtatok kivül (tisztelet a kivételnek) alig-alig irt valaki! :wink: Minket érdekel az is, hogy Bogin hányszor cseréltél ruhát vagy mennyi pelust használt el vagy eszik-e rendesen vagy csinál-e új dolgot (és ez vonatkozik másra is, aki nem ir azért, ami volt)...
Tessék irni irgum-burgum.... ma amúgyis elég car a kedvem, na.... 8)

És nagyon-nagyon szeretném, ha NONO!!! (hahóóóóó csajszi) is irna újra! Hiányoznak a hsz-ei! :( És Marcianya is jó, hogy benéz néha, de lehetne igazán kicsit sürübben... :wink:

Bár én pofázok, aki szintúgy napokig van, hogy erre sem néz, no de akkorisna! :lol:
Vendég
 


Hali Lányok!

Vagyok én is de nagyon el vagyok havazva. Beni keveset alszik, folyamatosan igényli, hogy mellette legyek.
Karácsonyi készülődéssel ismét le vagyok maradva, pedig minden évben megfogadom, hogy ilyen még egyszer nem lesz. Múlt héten Liza volt beteg, most Beni köhög csúnyán, úgyhogy szobafogságban vagyok. Ehhez képest a lakás is úszik. Na mindegy, majd lesz valahogy.

Mezsóóóóó!
De jóóóóóó! Örülök, hogy újra itt vagy!
Mekkora nagy már Blanka! Bár ezek szerint volt kitől örökölnie! : )
Van arra remény, hogy műtét nélkül "megjavuljon" Blanka veséje?

Litu,
valamiért nem tudok privit írni. Nem tudom elküldeni. Majd hívlak!
Karám megvan már?

Klarka,
hú már 10 hetes vagy! Komoly! :D
Ati nagyon édes és az az arc!

Lekri,
tök egyformák a fiúk! :D Nagyon helyesek.

Gabo, Bolygó
Ne aggódjatok!!! Minden baba más. Beni is csak most kezdett el kúszni. Ülni meg nem tud. Viszont a kicsi kezei nagyon ügyesek és folyamatosan dumál. Ja, én sem másztam és nem vagyok dislexiás.

Ollem,
nem semmi Bogi, helyes kislány!

Szösszenet,
veled mi újság? Nagyon eltűntél! Gyere, ha tudsz!!!

Celesztina, Nici, Zorróné, Csöppke??????

Zsu,
jobbulást Lizának. Nem semmi mennyi ajándék! Biztos nagyon fognak örülni!

Pumpó,
gratula a mászáshoz, nos és az 5. foghoz. Karácsony miatt meg ne idegeld magad! Szilveszterkor meg bulizol egy jót! (Jó Neked)

Most mennem kell, majd próbálok még jönni.

Andi

Kép
Kép
Kép
felsoa
 
 


zsuzsófi: micsoda játékarzenál!!! :shock: :shock: :D :D Aranyéletük lesz a gyerekeknek! :wink:

gabo: köszi hogy összefoglaltad a lényeget.Tehát akiket itt régről nem látok,azok most a másik topikban vannak.Hát egészségükre.Én maradok itt,veletek! :wink: Ítéletidő itt nincs,de határozottan szürkületi sötétség van egész nap,és ebből kifolyólag én sem csináltam ma semmit,mert egész egyszerűen semmi kedvem... :? :? Csak a Blankára vigyázok,hogy ne egyen meg semmi hülyeséget amit a földön talál,mert ő meg elemében van de nagyon!

ollem:
hát én továbbra is ámulok,bámulok lánykádon,tényleg igazán ügyi.És nehogy eltűnj!!Gyere te is,és írj nekünk! :wink:

felsoa:
jobbulást nektek,ne tessék betegeskedni!!És köszi hogy így örülsz nekem. :wink: Sajnos igen kicsi az esély,hogy Blanka veséje műtét nélkül helyre jön,de pici remény mindig van.Most még a doki is várakozásra adta a fejét,várja hogy az idő múlása,és a tartós antibiotikumos kezelések,hoznak-e változást.Lakás nálunk is úszik,ha vigasztal.Szinte mindig.Rendet rakok,kb.1-2nap múlva ugyanakkora a kupi.

Kép

Kép
mezsó
 
 


Lányok, azért amúgy nem semmi, hogy az én ma 8 hónapos lányom, felülni még mindig nem tud, de leülni viszont igen :) Magyarul ha ülni akar, akkor odamászik vmihez, feláll, majd leül :)

És nem sértődtem meg, hogy nem köszöntöttetek ma, mielőtt szabadkoznátok :) Ez nekem sem erősségem :)

Viszont Pumpóka Zsófijának boldog 8. hónapot kívánok :) Ezt nem felejtem el :)

Pusz

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


boldog hófordulót a csajoknak 8) :lol: :lol:
Vendég
 


látjátok a vonalzóm?
már csak 6nap és karácsony :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Zsuzsófi, én őszintén megmondom,hogy nem minden nap nézek rá a vonalzókra. :oops: így ma sem tettem... :oops: De tényleg boldog hófordulót Lizának és Zsófinak!!!

Kép

Kép
mezsó
 
 


6 nap és Karácsony, és 4nap és első házassági évfordulóm a párommal! :D Csak vonalzót nem csináltam!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
mezsó
 
 


mary! tessék írni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! most miért nem írsz nekünk??? hiszen akiket nem érdekeltél, azok úgysincsenek itt. minket meg igenis érdekel a kis Bogi, meg te is!! én mindig olyan jókat mosolygok az édes, ügyes kis Bogidon!! :P

És nono nekem is hiányzik.....! vajon olvas minket? jó lenne ha írna!

marcianya! te is nagyon hiányzol! miért nem jösz te is? nem értelek titeket, hiszen eltűntek azok, akik nem "szerettek" titeket.

kisfruzsival mi van csajok?????

felsoa! köszi neked is a megnyugtató szavakat a mászással kapcs. már annyira nem aggódom, hogy többen is írtátok, hogy csak 8 hósan kezdett kúszni a babátok!

Kép
gabo001
 
 


már nincs meg a vonalzóm.csináltam újjakat :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Mezsó
előre is gratulálok mert addig ugy is elfelejtem :oops: :oops: :)
Vendég
 


Sziasztok,
boldog hófordulót a csajoknak!

Egy kérdés: ti milyen gyógyszerekkel, kencékkel bővítettétek az otthoni készletet, amióta gyerek van?
Márkák, tippek? Mi vált be?
Csak mert a minap elvágtam a kezem és rájöttem, hogy még egy vacak ragtapasz sincs itthon.. :oops: :evil: Oké, lázlehúzó kúp meg hőmérő van a babának, de pl kéne sebfertőtlenítő is, meg hasonlók nem? Annyira nem vagyok képben.
Asszem fel kéne szerelkeznem arra az esetre ha nekiindul a kölök a lakásban... már elég jól térdelőrajtol, kíváncsi vagyok, mikor lő ki :D :D :D

Mary,
jó hogy jöttél! Nagyon édi Bogi, még mindig. :wink:
Fog még nálunk sincs, hiába tök fehér az alsó ínye elől. Viszont jól harap és mindent megrág így fogatlanul is. Banánból akkorákat tud leharapni, mint egy felnőtt, és mire szívrohamot kapok, hogy 'na most biztos megakad a torkán', addigra már le is nyelte :lol: :lol:
Vendég
 


Megint itt kicsit, de most csak igen kicsit...

Köszönjük a köszöntéseket!

Eszembe jutott, hogy Zsófi ma 8 hós, igy eszembe jutott, hogy Liza is... :lol:

Zsu!
Boldog hófordulót Lizának! :D

ennyi voltam, bocsika....
Vendég
 


Zsu: Igazad van, én is csak onnan tudom, hogy kinek mikor van hófordulója, hogy lementettem a táblázatokat.

Boldog hófordulót Liza és Zsófi babának!

Borsika: Nem tudom, még nem gondolkoztam, hogyha baleset éri, mi lenne, mi még nem mászunk-kúszunk, így biztonságban van ő is és a lakás is, bár a múltkor apa az ölébe vette, mikor vacsiztunk, és egyszercsak Bogi előrenyúlt és magára öntötte apa kakaóját. :lol: Még szerencse, hogy nem forrón issza... :roll:

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Köszi csajok aíköszöntést, de ténleg nem azééé mondtam :) Már 8 hónap, el se hiszem....

Borsika, mi nem sebfertőtlenítőzünk, eddig minden gyerekem túlélte nélküle :) A gyereknek, köptető, lázcsillapító, orrcsepp, zsebkendő, vitamin van itthon :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Borsika: Elfelejtettem írni, hogy ügyi a lányod, nem semmi, mekkorát harap! Az enyémnek hiába van foga, tegnap is kihányta szabályosan a krumplipürét (igaz, először ette), mert kicsit szárazabb volt a megszokott almapüréjénél. Még az előtte szopott tejcsi is kijött belőle. :o

Lekri: Jók a vonalzóid! Tényleg olyan a két fiad, mint két tojás. De ezt már asszem írtam.

Valóban sokan elmentek, és ez jogosan tűnhet úgy nekünk, azoknak, akik maradtak, hogy egyszerűen már nem is kíváncsiak ránk! Lehet, hogy az eltűnt emberek ezt máshogy élik meg, de ezt mi nem tudhatjuk. Pláne, hogy nem is jelentkeznek, még annyira sem, hogy megvagyok! Remélem, érthetően és nem félreérthetően fogalmazok! :roll: :wink:

7kincs: Sajnos nem tudok segíteni, lányom van.

Ollem: Gyere gyakrabban, nem vagy és nem is voltál sok. Bogi tüneményes még mindig! És persze nagyon ügyes. Remélem, lesz időm privit írni neked.

Mezsó: Engem kifejezetten nyomaszt ez az idő, a sötétség, a rövid nappal... :(

Felsoa: Sajnálom, hogy betegek a gyerkőcök, jobbulást nektek! Bogi is állandó jelenlétet igényel, sőt, most már azt, hogy vele foglalkozzam. Ha nem foglalkozom vele, akkor már nyávog.

Rékahercegnő: Sajnálom. Neked is boldog karácsonyt.

Zsuzsó: Jó sok ajándékot vesztek a gyerkőcöknek! :o És az a menüsor, már csorgott a nyálam, miközben olvastam. Nyám! :P

Klarka: Tök jó, hogy Atti elfogadta a főztödet végre! Rumli nálunk is van, nem győzök rendetrakni, apa se valami segítőkész! Szerinte a lakás az asszony dolga... :evil:

Tim: Köszi, inkább arra értettem, hogy egész nap én írtam a legtöbbet és sajnos sokan nem írtak még most sem. Pedig tuti olvassák a fórumot! :roll: :wink:

Emi: Tudom, hogy nem úgy értetted. Én is nagyon parázok, nehogy lenyeljen valamit, tegnap pl. a szgépes asztalról nyúlt le egy papírdarabot és az pillanatok alatt a szájában landolt. Egy aprócska foszlány le is szakad róla, úgy halásztam ki a szájából. Az egész két pillanat alatt történt, apa ölében volt éppen mellettem, miközben én gépeztem.

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Hatalmas sírás, megyek is.

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


nálunk Panadol szirup,lázcsillapitó kúp és cebion csepp ami mindig van itthon.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?