Új privát üzeneted érkezett!

Szia Pendi!

Nem is láttam hogy írtál :cry: Pedig akkor maradtam volna... Na majd legközelebb figyelmesebb leszek!

Bírom még, csak érzem, hogy kezdek fáradni... Ez a hét különösen húzós volt...

Bridget, 65 km csak a lakóhelyem és a suli közti táv, de ugye haza is kell jönnöm :lol: - így ez napi kétszer van... :?
Mondjuk én szeretek utazni, de azért mindennek van határa :?
Fáról nem kapunk képet? Kivi vagyok rá! Mi is már meg akarjuk venni, nem hagyjuk az uccsó pillanatra :wink:
Akciódús hétvégét! :lol:
Vendég
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, már megint! Nem hiszem el!!!
Asszem befogom a szám egy időre, mert így mindig laptetű lesz belőle :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Kitty
Lehet elobb leszel te babas,mint azt gondolod :wink:
Azt gondoltam,hogy oda meg vissza is szamolni kell a km-eket...hat nem semmi...en neha mar attol is kivgyok amikor megyek suliba,hogy atkell szallnom nekem is...de azert akkor is csak 25perc a suli :roll: Gondolom,hogy mar merulsz ki... :? Kicsit nem lehetne lazitani itt a hetvege 8) Mi megyunk a parom barijanak a szulinapjara 8) Es mivel nem vgyok babas ma jol becsiccsantok :twisted: :lol:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

Brdiget: Igen ez a becsiccsantás nekem is eszembe jutott. Nekünka jövő szombaton lesz a Szabina szülinapja és akkor majd a barátnőmmel kirúgunk a hámból:)
De akkor te ha ma mész buliba akkor érezzétek jól magatokat! :)

Kép
csucsu05
 
 


Koszi 8) Most mostam epp majat meg tusoltam aztan keszulodok mert 7:30kor kezdodik es minnya 6ora :shock:

Akkor ezek szerint mindenkinek megjott? :roll: Csucsu neked is Nocinak is meg nekem is :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Me nem megy a vonalzom?!?!?!?!?!$%^%$^&*^(**^($&@$%#@$ :twisted: :twisted: :twisted:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Bridget, de lazítok! Már amennyit lehet... :roll:
Nektek jó bulit! Rám is rámférne már egy becsiccsentés :lol: Igyál helyettem is :lol:
Jó a halacskás vonalzód 8)
Vendég
 


Bridget, nagyon jók a képek! Szépek vagytok együtt :wink: :D
Vendég
 


Mindenki megkapta a privit csajok? :roll:

ISZOK HELYETTED IS 8) :lol: :wink:

Jo a halacskas jah csak nem megy azert csereltem mar a tekit is le :twisted:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nem baj, ha nem megy, a köv hónapban úgyis lecseréled egy babásra :wink:
Vendég
 


Bridget: Megnéztem a képeket szupik nagyon:)
A párodon nem látni hogy van Japán vérvonal benne. Annyira Europai az arca. Szépek vagytok együtt :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok lányok!

Köszi a hiányolást, de megérkeztem!
Ez aztán hosszú volt számomra ez a 2 nap amit lotva futva tettem meg!
Csütörtökön kiderült nem tudom megvenni az eladó hibájából a páromnak karira az utánfutot! Kicsit elszonytyolodtam, de már én is leakartam mondani a dolgot, mert már tul rég huzta halasztotta a dolgot és kissé bepipultam! Na mind1 ekkor döntöttünk apával, hogy közös ajándékot veszünk egymásnak és ugy lesz happy end! Már elég régi kis picike kis hütönk volt amit már rég leakartunk cserélni! Elmentünk hát a tescoba, mert már régen kinéztünk ott egy kasa kis hütöt, de persze már csak a minta darab volt amit nem ajánlottak, hogy megvegyünk, de mondván holnap akciováltás lesz, majd más! Oké! Akkor menjük át az Erzsébeti tescoba ott egy szikra hütö sincs! Ott vele szembe az auchan átmegyünk semmi a fogunkra valo! Onnan irány az Üllöi úti kis müszaki bolt, de semmi, mert már addigra bezárt! Na akkor irány haza! Másnap meló után irány a kis müszaki bolt ahol megintcsak nem tetszik a felhozatal irány a Lörincz center az elektro pontba ami lehuzta a rólot! Már marha pipák vagyunk! Vissza a tescoba ferihegyre, de ott is van valami müszaki bolt, be megyünk ki is néztünk egy hütöt, de persze joval drágább mint amennyit rászántunk igy kari elött! na mondjuk a csákonak, hogy kérünk 10 percet és ha nem megyünk vissza akkor eladhatja másnak! Átmegyünk hát a tescoba ahol találunk egy kasa kis hütöt kombi 59990Ft-ért! Tetszik hivom az eladot ezt kérjük! Oké menjek fízetni! Kifízetem kezemben a blokk és a fönöke kihozta a kocsnkhoz! nem tünt még akkor fel semmi! Hazaérünk ugy csomagolm ki mint egy kisgyerek! Imádok kicsomagolni! Lekerül a karton papir és a folia is! Akkr látom ez nem is az amit mi fizettünk ki! Kiabálok apának felháborodva kissé eléggé idegesen! De azt tudni kell, hogy este mentünk vacsizni cégesen! Na akkor gyors tusolás készülédés és irány vissza a tescoba dultam fultam!!! Keresem a pasit az eladot és nem a gorét mondom, hogy mért jöttem! Azt kérdi, hogy mi van maguknak nem jó a drága hütő?? Mondom, de csak a garancia miatt rinyázok mondom nem szorakozásból jöttem vissza! Erre Ő Mutassam a blokkot meg a gari levelet! És a hüttönek a garilevelét a doboz által töltötték ki és nem a blokk alapján! Tehát lényeg, hogy egy 59990Ft-os hüttö helyett kaptam egy kicsit nagyobb hütött amelynerk az ára 100000Ft! Örültem mnt majom a farkának! A pasi boldog karit kívánt és mi mentünk a kerianyumért vissza gyömröre! Onnan irány A munkahelyem ahol felvettük a kollégákat, majd irány zugló a trófea étterem! Kajűltunk boroztunk és nagyokat nevettünk! Ennek meg is lett az ára! Éjjel haza fele jövetben kisebb baleset ami sokba kerül, mert elütöttünk egy cicát aminek következtében én zokogok mint egy kisgyerek! Átérünk a sorompon és csipog az auto hőfokjelzője! Valami elszált! megállunk a kerianyumék elött és ömlik a kocsiból a víz! Kilukadt a hütő! Na kasa! Éjjel 2kor kit riasszunk??? Tesomnak reggel fuvarja van ő nem tud jönni! A kolléganöm akit még haza kellett volna vinni mendére Ő tudta riasztani a fiát! Jött is csori! Haza is huzott minket monorra4 Egy FT-tot nem fogadott el!
Hát ebből nekünk az a tanülság, hogy ha valami nagyon nehezen jön össze akkor valammi mindig történik! Valami rossz! De ezzel már sokszor megjártuk! A bab is nehezen jön! Vele is lessz valami, ha össze jön??? Félek csajok!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Brid! Nagyon sajnálom, hogy ilyen kis depis voltál! Azért mondom mult időben, mert most te valahol jokat iszogatsz a barikkal és bizom benne, hogy ez elüz mindent!
A jegyességel kapcsiban totálisan megértelek! Én február 12.-én leszek 9 éve jegyben! Apa meg is mondta nekem, hogy ha lejár a házhitel ami még 16 év akkor TALÁN elvesz! Mert neki a papir rohadtul nem számit! Szal én is vén lány leszek mire ha egyáltalán lesz ki elvegyen!
Amugy nekem még nincs pirim! Majd kedden! Felfujodtam már rendesen! Akkora a hasam mint egy 20 hetes kismaminak!
Én veled értek eggyet! Nekem is a sokszínű fa tetszik! Volt nekünk is többször egyszínű fánk, de az nekem nem nagyon jött be! Ezek szerint én is maradi vagyok!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tényleg megvan már a pontos uticél??????
Privi ment!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kitty! Hát én egy cseppet sem irigyellek a sok kilométer miatt! Totál megértelek! Pláne tanulni is meg a házimunka is! ez valoban sok! De minden elismerésem a tiéd!
MIkor lesz már vége ennek a sok vizsgának?? Mert nem csodálom, hogy már ki vagy kicsit készülve! Szal megértelek! A párod, hogy birja?? SEgit neked az otthoni munkában??? :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Pendikém! Drágaságom! Igen csak fáj az én fejem ám!!!!
Nem tudom mit szerettek enni inni! Mivel várjalak titeket! Mert gondoltam elöbb hozzánk megyünk eszünk dumcsizunk aztán megbeszéljük, hogy kinek mihez lesz kedve! De nem tudom! Nagy dilemmában vagyok! Igazán írhatnál néhány ötletet! Nehogy olyat találjak csinálni amit nem szerettek! Egy valami élből adott, de az csak egy dolog!
Tudod mi lyutott eszembe?? Nálunk aludt egy gyerek kori barátom akik nagyon szerettek volna kisbabát! És hát nálunk megtörtént a dolog! És néhány hét mulva kiderült babát vár a Timi! Na ugyhogy készüljetek! Hátha nálatok is egy kis hangulat változás kell!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Na ha mondjuk nálatok is összejönne akkor kiadnám a szobámat meddő pároknak! Bár nekem ott sem jött össze! Hát lehet rosz volt a nap állása!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Csucsu! Piri monjon le!
Sajnálom, de képet még mindig nem tudok felrakni! Probálkoztam vele a minap de nem megy! Van valami képkicsinyitő oldal azzal probálkoztam, de nem engedte arra is azt írta ki, hogy túl nagy a kép! Szal én már nem is fogok probálkozni! Elegem van belöle! Hiába akarom nem megy!
Igen már amugy is totál be vagyok zsongva a kis mini topik tali miatt! Nagyon várom, hogy élöben is megismerhessem Pediéket! Pláne, ha még Zsuzsuék is eljönnek nagyon jó lesz!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Hát csajok! A zöld szin már fent van a falon néhány napja! Apa most jutott el oda, hogy elkezdje felfesteni a lilát is hozzá! Na mig itt írogatok nektek addig Ő fest! És nekem nem teszik! Azt mondja apa, hogy ha majd el lesz választva a sziloval akkor az tök jó lesz, majd meglátom! Na arra én befizetek! Hát mjad mindeképp megírom, hogy mien lett! Ha már képet nem tudok feltenni! :o :o :o :o

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Amugy bejelentkeztem a dokinénihez január 13.-ára, hogy megbeszéljem vele az átjárhatoságit! Csajok most lehet, hülye kérdést teszek fel, de megkérdezem! Ha netán nem vagyok átjárható akkor egyből mehetek lombikra?? Vagy akkor még azért van elötte az inszem?? Vagy nem?? Félek!! :( :( :(

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szia Nócika!

Nem semmi sztorijaid vannak :shock: Remélem, azért a kocsi hűtője nem került annyiba, mint a tiétek.
Amúgy kiállítási darabtól nem kell ám félni, csak jól át kell nézni. Nekünk a mosógépünk is és a hűtőnk is kiállítási, nincs velük semmi baj :wink:
Milyen hűtőt vettetek amúgy?

Januárban lesz vége a vizsgáknak, pontos időpontot nem tudok... Párom nem segít itthon, csak begyújt a kandallóba, azt ennyi :?

Ne félj, a lombik sem vészes ám :wink: Meg elvégre mindent a babáért, akivel semmi rossz nem fog történni!!! Nem szabad ilyenekre gondolni sem!!!

Mi ma voltunk Kecskeméten shoppingolni :wink: Tök jó volt, kicsit kimozdulni, pihenni :wink: Kaptam egy szendvics sütőt is a páromtól, holnap reggel fel is avatom :D
Vendég
 


Kép

Tegnap jol kibuliztam magam...csak az a baj mikor eljutottam a mar csiccsentos allapotba akkor ramtort ez a hulye erzes es olyan sirhatnekom volt :x persze nem sirtam de mar vacsi alatt az unnepelt odauld az asztalunkhoz es beszelt a parommal meg a szobatarssal...es kodolva valami olyasmit vettem ki,hogy szoba johet a hazassag naluk is :shock: mintha az eljegyzesrol is faggattak volna :shock: Azt tudni kell ez a fiu japan amcsiban felnott japan...a barinoje tavaly ota van meg de ugy nez ki ossze fognak koltozni :arrow: viszont a lany kinai...ahol igencsak rossz szemmel nezik az osszekoltozest csak ugy :twisted: szal ha ott van jegyesseg vgy jon az eskuvo az mas...igyhat ugy nez ki hazassagra adja a fejet :shock: Ugyhogy mar vacsinal kicsit hulyen ereztem magam megint :? mert ez mar nem is tom hanyadik baratja igy hirtelen aki ezen gondolkodik :roll: Persze nem az orulok en nekik csak ilyenkor megint elkeseredek magamon...mivel nalam ilyenkituzesek nincsenek ezert mi csak egyutt elunk...aztan annyi...evekig elhuzodhat mert nincs nyomas alatt,hogy elvegyen... :roll: Na most megint jol kiontottem...bocsi... :oops:

Foto ugyben meg ez meg a 2008-as februari si turank...ott van mindenki a kepeken am a hong kongi barino a szobatars mindenki csak igy nem tom elmondani ki-kicsoda :roll: A dicsereteket is koszi :wink: Es igen apan nem is latni,hogy felver :shock: bezzeg latnad az exemet :lol: Meg majd lesznek kepek es akkor mondom kuldok :wink:


Noci
Veletek mindig tortenik valami :shock: Ez a ti kocsitok volt megint? :shock: ejnye enyje...tessek egy atnezetesre elvinni mert meg most jon csak a cudar ido aztan nem jo dolog ilyenkor lerobbangatni :? A hutovel meg akkor jol jartatok...en is tavaly vettem anyunak uj hutot meg ugy fagyasztot mar nem is tom mennyiert :oops: De ezek szerint el is vettek toletek azt a plusszt mashogy :? Ne legyel paras...hala a jo egnek a gyereknek nem tud elfolyni a hutovize :lol: Nem lesz semmi baj a bebik nagyon kasan vannak megtervezve :wink: Hazassagrol....tudod engem mas esete nem ngyon nyugtat :roll: es ha nem is lenne lovenk is akarnek kis eskuvot kettesben vgy akarhogy...nekem fontos...bar tudom otthon megy az egyutt eles hisz bataymek is csak jegyesek es mar egyutt vannak 16eve vgy hogy :roll: de itt nem divat csak ugy egyutt elni :x itt mindenki jegyes lesz es aztan feleseg...szal en nem nyugszom bele :roll: Igen megvan 8) marmint az uticel :lol: Thaifoldre megyunk :wink: es kettesben szal meg van remeny a lanykeresre :roll: :? Ha nem lennel atjarhato amit en kotve hiszek :!: Akkor nincs inszem csak lombik :!: Mivel az inszemnel csak a fickokat fecskendezik fel...es a peti nem tud lejonni...szal csak lombik!de nem leszel elzarodva en is abban biztam,hogy igen :roll: :? Noci fotot kerunk a hutorol!vgy tipust es szamot majd en megkeresem 8) Na meg a kandallotokkal is jossz :twisted:


Kitty
Ugy legyen es akkor izibe gyorsan lecserelem :twisted: marmint a vonalzim :roll: de ahogy latom ment csak egy nappal kevesebbet mutat :? Te mi jot csinalsz lazulas gyanant a hetvegen? Szendvicssutot? :shock: Muti maaa kepet akarunk!! vgy csak ird be a tipusat megkeresem en 8) :roll:


Csucsu
Kocce :) :oops: Nem valogatott foto de azert van kozte jo is :wink: Viszont a te kedvedert megkeresem az mikor apa fogja a babat es felteszem ide :wink: 8) Mintha te is a fotokkal fenyegetoztel volna aztan sehol semmi foto :shock: :roll:


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na atirtam a vonalzim...most jo :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


sziasztok!

Meló előtt gyors bekukk.
Nem jöttem tegnap, mert menni kellett tesómékhoz. Visszahozták a gépüket, és estig vacakolt vele Apácska. Valamikor este 8 után értünk haza. Nagyon fáradt voltam, mert alőző este, meg éjszakai fűrdőzni voltunk. Úgyhogy este szépen el is aludtam, sőt olyna rosszul volatm egész nap, hgoy már náluk is csak aludtam. Valószínűleg gyomorrontásom volt. SZóval este gyorsan elaludtam a kimerűltségtől. Még azt sem láttam, ki lett a szombat esti láz nyertese. Remélem a Katus Attila. Neki drukkoltam.

Holnap disznóvágás, úgyhogy nem tudok jönni szintén. Kedden igyekszem jönni. BÁr már most látom, hogy mennyi a mosni való. :( És a holnapi nap után még csak több lesz.
Na nem baj, két mosás között, azért jövök. Puszi!

SZép vasárnapot mindenkinek!
Vendég
 


Pedi: Igen a Katus lett a győztes. Én is neki szurkoltam:)
Éjszakai fürdőzés volt? De jól hangzik:)
Gyomorrontásod volt?, Mitől??
Javulást akkor .

Bridegt: igérem a fotókat pótolom. Már le is fotóztam neked az ablakdiszeket. Csak Szabina beteg lett náthás és kicsit többet kell vele most lenni nagyon bujós lett:)
Elhiszem, hogy ez az együtt élés kint nem divat. reménykedjünk, hoyg a párod is nyomsá alatt van pont emiatt hogy az ismerősei barátai nősülnek.
Hátha kedvet kap és Thaiföldön végre megkéri a kezed.


Nócika: Eddig én sem tudtam de elmondta valaki hogy kell. Nagyon egyszerű nem is gondoltam volna. Veled is az a baj hogy nem láttad még hogy kell. ha van msn-ed akkor leirom neked. Nem kell képkicsinyitő program sem. Hidd el tök egyszerű.
Én 1évig szenvedtem vele és most rájöttünk.
A szoba szine pedig tényleg még nem végleges hisz a két szin erős de majd ha el lesz választva a bordürrel biztos jó lesz.
Mini topictali pedig tök jó lesz majd meglátod:)

Kép
csucsu05
 
 


Szejjasztok!

Brid! Az autonkal alapjáraton nincs is semmi baj, hanem azzal a fránya cicukával aki beszaladt elénk és a kocsink alá perdült, mert ugye nem ránthatta apa félre a kormányt, mert olyan frankon csuszott éjjel az ut, hogy akkor tuti, hogy 1 fát fogunk meg és nem a sziszát! És a szisza volt az aki a hütöt eltörte meg az autonk első lökháritoját! Na de az a legkevesebb! Apa most ment a hütöért!
Tudom én, hogy a kicsi manomnak nincs hütö víze csak magzat vize ami biztos vagyok benne, hogy akkor folyik el amikor épp kell!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Csak tök para vagyok!
Thaiföld??? Az fantasztikus! Én szerintem nem véletlen az a választás! Mert ugye neked az az álmos Ő meg azt mondta, hogy oda bármikor mehetek inkább Amcsit mondta San fransiskot nem?? Szal lehet, hogy Ő készül valamire és ezt nagyon jól titkolja! Ha meg nem akkor mi lenne, ha te kérnéd meg az Ő kezét?? Lehet így elsőre furcsa hallani, de egy probát megér! Vegyél neki egy gyűrűt nem karikát, hanem valami mást! Mondjuk pecsét gyürüt!
De azért a bulin remélem jól érezted magad és a sírás remélem hamar felmondott! Na mikor legközelebb hazajössz akkor elmegyünk egy jó kis helyre és eggyütt csicsentünk be! Kirugjuk a ház oldalát!!!!! És minden rosszat elüzünk magunk mellöl!

Csucsu! Van msn-em! Mikor vagy fent?? Minjá megprobállak elérni!

Kitty! Szendósütő???? Az igen! nekem is van, azzal olyan jó mert rengeteg időt meg lehet sporolni! És finomak is! Sok-sok finomságot lehet velük készíteni! És amugy apa nem is segit mást?? Te szegény! Mondjuk a kandallo rendben tartása is segitség, de azért könnyebb lenne, ha mondjuk elpakol a csöpögtetöről vagy csak felmosna! Ő mivel foglalkozik??

Pendi! Már megint gyomorrontás?? Drágám mi van veled!! Tessék hamar meggyogyulni! Mit ettél?? Vigyázz magadra nagyon! és kedden 2 mosás között tassék jönni, mert asszem igy is lesz mit visszaolvass! Jó munkát neked!!

Brid! Na még annyit, hogy most megtanulom, hogy hogy kell képet felrakni Csucsutól és akkor hozok mindennemü képet! Csak gyözzétek nézegetni! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Látom zajlik az élet mindenkinél!!!!
Mikor lesz a tali?

Sajnos én beteg vagyok már több mint egy hete és egyre rosszabb.
Pénteken elmentem dokihoz is hallgassa meg a tüdőmet, mert úgy köhögök hurutosan, és persze nem vehetek be semmit. Azóta a nátha is megjött és a fejfájás. A dokinéni csak hagymateát rendelt, meg duo aktivot írt fel de csak végszükség esetén. Na de mikor van az? Egyenlőre megvagyok, fújom az orrom és egyfolytában próbálom a trutyit felköhögni, nehogy az legyen a baj. A Levente is köhög már egy kicsit és fújjuk az orrát.

A Lilla azóta mióta én beteg vagyok hőemelkedéseket produkál, de mást nem szerencsére. Remélem nem lesz náthás, mert akkor nem tudom hogyan fog szopni.

Most homeós bogyót szedek tejnövelőnek, szerintem azért hat. Ma éjjel is alig vártam hogy szopjon a Lilla, mert úgy fájtak már. Megvoltak duzzadva mint két kisdinnye.

Az éjszakák rosszak, mert főleg úgy 2-3 óra után. A Leventét fel kell kelteni pisil, ma például bealudtam szopi közben és mire felébredtem már bement neki. Arra ébredtem, hogy szopi közben elaludtam, a gyerek alszik, nincs betakarva, mert szopi közben ki szoktam takarni kicsit ne legyen melege, ég a villany. Férjem negyed ötkor jött haza, utána állandóan köhögtem, orrot fújtam.
Szóval a jézuska hozhatna nekem mondjuk úgy 5 óra alvást megszakítás nélkül.

Megpróbálok képet tenni, most töltöttük fel.

Sziasztok!
Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Sziasztok!

Bridget, Haumeister szendósütőt kaptam :wink:
Lazulást gyanánt játszok :lol: Párom letöltött egy aranyos játékot, azzal nyomulok 8)

Nócika, ja, nem segít mást :( Amúgy gépészmérnök, most épp alkatrészeket tervez kombájn fülkékhez... Szóval nem nehéz fizikai munka...
Vendég
 


Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Kép

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Kati, szép család vagytok! Lilla nagyon husi :D
Rajtad nem is látszik, hogy egy hónapja szültél :shock: Tök jól nézel ki 8)
Vendég
 


Szép estét mindenkinek!

Kati! Csuda szépek vagytok nagyon jók a képek! Én írok a nevedben a jézuskának, hogy kérsz 5 óra alvást egybefüggöen! Remélem bejön! És tényleg?? Mikor lesz vészhelyzet?? Mikor szedheted a bogyokat?? Erre nincs valami homeos bogyo?? Mert ez igy nem állapot! Meg szegény páros is tuti jó sokat dolgozik, de ilyenkor milyen jó lenne még ha anyudéknál lennél nem?? 2 pici gyerek meg a fránya beksi! Sok-sok energiát küldök neked! Pusz és jobbulást neked!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Pendi
Ejszakai furdozes?!?!?!?! :shock: Merre jartatok 8) es a disznyovagas mien volt meselj :wink: Csak nem vizet nyeltel es attol faj a gyomorod :?: :shock: Bar nem vgy te mar gyerek :lol:


Kata
Mindig azon gondolkodom kire hasonlit Lilla baba :roll: Szerintem rad de mikor egyutt a csalad nem vgyok olyan biztos benne :? :lol: Fantasztikuasak a fotok 8) Lilla lassan kesz holgy :shock: :lol: :wink: Ezzel a csunya kohogessel meg kell valamit csinalni ez igy nem allapot :roll:


Kitty
Majd minnya megkuksizom a szenyosutotoket :wink: Nekunk is van de nem sok hasznat lehet venni szerintem :? :roll: Legalabbis en nem ngyon hasznalom :? Apa vette :roll:


Noci
Igen thaifold...de nem azert mert vegul en gyoztem hanem mert ide mar ugye megvolt a szallasunk es a jegyunk is a barijanak az elmaradt eskuvoje miatt :roll: es ha ezt lemondjuk veszitunk lovet plussz meg uj jegyek sem ngyon voltak....ha meg volt nem olcson :? Amcsiba azert nem mentunk mert ahova mentunk volna nincs gep vissza csak jan 9-en :shock: neki meg mar melo van 5-en :roll: Szal azert nem csak ugy szimplan gyoztem hanem mar keso volt uj utat nezni...a lanykeresre meg mindig szamitok...kari,ujev meg becsuszhat ha akkor sem akkor en azt is feladom :roll: Nem fogok sovarogva elni allandoan :roll: En megkerni ot...aaaah nem.Ennek ugy kell lennie ahogy a nagykonyvben megvan irva...en arra vagyom,hogy megkerjenek elvegyenek felesegul nem majd en :roll: Ez olyan,mintha o elkezdeni mosni fozni takaritani :? A buli azert jo volt csak ne kene folyton folyvast ebbe botlanom :roll: Erdekes amugy otthon nem szoktam inni mert mindig vezetek 8) IIImadok vezetni :wink: Na meg abban remenykedem mire legkozlelebb megyek haza en mar nem ihatok 8) :oops: :lol: :wink:


Csucsu
Varom a fotokat es az az egyszeru kicsinyites engem is erdekel 8) Sajna en parom nincs nyomas alatt mert nincsenek itt a szuleim...es nincs aki nyomas ala vigye...en meg mar itt lakom tobb,mint 1eve...ilyenkor mar keso a nyomas :? De tudod a remeny hal meg utoljara :wink: Amugy meg van tervem 8)


Csajok
Nagyon arik vgytok,hogy van hozzam 1-1kedves szavatok :) megprobalok nem depizni de neha kijon :roll: :oops: Koszi nektek
Kép

Minden betegnek es labadozonak(Pendi,Kata,Szabina)Jobbulast kivanok
Kép

A tovabbiakban pedig szep napot mindenkinek!

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Bridget, örülök, hogy már jobb a kedved! :D
Olyan jó nektek, hogy ennyit buliztok!!! Én mondjuk inni nem szoktam, mert nálunk is mindig én vezetek :? Én annyira nem imádok vezetni, de evvan...
Mikor indultok Thaiföldre? Biztos jó lesz ám nagyon!!! Ketten apácskával, egész nap együtt lesztek! :wink: Milyen terved van? Vagy titok? :oops:
Vendég
 


Itt a szenyósütőnk
http://www.olcsobbat.hu/haztartasi_gepe ... r_hm_8814/

Én szeretem, imádom az ilyen szenyókat 8) Meg ha nincs időm főzni, akkor is csak belevágom a szenyót, és lesz meleg kajcsi 8)
Vendég
 


Mentem vizsgázni... :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Nemsokára indulok dodzni szal csak gyors bekukk!

Brid! Hát remélem hamarosan kint sem ihatsz! És kint miért nem vezetsz?? ha annyira szeretsz akkor pedig az tök jó lenne!

Kitty! Sok sikert a mai vizsgádhoz!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kitty
Nana,hogy jobb a kedvem :wink: 26-an megyunk azaz jovohet penteken este 8) A nyomasi terveimrol meg egyenlore nem irhatok...tudod babonabol :oops: 8) :wink: Sok sikert mara is Kép A szenyosuto meg kasa ahogy Noci is mondana :lol: En is szeretem ezt a fajtat de apa nem :? nekunk masmilyen van majd megmutizom ha megtalalom a neten :wink: Mi megyunk minden hetvegen egy bizonyos pubba vgy klubb vgy hogy nevezik...na meg mindig valami szulinapja is van :roll: De itthon ulni is szoktunk am :lol:


Noci
En is remelem,hogy a szilveszteri buli utan mar nem lesz alkalmam egy ideig inni :wink: Azert nem vezetek itt kint mert ha latnad milyen utak vannak itt mint egy labirintus nem tod melyik merre megy :x meg dugo van es nagy Tokyo szal nem a legjobb autoval kozlekedni rovid tavra :roll: plussz a parkolas sem egyszeru.Mivel itt minden egymas hegyen hatan van nem sok hely van :roll: Igy parkolo is marha keves van es az is naon draga pl 3-400ft 15perc...szal kepzelj el egy bulit 3000ft korul egy ejszakara :shock: durva...ugyhogy csak hetvegen hasznaljuk parom is taxival jar meloba de a metro itt nagyon jol kiepitett es ugye dugo sincs igy en meg azzalk jarok pl suliba :wink: de rovidebb tavra en is taxival jarok 8) Plussz meg a masik oldalon is vezetnek!Azaz a kormany a masik oldalon es a vezetesi szabaly is a forditottja...kulonbozeti vizsgat kene tennem :roll: ami nem is baj de nem hasznalnam igy nem kell :? Otthon viszont amint Magyar foldre terek mar izzik kezem labam es mindig mindenhova kocsival megyek 8) Tobb,mint 10eve szal ngyon szeretek amugy vezetni 8)


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csajok: Végig olvastam amit írtatok. Jövök később dea lánykám most már aludni akar. szegényke innen is látszik, hoyg beteg. 9kor kelt de már most aludni akar. Na elviszem és után jövök.

Kép
csucsu05
 
 


Na csucsu nem jottel :roll: Szegeny janyzodnak Meg jobbulast :?
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: vagyok én csak a lánykám most nagyon bújos. 11kor már aludni akart. 15percet aludt majd felkelt.
Azóta az ölemben ült. Simogatni kellet. Iylenkor olyan kis elveszett. Nem lázas de irtó csúny ahangja van. Én is náthás vagyok de nem vészes. Csak egy kicsit vagyok az. Na meg nem is érdekel csak a lánykám ne legyen beteg.
Vezetés: nem csoda ha ott nemvezetsz hisz egy európai embernek megszokni a másik oldalon való vezetést áááá az nagyon durva. Na meg ha jó a tömegközlekedés akkor megéri azt használni.Itthon drágább mintha autóval menne az ember és jobb is mert a BKV nem egyszerűen koszos, pontatlan stb...

Kép
csucsu05
 
 


Jah akkor azert nem jottel :roll: :oops:

En meg megyek hajat mosni keszulodni az estere ugyanis2hete nem volt orgazmusom :twisted: mert en meg arra is odafigyeltem,hogy a meg nem termekenyult babok ki ne razodjanak ezaltal :twisted: Utana meg megjott aztan megse....mostmeg megjott azaz ma meg elmult 8) Ugyhogy ma nagy nap van apanak esem :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :oops:

A vezetest lehet megszoknam mivel azert eleg regota a szemem hozzaszokott emehez az oldalhoz...kepzeld mikor most hazamentem pl. akkor kikanyarodtam egy kis utcabol egy masik kis utcara es mentem a bal oldali savban :arrow: mire anyum kerdi micsinalok :?: :shock: Mondom mer? :roll: Aszongya a rossz savban megyek :shock: es tenyleg pedig meg a kikanyarodasnal is figyeltem,hogy ne,hogy atmenjek a jobb oldali savba...azaz abba amibe amugy kellett volna :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Hat ennyit rolam...azert nagyobb utakon mas mert ott mindenki ugyanugy kozlekedik kovetem oket...de mikor kisut es nem volt nyil melyik sav merre...este se kocsi semmi...1-2szer azert beneztem es siman vezettem a bal oldalon :lol: :lol: :lol: :oops: Szal az meg talan menne is de itt tenyleg olyan jo a metro es olyan kis kombinalt berletek vannak ngyon megeri :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a dícséreteket!!!
Talán már jobban vagyok, lealábbis nem rosszabb a helyzet. Még mindig köhögök és náthás vagyok, de csak megjavulok végre.

Bridget! Megnéztem a képeket! Nagyon szép helyeken voltatok!
Megy a tanulás???
Remélem a következő a te éved lesz és a párod végre elgondolkozik mit is akar az élettől. Egyébként te idősebb vagy nála? A képeken ez nem látszik, azért kérdezem. Mert ha mondjuk még csak a 20-as évei derekán jár a párod, akkor esetleg érthető ez a vonakodás. De ha már elhagyta a 30-at, akkor ideje lenne neki is gondolkodnia a dolgon. Remélem bejön a terved....

Nocika! Szerencsére itt az anyósom, sokat segít. Ő viszi és hozza az oviból a Leventét, ma is már fél 8-kor itt volt, elmosogatott mire a Levente felkelt, én csak szoptattam és aludtunk vissza. Mindig ő vasal, amikor orvoshoz mentem csak átszóltam neki telefonon, hogy ráér -e mert hajat kell mosnom, fürödnöm és már jött is. Szóval egy kincs...
Megyünk haza anyuékhoz karácsonyra, de csak a 6 hetes kötelező vizsgálat miatt vállalkozom erre az útra. Igazából nagyon félek tőle, mert túl sokan leszünk otthon, és ez idegesít a gyerek miatt. Sajnos az idegesség miatt meg kevesebb lehet a tejci.
Nem a család idegesít, csak akkor, ha esetleg nem úgy mennek a kicsivel a dolgok, az feszültté tesz. (anyatigris szindróma)

Szóval egy sima sátortetős házban nőttem fel, két szoba és egy nappali van. Összesen most már ennyien leszünk: apu, anyu, mi 4-en, tesóm és a két gyereke. Azaz 9-en. Az alvás is elég nagy probléma, nincs annyi ágy amennyi kéne. De megoldjuk ám. Csak anyut sajnálom ilyenkor, mert szegény látástól mikulásig dolgozik ilyenkor, mindennap főz, mosogat, ellátja a tesóm gyerekeit. De most már tudok majd segíteni neki, mert nyáron ugye abszolút ki kellett szolgálni engem.

Még nem tudom, hogy mikor megyünk haza, valószínűleg a két ünnep között, aztán ottmaradunk valameddig.
Elvileg január végén lesznek az elbocsátások a férjem munkahelyén, sajnos nagy valószínűséggel már az ő munkájára sincs szükség, mert megszűnik a termelés. Ez van, még nem tudom mi lesz utána.

Most mennem kell, mert mindjárt hozza haza anyósom a Leventét, arra rendet kéne raknom, berakni egy mosást, elmosogatni. Lilla most alszik, de nem tudni meddig alszik. Főleg mert beletettem a kiságyába, ott meg nem nagyon szeret lenni.

Puszi mindenkinek!
Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Sziasztok!

Most is melozom! Már a naggyával kész vagyok, de sajna itt kell lenni és marhára érzem mikit! :? Remélem az éjjel jön meg és akkor otthon kinlodok és nem mások látják a kinlodásom! Ugyhogy nagyban imátkozom!!!!!!++++++++++++++++++++

Brid! Az tényleg elég furi lehet, hogy minden az éppen forditottja! Nekem tuti nem menne! De szerencsére nekem erre nincs is szükségem!!! :lol: :lol: :lol:
Apára fel! Én szurkolok! Probáltátok már gyertyában????

Kati! Az jó, hogy anyospajtásod ilyen kis segitőkész! Nekem anyum ilyen! Anyosom is ilyen, de mégsem! Szal ezt igy hosszu lenne kifelyteni!

Csucsu! Lánykádnak meg jobbulást! Remélem mielöbb kilábal és karikor minden happy lesz!

Na megyek dodozok még egy kicsit! Pedig nem sok kedvem van hozzá, mert fáj a derekam meg hányingerem van! Jön miki!!!

Zsuzsu! Merre csavarogsz kis szívem!!! Minjá felhívlak!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kata
Az tenyleg jo,hogy anyospajtas ilyen rendes :wink: Remelem majd nekem is lesz valaki aki segit en mondjuk anycimat tudnam elkepzelni de otthon meg ott a kutyusom...kire hagyna :? Koszi a kepdicseretet 8) Parom annyi idos,mint en :roll: 77-es csak o aprilisi en meg agusztusi :roll: bar szerintem kb 24nek nez ki :oops: :lol: :lol: :oops: Amugy okos ertelmes,tanult ember csak o neki mielott velem talizott semmi ilyen elkepzelese nem volt,hogy baratno meg csalad gyerek eskuvo :shock: szal lassan haladok de biztosan :roll: Es remeljuk mostmar 2009 nem csak az en evem lesz hanem mindenki bebabasodik 8)


Noci
Remelm nem most leszel megint rosszul ott a melohelyen :shock: :x Szerintem legkozelebb kerdezz ra a dokinal normalis-e ez mert szerintem nem :roll: pl a menzi okozhat ilyefajta gorcsoket pl ha miomad van :roll: :oops: Mondjuk nekem van de azert ilyeneket nem okoz :roll: de ez akkor sem normalis igy :twisted:
Gyertyaban? :roll: :oops: Marmint utana? :oops: Mert azt szoktam csinalni :roll: meg mosakodni sem megyek el hanem ugy alszom el es csak masnap reggel :roll: Vgy te masra gondoltal :?: :idea: :oops:


Jo ejt cshajek megyek aludni azaz elobb apara fel :twisted: :twisted: :twisted: 8) :lol: :wink:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hajrá Bridget! :wink:

Csucsu, Szabinának jobbulást!

Nócika, kitartást a melóhoz!
Vendég
 


Kép

Jol elkaptam apatol a bacit...ma arra keltem,hogy alig birok nyelni :x Dragam egybol csinalt nekem vitaminos lottyot es 2gogre teat mielott elment meloba....sot meg gyogyot is behozott nekem es megkerdezte mielott elment hozzon-e meg valamit :?: Hat nem eeeedes :D Es azt is mondta szerinte ne menjek suliba :oops: :) :oops: Ugyhogy Bridget betegallomanyba lep matol 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó reggelt!

Bridget, jobbulást! Elég sok a beteg a topikban, látszik hogy tél van...
Apa nagyon édes, hogy így gondoskodik rólad! :D Akkor ma pihenj sokat, kúráld magad!!! Torokfájásra jó ám a méz :wink:
Vendég
 


Kandallónk (azért rossz a kép, mert csak telóval tudtam képet csinálni)

Kép [/img]
Vendég
 


Na itt vgyok...jo tompa vgyok most riadtam fel kicsit szunditottam...jol megizzadtam :? Lemegyek a boltba veszek kajot 8) Igy kiutni a labamrol :x

Kitty
Na vegre valaki mar hozott fotot :shock: De joooo :shock: es ez befuti azegesz szobat?Mekkora a szoba :roll: En elektromosat vettem volna itt a nappaliba de paromnak nem kell :?

Csucsu
Tegnap irtam skype-on...gondoltam vegre en is elkaplak par szo erejeig...de nem jott ossze :? Szabina jobban van mar?Ti mit szedtek? :idea:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget, a kandalló a konyhában van, befűti azt is, a fürdőt is, meg a szobát is (a kicsi szoba kb 12 nm) a nagy szobában (16 nm) meg van konvektor.
Elektromos nagyon sok energiát fogyaszt, ezért mi elvetettük...
Vendég
 


Jaaaa :roll: Sokat fogyaszt?En gondoltam berakjuk aztan azert estenkent bekapcsoljuk olyan mintha belenne gyujtva...persze meleget nem ad...ez sokba kerul?Marmint aramilag? :roll:

Nektek meg milyen pompasan szinte az egesz hazat befuti akkor :shock:

Mi csin ma? 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?