Új privát üzeneted érkezett!

hahó!


beagle:

nagyon édes baba!!!!grat!
mellbimbó: nekem is ugy van ah neked, főleg ha gyakran eszik egymás után..sztem az igénybevétel miatt van. állitolga legjobb anyatejjel bekenni és hagyni megszáradni rajta, de amugy nekem nem csak a bimbó fáj hanem az egész mellemen érzem h meg lett szivva..ez tuti normális mert csak szopi után érzem egy ideig és amugy nekem nincs begyulladva se kisebesedve se semmi..ezzel jár


andy

Kép
andy30
 
 


Ancsa, :shock: :( sajnálom, mihamarabbi hazatérést kívánok és jobbulást a pici lánynak!

Babafotók cukik!! :D

Nekem vannak jóslóim kitartóan csak a baba nem igyekszik kifele. :D Az orvos hétvégi jóslata nem vált be.

Ma vettünk még egy szép vastag plédet, meg két vastag rugit kismanómnak. :) Meg szép babasálacskát is.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Kép


már igy emeljük a buksinkat :lol:

000kata
 
 

 
 

kata: de ügyes kis kevin!amugy az a durva h már regus is csinál ilyeneket!napról napra egyre meglep:)

ancsával mi a helyzet?


andy

Kép
andy30
 
 


Andy: tök ügyesek :lol: Ancsának bekellett mennie a picivel a korházba :cry: azóta semmi hir.Reméljük hamar jelentkeznek és meggyogyulnak.

000kata
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy sokáig nem jöttem, de nálunk is gondok vannak. Én már 1 hete nem tudok megint este elaludni. Kb 2-3-ig forgolódok (zsibbad kezem-lábam, izzadok). Aztán pedig már gyakrabban kel hajnalban a Lalu, így csak kb 5 órát tudok aludni, de azt sem egyszerre. Az utóbbi 2 napban már csak 3 órát aludtam, de azt is kb 4 részletben. Nem tudom mi van velem.Már kezdek megijedni. Már egyfajta pánik tör rám, amikor este le kell feküdni aludni. Akármilyen álmos vagyok, nem tudok elaludni. Lehet, hogy orvoshoz kéne mennem.
A Lalu meg megint nem eszik. 3-4 napig evett rendesen 3 óránként kb 90-eket(ez nálunk már jónak számít). Tegnapelőtt és tegnap megint csak 30-50-eket evett és csak üvöltött, ha a cicire tettem. Cumisüvegből sem kell neki. Már teljesen kivagyok. Hetek óta alig gyarapodik vmit(kb heti 6-7 dekát). Nem kell neki tápi sem, sem a lefejt tej.
És nem volt kakija vagy 4 napig. Tegnap kapott hashajtó szirupot és kakilt egy nagyot. Azután ma megint eszik rendesen. Jó lenne, ha már elkezdene rendesen gyarapodni. Egyébként nagyon nyugodt jókedélyű baba és alszik is rendesen. Azt mondja a doki, hogy ilyen típus nem egy nagyevő baba.

Ancsa!
Nagyon sajnálom! Remélem hamar rendbe jöttök. :cry:

Aida!
Neked pedig szurkolok!
A Nórival nekem is állandóan fájásaim voltak, aztán csak kihúztuk a 39. hétig. :wink:

Mindenkinek gratulálok a babákhoz! Nagyon szépek! :lol:

gwini
 
 


Kata, Kevin nagyon ügyes. ;)

Gwini, és a 39. héten indítással vagy magától indult meg a szülés? Mert nővérem is végig görcsölt meg nyílt és mégis szülésindítás volt a 39. hét végén.. :(

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida!

Nórinál indítás volt, a Lalu indult magától a 37. héten.

gwini
 
 


Hát én nagyon szeretném elkerülni.. Neked miért kellett indítani? Nővéremnek rossz magzati szívhang miatt.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida!
Csak annyi volt, hogy már voltak keményedéseim és 2 ujjnyi volt a méhszáj. Megrepesztette a burkot és elindultak a rendes fájások.

gwini
 
 


Tök hülye kérdés, de a burokrepesztést érezni? Az fájdalmas? Nekem ma sima magzatvíz vizsgálatom volt, de nem volt kellemes.. :? Pedig csak odanéztek.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Csini pocifotók! :D

Kép

Kép

Ja és mellékesen hozzátenném, hogy eddig S vagy inkább XS volt a méretem, ezeken a képeken az új vadító XL-es (!) :D hálóruhámban feszítek. :D
+10 kg-nál tartok.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Bocsi, párom szerint "elázott" fejem van a második képen :( ne azt nézzétek csak a pocit! :D Ja és nem vagyok ám ennyire elgyötört!! :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Ancsáról valaki valamit?? Remélem minden rendben velük.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida: milyen nagy már a pocid :lol: csini vagy :lol:

Reméljük Ancsáékkal minden rendben és hamar jeletkezik.

000kata
 
 


Köszi Kata. :)

Szüléstörténeted mikor jön? :) Múltkor ígérted. Melyik kórházban szültél?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida: a délpestibe szültem,tudom nem felejtettem el csak nem nagyon van időm :cry: de hozom majd.
hogy érzed magad?Noel baba nem akar kibujni?már ugy várom :lol:

000kata
 
 


Jól vagyunk, én egy picit fáradékonyan. Noel babát meg már én is nagyon várom! De most semmi jele.. :? :(

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Csajok merre vagytok???

Reni,Ancsa,Beagle???

000kata
 
 


Ancsáékkal remélem minden rendben

000kata
 
 


Aida?

Ancsával mi lehet? :roll: Remélem nincs nagy baj a picivel. :cry:

gwini
 
 


Megvagyok, egyben vagyok.

Kata, nálatok mikor volt az utolsó UH és ott mekkorának mérték Kevin BPD-jét? Ahogy egyre hosszabb ideig bent marad a kis drágám, kezdek félni a téraránytalanságtól..

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Aida....húúú, de rohan az idő! De nagy már a pocakod! :shock: :D
Ne izgulj, minden rendben lesz, meg fog indulni az a szülés magától is! :wink: De ha esetleg...kell segítség,
a burokrepesztés olyan mint egy magzatvízvizsgálat, azt mondják! :roll: Nem kellemes, de nem fájdalmasabb, nyugi!
Nekem is 3x néztek magzatvizet :( :roll:
Ne aggódj, szerintem max 94-95 mm-nél megáll Noel Bpd-je. Norbi se nőtt nagyobbra. :wink:

Nagyon szépek a babák lányok! :lol:

Kevin baba is már milyen "nagy" és ügyes! :D

dawn...nagyon gratulálok! Sok boldogságot és egészséget nektek! :lol:

Többiekkel mi van?

Ancsának írtam Sms-t, remélem megkapta. :roll: Remélem nincs semmi baj, nagyon eltüntek! :(

Norbika már lassan 2 hónapos :lol: Sokat mosolyog és gőgicsél, nagyon szereti
ha éneklek neki. Még néha fáj a pocakja, de már sokkal jobb a helyzet mint 2 hete!
Hoztam képet is! :lol: :oops:

Kép
Kép
Már több mint 5 kg! :wink:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


L.Kata: Norbika nagyon édes ,hogy megnött :lol: olyan édesen nevet.Mikortól nevet tudatosan?

Aida: 36 hetesen voltam ultrahngo 10.30-án és 11.10én született
BPD:91mm Th: 94mm Fl:70mm

majd jövök még

000kata
 
 


[quote="lovaszkata"]N írta:lovaszkatae aggódj, szerintem max 94-95 mm-nél megáll Noel Bpd-je. Norbi se nőtt nagyobbra. :wink:


Ez nem jött be! :D Két hete volt 96 mm, szerdán megméretem, szerintem most már 100 lehet.

Norbi nagyon édes!!

Kata, akkor Kevin buksija nem is volt olyan nagy. :) Nálunk 96 volt a 36. héten. ;)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Várom már nagyon Nolit, jó lenne a karácsonyt már együtt itthon tölteni, de egyre kisebb erre az esély.. :(

Ancsával és Liza babával mi van? Jól vannak?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Anncsának irtam smst!

Aida: 91 volt a Bpd de még volt utánna 2 hetem szülésig.Ne aggodj a buksija miatt.Beszélj vele hogy bujjon ki gyorson hogy otthon legyetek karácsonykor.De aztán lehet szilveszterre akar kibujni,hogy ő legyen az év első babája :lol:

000kata
 
 


Majd írd meg ha megtudsz vmit Ancsáékról!!

No, de így is csak 93-as lehetett kb. a BPD-je Kevinnek amikor kibújt. :) Nekünk most kb. 98-100... Nem mindegy. ;) De holnap majd konzultálok a dokival, hisz holnap NST meg orvosi vizsgálat.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Helló
Gyors még annyit, mert Norbi nyöszörög, hogy Ancsa hívott!
Már otthon vannak, de nincsenek jó hírek! :(
Nagy gond van a Lizával! :cry: Sok fájdalmas vizsgálatot végeztek.Nagyon sokat fáj Liza pocija,
nem alakult ki neki a normál bélflóra mivel kezdettől csak tápszres volt, és még tejérzékeny is! Tök kikészült a gyomra is.
Nem csak hogy a gyomra van felmaródva szegénynek a hányástól, hanem mozgásszervi gond is van.Valami izomtónus eloszlási zavar, ami ilyen fél bénulást is okozhat. :( :(
Ezért nem mozgatta minden irányban a kis Liza a fejét és görcsös a keze, felsőteste. Speciális torna kellene,
ami Pesten van, és minden nap kéne vinni. :roll:
Nem megtanulható sajnos Ancsa nem csinálhatja otthon Fel kéne menni Pestre.De,nekik nincs autójuk, és amúgy is baromi drága dolog és egy tépszeres babát(mert ő ugye nem szopizhatott) nem könnyű utaztatni...meg hát télen... :( mikor az imunrendszere is gyenge
Úgy sajnálom őket! Nagyon nehéz lehet, de bizzunk benne hogy Liza rendbejön. :(
Hát ennyi.Majd ő elmesél mindent, ha tud jönni.

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Istenem, Ancsának nagyon sok kitartást és a megoldás mielőbbi megtalálást kívánom én és az egész családom!

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


juj szegény Ancsa és Liza baba :cry: remélem rendbe jön,nagyon sok kitartást kivánok

000kata
 
 


Sziasztok

Van egy kis időm,megpróbálom leírni,hogy mi is van velünk :(
Szóval a kis Lizát kivizsgálták, GOR-t állapítottak meg nála, ezért hosszutávon gyógyszert kell szednie a gyomrára,mivel ez mellé még a kis nyelőcsöve és a gégéje is felmaródott a sok-sok hányástól :(
A lényeg, már nem hány,csak bukik, igaz sokat,de én már ennek is tudok örülni.
Szervi bajt eddig nem találtak nála, de sajnos valószínüleg a szülés közben fellépett nála oxigénhiányos állapot,amit ugye nem vettek észre szülésnél, és ennek következtében a központi idegrendszere megsérült. Ezért lett nála egy ugynevezett izomtónus eloszlási zavar :cry: A gyógyulási esélyünk 75-80 %, de csak az időben megkezdett kezelések esetén. DSGM gyógytornára kell hordani,de ezt nem támogatja az OEP :cry:
Esztergomban és Budapesten van csak ilyen gyógytornász , közelebb sajnos nincs :(
Naponta kellene vinni ilyen DSGM gyógytornára Lizát, csak azt nem tudom,hogy jussunk el minden nap Esztergomba vagy Budapestre,mert autónk az nincs :cry:
Ráadásul az OEP ugye nem támogatja ezt a kezelést,amire Lizának szüksége van,hogy esélye legyen egyáltalán arra,hogy tudja használni a kezeit,meg majd forgatni a fejét :cry: :cry: :cry:
Naponta pedgi 3000-4000 Ft csak az,amit a gyógytornász elkér egy ilyen DSGM gyógytornáért és akkor még az utiköltség az hozzájönne ehhez plusszba . :cry:

Elvagyok keseredve,mert itt van mellettem egy 7 hetes aranyos kislány, akinek speciális gyógytornára van szüksége, és még fogalmam sincs,hogyan és miből oldjam meg a gyógykezelését.

Igyekszem majd jönni, és remélem hogy majd csak pozitív hírekkel jövök hozzátok.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa: nagyon sajnállak titeket :cry: :cry: probálj az önkormányzattnál segitségeet kérni.Nemtudom ott milyenek de a budaörsiek nagyon segitőkészek.lehet hogy tudnának havi szinten egy segélyt adni X összeggel.És az már nagy segitség.Vagy vannak családsegitők ott is lehet tudnának segiteni.Probáld meg.
Nagyon szoritok értetek és neked meg kitartást gondolj arra hogy sikerülni fog!!!!

Ma voltunk tanácsadáson és Kevin 4570g . 2 hét alatt hizott 670 grammot :lol: azt mondta a doktornő hogy ennyit egy honap alatt kell :lol: hétfön megyünk koponya és hasi ultrahangra.Ma kértem időpontot csipővizsgálatra és február 14.ére kaptam :shock: nem semmi addigra már 3 honapos lesz és ezt 6 hetesen kell.
na megyek mert sir kevin.

Reni? Beagle? gwini? többiek merre vagytok?

aida te egybe vagy még :lol: ???

000kata
 
 


andy: ti hogy vagytok?

000kata
 
 


Kép

000kata
 
 


Ancsa, nagyon sajnálom és remélem sikerül megoldást találni!! :(

Kata, Kevin nagyon tündéri. ;)

Rólunk:
Nem volt túl jó napom sajnos...

Szóval odamentünk, a szülésznő épp szület. Várunk. Eltelik 1 óra. Várunk. Elkezdek görcsölni. Hívom a szülésznőt, mondom nem bírom tovább. Várunk. Eltelik fél óra. Kijön, hozza az NST gépet. Felraknak. Görcseim vannak. A gép max. 60-as fájásokat mutat az általam érzett görcsöknek nyoma sincs a papíron.. Baba nyomja a tüdőm, alig kapok levegőt. NST megy. 20 perc múlva levesznek. Jön a szülésznő, ránéz, no akkor mindjárt megvizsgál az orvos. Jön az orvos kezembe nyom egy papírt és megköszöni, hogy bejöttem. Én: ??? :? Vizsgálat nem lesz? Nem kell mindig vizsgálgatni, ezek nem erős fájások. De mondom nekem tegnap is délutántól éjszakába nyúló fájásaim voltak és hétvégén is. Meg mondom nézzünk már rá Noel fejére is.. Azt mondja nem kell. Később kiderült megbeszélés volt az osztályon oda sietett, gondolom ezért maradt el a vizsgálat. :( 23-án kontroll. Szülésindításnak nyoma sincs. Téraránytalanságot nem nézi. Hazafele M0-án olyan dugó, hogy meg sem mozdul a kocsi. Itt már sírok. Fáj a hasam és feszül. Minden bajom van. Páromat felidegesítem. Kétségbe estem. Szeretném, hogy vége legyen. :cry:

Kb. ilyen volt a mai nap. Azóta itthon az ágyban pihentem, a hasam iszonyatosan feszül :( levegőt alig kapok tőle és hányingert is csinál.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


hahó!


000kata:

6hetesen van a csipővizsg? ez csak olyan magunk megnyugtatására ugye? nem azért mert találtam vmit születéskor? én is kérdeztem nálunk nem találtak semmit de a családban volt és mondták h magánba vihtem ha akarom 2 hosan..ez az?


ancsa:

ez nagyon szomorú, annyira összeszorul a szivem a kis liza miatt..most h már én is anyuka vagyok annyira megráz egy baba szenvedése:( de azt mondom h szedj össze minden erőt az ilyen kis bébik nagyon masszivak ám, főleg a lányok és gyorsan kinőnek egy csomó komoly betegséget!!
kata ötletét jónak tartom, én is családsegitőben dolgozom, és szoktunk intzéni segiteni ilyen ügyekben, nálunk pl van szállitó szolgálat is egerben, mindenképp kérj tanácsot, egy csomó olyan szoc. szolgáltatás létezik amiről az emberek nem tudnak! a segélyeket nem is emlitve..


nagyon sokat gondolok rátok és drukkolok, ne félj, csináld végig!


más: ma voltunk egy hós kontrololon és azt mondták h tul sokat eszik tul gyorsan hizik Regi :roll: heti 40 dkg-kat, már 4 kilo pedig 2800 volt a korházban :oops: na és h fogjam vissza :shock: csak napi 7x egyen 80-90eket..de azt h csináljam sztetek? nagyon evős baba, ráadásul nappal nem akar aludni, csak enne folyton, max 2 órákra tudom elhuzni, egész du 4ig ezmegy, utána már 3óránként meg alszik is éjszaka is meg minden, de amit a doki mond az nekem nonszensz, micsináljak egy ekkora babával ha éhes? azt mondja babakocsizzunk de állandóan meg ilyen időben?

vmi ötlet? mert én amugy sztem lesz...om etetem ugyanigy tovább ha ezt igényli anyatejjel nem lehet tuletetni nem? vagy fogadjam meg amit mond? szokott bukni is meg fáj a poci néha de az infacol tök jó rá a bukás meg sztem majd mindenkinél van nem aggodok.
nos?


amugy minden ok velünk szerencsére, ügyes szép baba, rakok is képet mingyá...


andy

Kép
andy30
 
 


na

Kép
apával

Kép
alszom kivételesen nappal

Kép
uncsitesómmal

Kép
álmos vagyok

Kép
andy30
 
 


Sziasztok!

Ancsa:Nagyon sajnálom,hogy ekkora a baj :cry: Remélem,hogy sikerűl valami megoldást találnotok,hogy tudjátok Lizát vinni ezekre a kezelésekre.Amit Kata írt szerintem is jó ötlet hátha van valami segély vagy ilyesmi amiből tudnátok finanszírozni.Nagyon-nagyon drukkolok nektek,hogy Liza baba hamarosan rendbe jöjjön!!!Nagyon sok gyógy puszit küldök neki!!!

andy:Krisztián is nagyon sokat eszik nappal ő is szinte másfél 2 óránként éhes.És ugyan úgy mint nálatok délután olyan 3-4 körűl már elég neki 3 óránként persze fürdés előtt megint csak enne és általában fél7-kor eszik fürcsi meg 8-kor van.De éjszaka kb.4 órát alszik egyhuzamban és ez így megy nap mint nap.Hát végülis nagyon túl etetni persze nem lehet,mert a felesleg vissza jön.Nekem a védőnő azt mondta,hogy egyóra múlva,ha éhes nyugodtan etessem meg nem kell kivárni a 3 órát.Mondjuk én a két etetés között teáztatom így 2 órát kibírjuk.Regina nagyon édes baba :D

Aida:Másik topikba már írtam.Majd olvasd el.Hidd el a buksija nem lessz nagy.A mi buksink is megállt 95nél.És ami a lényeg,hogy ne idegeskedj!!!És pihenj sokat!!!Mert,ha Noel baba megszületik nem nagyon lessz időd rá :D

Gwini:Sajnálom,hogy ilyen rossz nálatok is a helyzet :cry: Remélem hamar rendbe jön nálatok is minden.Szurkolok!!

Én elég gázul vagyok mostanában :cry: Lelkileg vagyok padlón.Kicsit depis is lettem :cry: Olyan jó lenne kicsit elmenni itthonról egyedűl,de amikor ilyenek jutnak eszembe úgyérzem rossz anya vagyok :cry: Remélem hamar elmúlik ez az állapot.És jövőhéten már karácsony van,de semmi karácsonyi hangulatom nincs :cry: Na nem hangollak le titeket.Inkább mutizok pár friss képet Kriszről :D

Kép nagyival az az anyukámmal :D

Kép nagyon-nagyon morcosak vagyunk :D

Kép cumizunk :D

Kép :D

Kép :D

Szép napot mindenkinek!!

Kép
Kép
reni_24
 
 


hahó!

reni: krisztián nagyon édes! én nem adok neki se teát se vizet csak anyatejet, és ugy látom magátol is be fog állni, ma pl. egész jó volt, csak kora reggel evett turbot kettőt egymás után, utána kihuztuk 2ésfél-3 órákra. most is alszik már rég. eccer kelt fel éjjel, 5 órát aludt egyhuzamban..mire 3 hos lesz tuti rendszerünk lesz nekünk is.

ancsa:

az jutott még eszembe, h vannak spec alapitványok amik direkt ilyeneket finansziroznak meg gyüjtenek ilyesmire nézz körül akár a neten is!!


andy

Kép
andy30
 
 


Andy: nagyon édes a kis Regi föleg az utolsó kép nagyon tetszik,egy tünemény.
Az evésröl: nállunk is ez a helyzet hogy sokat eszik 2 hét alatt 670grammot hizott amit 1 honap alatt kéne azt mondta a doki.
én nem fogom éheztetni ha éhes adok neki,tuletetni nem lehet anyatejjel.Nállunk Kevin is sokat enne és sürün 1.5-2 óránként éhes és tátog nem fogom hagyni hogy üvöltsön és éhes legyen a pocija.
Nekünk is fáj a pocink állitolag ettöl hogy sokat eszik,de én nemhiszem mert a kisbabák 80%ánál fáj a poci ha keveset eszik akkor is.Szerintem a szellekkel van a baj,én tornáztatom+infacol.A csipő vizsgálat kötelező 6 hetes korba kell időpontot kérni.Szerintem te a koponya és hasi ultrahangra gondolsz.Az sok korházba 10-15ezer ft állitolag de nekünk benne volt a zároba hogy menjük 8nincs semmi baj nem azért csak ellenörzés)Remélem nem kell fizetni.

000kata
 
 


Reni: miért vagy rosszkedvű?nincs időd semmire?nekem sincs nállunk még az éjszakák is rosszak mert kevin nem alszik és 1.5-2 óránként kell és nem is mindig alszik vissza hanem nézelödik egy órát :shock: vagy nyügis és sir :cry: Fel a fejjel,majd kialakulnak a dolgok.Krisztián nagyon édes szerintem nött :lol:

000kata
 
 


andy:Köszönjük szépen :D Regina is nagyon édes :D Én anyum tanácsára adok neki teát,mert anyumnak igaza van abban,hogy ha mi eszünk akkor utánna mi is szomjasak vagyunk.Meg én poci fájás miatt is adom neki.Mi a kórházban is kaptunk limonádét,hogy azt adjuk két étkezés között a babóknak.A neten is olvastam,hogy lehet adni teát a babáknak már újszülött kortól.Persze csak olyan teát szabad adni nekik amit újszülötteknek gyártanak.Mi a Babamosoly teát szeretjük :D

Megyek,mert gyerkőcöm felébredt :D

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
reni_24
 
 


Amint vissza aludt jövök és reagálok Kata :)

Kép
Kép
reni_24
 
 


Aida: egybe vagy még? :lol:

000kata
 
 


igy aludtunk tegnap :lol:

Kép

000kata
 
 


Vagyok, egyben. Éjjel iszonyatos bal oldali görcs (nem jóslófájás, azt felismerem), tapintásra a belem majdnem kiszakadt, pedig barnamaci rendszeresen látogat. Este bemegyünk a kórházba és most már nem hagyom, hogy leintsenek, hogy áh ez jósló. Mert nem!! Itt vmi más fáj, de nagyon.. :evil: :? :(

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


aida: szerintem is menj be ne hagyd magd lerázni nehogy legyen valami.de már csak babával gyere ki onnan és minnél elöbb karira :lol: megtudnád csinálni nekem azt a képet picire amibe rozsaszin felsöbe fogom a kevint hogy a vonalzomra rakjam?nekem nem sikerül.
Pihengess estig még és irj ha van valami,szoritunk!!!!!

000kata
 
 


aida köszi!!!!

Kép
andy30
 
 


Aida:Drukkolok nagyon,hogy minden rendben legyen!!!Remélem már babával jössz majd haza a kórházból.
Írj,ha van valami!!!

Kata:Kevin tündérien alszik :D Krisztiánom is ilyen tündérien alszik :D Van róla kép is csak nem tudom sajna ide felrakni,mert nem tudom le kicsinyíteni :cry: Köszike a dicséretet :D Igen elég sokat nőtt :D Látszik,hogy nem éhezik :D És már az 56-os ruhák kezdenek kicsik lenni rá az egyik kedvencemet már ki is nőtte :D :shock: Hát igen főleg az a baj,hogy nincs időm szinte semmire.Bár én sajna a terhességem végére eléggé depis lettem attól,hogy nem tudok csinálni semmit :cry: És most is ez a fő baj sajnos :cry: Amikor párom nincs itthon még enni meg wc-re se tudok elmenni,mert Krisztián nappal szinte alig alszik.Meg nem igazán bírom a bezártságot és,ha rossz idő van kise tudunk menni sétálni :cry: De szép lassan majd rendeződnek a dolgok remélem.Tegnap pl. megleptem magam egy csizmával így kicsit jobb a kedvem csak tudjam majd felis venni :lol: Remélem,hogy nálatok is rendeződik a helyzet hamarosan.Te hagyod elaludni cicin?Én nem pedig nagyon szeretné.Te,hogy bírod,hogy Kevin ilyen sűrűn eszik?És ilyen sűrűn fenn van?

Kép
Kép
reni_24
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?