Új privát üzeneted érkezett!

minimanó nagy gratula neked. Nekem a nőgyógyász adott minden papírt, vérvétel vércsoport stb...

Nevek a nagy lányom Barbara Bettina, őt mindenki mi is Bettinek hívunk. A fiam Norbert Attila, ő Norbi, és a kicsi pedig Réka Dóra. Na őt nem becézzük.

Hát nekem is most már napok óta lányos érzéseim vannak, hát majd meglátjuk. Nálunk szóba jöhető nevek kérek véleményt is tőletek.

Apa : Ádám Viktor
Én : Ádám Máté

Lányban pedig Eszter Zóra vagy Eszter Zoé. De tetszik a Dominika is, meg az Anna is.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2011.03.15 13:08-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


boo nem, mindenképpen két nevet akarunk mert mindegyik gyerekünknek úgy van, és nem akarok vele különbséget tenni, hogy majd ha nagyobb lesz kérdezi hogy nekimiért csak egy.
Ha fiú akkor tuti ádám Viktor lesz, és ha lány akkor most épp beszéltem apával egyenlőre marad a Dominika Eszter.
Végül is szép így is, szerintem megy is a vezeték névhez

Liegl Ádám Viktor, és Liegl Dominika Eszter vagy Dominika Zóra?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 

 
 

Sziasztok Mamikák!
Megvolt a 12 hetes UH!!! :lol: :lol: :lol:
Gyönyörű Kisficánka van a hasamba :lol: :lol: :lol:
Minden rendben, kombinált genetikai vérvételt is csináltak, eredményt sms-ben küldik :shock: jó ez a Margit kórház :wink:
Sajnos fotó még nincs, videót csináltattunk, 3000Ft volt (Csibe, Szonibaba) Apa ha bedigitalizálja teszek fel képeket.
Jaj annyira édes volt, és mindene látszott szépen, még a kis ujjacskái is :lol:
Méretek:
CRL: 64mm
Tarkóredő: 1,2mm (norm.érték) :lol: :lol: :lol: juhéjjjj!!!

Megyek visszaolvasni, és igyekszem reagálni is :oops:

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
anitja
 
 


Minimanó gratula a baócádhoz!!!Nekem is a házi doki írta a
beutalókat mindenhova,de semmi gond nem volt vele.minden
amit a nőgyogyi kért tőle megírta.nem is értem.

gratula anitja!
olvastam én is hogy lehet videót kérni és már meg is beszéltem
apával,hogy fogjuk kérni mindenképpen.de azért köszi az infót.

Kép
Kép
csibe83
 
 


Ja amúgy nem csinált velem semmit a doki a terhesgondozáson,
mert nem volt meg a körülmény a rákszűréshez,de majd
csütörtökön kell mennem az sztk-ba és a babód is megnézzük :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
csibe83
 
 


Pagika! Gratulálok az ikrecskéidhez!!!

Jaj Ancsurti! De sajnálom a Húgodat :cry: Biztosítást kellene kötni a kezére, de most komolyan!

Csibe, Szonibaba! Ha mentek UH-ra, plusszos DVD-t vigyetek, mi VHS kazit vittünk, szerencsére azt is megoldották, de a DVD egyszerűbb, nem kell bedigitalizálni. Ja! és a 3 percből (honlapon írták http://www.freeweb.hu/margitkorhaz/cont ... ontent.123 ) 8és fél perc lett :lol:

Nagyon szépek és édesek a Nagytesók, énisénis büszkélkedek:
http://www.youtube.com/watch?v=nCBjbiII ... annel_page
ez videó, még pöttyös a Szentem a barihimlő végén...

Puszi Lányok, még megyek a 2007szept topikba is újságolni Kistesóról
:wink:

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
anitja
 
 


Köszi az infó anitja!
azt nem is tudtam,hogy nekünk kell vinni a dvd-t,de legalább
már ezt is tudom.

Kép
Kép
csibe83
 
 


Nagyon édes Nolka is.imádnivaló kis krapek.

Kép
Kép
csibe83
 
 


Gabi!

Sztem az Eszter gyönyörű név, de nem adnám hozzá a Zórát, bár az is szép, de az Eszter is karakteres név, a Zóra megkeményíti, lágyabb illik hozzá sztem!
Pl. a Liegl Eszter Anna gyönyörű 8) !Nagyon-nagyon :D !

A Dominikát nem vettem számba, mert az nálam nagyon nem befutó, érdekes pedig a Dominik nagyon tetszik, de a Dominika nem, kicsit nekem olyan a "feelingje", mint a Mercédesznek, és azt sem szeretem :oops: !

Az Ádám Viktor sztem is jobb :wink: !

Boo!

A Jázmin amúgy az egyik kedvenc női nevem, viszont a Zóját tuti nem adnám! Nekem egyből a szója jutott róla eszembe, és tuti nem én vagyok az egyetlen :oops: ! Ne harizz, csak véleménytcserélünk :D !

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Már nem tudom ki írta,hogy az integrált teszt az nem egyenlő a
kombinált teszttel és ez félig okés is,de a kombinált teszttel és az
AFP-vel együtt már viszont egyenlő az integrált teszt.
Bocsi,nem okoskodni akartam,csak így tényleg jobban lehet
kijönni anyagilag szerintem :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
csibe83
 
 


Vagyis én ezen az oldalon így értelmeztem

http://www.fetalmedicine.hu/index.php?o ... view&id=52

Kép
Kép
csibe83
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2011.03.15 13:08-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


Boo! Nekem a hideg tej segített, de nem égett annyira Nolkával a gyomrom, viszont úgy tudom van egy rágótabletta, amit a kismamák is ehetnek: http://bolthely.hu/arcanum/id/00239_Ren ... bletta_24x
Rennie antacidum a neve, a szeptemberi topikban ezt ették a gyomorégős Lányok a terhesség alatt.

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
anitja
 
 


Csibe!

Na, ezt írtam én is, csak én nem tudtam ennyire érthetően leírni! :oops: :lol:

Gabi1!

Nálam is az Ádám Viktor a befutó! :wink: Pedig a Viktort úgy önmagában nem szeretem, de így a kettő jól hangzik. :)

A Zóra a másik kislányod miatt lenne furi (Dóra) szerintem. Volt egy ismerősöm akinek Marcell lett az egyik fia, a másikat meg Bercellnek akarta, aztán végül nem az lett, nehogy kinevesség őket. Viszont az Eszter nekem is nagyon tetszik, meg a Dominika is. Én erre a párosításra szavazok! :wink:

Pagika, Nellike!

Vegyes pároshoz Áron-Nóra (értitek!!! :lol: 8) ) Nekem tetszik! :lol: Ez nem olyan feltűnő, de mégis van benne valami különleges! :wink:

Manó, Anitja!

Gratula a picikhez! :D

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!!!

Boo:Van am ott mar poci:)!Tenyleg kenyelmetlen mar normal farmerban letezni...Par nap es pihizhetsz:)

Lidike:Ez egy elegge indokolt csaszar volt,itt a lenyeg hogy rendben megszuletett Domi.Jo a renszarvasos szerkoja :lol:

Rabbe:Csak pihenj,es veszeld at valahogy a rosszulleteket.Aztan gyere,hogy mi volt a dokinal!

Norka:Gratula a 12.hethez!!!Es a megerdemelt piheneshez!!! 8) Itt ahol a valaszt irod,rakatt a melleklet feltolteshez,ott tudsz valasztani kepet,es elkuld.Asszem ennyi,de majd mindjart kuldok en is valamit...

Moncsy:Nagyon szepek a csajszijaid!Gyonyoru a szemuk...!Luca nev nekem is tetszik nagyon!

Timea:Majd egyutt lefogyunk!!!En 74,5 vagyok :oops: Mindjart rakok kepet!

Anettoo:Szep helyre mentek telelni!Helyes kispasid van!

Tabati:Nem tudtak hogy igy reagal a kutya,de mindenfele jelzes nelkul,mikor meg akarta volna fogni a tesom,nekiesett,raadasul egy kis torpe uszkar volt a bunos.Csak nagyon nagyot tudott harapni...Egyebkent szoktak szajkosarat tenni rajuk...most nem volt ra idejuk. Szornyen bekavar ez a sztrajkosdi,emlekszem,nemreg meg ateltem otthon...De legalabb Apukad el tud vinni a vizsgalatra.

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Csibe!

Az AFP az egy dolgot vizsgált...az alfa-fetoproteint. Maximum akkor igaz az állításod, ha a kombinálthoz a Négyes (Kvadrupol) tesztet is megnézeted:
A terhesség 15-17. hete között, optimálisan a 16. héten, anyai vérből három hormon (hCG, szabad ösztriol és inhibin A), valamint egy magzati eredetű fehérje (alfa-fetoprotein) mennyiségét határozzuk meg.

A kombinált+síma AFP nem egyenlő integrált teszttel.




Tickerplayground.com
breki76
 
 


Amúgy meg nyilván mindenki azt csináltatja meg, amit jónak lát, én mindkettőt megfogom, de ez egy külön sztori!




Tickerplayground.com
breki76
 
 


Sziasztok!
Okés Ancsurti,benne vagyok a közös fogyiban,majd tartjuk egymásba a lelket!Mindenesetre egy darabig még erre nem lesz szükség! :lol: :wink: Addig élvezzük ki h mindenfélét ehetünk... :twisted:

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


És sajna ezek a vizsgálatok, csak mind kockázatbecslések, a tuti eredményt csak az amniocentézis ad sajna! Annak van diagnosztikai értéke!

Egy ismerősöm felkészített, hogy véletlenül sem kell kétségbe esni, ha a vérvételi tesztek eredménye nem jó! Ő így járt....szétizgulta az agyát, végül az amnioval derült csak ki, hogy nincs semmi gond!!!!

Nyilván mindenki bizakodik én is, de ha az amnio jó, akkor tuti jó, viszont ha a vérvétel rossz, az nem tuti rossz!!!

De az azért az utsó lépés a kockázatok miatt!!!!




Tickerplayground.com
breki76
 
 


Ja,és ami fontos,azért van jó oldala is a hízásnak:sose gondoltam h valaha 90-es melltartót fogok hordani! :lol:

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Amúgy meg szerintem meg kell kérdezni a nőgyógyászod, hogy Ő melyik vizsgálatot javasolja??? Én mindig kikérem a tanácsát, Hála Istennek mindig vannak jó 5letei! :D




Tickerplayground.com
breki76
 
 


Jaj veletlen elkuldtem...

Katy:Szep meretek,gratulalok,de jo hogy minden okes :)

Mininmano:Na vegre rolatok is valami:)Szep nagy babad van neked is!Biztos jo lehetett meghallani a szivvereset...Gratulalok!!!
Gaz ez a zurzavar :evil:

Gabi:A Zora nev az gyonyoru!!!

Anitja:Ti aztan szepen nodogeltek :lol: Gratulalok a jo eredmenyekhez!Nolkat meglestem,cukipofa,plane ahogy bazseval!
Van biztositasa a hugomnak,csak egyszeruen nem fizet a biztosito :twisted: Es direkt a kezere kototte,mert nem az elso balesete.Nemreg mutottek,majd fel millaval lognak neki :twisted: Szerinted? :twisted: :twisted: :twisted:

Boo: Sajna semmit sem tudok,nekem is van savam idonkent.

Stike:Nekunk megvan a fiu nevunk is!Botond!Koszi!!! :wink:

Es ime a kepek :oops: !Az egyiken kicsit poros a tukor,es szetnyult a nacim :oops: Kép 2 napja,esti kep... Kép ma delelotti pocak

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Breki!

Hát nem semmi! :shock: :lol: Honnan tudsz ennyi mindent ezekről a dolgokról? Vagy csak simán utánanéztél? (én akkor sem tudnék ennyi mindent pontosan megjegyezni :oops: :lol: )

Kép
Kép
tabati
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2011.03.15 13:09-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


Boo:Koszonom szepen :wink: Igen,ez mar kismamanadrag,kellett vennunk egyet,mert a sima farmerjaim mar nyomtak a koldokom alatt.Ez egy M-es meret,meg jo par honapig jo lesz mert sztreccs farmer,es csoszaru.Itt nagyon hiper-szuper kismamaboltok vannak,es most karacsonyi learazasok kereteben,rengeteg jo dologhoz hozza lehet jutni.Es proba pocit is lehet felrakni,hogy a kesobbiekben hogyan fog majd allni a ruhad... :wink:
Otthon is vannak mar,de arany arban merik a jobb rucikat :twisted: Mas topikokban olvastam,van egy lany,aki 4000.-ert varr farmert is,es melegitoket is.Talan a majusiaknal...

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Hű, de jó! :lol: :lol: Gratula a babócákhoz, Mini, Anitja, 200907, irigykedünk rendesen! :oops: Tényleg, 007 mi volt a gond? Nem írtad meg végül morcosságod okát! Minden rendebn azóta? :wink:

Nekem csütörtökre lesz babamozi, privátba ugyebár, aztán majd 22-én a doki. Sikerült a védőnőmet is utolérnem, de annyi a kismama, hogy nem ér rá mostanában. Majd velem kezdi az új évet, mert 5-én reggel 8 órakor találkozunk! :lol: :lol: ez azért is jó, mert addigra már én is 12 hét közeli állapotban leszek és jól fog jönni a kiskönyv. Hogy van az, hogy szinte mindenki már mindenféle vizsgálaton, vérvételen stb volt és én meg még sehol... Mintha tavasszal kellett volna mennem. Van még más is így??? :roll: Persze a kanadai kismamákon kívül??!! :mrgreen: :P

Még nem akartam beleszólni a kilós témákba, de én is szívom a fogam egy kicsit, hogy hogyan fogom bírni ezt az édes terhet, mivel én sem indulok pehelysúllyal... 76 kilóról kezdek (171 cm), de már most rajtam van kb 1-1,5 kg :shock: és mi lesz itt a végén??? :roll: Persze a babáért mindent, de én is igyekszem odafigyelni mit eszem, iszom. Majd meglátjuk! Szóval Ancsurti, Timi, rám is számíthattok!!! :lol:

Breki, én is az integrált tesztre szeretnék menni, hogy minél biztosabb legyek. Persze semmi sem 100%. Viszont érdekelne, hogy te hol csináltatod. 1-2 helyet már én is kinéztem, de szívesen olvasnám a véleményedet, mert látom, hogy nagyon felkészült vagy. Köszi... :roll: Próbáltam tapasztalatokat összeszedni a neten, de ott is vegyes az info.

Na, most ezt felteszem és nekiállok végigolvasni ki milyen nevet szeretne, hogy a táblázathoz kihalásszak egy-két adatot... :lol: :lol:

KépKép
stike
 
 


Sziasztok!

Felteszek nektek egy angyalkát, hogy könnyebb legyen az ünnepre hangolódás :D !

Ő (amúgy) Tóth Emma, férjem barátjának a kislánya, és beleszerettem,én is ilyet akarok! :D :D Kép

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


google bácsi a segítőm+meg az orvosom! Nem jegyzek meg ám mindent, amit érdekesnek találom ctrl+c és ctrl+v egy wordbe és utána amikor ráérek elolvasgatom!!! Amúgy szerintem a cukor miatt van így, mert szeretek képbe lenni minden ilyesmivel. Férjem mindig is mondogatja, hogy jó, hogy alaposan utánanézek mindennek, így lett a szájcenterünk is 20.000,-Ft-al olcsóbban, mint amúgy...meg sok-sok műszaki cikk!


Stike nem mindegy mikor töltöd be a 12 hetet. Én a SOTE I-en szerettem volna megcsináltatni, mondván, hogy akkor már inkább oda fizetem ki a pénzt, ahol szülni fogok, gyarapítsa az Ő vagyonukat. Csakhogy ott külsős cég elemzi a vért és dec 22 és jan 6 között nem csinálja az a cég. Így én az Istehegyi útra megyek (25.000,-Ft) az integrált. Az Uh-t nem ott csinálják (de nem is baj, mert a dokim a saját szonográfusuk véleményére ad), ott csak a vérvételt csinálják.

http://www.noi1.hu/?mid=72

Itt bal oldalon alul találsz infót a down szűrésekről!


Dodi

Tündéri Kiscsaj! Szerintem lehet hasonló lesz Nekünk is
:D Kép




Tickerplayground.com
breki76
 
 


Mármint az Angyalka Emmára írtam!!!




Tickerplayground.com
breki76
 
 


Amúgy én is úgy érzem, hogy 7 hetesen nagyobb volt apocim, mint 9+6-on

Kép Kép Kép

Itt meg én nagyobban Kép :D :D




Tickerplayground.com
breki76
 
 


Oké Stike!Természetesen beveszünk a majdani fogyi klubba!

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Breki!

Ez nagyon komoly, tökre hasonlít rád Emma :D !
Nekünk is megvan rá az esély, mert a férjem ugyanilyen bogárszemű hajasbaba volt! (Retro képek :D )
Bár én sem panaszkodhatom, csak én világosbarna voltam, később barnultam be :wink: ! Kép Kép
Kép

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Ja, remélem érthető:
1. én
2-3. férjem
4. én

Ha vki a punciból, meg a hosszú haj+szoknyából nem jönne rá :D :wink: !

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Köszi Breki, én is gondolkodtam a SOTE-n, mivel a dokim is "odavalósi", sőt megtaláltam a honlapjukat is, de ezt a bal alsó sarkot már nem vettem észre... :evil: január 5-én leszek 12 hetes, tehát az a hét lenne nekem is megfelelő a vizsgálatra. Hacsak ki nem találják, hogy ráérek, mert ugye méret szerint kb 9 nappal kisebb voltam utoljára. De majd most csütörtökön kiderül sikerült-e behoznia a "lemaradást"! :roll:

Nagyon szép pocijaitok van! Én még nem látok nagy különbséget magamnál... :oops: :? Dodi, édes a kislány! Breki, te is aranyos voltál kicsinek... :lol: :lol:

KépKép
stike
 
 


Csibe!
Húú, tényleg sokat segítettél az infokkal. Köszönöm szépen.

Timi!
Nekem a legkisebbik öcsim Viktor (én javasoltam anyuéknak, meg a Bencét is, aki a középső öcsém). Így viszont Bence sajna nem lehet a gyerkőcünk.

Minimanó!
Kár, hogy kicsi homályos a kép, de így is gyönyörűen ki lehet venni a kis Drágát. Nem emlékszem, így most idősebb lett az eddigihez képest?
Védőnő nálatok tud adni bmire is papírt? Én pont tegnap beszéltem telefonon vele és azt mondta, hogy már megvonták tőlük ezt a jogot (mondta is, hogy mióta, de azt nem jegyeztem meg).

Gabi!
Ádám Viktor (mert a Máté "m"-mel kezdődik és kicsit furi egymás mellett kétszer), lányban pedig Eszter Zoé (mert a kicsilányod Dóra és az eléggé hasonló a Zórához). (Ja, már látom tárgytalan is lettem időközben)


Jaj! légysz vki azt a nem-meghatározó kínai izét küldjétek el, mert én is meg akartam csinálni, csak amikor felkerült nem volt időm, most meg nem találom sehol.

Boo!
A Zója tényleg jó név, nem is hallottam még róla. Anyós honnan szedte? Milyen modern anyósod van :wink:
Gyomorégésre sajnos nincs tippem, ez is olyan lehet, hogy minndekinek más válik be (ropika, háztartási keksz). Nekem inkább émelygés van, ilyen tünetem egyik Manómmal sem volt.
Nekem is be kéne szereznem kismuter nacit, mert amik voltak, mind eladtam, viszont a normál gatyáimtól rosszul vagyok. Én a 2in1 outletet fogom megnézni a napokban a két Mammut között vmelyik utcában, nem tudom a nevét, csak, hogy hol van.

Anitja!
Neme nem látszódott még (ha már az ujjacskái :) )
Egyébként pedig gratulálok neked is a szép kis nyakiredőhöz.
És köszi az infokat.

Ancsurti!
Így a képek alapján, már megbocsáss, de nem úgy nézel ki, mint akinek eszeveszett fogyikúrába kéne kezdenie :)
Jaj, de jó neked a rucik miatt.

Dodi!
Emmának de édespici lábikója van, mindjárt megzabálom.

Breki!
De szép bugyid van, szeretem az ilyen fazonokat. C&A?
És az a kismanó kicsoda? Ja, már látom: TE

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Dodi!
Retro képek: jóók :)
Olyan jó ilyeneket nézegetni.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Szonibaba!

Én Bécsben a H&M-ben vettem majdnem ugyanilyen (ráadásul Snoopy-s is) fehérneműket, és már itthon is van H&M :wink: !
Tényleg szépek! Én csak franciabugyit hordok, mert egyszer egy nőgyógyász részletezni kezdte milyen fertőzéseket okozhat, és miért... Ráadásul a férjem is jobban szereti (szerinte kicsit közönséges a tanga, a franciabugyi izgibb :wink: ).
Persze vannak kivételes esetek, mikor a ruha megkívánja (pl. fehér v. passzos naci).

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Dodi!

Nagyon cuki Babák voltatok! Nekem a Férjem inkább szőke volt...de szerintem a sötét haj lesz a domináns! Mondjuk Neki meg az én Anyukámnak zöld szeme van, hát az sem lenne rossz!!! Na nézek az Uramról is fotót Kép Kép


Igen "Cunda"-s bugyik :D Van Hozzá melltartó is és trikó is, van még csíkos, barna fehérnemű, sőt snoopys papucsom, 2 snoopys pizsim, és a Férjem is vett egy gyönyörű fürdőköpenyt a Marks and Spencerben (rózsaszín persze) és mondta, hogy a papucsomat elviszi és olyan snoopyt hímeztet majd bele...szóval én nem is szeretem át Snoopyt :D :D




Tickerplayground.com
breki76
 
 


Sziasztok!

Vagyunk ám mi is,csak Domikám kicsit nyűgi napjait éli,így én is örülök,ha élek estére :lol: :lol: .

Norka!!Brékó-brékó,mi volt ma az ultrahangon??

Szonibaba,ahogy nézem ugyanakkora vagyunk kiírva:)de szupi:)

Dodi,nagyon szép babák voltatok,biztosan a gyerkőcötök is ilyen gyönyörű lesz :wink:

Kép

Kép
lidike
 
 


És van egy színes is! Sajna puncis az Anyuéknál van az albumban, húúúú...olyan duci voltam, hogy a Férjem elnevezett Michelin babának :D :D ! Anyuék vittek párszor fényképészhez.....amúgy a mai napig imádom ha fotóznak...Férjemnek meg van is hozzá érzéke!!!! :D :D :D Kép

Jó séróm volt :D :oops: :lol:




Tickerplayground.com
breki76
 
 


[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-42-1-2009_07_30-.jpg[/img
Sziasztok!
Van köztetek olyan kismama aki pánikbeteg? Szivesen leveleznék olyanokkal,akik ebben a betegségben szenvednek , és kismamák.
Köszönöm : anyagirl
anyagirl
 
 


Kép
anyagirl
 
 


Hát itt van!!!!
Ancsurti! Köszi a segítséget!

Ő a mi kis babábk! Nagyon jól érzi magát, mindene megvan, halottuk a szívdobogását, ami igen élénk volt. Csak úgy mint babóca. Rengeteget forgolódott, még integetett is anyának!:lol: Kép
Az uh-s doki nagyon jó fej volt, mindent elmagyarázott megmutogatott. Láttam a gyomrát, a végtagjait, a főütőerét, az orrocskáját. :lol: Fantasztikus dolog ez az uh!!! Nagyon-nagyon jó napunk volt apával együtt, szinte csak repkedtünk egész nap.
Délután voltam a házidokinál a beutalókért, aztán átmentünk Pécsre a Kikába, mert megajándékozzuk magunkat egy gardróbszekrénnyel karácsonyra.
Vendég
 


Viszont volt egy negatív élményem is. Uh után vissza kellett mennem ahhoz a nőhöz, aki adta a beutalót, hogy megbeszéljük az AFP vizsgálat időpontját. Addigra már ott volt egy doki is aki gondolta belenéz a kiskönyvembe, ha már ott vagyok. Számonkért, hogy a dokim még nem vizsgált meg? Nincs beírva semmi vizsgálat a kiskönyvbe? Hol él külföldön? Na! Az agyam eldurrant! Én mondtam, hogy már 2 vizsgálaton voltam de a könyvet, csak utánna kaptam meg. "De ugye tudja, hogy 4 pecsétnek kell lennie benne?"
- Igen tudom! Felhívom a dokim és megbeszéljük.
- Most már nem kell. -mert ő bepecsétel.
Hát teljesen kiakadtam. Akkor mi a fenének szól bele! Aztán kikérdezett, majd kioktatott, hogy milyen vitaminokat kell szednem.
Apum orvos, és kikérdeztem erről a dokiról, és azt mondta ne foglalkozzak vele, mert egy köcsög. Hát nekem kellett 1 óra mire lenyugodtam.
Bocs, ha kavircos voltam, a lényeg, hogy egy köcsög dokival találkoztam.

Végülis babóca 57 mm, terhességi kor 12+3.
Január 14. az AFP vizsgálat időpontja.
Holnap megyeg az integrált teszt vérvételére.
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi lányok a véleményeket. Végül apával beszélgettünk és úgy döntöttünk hogy ha fiú akkor Ádám Viktor ha pedig lány akkor Dominika Eszter lesz. Neki a Zora nem tetszik. Stike majd beírnád ezeket a neveket ha lesz időd?

Norka nagyon szupi az uh-os kép, olyan jó ilyeneket nézegetni én is alig várom már. Még 6-ot kell aludni.

Jók a poci képek is. Nekem ilyenkor estére mindig sokkal nagyobb a hasam, gondolom ilyenkorra felfújódok.

Én gyomorégésre kekszet rágcsáltam, hideg tejet ittam, illetve hallottam még a salvus vizet és a rennet, utóbbi kettőt nem próbáltam.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Breki!

Férjed nagyon cuki, kis mongol-szemű :wink: :D !
De furi, tényleg milyen dundi voltál, és hajad se semmi :mrgreen: !
A házilag vágott frufruról nekem is vannak emlékeim :lol: !
Az előzőn (a fekete-fehéren) viszont egyértelműen te vagy, nagyon hasonlítasz magadra :D ! Kis duzzogi, nagyon cuki!
Kicsinek nekem is világos volt a hajam, remélem a sötét lesz a domináns, mert megzabálom a barna hajasbabákat :D !
Mondjuk anyu is, apu is fekete, viszont mi tesómmal "csak" sötétbarnák lettünk :roll: !
Majd elválik, de ha kopasz lesz is szeretni fogom :wink: :D !

Lidike!
Nagyon köszi a "bókot" :wink: , mi is reméljük a legjobbakat, de tényleg nem ez a döntő! :P

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Ma azon agyaltam milyen jó lenne, ha egy picurkát tovább maradna bent a bébi, mert 08.04-én van anyukám szülinapja, a 2009.08.07, pedig tök vicces lenne, de az lenne az igazi, ha pont a férjem 30. szülinapján jönne:2009.08.09. De addig biztos nem húzzuk, hiszen az már 13 napos túlhordás lenne :? . De tényleg vicces lenne :)
4.-e még belefér, az csak 6 napos :wink: !
Valahogy nekem kicsit az augusztushoz húz a szívem, sose volt júliusi "szerettem", olyan furi nekem hogy akkor jöjjön a bébi!
Amúgy anyukám is túlhordott mindkettőnket, szerinte "jó eséllyel" marad tovább a pindur, persze ilyet csak akkor kívánok, ha minden rendben odabent :!:
Amúgy tudom jól, hogy az utolsó napokban nem az fog foglalkoztatni, hogy még maradjon, hanem hogy jöjjön már ki! :D :D Csak megjegyeztem, hátha bejön :wink: !

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


megjöttem...
dobog a kis szivecskéje a 3mm-es kis manócskánknak! minden rendben, utazhatunk is.

rabbe1
 
 


Dejo-dejo Rabbe! Nagyon örülök neki!!!!
Látod, nem lesz semmi gond, akar titeket ez az apróság :wink: :D !

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?