Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! :)


Most még morgok a mai nap miatt, úgyhogy majd csak később részletezem a dolgokat. A lényeg, hogy a fogam rendbe lett téve és Hugiról is elkészült a 12. heti ultrahangos sztárfotó: a CRL 46 mm, a nyaki redője pedig 0,7 mm. A paraméterei alapján 11+3-nak számolták (azaz 3 nappal idősebbnek, mint "valójában").

Majd később jövök még.

Kép
Kép
200907?
 
 


Sziasztok!

Nem mondta a doki h mi várható a továbbiakban.Nagyon remélem h semmi meredek.Tudok olyanról akinek veseköve volt terhesség alatt,neki infúzióval kezelték,h távozzon a kő.

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Ancsurti! Az biztos, az okoskodást én sem szeretem és sosem oktatnám ki az orvosomat. Viszont megkérdezem, ha hallok, olvasok valamit, vagy beszámolok olyanról, ami esetleg segít Neki! Például Utro+cukor együttes hatása...nálam nagyon furcsa volt....Neki tapasztalat, mivel megfigyeléseken, méréseken alapult. Egy következő hasonló betegnél már tudhatja az erre vonatkozó dolgokat. Kimondottan megkért, hogy majd vigyem el Neki a méréseket!

Szoni! Én sem fizetnék valamiért, ami ingyen is lehet (azért ablakon dobálni való pénzünk nekünk sincs). De kombinált nem= integrált. Integráltat ha tudsz ingyen Pesten szóljál, mert arra én is beneveznék! Egyébként gondoltam arra is (dokim is mondta, nem lenne rossz 5let, hogy felhívom a sejtbankot és megmondom nekik, hogy mi úgyis levetetjük az őssejtet, akkor talán nekünk is járhatna ingyen a szűrés..vagy mi?? De aztán láttam, hogy ez csak a kombinált teszt és nem az integrált, úgyhogy nem próbálkoztam! :D




Tickerplayground.com
breki76
 
 

 
 

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2011.03.15 13:04-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


Sziasztok,hu győztem visszaolvasni :).Látom jó kis dumás topik ez :lol: juhu :D

Ancsurti nálam szerintem az összes létező dolog összejött,ami miatt indokolt a császár :lol: .Domi faros volt,nagy súlyú(4290 gr és 61 centi),elől tapadt a lepényem és idő előtt repedt meg a burok is,egyáltalán nem tágultam.Ja és toxémiás is voltam :D .Nem is nagyon vártak,rögtön vittek a műtőbe.Sokan bánják a csaszit,talán én azért nem,mert a 32.héttől sejthető volt...persze szerettem volna simán szülni,de végülis a végeredmény a lényeg :D .

Timea csak nyugi,biztosan minden oké odabent :) .

Kép

Kép
lidike
 
 


Boo!

Jajj de egyezik az ízlésünk,ha fiú,akkor nálunk is Bálint lesz.Ha lány Nárcisz :)(annyira szép a virágnév lányoknak szerintem :) )

Többiek?Nevek?

Kép

Kép
lidike
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2011.03.15 13:05-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2011.03.15 13:05-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2011.03.15 13:06-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2011.03.15 13:06-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


Boo!

Jót mókáztam ez a cicis hozzászólásodom, mintha magamat hallanám:-D!
Szépen kerekedik a te pocakod is! :wink:
Tényleg más, mint az enyém! A tied egyenletesen kerekedik, nekem csak az alja (pedig este csináltam a fotot, nem éhgyomorra :D ), de ruhában tök hasonló. Bnőm anyukája azt mondja, ez azért van, mert nekem széles a csípőm (körte-alkat vagyok), és ott fogom kihordani a bébit, nem "gyomorban". Neki ugyanilyen volt, tapasztalatból mondja. És lehet benne vmi, mert anyósomnak gyakorlatilag nincs csípője, és ő is így fogalmazott, hogy "gyomorban" hordta ki a fiúkat, olyannyira, hogy szülés előtt sem "szállt le" a hasa, és annyira fent voltak a bébik, hogy neki el is deformálták a lengőbordáit, nagyon fájt is neki, és úgy is maradt :? , sokkal kijjebb vannak, mint lánykorában. És ezt már másoktól is hallottam. Na, ez legalább nekem nem lesz, csak 110-es csípőm :mrgreen: !

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Szép reggelt mindenkinek!
Timi!
Nagyon sokat nőtt tényleg a babócád!Képet tudsz felrakni?
Olyan kiváncsi vagyok :oops: :oops: :oops:
007!
Gratula a jó eredményekért!Tőled is várjuk a sztárfotót.
Boo!
Én is jókat mulattam a cicis hsz-eden,de végülis a többin is.
Pocid már tényleg látszik!
Majd megpróbálok én is csinálni pocis képet amit fel is tudok rakni.

Lidike!
Nekünk egyenlőre csak lánynevünk van,abból elég sok,de a tábliba
csak egy van bent
Lány név:Kiara,Lilien v Liliána
de még majd meglátjuk később :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
csibe83
 
 


jó reggelt!
sziasztok, vagyok, olvaslak titeket, csak velem nem történik semmi amit leirhatnék. van még barnázás, pihenek, sokszor van hányingerem és várom hogy ma mehessek dokihoz este. akkor kiderül hogy ott van-e még a baba. még képlékeny hogy utazunk-e attól is függ ma mit látunk. még az is jó ha csak hétfön utazunk, de ha minden rendben a babával, akkor elmegyünk a terv szerint, pénteken. a dokik szerint nem kéne feküdnöm csak ne idegeskedjek és kimálö életmódót éljek. hát ma meglátjuk. a gyógyszerektöl eléggé fáradt vagyok, tegnap meg olyan szédülés jött rám, hogy nem is birtam talpn maradni.
a kajával én is pont ugy vagyok, mint boo, hogy bezabálok amit megkivánok, majd többet ránézni sem tudok söt rágondolni sem mert elkezdek öklendezni.... :oops:
és a névvel is ugy voltunk (boo mi nagyon egyre járunk :-D )
szoval én már a fiamnak is bettinát szerettem volna adni, de mivel fiu lett igy gondoltam majd a tesónak. közben elváltam uj férj, uj beszélgetések és mikor megkérdeztem milyen nevet adna lányának és Bettinát mondot hát rögtön beleszerettem :wink:

rabbe1
 
 


Jó reggelt lányok!

Eljött a nagy nap!!! :lol: 12.HÉT! Már van bennem egy kellő izgalom... 10.40-re megyek a nyakiredő vizsgálatra. Szorítsatok!!!

Boo! Nagyon szépen nő a pocakod! Ma nekem is meglesz az első pocakfotó.

Szeretném majd feltenni, hogy megmutassam nektek, de egyenlőre nem tudom hogyan kell feltölteni képet. Majd segítetek?

Nevek: Én már évek óta kiválasztottam a Jázmin nevet, és szerencsére találtam hozzá egy jó vezetéknevű apukát :wink: , aki pedig kitalálta, hogy a fiúnak pedig Márk legyen a neve. Így esett az eset, hogy mindketten hoztunk egy nevet magunkkal a házasságba. :lol:

Nekem ma megkezdődött a 3 hét szünet! Így ez a nap több szempontból is édes nekem!
Megyek készülődni, és jövök a hírekkel, amint tudok!
Vendég
 


Norka,boo!

A Jázmin szerintem is gyönyörű,csak egy ismink kislányát is így hívják,úgyhogy nekünk maradt a Nárcisz.Boo,a Vince nekem is nagyon tetszik,de az én szívem csücske a Medárd,persze apánknak nem jön be :roll: ...mondtam neki,hogy végülis mindegy ,mert úgyis én leszek a szülőszobán,engem fognak kérdezni :lol: :lol: .

Norka! 10.40-kor megy a drukk :).Nem írtad végül,kihez jársz dokihoz? Iwiwen nem vagy fent?

Rabbe nagyon szorítok Neked este,és persze,hogy ott lesz az a baba,jó helyen :wink: .Különben ki kínozna ennyire a hányingerrel? :wink:

Kép

Kép
lidike
 
 


Lidike!
A Medárd nekem is tetrszik,de a páromnak nem,szóvl fiú nevek
még vitásak...
Norka!
Elhiszem,hogy izgulsz már.én csak 29-én megyek a 12hetes
vizsgálatra,de már most izgulok.Szóval teljesen megértelek.
Megy a drukk ezerrel és majd várunk a hírekkel.

Kép
Kép
csibe83
 
 


Sziasztok!

Csajok asszem elkiabáltam ezt a jól vagyok dolgot!
Ma megint kínoz a hányinger!

Norka!!!
Gratulálok a 12.héthez! Holnap utolérlek!
Majd gyere a hírekkel mi volt a vizsgálaton!

Rabbe!
Örülök hogy jelentkeztél,sokszor eszembe jutottál hogy mi lehet Veled!
Ha rosszul vagy az jót jelent!
Majd Te is gyere a hírekkel hogy mi volt a dokinál!

Lidike!

Jó vetted ki a szavaimból én nagyon nem örültem a császárnak!
Nekem az első volt a sima szülésem a második császár,mivel a baba nem fordult meg és nem is simán faros volt,hanem a lábai voltak lennt!
Késöbb majd leírom részletesebben,hogy hogy viseltem a dolgokat!


Szóval csajok mindenkinek gratulálok Aki JÁZMINnak szeretné hívni a babáját!
Nekem van egy Jázminom!
Igazi kis hercegnő,gyönyörű ez a név, Ő is nagyon szereti!
Mindjárt rakok fel róla képeket!
20140328174041
 
 


JÁZMIN 4 évesen!
Kép
20140328174041
 
 


Jázmin 5 évesen!

Kép
20140328174041
 
 


Sziasztok!
Sajna most képem nincs az UH-ról,mert a kórházban csinálták!
És sokan még kérdik miért járok magánrendelésre! :shock:

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Nagyon szép a Jázminod Moncsy :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
csibe83
 
 


A kórházba nem adtak??
Én is ma a kórházba megyek a terhesambulanciára,remélem tudok képet kunyerálni :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
csibe83
 
 


Jázmin idén nyáron

Kép
20140328174041
 
 


Akkor már Ő se maradjon ki :nagylányom Réka!
Kép
20140328174041
 
 


Sziasztok!
Tényleg nagyon szép Jázmin!Nagyon édi!
Mindenkinek nagyon szurkolok aki a héten megy 12.heti-re!
Boo milyen vékony vagy!El sem hiszem h alig egy éve még én is így néztem ki.. :lol:
Sajnos nekem állandó ruhatár csere van,mert bár előtte sosem tudtam hízni ,most aztán beindult! :lol:
Nem baj,mert megígértem magamnak h ha már lehet visszafogyok,persze nem a valahai 52 kg-ra ,de 65-ig meg sem állok!
Ja most 76,5 kg vagyok. :oops: Ki tudja hol áll meg... :lol:

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Üdv,
Stike - mi is megyünk Ausztriába, csak sajnos mi már nem látjuk a karivásárt, mert csak január 2-án megyünk, fel az Alpokba, Salzburg mellé, nagy hó, gyönyörű tavak. Már nagyon várjuk. Csak azért írom, mert írtátok, hogy jövőre nem fogtok tudni menni a kisbabával. Nekem Máté most lett 7 hónapos és bevállaljuk, már sok helyen voltunk heteket, de talán most jött el az idő, amikor nem kell annyira CSAK VELE foglalkoznom. Úgyhogy nyugodtan tervezhet szerintem mindenki már jövő télre Ausztriát.
Rakok egy képet is, nemrégóta tud feltérdelni: :) Kép
Moncsy - szép család vagytok ! :) Én is szeretnék egy ilyen szép kislányt ! :)

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Ja elfelejtettem Boo! nagyon szépen nő már a pocid!

Nálunk nevek:kislány:Luca(jelenleg ez vezet) vagy Léna
kisfiú:Ábel,és még az Olivér a befutó:nekem évek óta tetszik,de sajnos az ismeröseinknél most 2 hónapos a bébi,és a második neve Olivér!
Kérdeztük Őket melyiket fogják használni,de igazából még nem döntötték el! :? :oops:
20140328174041
 
 


Köszi csajok büszke is vagyok rájuk ,és most rengeteget segítenek!

Anetto!
Nagyon édes Máté,és nagyon ügyes!
20140328174041
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem, mint hétvégén mindig.

Moncsy!

Én is elkiabáltam, hogy vége a hányingeres időszaknak, bár enyhén, de volt vasárnap is, meg tegnap éjjel ( :shock: érdekes éjjel még sosem volt)

Ancsurti!

Nem nagyon értem ezt a kutyaharapásos dolgot... Ha tudta, hogy így reagál a kutyája, akkor miért nem raktak rá szájkosarat? :shock: Vagy alapból nem lehet, hogy a tesódnak be kéne ezt vezetni? HOgy minden kutyára szájkosár, mert lehet, hogy a gazdi sem tudta, hogy ez lesz. Bár én ehhez nem értek még sosem vittük kozmetikushoz a kutyákat.

Breki!

Most lehet, hogy butaságot írok, de az integrált teszt nem úgy lesz integrált, hogy muszáj előbb megcsinálni a kombináltat, aztán valamikor később megint lesz vérvétel amit összevetnek az előzőekkel. Ebből csak azt akarom kihozni, hogy nem lehet, hogy kombinált nélkül nincs integráltí? Én ezt vettem ki valamelyik tájékoztatóból, de lehet, hogy rosszul gondolom, és félreértettem valamit.

Szonibaba!

Nekem a választott kórházban csinálják az uh-t, ahol nem ingyenes sajna a kombinált. Viszont állítólag azzal a lelettel mehetek a Bajcsyba vérvételre, mert tulajdonképpen a vérvétel miatt kell amúgy is fizetni. Ezt mondták, aztán meglátjuk sikerül e. Viszont szerintem ha idegen kórházba mész uh-ra is, akkor kell beutaló. A vérvételre nem kell.

Pagika!

Grtaula az ikrekhez! :D Füled amúgy hogy van? :lol:

Mi most párommal anyuéknál vendégeskedünk. Képzeljétek el, hogy vasárnap beutaztunk Pestre, akkor még szó sem volt csak hétfői sztrájkról. Erre este jönnénk haza, vonat sehol. Bulizni voltunk, híreket meg semmit nem néztünk. Persze akkor busz már sehol. Úgyhogy irány anyuék. A hétfői napom meg azzal telt, hogy hazautaztam, (párom Pesten dolgozik) aztán anyósomékkal megbeszéltük, hogy jobb lesz nekünk Pesten, mert férjemnek is ma jó korán volt megbeszélése, és én tegnap a deles buszra alig fértem fel, úgyhogy inkább megbeszéltük, hogy viszek pár cuccot, és elleszünk itt egy darabig. Ráadásul csütörtökön megyünk a 12. hetire, akkor meg bkv sztráj is lesz, úgyhogy ránkjár a rúd közlekedésileg. Mindegy akkor majd apu elvisz minket kocsival, de otthonról az is gáz lett volna, mert hiába számítjuk ki (még ha fel is férünk a buszra), hogy hogy érjük el a hév csatlakozást, ha a sok felszálló, meg a dugók miatt rengeteget késik a busz. Sajnos most vidékről kocsival is nehéz bejutni az a tapasztalat. Aki nem nyomakszik fel a buszra, az kocsival jár be, hatalmas dugók. Legalábbis mifelénk.

Kép
Kép
tabati
 
 


Moncsy Jázmin tényleg igazi királylány és a nagylányod is nagyon szép :).Rád hasonlítanak igaz?

Csibe ezeknek a pasiknak nehéz névügyben a kedvükre tenni :lol: .

Kép

Kép
lidike
 
 


Kép

Egy kis karácsonyi hangulat,én már be vagyok sózva a karira :D

Kép

Kép
lidike
 
 


Sziasztok!
Most sajna nincs időm visszaolvasni, csak szeretném veletek megosztani a jó hírt:
Tegnap voltam vizsgálaton, és minden a legnagyobb rendben van!
49,1 mm (szép nagy a korához képest), a tarkóredő 0,9 mm, és eddig megvan mindene. Éppen aludt, és elég rossz pozícióban, mert nem lehetett a tarkójához hozzáférni, úgyhogy a doki megpróbálta a hasamon keresztül ébresztgetni, de hiába. Végül hasi uh-val sikerült megmérni nagy nehezen a tarkóredőt is.
Nagy kő esett le a szívemről!
És képzeljétek, az ÁÉK-ban is ingyenes a kombinált, úgyhogy pénteken megyek is.
Majd igyekszem visszaolvasni.
Még annyit, hogy a mérete alapján 12 hetes, de azt mondta a doki, hogy egyelőre maradjunk az eredeti terminusnál, aztán majd meglátjuk.

Kép
katy76
 
 


Lidike!

Nagyon édes Domi!
Képzeld ha 11 évvel ezelött kisfiúnk született volna akkor most nekem is lenne egy Dominik nevű gyerköcöm!

Katy!
De jó hogy minden ok!
Én csütörtökön megyek kombináltra Fonyódra,pénteken meg a 12 hetes uhra!
Neked a kombináltra éhgyomorra kell menni?


Csajok!

Kiválasztottuk az ágyneműt!
Teljesen egyértelműen mindenkinek ez tetszett,még Apának is!
Íme: http://www.vatera.hu/szia_kicsim_naranc ... 08862.html
Januárban meg is veszem!
Szerintem ha kisfiunk születik neki is jó lesz!
Bár én nagyon kislányt érzek 99%ra!
És a megérzéseim mindig bejönnek!
Na persze mindegy,lényeg hogy minden rendben legyen!
Na megyek valamit kellene főznöm!
Szép napot mindenkinek!
Késöbb még benézek!
20140328174041
 
 


Elfelejtettem megkérdezni, de majd délután felhívom az asszisztensnőt, és majd megírom, hogy mit mondott. Halkan mondom, hogy remélem nem, mert 10 körül kell ott lennem a kórházban. Miután mostanában fél órát sem bírok ki reggel kaja nélkül, nem tudom, hogy 10-11-ig hogyan lennék meg. De majd megkérdezem.
Drukkolok neked, biztos minden rendben lesz!

Pagikának nagy gratula, tudom, hogy most nem olvassa, de majd visszanézi úgyis.

Lidike! Üdv köztünk, nagyon aranyos a kisfiad!

Moncsy! a Te gyerekeid is nagyon szépek!

Kép
katy76
 
 


Sziasztok

moncsy nekem hétfőn kell menni uh-ra, és a kombinált teszt pedig utána lesz. Nekem nem kell éhgyomorra mennem, még a szülésznő is kifejezetten mondta hogy ehetek nyugodtan.

Lányok úgy látszik én is fel voltam eddig fújódva, mert most mintha kisebb lenne a hasam egy kicsit.
Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!

A fiúk is, lányok is tündériek, alig várom már, hogy én is büszkélkedhessek a gyerkőcömmel :D !

Hát, engem tegnap pont elkapott a "névmizéria", mert azt álmodtam, hogy született egy kisfiam, egyből 2 év körüli volt, és folyékonyan beszélt. Ráadásul szőke, göndörkés haja volt (pedig a férjem is, én is gyakorlatilag feketék vagyunk), és Anrdisnak hívták.
Alapból nincs bajom az András névvel, (mondjuk nem is adnám), de álmomban annyira megviselt, hogy kiborultam, hogy gyorsan ki kell találni neki egy új nevet, meg kell változtatni, mert az én gyerekem nem lehet András :P !
(Azon ki se akadtam, hogy 2 éves, és szőke :D :D :D ).
Aztán tegnap rajtam is maradt ez a para, hogy nincs neve a gyereknek, mert amik korábban tetszettek, mára elképzelhetetlenné váltak :shock: ! Biztos a bébi tiltakozik, hogy nem ez a neve :? :D ! De végül megnyugodtam,hogy "csak" fél évem van kitalálni.... :D :D :D

Amúgy mániám, hogy olyan nevet akarok, ami jól becézhető, mert bizony többnyire mindenkit becéznek idővel. Bnőm gyerekei: Bence és Csenge, mondván, nem fogják ezeket becézni, hát ma a gyerekek: Benci, Bencike, Beni, Csengi, Csengike, Csengő.
Ezért nem adnám pl. az Olivért (Bocsi :oops: ), pedig nagyon tetszik, de az Oli-tól kiakadok :oops: !
Jázmin, Nárcisz gyönyörűek, de hasonló a helyzet :? !

Lehet végül marad a Dorottya (ez az én nevem is), mert jól becézhető, jelentése: Isten ajándéka, és minden Dorottya, akit ismerek talpraesett, csicsergős, boldog kislány (nagylány) :D ! És apának is nagyon tetszik, viszont így elvész a névválasztás varázsa :? !

Na, nem rinyálok, majd eldől :wink: !

puszó

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Ja, és tetszik a Rebeka is, mert van egy ismerősünk, igazi imádnivaló tündér a kilánya (5 éves), és ő is Rebeka, de Bebinek becézik!

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2011.03.15 13:07-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


Boo!

Én teljesen megértelek, bnőm is eszért választotta a Bencét, meg a Csengét, másik bnőm Amirát, végül mégis mindet becézik! Hidd el nekem, ha ti tudatosan nem is, majd fogják a nagyszülők, óvónénik, barátok, haverok, iskolatársak.... Komolyan mondom, elkerülhetetlen, és akkor ne én magam csináljak "hülyét" a gyerekemből (ezt most egyikre sem konkrétan írom)!
Nekem van Jázmin ismerősöm, Minkának becézik a Jázminkából. Nekem az is tetszik, de azért a Jázmin szebb :wink: !

Viszont pl. a Mila név nagyon tetszik, de alapból "becenevet" sem adnék, szóval az is úgy hogy pl. Kamilla -->Mila.
Csak az meg a vezetéknevünkhöz fura kicsit :roll: !

Ja, fiúra még ennyi tippem sincs :D :twisted:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Sziasztok!

Időpontkérésről lecsúsztam, 10 után jutott eszembe. Na majd holnap. Úgyis csak január első hetében akarok menni.
Csibe!
Ugye a Margitban ez a kombinált ingyenes? Mert a honlapjukon az van, hogy 25ezer.

Nevek:
Nekem fiúban a Benjámin már régi kedvenc, csak elsőre Szonjánk lett, másodikra meg vhogy apa a Marcell mellett döntött. Még nem írtam listát, de egyelőre nálam ez az esélyes. Lányban szintén nincs még lisátnk, de látatlanban talán Fruzsina. Bár mi nemzetközi nevekben gondolkodunk elősként, de lehet, hogy majd teljesen nem olyan fog megtetszeni.
Ilyenek is tetszenek pl., hogy Bodza, de apa nem akar ilyen típusú (növény, virág, stb.) nevet.

Katy!
Gratu a szép eredményhez.

Tabati!
Igen, közben sikerült tisztáznom, hogy nem kell 2 uh, hanem a 12. hetes elég. Azt a dokim megcsinálja.
Mávosok: :evil:

Norka!
Na mi volt?

Nekem 4-től szorítsatok, mert vizsgázok. Megyek is még pár dolgot át akarok nézni, Marcim a mamával sétizik.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


JA, még azt akartam írni, hogy a gyermekek ééédesek :wink:

Plusz: a becézés is volt az egyik oka, hogy a Milán nevet kiejtettük, amikor a fiamat vártuk.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Szonibaba!

Jobb is szerintem, ha az uht a dokid csinálja, mert szerintem aki más dokihoz megy, azt talán hamarabb letudják, a júniusi topicban is olvasom, hogy elég futószalagszerűen megy ez néhol. Hát nekem még a 8. heti uh sem volt futószalag, alaposan megnézett mindent, még picit aggódtam is, hogy mit kell ennyit nézni, csak nincs valami baj. :oops: De ezek szerint csak alapos volt a doki. Majd most meglátjuk ez a 12. heti milyen lesz.

Hát a nevekhez csak annyit, hogy mi már jó rég eldöntöttük mi lesz. Mi inkább bibliai neveket választunk, vallásosak vagyunk és nem utolsó sorban tetszenek is. Bár van még egy lánynév a tarsolyunkban (az majd a második lányunk neve lesz) ami egyáltalán nem bibliai, de nagyon tetszik nekünk. Aztán még a Lilla nagyon szép, csak elég sűrű mostanság, azt meg nem szeressük :lol: , de a Boróka is szóba került. Nekem tetszik még a Gesztenye is. ez nagyon új név, a Hvg-ben olvastuk még nyáron, hogy ilyen neveket újítottak. Volt köztük Zivatar, meg Szellő, ilyenek. :lol: Na, azért ennyire modern még nem vagyok, majd talán az unokám lesz Gesztenye, ha a gyerekeimnek véletlenül ez tetszik majd. :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Nevek!

Én egyik gyerekemet sem becézem,max ha mérges vagyok akkor szoktam Jázminkát mondani de azt is nagy ritkán! Jázmin csak Jázmin!
Réka nálunk csak Réka!
Sem az oviban,sem a suliban nem becézik a csajokat,sőt nálunk a nagyszülők sem!
Mikor Réka született,akkor a védönö sokszor mondta neki hogy Rékus meg Rékuci,tiszta ideg voltam!
Na neki nem szóltam de másoknak igen hogy nem becézzük a gyereket!

Viszont a hugom kislánya Alexandra!
Na az oviban elkezdték az ovónök Szandizni és a tesóm mondta hogy ne Szandizzák,esetleg Szandra lehet!
Mi a családban Alexandrának szólítjuk esetleg Szandrának!

Mindenképp nehéz mert ha mi nem is becézzük Őket lehet az oviban vagy a suliban fogják!

Ja és tudjátok nekünk miért lett Jázmin!
A férjem neve:Jácint!
20140328174041
 
 


Szonibaba!
ingyenes tuti.nekem a csaj mondta,amikor bejelentkeztem,hogy a
kombinált ingyenes.nem kell semmi beutaló csak a kiskönyv.
Én most megyek orvoshoz,majd jövök és remélem bekukkanthatok is:D:D:D

Kép
Kép
csibe83
 
 


Sziasztok!
Kicsidodi:Nekem is volt egy ilyen álmom!Először pici babaként,majd kétévesen láttam a kislányomat.Szőke volt és a szeme teljesen az apjáéra hasonlított!Én teljesen meg vagyok róla győződve h lányom lesz!
Most már nagyon valószínű h a Vivienn név mellett maradunk.
A párom szekál h mi van ha mégsem,de akkor sem esem kétségbe!
A fiúnevünk Viktor.
Kipróbáltam a kínai kalkulátort,és az fiút ígért,de a megérzéseimnek hiszek.
A becézésekről:A kisebbik húgomat Roxánának hívják!Imádom,vhogy annyira illik hozzá.Az oviban az óvónő Roxinak hívta,hát a hideg kirázott tőle! :? Erre a nyáron elvittük magunkkal a Balcsira,és kiderült h most már ő hívatja így magát! :shock: 15 éves,majd elmúlik! :D

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Tímea!

Én is Viktor lettem volna...ha fiúnak születek :D :D :D




Tickerplayground.com
breki76
 
 


Moncsy!

Gyönyörű Gyerkőceid vannak! És szerinted a 3. is Kislány lesz????? :D :D




Tickerplayground.com
breki76
 
 


Sziasztok Kismamik :lol:

Megjöttetm az uh-ról. Minden rendben az uh szerint most 10 hetes 3 napos vagyok és hallottam a kicsim szívét is olyan jó volt.
CRL: 35mm
A vonalzóm is kijavítottam :wink: és itt a Picikémről a kép is:
Kép

Kép
Kép
minimano74
 
 


Mini!!

Jaj de jó! Hatalmas gratuláció! Már vártam, hogy jelentkezz!

Milyen nagy Babuci! Cuki nagyon!!!!



Nevek: Mi már 2 éve kitaláltuk, de megegyeztünk Párommal, hogy babonából amíg meg nem születik a Baba nem publikus!




Tickerplayground.com
breki76
 
 


Breki!

Te mikor mész dokihoz? Voltál már vérvételen stb.? Most mondta a doki, hogy a klinikán már nem lehet vérvételre menni ezért a házidokihoz kell menni papírért, most hivtam a házidokimat erre közli, hogy ő csak vérkép és máj-és vesefukciót tud nézetni, (a vércsoport meghatározást és a luesreakciót nem tudja kérni :shock: :roll: ) és hogy menjek a védőnőhöz ő ki tudja irni :twisted: Na mit szóltok :?: :?: Nem egyszerű az egész dolog?

Kép
Kép
minimano74
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?